No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Étterem EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Étterem EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Étterem EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Étterem EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Étterem EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Étterem EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Étterem EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Étterem EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Étterem EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Étterem EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyVas. Szept. 22, 2013 5:36 pm

Játék lezárva!
folytatás; kínzókamra
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyVas. Szept. 22, 2013 11:41 am


Katherine & Elijah

I don't wanna do this anymore...  


Magány. Az egyik legemberibb félelem a magánytól való félelem. Vámpírként ez felerősödik, és ennek hatására tesszük meg azokat a dolgokat, amikkel nemhogy közelebb hoznánk, inkább még jobban ellökjük magunktól a szeretett személyt. Sosem hittem, hogy idáig fajul a dolog. Hogy ennyire elmérgesedik a viszony. És ebben az a legszörnyűbb, hogy komolyan gondoltam, ha még jobban kihoz a béketűrésből nem állok jót magamért. Elviszem Niklaus-hoz.  Itt már nem érdekel az, hogy mennyire szeretem, mert már nem érzem, hogy szeretném. Nagyobb a haragom, és a gyűlöletem, minthogy felfedezzem ezek között a valódi érzelmeimet. De talán nem is akarom felfedezni őket többé. Nem kellenek azok az érzelmek, amik meggyengítenek. Nem vagyok ugyanaz, aki egykor voltam. Katherine jól látja. Sosem leszek már olyan. De ő nem ismert akkor, mikor ember voltam. Sosem fogja tudni, milyen is vagyok valójában. Ötszáz éve még értelmét láttam annak, hogy olyan lehessek, küzdöttem a szerelméért, de már nem éri meg. Nem érzem azt, hogy lenne miért küzdenem.
Valahogy... Eltört bennem valami, és érzem, hogy más semmi sem lesz a régi. Semmi nem lehet ugyanolyan. Idegeim tombolása arra utal, hogy felmondták a szolgálatot, és most nem harcolok, hogy ismét nyugodt legyek, bár mély lélegzetvételeim az ellenkezőjéről árulkodnak.
Fejemet a hűvös falnak támasztva, lehunyt szemmel próbálom elüldözni a gondolataimat, melyek az elmúlt események hatására jutnak eszembe. Küzdeni akarok a természetem ellen, de egy részem feladta. Fordulóponthoz értem, és ebben a percben kell döntenem, hogy merre tovább, mert ha megenyhülök, akkor minden elvész. Elvész a családom, a terveink, minden. Kinyitom a szemem, és a másik ház falát kezdem el szemlélni, s már hiszem, hogy nem jött utánam. Légvételem szaporábbá válik, és nem az érzéseim miatt, amiket iránta érzek, mert nem érzek semmit sem jelen pillanatban, és ezt az állapotot akarom fenn tartani.
Léptek. Szavak. Tettek. Csók. Lehunyom a szemeimet. Egy pillanatra belefeledkezem, s mikor kezem elindul, hogy megölelhessem, valami megállít. Szinte mint egy villámcsapás.
Hazugság. Csalódás. Fájdalom. Ármány és árulás. Csak ez vár, ha engedek a szenvedélyeimnek és az érzéseknek, amik egy pillanatra át akarják venni az uralmat. Kezem, mellyel ölelni akartam, gyengéden kúszik fel a torkáig. Színjáték.
A pillanat műve az egész, és a megsebzett ragadozó kitör belőlem. Eljutottam arra a pontra, hogy nem érdekelnek a következmények. Nyakára sikló kezem ujjai szorosabbra fonódnak, és fél másodperc múlva a csók semmivé foszlik, csak én vagyok... Nem Elijah a nemes lelkű férfi, hanem a ragadozó áll Katherinnel szemben, miközben a falnak szorítottam szinte teljes erőből. Nem tudom, eltörtem-e valamijét, de ez az ami most a legkevésbé sem érdekel!
- Már akkor elvesztettél, mikor ötszáz éve elszöktél, csak még nem ismertem be magamnak! - Taszítom a falhoz, miközben ujjaim szorosan tartják a nőt, kissé talán megemelve, nem érzékelem. Szemeim alatt erek hálózata rajzolódik ki, de szemfogamat nem engedem előtörni. Katherine sosem látott így, talán rémisztő lehet, most ez egyszer fivéremre emlékeztethetem. Tekintetem gonosz és sötét, arcom rideg, semmi jót nem sejtet.
- Megmondtam, hogy ne kerülj még egyszer a szemem elé, Katherine! - A szavakat nehéz kipréselnem az ajkaim között keletkezett vékony résen, szorításom tükrözi a haragot és a gyűlöletet, ám azt is, hogy nem szeretem ha ellent mondanak nekem. Katherine lehet, hogy nem tudja, de velem sem a legjobb ujjat húzni. Tudom, hogy mit akar elérni, de azzal, hogy utánam jött, a lehető legrosszabbá tette a köztünk lévő viszonyt.
Ez a tette erősítette meg a döntésemet, hogy soha többé nem hagyom, hogy az érzelmeim hassanak rám. Nem érdekel, ha ezzel visszafordíthatatlanná válik a kapcsolatunk, nem érdekel, ha ezek után tőlem is félni fog.
- Szerethetsz egy emléket, de én gyűlöllek téged! És most velem jössz ellenkezés nélkül! - Szavaim őszintén hangzanak, immár túlontúl őszintén. Második mondatommal megigézem őt, hiszen most érdekes módon egy csepp verbéna sincs a szervezetében. A ravasz Katherine Pierce nem szed verbénát a közelemben? Öreg hiba, de én ezt kihasználva igézem engedelmességre őt.
Ezzel a tettemmel tettem visszafordíthatatlanná mindent. Az emberi felem, lelkem korcs maradványa halkan nyöszörögve adja meg magát a bennem lakozó démonnak, aki szintén én vagyok, de eddig annyira tiltakoztam ellene. Talán ez állt mindig is köztem és Klaus közé, de többé már ez sem állhat közénk.
Megváltoztathatatlanul semmisítettem meg a maradék remény utolsó pislákoló parazsát. Többé nincs olyan, hogy Mi... Tönkretettem. És ebben a pillanatban elégedettséggel tölt el, hogy uralmam alá hajtottam az érzést, mely ötszáz évig kínzott...
szavak: 701 zene: Hurricane megjegyzés: Folytatás New Orleans-ban <3 credit:
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptySzomb. Szept. 21, 2013 9:34 pm

Elijah & Katherine

I need you to trust me. I want you to trust me.


Kiábrándítóak a szavak, amik elhagyják Elijah száját. Sosem gondoltam volna, hogy képes ennyire érzéketlenül és elutasítóan bánni velem még egyszer. Azt hittem, az után, ami kettőnk között kialakult az utóbbi időben, már minden rendben lesz, de… tévednem kellett. Kezdek abban is kételkedni, hogy egyáltalán szeret-e még. Ha szeretne… most nem a gyűlöletet látnám a szemében, hanem csak haragot. Olyan, mintha ezalatt a pár együtt töltött perc alatt az egész világ megváltozott volna körülöttem. Cassie-n kívül már senkim nem maradt, akiben bízhatnék. Senki nincs, aki tiszta szívéből szeretne engem. Mi lesz most? Visszatér minden a normális kerékvágásba, ergo menekülhetek megint, mert Elijah bármikor kiadhat Klausnak?! Én azt nem akarom… Én szerelmet akartam, szeretetet. Normális kapcsolatot, amiben már több évszázada nem volt részem.
Szavai megrémítenek és eltántorítanak. Ennyire… gyűlölne? Ennyire súlyos lenne a következménye annak, hogy megpróbáltam őt elválasztani a családomtól? De… én csak vele akartam lenni, mindennél jobban. Nem igaz, hogy nem bírja megérteni, miért tettem… Nem igaz, hogy nem tud megbocsájtani! Istenem… csak egyszer hallgatna az esze helyett a szívére.
Tágra nyílt szemekkel hallgatom, mikor arról beszél, hogy megkereste a módját, hogy megmentse az életem annak idején, mikor Klaus fel akart áldozni. Ezt miért nem mondta eddig?! Hirtelen mintha újra érezném, hogy szeret, aztán… mikor a családomról beszél, megint csak az elutasítást érzem a hangjában. Büntetés? Így nevezi a családom lemészárolását? Mit szólna hozzá, ha valaki csupán bosszúból lemészárolná a családját? Szavai egészen a lelkemig hatolnak. Van egy határ és úgy érzem, már átlépte. A szemeim könnybe lábadnak, az én tekintetemből ebben a percben semmi mást nem lehet leolvasni, csak a gyűlöletet és a csalódást. Még mindig nem akarom elveszíteni, de… most átérzem a helyzetét, mert… ez nem az az Elijah, akit én szeretek és ez megmutatja, hogy ő sem jobb, mint én. Kiábrándító. Sosem hittem, hogy ekkorát csalódhatok benne. – Tudod… most ébredtem csak rá, hogy te sem vagy már ugyanaz, mint aki voltál. – lesütött szemekkel beszélek, nem akarom, hogy megtudja, mennyire megsértett a szavaival. Nem akarom, hogy tudja, valójában mennyire törődöm vele. Ezt akartam neki bizonyítani ez idáig, de most… valami visszatart. Ő maga tart vissza.
Képtelen vagyok válaszolni neki, mikor magamra hagy. Déjà vu. Ugyanúgy érzem magam, mint aznap, mikor otthagyott a Mikaelson Villában. Elhagyatottan, sértetten, csalódottan és… magányosan. Reménytelenül. Utána akarok menni, de… félek. Félek, mert nem tudom, hogy jelen állapotában mire lenne képes. Talán tényleg komolyan gondolja, amit mondott és elvisz Klausnak. De… nem hagyhatom, hogy elmenjen. Ki tudja, hogy mikor látom majd újra.
Felállok az asztaltól és Elijah után sietek, kirontok a hátsó kijáraton, és ahogy csak tudok, kiabálni kezdek. – Elijah! – amint meglátom, rögtön abba is hagyom és sietős léptekkel odasétálok hozzá. – Nem akarlak elveszíteni! – a tekintetemben ezúttal minden látszódik, amit eddig próbáltam eltitkolni. Van benne félelem, szerelem, magány, szomorúság és a vágy… a boldogságra. – Szeretlek! – ezúttal nem akarok gondolkozni. Túlságosan… félek. Csak teszem, ami jól esik, talán életemben először. Ajkaimat Elijah ajkaira tapasztom, közben pedig szorosan ölelem, olyan szorosan, mintha attól félnék, bármelyik pillanatban elszökhetne. Akarom őt!
szavak: 493 zene: bleeding love megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptySzer. Szept. 18, 2013 11:13 am


Katerina & Elijah
Love is a vampire greatest weakness...


Nem vagyok képes elviselni Katherine közelségét sokáig. Ideges vagyok, és feszült. Ezt pedig nálam nehéz elérni, de ha valaki eléri, akkor ott nem marad semmi épen. A feszültség kiül az arcomra, ahogy a csalódottság is. Képtelen vagyok hinni neki. Nem akarok hinni neki többé. Szavai kihoznak a sodromból, és már nem érdekel hányan vannak az étteremben.
- És azon még el sem gondolkodtál, hogy hány életet tettél tönkre ezidáig? Miattad romlott meg a viszony Niklaus és köztem! Csakis miattad! - Emelem fel egy pillanatra a hangom, miközben idegesen igazgatom még mindig a szalvétát, ahogy a szavak kipréselődnek ajkaim közül. Tekintetemmel ölni lehetne, és szívem szerint a torkánál ragadnám meg, de nyilvános helyen vagyon, erről is gondoskodott.
- Nem volt köztünk semmiféle szikra, csak te akartad, hogy azt higgyem. El is hittem, de többé soha! - Hangom rettenetes gyűlöletet sugároz, elragadtattam magam. Le akarok nyugodni, de Katherine közelsége egyre fojtogatóbb, egyre nehezebb uralkodnom magamon. Nem tudom, hogy csinálja, de képes arra, amire eddig csak Klaus volt képes... Ebben a pillanatban nem érzem azt a lángoló szerelmet iránta, csak a haragot, a csalódott dühöt, hogy átvert ismét. Be kellett látnom, hogy Klaus-nak igaza van, és a maga sajátos módján, de jót akart nekem. Katherine-re pillantok dühös tekintettel... - Nincs több utolsó esély! - Pillantok rá határozott és egyre ridegebb tekintettel, hogy lássa, mennyire gondolom komolyan. Hiszen nem akarok több esélyt adni neki, nem akarom, hogy még egyszer csalódnom kelljen. Ha nem adok neki új esélyt, nincs mit eljátszania, így visszatérhetek az életemhez, amit eddig élni akartam.
Fullasztó a közelsége, szinte fojtogat, és hiába iszok egy korty kávét, mintha a hurok egyre szorosabb lenne. Mint egy csapdába esett vad, aki menekülni akar, és pusztít ha kell, hogy szabaddá válhasson. Ezt teszem én is most. Ezt kell tennem most. Elpusztítanom mindazt, amit felépítettem, hogy a romokra mást építhessek. Erősebbet, jobbat, áthatolhatatlanabbat. Ebben sokat segít, hogy el megyek innen, hogy Klaus-t segítsem.
- A boszorkányok megtalálták a módját, hogy megmentsem az életed, de el sem mondhattam, mert a kezedbe véve az irányítást, leléptél, elmenekültél... Kijátszottál! A családod csak egy büntetés volt, hogy érezd mivel jár átverni az Eredeti családot! A szavam adtam, hogy nem adlak át neki, de ezek után tekintsd semmisnek! Ha meglátlak még egyszer, kérdés nélkül kiadlak neki, erre adom a szavam! - Préselem ki a szavakat az ajkaim között keletkezett vékony résen fenyegetőn, és igencsak hallkan, hogy egyedül ő hallhassa. Veheti fenyegetésnek, de most ezt gondolom, hogy ha meglátom New Orleans-ban, kiadom Niklaus-nak. Kiölt belőlem mindent a jelenlegi viselkedésével. Ő akarta, ő tette ezt. Ő érte el, amit főzött, egye is meg. Már nem érdekel a sorsa, legalábbis ezt érzem most. Talán el kellett volna mennem, amíg lehetett, akkor nem mérgesedik el ennyire, most viszont elfajultak a dolgok, mondhatni elmérgesedett a viszonyunk.
- A szerelem csak a gyengéknek való! Én már nem vagyok az! Végeztem... Mindennel! - Szólalok meg kiábrándult hangon, és nem tud érdekelni, mi lesz tovább vele. Nem fogom védeni, nem fogom óvni, és szeretni sem akarom többé. Elég volt az az ötszáz év megbéklyózva, kételyek között, most tudom az igazat. Legszívesebben azt kívánom, bár előbb tudtam volna ezt.
Kiiszom a kávém maradékát, majd leteszem az asztalra, ahogy egy ötvendollárost is a csésze alá teszek. Közel sem volt ennyi a kávé, de legyen egy jó napja a pincérnek, aki valószínű két asztallal arrébb állva mindent hallott, legalábbis majdnem mindent.
- Hogy mit tegyél? Hagyj békén! Örökre! - Vetem oda ridegen hozzá, miután felálltam. Tekintetem ismét rideggé válik, arcom ismét rezzenéstelen, érzelemmentes, ahogy eddig. Meg sem várom, amit mond, de esélye sem lenne, hiszen egy szempillantás alatt tűnök el, a hátsókijáraton távozom, de van egy sejtésem, hogy utánam fog jönni. De akkor nem állok jót magamért. az étterem mögött egy sikátor van, nem láthat senki, a falnak dőlök egy pillanatra, össze kell szednem magam. Így nem láthat senki. Még nem... Az idegeim felmondták a szolgálatot, lehunyt szemmel próbálok uralkodni a felkorbácsolt indulataimon. Most érzem az ürességet, és a fájdalmat, amit Katherine okozott. Csalódtam, mert kiadtam magam ismét... Klaus-nak volt igaza...Ismét! Felejteni fogok, immár végleg!


||Words: 666||Music: Terrible Love||Notes: Please, leave me alone forever! O.O ||
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyKedd Szept. 17, 2013 9:19 pm

Elijah & Katherine

I need you to trust me. I want you to trust me.


Niklaus tönkreteszi az egész életem. Szinte rögtön azután, hogy megszülettem, még ember voltam, mikor találkoztam Klaussal. Még belegondolni is borzalmas, de megkedveltem őt és… talán bele is szerettem. Ez bizonyítja, hogy bár csak eljátszotta, de ennek ellenére valahol mélyen neki is van még emberi oldala, ahogyan nekem is, csak… a hazugságok, a sok üldözés és üldözöttség, az egyedüllét és… talán maga a vámpírlét önmagában véve egyre mélyebbre és mélyebbre temette az igazi énünket, míg végül egyre nehezebb és nehezebb lett visszaemlékezni arra, hogy kik is voltunk… vagyunk valójában. – Ő nyitotta fel a szemed?! Hát persze… ki más próbálkozna ennyire kitartóan azzal, hogy tönkretegye az életem?! – annyira felbosszantom magam a hallottakon, hogy észre sem veszem, hogy a mondandóm első fele a kelleténél kicsit hangosabban hagyja el ajkaimat. Az indulatok mindkettőnknél kezdenek elszabadulni, ő ugyan nem emeli fel a hangját, de érződik belőle, hogy ideges, valamint az asztalra is rácsap. Egy pillanatra közbenézek az étteremben, hogy mégis mennyien bámulhatnak minket, de egy pillantásnál nagyobb jelentőséget nem tulajdonítok a dolognak. Ami kettőnk között folyik, az csakis Elijah-ra és rám tartozik, a többiek pedig tőlem akár a pokolba is elmehetnek.
- Igazad van. Nem szerettelek végig téged, de… már az első találkozásunktól fogva éreztem azt a szikrát, ami különleges. Ne mondd, hogy te nem vetted észre. – beszélhetek én akármit… Elijah pont ugyanolyan makacs, mint Klaus. A fejébe vette, hogy többet nem képes megbízni bennem és nem is fog… legalábbis egy jó ideig még biztosan nem. Kérlelhetem, hogy adjon egy utolsó esélyt vagy próbálkozhatok nála… feleslegesen. Talán csak el kellene engednem egy kis időre. Akkor is ezt kellett volna tennem, mikor közölte velem, hogy neki most New Orleans-ban van a helye, mert a családjának szüksége van rá. Talán… ha megadom neki azt az időt, amit akar, újra bízni fog bennem.
- Ez lesz az utolsó. Ígérem. – bár a szavam biztosan nem jelent neki sokat, mégis több, mint a semmi. Nézem a kezét, amit csak úgy elrántott tőlem, érintése nyomán bizsereg a bőröm. Fáj. Fáj, hogy ilyen elutasító. Nagy levegőt veszek, mielőtt folytatnám, mert tudom, hogy szavaim fel fogják bosszantani. De ha neki vannak kétségei a szerelmem iránt, akkor nekem miért ne lehetnének? – És… épp ez a baj. Te mindig betartod a szavad, de nem csak akkor, ha nekem ígérsz valamit. Ötszáz éve… képes lettél volna átadni Klausnak, hogy feláldozzon, azóta pedig segítettél neki a felkutatásomban és… fogadok, hogy a családom kivégzésében is mellette álltál. Honnan tudjam, hogy… most nem lennél hajlandó átadni neki, ha arra kérne? Hiszen őket választod… mindig. – bár fáj kimondanom, de igazak a szavaim. Nem csak neki van oka kételkedni bennem, hiszen mindig, amikor a családját választja valami helyett, meglepődöm, hogy mennyire elkötelezett és elfogult velük szemben és… ez megijeszt, tekintetbe véve a Mikaelson családdal a közös múltamat.
- El tudom érni, hogy újra higgy benne! Csak… ne hagyj el. Kérlek! – csillogó, reménykedő szemekkel nézek rá, hátha megenyhül. Az, hogy Katerina-nak hívott, valószínűleg jó jel. Jó úton haladok. Csak lassan, de biztosan.
- Én már mondtam, hogy miben hiszek. Az igaz szerelemben. De… kezdem azt hinni, hogy talán mégsem létezik, mert… azt hiszem megtaláltam. Épp itt ül, velem szemben. De hiába találtam meg, mert egyre csak elveszítem. – körmeimet a tenyerembe vájom, inkább elviselem a testi fájdalmat, minthogy a szívem szakadjon ketté. – Nem akarlak elveszíteni, értsd már meg! Azért tettem, amit tettem, mert egyedül akartam lenni. És már látom, hogy hiba volt, de én pedig… kétségbeesett voltam. Még mindig az vagyok, mert tudom, hogy ismét egyedül maradok. Hiba volt. Felfogtam. – lenézek a lábamra és a nadrágomat kezdem babrálni, mintha csak olyan érdekes lenne. – De attól még veled akarok lenni. Nem küzdenék érted ilyen keményen, ha nem így lenne. Szeretlek. Mit tegyek, hogy végre higgy nekem?!
szavak: 612 zene: bleeding love megjegyzés: szeretlek.♥


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 21, 2013 9:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyHétf. Szept. 16, 2013 8:23 am


Katerina & Elijah
Love is a vampire greatest weakness...


Szeretem őt, nincs mese, be kell vallanom magamnak, hogy sosem fogom tudni kitörölni az emlékeimből, de nem lehetek gyenge. Nem hagyhatom, hogy csak úgy megint kihasználhasson, és én pedig ott maradok fájdalmakkal körülölelve, mint most. Fáj a lelkem, fáj a szívem, majd meghasad, de ezt nem akarom hogy lássa. Nem akarom, hogy bármilyen érzelmet észrevehessen az arcomon, de az álarc, amit viselek Katherine közelében nehezebb... A közelében leomlani készül, akárhányszor meglátom, akárhányszor a szemeibe pillantok.
Sosem szűntem meg szeretni őt, és annyira bízni akartam benne, hogy meg is tettem végül. Itt maradtam vérző, kitépett szívvel, és a ténnyel, hogy Niklaus-nak folyton igaza van.
- A fivérem, aki elől menekülsz, akit olyan kegyetlennek és álnoknak gondolsz, ő nyitotta fel a szemem, milyen is vagy valójában! Eddig nem hittem neki, talán mos tmár kellene! - Hangom cseppet sem nyugodt, inkább feszült, és ideges, félelmet keltő. Idegesen csapok az asztalra, majd a szalvétát igazgatom, végül ismét a tekintetét keresem ideges tekintettel. Meghallom hangja remegését, de nem tulajdonítok neki nagy szerepet, színjátéknak gondolom. Lehet, hogy szavaim fájdalmat okoznak, de nem akkorát, melyet nekem okozott.
- És ötszáz éve engem szeretsz? Ugyan Katherine, szerinted elhiszem? Láttam, ahogy Niklaus-ra néztél ötszáz éve vágyakozva és szerelmesen, te magad utaltál rá, majd a Salvatore testvérek... Katherine, legalább most ne hazudj kérlek! - Hangom még mindig feszült, és felkavarnak az érzelmek, de nem emelem meg, nem kell, hogy az egész étterem minket bámuljon, ahogy vitázunk. A szívem hevesen tiltakozik szavaim ellen, melyeket az eszem súg, és most az eszemre hallgatok, nem a szívemre, bár elég nehéz mégis ezt kell tennem. Így könnyebb lesz. Felejtenem... Felednem kell végre, nem akarok emlékezni, az árulásra nem akarok... Soha többé...
Észre sem veszem szinte, ahogy zeke az enyémhez ér, ahogy ujjaink összefonódnak, még mindig természetesnek vélem, és bele is feledkezem az érintésbe, melyre eddig is vágytam, és ezután is fogok, míg élek. Elárultam magam, mikor kimondtam, hogy szeretem, elárult a tekintetem, a testbeszédem, mind az ellenkezőjét mutatták egy röpke pillanatra, mint amit el akarok vele hitetni... Nem lehetek itt, fojtogató ez a közelség. Szavait hallom, ismét hozzám szólnak, utolsó esélyt kérnek, mely ismét kiábrándít, és visszaránt a rideg valóságba. Kezemet hirtelen rántom ki kezéből, nem akarom érezni, ám érintése nyomán ég a bőröm, szinte felperzsel, lehunyom szemeim egy pillanatra, majd újra ránézek rideg tekintettel pillantok vissza rá.
- Mégis hány utolsó esélyt akarsz még eljátszani, Katherine? És mégis mivel akarod megkérdőjelezni a szavaim? Kettőnk közül úgy tudom én voltam az, aki mindig is betartotta az adott szavát! - Jelentem ki kissé lenéző stílusban, és úgy rakom a kezem, hogy még véletlenül se nyílhasson lehetősége ismét megfogni. Nem akarom érezni azt a pillanatnyi bizonytalanságot, mely az érintése nyomán keletkezett. Nem láthat többé gyengének. Végignézek rajta, és az arc, mely eddig kedves volt számomra, most idegenné, már-már ellenségessé válik. Ezt akarja elérni? Hogy még véletlenül se maradhasson egy apró szép emlékem sem róla? Ez a beszélgetés kezd egyre inkább feszülté tenni, ami esetemben nem éppen jó párosítás, hiszen ha én feszült vagyok, ott semmi nem marad egyben. A természetem nagy részét apámtól örököltem, és ez ellen nem tehetek semmit. Szavak, melyeknek a csengése megváltozott, hiányzik belőle az a nő, akibe beleszerettem, akit szerettem volna visszakapni, a lány, aki azzal törte össze a szívem, ahogy akkor a bátyámra nézett. Rá gondolt, és nem rám, akkor biztos voltam benne.
- És én pont ezek miatt nem hiszek többé a szerelemben, Katerina... Többé már nem - Jelentem ki enyhén rideg, de sokkal inkább megfáradt, csalódott hangon. Az emlékek engem is elárasztanak, s nem hagynak egy perc nyugtot sem. Talán nem kellett volna visszajönnöm. New Orleans-ba nem fog utánam jönni Katherine. Katerina... Egy személy lenne? Biztos megütötte a fülét, ahogy a régi, eredeti nevén hívom, elgyengültem. Egyre fullasztóbb itt ülni, de mégsem akarok elmenni. Az illatát az emlékeimbe akarom vésni, ahogy az arcát is, mert jelen helyzetben úgy érzem ez az utolsó találkozásunk, és több nem lesz...
- Tudod, én miben hiszek? Hogy újabb név kerül fel a listádra... Egy Ősi vámpír. Szép tőled... Szép fogás, győztél! - Gúnyos vagyok, akárcsak Niklaus. Stílusom most egy kicsit sem különbözik az övétől, nem véletlenül. Azt akarom, hogy érezze a fájdalmat, melyet én átéltem, mikor rájöttem az árulására. Talán felnagyítom, de én, aki a szavak embere vagyok, nekem jobban fáj, mint bárkinek... Átverve érzem magam, pedig nyitott voltam, és bíztam... Akartam, hogy működjön... ~Katherine, miért tetted ezt, velünk?~ Cikázik egy kérdés a fejemben egyre hangosabban, de nem akarom kimondani, idegesen kezdem kavargatni a kávém, majd abbahagyom, a kanalat a csészealjra teszem, és csendesen nézem, ahogy a kávé lenyugszik, hogy ismételten megpillanthassam benne saját, megkeseredett pillantásomat...



||Words: 756||Music: "Just walk away"||Notes: Összezavarsz... You hurt me! O.O ||

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyVas. Szept. 15, 2013 9:21 pm

Elijah & Katherine

I need you to trust me. I want you to trust me.


„De a családom mindig is az első lesz, mindenek felett.” – eddig is tudtam, hogy Elijah mindig a családja mellett fog kiállni elsősorban és mindig őket fogja választani még helyettem is, ez így kimondva, az ő szájából hallva sokkal fájdalmasabban hangzik. Nem hagyhatom, hogy magamba roskadjak, ráadásul pont itt, Elijah előtt. Minek kellenek az érzelmek?! Végre szabad lehetnék, élhetném az életemet anélkül, hogy rettegnem kellene, hogy Klaus mikor talál rám, de az érzelmeim megakadályoznak abban, hogy boldog legyek.
- Hidd el, pontosan tudom, hogy milyen egy örökkévalóságon át egyedül lenni. Kerek ötszáz éve menekülök a fivéred elől, aki miatt most eldobtál engem magadtól. – akármennyire próbálok erős maradni, ez a téma… a menekülés és az, hogy Elijahval már nem vagyunk együtt, igen érzékenyen érint, így a mondat közepénél – ár alig észrevehetően, az is lehet, hogy Elijah-nak fel sem tűnt – megremeg a hangom. – Nekem nem egy múló szeszély vagy. Ötszáz év elég sok idő, ahhoz, hogy csak egy múló szeszély legyél nekem, nemde?! Kérlek… ne hagyj el. Hogyan bizonyíthatom be neked, hogy komolyan gondolom… kettőnket? – átnyúlok az asztal felett, megfogom a kezét és ujjainkat összekulcsolom. Megállás nélkül agyalok, hogy hogyan bizonyíthatnám be neki, hogy tényleg szeretem és bízhat bennem. Legalábbis… igyekszem majd, hogy tényleg megbízhasson bennem.
„Szeretlek.” – a teher, ami a vállamat nyomja, hirtelen sokkal könnyebbnek tűnik, alig tudok a helyemen maradni, legszívesebben befészkelném magamat Elijah ölébe és nem foglalkoznék azzal, hogy ki látna meg minket, csak csókolnám, ameddig jól esik.
Elijah szinte azonnal kijavítja magát, és múlt időben ismétli meg, hogy „szerettelek”, azonban ez olyan valótlannak, már-már hazugságnak hangzik a szájából. Mert talán hazugság is? – súgja a fejemben egy bosszantó kis hangocska. Nem akarok hiú reményeket kelteni magamban, de… egyszerűen tudom, hogy szeret. Szeretnie kell. Én is megbocsájtottam neki, pedig ő nem csak össze akart ugrasztani valakivel, akit szeretek… nem. Ő segített Klausnak lemészárolni a családom és égen-földön kutatott, csak hogy a fivére megkaparinthasson és feláldozhasson egy hülye oltáron, később pedig azért, hogy végezhessenek velem.
- Azt várom, hogy még egyszer utoljára bízz bennem, ahogyan én bízok benned. Nekem is lenne okom arra, hogy megkérdőjelezzem a szavaidat, mégsem teszem. Hiszek bennünk, Elijah. Hiszek abban, hogy neked és nekem együtt kell lennünk. Megmondjam, miért? – megszorítom a kezét, amit még mindig fogok. Csodálkozom, hogy eddig nem húzta el a kezét. Ez… csak jelent valamit, nem? Ezek szerint… még mindig érez valamit irántam. Muszáj, hogy érezzen valamit irántam. Ő az egyetlen, akire számíthatok, az egyetlen, aki még mindig fontos számomra, és akinek remélhetőleg én is fontos vagyok. – Azért… mert még mindig hiszek a szerelemben. Annyi idő után… még mindig. Hiszen mi érelme lenne az életnek, ha nem hinném, hogy létezik? – a helyzet komolyságra ellenére mosolyogva hagyják el a számat a szavak a mögöttük lévő emlékek miatt. Pontosan tudom, hogy Elijahnak mit jelent az az idő, amit náluk töltöttem Angilában. Tudom, hogy még mindig azt az ártatlan kislányt szereti, akibe annak idejében beleszeretett. Talán… csak meg kell mutatnom neki, hogy még mindig itt van, bennem, még mindig ugyanaz vagyok, csak… az a sok idő, amit meneküléssel töltöttem megerősített.
szavak: 502 zene: bleeding love megjegyzés: szeretlek.♥ és én sem tudnék élni nélküled. ;P
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyKedd Szept. 10, 2013 1:16 pm


Katerina & Elijah
Love is a vampire greatest weakness...


~Édes, drága egyetlen Katerinám! Bár hihetnék még neked, de már nem megy. Nézem az arcot, mely elrejti előlem a lányt, akibe beleszerettem. Nézem a szemed, mely elvarázsolt, mikor még az a meleg szeretet volt benne. Az ártatlan lány, akit szerettem, és akiről hittem, hogy ott van, már eltűnt. Vissza akartam hozni, szeretni akartalak, bízni benned, mégis tettél ez ellen. Visszaéltél a bizalmammal, most mégis azt várod, hogy bízzak benned? Bár tudnék, édes Katherine, de nem megy. Képtelen vagyok. Mintha azt kérnék, öljem meg Niklaus-t. Arra is képtelen vagyok. Pedig ha tudnád mennyire szeretlek téged. Mindennél jobban, és hinni kezdtem, mikor azt mondtad, elfogadod a döntésem.
Mikor lettél ilyen önző? Mikor lett az az elbűvölő lányka ilyen manipulatív mint most? Vagy ez a valódi arcod? Ez lenne az aki valójában vagy? Ötszáz éven át szerettelek tudat alatt, s még most is szeretlek, de soha többé nem tudhatsz róla... Nem engedem...~
Hallom magamban a hangom, de a szám csukva marad, nem mondom ki ezeket a szavakat. Nem... az nem én lennék. Megcsóválom a fejem, majd lemondóan pillantok rá, egy kicsivel több érzelemmel, mint kellene, de hamar el is tűnik tekintetemből. Nem hagyhatom, hogy láthassa, de félő, hogy ismét belém látott. Mindenesetre a rideg álca egy kicsit enyhébben, de kiül arcomra ismét.
- Nem hagytalak volna el... De a családom mindig is az első lesz, mindenek felett. Hisz lehet, hogy számodra csak múló szeszély leszek, és ha eldobnám a családomat egy ilyen mulandó kapcsolatért, egyedül maradnék örökre, és... - Kavargatom a kávémat, majd kortyolok belőle, a szemébe nézek, és úgy folytatom. - ...egy vámpírnak az örökre igen hosszú idő... - Kemény szavak hagyják el számat, de ez az igazság. Szeretem őt, de ha választanom kell, akkor a családom mellett döntök. Így kell döntenem, így a helyes. Mindig is így volt. És így is lesz, főleg ezek után, hogy Silas köztünk van, hogy Klaus-t megtámadta, össze kell fognunk. Ezért jöttem vissza. A húgomat kerestem, nem Katherine-t. Mégis az utóbbi nővel találkoztam. Hogy felkavar a jelenléte? Túlzottan is. Szeretem, és tudom, hogy ez sosem fog elmúlni, és ez a legfájdalmasabb része. Mindemellett nem tudok benne megbízni, így a kettőnk jövője... Nem, kettőnknek nincs jövője, erről gondoskodott.
Szeretném hinni, hogy helyrejöhet, szeretnék hinni neki, de mégsem tudok, és így...
Szavak, melyek értelmét fel sem fogom, szavak, melyeket nekem céloz, és szavak, melyeket most is, mint mindig, hazugságnak hiszek, kivéve az utolsó szavakat. Eszköz, mely segít a szabadsága elnyerésében, pajzs, ami mögé majd bújhat Niklaus elől... Nem, ez az idő elmúlt már.
- Ha több vagyok, miért nem tisztelted soha a döntésemet? Miért hitted azt, hogy érted felrúgom a családom? Miért gondoltad azt, hogy nem találom meg a módját annak, hogy hogy a családom mellett állva is marad rád időm? - Kérdések zápora ismét, melyek szívemből szólnak, ám rideg hangom nem engedi, hogy beleláthasson a lelkembe, hogy olvasson a gondolataimba. Tekintetem is közömbös, nem árul el semmit, azt akarom, hogy kételyek gyötörjék, és ezt látni akarom a tekintetében. Látni a fájdalmat, amit én okoztam neki, hogy tudja, mit éltem át, mikor fény derült a piszkos játékára.
- Több vagyok? Szépen mutatod ki. És mond csak ezek után hogyan higgyem el, hogy tényleg igazak a szavaid? Téged egy cseppet sem érdekelt, hogy szeretlek... - Elárultam magam, tekintetem egy pillanatra megenyhül, meg akarom csókolni, magamhoz ölelni, soha el nem engedni, de aztán egy pillanat elég, hogy korrigáljam az elszólásom. - - ...hogy szerettelek... - Mondok ennyit elhaló, megfáradt hangon. Azt hiszem belefáradtam, és tekintetem lemondást sugall. Lemondást a szerelemről, róla és kettőnkről. Nincs kedvem fáradni azzal, hogy bizalmat szavazok neki, miközben ő szépen átver, én pedig ott maradok vérző szívvel. Erre nincs többé szükségem, mert csak fáj a szívem több, mint ötszáz éve, és mikor már azt hittem, hogy ennél jobban nem sebezhet meg, jön, és megcáfolja ezt. Feldúl mindent, és pusztulást hagy maga mögött. A családom mellett kellett lennem. Ezzel nem azt mondtam neki, hogy elhagyom, csak azt, hogy kevesebb időnk lesz együtt. Amíg elül ez a Silas ügy. Amíg rendeződik Marcel sorsa, és amíg Niklaus végre képes lesz elfogadni a tényt, hogy több mint ezer évesen apa lesz. Tudni akartam, hogy képes lenne-e várni rám, de megkaptam a választ.
- Szerinted ezek után el tudom hinni azokat a szavakat, melyek elhagyják a szádat? Mégis mit vársz tőlem, hm? - Kicsit megemelem a hangom, majd egyből le is halkítom, de hirtelen harag tüze lobban fel bennem. Kérdések, melyeknek még a felét nem mondtam el, kérdések, melyre nem fogok választ kapni. Ha esetleg mégis, már nem tudok hinni a szavaknak. Már nem megy...
Szerettem egy lányt, aki hittem, hogy viszont szeret, majd kiderült, hogy Niklaus-é a szíve, majd gyűlöltem ezt a lányt, mert elmenekült, és hazudott nekem. Évszázadokkal később újra beleszerettem, és ismét hazudott nekem. Hinni kezdtem szavainak, bolond módon képes lettem volna harcolni érte, de csak egy eszköz voltam... Egy a nőnek itt ül velem szemben, kinek arca ugyanolyan, mint annak a lánynak volt egykoron, de az arc mögött már nincs ott az a lány... Tekintetemben keserédes fájdalom jelenik meg, majd a poharamban lévő kávéban meglátom saját összetört pillantásomat. Nem nézek vissza rá, most több idő kell, hogy a rideg és érzelemmentes álarc ismét visszatérhessen, ami mögé nem láthat be senki. Többé nem sebezhetnek így meg... Barna tekintetem megkeseredetten tekint vissza a fekete kávé lenyugodott felszínéről, majd talán két perc csupán, és ismét rezzenéstelen arccal kutatom Katherine arcát, miközben a tekintetem legmélyén alig észrevehetően előbukkan a fájdalmas és örökké tartó magány...



||Words: 896||Music: "Never say goodbye"||Notes: Elijah képtelen Kath nélkül élni! O.O ||

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyVas. Szept. 08, 2013 9:14 pm

Elijah & Katherine

I need you to trust me. I want you to trust me.


Nem tudom, mit vártam. Nem tudom, mire számítottam. Tudtam, hogy Elijah a legutóbbi húzásom után nem fog nekem megbocsájtani, ezúttal nem, mert már képtelen bízni bennem, holott most csak azért cselekedtem, hogy együtt lehessünk végre, de önző voltam. Megpróbáltam őt elszakítani a családjától, ami egyértelmű kudarc volt és megpróbálnom is felesleges volt. De muszáj voltam megpróbálni, nem tudtam tétlenül nézni, ahogy otthagy engem. Nem akarok egyedül lenni, többé nem.
Vissza kell fognom magam, hogy ne kezdjek el a kávézó kellős közepén üvölteni, kiabálni, hogy szeretlek, hát nem látod?! Én csak együtt akartam lenni veled, végre, de mindezekkel semmire nem mennék, csak annyit érnék el vele, hogy mindenki őrültnek nézne, köztük Elijah is. Az, ahogyan beszél, higgadtan és érzelmek nélkül, csak még jobban kihoz a sodromból. Hogy tud ennyire nyugodt maradni? Hiszen… szeret. Azt hiszem, hogy szeret. Inkább lenne mérges és kezdene el kiabálni, minthogy ezen a rideg, semmitmondó hangom beszéljen velem. Mintha… nem is érezne semmit. Sem fájdalmat, sem szerelmet. Volt már pár alkalma és még több éve, hogy tökéletesítse az arcvonásait. Talán még jobban álcázza a dühöt, mint én.
Kicsit lenyugtat és egyben magabiztosságot ad az, hogy nem küld el, hanem engedi, hogy leüljek vele szemben. Mondjuk… akkor is leültem volna, ha azt mondja, menjek, és soha többet ne keressem fel, de azért csak más így. Ennyi idő után még mindig nem tudna elküldeni? Még mindig nem elég erős ahhoz, hogy megszabadítsa önmagát tőlem? Akármilyen feszült is a helyzet, ez a gondolat egy röpke pillanatra mosolyt varázsol ajkaimra.
- Mire volt jó? – elgondolkozok egy pillanatra, egyik szemöldököm a magasba szalad. Azt hittem, egyértelmű, hogy miért tettem. – Meg voltam bántódva, amiért nem engem választottál, és veled akartam lenni. – érdeklődve pillantok az arcára, hogy mégis milyen érzelmeket váltanak ki belőle a szavaim, de újra abba az állarcba ütközök, mint az előbb. Semmi érzelem, semmi reakció. – Mindennél jobban. Persze tudom, hogy ostobaság volt, akkor is tudtam, de túl makacs és büszke vagyok ahhoz, hogy belássam, soha nem fogsz engem választani. Mindig a családod lesz az első. – nemtetszésemet kifejezően elhúzom a szám. Nehéz volt kimondanom mindezt, mert ez megmutatja a legnagyobb gyengeségem, a szerelmet, de nincs más választásom. Ha tényleg Elijah-val akarok lenni, akkor muszáj leszek mindig az igazat mondani neki, és nem csinálhatok semmi hülyeséget.
- Elijah… te is tudod, hogy több vagy nekem. – hirtelen a kezéért nyúlok, de fogalmam sincs, hogyan reagálna erre, így megállítom a levegőben és visszahúzom magam mellé. – Bevallom, - ajkaimba harapok, az idegesség elönt, lehajtom a fejem és az ölemben lévő kezemet kezdem bámulni – először csak azért kerestelek fel, mert tudtam, hogy te vagy az egyetlen, aki segítene Klaussal alkut kötni. De, Elijah… hidd el, hogy szeretlek. Már nem úgy tekintek rád, mint bárki másra. Sokkal több vagy számomra, mint holmi játékszer. – ismét az arcára pillantok, hátha el tudok kapni egy rezdülést, vagy hátha ki tudok olvasni valamit a tekintetéből.
Megszerzem őt. Mikor aznap este, hogy visszajött New Orleans-ból és otthagyott a házban, egyedül, borzasztóan éreztem magam. Sosem gondoltam volna, hogy érezhetem még úgy magam, annyira elhagyatottan és egyedül, de bebizonyosodott, hogy mégis. Ennyi menekülésre elpazarolt idő után megtaláltam azt, aki képes megdobogtatni a szívem, amiről eddig azt sem tudtam, hogy még létezik, és nem fogom elengedni ezt az egy embert, mert nélküle úgy érzem, semmi vagyok.
szavak: 540 zene: bleeding love megjegyzés: bocsánat a hosszúságáért. szeretlek. ♥
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptySzer. Szept. 04, 2013 8:14 am


Katerina & Elijah
Love is a vampire greatest weakness...


Emlékek. Fájdalom. Mégis hagyom, hogy magával rántsanak egy olyan helyre, ahol még több keserűség, és szenvedés van. Ennyi idősen még mindig érzek, és ez felemészt. Belül darabokra hullottam, de nem foglalkozhatok csak magammal, mikor egy sokkal nagyobb problémánk van jelenleg. Mégis gondolataim visszarántanak a sötét fájdalmak közé, s nem hagynak szabadulni. Valahol élvezem is azt, ahogy kétségbeesett szívem még szeretni akar, hinni és bízni, de az eszem többé már nem hagyja neki. Soha többé! Felrémlik egy nem is olyan régi esti vitánk, mikor még hittem, hogy minden rendbe jöhet, mikor hinni kezdtem benne. A szerelmem iránta ismét fellángolt, és hittem, hogy megért...Hinni kezdtem... Mily botor gondolat ez pont tőlem, aki sosem hisz és bízik meg másokban teljesen, aki mindig kételkedik. Valószínűleg jót nevetett rajtam az eset után...
"Idegesen csapom be magam után a bejárati ajtót, majd a kocsim ajtaját is, mely majdnem kiszakadt a helyéről. Fivérem szavai még mindig itt visszhangzanak elmémben. "Ha nem lennél ennyire vak, látnál az orrodnál tovább is. Ugyanazt a hibát követed el, mint ötszáz évvel ezelőtt, Fivérem!" Ebből persze még semmi nem rémlett, alig esett le az, hogy miről beszél Klaus, hiszen soha nem gondoltam volna, hogy Katerina eddig elmegy. Azt mondta megérti, hogy el kell mennem, mégis hazudott. Hazugság volt az egész. Klaus ideges hangja rémlik fel, ahogy felolvas valamit, amit szerinte én küldtem. Valamelyik 'katonája' talált rám, amint épp kávét iszogattam, meglepetésként ért minden. Egyfajta hideg zuhanyként hatott rám a felismerés, hogy a nő, akiben már kezdtem ismét megbízni, hazudott, átvert, és össze akart ugrasztani az öcsémmel. "Remélem tanultál az esetből végre!" Csengnek fel Klaus búcsúszavai, miközben beindítom a motort, és szinte padlóig nyomom a gázt. Az út elvész, a kocsi gyorsul, szinte percek alatt érek a hotelhoz, ahol a hazug nő engem várt éppen. Idegesen rontok be a szobába, meg sem várva a köszönését, elfeledve az illemet, és a torkánál fogva szorítom a falhoz.
- Hazudtál! Manipuláltál... És még azt várod bízzak meg benned, Katherine? - Sziszegem dühösen, miközben minden vágyam, és reményem szertefoszlott. A nő arca idegenné, már-már ismét gyűlöltté válik számomra, majd nagy hévvel taszítom őt a földre. Lenéző, rideg tekintetem szinte karót döf halott szívébe. - Nem tudsz mást okozni, csak pusztulást! Minden, amit megérintesz, halálra van ítélve, ahogy Mi is! - Köpöm szinte a szavakat, melyek csöpögnek a megvetéstől. Nem várok tőle választ, nem érdekel. Nem várok semmit. El kell mennem, s nem érdekel sem ő, sem más... El akarok innen menni, távol ettől a mocskos várostól, távol mindentől, ami Katherine-re emlékeztet. Nem akarok semmit, csak a családom mellett lenni. Idegesen dörzsölöm meg az állam, és kifelé indulok.  
El innen, még mielőtt kifogásokat kezdene gyártani, el innen, mielőtt még meggondolnám magam. Bár a tettei után aligha tenném ezt. Többé már nem hat rám. Alig pár lépést teszek kifelé a szobából, mikor meghallom a lépteit, melyek utánam sietnek. - Várj... - Mond csak ennyit kérlelőn, és megérinti a karomat. Megfordulok, s tekintetem gyűlölettől és csalódottságtól izzik.
- Mit akarsz? - Hangomból is ugyanaz érződik, mi tekintetemben is ott van. Gyűlölöm őt, és messze akarok tőle kerülni. Minél messzebb. Szája szóra nyílna, de tekintetem tehet róla talán, s be is csukja egyből. Még egy pillanatig őt nézem, ahogy megérinti arcom, egy pillanatra még belefeledkezem, tekintetem enyhül, de nem szűnik meg a benne kavargó érzelmi káosz sem. - Elijah, én.... - Kezdene pele, de elhúzom arcom kezéből. Még talán pár másodpercig nézem őt. A nőt, kinek arca idegenné vált, kinek érintése fagyossá változtatta tekintetem. - Ég veled, Katherine! - Szándékosan hívtam így. Karomat kirántom kezéből, és otthagyom magára, nem vártam magyarázatot, mert nem érdekel. Nem akartam semmit, csak minél messzebb kerülni tőle..."

Ködös tekintetem a távolba réved, és ugyan felfogtam azt, hogy itt van az étteremben, de reméltem nem lesz oly botor, hogy idejön hozzám. Nem szeretem, ha magyarázkodnak nekem. Ez a nő mégis azt teszi. Tekintetem mit sem változik, pedig belül tombolok, s még mindig képes lennék végezni vele. Dühös vagyok, és nem szándékozom megbocsájtani neki. Mondandója végén ráemelem a tekintetem, mintha eddig fel sem tűnt volna, hogy ott van. Kezeimet összekulcsolom, és mély lélegzetet veszek.
- Nem gondolod, hogy azok után, amit tettnél felelőtlen a te szádból ez a szó? Visszaéltél a bizalmammal... Mit vársz tőlem? - Hangom rideg, de érződik egy cseppnyi él benne, intek neki, hogy üljön le, bár nem tudom, mikor lett ilyen illedelmes. Persze nem mintha változtatna a dolgokon az, ha leül, mégis hagyom neki. A hiperaktív pincér jönne, de egy kézmozdulattal leállítom, nem kell idejönnie. Hosszú percek néma csendje, mely megőrjít, nem szól semmit, s elmémben mégis az az egy szó cikázik. Én is szeretem őt, mindennél jobban, de nem tudhatja, nem láthatja rajtam. Többé nem irányíthat engem, nem veheti el többé az eszem. Ez esetben Klaus-nak volt igaza. Mindig is, ha Katherine-ről volt szó, de én mégsem hittem neki. Ezidáig.
Tekintetem még mindig az ő két barna szemeibe fúrom, és hiába keresek bennük valamit, ami arra a rég elfeledett lányra emlékeztet, nem találok semmit, és ez elkeserít.
- Mégis mire volt jó amit tettél? - Egyszerű kérdés, helyes válasz talán nincs is rá, mégis tudni akarom, miért tette amit tett. Miért tette tönkre azt, ami kettőnk közt kialakulni látszott? Talán én is hibás vagyok, de ha választanom kell, a családom lesz mindig is az első. Meg kellett volna értenie, ha igazán szeret... Vajon tényleg szeretett? Vagy csak a védelemért volt velem?
- Mi voltam én neked? Egy lehetőség arra, hogy túléld, és ne kelljen menekülnöd többé? Egy játékszer, akit kedvedre rángathatsz, hm? - Teszem fel a kérdéseket, melyre nem fogok választ kapni, legalábbis egyeneset biztos nem. Végignézek arca vonásain, a felsőtestén, külsőre ugyanaz a lány, de legbelül... Mégis miért érzek oly hatalmas vágyat arra, hogy ajkaim érinthessék az övét, miközben szorosan magamhoz ölelem?
Ostoba szívem, miért nem szűnsz meg szeretni végre? Hiszen sokkal könnyebb lenne enélkül az élet... Erre vágyom. Feledni akarom őt... Végleg!



||Words: 963||Music: Amen Omen||Notes: Egy kicsit elszaladt velem a ló... Puszi  ||

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyKedd Szept. 03, 2013 9:20 pm

Elijah & Katherine

I need you to trust me. I want you to trust me.

Magány. Csalódottság. Keserűség.
Ez a három szó, ami a lehető legtisztábban kifejezi mindazt, amit érzek jelen pillanatban. Ostoba voltam, hogy akár egy pillanatig is hittem abban, hogy végre boldog lehetek Elijah oldalán. Nem számít, hogy most az érzéseim tényleg valódiak, és vele akarok lenni mindennél jobban, a kapcsolatunk vége így is, úgy is ugyanaz. Soha nem leszünk együtt. Talán a közös múltunk miatt, talán amiatt, hogy elmenekültem, vagy Elijah már csak szimplán nem tud bízni bennem. Akármi is az ok, valami mindig közbejön, mire elkezdek benne hinni, hogy mi ketten tényleg együtt lehetünk.
Szerettem, bíztam és csalódtam. Ismét. Mi értelme volt feladni a szabadságom, a reményt egy teljes életre, ha végül nem kaptam meg azt, amit a legjobban akartam? Elijah Mikaelson-t. Annyi idő után most először érzem úgy, hogy van egy gyenge pontom, és az ő.
Ingerülten, idegesen sétálok Mystic Falls ismerős utcáin. Fogalmam sincs, merre megyek, nem is figyelem. Azt sem tudom, hányszor hagytam már el ezt a teret ma, ami mellett most is elsétálok. Nekem… egy kis magányra van szükségem, hogy kitisztítsam a fejem. Ez a sok bennem kavargó érzés… rég volt, hogy utoljára ilyet éreztem. Rég volt, hogy meg akartam szabadulni az érzelmeimtől, de most ez minden vágyam. A lehetőség csábító, hívogat magához, azonban én keményen küzdök, hogy ellen tudjak állni a kísértésnek, és ellen is fogok neki állni. Ha döntök valamiről, akkor úgy akarok dönteni, hogy tudom, mit teszek. Ha megölök valakit, úgy akarom tenni, hogy magamnál legyek és le tudjak állni bármikor. Azt akarom, hogy Katerina irányítson, nem akarok csupán egy test lenni… érzelmek és értelmes gondolatok nélkül. Önmagam akarok maradni, vagy… lehet, hogy inkább vissza kellene szereznem önmagam, ahelyett, hogy ahhoz a lányhoz ragaszkodom, aki az alatt az idő alatt lettem, amit meneküléssel töltöttem el.
Vérszag. Lehet, hogy csak erre van szükségem. Egy kiadós vadászatra, hogy jóllakjak, aztán pedig újra önmagam tudnék lenni… talán. Úgy érzem, itt most többről van szó, sőt… biztos vagyok benne, hogy többről van szó, hiszen Elijahval már ötszáz éve ismerjük egymást és – a magunk módján… - tartjuk is a kapcsolatot. Soha nem fogom elfelejteni, mikor otthagyott.
Egész nap Őt vártam, leskelődtem, lopakodtam az Ősiek háza körül, mikor jól tudtam, hogy Rebekah otthon van, és bármelyik percben a torkomnak eshet, mert átvertem a gyógyírrel kapcsolatban. És akkor… végre megjelent. Végighallgattam a párbeszédüket Rebekah-val és meg kell hagynom, kivételesen egyet értettem vele. Klaus… semmi mást nem tett, csak szenvedést okozott magának és a családjának. Nem mintha nekem jogom lenne kérdőre vonni a tetteit… de ami igaz, az igaz. Azonban Elijah… ő jó. Mindig is az volt és már akkor sejtettem, hogy nem azt fogja tenni, amit a szíve súg, hanem azt, ami helyes. Kiáll majd a családja mellett. Ám… a remény továbbra is ott volt bennem, hogy talán… én lehetek a családja.
Mikor megszólaltam, meglepve fordult felém, mintha nem tudta volna pontosan, hogy ott vagyok. Megpróbáltam meggyőzni, elmondani neki, hogy én is, és ő is mennyi mindent veszített már el Klaus miatt, hogy most mi jövünk, hogy boldogok legyünk. – Elijah, kérlek! – hallottam meg saját, kétségbeesett hangom, amint megpróbáltam maradásra bírni. Ott, abban a pillanatban úgy éreztem, hogy egyszerűen képtelen vagyok nélküle élni tovább az életem, mintha az elmúlt pár hónap – a titkos találkozások, lopott csókok – meg sem történtek volna, mert igenis megtörténtek. És sokkal valóságosabbak voltak, mint bármi más. – Katerina… - ütötte meg a fülem az ismerős hang, aminek hallatára automatikusan halvány mosolyra húztam a szám és egy pillanatra ismét remény töltött el. Felé hajoltam, alig vártam, hogy ajkaink összeérjenek, azonban csak egy homlokra adott puszit kaptam. – Viszlát. – ütötte meg a fülem ismét Elijah hangja, sokáig fel sem akartam fogni, hogy mit mondott. Csak akkor értettem meg, hogy magamra hagyott, mikor lassan utána fordultam, ám akkor más késő volt.
Hirtelen minden másnak tűnt, idegennek és ijesztőnek nélküle. Semmi keresnivalóm nem volt többé abban a házban, mégsem akartam menni. Túlságosan ijesztőnek tűnt egyedül maradni. Füleltem még egy darabig, hátha visszajön, de aztán feladtam és az ajtó felé indultam. Cipőm kopogása volt az egyetlen, ami zajt csinált. Olyan üres volt minden, mint én legbelül.

A hideg is kiráz, ahogy eszembe jutnak az emlékek. Hiába kerestem, hiába hívtam… Elijah tett róla, hogy ne találjam meg.
Hirtelen megtorpanok. Meg is bolondultam, vagy… az tényleg ő? Azonnal az étterem bejárata felé indulok, ahhoz az asztalhoz, ahol Elijah ül. Talán… mégis azt akarta, hogy rátaláljak? – Elijah? – szólítom meg a háta mögött állva, immár biztos vagyok benne, hogy ő az. – Elijah, én… kerestelek. – nem mintha nem tudná. Az életemre merné fogadni, hogy direkt nem válaszolt a hívásaimra. – Sajnálom. Sajnálom, hogy nem tudok elég okot adni arra, hogy megbízz bennem. Tudom, hogy ez csak és kizárólag az én hibám, de… - mély levegőt veszek, mielőtt folytatnám a mondatot. Az érzelgősség soha nem ment nekem könnyen, azonban muszáj, hogy hallja tőlem. – Szeretlek. – kisimítok egy göndör hajtincset a szememből, félve kérdezem meg. – Leülhetek?
szavak: 810 zene: let her go megjegyzés: szeretlek. ♥
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyHétf. Szept. 02, 2013 1:46 pm


Katerina & Elijah
Love is a vampire greatest weakness...


Vissza kellett térnem egy rövid időre abba a városba, mely kilökött magából, s eltaszított, mint egy hitszegőt, vagy hazaárulót. Nem érzem magam úgy itt, mint annak idején, mikor még szerettem e várost, de még egy próbát megér, hogy húgom fejével beszéljek. Azt akarom, hogy utánunk jöjjön, hogy velünk lehessen, hogy együtt legyünk. Bár kezdem úgy érezni, hogy ez csak nekem fontos annyira. Hogy csak én küzdök azért, hogy ismét béke legyen közöttük. Nekem ez mindig is fontos volt, még ha néhány alkalommal az ellenkezőjét mutattam, akkor is. De reménytelenné kezd válni a helyzet, s a beszélgetés előtt érzem, hogy feleslegesen jöttem ide vissza. Elkeseredett próbálkozásnak érzem, mégsem adhatom fel. Mindennél jobban össze kell most fognunk. Silas végezhet velünk. Képes beférkőzni az agyunkba, még Klaus-szal is elhitette, hogy haldoklik...Képes végezni velünk, és én ezt nem akarom megvárni, mégis ide kellett jönnöm. Féltem a húgom... Féltem őt, mégis valami más foglalkoztat mindemellett... Katherine. Nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá, és arra ahogy elváltunk. Fáj, hogy hazudott, s hogy én is csak egy férfi voltam azon a bizonyos listán. Kitártam neki az érzelmeim, felfedve ezzel magam előtte, sebezhető lettem, és kihasználta ezt. Kihasználta, és megint itt maradtam fájó, újra feltépett sebekkel, melyek néha az őrületbe kergetnek, mégis hagyom, hogy ez felemésszen engem, s elvegye a maradék józan eszemet is. Titokban talán azt reméltem összefutok vele ismét. Hogy megbeszélhessük azt, ami kettőnk között történt. Hogy talán tiszta lappal indulhatunk, de tévedtem. Azóta nem keresett, mióta elutasítottam a hívását. Bár alkalma nem lett volna rá, hiszen számot cseréltem, mert nem akartam, hogy megtalálhasson. De annyira talán mégsem akart megtalálni, ha ez miatt feladta... Keserédes mosolyra húzódik ajkam, miközben besétálok az egyik kedvenc éttermembe, ahol egy szabad asztalt kerestetek az elém siető pincérrel, majd az étlapot kezdem el tanulmányozni, de gondolataim messze járnak.
" - Én nem hiszek a szerelemben, Katerina! - Szólal meg rekedtes hangom, miközben a fiatal lány fürtjeit figyelem, ahogy belekap a szél. Parfümje illata belopózik orromba, s lágy, ártatlan mosolya élettel tölti meg halott szívem. Eme mondatom hatására viszont mosolya letörik, s szemöldökét felvonva pillant vissza rám.
- Ezt sajnálattal hallom, Uram! - Szólal meg lágy, számomra angyali hangon, mely lágy és simogató, felperzseli bőrömet. - Hiszen, ha megszűnünk hinni a szerelemben, akkor mégis mi értelme van élni? - Tesz fel egy számomra költőinek gondolt kérdést. Valahol igaza van, de hinni a szerelemben botor és vak gondolat, főleg, hogy vámpír vagyok, ő pedig ember. Mégis csodálva pillantok vissza szemeibe, melyek valami titokzatos szomorúsággal telnek meg. Tekintetem kénytelen vagyok elkapni, hisz nem bírom állni most a tekintetét, inkább magam elé nézve szemlélem a zöldellő füvet, a színes virágokat, miközben felrémlik egy elfeledett szerelem emléke, egy elfeledett boldogság emléke. Akkor Klaus-é lett a lány szíve... Lépteket hallok közeledni, s rögvest felismerem fivérem lépteit bennük.
- Visszatértél... - Mondom ki eme egyszerű szót, majd rápillantok fivéremre, kinek inge vértől csatakos, majd Katerinára pillantok lopva, s már látom, hogy szívét Niklaus ejtette rabul. A többi esemény szinte összefolyik, szavakat hallok, de értelmüket nem tudom felfogni, mintha víz alatt lennék, eldugult a fülem, majd visszapillantok a két távozó emberre, és keserédes mosolyra húzódik a szám. Egyszer még elkapom Katerina törődőnek hitt tekintetét, majd magam elé nézve hagyom, hogy elmenjenek... Katerina szíve Klaus-é volt abban a pillanatban, ahogy meglátták egymást, és én csak arra voltam jó, hogy a magány érzetét enyhíthessem, semmi többre, de akkor miért érzek máshogy? Ó, balga szívem, ismét életre kelt..."

Felsóhajtok, miközben az étlap betűi kirajzolódnak ködös tekintetem előtt, és értelmes szavakká formálódnak. Enni akartam, de elment az étvágyam, így csak kávét rendelek, és a hiperaktív felfelé törekedni vágyó pincér kezébe nyomom az étlapot. Körbenézek és ekkor jövök rá, hogy az étterem mennyire tele van. Én egy eldugottabb, kívül állóbb kétszemélyes asztalt kértem, nem vagyok kíváncsi most senkire, mégis a beszélgetések halkabb és hangosabb foszlányait meghallja vámpír fülem. Az emlékek őrült sebességgel rohamoztak meg ismét, ahogy betettem a lábam a város határain belül, mégis maradok, mintha élvezném eme szenvedést, mintha ez kellene most nekem, holott én nem erre vágyom. Feledni akarok, többé nem szeretni egy nőt, ahogy 500 éven át folyamatosan tettem, és teszem mind a mai napig. Nem akarok már így érezni, mégis így érzek, s nem vagyok képes arra, hogy irányítsam ezt. Egyszerűen nem megy, most még túl friss...
Ennek ellenére hiszem, hogy képes leszek felülkerekedni rajta... Kortyolok kávémból, melyet fogalmam sincs, mikor tett le elém a pincér, habár lépteit hallottam, szinte fel sem fogtam. Körülnézek, hallom az ajtó nyílását, majd egy illatot az orromban. Némán ingatom meg a fejem, már nem akarom őt látni, s titokban remélem, hogy csak az orrom csalta elő eme kellemes illatot az emlékek hatására, s most nincs itt ebben az étteremben. Ekkora véletlenek nem léteznek, nem létezhetnek! Arcomra mégis kiül a rideg érzelemmentesség, a felsőbbrendű arrogancia, mely nem enged mást közelebb jönni hozzám. Nem akarok hinni neki még egyszer, nem akarok elgyengülni... Többé soha!



||Words: 806||Music: A Drop in The Ocean||Notes: I hope you love it Katerina! Náá tesója ||

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptySzomb. Szept. 15, 2012 11:29 pm

To; Elizabeth

Örültem, hogy beleegyezett, hogy menünk el innen. Mosolyogva bólintottam, mikor azt mondta, hogy mehetünk és intettem a pincérnek, mire idejött hozzánk és megkérdezte - ugyanolyan unottan, ahogyan eddig viselkedett -, hogy mit szeretnénk. Mondtam, hogy a számlát kéjük, mire visszament a pult mögé és pár perc múlva a számlával a kezében tért vissza. Letette elém én pedig pontosan annyi pénzt adtam neki, amennyit fizetnünk kellett. Nem adtam borravalót; egy pincérnek nem így kellene viselkednie a vendégekkel. Ha én lennék a főnök, már nem dolgozna itt...
Miután fizettem, felálltam az asztaltól és odasétáltam Liz mellé, majd a kezéért nyúltam és elmosolyodtam, ahogyan ujjaim újra az övére kulcsolódtak.
Megnyugtatott a tudtam, hogy itt van mellettem, hogy számíthatok rá. Még csak ma ismertem meg, de máris jobban bíztam benne, mint néhány olyan emberben, akivel együtt nőttünk fel és az egész gyerekkorunkat együtt töltöttem.
- Akkor mehetünk? - kérdeztem ő pedig gondolkozás nélkül bólintott. Fura volt, hogy az én házamba megyünk. Vagyis pontosabban az volt a fura, hogy ez én házam, nem pedig a családomé... Mindegy. Az én döntésem volt, hogy eljöttem mert meg kell találnom Klaust, hogy segítsen rajtam.
Nem volt messze a házam, ezért a sétálást javasoltam. Szerettem sétálni, különösen este, mert jó volt a friss levegőn lenni. Úgy 10 perc séta után meg is érkeztünk a házhoz, de az ajtó előtt megálltunk.
Végig fogtam Liz kezét és jó volt, hogy mellettem volt. Jó volt, hogy tudtam, hogy számíthatok rá az első átváltozásomkor. Szükségem volt rá, mert nem ismertem még itt senkit, így csak ő volt itt nekem, aki segíteni tud.
Hiányzott a szülővárosom, de elhatároztam, hogy addig nem megyek el innen, ameddig Klaus hibriddé nem változtat. És most, hogy Lizzel ismerkedek, nem is akarok annyira elmenni innen.
Lehet, hogy jót is tesz az új környezet és hogy új emberekkel vagyok körülvéve, mert így nem jut majd eszembe mindig a húgom és nem kell minden nap végig mennem azon az úton, ahol elütöttem egy embert... aki meghalt. Miattam.
Ne gondolj most erre! - mondogattam magamnak. Próbáltam mindent kiverni a fejemből és megőrizni a jókedvemet.
Szerencsére újra jó kedvem lett. Talán Liz miatt, talán az alkohol miatt, vagy mindkettő miatt. Hirtelen ajkaimat újra Liz ajkaira tapasztottam, de ezúttal nem húzódtam el, hagytam, hogy azt csináljon, amit akar.
Játék vége!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:41 pm

Brian & Elizabeth

Ezt viselem!

Brian mosolyától el tudnék olvadni. Istenem nem tudok szavakat mondani arra, hogy milyen mosolya van. És annyi helyes pasi. Nem tudom jobban kifejezni, pedig ez kevés rá. Nagyon is kevés! Semmi és senki másra nem tudok és nem is akarok gondolni, csak Brianra. Végig ugyanúgy mosolygok még akkor is mikor az itallapot kezdi olvasni. Lehet, hogy épp nem a legerősebb italt kéne választani, de minél ütősebb a pia annál finomabb. Elkezdtem gondolkozni a kérdésein erre ő megint úgy mosolygott, mint az előbb és egy pillanatra elállt a lélegzetem is. Válaszolni akartam, de megfogta a kezem és megint elállt a lélegzetem. Nagyon jól esett az érintése, de tényleg.
-Én igazából úgy mindet megiszom és nincs külön kedvencem, úgyhogy most válasz te.-nem vagyok én alkoholista, mert csak akkor iszom, ha olyan a kedvem, vagy egy jó társaság verődik össze. Most csak ketten vagyunk, de nekem ez is egy nagyon jó társaságnak számít. Ugyanúgy mosolyogtam, mint eddig, még akkor is, mikor ő felvetett egy másik ötletet. Az első gondolatom az volt, hogy ezt nagyon nem kéne, mert.... mert ki tudja milyen hátsó szándékkal teszi ezt, de ez csak az első gondolatom volt. Nem hiszem, hogy lenne bármi hátsó szándékai is és, ha lenne is tudok magamra vigyázni. Amikor picit megszorította a kezem, nem zavart és én még mindig csak mosolyogtam. Nem akarom, hogy vége legyen ennek az estének, mert nagyon élvezem, de egyszer véget kell vetni neki. De nem most és nem én fogok. Ahhoz túlságosan élvezem Brian társaságát. Úgy biztatásként picit megszorítom a kezét és még mindig ugyanúgy mosolygok. Mindenkit az őrületbe szoktam kergetni azzal, hogy csak mosolygok és sokáig nem válaszolok. Nem akarom ezt tenni Briannal, bár már késő.
-Oké menjünk. Úgy is kezdett unalmas lenni már ez az étterem.-nem akarom, hogy könnyen kapható nőnek gondoljon, de tényleg szívesen megyek vele bárhová és, ha valamit nem akarok azt persze nem fogom, hagyni neki.


Játék vége!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyKedd Aug. 28, 2012 8:54 pm

To; Elizabeth

Megittuk a maradék bort és azon gondolkoztam, mit rendelhetnénk még, de Liz hátradobta a haját és rám mosolygott, olyan ragyogóan, hogy a lélegzetem is elállt tőle. Gyönyörű volt, ami nem túlzás, sőt, lehet, hogy nem létezik is rá jó szó.
Ahogy itt ültem vele, minden gondolatot elfelejtettem, vagy legalábbis az agyam legmélyére raktároztam el és nem foglalkoztam velük. Most csak az előttem ülő gyönyörű lánnyal foglalkozok, akit kétszer megcsókoltam és mindkétszer viszonozta.
A kezembe vettem az itallapot, de annyi finom ital volt rajta, hogy nem tudtam eldönteni, mit javasoljak első körben Liznek.
- Mit igyunk? Whiskeyt, pezsgőt, vodkát, pálinkát, valamilyen likőrt, konyakot, rumot, tequilát, gint vagy valami koktélt? - kezdtem el nevetni, mert az egész étlapot felsoroltam. Azt akartam, hogy ő válaszon, olyat, ami neki jó lenne. Most az ő kedvében akartam járni, nem magamnak akartam örömet okozni.
- Na, melyik legyen? - mosolyogtam rá újra a csajozós mosolyommal és a keze után nyúltam, hogy összekulcsoljam ujjainkat, de ekkor eszembe jutott egy másik ötlet. Mi lenne, ha nem itt maradnánk, hanem hazamennénk; hozzám és ott ihatnánk bármit, ami van otthon, vagy akármit csinálhatnánk, amihez kedvünk támad.
Na nem, még nem akarok lefeküdni vele, nem egy nap ismeretség után, majd annak is eljön az ideje, persze, csak ha ő is akarja majd.
- Mi lenne, ha itt hagynánk ezt az éttermet és elmennénk valahova máshova... mondjuk hozzám? - néztem a szemébe és egy pillanatra megszorítottam a kezét.
Önkéntelen reakció volt ez, nem akartam, hogy ilyen hamar véget érjen ez az este és törődtem Lizzel, érdekelt, hogy mit szeretne, érdekelt a véleménye.
Nem voltam benne biztos, hogy ezzel jó pontot szerezhetek nála, mert lehet, hogy félreérti, hogy nem a házamba, hanem szobára akarom hívni, de semmi hátsó szándékom nem volt.
Még mindig vártam, hogy válaszoljon, de reménykedtem, hogy elmegyünk innen, mert őszintén, szerettem volna már kikerülni a sok kíváncsi tekintet közül, akik esetleg meghallották, amint az átok megtöréséről beszélek, bár kételkedtem benne, hogy tudják, miről van szó.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyHétf. Aug. 27, 2012 12:56 am

Brian & Elizabeth

Ezt viselem!

El sem hiszem, hogy mindkétszer ő kezdeményezte a csókot, mert mindig én kezdeményeztem, de örülök, hogy ez most nem így történt. Lehetetlen elmondani mennyire élveztem a csókot. Sok emberrel csókolóztam már, de egyiket sem élveztem annyira, mint ezt. Meg kell, hogy valljam Brian nagyon jól csókol. Uram isten, már ilyeneket gondolok róla, pedig ez nem szokásom ilyen korán, hiszen alig ismerem. Oh, de ez az igazság. Nagyon megkedveltem őt és nem a csókjai miatt, hanem úgy alapjáraton. Tényleg ilyen hamar szerelembe lehet esni, ennyi ismeretség után. Sosem hittem a szerelemben első látásra, most mégis, úgy érzem, hogy ebben van valami. Felnőtt nő vagyok és egy pillanat alatt beleszerettem Brianba. Uram isten! Belé szerettem. Most lehet, hogy totál őrült vagyok, de így érzem. Lehet, hogy ez csak az alkohol miatt van? Nem ittam annyit, hogy megőrüljek. Akkor csak az marad, hogy tényleg így érzek iránta. Remélem erre még nem fog rájönni, mert ezt előbb tisztáznom kéne magamban. Fogalmam sincs, hogy mi van velem, de azt tudom, hogy szerelembe estem. Egyszer történt eddig vele ilyen, de akkor az elég gázul fejeződött be és én azóta félek a szerelemtől, de most úgy érzem nem kell félnem ettől. A szívem még mindig hevesen vert és reméltem, hogy nem hallja meg, még így sem, hogy nagyon jó a hallása. Nem akarom, hogy ilyen korán megtudja, hogy mit vált ki belőlem, egyetlen mosolya, vagy a tekintete és a csókjáról ne is beszéljünk. Annak csak a gondolatára is gyorsabban kezd verni a szívem és nem tudok neki megálljt parancsolni.
-Semmi baj. Néha jó ezek elmondani még, ha fájnak is. Igen tudom, hogy mi lesz. Jó rendben beszéljünk másról!-mosolygok én is. Mikor töltött még egy pohár bort az első gondolatom az volt, hogy nem biztos, hogy pont előtte kéne lerészegednem, mert olyankor nem tudom magam irányítani, hanem az érzelmeim vezérelnek és kitudja mit tennék. Lehet, hogy élvezném amit teszek, de szerintem meg is bánnám. Azok után biztos, hogy semmi jót nem gondolna rólam. Végül megiszom az poharamban lévő bort. Nem érdekel, hogy mi lesz, mert most csak az érdekel, hogy mi van. Jaj ez a mosoly és, ahogy rám kacsintott! Ha most nem ilyen helyen lennénk és nem akarnám ennyire elrejteni az érzéseimet, akkor elolvadtam volna.
-Én benne vagyok!-mondtam és csak azért is elővettem a pasifogó mosolyomat és hátra dobtam a hajam, ahogy szoktam.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyVas. Aug. 26, 2012 11:27 pm

To; Elizabeth

Visszacsókolt. Istenem, kétszer megcsókolom, úgy, hogy egyáltalán nem ismerjük egymást és ő mind a kétszer visszacsókol. Kezdem nagyon megkedvelni ezt a lányt, aki első látásra szimpatikus nekem és akivel képes lennék egész este itt ülni. Nem számítana rajta kívül semmi.
Ebben a pillanatban pontosan ezt éreztem. Csak az itt és most számít: csak Elizabeth, csak az, hogy itt ül velem szemben és látszólag ugyanannyira érdeklődik irántam, mint én iránta.
Eddig nem hittem a szerelemben első látásra, de most talán bebizonyosodik, hogy tényleg létezik. Ebben a pillanatban mindennél jobban szerettem volna, ha bebizonyosodik, hogy létezik. Szükségem volt valakire, aki szeret és aki mellettem áll, akkor is, ha meglát vérfarkas alakban. Szükségem volt arra, hogy ne sikítson el visítva, hogyha tudja, mi vagyok és az elfogadásra. Tudom, hogy már soha többet nem leszek normális, még annyira sem, amennyire eddig annak mondhattam magam. Amint először átváltozok, minden más lesz: természetfelettibb.
Ó, mit nem adnék azért, ha olyan ember lehetnék, aki nem tudja, hogy hordozza a vérfarkas gént. Akkor azt hinném, hogy teljesen normális vagyok, távol tartanám magam mindentől, ami más, mindentől, ami természetfeletti.
Még mindig hevesen dobogott a szívem, az iménti csóktól és gyorsan vettem a levegőt. Reméltem, hogy nem vesz észre rajtam semmit, mert még nem akartam, hogy tudja, milyen hatással van rám. Majd annak is eljön az ideje, ha... ha hivatalosan is a barátnőm lesz.
- Bocsánat, nem akartam rossz emlékeket felidézni, csak... Szóval, tudod, mi vár rám, Teliholdkor. Már csak pár nap. De mindegy. Beszéljünk valami másról. - mosolyogtam rá.
Töltöttem mindkettőnknek egy újabb pohár bort. Nem voltam benne biztos, hogy első találkozásunkkor túl sokat inni jó lenne, mert biztosan kialakulna egyfajta véleménye rólam, ami nem biztos, hogy pozitív lenne, bár, ki tudja...
Gyorsan meg is ittuk a bort mindketten, de sajnos már az üvegben sem volt több.
- Rendeljünk valami... ütősebbet? - kérdeztem és elővettem a szívtipró mosolyomat, majd rákacsintottam Lizre.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyPént. Aug. 24, 2012 10:40 pm

Brian & Elizabeth

Ezt viselem!

Mikor Brian kissé hangosan elkezdte mondani, hogy sosem értette azokat akik önszántukból váltják ki átkot, én elég furcsán néztem rá.
-Ezt lehet, hogy nem ilyen hangosan kéne mondani, mert nem hiszem, hogy mindenki ezt akarja hallani, meg más egyéb okok miatt sem, így kéne mondani.-mondtam kicsit halkabban, mint ahogy ő beszélt. Kis időbe telt míg kibogóztam, hogy mit is akart mondani, de miután ez sikerült megértettem. Igaza van, mert valamennyire még én is normális ember vagyok, de nem abban az értelemben, mint a többiek.És én nem azért nem akarom kiváltani a vérfarkas átkomat, hogy ne szenvedjek, teliholdkor, na, jó ez is benne van, de főképp amiatt, mert szeretnék valamennyire normális életet. És én sem értem, hogy minek váltja ki bárki is, az átkát önszántából.
-Bevallom neked én sem értem azokat akik önszántukból váltják, ki ezt az egészet, de hát ez az ő bajuk. Ha ennyire idióták, hát csinálják. Figyelj a saját életüket teszik tönkre.-mondtam és eszembe jutott, mikor a bátyám elmesélte, hogy ez, hogy volt és, mint volt. Csak úgy leszúrt valakit, aki lehet, hogy irigykedett rá, de nem biztos, hogy ezt érdemelte volna. Én nem voltam épp olyan helyzetben, hogy ezt szó nélkül tűrjem. Egy ideig vitáztunk, aztán mikor teljesen megértettem, hogy most mi van, felajánlottam neki a segítségemet és segítettem is neki. Nem valami jó emlék ez nekem és kissé lerontotta a hangulatomat, így mikor Brian azt mondta, hogy nem baj és mosolygott, nem néztem a szemébe, csak egy apró mosoly húzódott az arcomra. Válaszolni akartam Brian kérdésére, de ő áthajolt az asztalon és megemelte a fejem, így kénytelen voltam a szemébe nézni, majd megcsókolt. Én visszacsókoltam és közben lehunytam a szemeimet. Miközben csókolt nekem a szívem hevesebben kezdett verni és ilyen még nem történt velem. Ennyi idő alatt lehetetlen valakit ennyire megkedvelni, bár én az első pillanattól fogva kedvelem.Istenem! Felnőtt nő vagyok nem kéne ilyen könnyen ennyire megkedvelnem valakit, de neki elég volt egy pillantása és egy apró mosolya és már ez van velem. Mikor visszaült velem szembe a szívem még mindig hevesen vert és nem tudtam neki megálljt parancsolni. Jaj elfelejtettem közben neki válaszolni.
-Semmi baj, csak nem épp a legkedvesebb emlékeim voltak a korábbiak, de ez most nem érdekes. Már régen történtek, úgyhogy ne beszéljünk róluk többet. Oké?-kérdezem a szemébe nézve és mosolyogtam, újra. Most már összeszedtem magam és nem érdekel most ebben a pillanatban semmi, illetve senki más csak Brian.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyPént. Aug. 24, 2012 9:49 pm

To; Elizabeth

- Saját akaratából aktiválta az átkot? Nem tudom, tőlem ez mindig is távol állt... Furcsálltam az olyan embereket, akik önszántukból törik meg az átkot, de azt megértem, hogy kíváncsiak és erősebbek, félelmetesebbek akarnak lenni, talán, mert úgy gondolják, úgy nem árthat nekik többé semmi. - észre sem vettem, hogy hangosan beszélek, még magamon nem éreztem Elizbeth furcsálló tekintetét.
- Nézd, én ezzel nem azt mondom, hogy elítélem azokat, akik önszántukból törik meg az átkot, mert ez hülyeség, csak furcsa. Természetfeletti. Tudom, ez hülyén hangzik, mert a vérfarkasok alapból természetfelettiek, de mielőtt megtörjük az átkot, kapaszkodhatunk abba, hogy még nem törtük meg, még nem változtunk át, emiatt még normálisak vagyunk. De ha megtöri valaki az átkot, akkor nincs visszaút, már nem kapaszkodhat abba, hogy valamennyire hátköznapi ember, mert minden Teliholdkor átváltozik farkassá, ami egyáltalán nem hétköznapi. És persze, egy darabig szórakoztató másnak lenni, de egy idő után fárasztó és elege van belőle az embernek... vagy nem embernek. - nem tudom, mennyire értelmesen sikerült ezt elmondanom, mert össze voltam zavarodva. Nemsokára Telihold, én pedig nem ülhetek már otthon, hogy az ablakból nézzem és élvezem, hogy az emberi alakomban lehetek, mert minden bizonnyal - hacsak Klaust nem találom meg addig, ő pedig hajlandó lesz segíteni - én is farkas alakban fogok az erdőben rohangálni.
Liz bocsánatot kért, mert a pohár száján körözött a kezével, ami lehet, hogy a legtöbb ember idegesíti, de engem nem.
- Semmi baj. - mosolyogtam rá, de nem nézett a szemebe, sőt, egyáltalán nem nézett rám. Nem tudtam, mi baja lehet, nem akartam megsérteni és remélem, nem is sértettem meg.
- Liz? Minden rendben? Mi a baj? - kérdeztem, de továbbra sem nézett rám. Áthajoltam az asztal felett, a kezemet az álla alá tettem és felemeltem a fejét, hogy muszáj legyen a szemembe néznie, majd az ajkamat óvatosan az ő ajkaira nyomtam.
Pár hosszú pillanatig így maradtunk, majd visszaültem a helyemre és éreztem, hogy a szívem hevesebben dobog.
Mi van velem?! Soha nem éreztem még ilyet, hogy valaki első pillanattól kezdve felkeltette volna az érdeklődésem.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:58 pm

Brian & Elizabeth

Ezt viselem!

-Hát ezt ti tudjátok.-mondtam és még mindig a poharam talpán köröztem az ujjammal. Hát most ezzel kissé elrontottam a hangulatot. Hát azt nem akartam. Meséljek neki a bátyám átváltozásáról? Ezt még végig kell gondolnom. Mikor ez sikerült szóra nyitottam a számat, hogy belekezdek a mesélésbe, de ekkor megjött a pincér. Biccentettem neki olyan köszönés képpen, majd beleittam a borba amit nem rég töltött nekem Brian.
-Hát jó akkor mesélek. Először is a bátyám saját akaratából aktiválta az átkot majd szólt nekem róla és én azt mondtam neki, hogy segíttek neki bármiben. Eleinte megbánta, hogy aktiválta az átkot és nem akart átváltozni teliholdkor. Amikor eljött a telihold, én mellette voltam végig. Azt hittem, hogy nagyon fog szenvedni, mert állítólag az első átváltozás nagyon fájdalmas meg minden, de ő egyszerűen bírta. Nem szenvedett annyit. Erősnek mutatkozott meg. Ezek után élvezni kezdte az átváltozást. Imád átváltozni és elég jól bírja a fájdalmat, de azért egy kicsikét ki fog rajta az átváltozás. Ez egy olyan másfél évvel ezelőtt történt. Gondolom azt tudod, hogy ilyenkor minden csontod összetörik, aztán újra összeforr, de már más alakban. Ez nem a legkellemesebb dolog, és eléggé fáj. Ha nem bírod a fájdalmat akkor nagy bajban vagy.-mondtam neki elég halkan, de tudtam, hogy hallja. A poharam száját köröztem a kezemmel ami így hangot adott ki. régen mindig ezzel idegesítettem az egész családot, mikor elmentünk valami étterembe. Ez egy elég rossz szokásom tudom, úgyhogy abba is hagyom.
-Sajnálom, nem csinálom ezt tovább.-mondtam, majd elvettem a az ujjam a poharam szélétől és megfogtam a villámat és a késemet, de még nem ettem. Nem tudtam rávenni magamat még, így inkább ittam még a boromból. Oké, muszáj lenne enni, szóval kezdjünk neki. Kicsit megszorítottam az evőeszközeimet és enni kezdtem. Lassan ettem és közben a poharamat néztem. Féltem Brianra nézni hátha haragszik, most rám, vagy nem tudom. Mostanában nem féltem attól, hogy bárki szemében észre veszem, hogy haragszik rám vagy ilyenek, de most igen, így nem nézek Brian szemébe és némán eszem tovább.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyHétf. Aug. 20, 2012 11:19 pm

To; Elizabeth

"A bátyám első teliholdjakor én voltam vele."
Szóval ő már volt valaki mellett, miközben átváltozott. Eluralkodott rajtam a félelem, ugyanakkor kíváncsi lettem, bár nem voltam benne biztos, hogy tudni akarom-e, mi fog majd történni.
Szinte hallottam, ahogy a csontjaim eltörnek, ahogy a láncok, amelyek azt segítik, nehogy elszabaduljak, csörögnek. A fájdalmas üvöltéseket. Tudtam, hogy fáj. Nagyon. És ez volt az egészben a legrosszabb. Azon kívül persze, hogy sosem akartam megtörni az átkot és most sem önszántamból tettem. Soha nem értettem meg azokat, akiknek volt választásuk, mégis megtörték az átkot. Tőlem elvették a döntés lehetőségét. A saját húgom. Ezt soha nem fogom megbocsájtani neki. Soha.
Liz hangja húzott vissza a valóságba. Jó hallani, hogy ilyen jól kijön a testvéreivel. Én mindig is így szerettem volna élni, békességben. Hiányzott ez a testvéri szeretet, ami az ő életében jelen van. De azt viszont nem tudtam elképzelni, hogy megbocsájtok Jennifernek. Semmilyen körülmények között sem.
Sikerülne a kapcsolatunkon javítani? Nem hinném.
- Nem. Nem hiszem, hogy javulni fog vele a kapcsolatom. - mondtam ki, mintegy megerősítésképpen. Szükség volt az álcára, ami eltakarja az érzelmeket. Ügyesen begyakoroltam a húgommal való beszélgetésekkor és itt az ideje, hogy alkalmazzam. Nem akartam, hogy bárki is tudja, hogy szeretném, ha jóba lennénk, de mindazok után, ami történt, képtelennek éreztem magam a megbocsájtásra.
- Ugyan, semmi baj. Tudom, hogy nem akarod elrontani a hangulatot, ahogyan én sem... de... muszáj megkérdeznem. Azóta nem hagy nyugodni, mióta említetted, hogy ott voltál a bátyád első átváltozásakor. Kérlek... tudom, hogy valószínűleg nem emlékszel vissza rá szívesen, de... kérlek, mondj el mindent, amit csak tudsz. - néztem a szemébe és töltöttem még egy pohár bort mindkettőnknek, bátorításul.
Épp ekkor tért vissza a pincér a 2 adag milánóival.
- Parancsoljanak, jó étvágyat kívánok. - mondta ugyanolyan unottan, mint eddig, majd biccentettem neki és elment. Felvettem a villát és a kést és elkezdtem enni, közben vártam, hogy Liz belekezdjen a mesélésbe.


A hozzászólást Brian Darwin összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 24, 2012 8:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyKedd Aug. 14, 2012 9:02 pm

Brian & Elizabeth

Ezt viselem!

Miközben sétáltunk az étterembe mindenen nevettünk, de komolyan, minden kis apróságon. Nagyon jól éreztem magam vele és tényleg kedves voltam. Nem volt kedvem vele bunkózni, vagy ilyenek. Megkedveltem ezt a srácot, pedig csak nem régóta ismerem. Nem érdekel mióta ismerem akkor is így gondolom.
Mikor megérkeztünk kinyitotta nekem az ajtót, amit és egy kedves mosollyal köszöntem meg. Bementünk leültünk egy asztalhoz és kihúzta nekem a széket és én, ezt is egy mosollyal köszöntem meg. Mikor leült velem szembe még mindig mosolyogtam. Elvettem az itallapot amit odaadott nekem és néztem, hogy miket lehetne inni.Annyi minden volt és én nem tudtam választani és, így örültem mikor mondta a vörösbort.
-Az jó lesz!-mondtam egy bólintás kíséretében. Kijött a pincér és Brian elmondta a rendelést. Látszott és hallani is lehetett a pincéren, hogy nem sok kedve van már ehhez az egészhez. Lehet, hogy jobb is, hogy végül gimnáziumban kezdtem tanulni és nem egy vendéglátói szakközépiskolán. Lehet, hogy én is egy ilyen helyen kötnék ki. Mikor elment a pincér elkezdtem olvasni az étlapot. Tele mindenféle különleges étkekkel és egy-kettőnek még a nevét sem tudtam kiolvasni. Majd találtam egy olyat, aminek tudtam a nevét és szerettem is.
-Én milánóit szeretnék. Lehet, hogy egyszerű, de ezt legalább szeretem.-mondtam egy apró mosoly kíséretében, majd mikor mondta, hogy ő is erre gondolt, jobban kezdtem mosolyogni. Néztem, ahogy a pincér felveszi a rendelést, majd azt mondta, hogy hamarosan hozza, majd elment. Brian töltök mindkettőnk poharába bort, majd megemelte. Követtem benne és én is megemeltem a poharam.
-Ránk!-értettem vele egyet és elmosolyodtam, majd koccintottunk és beleittunk mindketten a borba. Megkérdezte, hogy beszélek-e a testvéreimről.
-Persze. Miért ne?! A bátyámmal nagyon jó viszonyban vagyok és mindig mellette vagyok. Szerintem arra már rájöttél, hogy ők is vérfarkasok.-itt lehalkítottam magam, de tudom, hogy hallja.-A bátyám első teliholdjakor én voltam vele. Bármikor segítenék neki. Viszont ő nagyon vigyáz rám, mindig, még ha nem is kell. A húgommal is jó kapcsolatom van, de mi szoktunk vitatkozni, mint ahogy minden testvér, de ha szüksége lenne rám én lennék az első aki ugrik, hogy segítsen neki.-picit elmosolyodtam. Olyan furcsa nekem, hogy valaki nincs jóban a testvérével, de megértem az okot.
-Remélem sikerül, majd javítani a húgoddal való kapcsolatodon.-nem akartam olyan témát felhozni ami elronthatja ezt a pillanatot.-Bocsi, nem beszélek többet erről.-mondtam, majd a poharam talpán kezdtem körözni a kezemmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem EmptyKedd Aug. 14, 2012 8:13 pm

To; Elizabeth

Még kiértünk az erdőből és elsétáltunk az étteremig, rengeteget nevettünk minden apróságon. Sokat gondolkoztam rajta, hogy megkérdezzem-e, hogy hogy értette, hogy nem mindenkivel ilyen kedves vagy hogy miért nem? Nem akartam elrontani a hangulatot, ezért majd később kérdezem meg.
Mikor odaértünk, kinyitottam előtte az ajtót és kihúztam neki a széket, hogy foglaljon helyet. Mint egy úrember, csak kár, hogy nem mindig vagyok ilyen. Ezek után leültem vele szembe és rámosolyogtam.
- Mit szeretnél inni? - kérdeztem és odanyújtottam neki az itallapot. Én már kinéztem, mit szeretnék: vörösbort.
- Mit szólsz a vörösborhoz? - kérdeztem mosolyogva, mire ő bólintott. A pincér épp ekkor ért oda az asztalunkhoz.
- Mit hozhatok inni? - kérdezte és láthatólag már nagyon unhatta, hogy egész este itt van.
- Egy üveg vörösbort kérünk. - mondtam, mire felírta és átnyújtotta az étlapokat.
- Máris hozom. Addig pedig nézzék át az étlapot. - mondta unottan, majd elment.
Elkezdtem az étlapot nézegetni. Különlegesebbnél különlegesebb ételek neve volt feltüntetve, de most valahogy nem vágytam rá, hogy újdonságot kóstoljak meg.
- És enni mit szeretnél? - kérdeztem Elizabethtől, mikor végignézte az étlapot.
Azt mondta, milánóit, mire még jobban mosolyogtam, mint eddig.
- Én is ezt gondoltam ki. - visszatért a pincér az italokkal.
- Eldöntötték már, mit fognak enni? - kérdezte, mire bólintottam, ő meg előkapta a jegyzettömbjét.
-Igen. 2 adag milánóit kérünk. - mondtam, majd ezt is felírta és elment, azt ígérve, hogy nemsokára kihozza a rendelésünket. Mindkettőnknek töltöttem egy-egy pohár bort, majd a magasba emeltem a poharamat.
- Ránk. - mondtam és mindketten elmosolyodtunk majd koccintottunk és beleittunk a borba.
- Szóval... mesélsz egy kicsit a testvéreidről? - kérdeztem, mert kíváncsi voltam, neki milyen a viszonya velük. Már annyira megszoktam, hogy az én testvérem az ellenségem lett, hogy szinte el sem tudtam képzelni, milyen lenne, ha jóba lennénk, mint a legtöbb testvérpár, így kíváncsian hallgattam, ahogy mesélni kezd. De jó lenne, ha mi is szeretnénk egymást...! Bár, kétlem, hogy valaha is megtudnék neki bocsájtani.


A hozzászólást Brian Darwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 20, 2012 10:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Étterem   Étterem EmptySzomb. Aug. 11, 2012 9:32 pm



A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 30, 2012 8:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem   Étterem Empty

Vissza az elejére Go down
 

Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Város szívében-