No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Bree's bar EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Bree's bar EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Bree's bar EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Bree's bar EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Bree's bar EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Bree's bar EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Bree's bar EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Bree's bar EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Bree's bar EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Bree's bar EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Bree's bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar EmptyHétf. Aug. 26, 2013 12:39 am

Játék lezárva!

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 7:24 pm

Ki kellett szellőztetnem a fejemet. Nem bírtam otthon maradni, de nem akartam egy ismerősbe sem belebotlani Mystic Fallsban. Tudtam, hogy el kell mennem, ezért leszáguldottam a garázsba és újra motoromra pattantam. Felbőgettem a motort és hangja máris kezdett megnyugtatni. Végigsimítottam a kormányon, újra üdvözölve Harley-Davidson V-Rod 10-es motoromat. Megnyomtam egy gombot, hogy kinyíljon végre a garázskapu és utamra indulhassak. Nem tudtam, hogy hova akartam menni, csak le akartam lépni a városból, méghozzá a lehető leghamarabb. Túl sok volt egyszerre a gond és mindentől meg akartam szabadulni, legalább pár órára. Nem is törődve a közlekedési szabályokkal, vagy az engem és motoromat megbámuló emberekkel elindultam egy úton. Nem figyeltem és nem is tudtam, hogy merre visz, hol fogok kikötni csak mentem, amerre a sors vitt. Sors. Nevetséges, hogy erre gondolok. Az lenne a sorsom, hogy a családom megutáljon, azért mert szeretek valakit? Vagy azért gyűlölnek meg, hogy ki az, akit szeretek? Egyre idegesebb lettem és magamban hallottam Elijah és Rebekah gyűlölködő szavait, amiként a barátnőmet szidják megállás nélkül. Katherine pedig fél a testvéreimtől és tudom, hogy egy nap, méghozzá hamarosan választanom kell. Megráztam a fejem, megpróbálva ezzel elűzni a nyomasztó gondolatokat és nagyobb gázt adtam, hogy a száguldásba feledkezhessek. Sikerült is. A motoron szinte repült az idő, észre sem vettem, hogy már Richmond utcáit rovom. Nem emlékszem, hogy valaha is jártam volna erre, maximum, talán átutazóban, de nincs konkrét emlékem a helyről. Unottan lelassítottam és valami szimpatikus kis kocsmát keresgéltem, hogy egy kis búfelejtő túrát tegyek, ha már itt vagyok. Találtam is Gloria’s Bar nevű helyet. A parkolóból ítélve nem a legfelkapottabb hely a vidéken, de parkolt bent pár autó. Pont megfelel. Behajtottam a kavicsokkal kirakott parkolóba és beálltam egy nagyobb fa alá. Leszálltam a motoromról és megpaskoltam az ülést. Ez már amolyan rutin mozdulatnak számított nálam. Beléptem a homályosan megvilágított kocsmába és egyenesen a pulthoz mentem és leültem az egyik bárszékre. Kértem magamnak egy bourbont, amit pár perc múlva ki is hoztak nekem. Nem apróztam el, egy húzásra megittam és már kértem is a következőt, de akkor már hozzátettem, hogy az üveget is nyugodtan elöl hagyhatja. Benyúltam a bőrdzsekim belső zsebébe és olyat tettem, amit már rég nem. Elővettem egy doboz cigit és egy ezüstszínű gyújtót. Megütöttem a doboz alját és egy szál már ki is csusszant a doboz tetejére és ahelyett, hogy kezemmel nyúltam volna érte, egyszerűen csak bekaptam a szűrős végét és már vissza is tettem a dobozt ahonnan elővettem. Felpattintottam öngyújtómat, majd meggyújtottam cigarettámat. Nagyot lélegeztem be letüdőzve és magamba szippantva a nikotint és már éreztem is ahogy szétárad bennem az a régről ismert érzés, ami egy-egy szál cigaretta vagy szivar elszívásával járt. A pultos lány megköszörülte a torkát és felfigyeltem rá. – Idebent nem lehet dohányozni. – Mondta határozott hangon. Egyáltalán nem voltam jó kedvemben, ezért belenéztem szemébe és megrántottam a vállamat és újra beleszívtam cigimbe. Látta rajtam, hogy nem fogok kimenni és nem is nagyon izgat fenyegetése, ezért egy szúró pillantást küldött felém, majd elindult valamerre. Csak akkor vettem észre, hogy egy lány aki, a kettővel mellettem lévő széken ült, engem nézett.
- Te meg mit bámulsz? – Kérdeztem tőle mogorván és ismét slukkoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 3:28 pm

Nem tudtam mit csináljak. A Stefanos incidens után, és a Carees kitalálási ügy… teljesen kiborított, ezért úgy döntöttem átugrok Richmondba egy régi ismerősömhöz Gloriához. Mikor oda értem szomorúan hallottam, hogy meghalt. Ő volt a legjobb boszorkány, akit valaha ismertem. Leültem a pulthoz és rendeltem egy jó nagy adag whiskyt jéggel. Itt volt az ideje, hogy végre jó alaposan lerészegedjek. Felhajtottam az italt, majd szóltam a pultosnak hogy folyamatosan hozza, amíg csak azt nem mondom, hogy elég. A hatodik pohár után már kicsit ittasnak éreztem magam, de még nem volt elég. Nem tudtam mit tegyek. Azt sem tudtam hogyan fogok bocsánatot kérni Elenától, kicsit ki akartam lépni ebből az elfajzott világból és részegen táncolni, énekelni, valami vidám dolgot csinálni. Most kimondottan társaságra vágytam, tudtam, hogy Care nincs otthon, mert szólt, hogy megy el valahova, Stefant nem volt pofám elhívni, még csak azt sem tudtam, hogy hol lakik. Daniel pedig… Daniel ki tudja, hol van, és mit csinál éppen. Nem tehettem mást, kimentem a bár elé és elszívtam egy jointot. A vámpíroknak nem árt, ha piát és füvet isznak és szívnak egymás után. Alaposan ki akartam ütni magam. Nem vagyok drogos, csak néha, elszívok egy-egy szálat. Olyankor, amikor már nem bírtam tovább. Mikor a cigi elfogyott visszaültem és lehúztam még egy pohárral. Kezdtem érezni a fű hatását, nem volt durva, kicsit ki tudtam lépni a világból. Az ital is rendesen lejött már, bár ez nem volt a szokásos adag, sokkal többet szoktam inni. Egy ideig csak ültem és bámultam a poharat, a hajam a vállamra omlott, piros tornacipős lábamat széken pihentettem. Fekete farmernadrágom szakadt volt a térdemnél, és volt rajtam még egy citromsárga hosszú ujjú női ing is, aminek a mellkas részén egy vörös vérfolt éktelenkedett. De Gloria bárjában senki nem bámult meg, és ezért volt itt jó. Gloriával régen sokat beszélgettünk, mesélt egy férfiról, aki félig vámpír volt félig vérfarkas és megölte a saját testvéreit. Csodáltam a férfit.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar EmptyPént. Júl. 13, 2012 12:18 pm

Kol, minek feküdtél le Katherin-nel? Ha nem tetted volna, talán mi sem itt ülnénk. Ha Damonnal nem lett volna az az incidens, akkor nem megyünk Kollal az erdőbe, ott Kol nem találkozik Katherine-nel és innét már egyértelmű...Én öltem meg Elenát, szóval miattam lenne? Nem, hagyjuk ez ostobaság. A tenyerembe temetem arcomat, de még így is látom, mintha Elijah gondolatai rá lennének írva a homlokára. Három dolog cikázhat az agyában: Kol, Katherine, Niklaus...
Ilyen helyzetben mit mondhatok? "Semmi baj ne foglalkozz velük, Nik miatt nem tehetünk semmit?" Egy ideig még így ültünk egymással szemben, de tapintani lehetett a feszültséget. Néha lehajtottam az üvegből, majd mint időzített bomba robbant Elijah, és pattant fel, hogy ő azért is, megmondja a magáét. Felállok, de már csak a kocsi kipufogóját hallom. Mint régen.

Köszönöjük az ételt!- mondtuk egyszerre bátyáimmal. Apánk, Mikeal, nem tudott velünk enni, vadászatra mentek a közeli erdőkbe, elméletileg holnap jönnek vissza. Felálltunk, leporoltuk magunkat, majd segítettem elrendezni a maradékokat. Nik, és Elijah kicsit félrevonult, Kol körülöttük forgolódott, Finn segített. A maradék parázzsal, és őzhússal megpakolva beléptünk anyámmal a kunyhóba. Melegséget árasztott magából, és kellemes akác illata volt.
- Rebekah, kedvesem, hozz egy kis vizet a kútról ebben a korsóban!- szólt hozzám finom hangján anyánk, és már nyújtotta is a méretes kancsót. Kinéztem a korsó mellől, hogy eligazodjak, bár szinte fejből tudtam az utat, hisz minden ebéd után megtettem. Miközben elhaladtam a bátyáim mellet, próbáltam úgy tenni, hogy nem figyelek rájuk. Pontosan tudtam hogy a barlangba mennek, ahova pedig tilos. Engem persze még nem vittek magammal. Még. Miután vizet mertem a kancsóba, visszafordultam a kunyhó felé. Megálltam Nik és Elijah előtt, és letettem a korsót magam mellé. Felnéztem rájuk, hisz én 7 ők meg már 13 évesek voltak.
- Veletek mehetek? Tudom hogy a barlangba mentek, de nem mondom el senkinek. Ígérem!- mondtam, és próbáltam inkább kedves, mintsem kérlelő hangot megütni. Elijah lejjebb hajolt, és a szemebe nézet, hogy nyomatékosítsa szavait.
- Nem jöhetsz velünk, ez nem neked való!- mondta és tovább álltak Nikkel. Én dühösen visszatrappoltam a kunyhóba, ahol láttam, anyám lepihent. Sötétedett, és úgy döntöttem Nik és Elijah után megyek. Nekem is szabad odamennem! Óvatos léptekkel kisomfordáltam a kunyhóból. Kol és Finn a kunyhó mögött voltak, úgyhogy nem láttak meg. Az erdő felé vettem az irányt és futni kezdtem, az erdőbe érve meghallottam hogy a férfiak jönnek vissza vadászatukból, és köztük hallottam apám hangját. Már itt vannak? Az egyik gallyban elbotlottam és így egy reccsenéssel értem földet. Meghallották? Úgy tűnik nem, ezért felálltam és meghúzódtam egy nagyobb szikla mögött, és megvártam míg a faluba érnek. Mi lesz ha megtudják hogy nem vagyunk otthon? Sötétedés után és éjszaka a kunyhóban kell lennünk, az erdő pedig végképp tiltott terület...Főleg Mikeal szemében. Nincs mit tennem, vissza kell hoznom Niket és Elijaht. Vagy inkább büntessék meg őket? Nem, megteszem értük. Tovább futottam a barlang irányában, majd mikor odaértem, beszaladtam és meg is találtam Niket és Elijaht.
- Apánk visszatért! Vissza kell mennünk!- szóltam hozzájuk idegesen, mert tudtam hogyha apánk megharagszik, akkor ott nincs menekvés. Egyszerre mindketten megindultak, és már futottak is az erdőben. Mivel sokkal gyorsabbak voltak lemaradtam, de Elijah felkapott és így már egyszerre tudtunk haladni. A hold már szinte teljes fényében világított. Mikor kiértünk az erdőből, A kunyhónk felé vettük az irányt, és a hátsó ajtón befutottunk. Hallottuk a férfiak lépteit, mire én felkaptam egy fehér hálóinget, és a hajamat kezdtem fésülni, Nik és Elijah pedig a kardjukat fényesítették. Próbáltuk kifújni magunkat, hogy úgy tűnjön, eddig is itt voltunk. Anyánk a hangokra felkelt, rendbe szedte magát, és már láttuk is ahogy átvilágítanak a kunyhó előtt a fáklyák, elköszönnek apánktól. Szétnyílt a nagy szőttes ajtó és belépett rajta apánk. Már a jelenléte is félelmetes volt, de ahogy rám mosolygott, megkönnyebbültem, lerakta a húsokat, csókot adott anyánknak és beszédbe elegyedett vele. Ez is csak egy átlagos nap volt...


Visszatérve a valóságba, kiviharzottam, feltéptem egy kocsi ajtaját, és Elijah után indultam, Mystic Fall's-ba...


JÁTÉK VÉGE!
JÁTÉKTÉR SZABAD!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar EmptyVas. Jún. 24, 2012 7:51 pm

Rebekah & Elijah


Eddig minden gondolatom Klaus körül keringett, most viszont Kol vette át a szerepet. Megint csinált valami őrültséget, amiből nekem kell kirángatnom őt. Nem hagyhatom, hogy ekkora őrültséget tegyen. Katerina számomra régen jelentett is valamit, és meg akartam menteni az életét, de Trevor gyorsabb volt. Azóta már megbosszultam, s Rose is békében nyugszik szerintem. Bár nem mintha ez most annyira érdekelne. Ismét visszatérnek gondolataim Kol felé. Hogy lehet ennyire ostoba, hogy bedől a nő az ármánykodásainak. Ez is csak egy olyan tett, amivel vagy a Salvatore fivéreket akarja bosszantani, vagy minket, megmaradt Ősöket. Aztán valahol biztos jót nevet a markában, hogy becserkészte Kolt, aki persze mint egy 20 éves kis suhanc, hisz is neki.
Ahogy egyre jobban erre gondolok, annál idegesebb leszek, s nem bírok egy helyben ülni. Egyszerűen nem megy. Oda kell mennem, beszélnem kell vele, és nem érdekel, ha alszik, majd kiverem az ágyból. Le kell beszélnem erről, nem tudja, Kath milyen is igazából. Bármit elkövet, hogy elérje célját, ahogy vámpírrá vált, és a menekülést választotta, most valami máson járhat az esze.
Niklaus ha most itt lennél, mennyivel nyugodtabb lennék... Gondolok hirtelen öcsémre, aki rettenetesen hiányzik. De mi van, ha nem jön többé vissza? Ha elfelejtvén minket összeszedi a hibridjeit, és elbujdokol? Nem erre még gondolni sem szabad. Nik él, de vagy nem akarja a családját, vagy vegetatív állapotban van.
Olyan hirtelen állok fel. Meg is lep Bekah kedvessége, régen volt ilyen törődő. Biztos közelebb akar minket érezni, most, hogy már csak hárman vagyunk. Pedig milyen szép nagy család voltunk, és milyen boldogok, amíg anyánk tönkre nem tette. És még sírjából is minket üldöz. Torz fintor jelenik meg arcomon, s hagyom Bekah kezét pihenni a vállamon.
De nyugtató szavai és gesztusa semmit sem érnek, haragom már igencsak nagy méreteket öltött.
- Nem tudok megnyugodni, oda kell mennem! Ne kövess kérlek, egyedül kell beszélnem vele! - Mondom, s oly erővel pattanok fel, hogy a szék is elborul, de nem törődöm vele. A kérés inkább parancsnak hatott, hiába volt ott a kérlek szó. Mint mikor gyerekek voltunk, és Nikkel rászóltunk, hogy nem jöhet velünk. Mire Bekah felelni tudna, én már nem vagyok a bárban. A kocsimba pattanok, s padlóig nyomom a gázpedált. Minél előbb oda akarok érni, s csak remélem, hogy Katerina nincs ott, mert különben őt szó szerint belezem ki...



JÁTÉK VÉGE!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar EmptyVas. Jún. 24, 2012 6:23 pm

Éreztem hogy rezeg a léc. Elijah egy időzített bomba, akinek a készítője akár Katherine is lehetne. Elijah volt mindig a komoly. Nem rossz értelemben. Meglátta az ember, és máris érezte, hogy árad belőle a tekintély. Nem a felsőbbrendűség. Nem, Elijah mindenkit egyenlőnek tekintet. Legalábbis bánni így bánt az emberekkel, habár tudta hogy ereje százszor nagyobb. Nik halála viszont egy bosszúéhes gyilkológéppé tette. Mindegyikőnket azzá tett, de Elijahnál jobban jött ki. Talán mert ő volt mindig az, aki a konfliktusokat nem fejletépéssel, hanem érvekkel és ellenérvekkel csillapította. Mi voltunk az ő szöges ellentétei a testvéreimmel. Közülünk ő volt a legidősebb. Emlékszem, mikor Niket tanította vívni. Aggódtam értük, ahogy anyám is. Elijah szerette Niket, ezért nem akarta mutatni hogy, igen, Mikeal mindenkit jobban szeret, mint Niklaust. Talán ennek a gyerekkori "incidensnek" (finoman fogalmazok) köszönhető, hogy Klaus olyan lett amilyen. Szeretetéhes és könyörtelen. Na meg jött Tatia és szétszedte a családot. És még csodálkoznak hogy utálom a Petrovákat...Az hogy Elijah ennyire dühös lett, megértem, nekem is ez volt a reakcióm. De mintha éreznék egy cseppnyi féltékenységet. Azt jól tudom hogy még mikor Nik Katherine-t akarta feláldozni a rituáléhoz, Elijah megmentette. Nem tette volna ki Klaus éktelen haragjának magát, ha nem táplált volna iránta valamely (gyengéd) érzelmet Katherine iránt. Azóta nem volt más nő az életében, ha jól tudom. Hát igen, amiből az Ősöknek kevés (szinte semmi) jutott, az a szerelem. Nem mintha szeretetből hű de kicsordulnánk. Persze, az is lehet hogy gyűlöli. Gyűlöli, mert egy kétszínű, őnző és hazug nőszemély. Persze Katherine sem így született. Tudom mit érezhetett mikor megölte Nik a családját és elvették tőle a gyerekét. Talán ezért nem bízik meg senkiben, és ezért lett olyan, amilyen. Ebben hasonlítunk. Elijah vagy gyűlöli vagy szereti. A két legrosszabb választási lehetőség. Nincs szükségünk egy szerelmi háromszögre... Petrováról jut eszembe...Nem tudom Elijah mit gondol, vagyis inkább érez irántam most, hogy Elenát megöltem (nem teljesen). De eddig úgy tűnik, szerinte is helyes amit tettem. Nem fogom a családom (a maradék két embert) életét veszélyeztetni amiatt a kis ribanc hasonmás miatt! A legközelebbi lehetőségnél megölöm. De mintha valami visszatartana... Félelem az biztos hogy egy csepp sincs... Egy csettintés és halott... De van valami, ami nem enged. Stefan? Hisz már nem érzek iránta semmit. Vagy ha igen mit számít? Így is, úgy is utál, és utálni is fog. Aztán ott van Damon. Ő már kiélte magát rajtam, többet úgyse tud tenni. Bántani testileg nem tud, belsőleg, hát, ki tudja. De tegyük fel Nik él (túl szép lenne) mit fog szólni, hogy megöltem az egyetlen embert (most már vámpírt), aki miatt Mystc Fallsban van, és nem ment el a világ legeldugottabb helyére, hogy hibrideket gyártson. Max megöl. Max. Lassan az lesz a legjobb "büntetés" ..
Miközben a gondolatok monotonan követték egymást a fejemben, én szaggatottan emeltem egymás után a számhoz a poharat, és rendeltem folyamatosan a whiskeyt egymás után. Szinte leestem a székről mikor a valóságba Elijah dühös kiakadása húzott vissza.
- Elijah, ezzel semmire se mész! Nyugodj meg kérlek!- a szavaim nyomatékosítása érdekében megpróbáltam visszahúzni a székre, és megnyugtatólag cirógattam a vállát, és rendeltem neki még egy üveggel. Nem akartam hogy bármelyikőjüknek akár a haja szála is görbüljön. Nem bírtam volna elviselni, hogy még jobban széthulljon a család. De ebben nem voltam biztos hogy meg tudom akadályozni...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar EmptyVas. Jún. 24, 2012 5:06 pm

Rebekah & Elijah


Gondolataim Klaus körül forogtak. Élnie kell, hiszen akkor Salvatoréék sem élnének. Tudom, hogy Nik vérvonalába tartoznak. De Bekah látta, hogy meggyulladt a teste... És itt van a kulcsszó, meggyulladni látta, nem elégni. Tehát van remény. Talán a kedvenc trükkjét alkalmazta, talán más testében van, csak hagyja, hogy halottnak higgyük. De miért teszi ezt? És kinek a testében van? De akkor Tyler Lockwood sem halhatott meg, mégis hol lehet? Annyi megválaszolatlan kérdés. De egy tény egyre élesebben rajzolódik ki lelki szemeim előtt, mégpedig az, hogy Niklaus életben van, hiszen megannyi próbálkozás ellenére is életben maradt, mért pont ez végzett volna vele? Annyira lehetetlen, mégis akkor abban a pillanatban elhittem Stefannak, hiszen az arca halálfélelmet és élni akarást tükrözött. És ahogy egyre inkább ezen gondolkodom, már tudom, hogy Niklaus él, csak rejtőzik, mert úgy hiszi, Alaric üldöz minket, de Bekah gondoskodott róla, hogy többet ne kelljen tőle tartanunk. Mindenesetre kortyolok a whiskey-ből, melyben a jég már régen elolvadt, de még hideg. Mikor megjelenik Bekah és kikapja az üveget a kezemből, várom a fejmosását, hiszen régebben is leszídott minket Nikkel, hogy miért iszunk napi szinten, de nem teszi, hanem lehúzza az üveg tartalmát. Már innen látom, hogy valami nagy baja van.
- Akkor nem rejtőztem el elég jól, most itt vagyok ne kímélj! - Szólalok meg csendesen, miután kiittam a második whiskey-t is. Rebekah kér még egy üveggel, amiből töltök magamnak, majd intek a csaposnak, hogy jeget is hozhatna már. De a következő mondandójára elkomorul az arcom, s szemeim szikrákat szórnak. Kiragadtam egy információt, bár a többit is hallottam, de a Kolos rész kiakasztotta nálam a tűréshatáromat.
- Hogy mi?! Hogy merészeli? Behozni azt a hazug és kétszínű nőszemélyt a családba? Na lesz hozzá egy két szavam! - Préselem ki a szavakat az ajkaim között keletkezett szűk résen. Nem hittem volna, hogy Kol ilyen felelőtlen lenne még mindig. Hát ennyire nem ismeri fel a kétszínű lényeket? Katerina mindent elkövet azért, hogy miket bosszantson. Engem, Rebekah-t, hiszen gyűlöl minket, de az érzés kölcsönös. Mozdulatot teszek arra, hogy felállok, és most azonnal megkeresem Kol-t, de Bekah visszatart. Érzem az érintését a karomon, ahogy visszahúz, így visszaülök, és lehúzom az italomat... Legszívesebben porig rombolnám a helyet, egyedül Bekah jelenléte tart vissza tőle...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar EmptyVas. Jún. 24, 2012 4:35 pm

A Kollal való "beszélgetés után" magamra kaptam valamit, és már a kocsimban ültem, száguldozva a szerpentinen. Két célom volt. Megkeresni Elijaht, és elmenni egy kicsit Mystic Falls-ból. Miközben egy tábla jelezte hogy "Viszontlátásra Mystic Falls-ból " fél kézzel a rádiónál matattam. A csönd nyomasztó volt. Nem akartam gondolkodni, megint. Ahogy tekergettem a kis gombot, megálltam egy csatornánál, ahol egy Bon Jovi szám ment. Emlékeztetett a '20 évekre, mikor Stefan, Nik és Én, minden este boldogan( és felelőtlenül) jártuk Chigago utcáit, bárjait. Míg nem jött a "nagy és félelmetes vadász", Mikeal, és véget vetett az idillnek. Nik pedig 90 évre koporsóba fektetett. Szép emlékek. Ritmusra doboltam, és dúdoltam. Végre egy kis szórakozás. Nem figyeltem, és egy őrült vezető nekem jött, mikor előzni akart. Kilökött, és a kocsi bukfencekkel tarkítva egy árokban landolt. Fantasztikus. Leszakítottam az övet és betörtem az ablakot majd kikászálódtam. Az autós elhajtott. Jellemző. Szerencsére ezt még egy ember is megúszta volna sérülés nélkül, úgyhogy én is.Egy füves patak mellet landoltam. A kocsinak támaszkodtam, és a lehetséges utakat latolgattam. Denver messze volt, Lynchburg végképp, Mistyc Falls még jobban. A kocsi tropa. Maradt a futás. Éljen. Cél: Richmond. Pötyögtem be a képzeletbeli GPS-be. És már indultam is. Pár kilométerre volt. Egész hamar odaértem. A főtéren megálltam. Boltok, bárok, de elég kihalt. Akár egy wester filmbem. Gloria bárját hamar megtaláltam. Sok emlék fűz hozzá.... Mióta meghalt, eléggé lepukkant hely lett. Gondoltam iszok valamit, és elkerítek egy kocsit. Bementem, és egyből megéreztem Elijah-t, hiába, testvérek vagyunk. Odamentem hozzá és leültem az egyik bárszékre, ami eléggé poros volt. Csodálkoztam is hogy, Elijah, az elegáns Elijah ezt a helyet választotta szórakozás képpen. Kikaptam kezéből a whiskeys üveget, és lehajtottam, majd kértem egy üveggel a csapostól.
- Hát igazából tényleg meg akartalak keresni, de nem azért kötöttem ki itt.- mondtam keserűen nevetve, és a whiskeys üveggel játszadoztam...
- Kol összejött Katherinnel, a kocsim tropára ment..Röviden és tömören...- mondtam hadarva, tudva hogy a Katherines részre biztos meglepődik, vagy rosszabb...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar EmptyVas. Jún. 24, 2012 12:08 pm

Rebekah & Elijah



Hittem, hogy véget érnek a gondjaim azzal, hogy Alaric már nem él, de tévedtem. Elena meghalt. Már többé nincs közöttünk... Mint ember. Most már ő is közénk tartozik, hiszen vámpírrá vált. Hihetetlen, hogy foggal körömmel harcolt ellene, mégis az lett. Egy azok közül, amit félelmetesnek tartott. Kíváncsi vagyok, ezek után hogyan játssza majd el a mártírt. Megváltozott a gondolkodásmódom. Sosem gondoltam, hogy Elena mártír, de most már annak tartom. Rengeteg harag van bennem és gyűlölet... Fáj, hogy Niklaus elment, és nem tudom, hogyan is védhetném meg a megmaradt testvéreimet abban a tudatban, hogy anyám még mindig képben van és lesz is úgy tűnik míg élünk. De nem hagyom neki, hogy bármivel is próbálkozzon. Bár most, hogy Elena vámpír, már nem köthető a vérével semmilyen ige és varázslat, így sokkal gyengébb lett Esther is. És már régen nem adott hírt magáról, remélem feladta. Hiszen engem nem fog tudni megölni, s amíg én élek, addig Kol és Bekah is fog erre megesküszöm! De át kellett gondoljam, mit és hogyan teszek majd ezután. A bosszú újult erőre kap bennem, s mindenki, aki részt vett anyám kiszabadításában, meglakol majd. Kezdve a Salvatore fivérekkel. Sosem kedveltem őket. És a Bennett vérvonalat sem. Ők szabadították ki Esthert, ők a legnagyobb bűnösök. Vajon számítanak tőlem bosszúra? Kötve hiszem, hiszen én lennék az utolsó, akitől ezt várnák, de pont így lesz a legjobb. Legalább váratlanul éri majd őket. Jelenleg most úgy érzem, Elena is átvert, de ezzel ráérek később foglalkozni. Intek a csaposnak, hogy hozzon még egy italt, s szó nélkül ott hagyja az egész üveget. Persze kellett egy kis ráhatás, de lényegtelen. Végignézek az egész báron, és alig lézeng egy két alak benn, gondolom csak a masszív alkoholfüggők töltik itt az idejüket munka előtt s után. Úgy tűnik, mióta Gloria meghalt, nem is megy olyan jól a hely, mint annak előtte. Bár nem mintha ez engem annyira érdekelne.
Azért jöttem ide, mert itt nincsenek ismerős alakok, nincsenek olyanok, akik beleütik az orrukat más dolgába. Majd hallom az ajtó nyílását, és az ajtó feletti kis csengőt is, és egy érzés hatalmasodik el rajtam, de nem fordulok meg. Tudom, hogy ki lépett be a bárba, hiszen érzem Őt... Mellém lép, és kikapja a kezemből az üveget, miközben töltök magamnak.
- Á, Bekah, megtaláltál... - Közlöm semmilyen hangon. Rideg arcomon érzem a tekintetét. Nem vagyok részeg, hiszen a második pohár whiskey van a kezemben. Arca dühös, de nem szól semmit sem.
- Mi a baj? Mi történt? - Emelem rá barna, kissé keserű tekintetemet. Tudnia kell, hogy mellette állok, még ha nem is éreztetem annyira, mint kellene.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Bree's bar   Bree's bar EmptyVas. Jún. 24, 2012 1:38 am



A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 30, 2012 9:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Bree's bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree's bar   Bree's bar Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bree's bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mindenhol jó, de legjobb máshol :: Túl az óperencián :: Atlanta, Georgia-