No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Baseball pálya EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Baseball pálya EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Baseball pálya EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Baseball pálya EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Baseball pálya EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Baseball pálya EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Baseball pálya EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Baseball pálya EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Baseball pálya EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Baseball pálya EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Baseball pálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Baseball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baseball pálya   Baseball pálya EmptyHétf. Aug. 26, 2013 12:39 am

Játék lezárva!

Vissza az elejére Go down
Tyler_Lockwood

Tyler_Lockwood
Take care, cuz' I'm a(n)...

Baseball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baseball pálya   Baseball pálya EmptyPént. Feb. 01, 2013 8:32 am

Kol & Tyler


Tudtam, hogy ez a nagyképű Mikaelson (bár az összes az...) fel akar idegesíteni. Belül már tomboltam, mert le ex-csicskázott és ez a 'játék az étellel' dolog nagyon sok volt már nekem. Gyilkos szemekkel néztem az övéibe, és próbáltam én is idegesíteni őt.
-Te csak ne játssz az étellel. Tudod, még mindig meg van az a karó, ami még veled is végez.-forgattam meg látványosan a szemem.
Caroline-ról beszélt éppen, és megemlítette, hogy jól csókol. Erre felkaptam a fejem. Döbbenten néztem egy másodperc erejéig, de utána rögtön visszavágtam, bár még mindig bennem volt az az érzés, hogy Caroline talán megcsalt...?
-Tudom, hogy hazudsz... Csak idegesíteni akarsz. -bizonygattam, inkább magamnak.
-Amúgy már nem vagyunk együtt... De mi a helyzet a te kis Katherineddel? Él még egyáltalán, vagy újra a kriptájában tölt pár évszázadot?-kérdeztem gúnyosan, remélve, hogy ezzel én is tudom őt egy kicsit idegesíteni.
Újra Caroline-ról kezdett beszélni, és ekkor nagyon felment bennem a pumpa. A fejemben volt az a kép, ahogyan Kol éppen Caroline-t 'kényezteti'. Nem bírtam tovább, lendítettem egyet a kezemmel és erősen behúztam neki egyet. Egy kisebb fajta megkönnyebbülést éreztem, de még mindig ideges voltam. Tekintetemmel ölni tudtam volna, keményen néztem a szemébe.
-Ne idegesíts fel, mert megbánod.-keménykedtem neki, pedig tartanom kellett volna tőle, hiszen ő egy Mikaelson, és sajnos nem lehet őt megölni, kivéve akkor, ha azt a karót döföm a szívébe. De az lehetetlen, mivel nem tudom kinél van a karó. De ha most például itt lenne nálam, nem gondolkoznék, csak cselekednék. A szívébe döfném azt az átkozott karót és boldogan nézném végig az utolsó perceit. Hihetetlen, hogy pár perc alatt mennyire meg tudok utálni valakit... Bár sosem szerettem a Mikaelsonokat.
Így visszagondolva lehet, hogy nem kellett volna az az ütés, hiszen baseball ütő van nála...És lehet, hogy használatba fogja venni. Bár jelen pillanatban nem nagyon érdekel. Esetleg levezetem az energiámat. De egy biztos... Sosem leszek jóban vele. Mindig utálni fogom az összes Mikaelsont...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Baseball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baseball pálya   Baseball pálya EmptySzomb. Jan. 12, 2013 10:43 am

Tyler & Kol



Nem tetszett a hangnem amit megütött ez a kis hibrid, de ha jól figyeltem, neki sem tetszett az enyém és nem értékelte, hogy lecsicskáztam, pedig biztos vagyok benne, hogy nem olyan rossz Klausnak csicskája lenni, hiszen nem kell átváltoznia teliholdkor. Oh már értem miért nem Klaussal van. Szóval megtörte a köteléket, van esze a hibridnek, de nem lehet, olyan sok, hogyha idejött hozzám és agy beszél velem. Szerintem nem tudja hol van a helye, talán meg kéne tanítanom neki, hogy kell viselkedni egy Mikaelsonnal, de erre még ráérek, előbb még jól felidegesítem, hiszen ebben jó vagyok, és úgy látom, jól is haladok vele.
-Oh akkor csak ex-csicska vagy. Nem is értem miért nem maradtál a köteléknél akkor legalább biztosítva lett volna a helyed Klaus mellett és nem ölhetne meg, akárki, aki képes rá. És mi van ha nem azért jöttem, hogy levezessem az energiáimat? Tudod más módja is van annak, hogy a fölös energiát levezessük. Mondjuk játszhatunk az étellel is.-azt már nem részletezem, hogy milyen módokon lehet játszani velük, hiszen ha van egy kis esze tudja és nem fog erre rákérdezni. rám nincs hatással a kis hibrid harapása,lehet, hogy összeverekszem majd ma még itt vele. Jó kis móka lenne, úgysem vertem még össze egy hibridet sem, de nincs késő elkezdeni.
-Caroline az a lány akivel nem lehetsz együtt Klaus miatt, ugye? Tudod Caroline nagyon jól csókol, és gyönyörű teste van.-mondtam vigyorogva és vártam, hogy mikor esik nekem, bár még ha nem teszi meg, akkor még válthatunk szócsatát is, én ezt is élvezem. Biztos vagyok benne, hogy azt fogja hinni, hogy hazudok Caroline-al kapcsolatban, mert szerinte fogalmam sincs ezekről, de én nagyon jól tudom, hogy milyen jól csókol Caroline és azt is, hogy gyönyörű. Milyen kár, hogy elrontottam az a csodálatos pillanatot.
-Tudod miközben Carolinet kényeztettem egy pillanatig sem gondolt rád, pedgi elvileg akkor ti épp együtt voltatok.-remélem ez még beválik, hiszen már nem sok mindent tudok felhozni, mert alig ismerem ezt a srácot, de azt tudom, hogy a Caroline téma kiverheti nála a biztosítékot.
Vissza az elejére Go down
Tyler_Lockwood

Tyler_Lockwood
Take care, cuz' I'm a(n)...

Baseball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baseball pálya   Baseball pálya EmptySzer. Dec. 26, 2012 10:30 pm

Kol & Tyler


Az előttem álló Mikaelson megismétli a nevem gondolkozás közben, majd leesik neki, hogy ki is vagyok. Egyből lecsicskáz engem, mire felmegy bennem a pumpa. Nem azért szenvedtem szinte hónapokig azzal, hogy minden egyes csontot eltörök a testemben, hogy utána lecsicskázzanak. Igen, régebben mindig megtettem Klausnak azt, amit kért, de már nem. Már csak undort érzek iránta, és azt, hogy ennél jobban nem is utálhatnám, bár ki tudja. Bármi kitelik tőle. Igazából amikor még a 'csicskája' voltam, akkor is utálatot éreztem iránta, de kötelességemnek éreztem megtenni, amit mondott.
-Nem vagyok a csicskája. Lehet, hogy egyszer az voltam, de már nem, vagyok az. Soha többé.-sziszegem bosszúsan és magabiztosan a szemébe nézek.
A felé nyújtott kezem nem túl lelkesen fogadja el, de ez így illik, és én mindig is így csináltam, Ha egyszer már ismerkedünk, akkor fogjunk is kezet.
A következő percben afelől érdeklődött, hogy mit keresek én itt. Kedves megfogalmazás... És újra rákérdezett a Klausos dologra.
-Semmi közöd ahhoz, hogy én mit keresek itt, gondolom te levezeted a felesleges energiádat, mert az mindig van a Mikaelsonoknak. És mint már említettem, nem vagyok Klaus szolgája. Még régebben megtörtem a köteléket, mert utáltam az egészet, és Klaus miatt nem lehettem azzal, akit egykor szerettem. De ehhez sincs sok közöd, vagy talán tévedek?-kérdezem, és felhúzom az egyik szemöldököm, majd összefonom a karjaimat a mellkasom előtt. Nem tudom miért, de a Mikaelsonok nagyon gyorsan fel tudnak idegelni. Egyszerűen amikor meghallom az idegesítő akcentusukat, vagy csak megüti a fülemet a hangjuk, felidegesítem magam és nem tudom korlátozni az érzéseimet. Ennek az előttem álló egyednek is behúznék most egy akkorát, hogy kihullana az összes foga, de nem teszem, mivel nem akarok olyan lenni, mint ők. Plusz ez a Kol úgy érzem sokat gondol magáról. Először lecsicskáz, majd újra beszól Klaussal kapcsolatban. Lehet, hogy nem úgy gondolta, és csak én képzelem be magamnak, de akkor is idegesítő egy jelenség. Lassan már ott tartok, hogy magamat szidom. Miért is jöttem ide egy Mikaelsonhoz?! Halkan mérgelődök magamba, miközben az előttem álló férfi baseball ütőjére téved a szemem. Lehet, hogy kár volt ilyen hangnemben beszélni vele, még a végén megver. Bár nem igazán érdekel, meg tudom magam védeni és sosem tántorodom meg egy Mikaelsontól.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Baseball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baseball pálya   Baseball pálya EmptyVas. Dec. 09, 2012 9:25 pm

Tyler & Kol



Megint itt kötöttem ki Denverben. Vajon mindig ide fogok kilyukadni, mikor el akarok menekülni Mystic Fallstól? Eddig már ez a második alkalom, bár nem szeretném, hogy több ilyen legyen, hiszen utolsó alkalommal, mikor itt jártam megcsaltam Katherinet, de megérdemelte, hiszen ő is ezt tette velem, ráadásul pont egy Salvatoréval. Oké a bosszú nem old meg semmit, legalábbis a mondás így tartja, de én nem hiszek ebben. Még ment a motor, mikor megálltam Denver és Mystic Falls határában. Most vagy vissza megyek Mystic "Rohadtul Idegesítő" Fallsba, vagy még maradok itt, Denverben és mondjuk levezetem a feszültséget valahogyan. Még nem érzem magam készen arra, hogy visszamenjek és szembenézzek mindazzal amit otthagytam, bár Katherine miatt szívesen mennék vissza, de kitudja mekkora hisztit levágna, amiatt, hogy eljöttem és nem szóltam neki. Tuti, hogy ha hisztizni kezd, akkor napokig nem fogja abbahagyni. Azt hiszem inkább itt maradok még egy kicsit. Ha nem is napokat, de legalább még pár órát, és levezetem a bennem felgyülemlett feszültséget, de azt, hogy csináljam? Mondjuk levadászhatok pár embert, ami tényleg elég szórakoztató, főleg, ha sikongatva menekülnek, de nem elég jó. Mikor rájöttem, hogy mit is csinálhatnék, elfordítottam a kormányt és elindultam. A baseball pálya előtt álltam meg, ahova jó és rossz emlék is fűz. Jó például, hogy élveztem mikor Damont, vertem a baseball ütővel, de amikor egy törött ütőt találtam a gyomromban, az nem volt olyan jó, de persze később ezt is megbosszultam.
Bemegyek az épületbe és csak figyelem a játékosokat, bár ettől nekem nem lesz jobb, de talán, majd egy kis idő múlva én is beállok. Észrevettem, hogy valaki eléggé erősen engem néz. Nem nagyon törődtem vele, mert azt hittem, hogy valami csaj az, de amikor odajött hozzám és megszólított, rájöttem, hogy igazából egy srác volt az. Fuh a srácnak jó gyorsan leesett, hogy Mikaelson vagyok, szóval ismerheti valamelyik családtagomat, vagy valami ilyesmi, bár nem hiszem, hogy engem ismerne, mert arra tuti, hogy emlékeznék, főleg, mert van valami más benne, de mikor megmondja a nevét le is esik, hogy miért az.
-Tyler Lockwood...-ismételem meg a nevét, és elgondolkozom, hogy biztosan ő e az akire gondolok, de tuti, hogy jóra gondolok. -Te vagy a bátyám Niklaus egyik csicskája, ugye? Amúgy igen Mikaelson vagyok. Kol Mikaelson.-sokat hallottam erről a hibridről. Ő az aki Caroline, pasija volt és Klaus első sikeres hibridje. Hát találhatott volna jobb alapanyagot is a bátyám. Mikor a kezét nyújtja, óckodva, de elfogadom és kezet rázunk, bár nem szívesen mocskoltam volna be a kezem, egy hibrid kezével, na, de most már mindegy.
-Mégis mit keresel itt? Hogyhogy nem, Klaus minden kérését lesed?-úgy tudtam a hibridek, mindent megtesznek Klausnak, valami kötelék miatt amit én sosem fogok megérteni.
Vissza az elejére Go down
Tyler_Lockwood

Tyler_Lockwood
Take care, cuz' I'm a(n)...

Baseball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baseball pálya   Baseball pálya EmptyVas. Nov. 25, 2012 9:15 pm

To: Kol Mikaelson

Otthon ültem és unatkoztam. Semmit nem tudtam csinálni, így úgy döntöttem, hogy elmegyek valahova. Gyorsan felvettem a cipőmet és felkaptam egy vékony kabátot és elraktam a jogsimat, a forgalmit és egy kis pénzt. Kezembe vettem a kocsikulcsot, majd kiléptem az ajtón. Bezártam kulcsra, bár nem volt sok értelme, mivel Klaus hibridjei egész nap ott vannak.
Beültem a kocsiba és beindítottam a motort. Lábammal lenyomtam a gázpedált és már Mystic Falls utcáin repesztettem. Igazából nem tudtam, hogy hova megyek, csak mentem végig az utcákon és néha.néha befordultam egy utcán. Nézelődtem jobbra balra, majd megláttam azt a táblát, hogy 'Üdvözlünk Denverben!'. Hű, elég messze jöttem. Nézelődni kezdtem, hogy merre mi van, majd egy baseball pályára figyeltem fel. Jó nagyot fékeztem a kocsival, majd kerestem egy parkolóhelyet. Leparkoltam, kiszálltam a kocsimból és bezártam azt. Felvettem a napszemüvegemet, majd elindultam a pálya felé. Néztem, ahogy játszanak az emberek, majd elmentem a közeli büfébe. Vettem egy kávét, majd azt kortyolgatva ültem le egy padra. Néztem a játékosokat. Volt ügyesebb és bénább is.
A bejárat felé néztem és megláttam egy elég ismerős alakot. Fogalmam sincs, hogy honnan volt ennyire ismerős, de biztos, hogy nagyon hasonlított valakire. Levettem a napszemüvegem és végigmértem az illetőt. Szinte villámcsapásként ért a felismerés. Klausra hasonlít. A mozdulatai, az arca, a vonásai... Felálltam a padról, majd közelebb mentem hozzá. Megálltam egy kicsit távolabb tőle, de úgy, hogy ne legyen feltűnő. Meg akartam bizonyosodni arról, hogy tényleg Klausra hasonlít-e.
Nekidőltem egy oszlopnak, majd úgy tettem, mintha egy játékost néznék. Lopva a feltételes Mikaleson felé néztem, majd újra végigmértem. Tényleg rá hasonlított. Már-már elég feltűnően bámultam a férfit, így levettem róla a szemem. De nem hagyhattam ennyiben. Közelebb mentem hozzá és megszólaltam.
-Öö...bocsi a zavarásért, de nagyon hasonlítasz valakire. Esetleg nem egy Mikaelson vagy?-kérdezem a szemöldökömet ráncolva. Közelebb lépek hozzá, majd újra megszólalok.
-Tyler Lockwood.-mondom és a kezemet nyújtom. Ha ő tényleg egy Mikaelson, valószínűleg már hallott rólam, hiszem én vagyok Klaus első sikeres hibridje. Ha pedig nem, akkor sem baj, legalább lesz miről beszélgetnünk.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Baseball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Baseball pálya   Baseball pálya EmptyPént. Aug. 31, 2012 1:52 am

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Baseball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baseball pálya   Baseball pálya Empty

Vissza az elejére Go down
 

Baseball pálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mindenhol jó, de legjobb máshol :: Túl az óperencián :: Denver-