No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Daniel Preskott EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Daniel Preskott EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Daniel Preskott EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Daniel Preskott EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Daniel Preskott EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Daniel Preskott EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Daniel Preskott EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Daniel Preskott EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Daniel Preskott EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Daniel Preskott EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Daniel Preskott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Daniel Preskott Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Preskott   Daniel Preskott EmptyKedd Május 22, 2012 7:57 pm



Daniel Preskott

"Vannak olyan csaták, amik elvesztek, még mielőtt elkezdődtek volna"

• About me ...

:: Basics ::

Becenév: – Dan
Születtem: – 1672. Szeptember. 29. New Yorkban.
Kor: – 340 éves, de 17-nek néz ki.
Nem: – Férfi.
Faj: – Vámpír.

:: Personality ::

Erősségek: – Imádok befolyásolni embereket. Vadászó, ragadozó hajlam vagyok, egy vezető típus. Szeretek viccelődni vagy ugratni másokat.Ki állok magamért, ha kell és nem félek semmitől sem!
Gyengepontok: – Többek között az emberi lényem az ami zavar. Az emberi érzések, amiket próbálok vissza fojtani. De bele kell törödnöm, hogy ilyenem is van. Ezenkivül a túlérzelgősség vagy ha a barátaimat bántani merik. Na akkor van a gond, mert azonnal végzek az illetővel. Makacs vagyok, de nagyon. Mert, ha valamit a fejembe veszek, arról nem igen lehet lebeszélni.
Jellem: – Imádok befolyásolni másokat vagy csak szórakozni velük. Vadászni szeretek és kíméletlen vagyok ilyen téren. Egyedüli hajlam vagyok, nem társulok másokkal. Ezeken kívül, azért nekem is van szívem és ugyanakkor tudok nagyon komoly is lenni. Bár a viccelődést és az ugratást kedvelem.

:: Favorites::

Érdeklődési kör: – Szeretem az irodalmat és a történelmet. Érdekelnek különböző könyvek és olvasmányok illetve régi leletek.
* Kedvenc vértípus: – Az emberi vér.
Ami/aki nélkülözhetetlen számomra: – A jobb kezemen egy fekete színű gyűrű található. Középen aranykeresztel és a négy végén gyémánt van. Családi örökség számomra fontos!

:: Family ::

Apa: – William Preskott, elhunyt.
Anya: – Teresa Preskott, elhunyt.
Testvér(ek): – Nincs.
További hozzátartozók, felmenők, és leszármazottak: – Nekem nincs már senkim sem, mert mindenki meghalt.
Családi állapot: – Egyedülálló.

• Story of my life ...
1672-ben születtem New Yorkban, a Preskott család egyetlen gyermekeként. Nemesi, gazdag családból származó fiatal vagyok. Eredetiből hercegi származásom is lenne, de ez engem nem érdekelt és ezt a dolgot mai napig nem emlegettem. Tanultam Gimnáziumban illetve Egyetemen, a tantárgyak közül az irodalmat és a történelmet szeretem mindig a legjobban. Mindig lekötöttek az irodalmi könyvek és a történelmi események, ezáltal az életemet is ez befolyásolta. 10 évesen apámat majd 11 évesen anyámat veszítettem el, az egyetlen életben maradt rokonom, a nagybátyám nevelt fel. Mindaddig míg 17 évesen vámpír nem lettem. A vámpírrá válásom előtti napon a nagybátyám egy gyűrűt adott nekem, amolyan családi örökséget. A gyűrű fekete színű, a közepén egy arany kereszt van és a négy végén gyémántal van kirakva. Ezt az nap a jobb kezemen lévő ujjamra húztam fel és azóta nem vettem le, de nem is áll szándékomban megtenni. Másnap vámpír lettem, onnantól kezdve nagyon érdekelni kezdtek a természetfeletti dolgok és mindig, amikor csak tudok, utánuk nézek, vagy kutatok. A Vámpírságom kezdő szakaszán eléggé önfejű voltam és mindenbe belementem, amibe csak lehetett. Szeretem bulikba járni, csajokkal lenni, szórakozni vagy csak megszegni a szabályokat. A nagybátyám halála után már nem maradt senkim, így lemondtam az előző életemről és fel vettem a magányos fiú szerepét. Egyedüli alkatként vadászni kezdtem és lassan ragadozóvá váltam, egy kíméletlen harcossá. Megtanultam egyre erősebb lenni és meg küzdeni az emberi lényemmel. Legyőztem a vér csábítását és megtanultam kontrolálni, így könnyebb volt a vér láttára visszatartani magamat. Mindenkit, aki az utamba került megöltem, így az ellenségeimet is szép lassan eltávolítottam, ezáltal a terveimet is könnyebben megvalósíthattam. Az évek során megtanultam visszafojatni az érzéseimet, de csak néha sikerült, de mégis legtöbbször ment. Pár év alatt érzéstelenné váltam. Ami zavar az az emberi lényem, amit legyőzök, de ha kell megmutatkozik bennem. Utálom a túl érzelgősséget vagy ha a barátaimat bántani merik. Na akkor van a gond, mert rögtön végzek az illetővel. Makacs is vagyok, de nagyon, mert amit a fejembe veszek, arról nem mondok le! Imádok befolyásolni másokat és viccelődni vagy ugratni őket, ugyanakkor, ha kell tudok nagyon komoly is lenni. 230 éves vámpír voltam, amikor egy bárba mentem szórakozni és elkezdtem inni egy ember vérét, erre egy ismeretlen jelent meg előttem és csatlakozott hozzám. Ezután megismerkedtem vele és 10 év alatt összebarátkoztunk, ez idő alatt megtanított nekem fontos dolgokat. Nagyon jó barátságot kötöttünk, de Klausnak egy idő múlva mennie kellett, mert dolga akadt és azóta 100 év telt el, hogy nem találkoztunk. Talán ő az egyetlen barátom az életben, mert nem nagyon barátkozom senkivel, de aki a barátom lesz azt megvédem mindentől és mindenkitől! Nem félek senkitől sem, hisz nincs rá okom, ha kell ki állok magamért és nem félek a fenyegetésektől sem, nem ijedek meg! Ha kell bárkit megölök hideg vérrel, megbánás nélkül, kíméletlenül . Ez vagyok én, egy egyedüli magányos ember, aki éli az életét. Talán ennyi elég lesz erről, de hogy is kerülök én Mystic Fallsba?! Utazgatni kezdtem, majd rátaláltam e városra és úgy döntöttem ide jövök, itt maradok. Igaz, hogy semmit nem tudok e helyről, de meg kell néznem, egyszerűen meg kell ismernem ezt a helyet. Úgy érzem, hogy itt rátalálok majd érdekes dolgokra, leletekre, amik segítenek majd kideríteni, fénytderíteni egy rejtélyre. Ezért is jöttem ide. Már kíváncsian várom, hogy mi lesz és mi fog történi majd velem. Szóval elindulok ide és elkezdek ezzel egy új történetett.
Vissza az elejére Go down
 

Daniel Preskott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Erdő
» Daniel fürdőszobája
» Daniel Hálószobája
» Elhagyatott ház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Vámpírok-