No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Courtney Williams EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Courtney Williams EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Courtney Williams EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Courtney Williams EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Courtney Williams EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Courtney Williams EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Courtney Williams EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Courtney Williams EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Courtney Williams EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Courtney Williams EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Courtney Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Courtney Williams

Courtney Williams
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : pincérnő
» avatar : Tatiana Maslany

Courtney Williams Empty
TémanyitásTárgy: Courtney Williams   Courtney Williams EmptySzer. Jan. 07, 2015 9:14 pm


Courtney Williams
Az egyedüllét csak akkor viselhető jól, ha igazán szereted önmagad.

a helyedbe nem becézgetnék...
1995. dec. 15., Mystic Falls
19
ember
pincérnő
most hülyéskedsz?
Tatiana Maslany
Ez vagyok én!
Az első gondolat ami általában az emberek eszébe jut a nevem hallatán az az, hogy: „Ja, persze... ismerem a csajt. Pincérnőként dolgozik egy lepukkant kávézóban, alkoholista... Képzeld... meg volt nekem. Egyébként meg könnyen szét teszi a lábát, ha érdekel...” Az igazság az, hogy sosem érdekelt igazán, hogy ki mit gondol rólam, de mosatnában aztán még annyira sem. Aki valóban ismer az megért, és aki nem ért meg az nem ismer. Ennyire egyszerű. Meg amúgy is... egy élete van az embernek – amit könnyen elveszíthet -, had tegye már azt ami jól esik nem? De ha én kéne leírjam magam... nos az elégg másképpen hangzana. Nem mondom... mert van alapja a pletykáknak, de ki kérem magamnak... nem vagyok sem alkoholista, sem egy hidegvérű, kis nőcske. Hiszen bármeddig ki bírnám pia nélkül, ha akarnám, és csak és kizárólag olyan pasikkal fekszem össze, akik tetszenek. Ugye, hogy mekkora külömség van a két dolog között? Amúgy meg... egy cseppet sem vagyok barátkozós fajta, nem igazán engedem közel magamhoz az embereket... hiszen minek? Hogy aztán egy újabb valakit elveszítsek? Kösz, inkább nem kockáztatok. Makacsnak is mondanám magam, szeretek kiállni az igazamért, vagyis pontosabban mondva: mindig nekem kell, hogy igazam legyen. Vagy megszoksz, vagy megszöksz... az első azt hiszem könnyebb. Aztán meg ott van az a tulajdonságom is, hogy ami a szívemen a számon... Hogy ez jó, vagy jó... hát azt döntsd el te.
Nem túl hosszú, hullámos, barna hajam van és barna szemem. Amolyan átlagos 19 éves lány vagyok. Leszámítva azt a pár tetoválást, amit megtalálsz rajtam... ha jól számoltam 9 darab van... és még ha minden jól alakul lesz több is. Sem magas, sem alacsony nem vagyok... olyan pont megfelelő. Ééés... azt hiszem ennyi elég lesz belőlem. Ha szeretnél megismerni... sok sikert!
K. • 18 • még nincs, de szeretnék • +5 év...

Hallgasd történetem!
Egy üveg whiskyvel a kezemben, a családom sírjának dőlve, kinyújtott lábakkal bámulok fel az égre és súrolgatom a nyakamat, amin nemrég még egy harapás nyom volt... méghozzá eléggé fura harapás, cseppett sem hétköznapi. Még mindig nem sikerült rájönnöm, hogy tulajdonképpen mi is történt azon az éjszakán. Általában emlékezni szoktam azokra a pasikra, akikkel eltöltöttem az éjszakámat – már, ha nem voltam holtrészeg -, de ezúttal semmi. Pedig biztosra tudom, hogy még csak ittas sem voltam. Jó... tisztában vagyok azzal, hogy elég morbid dolog a temetőben elemezgetni a dolgokat, de már vagy egy hete nem jártam itt. Haragszom magamra, amiért azon a napon összevesztem az anyámmal, és haragszom rájuk, amiért csak úgy magamra hagytak. Haza kellett volna hozzám térniük, egy békítő csokival az anyám kezében, meg kellett volna ölelnie és azt mondani, hogy minden rendben van. Erre én bocsánatot kértem volna és minden ment volna tovább a maga módján. De nem... nem így történt... Magamra hagytak. Nem volt kitől bocsánatot kérnem, mert az anyám egyből szőrnyet halt... nem volt akitől pénzt kérjek az aznapi buliba, mert az apám sem élte túl... sőt, még az sem volt, akivel egy jót veszekedhessek, mert a 7 éves húgom egy rövid szenvedés után követte a szüleimet. Senkim sem maradt, csak a beteg nagymamám, aki a hírek hallattán csak még jobban lebetegedett és még csak menni sem volt képes. Nem olyan rég Ő is meghalt, szóval most már bátran kijelenthetem, hogy egyedül élek. Mielőtt a szüleim meghaltak volna még örültem volna egy saját kis kecónak, de így...
Zivatarként kezdenek hullani a könnyeim, mint minden egyes alkalommal, amikor ide jövök. Meghúzom az üveget és bosszúsan eszmélek fel, hogy az utolsó korty volt. Dühösen hajítom el, ami csörömpölve megy neki egy fának, aztán darabokra hullik. Fáj a fejem és szédülök. De mégsem megyek haza... még nem. Hogyan is mehetnék? Hiszen egésszen biztos vagyok abban, hogy a következő sírig sem jutnék el anélkül, hogy le ne esnék.
- Már megint leittad magad, Cortney Williams... – hallatszik egy halk hang egésszen közel hozzám. Nem kellett sok időt várnom ahhoz, hogy rájöjjek... a saját hangomat hallom. Nevetni kezdek... hangosan. Hiszen úgy sem hall meg itt senki, hajnali 4 óra van. - Sőt... tudod, mit? Jól tetted! Tedd meg következőkor is! Úgy sincs senkid. – folytatom még mindig nevetne, hiszen tudatosult bennem, hogy tulajdonképpen egyedül beszélgetek. Ha józan lennék minden bizonnyal elkönyvelném magamban, hogy segítségre van szükségem – na nem mintha bármifél segítséget is elfogadnék -, de ilyen állapotban... igazából semmi sem tud érdekelni. Hiszen miért is érdekelne, amikor én sem érdekeltem senkit? Mindenki elhagyott....

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Courtney Williams Empty
TémanyitásTárgy: Re: Courtney Williams   Courtney Williams EmptySzer. Jan. 07, 2015 10:52 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon, Courney! (: Nagyon tetszett a karakterlapod, illetve a személyiséged leírása is, mikor megírtam ezt a canont, pontosan ilyennek képzeltem el, amilyennek te leírtad, szóval örülök, mert szerintem jó kezekbe került Courtney. *-*
Sajnálom, ami a családoddal történt. Alapból nehéz lehetett feldolgozni a halálukat - bár ahogy olvastam, még nem igazán sikerült feldolgozni -, de így, hogy a haláluk előtt veszekedtetek, el sem tudom képzelni, milyen bűntudatod lehet. Remélem találsz majd valakit a városban, aki megvigasztal és aki nem csak egy éjszakát lesz melletted. Viszont a rejtélyes harapás.... a te érdekedben mondom, jobb, ha nem kezdesz el kutakodni, mi lehet az.
Nem is húzom tovább a drága időt, nyomás lefoglalni a szépséges avid, aztán irány a játéktér! Wink (De előtte még ne felejtsd el kitölteni a profilod hiányzó részeit sem.)
Vissza az elejére Go down
 

Courtney Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Emberek-