No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Nappali és társalgó EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Nappali és társalgó EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Nappali és társalgó EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Nappali és társalgó EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Nappali és társalgó EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Nappali és társalgó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Nappali és társalgó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Nappali és társalgó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Nappali és társalgó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Nappali és társalgó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Nappali és társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Nappali és társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó   Nappali és társalgó EmptySzer. Okt. 16, 2013 1:31 pm

Amelia & Bonnie


Még mindig azon gondolkodom, hogy jó ötlet volt-e elfogadni a meghívást, és eljönni ide. Túlságosan is elfoglalt vagyok. Nem szokásom mostanában kimozdulni, csak néha, ha esetleg Caroline nem rágja a fülem, hogy menjek el vele vásárolni, miközben meghallgatom a drámákat, mire én többnyire csak bólogatok. Nekem még pasi sem jutott. De nem is akarok. Jeremy óta nem találom önmagam. Fontos volt... Még mindig fontos számomra, de én rontottam el. Nem tudtam elviselni a tudatot, hogy látja a halott barátnőit, ráadásul Annával túl közel kerültek. Lehetett volna esélyem helyrehozni, ha máshogy állok hozzá? Vajon együtt lehettünk volna? Vajon együtt lennénk? Millió kérdés, melyre már nem fogok választ kapni, mégis élvezettel kínzom magam néha. Habár feleslegesen. Sokkal fontosabb dolgaim vannak mostanában, s nem tudok ezekkel a kis emberi, semmis dolgokkal foglalkozni. Hagyom, hogy elmenjen mellettem minden lehetőség a boldogsághoz, és már nem is érdekel. Kósza könnycseppet söprök ki a szememből zavartan, remélve, hogy Amelia nem veszi majd észre, miközben hallgatom szavait.
- A vámpírság nem feltétlen jár azzal, hogy ártatlanokat bántson. Ott vannak az egyéb lehetőségek, rengeteg vámpír táplálkozik tasakból, illetve állatokból... Sokan csak megigézik az embereket, miután táplálkoznak belőlük... - Vázolom fel, azt amit láttam, amiről tudok. Nem vagyok hajlandó kiadni minden titkot, amit tudok Silas-ról, a gyógyírről, hiszen túl sok energiát fektettem abba, hogy megtaláljam a módot Elenának.
- Szóval hallottál Silas-ról. Akkor azt is tudnod kell, hogy egy gyógymód van... Azon vagyok, hogy megszerezzem az összetevőit, hogy képes legyek megalkotni... De ez időigényes... - Ajadok el egy pillanatra, majd elpillantok az ablak felé. A kinti tájat kutatom, nem tudom, miért osztottam meg ezt Ameliával, talán bízom benne, de mégsem bízom túlságosan.
- Nézd... Nem bízom a vámpírokban. És nem ígérem meg, hogy tudok segíteni. Varázslat a vámpírságra nem létezik. Egy dolog oldja meg... Vagy elfogadja azt, ami, vagy... - Húzom el a számat. Össze vagyok zavarodva. Nem tudom, mit mondok, nem gondolok át semmit. Mély levegőt veszek, csendesen nézem Ameliát. Iszok egy korty vizet, mert arra szükségem van, úgy érzem kiszáradt a szám...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Nappali és társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó   Nappali és társalgó EmptySzomb. Aug. 31, 2013 5:04 pm

Bonnie & Amelia


- Miért akar egy vámpír, ember lenni? – ismételtem meg kérdését kissé talán megdöbbenve, hiszen azt gondoltam ha valaki, akkor Bonnie megérti, hogy miért gyűlöli valaki ezt a sorsot.
- Miért ne akarna egy vámpír, ember lenni? – kérdeztem vissza értetlenül de végül, némi gondolkodás után választ adtam neki. – A vámpír létnek megvannak az előnyei. Erő, gyorsaság, hatalom az idő felett… ugyanakkor megvannak a hátrányai is… mind közül a legnagyobb a vérszomj. A húgom miattam lett vámpír. Azért lett az, ami, mert haldoklott és nem bírtam elengedni… mert úgy gondoltam egy új életet adok neki. Ő azonban nem olyan mint én. Abbigail nem képes kontrollálni a vérszomjat. Gyűlöli azt ami, gyűlöli, hogy ártatlanokat bánt. Ezért akar egy vámpír, ember lenni. – fejeztem be csöndesen miközben oldalra hajtottam a fejemet. Marcangolt a bűntudat még ennyi év után is. Úgy éreztem minden alkalommal amikor erről beszéltem, hogy egy karmos kéz a szívem köré fonja ujjait és újra meg újra kitépi azt rejtekéből. Aprót kortyoltam az asztalon heverő kávéból és megköszörülve torkomat válaszoltam egy másik kérdésére.
- Úgy hiszem, hogy kell lennie valamiféle gyógymódnak. Hallottam ugyan legendákat de nem feltétlen hagyakoznék pusztán mendemondákra. Emberi életet akarok adni a testvéremnek és hidd el nekem, nem most kezdtem el gyógymód után kutatni. Szentül hiszek abban, hogy a boszorkányok számára nem létezik lehetetlen. – mindig is fejet hajtottam a boszorkányok előtt. Kiváló képességeik egyikének köszönhettem, hogy képes voltam a napfényben is járni.
- Tudom, hogy a vámpírok tönkretették az életedet. Megértem, hogy nem akarsz segíteni soha többé egy vámpíron sem. Tényleg, megértem. Hidd el nekem, nem lesz következménye annak, ha nem segítesz. Nem támadom meg senkidet, téged sem. Én nem vagyok szörnyeteg Bonnie. Csak arra kérlek, hogy gondolkodj el a dolgon. Ha van bármi mód, bárki akihez fordulhatok… - nem tudtam mit mondhatnék még. Valóban nem voltam förtelem vagy szörnyeteg. Még vámpírként is megmaradt az emberségem és ezen semmi és senki nem változtathat.



Vissza az elejére Go down
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Nappali és társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó   Nappali és társalgó EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 7:46 am

Amelia & Bonnie


A hátam közepére sem kívánom néha a vámpírokat. Hiszen amióta tudok a képességemről, és tudnak rólam, nem tudok kikerülni közülük. Egyszerűen nem megy, és minél jobban védekeztem ellene, annál jobban bekerültem a dolgok közepébe ismét.
A nagyim a kriptavámpírok miatt halt meg, anyám miattuk lett vámpír, ahogy Elena konkrétan kikapcsolt érzelmekkel ontja a nyomort, és persze ott van Caroline is. Talán ő az egyetlen, aki megőrizte azt, aki volt. Elvesztettem mindent, de most minden újból értelmet nyer. Már nem irányítanak a lelkek, a kinyilvánításnak köszönhetően a magam ura vagyok. Számomra is furcsa volt, hogy eljövök ide Ameliához, de sokszor kért már, talán többet nem fog ezzel zaklatni. Mindig is idegen volt tőlem ismeretlen vámpírokkal találkozni, bár Ameliával régebb óta tartom a kapcsolatot.
- Hívtál, itt vagyok... Miben tudok neked segíteni? - Leülök egy fotelba, és onnan nézek vissza a lányra, aki egy normál embernek csak egy beszédes tininek tűnik, akihez átjött a barátnője trécselni, de az a nagy igazság, hogy ő nem tini, és nem is vagyunk barátnők.
- Köszi, egy pohár víz jó lesz - Szólalok meg még mindig egy kicsit zavart mosollyal, de arcomon határozottság jelenik meg, amint elkezd beszélni arról, hogy jó ideje próbálkozik helyrehozni a hibáit. Ezekről tudok, hiszen elmondta e-mailben számtalanszor nekem, és a szellemek is suttognának, ha figyelnék rájuk, de jó ideje teljesen kizártam az életemből őket. Nem húznak vissza, és így többre vagyok képes...
Majd a nagy kérdése, hogyan lehet egy vámpír újra ember? Én tudom a választ, de a gyógyír Elenának kell, azt akarom, hogy visszatérjen, vissza kell kapjuk.
- Miért akar egy vámpír ember lenni? Honnan gonolja hogy az a megoldás? Nem hallottam erről még, ilyen varázslatot nem ismerek... - Nézek komolyan a tekintetébe. Ha hallott Silas-ról, tudnia kell a gyógyírről, amit még én sem tudok, hogy hol van, mert az utóbbi időben kivontam magam a forgalomból. Nyugodt tekintettel pillantok rá, majd iszom egy kicsit a vízből, amit kaptam...
Gondolataim kicsit elkalandoznak, mostanában biztos sokan a keresésére indultak, és tudom, hogy Silas szabad, meglátogatott Shane képében, a kinyilvánításra tanít, Mely igencsak tetszik nekem. Nem parancsol senki, nincsenek következmények, és ami a legjobb, az a hatalmas energia, amit önmagamban érzek. Néha felemészt, és nehéz kordában tartani, néha kijövök a béketűrésből, és nem akarok magam körül pusztulást. Nem tudom mi lesz a továbbiakban, hogy alakul a sorsom, de egy részem nagyon örül, hogy nem unalmas az élete... A másik részem viszont nyugalmat akar, de már nem hallgatok rá... Többé már nem!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Nappali és társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó   Nappali és társalgó EmptySzer. Aug. 28, 2013 10:37 pm

Bonnie & Amelia


- Bonnie Bennett. Már nagyon régóta vártam ezt a találkozást! – mosolyodtam el kedvesen és karjaimat kitárva üdvözöltem otthonomban a fiatal lányt. Vámpír vagyok de ez nem jelenti azt, hogy gonoszság lapul bennem, hogy az ereimben fekete vér folyik sem pedig azt, hogy attól mert nem dobog a szívem, képtelen lennék a jóra. Rengeteg időt töltöttem vezekléssel; megannyi ember életét mentettem meg, hogy újra egyensúlyt teremtsek. A múltam mindig is kísérteni fog, ezzel már megtanultam együtt élni de szerettem volna ha a jelenemet és a jövőmet nem az határozza meg.
- Fáradj beljebb kérlek. – egy ideje már tartottam a kapcsolatot Bonnieval de csak telefonon és e-mailen keresztül. Megértettem miért nem akart velem találkozni; nem bízott bennem. Nem hiszem, hogy ez változott volna de úgy hiszem megértette, hogy eszem ágában sincs ártani neki vagy a családjának. Sőt. Szükségem volt egy boszorkányra. Cserébe védelmet tudok ajánlani a családjának, Bonnie gyermekeinek és unokáinak a jövőben.
- Igazán örülök, hogy végül úgy döntöttél, eljössz hozzám. Hozhatok valamit? Üdítőt, nassolnivalót? – Nos igen, egy szó mint száz, egy kicsit izgultam de minden jogom megvolt hozzá. Az ezredes tudta mennyire várom a mai napot és úgy döntött, elhagyja addig a házat mert nem akarta, hogy Bonnie kényelmetlenül érezze magát és ezért én, még ennyi idő után is imádtam a férjemet.
Miután Bonnie helyet foglalt és megkínáltam minden földi jóval, magam is helyet foglaltam a kanapén, nem túl közel hozzá de nem is túl messze tőle.
- Szóval Bonnie. Mint azt te is tudod, az elmúlt már nem is tudom hány évben, arra törekedtem, hogy segítsem az embereket, hogy megmentsek amennyit lehet, ezért is tettem le még a 60-as években a doktorimat. Most azonban olyan patthelyzet előtt állok, amihez kevés a szakértelmem… ami üldöz már hosszú-hosszú ideje és ami ellen nem tehetek. – nyeltem egy nagyot, ahogy felrémlett előttem a haldokló húgom képe. Nem voltam képes elengedni őt és ennek az árát ő fizeti meg. Én hiába vagyok az önkontroll mestere ha ő képtelen rá… tudom, hogy szörnyetegként tekint magára és a fájdalma a lelkemet ostorozza minden egyes pillanatban, amióta vámpírrá tettem.
- Hogyan lehet egy vámpír, ismét ember? – tettem fel a kérdést ami már jó ideje foglalkoztatott.


Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

Nappali és társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó   Nappali és társalgó EmptySzer. Aug. 28, 2013 10:24 pm

Nappali és társalgó 2c1483087e3291bd893d333aab10af0b
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Nappali és társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Nappali és társalgó   Nappali és társalgó EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:45 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Nappali és társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó   Nappali és társalgó Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nappali és társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Kenway ház-