No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Sorozatbeli karakterek EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Sorozatbeli karakterek EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Sorozatbeli karakterek EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Sorozatbeli karakterek EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Sorozatbeli karakterek EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Sorozatbeli karakterek EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Sorozatbeli karakterek EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Sorozatbeli karakterek EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Sorozatbeli karakterek EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Sorozatbeli karakterek EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Sorozatbeli karakterek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Sorozatbeli karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatbeli karakterek   Sorozatbeli karakterek EmptyHétf. Jan. 05, 2015 8:59 pm


Mystic Falls


elena gilbert
21
vámpír
nina dobrev
foglalt
Történetem:
Elena élete egy szempillantás alatt omlott össze ismételten, mikor a még csak alig visszakapott szerelmét elveszítette. Miután Damon meghalt, és eltelt négy hónap, Elenát a kórházi műszakok között boszorkány varázspor segítette, hogy hallucináció formájában együtt legyenek. Mikor már veszélyessé vált az emberekre megnövekedett étvágya miatt, a lány úgy döntött, a Damonnel töltött emlékeit Alaric kezébe helyezi. Mindent elfeledett a jó emlékképekből, számára a férfi csak egy lélektelen gyilkossá vált, akit csak a saját érdekei vezérlik. Azonban Damon visszatért, s most Elenának el kell döntenie, újrakezd mindent, s ezzel visszakéri az emlékeit, vagy új életet kezd, amiben egykori szerelmének helye nincs.


Alaric Saltzman
39
ősvámpír
Matt Davis
SZABAD
Történetem:
Négy hónap eltelt, mióta visszatért a halálból, s pont ennyi ideje próbálja megszokni a vámpírlétet. Elmondása alapján minden percét gyűlöli, de kénytelen küzdeni, és sosem adja fel. Egyetemi tanárként keresi a kenyerét, de közben csak a vérre tud gondolni... és Jo-ra, aki szeretne távol tartani magától, de még ő maga sem tudja, hogy tényleg ezt akarja-e. Elena és Jeremy kezét még mindig nem engedte el, de igyekszik kimaradni az életükből, és csak akkor segíteni, ha nincs más mód, hiszen már csaknem mindkettejük felnőtt. Mégsem önmaga, s mióta ivócimborája visszatért, próbál még inkább a helyes úton maradni, és elengedni a füle mellett az igézésről tett megjegyzéseket.


stefan salvatore
167
vámpír
paul wesley
szabad
Történetem:
Élete fenekestül felfordult, mikor bátyja meghalt, nem bírt Mystic Fallsban maradni. Hátrahagyta barátait, mindenkit, aki számított rá, és új életet kezdett máshol. Autószerelőként dolgozott alacsony fizetésért, megismerkedett egy halandó lánnyal, és embernek adta ki magát. Teljesült az álma, senki sem ismerte, új életét zavartalanul élhette. Azonban Enzo és Caroline nem adták fel, Damon pedig mindeközben visszatért, Mystic Falls újra lakhatóvá vált a vámpírok számára is. Stefan próbál visszarázódni, újra jó fiú lenni, de ez nehezebb, mint gondolta. Mindenesetre harcol régi életéért, és reméli, hogy sikerül újra a régi Stefannak lenni.


Caroline Forbes
21
vámpír
candice accola
foglalt
Történetem:
Az örökké vidám, optimista Caroline nehéz időket él. Bonnie halála után szüksége lett volna Stefanra, de ő elhagyta a várost, s maga mögött hagyta a szőke vámpírlányt. Erős érzelmeket táplál Stefan iránt, azonban úgy tűnik, ez a románc nem fog kibontakozni, a férfi csupán barátként tekint rá. A lány mindent megtesz, hogy elérje a célját, és maga mellett tudhassa Stefant, mint szerelmét, de lehet, hogy be kell érnie azzal, hogy a férfi visszatért, és megpróbálja rendbe hozni barátságukat. Eközben kiderült, hogy édesanyja, Liz Forbes agydaganatban szenved, s talán nem csak az akaraterőn múlik gyógyulása. A lány a szakadék szélére kerül, a kérdés már csak az beleesik, vagy sikerül megmenekülnie, rátalál-e a szerelem, és édesanyja meggyógyul-e, avagy sem.


damon salvatore
176
vámpír
Ian Somerhalder
foglalt
Történetem:
Meghalt, majd visszatért az életbe, de nem felejtette el hol töltötte az elmúlt időt. Vissza akarja hozni Bonniet, legyűrni Kait, de ha ez nem volna elegendő feladat, Elenát is rá kell vennie, hogy visszaszerezze az emlékeit. Nem tud beletörődni, hogy aki a lelket tartotta benne egész idáig, most nincs vele, szerelme kicsúszott az ujjai közül, egy félőrült, gyilkos hajlamú varázsló pedig csak még több fejfájást okoz neki. Vissza akarja kapni az életét szőröstül-bőröstül, és képes lenne bármit megtenni ezért. Eközben próbál visszarázódni, ami egyszerűbben megy neki mint remélte, de még így sem tudott felzárkózni, rengeteg dolog van, amit még meg kell értenie.


Enzo
150
vámpír
MICHAEL MALARKEY
szabad
Történetem:
Enzo 70 év szenvedés után végre kiszabadult a cellájából, szabad ember lett, s nem csak egykori szerelmét és reményhozója halála jutott el fülébe, de legjobb barátjáé is. Ő azonban nem adta fel, egy percre sem, kereste a kiutat ebből a zűrből, mindenáron vissza akarta hozni Damont, és ezért mindent felforgatott. Nem rajta múlt barátja visszatérte, ámbár újra visszatért, de őt ez nem akadályozza meg abban, hogy bosszút álljon Stefanon, amiért feladta a reményt, és bántotta Carolinet. Úgy tűnik gyengéd érzéseket táplál a nő iránt, de talán ez csak tisztelet, az pedig, hogy mit kezd az életével, csak rajta áll. Szerelmet talál, letelepszik Mystic Fallsban, vagy újra a saját feje után megy, és hátra se néz.


nadia petrova
521
vámpír
Olga Fonda
szabad
Történetem:
Nadia a fellegekben jár az örömtől, mióta megtalálta édesanyját, akit annyi időn keresztül keresett. Bár már 521 éves, mégis naiv. Látszik, hogy nem az igazi anyjánál nevelkedett. Megpróbál bízni Katerinában annak ellenére, hogy nem egyszer csalódott már benne azon rövid idő alatt is, mióta ismeri. Anyjához hasonlóan ő is keresi a szerelmet, mióta Katherine megölte utazó barátját, azonban ő sem jár nagyobb szerencsével, mint édesanyja. Mostanában sokszor érzi úgy, hogy nem ő a gyermek, hanem fordítva, ugyanis ő vigyáz Katherine-re, de nem bánja. A kérdés csak az, kitart-e az anyja mellett, vagy elege lesz a cselszövésekből és faképnél hagyja őt, mint annyian másan eddig?


Tyler Lockwood
21
ember
Michael Trevino
SZABAD
Történetem:
Hibridből emberré vált, de a gén ott lappang testében, és kész rá, hogy előtörjön, vérfarkast csinálva a fiúból. Tylernek újra meg kell tanulnia uralnia a mélyről gyökerező dühöt, és figyelnie kell minden mozdulatára, minden tettére, nehogy rossz vége legyen egy napjának, és akár egy baleset is megváltoztassa az életét, újra visszakerülve ezzel abba a bizonyos mókuskerékbe. Eközben Liv szívét is igyekszik elnyerni, s az már csak rajtuk múlik, mi lesz a végkifejlet.


Matt Donovan
21
ember
Zach Roerig
szabad
Történetem:
Megunta, hogy élete nem a saját kezében van, hogy nem ő irányít mindent, s most változtatni igyekszik rajta. Az eltelt hónapok alatt túlzottan hozzászokott a természetfeletti erőtől mentes otthonhoz, s most, hogy ez a nyugalom megtört, kicsúszott a lába alól a talaj. Retteg, hogy minden visszakerül a régi kerékvágásba, hogy élete az erőszakról, és a halálról fog szólni. Kézbe vette az irányítással együtt a nyílpuskát és a karókat, és készen áll arra, hogy megvédje a várost és az élete újra az irányítása alatt legyen. Nem bízik a vámpírokban, és ha kell, ölni fog azért, hogy ne zargassák őt többé.


Katherine Pierce
541
ember
nina dobrev
FOGLALT
Történetem:
Katherine boldogan éli életét, mióta ember lett. Sok nehézséggel kellett megküzdenie halandó léte elején (például náthás lett, naponta 3-szor kell ennie, illetve a koffein üdítő hatása nélkül nem bír addig éber maradni, ameddig szeretne...), de próbálja elfogadni, hogy napjai most már meg vannak számlálva és öregkorára őt is elragadja majd a halál. Öregkorára... mintha nem lenne már most is több, mint 500 éves. Elfogadta - legalábbis próbálkozik vele -, hogy állandó védelemre szorul, mivel ő már nem tudja megvédeni magát. Legtöbbször Nadia-ra hagyatkozik, benne teljesen megbízik, de Stefant is próbálja befűzni maga mellé. Még mindig az a vágya, hogy megtalálja az igaz szerelmet, és úgy gondolja, most, hogy halandó lett, ártatlan(nak tűnik), így könnyebb lesz megszereznie Stefant. Egy biztos, Katerina Petrova sosem adja fel. A gyors öregedést is legyőzte az orvosok segítségével és még egy jó darabig nem tervezi elhagyni ezt a világot.


Olivia 'Liv' Parker
22
boszorkány
penelope mitchell
SZABAD
Történetem:
Hűséggel tartozott a klánja felé, de igyekezett nem gondolni rá mi vár rá ha betölti a 22 éves kort. Egy bárban dolgozik, főiskolára jár, de sosem tudta elfelejteni, honnan jött, és honnan származik valójában. Luke az egyetlen, aki tiszta szívből szeret, bármit megtenne, hogy ne veszítse el. Nem kíván megmérkőzni vele, de ha arra kerülne sor, inkább meghalna, mintsem azzal a tudattal élne, hogy megölte tulajdon ikertestvérét. Tyler varázsa elől nem tud elbújni, sem elmenekülni a fiú elől, de máris sokat tett kockára, hogy védje őt, és tudja, hogy érzéseit nem tagadhatja sokáig.


Luke Parker
22
varázsló
chris brochu
SZABAD
Történetem:
Luke sok mindent megtenne, hogy ne kelljen megmérkőznie ikerhúgával, de másokat nem akar bajba keverni, vagy bántani. Nem akar Kai közelében lenni, ugyanakkor Jo-t sem belekeverni ebbe az egészbe, de fél, ha nem tesznek valamit, helyette neki kell megmérkőznie Livvel, ezt pedig el akarja kerülni, és az sem érdekli, ha az életébe kerül megvédenie ikertestvérét.


Dr. Jo Laughlin / Josette Parker
40
boszorkány
Jodi Lyn O'Keefe
SZABAD
Történetem:
Jo csaknem 20 esztendeje kirepült a családi fészekből, varázserejét egy tőrben hagyta, és hátra sem nézett. Felejteni akart, nem akart sem gyilkos ikertestvérére, sem a családjára, sem mivoltára gondolni. Halandóként élt, kitanulta az orvos szakma minden csínját-bínját, profi életmentő vált belőle. Most azonban minden felborult, eddigi élete a lába elé hullott apró darabokban, múltja a nyakába szakadt. Küszködik, próbál Ricbe kapaszkodni, védeni kistestvéreit, és közben saját magát is Kai elől.


Malachai 'Kai' Parker
40
varázsló
Chris Wood
SZABAD
Történetem:
Kai számkivetettnek érzi magát azóta, hogy kiderült, varázserő nélkül született. Szülei megbélyegezték, torzszülöttnek hívták, hiszen nekik mindig is fontosabb volt a kovenjük, mint a család. Kai azonban nem törődött bele, varázserőt akart, emiatt őrült, elfogadhatatlan dolgokat tett. Már nem tudja mi a helyes, elméje elborult, másként látja a dolgokat a többi embernél. Nehezen különbözteti meg az érzelmeit, minden tettét a hatalomvágy vezeti. Szinte legyőzhetetlenné vált most, hogy kiszívta az utazók mágiáját Mystic Falls városából. Megállíthatatlan, és ki tudja, mire képes.


Jeremy Gilbert
19
vadász
Steven R. McQueen
SZABAD
Történetem:
Bonnie elvesztése hatalmas űrt hagyott szívében, kicsapongó életmódra váltott, nem létezett számára más csak az ital, és a lányok. Nem érdekelte semmi, hogy mit mondanak mások, vagy hogy mi a helyes. Kezdett erőre kapni, nem küldött több üzenetet Bonnie hangrögzítőjére, leállt a mindennapos ivással, mikor nővére közölte vele, szerelme még él, és haza fog térni. Nem hisz benne, hogy tényleg így van, fél reménykedni, de felejteni is retteg.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Sorozatbeli karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorozatbeli karakterek   Sorozatbeli karakterek EmptyHétf. Jan. 05, 2015 8:57 pm


New Orleans


marcel greard
330
vámpír
Charles M. Davis
szabad
Történetem:
Birodalmát, királyságát elveszítette, a trón ledobta magáról, hogy helyére Klaus ülhessen,  de ő még mindig hiszi, New Orleans sokkal inkább az ő városa, mint a Mikaelson családé. Szövetkezik velük, de közben saját csapatát is felkészíti, minden szem a városra és Mikaelsonékre tapad. Mindent megtesz, hogy a város újra a régi legyen, a rend visszaálljon, de ezt egyelőre csak az árnyékból teheti meg. Vissza akar térni szülővárosába, de ehhez türelem és rengeteg idő szükséges, Marcel pedig kitartó, hiszen makacsságát a mostani uralkodó családtól tanulta.


josh rosza
21
vámpír
Steven Krueger
szabad
Történetem:
Némileg mindig nem idevalónak vélte magát, sehová sem illett mássága miatt, de amióta Marcel mellett harcol újonc vámpírként, végre értelmet nyert az élete. Aidenhez egyre közelebb kerül, első csókjuk is elcsattant már, viszont fél, hogy a fajuk eltérése miatt még számtalan galibával kell szembenézniük. A szenvedély, az adrenalin és a hovatartozás a legfontosabbá váltak neki, ezekről és a vámpírlétről nem tudna már lemondani, sem Marcelről, akinek elkötelezte magát még az elején.


Kol Mikaelson
1019
ősvámpír
nathaniel buzolic
SZABAD
Történetem:
Kol sokáig őrlődött, mikor Davina felajánlotta neki, talán egy ősi varázslattal, amit Esther egyik varázskönyvében talált, visszateheti őt eredeti testébe. Újra beleszeretett a varázslásba, erejéről úgy hitte nem akar többé lemondani, de végül a döntést anyja miatt hozta meg, akinek nem akar semmilyen formában örömet okozni, vagy nyereséget szerezni álnok varázslatai által. Visszakerült vámpírtestébe, és emiatt még zavarodottabb, mint mikor a halálból tért vissza.


Rebekah Mikaelson
1021
ősvámpír
claire holt
SZABAD
Történetem:
Rebekah még unokahúgával szökött meg a figyelő szemek elől, s azóta Hope-pal volt, vigyázott rá, ő volt az egyetlen szereplő életében. Most minden megváltozott, visszatérhettek, bár jelenleg még nem New Orleans forgatagába, de máris közelebb az otthonhoz. Testvérei hiánya eltűnt, helyére az aggódás, és a veszély költözött, de mint tudjuk, Bekah küzd azért a bizonyos boldog befejezésért, és heves természetével kész megtenni bármit, hogy családja biztonságban legyen.


elijah mikaelson
1026
vámpír
daniel gillies
FOGLALT
Történetem:
A poklot járta meg, léte az eddigieknél is jobban felfordult, mióta Esther felnyitotta a vörös ajtót elméjében. Küzd, próbál a régi maradni, de már kevésbé hisz úgy önmagában és tisztaságában, mint eddig. Néha kísértésbe esik, máskor újra visszatér a helyes útra, jelleme most olyan, akár egy inga. Családja még mindig az első a listán, védelmezi, segíti őket, Hope-nak pedig a lehető legszebb életet kívánja. Ám közben az emlékek kínozzák, és nem tudja pontosan, hogyan is fog ebből kievickélni, de még mindig úgy hiszi, amíg öltözete és külleme tiszta, addig lelke is.


Esther Mikaelson/Lenore
1060
boszorkány
Sonja Sohn
SZABAD
Történetem:
Visszatért a halálból, kedvenc trükkjét alkalmazva kölcsönvette egy boszorkány testét, de nem csak szórakozásból tért vissza. Egy tervvel érkezett, miszerint egyesíteni szeretné családját, s varázslattal halandó testbe helyezni minden gyermekét. Azonban balul sült el minden, Klaus keze által az átváltozás első szakaszába lépett. Az ideje véges, s ha nem táplálkozik, nem lesz több, mint egy reménykedő ex boszorkány a purgatóriumban.


Camille O'conell
23
ember
Leah Pipes
SZABAD
Történetem:
Camille sok mindent veszített, családtagok nélkül maradt, és akaratlanul is belecsöppent a természetfeletti lények ügyeibe. Marcelt közel engedte magához, és bár próbálja tagadni, még Klaus iránt is érez valamit. Nem szívesen enged magához senkit, hiszen mikor ez megtörténik, csalódás éri. Finn Mikaelsonnal telt be végleg a pohár, s most már nem tudja, kinek merjen hinni, kiben bízzon. Kezd a sarkára állni, de ahhoz, hogy ebben a világban életben maradjon, ennél több erőre lesz szüksége.


Kaleb
20
boszorkány
Daniel Sharman
SZABAD
Történetem:
Az erőteljes varázsló az elmúlt hetekben nem volt önmaga, hiszen testét egy ősi vámpír, Kol Mikaelson szállta meg. Most újra magához tért, és nem tudja mihez is kezdjen, hiszen mintha egészen idáig álmodott volna. Mindent hallott, mindent látott, csak épp az irányítás csúszott ki kezei közül. A döntés most viszont az övé, hagyja a vámpírok mocskos ügyeit, és elkerülve a bajt, eltekint mindattól, amit vele történt, vagy bosszút esküszik Kol és családja ellen. Kezében a legtökéletesebb fegyver van; a titkok, és hogy ezekkel mit kezd, csak rajta áll.


Davina Claire
17
boszorkány
Danielle Campbell
SZABAD
Történetem:
A kedves, szerény fiatal lányból bosszúszomjas, erőteljes boszorkány vált, és megfogadta, hogy soha többé nem hagyja, hogy kihasználják, és erejét felhasználva irányítsák az életét. Kol mellett még többet tanult, de most elveszítette varázslótársát, hiszen senki nem bírhat varázserővel, és halhatatlansággal egyazon időben. Davinának csak annyit kell eldöntenie, felkeresi Kalebet és a segítségét kéri, vagy továbbra is Kollal működik együtt.


Finn Mikaelson/Vincent Griffith
1030
boszorkány
Yusuf Gatewood
SZABAD
Történetem:
Finn meghalt, elveszítette egyetlen szerelmét, s utána már csak Esther engedelmes fia volt, egészen a haláláig. Sosem szerette a vámpírlétet, egyetértett anyjával, hogy minden vámpír szörnyeteg, testvéreivel pedig ezen nézetei miatt sosem jött ki jól. Egy biztos, Esther mellett szabadabb ember volt mindig, mint Klaus mellett, aki 900 éven keresztül koporsóban tárolta. Boszorkányként újra élhetett, emberi testben, azonban újra testvérei mellett kötött ki, és nem hajlandó alkut kötni velük, még Camille kedvéért sem.


Jackson
23
vérfarkas
Nathan Parsons
SZABAD
Történetem:
Úgy nőtt fel a félhold falka tagjaként, hogy Andre Labonairt szánták hitvesének, sorsa előre eltervezett volt. Mire felnőtt, sem Andrea, sem a neki szánt élet nem volt sehol, de egymagaként is alfa vált belőle. Hayley felbukkanása után minden megváltozott, vágyni kezdett a nevetséges, megtervezett életre, de a lány csak a felszínt kaparászta hovatartozását illetőleg. Jackson újból lemondott mindenről, de a sors fintoraként ismételten szóba jött a házasság, természetesen a falka érdekében. Nem vár semmit Hayleytől, de a falkájáért tűzön-vízen is átkelne, be akarja bizonyítani, hogy ő igenis alfának született, és rátermettségét mi sem bizonyítja jobban, mint egy érdekházasság a szabadságért cserébe.


Aiden
25
vérfarkas
Colin Woodell
SZABAD
Történetem:
Aiden csapdába esett a boszorkányimádó farkasok között, de sosem akart meghunyászkodni, különösen öccse miatt nem, akit meg akart óvni ettől. Segített neki és a többi kölyöknek megszökni, szövetségre lépett Hayley-vel. Josh eközben helyett kapott a szívében, de még maga sem tudja, mennyi esélyük lehet kettőjüknek ebben a veszedelmes városban. Próbálja tartani magát, de ketté szakad, mindenesetre továbbra is belső embert játszik és információt szolgáltat a boszorkányok ellenségeinek, akikhez közelebb érzi magát, mint valaha.


Hayley Marshall
21
hibrid
phoebe tonkin
foglalt
Történetem:
Klaus gyermekét hozta a világra, Elijahhoz fűzik gyengéd érzelmek, s most Jacksonnak ígérte a kezét. A falkája, a családja vált a legfontosabbá számára, s mivel előtte árvaként nőtt fel, egyedül volt a világban, így értük bármit megtenne, de félő, elkötelezettsége múlandó, s a házasság végül nem válik valóra. Hope miatt nehezen tud összpontosítani bármi másra, most, hogy újra karjaiban tarthatta csak arra vágyik, hogy biztonságos otthont teremtsen neki, és hazavihesse magával.


Klaus Mikaelson
1042
hibrid
joseph morgan
SZABAD
Történetem:
New Orleans királya már nem a régi, érzelmek sokasága dúl benne, gondolatait pedig ha nem a lánya köti le, akkor a halálból visszatért szülei, akik még mindig megkeserítik az életét. Próbál újra helyet adni életében két fivérének, de Kol és Finn még nem nyerték el a bizalmát, utóbbi pedig talán soha nem is fogja. Bízni akar, hinni és reménykedni, de heves kirohanásai még mindig megnehezítik, hogy tisztán lásson. Uralni akarja a várost, és minél több szövetségest maga mellett tudni, de ez talán nehezebb, mint gondolta. A harcnak pedig egészen addig nincs vége, míg Hope haza nem kerülhet egy biztonságos otthonba, de talán még utána sem lelhetnek nyugalomra.
Vissza az elejére Go down
 

Sorozatbeli karakterek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Inaktív karakterek
» Canon karakterek
» Keresett karakterek sablonja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Alkoss karaktert!-