No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Katherine Pierce EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Katherine Pierce EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Katherine Pierce EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Katherine Pierce EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Katherine Pierce EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Katherine Pierce EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Katherine Pierce EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Katherine Pierce EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Katherine Pierce EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Katherine Pierce EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Katherine Pierce

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce   Katherine Pierce EmptySzomb. Május 26, 2012 11:29 pm



Katherine Pierce

"Jobb ha ők halnak, mint én."

• About me ...


:: Basics ::

Becenév: – Katerine, Kath, Katy
Születtem: – 1475. Október 15. - Bulgária
Kor: – 536 éves, de 18-nak néz ki.
Nem: – Nő
Faj: – Vámpír

:: Personality ::


Erősségek: – Kegyetlen, erős, könnyen terelem el mások figyelmét, csábító, okos.
Gyengepontok: – Szerelem, emberség, érzelmek, félek, hogy egy nap leszúrnak, verbéna
Jellem: – Ha akarok valamit, megszerzem. Gyakran csábítok el férfiakat, csak azért, hogy kihasználjam őket. Imádom az emberek vérét, soha nem innék állatvért. Ha ölnöm kell, ahhoz, hogy valamit elérjek, nem habozok, a vér már így is beszennyezi a kezem – egy áldozat már mit számít? Ha választanom kell, hogy magamat mentsem vagy másokat – akármilyen a viszonyom velük – magam mentem.

:: Favorites::

Érdeklődési kör: – Szeretem, ha minden fontos információt tudok a lehetséges vetélytársaimról.
* Kedvenc vértípus: – AB–
Ami/aki nélkülözhetetlen számomra: – Szükségem van a lapis lazuli ékszeremre – enélkül elégnék a napon, valamint ragaszkodom igaz szerelmemhez – Stefanhoz..

:: Family ::


Apa: – Az 1400-as években Klaus brutálisan meggyilkolta.
Anya: – Az 1400-as években Klaus brutálisan meggyilkolta.
Testvér(ek): – Nincs.
További hozzátartozók, felmenők, és leszármazottak: – Egy gyermekem született, akit elvettek tőlem. Isobell Fleming távoli rokonom, Elena Gilbert pedig a hasonmásom.
Családi állapot: – Egyenlőre szingli.

• Story of my life ...
1475-ben, Bulgáriában születtem. Házasságon kívül gyermekem született, amit abban az időben nem toleráltak, ezért kitagadtak a családomból s száműztek Bulgáriából.
Angliába menekültem, ahol megismerkedtem egy Elijah nevű nemessel. Gyönyörű napokat töltöttünk együtt. Ragaszkodott ahhoz, hogy megismerjem Niklaus nevű testvérét. Első látásra nagyon helyes fiatalembernek tűnt, s sok időt töltöttünk együtt, ám mikor megtudtam, mik a szándékai velem rohantam.
Testem minden egyes csepp vérét ki akarta ontani egy oltárra. Azt állította azért, hogy megtörje a Nap és a Hold átkát, mielőtt azt a vérfarkasok megtennék, s a vámpírok örökké a Nap szolgái lehetnének. Ám később kiderült, anyja félrelépett és Lord Niklaus egy másik férfitől származik, aki történetesen vérfarkas. A vérfarkas énjét akarta aktiválni.
Több, mint 500 éve menekülök Klaus elől. Rose változtatott át, miután Trevor azt mondta, kérjek tőle segítséget. Nem állt szándékomban meghalni, így hát felakasztottam magam, hogy vámpírrá váljak.
1864-ben egy Mystic Falls nevű városban laktam a Salvatore birokon. Két kedves fiatalembert – Stefant és Damont – ismertem meg itt. Mellettük sosem voltak unalmas napjaim. Úgy tudták, családom tűzben égett el és csak egyetlen emberben bízok, Emilyben, aki a boszorkányom volt.
Ahogy teltek a napok, egyre jobban összemelegedtem Stefannal és Damonnal. Elkövettem azt a hibát, - amit talán nevezhetünk Petrova átoknak – hogy nem választottam közülük, mindkettőjükkel csak játszottam. Illetve, Damonnel játszottam, Stefant tényleg szerettem és szeretem most is.
A városban kezdett elterjedni a vámpírok híre, hiszen nagyon sok állat és embertámadás volt, és az orvosok mindig megállapították, hogy az áldozatokban egy csepp vér sem maradt. Sejtettem hát, hogy menekülésre kényszerülök, ezért megállapodtam egy vérfarkassal, hogy ha segít kijutni, akkor cserébe odaadom neki a holdkövet. 26 barátomat küldtem a halálba, csak hogy megjátsszam a saját pusztulásom. Elmenekülte, de megígértem Stefannak, hogy újra együtt leszünk, hiszen a két fiúból is vámpírt csináltam.
Stafan és Damon ahogy az évek teltek-múltak sok országot bejártak. Úgy irányítottam a dolgokat, hogy visszatérjenek Mystic Falls-ba és megismerjék a hasonmásom, Elenát és újra belém szeressenek. Sajnos nem belém, hanem Elenába szerettek bele, de küzdök azért, hogy helyreállítsam mindkettőjükkel a viszonyokat.
Egy időre eltűntem, mert Klaus felbukkant, de most hogy az a hír járja, halott, így visszatértem.
Vissza az elejére Go down
 

Katherine Pierce

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Vámpírok-