No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Erdei kunyhó EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Erdei kunyhó EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Erdei kunyhó EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Erdei kunyhó EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Erdei kunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Erdei kunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Erdei kunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Erdei kunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Erdei kunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Erdei kunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Erdei kunyhó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptySzer. Júl. 31, 2013 11:01 am

We need a plan


A nevemet ismételgeti. Csilingelő hangja simogatja a fülemet. Mosolyognom kell. Magam sem értem, hogy lehet ez, de mindent szeretek rajta. A nevetését, a szemeit, ahogy rám pillant, a játékosságát. Nőiességét, kecsességét, és az eszét. Ahogy játszik a szavakkal. Nincs még egy ilyen lány a faluban, mint ő. Azt hiszem… azt hiszem, Tatia tényleg teljesen elvarázsolt.
- Igen… jól vagyok – motyogom válaszul Elenának a fejemre szorítva továbbra is mindkét kezem. De ahogy a lány arcára pillantok, mintha ismét csak Őt látnám. Tatiát. Csak… csak szeretném megérinteni, végigsimítani a bőrén, ujjaimat a hajába fúrni. Mélyeket sóhajtok. Észhez kell térnem. Magam miatt. Elena miatt. Veszélyben az életünk. Tennem kell valamit. Ki kell találnom valamit. Össze kell szednem magam. De minden annyira zavaros. Mintha egyszerre lennék a múltban és a jelenben is. És valahogy elveszve mindkettőben. Elena olyan közel van. Annyira nagyon közel. Mit… mit csinálhat? Eddig is ilyen szépek voltak a szemei? Nem, ő nem Tatia. Klaus, térj már észhez! De ez a fejfájás megőrjít.
Nem vagyok teljesen magamnál már alapból, olyan mintha beleragadtam volna egy pókhálóba, melyet a jelen és az ezer évvel ezelőtti múlt szálaiból szőttek volna össze. Elena pedig… valószínűleg fogalma sincs róla, hogy az észhez térítésemre szánt akciójával csak ront a helyzeten. Ahogy ajkai az enyémre tapadnak, mintha a két idő csak még inkább összemosódna, és bár teljesen tisztában vagyok vele, hogy Elena az, akit csókolok, a régi érzések és vágyak, melyek hirtelen rám törnek, meglepően valósnak tűnnek.
Elena elhúzódik, de követem, és visszahúzom magamhoz. Két tenyerembe fogom arcát, és olyan szenvedéllyel és odaadással csókolom meg, ami ezer éve szunnyad bennem. Egyik karom a derekán pihen meg, és vonom magamhoz egyre közelebb. De végül… mégis csak észhez térek. Ahogy a hév elragad, úgy döbbenek rá, hogy valójában hol is vagyok, mi is történik. Hidegzuhanyként ér a valóság. Mit teszek? Elengedem a lányt, és zavartan pislogok le rá.
- Elena… - suttogom a nevét, mintha most látnám csak, hogy ő az. Pedig egy részem eddig is tudta. – Sajnálom. – Ejtem ki a szót szintén halkan. Kínos a helyzet, nem szeretném még zavarba ejtőbbé tenni azzal, hogy szétrebbenünk, mint a tinik, akiket rajta kaptak egy titkos légyotton. Végül is már felnőttek vagyunk. Egyikünk már nagyon is. Egyik kezem még mindig az arcát fogja, hüvelykujjammal óvatosan simítok végig rajta.
- Legalább olyan jól csókolsz, mint Ő – jelentem ki mosolyogva, tekintetemben játékosság ül, de lassan elpárolog onnan, és hátrálok is egy lépést. – Ki kell találnunk valamit, mire visszaérnek – végre sikerül megtalálni a hangomat is. Teszek pár tétova lépést, tűnődve figyelem a saját cipőm orrát, aztán visszafordulok a lányhoz.
- A vérfarkas énemnek hála, érzem a holdat, és érzem, mikor ér ide a telihold. Rá tudok hangolódni. – Kezdek bele. – A boszorkányok nagyjából éjfélkor akarnak visszatérni, de a hold már előbb teljes lesz, és én tudni fogom. Felkészülhetünk… Hmm… - körülnézek a helyiségben. – Kell egy rejtekhely. Egy szekrény, egy gardrób… valami ilyesmi. A teliholddal lehull a láthatatlan fal is az ajtókról, csak ki kell várnunk. Így ki tudjuk játszani őket. Mögéjük kerülünk, aztán ki a házból, amikor eljön az ideje. Ezzel meglephetjük őket. Odakinn már nem leszünk annyira korlátozva, mint itt – tárom szét a karomat, aztán Elenára pillanatok, hogy mi a véleménye. Ha kicselezzük a boszorkányokat, és kijutunk a házból, mielőtt észbe kapnának, sokkal több esélyünk lesz ellenük.



•• Words: 541 •• Music:  this •• Note: :$$ ••
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptyHétf. Júl. 15, 2013 6:34 pm


Klaus && Elena


Mégis mit vártam Klaus-tól? Semmit. Pontosan, ez a megfelelő válasz. Ha valaki szívességet kér tőle úgy tesz, mintha meg se hallaná. És még az se segít rajta, ha az élete függ tőle.
- Klaus. - szólok rá, hangom figyelmeztetően cseng, és rögvest hátrálok egy lépéssel mikor a lány nyaka köré fonja ujjait. - Nincs erre szükség! - emelem föl a hangomat, és próbálok rá hatni. De miért hallgatna rám? Csak azért, mert megmentette az életemet? Na, azt nem várhatom el tőle, hogy egyik percről a másikra úgy viselkedjen, mint egy szent angyal.  Ráadásul Klaus nem az a bizonyos fajta ember, ki hamar beadja a derekát. Ő olyan, aki a végsőkig - és azon túl - küzd.
Legyőzhetetlen.
Egy helyben állok mozdulatlanul, mint egy madárijesztő. Mégis mi tévő lehetnék? Nem mehetek oda, nem tudom kitépni a lányt Klaus karmai közül. Pillanatok alatt végezni tud velem, úgy, hogy meg se érezzem halálomat. Helyette pillantásomat a földnek szegezem, és lenyelem a bennem uralkodó érzést, miszerint
a lányon kéne segítenem, és nem széttárt karokkal nézni a kínzását. Hátha működni fog a módszere. Helytelen, de talán hatásos. Neki végül is mit ér egy darab földi élet? Valószínűleg semmit. Csak majd nem neki kell, hanem nekünk kell a következményekkel számolni.
Mert én képtelen voltam a cselekvésre.
Esther.. Egyből ezt a nevet ragadom ki a mondandójából. Nem is jut el a tudatomig a tervük, mert oly gyorsan, és oly váratlanul és a következő eset. A falnak csapódok, fejemet olyan erősen verem be, hogy szerintem a saját koponyám reccsenését hallottam. Remélem nem..
Nagy nehezen kinyitom szememet, és megdörzsölöm a fejemet, ahol az imént beütöttem. Mily szerencse, hogy vámpír vagyok, és gyorsan gyógyulok, ráadásul Klaus vére kering a szervezetemben. Magam elé bámulok, némán és egy árva szót se tudok kipréselni magamból. Ennyi? Be vagyunk ide zárva, és most lassan várhatjuk a halált? Mindenki meg fog halni? Nem.. ne, ne, ne!
Remegek, fogaim összekoccannak, pedig nincs is hideg idebent. De nem is a hőmérséklet kelt bennem ilyen érzelmet, hanem a reménytelenség, ez a kilátástalan helyzet, amiben vagyunk.
- Klaus? - mire észhez térek, akkor már a földön van, és gyorsan oda sietek hozzá. Egyik kezemet a vállára helyezem, míg másikkal magam felé fordítom arcát. - Itt vagyok. - nyugtatom őt, habár ideje lenne beletörődnünk a sorsunkba. Innen nincs kiút.. Sosem hittem volna, hogy életem utolsó óráit Klaus-szal fogom tölteni, ráadásul az ő pátyolgatásával.
- Magadhoz kell térned, kell egy terv. Ki fogunk innen jutni, és aztán leszámolhatsz velük. Csak.. Klaus az istenért, hozzád beszélek! - szinte már rázogatom, próbálom elnyerni figyelmét. Ezt a játékot fogjuk játszani?
Tenyerembe veszem arcát, és egy hirtelen ötlettől vezérelve ajkamat az övének préselem. Szája a kelleténél is hideg, de olyan puha, akárcsak egy kiscica bundája. Magam is meglepődök, és elhúzom fejemet, kezeimmel együtt. - Most már magadnál vagy? - próbálom megtalálni a hangomat, és felállok, miközben tekintetemmel idegesen pásztázom a helyiséget. Valahol csak van egy kijárat..


Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptyHétf. Júl. 15, 2013 5:30 pm

This is ridiculous.


Nehezen sikerül rávennem, hogy észrevegye magát, de végül csak félbehagyja a hattyú halálának eljátszását, és tudomást vesz a csuklómról, melyet a kedvéért haraptam fel, és dugtam az orra alá.
- Áh, igen. Ez az, kedvesem – simogatom a haját, amíg ő erőt gyűjt a véremből. Különös bizsergéssel tölt el a látvány és az érzés is egyaránt, ahogy ajkait a karomra tapasztja. Persze nagyon jól tudom, hogy ez a vámpírok közötti vércsere természetes velejárója. Régen nem sok ilyenben volt részem, nem is osztogattam volna csak úgy bárkinek a vérem. De mostanában valahogy egyre többször keveredek ilyen szituációba. Mióta itt páran megtudták, hogy az ereimben vérfarkasok harapása elleni gyógyír folydogál, mindenki úgy követelőzik nálam, mintha egy istenverte patika lennék. Nem árt jobban odafigyelni a titkaimra.
Kit akarok becsapni? Még hogy vissza tudom parancsolni Elenát! Talán több sikerrel jártam volna, ha arra szólítom fel, hogy jöjjön utánam. Ha tényleg annyira olyan kedve van, hogy ellent mondjon nekem, akkor esetleg a másik szobában marad, de persze hogy nem tud a fenekén maradni, csak azért mert ezt mondom neki. Szinte árnyékként követ előre. De emiatt csak addig morgolódok magamban, amíg a boszorkányokkal össze nem akadok az előtérben, mert onnantól kissé felgyorsulnak az események. Türelmetlenül fújok egyet, amíg Elena alkudozni próbál.
- Ugyan már, ez nevetséges! – kapom el a lány torkát, és ugyanazzal a lendülettel fel is emelem. – Nem fog minket csak úgy elengedni, nem csak ketten voltak ebben. Legalább még hárman vannak, és konkrét terveik voltak velünk. Szerintem egyedül nem is tudná lebontani a láthatatlan falat. – ingatom a fejemet, és tekintetem lassan elsötétül, csak szemeim izzanak sárgán, ahogy átsuhanva a szobán a lányt a szemközti falnak nyomom, még mindig a nyakánál fogva.
- Szóval miért nem árulod el végre, hogy mi ez az egész?! – Ahelyett, hogy a válasszal foglalkozna, támadásba lendül, és már érzem is a hasogató fájdalmat a fejemben. Szerencsére tudom, hogyan kell kivédeni a migrénre emlékeztető kínzást, többek között egy kis agykontroll szükségeltetik hozzá.
- Nem fogom többször megkérdezni! – rázom meg a lányt, mire könnyek futják be a szemeit. Ajkai megremegnek, először nem jön ki rajta egy hang sem, végül csak megered a nyelve.
- Esther. A nővérem kapcsolatba lépett vele... A túlvilágról küldte az utasításait. Azt akarta, hogy fordítsuk vissza a hibrid-átkot, azért van rá szükség – mutat Elenára. - És utána az összes vámpír… - Mielőtt hallhatnánk a mondat végét, hatalmas erővel csapódok a legközelebbi bútornak, ami azt hiszem, egy szekrény volt.
- Mary! Futás kifelé! – egy újabb boszorkány érkezik, megáll a verandán, mögötte két másik is helyet foglal. A megszólított lány meg is iramodik kifelé, én pedig utána, de szabályosan neki ütközök a láthatatlan falnak, épp mielőtt elkaphattam volna.
- Ne aggódjatok, már nem tart sokáig. Csak pár óra maradt holdtöltéig – jelenti a nő, majd hátat fordít, és elsétál, a többiek pedig követik. Nagyon úgy tűnik, hogy nem mennek messzire, mert a fák közül tisztán hallatszik a kántálásuk. Nem, nem, nem! Ezt nem engedhetem! Nem fordíthatják vissza az átkot! Tehetetlenül állok továbbra is az ajtóban, amikor hirtelen éles fájdalom nyilall a fejembe, de olyan erővel, hogy összecsuklok.
- Elena? – suttogom, mert nem érzékelem őt. A szemeimet is alig tudom kinyitni.



•• Words: 518 •• Music:  this •• Note: Nyomi. :/ Az a baj, hogy már rég elfelejtettem, hogy mi volt az eredeti tervem erre a játékra, és lassan áll össze a kép :')) ••
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptyHétf. Júl. 15, 2013 11:12 am


Klaus && Elena


Éget.. a nap éget!
Fájdalmasan sikongok, melybe szinte beleszakad a torkom, és nem tudok semmit se tenni ellene. Meg fogok halni.. Itt fog véget érni az életem.
Itt és most helyben..
Hirtelen még egy személlyel gyarapodik a kis helyiség, de a nap égető sugarai még mindig ott táncolnak fedetlen bőrömön. Klaus hangját hallom, szólongat, messziről, mintha az agyam egyik elrejtett zugából szólna.
- Nem.. - súgom, és fogalmam sincs, hogy miért mondtam ezt, egyszerűen kijött ez a számon. Lehunyom szememet, és várom a lassan bekövetkező halált. Úgy látszik az idők során ezt érdemeltem ki, hisz
annyiszor vágtam át a természet törvényét. Hol visszatértem, mert valaki más az életét áldozta miattam, hol vámpírrá változtam. Most pedig váratlanul jött ez az egész. Meghalok.. És még időm se volt az elbúcsúzásra..
De valami erőt adott a küzdelemre.
Vér.
Mélyen beleszippantok a mámorító vértől terjengő levegőbe, légzőszerveimet betölti a kellemes illat, átjárja az egész testemet, simogat lágyan, mint a selyem, ringat, mint egy újszülöttet. A bennem lakozó szörnyeteg egyből felkel, és táplálkozásra készen áll. Fogaim megnőnek, vérben forgó tekintetemmel, és vérerekkel behálózott arcommal többé már nem tűnök annak a szende, ártatlan lánynak ki egyszer voltam.
Csak voltam. Mert meghalt.
Amint megérzem a vér ízét a nyelvem hegyén, egy kicsit mintha a nap perzselő égetése leállt volna. Kezemmel megfogom a... csuklót, és közelebb vonom magamhoz. Lassan, kiélvezve minden egyes cseppet veszem el az illetőtől az éltető nedűt. Hosszú, sötét szempilláim alól fölpillantok Klaus-ra, és tekintetemet az övébe vésem. Nem engedem el, fogva tartom őt, és kortyról, kortyra egyre erősebbnek érzem magam. A szemem sarkából látom, hogy a nap nyugvóhelyére tért, és helyette a sötétség vette át az uralmat.
- Köszönöm. - eltolom magamtól a csuklóját, és még mindig szédülve nézek magam elé. Segített... Klaus Mikaelson megmentette az életemet, mi történt vele?
A nyakamon lévő sebre téved a kezem, és örömmel veszem tudomásul, hogy beforrt. Halkan föllélegzek a megkönnyebbüléstől, láttam mit tett másokkal a farkasharapás, és
nem volt szép. Klaus elment, és maradásra utasított. Ennél jobban csak kiismert, nem? Makacsságom egy másodpercre sem tűnt el, sőt amióta vámpírrá változtam az összes tulajdonságom, érzelmem fölerősödött. Rá pár másodpercre meghallom egy másik illető légzését, szívdobogását. Akkor róla beszélt. Egy másodperc alatt a másik szobában találom magamat, és egy apró mosolyt megeresztek Klaus felé. Pillantásom egyből az előttem lévő fiatal pityergő boszorkányra szegeződik, és jelenlegi helyzetünkre nézve, egyáltalán nem tudom őt sajnálni. Vagyis igen.. Klaus-tól.
- Jobb, ha elkezdesz beszélni, különben úgy végzed, mint a társad. - figyelmeztetem, és némi keserűséget föl lehet fedezni a hangomban. - Csak engedj el minket, és a szavamat adom - fejemet fölemelem, és elnyerem Klaus tekintetét. -, adjuk, hogy nem esik bajotok. - fejezem be a mondatomat, de most már a boszorkányra nézve. Félre kell tenni a gyűlölködést, különben soha az égvilágon nem fogunk innen kijutni.
- E..esküdjön meg. - dadog a fiatal lány, ki szerintem az anyukáját veszthette el, vagy rokonát. Nagyot nyelek visszafojtva a sajnálatot, nem hagyom, hogy fölülkerekedjen rajtam! A lány már nem engem néz, hanem Klaus-t.
Megrökönyödve figyelem őt, és remélem, hogy egyszer az égvilágon helyesen fog cselekedni, mert most rajta múlik mindkettőnk élete.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptyCsüt. Jún. 20, 2013 4:13 pm

What is this madness?


Nem vagyok a magam ura. Legalábbis nem folyamatosan. Mintha időnként megszállna valami. És ez jeges rémülettel tölt el, épp annyira, amennyire ugyanez a rettegés Elena tekintetéből is kivehető. Igen, mindketten saját magamtól tartunk. Attól, hogy mikre vagyok képes ebben az állapotomban. Én azonban a lánnyal ellentétben igyekszem felülkerekedni ezen a félelmen, legyűrni magamban, helyettesíteni valami nagyobb horderejűvel, mint amilyen a düh is. Egyre csak gyűlik bennem, és tudom, hogy ha egyszer kiszabadulunk innen, még nagyobb rémtettekre leszek képes, mint most, hogy nem én uralom teljes mértékben a cselekedeteimet.
Csak egy pillanatig nézek Elena után, aki eltűnik a másik szobában, aztán lefoglal az érkező boszorkány. Szóval ez az egész meg volt rendezve? Azt akarták, hogy igyak a hasonmás véréből? Még kevésbé tetszik ez, mint az eredeti verzió, miszerint elment a józan eszem. Vajon mi másra tudnak még rávenni anélkül, hogy egyáltalán felfognánk, mit tesznek velünk? Feszülten nézek a boszorkány után, de már a sziluettjét is alig tudom kivenni, ahogy a fák között eltűnik alakja. Dühösen csapok az áttörhetetlen levegőbe, de ez nem egy újabb próbálkozás akarna lenni, inkább csak a kétségbeesésem jele. Aztán egy éles sikoly szakítja át a csendet.
- Elena?! – kapom fel a fejem, és suhanok át a másik szobába. Fogalmam sincs, miért szorítja körbe a szívemet a rémület. Hisz ki nekem ez a lány? Miért érdekelne, hogy él-e vagy hal, egyáltalán mi van vele? Próbálom elhitetni magammal, hogy semmi közöm a sorsához, mégis… aggodalmasan tapogatózom a sötétben, és végre sikerül fényt csinálnom az ismeretlen helyiségben. Aztán meglátom őt az ablak előtt vergődve. Pont úgy néz ki, mint a vámpírok, amikor a nap ereje alatt gyötrődnek a kíntól. Azzal a különbséggel, hogy kint lassan már teljesen sötét lesz, alkonyodik. És Elena ujján is rajta még a gyűrűje. Mellésuhanok, egyik karommal átfogom a vállát, szabad kezemmel pedig az arcát fordítom magam felé, hogy rám figyeljen.
- Hé! Térj észhez, kedvesem! Nem égsz. Nem süt a nap, csak képzeled – kicsit megrázom. Nem tudom, mi jött rá. Talán a boszorkányok átkot szórtak rá is, vagy a farkasméreg terjed túl gyorsan a vérében, és amiatt vannak hallucinációi. Fogaimmal sebesen tépem fel a csuklómat, és tartom oda az ajkai elé. Remélem, a vérem illata észhez téríti annyira, hogy igyon is belőle, mert most egyebet nem tudok érte tenni. Őszintén… még mindig nem értem, miért aggódom érte. Talán a látomásaim miatt, melyek felkavarták az érzéseimet. Csak egyszerűen… valamiért nem akarom, hogy most baja essen. Nem itt, nem így, hisz elég nyilvánvaló, hogy ez az egész miattam történik, és bármi történne vele, az az én hibám lesz.
- Igyál, drágám! Ez majd segít – ha nem fogad szót magától, akkor akár meg is igézhetem. Az iménti kóstoló alapján nincs is benne verbéna, szóval ez nem jelentene gondot. Ami azt illeti, a Young farmon történtek óta nincs verbéna a városban, és ez nagyban megkönnyíti a magamfajta életét.
Hirtelen különös neszek érkeznek az első szobából. Valaki jött, valaki közelít. Csak a léptek zaja hallatszik halkan, de ez épp elég.
- Maradj itt – suttogom Elenának. Hogy azért utasítom-e erre, hogy ne essen baja, vagy hogy ne legyen útba, döntse el mindenki maga. A pillanat egy tört része alatt suhanok át a másik helyiségbe, és találom magam szembe egy középkorú banyával. A kezét lendíti felém, de én gyorsabb vagyok, és mielőtt rám szórhatna bármi újabb hókuszpókuszt, mögé kerülök, és elkapom a nyakát. Fogaim úgy mélyednek a bőrébe, mint kés a vajba, és pillanatok alatt kiszívom belőle az életet. Egy fiatalabb boszorkány siet be, és hullik a padlóra a nő mellé zokogva.  Amíg nem támad, nincs okom bántani. Amúgy is válaszokat akarok végre.
- Mi ez az őrültség? Miért hoztatok ide bennünket? - fúrom jeges tekintetemet a lányéba.



•• Words: 606 •• Music:  this •• Note: - ••
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptyCsüt. Jún. 20, 2013 10:42 am


Klaus && Elena


- Erre én is rájöttem. - forgatom meg szemeimet, és hátat fordítok neki. Nem rajta kéne levezetnem a lassan, de gyülemlő feszültséget. Habár, ha jobban belegondolok a dolgokba, talán ő tehet minderről. Hisz én mit ártottam a boszorkányoknak?
Egyből egy bekúszott elmémbe a válasz, mely egyszerű, és szinte már mindenki számára egyértelmű. Mert én vagyok a Hasonmás. Persze.. ez megmagyaráz mindent. 
- Mit akarhatnak velünk? - mondom ki hangosan, amit gondolok. Nem várok rá választ, egyszerűen.. egy csodára számítok, ami megmagyaráz mindent, választ ad az összes fölvetett kérdésemre. A következő pillanatban lábaim automatikusan elindulnak a kanapé felé, leülök, és
arcomat tenyerembe temetem. Segítségért se tudunk kiáltani.. Nincs itt semmi, se mobil, se internet, de ha rendelkeznénk az első kommunikációs eszközzel, kétlem, hogy lenne itt térerő.
- Rendben, akkor én átfésülöm ezt részt - mutatok jobboldalamra. -, te pedig azt. - most már az ellenkező irányba intek. Felugrok helyemről, és a remény érzete halványan ég tekintetemben. Megindulok az előbb említett ajtó felé, de rögtön megtorpanok. Szemöldököm kérdőn mered az égnek felé, arcomra kiül az a tipikus kifejezés, amikor valamit nem értek. Ezt a nézésemet már nagyon elsajátítottam, hisz évekkel ezelőtt, majdnem mindig így néztem a kémia tanáromra. Amikor még rendesen látogattam az iskolát, és nem kellett igézést használnom a pedagógusokon, hogy engedjenek át, és hunyjanak szemet a sok hiányzásom fölött. Lassan megfordulok, és mellkasom alatt összefonom kezeimet.
- Milyen képekről beszélsz? - súgom oly halkan, mintha azt akarnám, hogy senki se hallja meg rajtam kívül. Oldalra biccentem a fejemet, és úgy meredek rá tovább. - Klaus.. mi folyik itt? - köszörülöm meg torkomat. Folyadékra van szükségem.. úgy érzem magam, mintha teljesen ki lennék száradva. Ajkamat nyelvemmel benedvesítem, és egyre türelmetlenebbé válok, ahogyan halad előre az idő. Nem pocsékolhatunk el semmilyen lehetőséget, ha van némi remény a megmenekülésre.
- Megrémítesz.. minden rendben? - kalapál a szívem, tenyereim izzadnak, és pár lépést teszek hátra. Ide-oda kapkodom a fejemet, próbálom találni a forrást, kit okolni lehet. Mi ez a hirtelen hangulatváltozás? A következő pillanat oly gyorsan telik el, hogy minden körülöttem összemosódik. Fejem erősen nekicsapódik a falnak, és fájdalmamban felnyögök. Kinyitom szemeimet, de csak foltokat látok. Pár pislogás után szerencsére kirajzolódik a körülöttem lévő tárgyak, és.. Klaus.
Katerina.. Nem, nem, nem! Miért tévesztene engem össze vele, mikor semmilyen okot nem adtam erre? - Elena vagyok, nem Katherine. Klaus.. térj már észhez! - próbálom
elnyerni figyelmét, de mintha a falnak beszélnék. A rettegés körbe járja testemet, úgy remegek, mint egy őrült, és nem akar elmúlni ez a keserves érzés. Próbálok szorítása alól kiszabadulni, de az erőm föl se ér az övével. Közelít fejével, rángatózok, de csak rosszabbodik a helyzet. Másodpercek alatt föltépi erős szemfogaival a bőrt a nyakamon, és elkezdi szívni a véremet. Egy O betűt formálnak ajkaim, a hideg végigfutkos gerincem vonalán, és teljesen tehetetlen vagyok eme pillanatban. Nagyot nyelek, és egy szemrebbenés alatt véget ér minden.
A nyakamhoz kapok, figyelem a fölismerést Klaus tekintetébe, és fogalmam sincs, hogy az előbb miért hitt Katherine-nek. Kik játszadoznak velünk? Ha Klaus-ra ilyen hatással vannak, velem mit művelhetnek?
- Klaus.. kapd össze magad. - tartom a távolságot, mert rettegek tőle. Félek, hogy még mit tehet velem. - Adnod kell a véredből, különben meghalok.. - riadt tekintetemet az övébe vésem. Várok a csodára, amely úgy tűnik, hogy nem akar megjönni. Egy idő után föladom a próbálkozást és az előbb említett irány felé indulok el. A folyosó kihalt, sehol egy ártatlan, bóklászó lény. A szembe lévő ajtón belépek, a kis helyiségen belül a sötétség uralkodik, így fölkapcsolom a villanyt. A szoba túloldalán egy ismerős személy bukkan fel. - A fenébe. - kerekednek ki pupilláim, és nem értem, hogy ez hogyan lehetséges. Connor..
- Úgy vélem van egy befejezetlen ügyünk. - hangja a komolyságot sugallja, és úgy érzem, mindjárt össze esek a rosszulléttől. A gyomrom kavarog, és amint kinyitom szemeimet már nincs ott. Mi van? A lámpák elkezdenek zavartan viselkedni, míg ki nem alusznak véglegesen. Elhúzom a függönyt, de bár ne tettem volna! A napsugár égeti bőrömet, lefagyok, a lábaim mintha a földbe gyökereztek volna, nem tudok mozdulni, ha akarnék se. A csendes házat, és a környezetemben lévő nyugalmat a hangos fájdalommal teli kiáltásom zavarja meg.

Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptyVas. Május 12, 2013 12:46 am

I have a war in my mind


Értetlenül pislogok az előttem térdelő lányra, és próbálom felfogni a szavai értelmét. Előcsalogatták, elkapták, akárcsak engem. És most itt vagyunk összezárva ebben a… hol is? És miért? Miért ő? Miért én? Egy hasonmással.
- Boszorkányok – motyogok csak ennyit. Eszembe jut, hogyan kaptak el. Hogy mit tettek velem. Egy csapat banya fogott körül. Erősek voltak. És fogalmam sincs, mi az a varázslat, amit rám mondtak. De nagyon rossz érzésem van. Bármit is terveznek, ha Elena is kell hozzá, nekem nem fog tetszeni a dolog. Ennyi biztos.
Menekülőre fognám, hogy kijussak innen, amint csak lehet. Hogy ha kell, egyenként vadásszam le azokat, akik ide hoztak minket. Egyet már most megmondhatok: ha sikerül elkapnom őket, egyiknek sem marad a szíve a testén belül. Forrongok a dühtől, és ez csak fokozódik, amikor láthatatlan falba ütközöm az ajtóban. Nem tudok kimenni. Ismerem ezt a varázslatot. Bár általában az ellenkező irányba szokott működni. És sajnos aligha tehetünk ellene bármit is. Viszont egy ilyen bűbájnak bizony hogy van szavatossága. Nem tarthatnak fogva örökké, és nyilván nem is ez a céljuk. Nem kenyerem a türelem, de egyelőre nincs más választásunk, mint várni.
- Lehet, hogy a bosszú nem juttat minket ki élve. De garantálhatom, hogy azok a banyák sem élik túl – szemeim szinte már szikrákat szórnak. Aztán hanyagul az ablak felé intek, ahol korábban Elena megpróbált kijutni.
- Arra sem fog működni. Sajnos nem bolondok ezek a boszorkányok. A varázslat körülvesz bennünket, nem csak az ajtóra vonatkozik. Hanem a térre, amiben vagyunk. Örülhetünk, ha nem csak erre a szobára korlátozódik, és át tudunk menni a többibe is. – fújtatok ingerülten. Hátamat a falnak vetem, és erősen koncentrálok arra, hogy le tudjak nyugodni. Érzem, hogy nem tesz jót nekem ez az ingerültség. Akármit is tettek velem a banyák, annak még nincs vége. Újra és újra rám tör az érzés, hogy bármelyik pillanatban elveszíthetem magam. Lehunyom a szemeimet, majd az arcomat a tenyerembe temetem, enyhén megdörzsölöm.
- Csak tudnám, mire készülnek velünk! Ezek a képek… állandóan visszatérnek… - mutatok magam elé bizonytalanul, mintha lenne ott valami, amit csak én látok. Igazából nincs. Ez sokkal inkább érzések halmaza, mint holmi képzelgés. És ismét megszédülök. Szerencsém, hogy már eleve a falnak támaszkodtam, csak ennyin múlik, hogy állva maradtam.
- Mi a fene? – kérdezem összeszűkülő szemekkel, ahogy tisztul a kép. Nagyjából fél pillanatomba telik felmérnem a terepet körülöttem. Nem rémlik, mikor vagy hogy jöttem ide. De ezek a kérdések azonnal jelentéktelenné válnak, amint megpillantom az előttem álló hasonmást. Nocsak! Ötszáz év után önként tér be az oroszlán barlangjába?
- Katerina, kedvesem – szinte már szeretettel ejtem ki a nevét. – Micsoda öröm téged újra látni – a mosolyom csak enyhén gúnyos. Sajnos nem tudok teljesen uralkodni magamon, ahogy a rám törő váratlan érzéshullámmal együtt a vadabbik énem is előtör, és megmutatkozik az arcomon. A szemeim alatt hajszálerek indáznak, a szemfogaim megnyúlnak. A következő pillanatban már suhanok is a lányt elkapva, neki a szemközti falnak. A lendülettől a háta és a feje koppan is egyet, de ez egy percig sem zavar.
- El sem hinnéd, mióta várok erre a pillanatra – az arcomon szétterülő gonosz vigyort az éles fogak teszik rémisztővé… kicsit talán betegessé is. Előrébb hajolok, és mélyen beszívom az illatát. Örömmel tölt el a rettegése. A remegése, ahogy a karjaim között tartom. Édes a bosszú. Már fél évezrede annak, hogy keresem az újabb megoldást a hibridátkom megtörésének, igyekszem felkutatni a höldkövet, és töretlenül reménykedem egy újabb hasonmás felbukkanásában. Csak mert Katerina Petrovának sikerült megtévesztenie engem, és a fivéremet is.
- Édesem, hol is kezdjem? – a mosolyom, ha lehet, még kísértetiesebbé válik. Csak egy pillanatig nézek a szemeibe, kutatva még több félelem után, aztán elégedetten borulok a nyakára belemélyesztve a fogaimat, és utat engedek az ellenállhatatlan vágynak, hogy megízleljem a vérét. Azonban amint megérzem, ismét szédülés fog el, és szinte lehullok Katerináról. Hátrálva pár lépést roskadok össze, esek térdre. Katerina. Nem. Nem ő.
- Elena – suttogom, de alig találom a hangomat, a vére szinte marja a nyelőcsövemet. A tokromhoz kapok. Nem értem. Aztán hirtelen a fejemhez szorítom mindkét kezemet. Mintha szét akarna robbanni.
- Csodálatos – csendül fel egy idősebb női hang valahol mögöttem a bejáratnál. Az ajtón túlról, annak láthatatlanul is biztonságot nyújtó fala mögül. – A rituálé első része már meg is történt. Az egyik legfontosabb lépés, hogy igyál a véréből, és lám, milyen könnyen manipulálhatóvá válhatsz egy-két látomással. Sokkal kiismerhetőbb vagy, fiam, mint hinnéd. – Elégedetten bólint a nő, majd hátrálni kezd, meg is fordul, megy tovább a fák felé.
- Mire készültök? Mire jó ez az egész? – kiáltok gyorsan utána az ajtóhoz suhanva. Ujjaim elfehérednek, olyan erősen kapaszkodom az ajtófélfába. De állva maradok.
- Mindent idejében meg fogtok tudni… - egy pillanatra sem néz vissza, csak sétál tovább, és lassan eltűnik az éjszaka árnyai között.


•• Words: 778 •• Music: this •• Note: hehe, néha még nekem is zavaros, hogy mit irkálok itt össze-vissza :')) sorry ♥ ••
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptyPént. Ápr. 19, 2013 11:33 am

Klaus & Elena


Hol vagyunk? Mi történik? Miért pont mi? Mit akarnak velünk tenni?
Kérdések ezrei kúsznak bele az elmémbe, de egyre se tudok választ találni, bármennyire is erősen koncentrálok. A sötétben tapogatózok feleletek után, de semelyik sem tűnik elég ésszerűnek, mely válasszal szolgálhatna a jelenlegi helyzetünkre. Klaus még mindig nem felelt semmit, ami elég aggasztó volt számomra. Mi van..ha.. meghal? Nem.. az nem lehet! Az ő vérvonalából származunk, akkor ez azt jelentené, hogy mind meg fogunk halni. - Klaus! - nyomatékosabban szólok rá, s közben ezerrel veszem a levegőt. Bár, olyan, mintha megfulladnék, mintha.. a szoba falai egyre jobban közelítene felénk, s kisebbre szorítani az így is csöppnyi teret. Mellkasom gyorsan megy fel és le, próbálom magamba szívni az oxigént, de semmi. Pánik.. ne.. Fejemet remegve hajtom mellkasára, és megnyugszok mikor megérzem szívének dobogását. Ironikus egy helyzet, hisz
mindig abban a hitben éltem, hogy Klaus-nak nem lehet szíve. A velejéig gonosz, vajon egyszer volt egy "kedvesebb" oldala, vagy amikor kijött anyja óvó méhéből, már akkor is ilyen elfajult volt?
Szemei elkezdenek rebegni, és egyből felé hajolok ismét. Dús hajam arcába zuhan, s egyből a fülem mögé söpröm az elkószált tincseket. - Hallasz engem? - kérdezem rekedten, mire megköszörülöm a torkomat. Szemeit kinyitja, és.. nem tudom. Olyan furcsa a tekintete, oly más, ismeretlen. Nem tudom hová tenni az érzelmeit. Egy számomra teljesen idegen nyelven kezd el hablatyolni. Egy zavart kifejezés ül ki az arcomra, és próbálok valamit kivenni a szövegből, de.. nem tudom. Mi ez? Latin, valami kihalt nyelv? Egy apró mosolyra görbülnek az ajkai, szemei szó szerint csillognak. Mi a..? Oldalra biccentem a fejemet, és úgy meredek rá. Mint egy kisgyerek.. Boldog, olyan, mintha nem rendelkezne problémákkal. Teljesen nyugodt a helyzetünkhöz mérve. Mit tettek vele? Nem lehet őt megigézni, és a verbéna biztosan nincs ilyen hatással rá. Mikor megmozdul, szeme megrebben a fájdalomtól. Kezem egyből elindul felé, hogy megnyugtassam, de félúton megtorpanok. Mégis mit képzelek? Ez Klaus. Nem kell őt pátyolgatni. Ő.. ő Klaus. Egyszerű a válasz. Hirtelen hozzám ér, és tenyereivel birtokába veszi az arcomat. Kimeresztett szemekkel bámulok le rá, ezt tényleg nem tudom hova tenni. A következő név, ami elhagyja ajkait, megmagyarázza tetteit. Tatia.. az ősöm, az eredeti Petrova, ki ezt az egész mizériát elkezdte. Sikerült Klaus-t és Elijah-t is az ujjai köré csavarnia. Úgy látszik ez a szerelmi háromszög a testvérpárokkal a vérvonalunk átka. A közelsége megrémiszt engem, zavarba ejtő. Mégis hogyan mondjam el, hogy ez az egész csak egy képzelet, és nem én vagyok a halott szerelme? Illata megcsapja az orromat, és be kell vallanom, hogy egész kellemes. - Klaus.. - súgom, és fészkelődök
egy kicsit a helyemen, hogy lerázzam őt. Szerencsére hamarabb rájött az igazságra, mielőtt kimondhattam volna. Hátrálok, és felállok a helyemről. Meg kell kapaszkodnom a közeli fotelben, hisz ez az egész még mindig elég furcsán hat rám. - Hidd el, én is erre a kérdésre keresem a választ. Valaki konkrétan kicsalogatott, rám támadt, s ide hozott engem. - mondom el tömören a lényeget. Mellkasom alatt összefonom kezeimet, és követem őt pillantásommal. - Az nem fog mű.. - harapom el a mondatomat, nem érdemes őt figyelmeztetni, mikor hallgatott rám egyáltalán? Hadd próbálkozzon, de úgyse fog sikerrel járni. Az történt, amit gondoltam. Nem lehet áttörni ezt a láthatatlan ajtót. - Boszorkányok. - felelem, és pár lépéssel csökkentem a köztünk lévő távolságot. - Mit akarhatnak velünk? Miért pont mi? - rázom meg a fejemet. Azt már fel se teszem, hogy vétett-e valamit a boszorkányok ellen, hisz a válasz rá nyilvánvaló. Ezer év alatt sok ellenséget szerzett, és biztos, hogy rengetegen szeretnék őt holtan látni. De akkor minek kellek én ide? - Menekülnünk kell. Ráadásul minél hamarabb. - sétálok oda az ablakhoz, a függönyt egy kis résnyire elhúzom, és kitekintek. Sehol senki, de nem árt az elővigyázatosság. Klaus-ra néztem, aki még mindig ott áll az úgy nevezett ajtó előtt. - Egyáltalán figyelsz rám? - egy másodperc alatt előtte termek. - Itt nem tudsz kiszabadulni, bármit is tégy. Valami mást kell kitalálnunk. Felejtsd el a bosszút, mert az nem fog téged innen élve kijuttatni. - ragadom meg a karját, habár lehet, hogy ez egy meggondolatlan tett volt. Elvégre ő Klaus, a legyőzhetetlen, halhatatlan hibrid. Ő nem szokott engedelmeskedni, mert.. Ő az, aki a parancsokat osztja.

|| Words: 693 || Music: stay || Notes: elnézést a késésért, drágám. ♥ ||
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptySzer. Márc. 27, 2013 6:35 pm

Klaus & Tatia Elena


Már akkor gyanakodnom kellett volna, mikor megtaláltam a két hibridemet a bejárati ajtóm előtt… levágott fejekkel. Már akkor tudnom kellett volna, hogy ez csapda, de azt gondoltam, hogy talán csak egy figyelmeztetés. Három hibridet állítottam a zavargásokat okozó vérfarkasra, aki végül Carolinet is megtámadta. Szinte biztosra vettem, hogy miután a Forbes házból hazatérek, már csak a jó hírek várnak, hogy sikerült leteríteniük a zavargót, és lesz alkalmam alaposan kikérdezni… a saját módszereimmel. Nem érte volna meg a reggelt, maradjunk ennyiben. De három emberemből kettővel végeztek. Ebből már sejtettem, hogy a vérfarkas nincs egyedül. Mégis mire menne az enyémeim ellen? Kész öngyilkosság lett volna a számára ellenszegülni, és nem csak a túlerő miatt. Erre ezek hevernek fej nélkül a házam előtt. A telefonomért nyúlok, hogy hívjak valakit, aki eltakarítja őket. Igazából kezd nagyon érdekelni és egyben bosszantani ez az ügy. Ám ahogy a kezem a kabátzsebembe süllyed a készülékért, éles, szúró fájdalmat érzek a hátamban közvetlenül a szívemnél. Oda kapom a verbéna adagot, valószínűleg hogy mielőbb elterjedjen a testemben. Szinte azonnal összeesek. Belülről éget a szer, ordítani tudnék, de csak hörgök, és még nem kábultam el, csak tehetetlen fekszem a betonon.
- Mondtam, hogy ellene a verbéna nem elég – mondja egy okoskodó hang valahol mögöttem. Ebben mondjuk igaza van, a vérfarkas énem erősen harcol a méreg ellen. Talán ha nagyobb adagot kaptam volna, rendesen kiüt, de ez csak leterít, vagy legyengít. Remélhetőleg hamarosan lábra tudok már állni, és megnézhetem magamnak a támadóimat.
- Gyorsan alakítsuk ki a kört – egy idősebb nő lehet, aki immár közvetlenül felettem van. Kántálásba kezdenek, azt hiszem, hárman vannak. Ideges nevetés tör fel belőlem. Boszorkányok. Hát persze. Ez megmagyarázza, hogyan tudott elbánni a farkas a hibridjeimmel. Azt hiszem, ez az utolsó értelmes gondolat, ami a fejemben megszületik, közben szédülni, émelyegni kezdek. Mintha egy kavargó tornádó belsejébe kerültem volna. Aztán lassan elsötétül minden, és végre csend lesz.

- Niklaus – a lágy, dallamos hang valahonnan a távolból lassan elér a füleimhez. – Niklaus, ébredj, már nincs sok időnk. – Pislogok párat, hogy el tudjam viselni a hirtelen támadt fényességet. A délutáni nap sugarai simogatják az arcomat. De nem sokáig kell hunyorognom, mert valaki behajol a képbe, selymes, sötét hajzuhataga szinte csiklandozza a nyakamat.
- Tatia – boldog mosoly futja be az arcom. Fél kézzel felnyúlok, és lehúzom magamhoz egy csókra. Sietve viszonozza, érzem belőle a feszültséget.
- Erre most nincs időnk, Nik. Jön a vihar. Be kell mennünk… - kapja el apró kezeivel a karomat, és húzni kezd. Igaza van. Apám mérges lesz, ha nem végzek a munkával, és elázik a termés.
- Menj csak. Menj előre, azonnal követlek, csak betolom a kocsit. – Utánanézek, ahogy besiet a pajtába. Az a legközelebbi, ahol meg tudjuk húzni magunkat jelenleg. A falu a fákon túl van, de ha az erdőben kap el minket a vihar, annak jó vége nem lehet.


Ez volt az egyik legcsodásabb délután, amit együtt töltöttünk. A viskó, az ázott fa és szalma illatát még mindig az orromban érzem, ha lehunyom a szemeimet. Az ismerős hang ismét szólongat. De a korábbitól talán még idegesebb.
- Calma féin, mo ghrá. Tá sé ceart go leor. *– Próbálom csitítani, és közben igyekszem észhez térni, de még mindig kába vagyok. Nem értem, mi bajom. Azt hiszem, nagyon mélyen aludhattam. – Tá mé mo shuí.** – Fókuszálok az arcára, és ismét csak elmosolyodom, ahogy mindig, amikor látom. Ha jól sejtem, még mindig a pajtában vagyunk. De amikor felemelném a fejemet, hogy körülnézzek, belehasít a fájdalom. Beütöttem volna? Nem fontos, majd elmúlik. Sokkal lényegesebb, hogy ha nem térünk hamarosan vissza, Mikael utánunk küld valakit, vagy ami még rosszabb, maga indul a keresésünkre. De talán még van pár percünk. Ujjaimat végigfuttatom az álla alatt, majd a tenyerembe fogom puha arcát. – Tatia – suttogom a nevét. Homlokomat az övéhez döntöm, és mélyen belélegzem a bőre, a haja illatát. - Breá liom tú.*** - Sóhajtok egyet, és lehunyom a szemeimet egy röpke pillanatra, de ahogy kinyitom, ismét szédülni kezdek. Aztán végre tisztul a kép.
- Elena? – kérdezem döbbenten, és elengedem hirtelen az arcát. – Hol vagyunk? Mi történt? – Talán soha nem olvashatott le még az arcomról ennyi értetlenséget, zavart… és talán némi félelmet is. Eszembe jutnak a boszorkányok. Ők hozhattak ide. De Elena miért van itt? Felpattanok. Ismét megszédülök. Meg kell támaszkodnom a falba. Friss levegőre van szükségem. Szinte feltépem a tőlünk nem messze levő ajtót, meg is csap a késő délutáni szél, de megtorpanok, mielőtt kijuthatnék.
- Ez meg mi? – dühösen csapok bele az áttörhetetlen semmibe.


*Nyugodj meg, szerelmem. Minden rendben.
**Már ébren vagyok.
***Szeretlek.



•• Words: 733 •• Music: that kind of love never dies •• Note: - ••
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptySzer. Márc. 27, 2013 3:07 pm

Klaus & Elena


Madarak csicsergése, szárnyainak csapkodása, a közelben lévő folyó csorgása csapják meg a füleimet. Lassan elkezdem mozgatni az ujjaimat, lábamat, s hirtelenjében a testembe mar a hasító fájdalom. Csupán pár másodpercig tart az egész, de még mindig érzem az utóhatását. Borzalmas. Nagy nehezen feltápászkodom, és zavartan veszem tudomásul, hogy egy poros kis szobában vagyok, a földön támaszkodva. Magam elé bámulok, és próbálok kapkodni, keresgélni, hogy mire emlékszek utoljára..
- Jeremy? Jeremy? - kiabálom hangosan öcsém nevét, de sehol se látom őt, nem érzékelem közelségét, és még az illatát sem érzem. Azt mondta, hogy bajban van, találkozzunk itt. Hol a fenében lehet? Esküszöm, ha bárki meri őt bántani, akkor nagyon meg fogja keserülni. Átkozni fogja azt a napot, amikor megszületett, mert az én szeretteimet senki sem bánthatja! Csak ő maradt számomra, nem veszthetem el őt is. - Jeremy? - üvöltöm ismét, és egyedül a fák válaszolnak számomra suhogásaikkal. Torkomban érzem szívem dobogását, és idegesen fordulok ide-oda. Ismét előkapom mobilomat, és visszakeresem az üzenetét, de ekkor..
Hangosan felkiáltok fájdalmamban, a mobil kicsúszik kezeim közül, s térdeim elengedik magukat, és összerogyok a földön. A méreg terjed a szervezetemben, mindenhol eláraszt bizsergő égetéssel, és semmit se tudok tenni ellene. A verbéna.. felemészt.

És ennyi. Ez az utolsó emlékem a mai napról, mielőtt felébredtem ebbe a.. viskó kinézetű házban. Kiszáradt ajkaimat nyelvemmel benedvesítem, s emberek hangjára leszek figyelmes. A hajamat a fülem mögé söpröm, és csakis rájuk összpontosítok. Lehetnek vagy hárman, maximum négyen. Le tudom teríteni őket, szerintem. Most úgysem fogja semmi más elvenni a figyelmemet.
Nagy nehezen két lábra állok, és a közeli ajtóhoz - ami úgy tűnik, mint egy hátsó bejárati ajtó - sétálok.
A fülemet az ajtóra tapasztom, de nem innen jön a hang. Biztos a ház túloldalán tartózkodnak. Mindegy, ha a bosszúra nem is kerülne sor, az csak könnyítene a dolgomon. Ha muszáj ártok nekik, de nem ez a tervem. Csak minél hamarabb ki akarok innen szabadulni.. Remélhetőleg élve.
Minél halkabb zajt csapva, egy kis résre kinyitom az ajtót, és megindulok. Hirtelen megtorpanok, és nem tudok kilépni az ajtón. Mintha egy láthatatlan ajtó lenne, amit akárhányszor ütök, nem törik be. De azért mégis csak próbálkozok. Verem, csapom, de semmi. A hangok egyre közelebbről hallatszódnak, és alig tudok kivenni egy-egy szót a beszédjükből, így persze az egész értelmetlennek tűnik.
Hangos léptek töltik be a kunyhót, így villámgyors sebességgel odaszáguldok, ahol felkeltem, és a földre vetem magam, lehunyva a szememet. Erőlködnek, azt meg tudom állapítani, és egy koppanás után ismét az ajtó nyikorgása jelzi, hogy azt becsukták. Várok még pár percet, nehogy visszajöjjenek, és miután letelt, felemelem fejemet. Kitágult szemekkel meredek a tőlem alig pár méterre fekvő ismerős alakra. - Klaus. - préselem ki magamból a nevét, és odasietek hozzá. - Klaus, térj magadhoz. - súgom halkan, nehogy a kint tartózkodó emberek szimatot fogjanak. Nem mozdul, nem ad magáról életjelet, hogy legalább ébredezik, vagy valami, hanem ott fekszik, mintha kómában lenne. A két vállánál fogva megfogom őt, és óvatosan elkezdem rázni őt. Nem tudom, mit fogok akkor tenni, ha nem fog felkelni..

|| Words: 494 || Music: infinity || Notes: bocsi a minőségért, kijöttem a formámból..♥ ||
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:27 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Erdei kunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei kunyhó   Erdei kunyhó Empty

Vissza az elejére Go down
 

Erdei kunyhó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mindenhol jó, de legjobb máshol :: Túl az óperencián-