No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Mikaelson menedékház EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Mikaelson menedékház EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Mikaelson menedékház EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Mikaelson menedékház EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Mikaelson menedékház EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Mikaelson menedékház EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Mikaelson menedékház EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Mikaelson menedékház EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Mikaelson menedékház EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Mikaelson menedékház EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Mikaelson menedékház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Mikaelson menedékház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikaelson menedékház   Mikaelson menedékház EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am

there's no sweeter innocence than our gentle sins

   
Hayley & Elijah




   
Nem voltam önmagam, amióta anyánk elrabolt és megkínzott. Tudtam olyanokat, amiket nem tudtam, és nem is akartam tudni. Olyan dolgokat tett velem a múltban, ami megbocsájthatatlan és elfogadhatatlan volt. Sokáig hittem, hogy ő ölte meg a nőt, akit Klaus és én is ugyanolyan hévvel és szenvedéllyel szerettünk, de mindez csupán hamis illúzió volt. A tudat, hogy én voltam az, ki elvette mindkettőnktől a nőt, felőrölt, és rémképekként tört elő belőlem. Olyan dolgokat tettem, amiket előtte már ezer éve nem. Nem tudtam, hogyan jövök majd ki ebből az egészből. Nem tudtam semmit, csak azt, hogy meg kellett védenem Hope-ot itt a világ háta mögött. Klaus és Rebekah visszamentek a városba, s Rebekah volt az, aki felvállalta, amin én törtem a fejem. Feladja a hallhatatlanságát azért, hogy anyánk végre leálljon. Nem tudom, hogy sikeres lesz-e, de reméltem, hogy nem lesz gond. Bár szívem szerint én magam is mentem volna, Klaus győzött meg arról, hogy maradjak Hayley-vel, mert ketten erősebbek vagyunk.
A tüzet figyeltem hosszú percek óta, és észre sem vettem. Gondolataim messzire vittek, mintha már nem is létezne más, csak a szörnyű múltam azon darabkái, amit ezidáig tökéletesen elrejtettem a világ elől. Hayley volt az, ki kibillentett borús gondolataim közül, és meglepetten fordultam felé. Emlékszem, mennyire más volt akkor a kapcsolatunk, emlékszem mennyivel jobb és kiegyensúlyozottabb volt minden. Legalábbis utóbbi minden bizonnyal így volt. Kíváncsian fürkésztem arcát, tekintetét és viselkedését. Igaza volt, mi tényleg nem beszéltünk. Kerültem őt, és ő is engem, mikor én akartam közelebb kerülni, így végül azt hiszem mindketten feladtuk végül.
- És mi lenne az? - kérdeztem halkan, de tudtam hogy hallotta. Már hibrid volt, én pedig nem törtem magam a hangosabb beszédre. Nem akartam felébreszteni a kicsit, és amúgy sem tudtam volna. Arcom meggyötörtségről és fáradtságról árulkodott, és nem tudtam elrejteni ezeket.



   és is, ne hari a késésért x music x kevés
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down
Hayley Marshall

Hayley Marshall
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ✦ the famous new orleans
» foglalkozás : ✦ hybrid mommy
» avatar : ✦ phoebe tonkin

Mikaelson menedékház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikaelson menedékház   Mikaelson menedékház EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 11:25 pm




To:Elijah

A gyomorideg egyre csak növekszik bennem, ahogy arra gondolok, mit akarok majd elmondani Elijah-nak. Nem tudom, hogyan fogja majd fogadni a hírt, de én, ha a helyében lennék, nem biztos, hogy jól reagálnék rá. Sőt...
Azt készülök neki elmondani, hogy meg fogok házasodni. Nem akarok, de meg fogok. Andrea Labonair talán vágyna erre, de én, Hayley Marshall nem. Csupán kötelességből megyek hozzá ahhoz a férfihoz, akit gyermekkoromban a szüleim és az egész falka nekem szánt. Viszont hiába csak kötelesség, hinnem kell benne, hogy ez a szövetség működhet, mert máshogy nem tudnánk újra egyesíteni a falkánkat Jacksonnal. Csak így vagyunk képesek megadni nekik azt, amit most a boszorkányoktól kapnak, a mi módszerünkkel viszont nem fognak senkitől sem függeni a farkasaink, csak és kizárólag tőlem és Jacksontól, a falka két alfájától. A félhold falka végre újra egyesülhet. Bár még csak nemrég találtam rájuk, máris a szívemhez nőttek és képes lennék bármit megtenni értük. Na jó, talán bármit mégsem – mondjuk Hope-ot nem áldoznám fel értük -, de egy érdekházasság még belefér. Ennyi egyedül eltöltött év után elképesztően jó azzal a tudattal élni, hogy tartozom valahová, nem csak magányosan kóválygok a világban igazán nem tartozva senkihez sem. Azokat az éveimet remélem egyszer és mindörökké magam mögött hagytam. A sok kétely azzal kapcsolatban, hogy ki vagyok… szörnyű volt így felnőni, a lányomat pedig mindenáron meg akarom óvni ettől a sorstól.
Én sosem tudnám így elhagyni Hope-ot, ennyi éven keresztül felé sem nézni. Ő jelent most számomra mindent és a tudat, hogy itt alszik a szomszédos szobában, én pedig bármikor bemehetek hozzá leellenőrizni, jól van-e, felbecsülhetetlen. A világ legcsodálatosabb dolga lenne, ha végre békén hagynák a Mikaelson családot és engem, a lányommal pedig boldogan és békességben élhetnénk velük és a farkasaimmal együtt. De jelen pillanatban erre semmi esélyt sem látok.
A szobába belépve, ahol Elijah tartózkodik, nekidőlök az ajtófélfának és egy pillanatig csak élvezem az idillt. Ahogy Elijah a kandalló előtt a tüzet vizslatja, én pedig most jöttem ki Hope szobájából… mintha egy tökéletes család életének pár percébe nyerhetnék bepillantást. Azonban ez a család közel sem tökéletes. Annyi veszély, annyi ellenség leselkedik ránk az árnyékok közül, sosem tudhatjuk, biztonságban vagyunk-e. Még itt sem, az Isten háta mögött.
Aggódom Elijah-ért. Bár nem volt túl nagy rajongóm, mióta hibrid lettem és elvesztettem a gyermekemet, mert véleménye szerint kifordultam magamból, de mégis… látom rajta, hogy nem ugyanaz az ember, mint aki pár hete volt. Mióta az anyja elrabolta és fogva tartotta, valami megváltozott benne. Nem önmaga. A tekintete sem olyan most, mint azelőtt volt.
- Alszik. – szólalok meg először, mióta átléptem a szoba küszöbét, mire Elijah felém fordul. A csend, a nyugalom minden porcikámat átjárja, ki kell élveznem ezt az érzést, mert attól tartok, nem sokáig marad minden így. A gyomrom újra görcsölni kezd, amint eszembe jut a közelgő érdekházasságom. Nem tudom, hogy fogja fogadni... tényleg nem.
- Nem tudtuk elmondani a kívánságainkat. – töröm meg ismét a csendet és egy lépéssel közelebb lépek. Arcomról tükröződik az idegesség, a levegőben vibráló feszültséget szinte tapintani lehet. – Az enyém egy remény,  – nagy levegőt veszek és összegyűjtöm minden bátorságomat – hogy megértsd, amit mondani fogok majd neked. – ekkor Elijah tekintete már kíváncsian fürkészi tekintetemet, én viszont még nem állok készen rá, hogy elmondjam, amit akarok. Tudom, ha ezt kimondom, azzal megváltoztatok mindent. Amúgy sem látok sok esélyt kettőnk kapcsolatának kialakulására, hisz a testvérétől, Klaustól született gyermekem és nem tudnám, Klaust hogyan érintené az Elijah-val való viszonyom, de pozitívan biztosan nem. Márpedig ami Klausra nincs jó hatással, az Hope-ra sem lesz. Mostantól viszont nem csak magamra, de ő rá is kell gondolnom, mégis… rettegek kimondani azokat a szavakat, hogy „hozzá kell mennem Jacksonhoz”, mert ha egyszer kimondom őket… onnantól már nincsen visszaút.

szavak: 608 zene: - megjegyzés: alig vártam már ezt a játékot *-*
Vissza az elejére Go down
Hayley Marshall

Hayley Marshall
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ✦ the famous new orleans
» foglalkozás : ✦ hybrid mommy
» avatar : ✦ phoebe tonkin

Mikaelson menedékház Empty
TémanyitásTárgy: Mikaelson menedékház   Mikaelson menedékház EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 11:25 pm

***


A hozzászólást Hayley Marshall összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 08, 2015 11:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Mikaelson menedékház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikaelson menedékház   Mikaelson menedékház Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mikaelson menedékház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Folyosó
» Elijah Mikaelson
» Rebekah Mikaelson
» ▷ rebekah mikaelson
» Elijah Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mindenhol jó, de legjobb máshol :: Túl az óperencián-