No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Titkos barlang EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Titkos barlang EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Titkos barlang EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Titkos barlang EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Titkos barlang EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Titkos barlang EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Titkos barlang EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Titkos barlang EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Titkos barlang EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Titkos barlang EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Titkos barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Titkos barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang   Titkos barlang EmptyVas. Márc. 03, 2013 9:01 pm




Lucy & Katherine

Kíváncsian, oldalra döntött fejjel lesem a lány minden egyes mozdulatát. Készen állok támadni és megölni őt, bár nem mintha amúgy is sok esélye lenne ellenem. Ha Klaus nem tudott megtalálni és végezni velem kerek 500 év alatt, ezt a fiatal lányt akár a kisujjammal képes vagyok megölni habozás és pislogás nélkül.
Az évek során megszoktam a gyilkolást és annak gondolatát, bár soha sem okozott nagy gondot az, ha valaki holtan végezte miattam. Már emberként is a saját életemet helyeztem mindenki más elé, vámpírként pedig még inkább.
Először rögtön azután öltem embert, hogy felkeltem vámpírvérrel a szervezetemben. Engem akartak megölni, azonban egy idős nőt magam elé rántottam, így a karó az ő szívében landolt az enyém helyett.
Gonosz mosolyra húzódik a szám az emlékek miatt. Oly rég volt már,
majdnem elfelejtettem azzal a sok-sok szép emlékkel együtt, amiket emberként és fiatal vámpírként éltem át.
Próbálom magamban megőrizni az emlékeket, mert nem akarok olyan lenni, mint a mai emberek, nem becsülik a múltat.
A gondolataimból éles fájdalom rángat ki, összegörnyedek a fájdalomtól és a kezemet a hasamhoz kapom, amiből egy karó áll ki... ismét.
- Ezt még megbánod. - szűröm a fogaim között a szavakat és idegesen felnevetek, majd megragadom a karót és egy hirtelen mozdulattal kirántom a hasamból.
Az arcom teljesen elváltozik, az erek kidudorodnak rajta, a szemem vérben forog, a szemfogaim pedig kiélesednek. Ekkor a lány még belém is rúgott, amivel csak még jobban felidegesített. Felmordultam, mint a vérre szomjazó fenevadak és követtem a zajokat, amiket a lány keltett.
- Ugye tudod, hogy velem nem lehet csak úgy szórakozni? - kitéptem a kezéből a kulcsait és elhajítottam valahová jó messzire, majd az autóhoz nyomtam és letéptem a kezéről a karkötőt, de vigyáztam, hogy a verbéna ne hagyjon égésnyomokat a bőrömön.
- Elfelejtesz engem és a vámpírokat, soha nem találkoztunk. Az erdőben sétáltál, találtál egy barlangot, de ügyetlen voltál és megbotlottál, lezuhantál a lépcsőn, így sérültél meg. - igézem meg a lányt, majd megvárom még gépiesen bólint, aztán a lába elé ejtem a karkötőjét és már itt sem vagyok.
Haza kell mennem, hogy átöltözzek, vagy... vagy mehetnék egyenesen Kol-hoz, ő biztos szívesen vigasztalna... Akkor új ruhára sem lenne szükségem, hiszen nem sokáig maradna egyben, se rajtam.
Elmosolyodom a gondolatra, miközben elbújok a fák mögé és meglepettem veszem tudomásul a testem reakcióját Kol gondolatára.
A bőröm bizsereg, a hasam aljában az izmok pedig finoman összehúzódnak, életre kelnek. Hátamat egy hideg fa törzsének vetem, hogy megnyugodjak, légzésemet lecsillapítom és már biztosan tudom, kivel akarok összefutni. Meg kell találnom Kolt, ki kell faggassam arról is, hogy ki a franc az a Daniel Preskott és miért hiszi, hogy Kolt vagy Klaust érdekelné, hogy mi van vele.

Játék vége!
Köszönöm szépen! Razz

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Titkos barlang Empty
TémanyitásTárgy: Lucy & Katherine ~   Titkos barlang EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:00 pm


Katherine & Lucy

Már akkor tudhattam volna, hogy nincs értelme menekülni mikor elindultam. Ha valóban léteznek ilyenféle teremtmények, már pedig egy élő bizonyítékuk áll előttem, akkor tudnom kellett volna, hogy nincs értelme elfutni. Minden energiámmal azon voltam, hogy minél hamarabb kiérjek a barlang rejtekéből. Talán nem is a lány elől menekülök, talán csak önmagam elől. Visszaszeretnék térni a magam kis világába, ahol nem kell szembenéznem a valósággal. A barlang nem tűnt ennyire hosszúnak mikor befelé jöttem. Lehetséges, hogy lelassult volna az idő? Tűnődtem. Aztán egy röpke pillanat és már nem volt talaj a talpam alatt. Az események hirtelen felgyorsultak, már nem tudtam követni mi is történik velem. Egy erős nyomást éreztem hirtelenjében a hátam felső részénél. Emberfeletti erővel csapódtam a barlang falához. A lábam ismét talajtért, viszont a nyakamat egyik kezével teljes erőből szorongatta. Úgy éreztem megfulladok. Most azonnal szabadulnom kell. A szorítása elviselhetetlen. Azt kérdi miért menekülök.
- Nem nyilvánvaló? - lihegem. A kezemet az ő kezére tapasztom, mintha ettől könnyebb lenne elviselni a nyomást, amit a torkomra gyakorol. Pánikba estem. - Ember vagyok és ha van választási lehetőségem akkor inkább ember maradnék. Sosem vágytam túlzottan a halálra. - nyögtem ki nagy nehezen. - Persze ez nem azt jelenti, hogy félnék tőled. - a szemeibe nézek. Aztán azt mondja, hogy el kell felejtenem mindent. Belülről tiltakoztam. Nem felejthetek el mindent. Nem akarok. Végül leeresztett. Amikor eszébe jutott talán mégsem használt az amit tenni készült visszafordult hozzám.
A karkötőm kezdte izgatni. A karkötő, amit még Benjamintól kaptam. Még nem tudtam, hogy örülnöm kéne amiért rajtam van vagy éppen ellenkezőleg. Amíg méregette a karkötőmet gondolkodóba estem. Talán a karkötő hatására nem sikerült elhitetnie velem, amit mond. Ha ilyesfajta dolog létezhet ezen a világon. Meg hát én sem vagyok teljesen hülye. A szituáció magáért beszél. Egy faágat ad a kezembe és azt kéri szúrjam magamba. Ez talán valami teszt? Oldalra fordítom a fejemet és megpróbáltam egy olyasfajta "Héj te most hülyének nézel engemet?!" képet vágni. Persze az arckifejezése mást mondott. Az agyam minden kis működő sejtje azt suttogta, ha megteszed talán lekopik, de ha nem akkor meg itt helyben kicsinál. Az az igazság, hogy fogalmam sem volt mi a jó lépés. Most komolyan nem várhatja el, hogy itt helyben gyomron szúrom magamat csak az ő kedvéért. Lehet merész ötlet de megtaláltam a közös megoldást. Életemben nem csináltam még ilyet. Elvettem tőle a botot és szembefordítottam magammal. Nem hiszem el, hogy ezt csinálom. - Tudod... ekkora hülyeséget még sosem műveltem. - mosolyogtam és egy gyors mozdulattal gyomron szúrtam a lányt. Ahogyan a fa áthatolt a bőrén egyre nehezebb volt belenyomni. A fájdalom igencsak meglátszott az arcán. - Tudod, én is a Mystic Falls-i kisvárosi vámpíros meséken nőttem fel. - Nem lehet valami okos, ha egy botot ad a kezembe amivel én is megsebezhetem. Persze ebből arra következtettem, hogy ez nem tartja fel sokáig. Amíg a gyomrából kiékelő bottal volt elfoglalva harctudásomat felhasználva belerúgtam egyet és már kint is voltam a barlangból. A zsebemben ékelődő kocsikulcsomért kapkodtam. Gyerünk már! Gyerünk már! Gyerünk már! Annyira siettem, hogy kiejtettem a kezemből a kulcscsomót. Hát lehajoltam érte, hogy felvegyem, a nyakamon még mindig nem száradt meg a seb és kissé csöpögött is a vér belőle a földre. Aztán felálltam és megfordultam.....


Szavak száma: 564
Zene:


Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Titkos barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang   Titkos barlang EmptyVas. Feb. 24, 2013 7:35 pm




Lucy & Katherine

Kezdem újra visszanyerni az erőmet, egyre jobban önmagamnak érzem magam. Ahogy a friss vér az ereimben kering, egyre jobban csillapodik a vérszomjam, a torkom már nem ég annyira, mint mielőtt idejöttem.
Érdeklődve nézek körbe-körbe a barlangban, még sosem jártam itt ezelőtt és biztos vagyok benne, hogy lenne mit felfedezni idelenn. A rajzok a falakon, olyan régiek, még én magam sem láttam az efféle írást, pedig már megtapasztaltam egyet s mást.
Leülök egy kiálló kőre, keresztbe teszem a lábaimat, kihúzom magam és kérdőn nézek a lányra, aki előttem áll. Szánalmasan gyenge, mégis próbál bátran viselkedni és ez tetszik, ugyanakkor idegesít, hisz már megszoktam, hogy ellenem nem sokan állnak kis, főleg nem egy jelentéktelen ember. Sosem értik már meg, hogy nekem semmit semmit sem ér az életük? Semmit. Annyi embert öltem már az évszázadok során, miért pont most kezdene el érdekelni a sorsuk? Maximum annyiban érdekelnek, hogy ha már úgyis meghalnak, a vérük ne menjen pocsékba, ha megiszom, legalább haszna is van a haláluknak, az én javamra, természetesen.
Csak elnevettem magam a megjegyzésére, ugyanis azt állítja, nem fél tőlem, a következő pillanatban pedig már menekül, hogy szánalomra méltó életét mentse. - Valóban nem félsz tőlem? Akkor... miért menekülsz? Tudod, felesleges, egy pillanat alatt előtted teremhetek. - kiabáltam ki a barlangból, majd egy perc múlva már a lány előtt álltam, a falhoz szorítva őt. - El fogod felejteni, hogy itt jártál, el felejtesz engem és azt is, hogy ittam belőled. Megfeledkezel a vámpírok létezéséről, visszatérsz a saját, hétköznapi világodba, megértetted? - igézem meg a lányt, majd hátat fordítok, hogy elmenjek, de akkor eszembe jut, mi van, ha vasfű van a szervezetében? Nem, abban nem lehet, hiszen ittam belőle és nem éreztem az ízét, nem marta végig a torkom, de rajta még lehet. Visszafordulok felé és lassan végignézek rajta, a tekintetem megakad a karkötőjén, ami a csuklóján himbálózik.
- Ez mi? - bökök felé és gyanakodva méregetem - Tudod mit, inkább magam derítem ki. - a lány elé lépek és újra megigézem - Szúrd magadba. - adok a kezébe egy faágat és várom, mit tesz. Ha a karkötőben valóban verbéna van, úgysem árt majd saját magának, de ha nem... hát, csúnya vége lesz.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Titkos barlang Empty
TémanyitásTárgy: Lucy & Katherine   Titkos barlang EmptyVas. Feb. 17, 2013 6:38 pm

Kérdőn nézett rám. Nem olyan módon, mintha tudna róla, hogy ez csak egy ostoba skicc az arcán, hanem mint aki komolyan is gondolja és én vagyok a tudatlan amiért mást állítok. Majd végignéz magán és kinevet. Tátva maradt a szám, hogy most akkor MI VAN?! Lehet, hogy valami pszichopata. De mit keres itt a semmi közepén? Rám villantja fehér fogsorát. Nem egy átlagos fogsor volt. Annál sokkal de sokkal hegyesebbnek tűnt. A szívverésem felgyorsult. Próbáltam elhitetni magammal, hogy ez nem valós és csak valami őrült nőcske játszadozik velem, de nem sikerült. Ellökte magát a faltól és felém közelített. Erre már én sem bírtam egy helyben ácsorogni, elindultam hát lassan a kijárat felé. Sajnálatos módon beállt elém és hozzám ért. Az érintésétől minden porcikám remegett, mintha természetes módon felettem állt volna a piramisban. Be kellett vallanom, hogy megijedtem, de nem tőle, hanem attól, hogy kikerültem a megszokott kis világomból. Sosem hittem a természetfeletti dolgokban, élőlényekben, amíg belém nem vájta szúrós fogsorát. Az egész testem beleremegett. Sosem voltam az a fajta, akinek a teste tele volt kiskorában horzsolásokkal, még egyszer sem törtem el semmimet. Iszonyatosan fájt. Úgy éreztem nem kímél. Lefogta a karomat, láttam az arcán, hogy vár valamire. Talán arra, hogy sikítsak? Úgy döntöttem nem adom meg neki ezt az élvezetet. Szorosan összeszorítottam a felső és alsó ajkaimat. Mozdulni nem bírtam, a meleg vér lassacskán a kézfejemre csöpögött. Megszólalt és ördögi vigyorával a képembe mosolygott. Ha nem lett volna jóval erősebb nálam már rég szétvertem volna a vigyori idegesítő tökéletes képét. Aztán nem hagyva időt válaszolni újra belém mart. Most is próbáltam uralkodni magamon és nem hangoskodni a fájdalomtól. Egyszerűen úgy éreztem itt a vég számomra. De akkor elengedett. Úgy beszélt hozzám, mintha teljesen jó barátok lennénk. Egyáltalán nem féltem tőle, én csak az emberektől félek. Gondoltam, ha ő ilyen jókedvében van, hogy még életben is hagy akkor már miért ne csevegnék el egy kicsit vele.

Túl sok vért vesztettem ezért egyből a falnak támaszkodtam a hátammal, nehogy összeessek. A nyakamból szinte csurgott a vér, ezért rátapasztottam a tenyeremet hátha eláll, kevés sikerrel. Véres kezét végighúzta a megkopott barlang rideg falain. Tetszett az önbizalma ami erőteljesen sugárzott belőle. Mindig is ilyen akartam lenni, persze azért csúnyán néztem rá. Ki ne nézne csúnyán arra aki még egy perccel ezelőtt ki akarta nyírni?
- Ha azt hiszed félek tőled vagy a haláltól nagyon is tévedsz. Csak egy dolog van amitől rettegek és az nem a te fajtád. - leheltem. Nem maradt sok erőm. A hangom nem volt ideges vagy dühös inkább erőtlen. Farkasszemet néztem a kijárattal. Vajon mennyi időm van elérni? Tovább nem is gondolkoztam és már futottam is kifelé.



A hozzászólást Lucy Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 25, 2013 8:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Titkos barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang   Titkos barlang EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 9:14 pm


Lucy & Kaherine




Mikor megszólalt csak kérdőn és lenézően pillantottam rá, szinte még a szomjamról is megfeledkeztem. Előfordult már az évek során, hogy egy-egy ember furán reagált a 'mondj egy okot, hogy ne öljelek meg' mondatra, de ennyire naivan még senki sem kérdezett vissza.
Végignéztem magamon, majd nevetni kezdtem. Ha maskarát említett, biztosan az arcomra célzott, az pedig 100%-ig valódi. Semmi maskara, ahogyan ő fogalmazott.
Mikor abbahagytam a nevetést, rámosolyogtam, kivillantva a vámpírfogaimat. - Ami rajtam van, az minden eredeti. Ha nem hiszed, bebizonyíthatom. - ellöktem magam a faltól és lassan a lány elé sétáltam, a haját kisöpörtem a nyakából és hátravetettem a fejem, majd beleharaptam.
Nem igéztem meg, hogy ne sikítson, hiszen itt úgysem hall minket senki. Egyik kezemmel lefogtam a karjait, a másikkal pedig a fejét, hogy zavartalanul tudjak vért inni, de egy kis kóstoló után azonnal le is álltam.
- Most már elhiszed, hogy nem csak maskara van rajtam? Vagy szükségesnek érzed, hogy még egyszer bebizonyítsam? - kérdeztem és gonosz mosoly játszott ajkaimon, de a válaszát vagy reakcióját meg sem várva újra megharaptam, ezúttal egy kicsit tovább ittam a vérét és mikor abbahagytam, elégedetten elmosolyodtam.
- Tudod, általában félni szoktak tőlünk az emberek, nem kigúnyolni. Remélem egy életre megjegyezted a leckét. - egy gyors mozdulattal megtöröltem a számat és körbenéztem a barlangban. Minden úgy volt, mint mikor legutóbb jártam ott. Vicces, hogy nyugalommal tölt el ez a hely. A régmúltra emlékeztet, 1865-re egészen pontosan, bár fogalmam sincs miért, hisz sosem jártam itt, csak akkor, mikor visszajöttem Mystic Fallsba. Damonnel és Stefannal sosem jártam itt, máskor pedig nem igazán jártam Mystic Fallsban, csak átutazóban.
- Egyébként mit csinálsz itt, egyedül? Már nem azért, de ez nem neked és hozzád hasonlóaknak való hely. Mostanra már halott is lehetnél, ha nem aranyból lenne a szívem. - nevettem fel hangosan. Még viccnek is rossz. Szívem sincsen, nemhogy aranyszívem. Ugyan, kérlek...
Körbesétáltam a barlangban, végighúztam a falán a kezem. Olyan régiek, talán még idősebbek, mint én magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Titkos barlang Empty
TémanyitásTárgy: Lucy & Katherine   Titkos barlang EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:20 pm

Katherine & Lucy

~ Az élet mostanság elég unalmasan alakult számomra. Egyszerűen nem találom a helyem itt ebben a városban. Az egyetlen emberi kapcsolat amit sikerült létesítenem az sem tartott sokáig. Benjamin egészen rendesnek tűnt, de amikor a téren a kezembe nyomott egy furcsán régimódi karkötőt és többször kihangsúlyozta a "Vedd fel és ne le" szavakat, kezdtem kicsit furcsának vélni, mint akinek nincs kint egy kereke. ~

~ Mint mindennap, ma is rémálmoktól gyötörve keltem fel. Szinte mindennap egy sötét árny elől menekülök, amíg el nem kap és az éles fogait belém nem vájja. Majd felébredek. Talán nem kellett volna ostoba horrorfilmekkel elütni azt a kis szabadidőt, amit kaptam az elmúlt héten. Semmit nem utálok jobban a horror filmeknél, de mégis megnéztem egy tucattal. Talán élvezem az önmarcangolást? Ugyan már Lucy!? - megrázom a fejemet és beletúrok a hajamba mielőtt kikecmeregnék az ágyamból. Ma vasárnap van. A hét legrosszabb napja. Legalábbis ez az a nap, amikor már nem lehet késő órákig kimaradni, mert másnap korán reggel irány a munka. Miközben a sötét, koptatott szűk, csőfarmert cibálom magamra eszembe jut, hogy máris késésben vagyok. Ma a Lockwood pincéhez rendeltek ki az irodából, hogy ellenőrizzem megfelelően van kiépítve és megfelel minden tervrajznak. A városháza valamilyen ünnepséget szeretne rendezni az erdő közelében mert közeleg a Föld napja és hát mi lenne jobb helyszín, mint az erdő széle. Viszont a pince egy zavaró tényező és meg kell valakinek bizonyosodnia róla, hogy nem veszélyes. Az a valaki ki más lehetne, mint én? Az ember nem is gondolná mennyi féle fajta munka társul az újságírói szakmához, mikor belevág. Közben már a fekete csipkés hosszú derekú topomat is magamra húztam a kis fehér blézeremmel együtt. A biztonság kedvéért úgy döntöttem az edzőcipőmet veszem fel. A hajamat begöndörítettem, ami elegánssá tett az öltözetem ellenére is. Csak a biztonság kedvéért, hátha összefutok valakivel, bár kétlem.

~ A terepre érve leállítottam a kocsi motorját és kiszálltam. Az erős, de meleg szél miatt összehúztam magamon a kardigánt, megvédve magamat a csípős szellőtől. Körbepillantottam, elég ijesztőnek éreztem az ürességet. Talán a sok film miatt ráz ki a hideg a totál magánytól. Megráztam a fejemet és elindultam a sötétségbe. A pince mélyébe érve feltűnt, hogy milyen hideg van. Dideregni kezdtem. Úgy érzem, hogy semmi keresnivalóm egy ilyen helyen. A francba a melóval. Feloltottam a zseblámpa fényét. Az egész teret bevilágította, nem volt nagy. Tele volt pókhálókkal és kis rovarokkal, na meg szép rácsokkal. Talán valami kínzókamra lehetett az 50-es években. Az egyetlen jó dolog az ürességben az volt, hogy nem kell emberek között lennem. Semmit sem utálok annyira mint az embereket. Egyszerűen emberfóbiás vagyok. Nem bírok meglenni a közelükben. A pince légvégébe érve lépteket hallok. Egészen halk és óvatos, de én meghallottam. Vajon ki az? Valami állat lenne? Ugyan már! Nevetek a saját hülyeségemen, de azért még mindig ott van az a kérdőjel. Megfordulok és rávilágítok a zseblámpával. Egy nő az. Kissé megijedtem. Talán a hirtelensége miatt. Felém közeledett. A szívem ritmusa egyre gyorsabb lett. Rávilágítottam a lámpával. Elég furcsa ábrázata volt. A szemei érdekesen álltak. Olyan volt, mint valami elcseszett plasztikai cicababa egy kis eltévedt aranyérrel a szemén. Nagyon furán festett. Szinte már nem is volt emberi. A szívverésem visszaállt a helyére, mikor az agyam rájött, hogy nem egy emberi lény az. Boldog voltam, hogy ilyen maskarába bújt, mert máskülönben elfogott volna a szorongás, ha még egy emberi lénnyel ilyen kis helyen kellene lennem.

~ Megszólalt. Szinte felfalt a tekintetével és csak közeledett felém ez az elfuseráltan szexi, macskanő. Nem tudtam mire vélni a mondatát. Megölni? Engem? Túl jó vagyok önvédelemből, hogy az sikerüljön. Az agyamban már azt tervezgettem, hogy fojtom meg egy fogással vagy inkább meneküljek el a kocsimhoz. Elnevettem magamat. Nem azzal a gonosz vagy kárörvendő nevetéssel, hanem azzal amikor valaki valami baromi nagy ostobaságot mond.
- Nem gondolod, hogy ez a kis maskara elég hülyén fest? - dünnyögtem. Hátha csak egy poénnak szánta azt a fenyegető mondatot. Elég kínos lenne akkor ha komolyan venném. Még mindig közeledett felém. Sajnos egyáltalán nem ijesztett meg. Az egyetlen dolog amitől félek azok az emberek...
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Titkos barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang   Titkos barlang EmptySzomb. Feb. 02, 2013 10:32 pm


Lucy & Kaherine




Újra élek. Nem tudom hogyan vagy miért, de itt vagyok. Katherine Pierce nem halt meg. Még a szívembe szúrt karó miatt sem távoztam el örökké. Az emberek már évszázadok óta mondják, hogy ha valamit nagyon akarsz és teszel is érte, el fogod érni a célod, de ki lehet-e játszani a halált akarattal és több évszázadnyi cselszövéssel? Nem hinném. Más oka kell hogy legyen, amiért még mindig élek.
Elena volt a béna? Csak belém szúrta a karót, aztán már ott is hagyott és azóta is abban a hitben él, hogy meghaltam? Esélye lett volna végezni velem, de nem nézte meg, hogy tényleg meghaltam-e? Ha én leszúrnám őt, biztosan meggyőződnék róla, hogy tényleg halott. Nem pazarolnám el az egyetlen esélyem, hogy végezzek vele.
Létezik-e olyan, hogy valakinek a szívébe szúrják a karót, azonban az csak olyan kis részét súrolja, hogy életben maradok? Ameddig ki nem húzták a karót belőlem, halott voltam. Legalábbis külsőleg biztosan úgy tűnt, de néha-néha érzékeltem a külvilág változásait. Hallottam néha hangokat, lépteket, amint elhaladnak az ajtó előtt, ahol feküdtem. Akkor azt hittem, már a Túlvilágon, a Pokolban vagyok, ezért érzékelek bizonyos dolgokat. Eszembe jutott ugyan, hogy talán még visszatérhetek, de azonnal el is vetettem a gondolatot. Az, hogy meghaltam, felmérhetetlen fájdalmat okozott nekem legbelül, ezért nem is mertem reménykedni. Ha a remény is szertefoszlott volna, hogy élhetek, örökké úgy maradtam volna: félholtan és semmim nem lett volna.
Van, akik azt mondják, az életem így sem ér semmit. Azok az emberek ostobák. Azt hiszik, semmim sincs, de nem tudják, mekkorát tévednek. Mindenem megvan, ami ahhoz szükséges, hogy boldog legyek. Igaz, több ellenségem van, mint ahányan szeretnek, de minek kellene több száz 'barát' vagy 'szövetséges'? A legtöbbjük az első adandó alkalommal elárulna, így, hogy csak kevesen állnak mellettem viszont tudom, hogy ők sosem hagynának cserben és mellettem állnak.
Az erdőben sétálok. Remegnek a lábaim, alig van erőm. Nem tudom pontosan, meddig feküdtem félholtam az iskolában, de egy hátig minimum és nagyon legyengültem. Fától-fáig lépkedek, mindegyiknél megállok egy kicsit és megtámaszkodom bennük pihenni.
Vér. Az egyetlen, amire gondolni tudok, ami hajt abban, hogy tovább menjek. Valójában még egy dolog van, amiért kényszerítem magam, hogy tovább menjek. Kol.
Megfogadtam magamnak, hogy nincsenek érzelmek, nem törődöm vele, de valahogyan mégis közelebb engedtem magamhoz, mint általában bárkit. Nem akarok csalódni, nem akarok majd küzdeni érte, csak vele akarok lenni. Nem foglalkozni semmivel és senkivel, se érzelmekkel, se gondokkal, se másokkal.
Elértem a Lockwood pincéhez. Van lent valaki, hallom, hogy lélegzik. Nagy nehezen lemászok a lépcsőn és a falhoz döntve a hátamat, megállok.
- Mondj egy jó okot, hogy miért ne öljelek meg. - lépkedtem lassan a lány felé és a szemem alatt kidudorodtak az erek, a vámpírfogaim már kinőttek. Muszáj vért innom.

Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Titkos barlang Empty
TémanyitásTárgy: Titkos barlang   Titkos barlang EmptyKedd Okt. 16, 2012 4:50 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Titkos barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos barlang   Titkos barlang Empty

Vissza az elejére Go down
 

Titkos barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lockwood Barlang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Külterületek-