No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Elena és Caroline szobája EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Elena és Caroline szobája EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Elena és Caroline szobája EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Elena és Caroline szobája EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Elena és Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Elena és Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Elena és Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Elena és Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Elena és Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Elena és Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Elena és Caroline szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Elena és Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Elena és Caroline szobája   Elena és Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:04 am

***
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Elena és Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena és Caroline szobája   Elena és Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am





you make me feel like
i'm a boy and not a man





Mélyen magamba szívtam a felém áradó friss levegőt, ami a felhúzott ablakok miatt eddig nem jutott be az autóba. Nekidőltem a vezetőülés felőli ajtónak, és még egyszer végiggondoltam miért is jöttem ide, és hogy mit fogok mondani. Legutóbb mikor ide jöttem Elena egyszerűen otthagyott, látni sem bírt, még az ajtót sem akarta kinyitni nekem. Reméltem ezúttal másképp lesz, különösen azért, mert semmit sem erőltetek már. Sosem fogom feladni a küzdelmet Elenáért,de ráerőszakolni sem fogom a szerelmem. Ricet pedig lehetetlen megvesztegetni, még ha a Salvatore ház legjobb whiskyjével kínálom akkor sem csinálja vissza amit elrontott, csak ha maga Elena kéri. Legjobb barátomat és ivócimborámat magam elé képzelve bosszússá váltak lépteim amik immáron a főiskola kollégiuma felé vezettek, és legszívesebben az autómba ültem volna, csak hogy behúzhassak egy hatalmasat neki. Persze a lány kedvéért nem tettem csak meg, és inkább az emeleten lévő szobája felé indultam, remélve, hogy Dr. Szöszit nem találom ott. Mellette bizonyára nem sikerült volna kedvesnek lennem, bár az utóbbi időben jobb viszonyba kerültünk, mint amiben eddig bármikor voltunk. Nem volt olyan elviselhető, mint mikor meg volt igézve és csak akkor beszélt, mikor én mondtam, de elviselhetőbb volt, mint mikor Elena fejét tele akarta beszélni a saját kétségeivel irántam. Mélyről fakadó sóhaj szakadt ki belőlem, ahogy elértem a célirányom, és reszkető kézzel nyúltam a kilincs felé. Utoljára akkor féltem ennyire, mikor visszatérésem után először jöttem ide. Nem akartam, hogy úgy végződjön a mai látogatásom, pedig benne volt a pakliban. Inkább próbáltam elterelni a figyelmem. Arra gondoltam, mikor Elena megköszönte, hogy próbálom megmenteni Bonniet. Arra, mikor palacsintát sütöttem neki, ő pedig agyarakat formált tejszínhabból. Szerettem volna a tejszínhabot bizonyos testrészeire nyomni a palacsinta helyett, de mindenekelőtt azt akartam, hogy bízzon bennem, mint azelőtt. Szinte lehetetlenségnek bizonyult megmaradnom a közelében anélkül, hogy az együttléteinkre gondoltam volna, hogy elképzeltem volna fehérneműben vagy anélkül, de az egészben a legrosszabb nem az volt, hogy ő nem akart engem. A legrosszabb az volt, hogy ő nem emlékezett ezekre. Egy lassú fejrázás után bekopogtam, és pár másodperc várakozás után benyitottam, nem várva válaszra, túl ideges voltam ahhoz, hogy tisztán gondolkodjak. - Bocsánat, remélem épp engedélyt készültél adni, és nem a fenébe akartál küldeni. - mosolyodtam el zavarodottan. Tettem felé néhány lépést, és már majdnem csókkal üdvözöltem, mikor belém mart a fájdalom és ráébredtem, hogy nem tehetem ezt. Nem köszönthetem csókkal, mikor ő nem az enyém. Annyinak örültem, hogy a dokijelölt lekerült a térképről, de teljesen nem nyugtatott meg, hisz' annyi férfi rohangál odakint a világban. Vajon mennyi idő telik el addig, míg az egyik észreveszi milyen mázlija lenne ezzel a csodálatos lánnyal? Csak abban reménykedhettem, hogy vámpírléte lévén nem kezd halandókkal, de ettől önzőnek és nevetségesnek éreztem magam. Nem hittem, hogy majd féltenem kell őt mástól, senkire sem tekintettem versenytársamként. Ő az enyém volt. Gondolataim áradata közben végig őt néztem, mintha a pillantásommal újra visszahozhatnám az emlékeit, de látszott csokoládészerű íriszeiben, hogy ő nem azt a Damont látja akibe beleszeretett. Kis idő múlva felnevettem, és a szoba túlsó felébe intettem egyik kezemmel. - Ugye nem fogsz megint kiugrani az ablakon, csak hogy meglógj előlem? - Eredetileg viccnek szántam, mégis volt egy él a hangomban, amit szerettem volna mindennél jobban elfedni. Nem akartam kimutatni az érzéseim, már nem, hiszen megfogadtam, hogy nem erőltetek rá semmit. Ha velem akar lenni, önszántából tegye, s ne kényszerből. - Nem foglak bántani. Megígérem! - Hülyén éreztem magam, hogy nem hagyom szóhoz jutni, de annyira rettegtem attól, hogy kidob, vagy elmenekül, hogy önkéntelenül is próbáltam szóval tartani. Bocsánatkérő pillantást küldtem felé, és reméltem, megelégszik ennyivel. Ilyen tehetetlenül talán gyerekkoromban éreztem magam utoljára...


to you: Elena words: 591 music: love me like you do
©

Vissza az elejére Go down
 

Elena és Caroline szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elena szüleinek szobája / Jenna szobája
» Caroline szobája
» Bejárat
» Elhagyatott ház
» Caroline Forbes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mindenhol jó, de legjobb máshol :: Túl az óperencián :: Whitmore Főiskola-