No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.

Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szer. Aug. 06, 2014 6:39 pm-kor volt itt.
Latest topics
these are the last posts.
» Café from 1870
Kedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Szer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Csüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Vas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Pént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Pént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Pént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Pént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Pént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Pént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.

Share | 

Caroline Forbes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az

TémanyitásTárgy: Caroline Forbes   Kedd Jún. 05, 2012 8:55 pm

Caroline Forbes

"Egyedül voltam, amikor átváltoztam. Nem tudtam uralkodni a testemen, az ösztöneimen, és megöltem valakit. Nem akarom, hogy egyedül légy. Nem hagyom, hogy veled is ez történjen."

• About me ...

:: Basics ::

Becenév: – Carol, Car
Születtem: – 1992. Ősze, Mystic Falls
Kor: – 18 éves, 17-nek néz ki
Nem: – Nő
Faj: – Vámpír

:: Personality ::

Erősségek: – Mindig mindent pozitívan próbálok felfogni, a dühöm erőssé tesz. Sokan állnak mellettem, akikre mindig számíthatok., vámpírságom előnyét ha kell, felhasználom. Lelkiismeretes vagyok, ez akadályoz meg abban, hogy embert öljek.
Gyengepontok: – Szerelem, emberség, érzelmek, napfény, verbéna.
Jellem: – Kedves vagyok az emberekkel, de ha valaki rosszat akar, azt igyekszek megakadályozni. Barátaimért és szerelemért akármire képes vagyok. Utálok ölni, szerencsére csak egyszer fordult elő, azt sem saját akaratomból tettem, a vérszomj irányított. A suliban népszerű vagyok, aminek örülök és igyekszem jóra használni népszerűségem.

:: Favorites::

Érdeklődési kör: – Szeretek divatosan öltözködni és tudni, min mennem keresztül a barátaim, miben tudok segíteni nekik.
* Kedvenc vértípus: –A–
Ami/aki nélkülözhetetlen számomra: – Szükségem van a lapis lazuli gyűrűmre, anyukámhoz nagyon erősen kötődök, Tyler és a többi barátom.

:: Family ::

Apa: – William Forbes (meghalt)
Anya: – Elizabeth Forbes
További hozzátartozók, felmenők, és leszármazottak:
Családi állapot: – Tylerrel vagyok együtt.

• Story of my life ...
1992 őszén születtem, anyám Elizabeth Forbes, a helyi sheriff. Apám, William Forbes születése óta gyűlöli a vámpírokat. Alarick gonosz énje leszúrta, de vámpírvérrel a szervezetében halt meg, így lehetőséget kapott egy második; örökké tartó életre. Vámpír lehetett volna, de nem élt a lehetőséggel, meghalt.
Elenával és Bonnieval kiskori barátok vagyunk, nagyon fontosak nekem. Barátaimért mindent megtennék, mindenre képes vagyok értük. Bármit félbeszakítok, ha valamelyiküknek szüksége van rám – még Tylert is képes vagyok otthagyni értük.
Autóbalesetet szenvedtem, ami végzetes lett volna számomra, ha Damon nem itat meg a vérével. Azonban Katherine Pierce „meglátogatott” a kórházban. Egy párna segítségével megfullasztott, így vámpír lettem.
Vámpírságomnak kezdetén megöltem egy embert, amit – akármilyen félelmetes bevallani - élveztem is. Ezek után Bonnie tartotta tőlem a távolságot, de miután megcsinálta nekem a Lapis Lazuli gyűrűt, aminek köszönhetően képes vagyok a napon járni, beszélgettünk és a kettőnk között keletkezett távolságot legyőztük és jobb barátnők vagyunk, mint valaha.
Féltem elmondani anyának, hogy mi lett belőlem – hiszen sheriffként utálja a vámpírokat; vagy csak utálta – de miután elmondtam neki mindent, a kapcsolatunk sokkal jobb lett, elárultam neki mindent és jobban számíthattam rá , mint eddig valaha. Mellettem áll mindenben, támogat. Eltitkolja a Tanács előtt, hogy én vámpír vagyok, Tyler pedig várfarkas. Alaricknak köszönhetően erre már fény derült, de maradnom kell – Elena miatt – nem menekülhetek.
Tyler. Ő jelenti a világot számomra, ha ő nincs mellettem, nem tudom mit kezdjek magammal. Őt szeretem a világon a legjobban, azt hiszem számomra ő az igazi. Ha nincs velem, úgy érzem nem vagyok teljes.
Szeretnék Elena mellett állni, mikor szembesül a ténnyel, hogy most már vámpírként kell leélnie az életét, szeretnék segíteni neki abban, hogy legyőzze a vérszomjat.
Én egyedül voltam, mikor átváltoztam és megöltem egy férfit; ittam az ápolónőből. Nem akarom, hogy Elenával is megtörténjen ez, hogy akarata ellenére öljön, úgy, hogy a vérszomj teljesen átveszi felette az uralmat.

I’m not perfect, but I’m working on it!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Caroline Forbes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal