No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Alexia 'Lexi' Branson EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Alexia 'Lexi' Branson EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Alexia 'Lexi' Branson EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Alexia 'Lexi' Branson EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Alexia 'Lexi' Branson EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Alexia 'Lexi' Branson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Alexia 'Lexi' Branson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Alexia 'Lexi' Branson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Alexia 'Lexi' Branson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Alexia 'Lexi' Branson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Alexia 'Lexi' Branson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Alexia 'Lexi' Branson Empty
TémanyitásTárgy: Alexia 'Lexi' Branson   Alexia 'Lexi' Branson EmptyKedd Aug. 28, 2012 2:49 am



Lexi Branson

"I`m older and that means stronger. Don`t ruin my time with Stefan, cause I`ll hurt you and you know I can do it."

• About me ...

:: Basics ::

Becenév: Lexi.
Születtem: 1659, Mystic Falls.
Kor: 353 éves vagyok és 20 évesnek nézek ki.
Nem: Nő.
Faj: Szellem.


:: Personality ::


Erősségek: Gyorsaság, jó reflexek, vezető típus, pozitívan fogom fel a dolgokat, meg tudom védeni a szeretteimet.
Gyengepontok: Embervér és bármilyen vér, alkohol, karó, naptól védő gyűrű.
Jellem:Általában hamar összebarátkozok azokkal, akik szimpatikusak. Akivel jó barátságot ápolok, sosem hagyom cserben, ha szükség van rám mindig segítek. Türelmes ember vagyok, de ha valakinek sikerül felidegesíteni, akkor akaratom ellenére teszek olyan dolgokat, amiket nem kéne. Kedves vagyok azokkal, akiket szeretek. Egyszer voltam szerelmes, de akkor is csalódtam, szóval azóta inkább nem vagyok az.

:: Favorites::

Érdeklődési kör:Divat, pasik, barátok.
* Kedvenc vértípus:-AB-
Ami/aki nélkülözhetetlen számomra: Gyűrű, Stefan.

:: Family ::


Apa: Bob Branson, öregsége miatt meghalt.
Anya:Julie Silverman, szintén öreg volt és meghalt.
Testvér(ek): Nincs testvérem.
További hozzátartozók, felmenők, és leszármazottak:Nincs. Családi állapot: Egyedülálló.

• Story of my life ...
1659-ben születtem Mystic Falls-ban. 20 éves koromban változtam vámpírrá. Eleinte nagyon rosszul kezeltem ezt az egész dolgot, de idővel megszoktam. Tasakos vért iszom, nem ölök meg ártatlan embereket csak azért, hogy táplálkozzak.. Mikor Stefannal találkoztam, az egész életem értelmet nyert, ami egy vámpírnál elég nehéz. Megtaláltam benne az igazi barátot, aki mindig segít, ha bajban vagyok. De egyszer régen elváltak az útjaink és nagyon sokáig nem találkoztunk. Aztán megtudtam, hogy hol tartózkodik és meglátogattam a 162. szülinapján. Az egész nap jól indult. Egy buliba készültünk megünnepelni Stefan-t, és miközben készülődtem, találkoztam Stefan újdonsült szerelmével, Elenával. Pont úgy néz ki, mint Katherine. Mint később kiderült, ő a Petrova hasonmás, de ez mellékes. A buli jó volt, kivéve azt, hogy Damon, Stefan bátyja minden létező dolgot elszúrt. Megölt egy ártatlan fiút, akinek a barátnője mindezt végignézte. Ezek után jöttek a rendőrök és a sheriff, akiről kiderült, hogy vámpírokra vadászik Mystic Falls-ban. Damon volt a segítője, aki egy vámpír, szóval eléggé meglepődtem. A pultnál iszogattunk éppen, amikor bejött a meggyilkolt fiúnak a barátnője és az volt a feladata, hogy megmutassa, hogy ki ölte meg a barátját. A lány Damon-re mutatott, de mivel mellettem ült, a sheriff engem vitetett el. A szabadban megpróbáltam megtámadni a sheriff-et, de ez nem sikerült, mert Damon ott termett és ezután erős fájdalmat éreztem, lerogytam a földre és ezután minden elsötétült. Pár nappal később a túlvilágon ébredtem, ahol iszonyú unalmas éveket töltöttem. Egyszer valamikor visszatértem a földre szellemként, mert Stefannak szüksége volt rám. Klaus kiűzte belőle az összes érzelmet ami volt benne és az én feladatom volt ezt visszahozni. Megpróbáltam fájdalommal visszahozni belé az érzéseit, de nem ment egykönnyen. Vissza kellett mennem a túlvilágra, ahol megint sok idő telt el és semmi érdekes nem történt. Próbáltam valamit kezdeni magammal, de nem tudtam semmit, ezért föntről néztem az emberek, vámpírok és egyéb természetfeletti lények kínlódását. Egyszer remélem én is visszamehetek az élők közé...
Vissza az elejére Go down
 

Alexia 'Lexi' Branson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Vámpírok-