No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Caroline szobája EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Caroline szobája EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Caroline szobája EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Caroline szobája EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Caroline szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Caroline szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyPént. Ápr. 19, 2013 10:21 pm

Nem akartam elaludni, de sajnos sikerült. Reggel kipihentem ébredtem fel, és még nem akartam kinyitni a szemem. Kezemmel tapintani kezdtem a körülöttem lévő területet az ágyamon. A takarón és a lepedőn kívül semmit sem találtam. Azonnal felébredtem, és kipattantak a szemeim is, már nem is éreztem magam fáradtnak. Körülnéztem, de semmit, jobban mondva senkit sem találtam.Itt hagyott, elment! - ismétlődtek ezek a mondatok a fejemben. Az éjjeliszekrényemre néztem, ahol egy üzenetet láttam. Nik írta, szóval megvan a támadom. Alig pár óra alatt megtalálták. Nem csoda, Niknek nagy hatalma van, és hatalmas befolyása. Tudom, hogy el kellett mennie, de legalább várhatott volna még. Keserűen lerúgtam magamról a takarót, és igyekeztem nem törődni a rossz kedvemmel. Mélyet sóhajtottam, és a fürdőbe indultam. A hajamat felkötöttem, és megmostam az arcomat. Gyorsan kisminkeltem magam, és visszamentem a szobámba. Kinyitottam az ablakot, és kellemes meleg áramlott be a szobámba. Elővettem egy világoskék farmernadrágot, és egy fehér pólót. Felvettem egy magassarkút, és késznek nyilvánítottam magam. Lementem a lépcsőn, és anyuval találtam magam szemben. Kávét főzött, és az asztalon gőzölgött a friss palacsinta.
- Jó reggelt! Köszönöm, hogy felhívtad Klaust! - mondtam neki és leültem a megszokott helyemre. Anyu elmondta, hogy örül, hogy jobban vagyok, és hogy mi lesz a mai programja. Megbeszéltük, hogy délután elmegyünk egyet a parkba, és beszélgetünk, mint ahogy azt régebben is csináltuk.Együtt reggeliztünk, és közben beszélgettünk. Ő elment, én pedig elpakoltam és elmosogattam magunk után. A szobámba visszaérve, beágyaztam, és leültem gondolkodni. Vajon Klaus végleg hagyott itt, vagy fogunk még találkozni? Mikor ment el, és ezzel miért is foglalkozom? Aj, már önmagamat sem értem! Megráztam a fejem, és az arcomat kezeim közé temettem. Pedig tegnap olyan jól alakultak köztünk a dolgok, és éreztem, hogy ő is megnyílik felém, és tisztán látszott rajta, hogy érdeklem őt. Akkor miért játszunk mégis macska-egér játékot egymással? Aj, ezek a hülye kérdések, bárcsak tudnám rájuk a választ! Na jó, ebből elég! Hátradőltem, és a plafont kezdtem el bámulni. Egyre laposabbakat kezdtem el pislogni, és pár pillanaton belül elnyomott az álom.

Köszönöm a játékot! Egy élmény volt! I love you

Játék vége!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptySzer. Ápr. 17, 2013 4:21 pm

Time to go.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem érzem úgy, hogy köszönettel tartozna, amiért itt maradtam vele, így válaszolni sem igazán tudok rá. Végül is… meglehet, én jobban örülök annak, hogy itt vagyok, mint ő. Leszámítva, hogy esetében az életet is jelenti, hisz a vérem nélkül már komolyan a halálán lenne. Vagy már nem lenne közöttünk. De nem ez az, amin most tűnődni akarok. Szerencsére nem voltam messze, és ha róla van szó, nem is esik nehezemre segítenem. Ezt nem mondhatom el akárkiről. És sajnos nem tudom kiverni az ezzel kapcsolatos gondolatokat a fejemből. A helyzet súlya nem engedi. Az a gyengeség, amit mintha a végtagjaimban is éreznék. Idő kérdése már csak talán, hogy valaki, valamilyen formában ezt ellenem fordítsa. Elnézem őt. Az arca vonalát, szép vonásait. A szőke tincseit, melyek még így, kócosan is, bájosan keretezik az arcát, és omlanak a vállára. Mindig is szerettem a szépséget. Gyűjtöttem a szemet gyönyörködtető és értékes dolgokat, tárgyakat. Sosem vetettem meg a gyönyörű nőket, a bájaikat. De ezeknek a dolgoknak nem volt komolyabb jelentősége. Nyilván dühös lettem volna, ha egy értékes festményemet valaki felégeti, de ez a düh elszállt volna, amint sikerül levezetnem valamin, vagy… valakin. Caroline esetében teljesen más a helyzet. Ezt ilyenkor érzem a leginkább, amikor közel kerül a halálhoz, és talán csak egy hajszál választja el tőle, vagy csak a szerencsémen múlik, hogy időben érkeztem, és meg tudtam menteni. Sosem volt az enyém, mégis valódi fájdalmat érzek, amikor felmerül a lehetősége annak, hogy elveszíthetem őt. Hogy örökre elhagyhatja ezt a világot. És ezek a gondolatok, ezek az érzések megrémisztenek. Hiába szeretnék vele lenni… ha egyszer tényleg az enyém lenne… és akkor veszíteném el őt... Hiába vagyok a világ lerettenthetetlenebb lénye, mellette elgyengülök, és így nem lehet biztonságban még velem sem. Ez se neki, se nekem nem jó. Éppen ezért kell örökre véget vetnem ennek. Elbúcsúzni tőle, és az érzéseimtől. Magam mögött hagyni a nyomorult, emberi gyengeségeket, hogy végre újra önmagam lehessek.
Az elhatározásom egyre mélyül, mégis nehezemre esne felkelni mellőle, és magára hagyni az éjszaka további részébe. És a sok gondolkodás közepette néha-néha én is elszunnyadok. De aztán a telefonom rezgése, és a benne olvasható rövid üzenet észhez térít. Mennem kell. Lassan hajnalodik, valószínűleg nem is bánná, ha reggelre már nem talál itt. És már amúgy sem érheti baj. A hold erejét vesztve hanyatlik le lassan, a vérfarkasok visszaváltoznak. Végigfuttatom a tekintetemet a szobán, majd megállapodok az íróasztalánál, ahol meglátok egy kis jegyzettömböt. Óvatosan bújok ki Caroline alól, gondosan ügyelve rá, hogy biztosan ne ébresszem fel.

Úgy néz ki, megtaláltuk a támadódat. Mennem kell intézkedni. Remélem, jól aludtál.
Klaus

A cetlit a rövid üzenettel az ágya melletti asztalkán hagyom. Megmosolyogtat a felismerés, hogy nem ez az első üzenet, amit így itt hagyok neki. Lehet, kicsit régimódi szokás a levelezés. El kell nézni nekem, én sem vagyok már mai darab. Utolsó pillantást vetek Caroline békésen alvó alakjára. Aztán sietve elhagyom a szobát.


•• Words: 475 •• Music: [You must be registered and logged in to see this link.] •• Note: Köszönöm a játékot! (: ••
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 11:19 pm

Csak néztem őt, és próbáltam kitalálni, hogy mire gondolhat. A tekintete vonzotta az enyémet, és csak mosolyogni tudtam rá. Tényleg nem tudom mi van közöttünk, de nem akarom, hogy ennek valaha is vége legyen. Arra eszmélek, hogy ujjaival a tincseimmel játszik, és közelebb húz magához, és sokkal szenvedélyesebben megcsókol. Csókja lágy, mégis követelőző és birtokló. Mintha azt szeretné, hogy tudjam, én hozzá tartozom. Én ugyanolyan hévvel csókoltam őt vissza, és én is újaimmal a hajával játszadoztam. Ő szakította meg a csókot, és húzódott el tőlem. Végigsimít az arcomon, és érdeklődve teszi fel a kérdését.
- Igen tudok. Köszönöm, hogy itt vagy velem! - felelem neki hálásan. Újra elhelyezkedik, hogy kényelmesebben elférjen mellettem. A mellkasára hajtom a fejem. Míg ő a hajammal játszik, addig én a mellkasára rajzolok köröket az újaimmal. Tényleg aludnom kellene, de nem akarok. Mi van,ha felkelek, és ő már nem lesz sehol? Nem tudom, miért ragaszkodom hirtelen ennyire a jelenlétére, de megnyugtatólag hat rám. Az ismerkedésünk nem éppen volt szokványos, és ahhoz képest, hogy az ellenségem, azt hiszem nagyon is megkedveltem őt. Igen, tény, hogy a tűzzel játszom, és biztosan megégetem magam, de egyenlőre élek a pillanatnak, és annak, hogy itt van velem. Ez az egész olyan különleges, és magával ragadó, nem tudom mi lesz velem, ha tényleg elmegy. Ismét egy ember, aki elhagy, és ismételten magamra leszek utalva. Vajon elfelejt majd? Vajon ír, vagy felkeres? És mennyi időre akar elmenni? Csak egy időre, vagy örökre? Nem, nem gondolhatok erre, hiszen még itt van velem, és azt hiszem, ideje lenne, hogy jobban megismerjem őt. Eddig csak arra voltam jó, hogy eltereljem a figyelmét, mivel a többiek hamarabb rájöttek, hogy tetszem neki. Ezt muszáj lesz jóvátennem, mert nem akarom, hogy úgy gondoljon rám, mint aki csak kihasználta őt. Hangja térít észhez.
- Te is! Álmodj szépeket! - felelem neki. Tenni akarok a fáradtságom ellen, de képtelen vagyok. Ahogy a hajamat simogatja, egyre jobban érzem, hogy kezdem feladni az elveimet. A szemem is kezd lecsukódni, pedig tényleg küzdök ellene. Csak remélni tudom, hogy mire felkelek, ő még mellettem marad.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptySzer. Ápr. 10, 2013 3:33 pm

You should rest, love.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Legyőzöttnek, leharcoltnak érzem magam. Mintha elvesztettem volna valamit. Valamit, amiért harcoltam. Az elveimet talán? „A szerelem a vámpírok gyengesége. Mi nem érzünk, és nem törődünk másokkal.” Olyan sokáig kapaszkodtam ebbe a két mondatba. Annyiszor mondtam már magamnak, és másoknak is. Emlékeztettem a testvéreimet, hogy nem lehetnek gyengék. Nem engedhetik meg maguknak az ilyen fajta kötődéseket. Mindenki csak annyira erős, amennyire a leggyengébb pontja. Magunkban külön-külön is mi, eredetiek erősek vagyunk. Legyőzhetetlenek. Egy nálunk sokkal gyengébb személy azonban a vesztünk lehet, ha a szívünkbe zárjuk. Caroline annyira törékeny, annyira sebezhető. És annyira könnyen kerül bajba, én viszont könnyen manipulálhatóvá váltam vele, vagy általa. Hisz hányszor megtették már eddig is? Hogy őt használták ellenem, vagy elterelésnek, ha akartak valamit. És ő mindig milyen könnyen belement. Játék volt, vagy kihívás, teljesen mindegy. Beleestem a csapdájába. És most itt vagyunk, ő a karjaimban, ajkaim az övéit érintették. Nem voltam benne biztos, hogy mit teszek, csak megtörtént, és szinte vártam az ellenkezést, a jól ismert hevességet, csípős szavait, vagy egy csattanós pofont. Váratlanul ér, hogy visszacsókol, de ettől érzem csak igazán megsemmisítettnek magam. Nem akarok lemondani az elveimről, nem akarom, hogy ő legyen a gyengém. Erősnek kell lennem, le kell mondanom róla. Talán az lenne a legjobb, ha örökre elhagynám a várost. Vagy legalább pár évtizedre. Valószínűleg ezt is fogom tenni. Csak had legyen még ez az este az enyém. Ez a pillanat. Mielőtt búcsút mondanék. Meglehet, hogy gyűlölni fog érte. Akkor viszont az lesz a legjobb a számára.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem hallgatva tovább a fejemben zúgó ellenérvekre, ellenkezésre, ujjaimat puha, selymes hajzuhatagába fúrom a tarkójánál, és nem engedem, hogy ismét elhúzódjon tőlem. Másik kezem a hátán simít végig, ajkaim viszont forrón tapadnak az övéire, sokkal szenvedélyesebben, mint a korábbi óvatlan, rövidke csókban. A szemeimet lehunyva élvezem a pillanatot, de lassan az is véget ér. Szemeibe nézve simítok végig az arcán.
- Fontosabb kérdés, hogy te tudsz-e aludni. Neked van szükséged most sok pihenésre… - viszonozom a mosolyát, miközben szépen kitérek a válaszadás alól. Ismét igazítok kicsit a helyzetemen, csak hogy biztosan kényelmesen elférjen mellettem. Én egyelőre nem leszek képes álomra hajtani a fejem, túl sok gondolkodni valóm akad. De neki valóban ideje lenne aludnia egyet. Megvárom, hogy visszadőljön a mellkasomra, és ujjaim szinte automatikusan kezdenek játszadozni a tincseivel. A forró csóktól, amit váltottunk, közel sem hunyt ki a bennem tomboló vágy, de nem akarok átlépni egy bizonyos határt. Vele nem, nem így, és főleg nem most. Nem akarom, hogy később a fejemhez vágja, hogy kihasználtam az alkalmat, a sebezhetőségét. Az sem elhanyagolható szempont, hogy attól tartok, minél többet kapok belőle, annál nehezebb lesz megválnom tőle. Pedig muszáj lesz valahogy kiszakítanom az életemből, mielőtt késő lenne. Nem hagyhatom, hogy bárki vagy bármi irányítson engem. Főképp nem az érzéseim.
- Aludj, kedvesem – suttogom kissé szórakozottan. Még mindig a haját simogatom, és az öröm mellett, hogy végre itt van mellettem, a karjaimban, elönt valamiféle mélabú érzés is amiatt, amit tenni készülök. De most kell megtennem, mielőtt megbántanám, hisz ő sem akar igazán velem lenni.


•• Words: 495 •• Music: [You must be registered and logged in to see this link.] •• Note: Sorry, hogy eddig tartott, nehezen jött az ihlet. :/ ••
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 4:21 am

Azt hiszem sikerült mindkettőnek eléggé kínos helyzetbe hoznom a lámpaoltási akciómmal, de nem bántam meg. Kicsit megnevettetett az a tudat, hogy sikerült egy 1000 éves férfit összezavarnom. A női hiúságomnak ez nagyon jól jött.
- Miért ne tudnál aludni? - kérdeztem tőle, de tökéletesen tudtam, hogy az előbbi kis incidenssel eléggé felkeltettem az érdeklődését.Biztosan nem volt kényelmes az ágytámla, mert lejjebb csúszott.
- Nem lenne egyszerűbb, ha elfeküdnél, mintha a saját ágyadban lennél? - kérdeztem tőle, mert nem értettem miért viselkedik így. Mosolyogtam, mert utáltam, ha becéznek, de az ő szájából a kedvesem szó, teljesen másként csengett. Biztosan nem én voltam az első, sőt továbbmegyek nem az utolsó nő, akinek ezt mondja, de én mégis magaménak éreztem őket, mintha csak engem illetne ezzel a szóval. Feltűnt, hogy a tincseimmel játszik, de egyáltalán nem zavart. Én kezemet a mellkasán pihentettem. Hangja rángatott vissza a valóságba.
- Nekem kényelmes, ha neked is az! - válaszoltam neki. Na jó, ez így elég kétértelműen hangzott, így inkább lehajtottam a fejem a mellkasára. Hát szép volt Caroline, nem is te lennél! Dorgáltam meg magam gondolatban. Ez szép volt, mégis hogy mondhattam ilyet! Az a baj, hogy hallotta, és nem vonhatom vissza őket. Nem értem, miért nem tudok fogalmazni helyesen, ha a közelemben van! Ennyire hatással van rám?! Arra eszmélek, hogy gyengéden az államhoz nyújtja a kezét és megemeli úgy a fejem, hogy arcunk egy vonalban legyen egymással. Lágyan, óvatosan is finoman csókol meg, és a hasamban lévő pillangók felébrednek, és magasra szállnak. Meglepett a csókjával, és hamar elhúzódott. Csak néztem őt, és tőlem szokatlan módon reagáltam. Közelebb hajoltam hozzá, és én is megcsókoltam őt. Én is csak röviden csókoltam meg őt, hagytam, hadd bontakozzon ki ő. Elvégre mégiscsak ő a férfi, én pedig a meghódításra váró nő. Legalábbis mertem remélni. Lassan elhúzódtam tőle, hogy a szemébe nézhessek. Lehet, meg kellett volna pofoznom, vagy faképnél hagyni, de képtelen voltam rá. Minden porcikám akarta az érintését, és a csókjait.
- Most már tudsz aludni vagy nem? - kérdeztem tőle, egy mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 1:22 am

I can't sleep, sweetheart.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aludni? Még csak meg sem fordult a fejemben eddig. Éberen akartam őrizni az álmát, és lehetőleg kiélvezni minden egyes pillanatot, amit a karjaimban tölt. Ki tudja, mikor lesz rá ilyen alkalom legközelebb? Talán soha nem adódik hasonló. Most engedékeny. Sőt! Egyenesen simulékony, a szó szoros értelmében. Talán mert megviselt, talán mert fáradt, talán mert összekuszálódtak a gondolatai. Talán sosem tudom meg... Aztán holnap valószínűleg ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Ő hideg lesz velem, morcos, minden szavamra csattan, minden sóhajommal ellenkezik, csak hogy megmutassa, hogy milyen erős, és soha nem hódolna be nekem. Persze nem tudhatom, hová vezet mindez, és milyen módon szakadhat vége, de egy biztos: a mai éjszaka az enyém. A miénk. A karjaimba tarthatom, és maga kérte, hogy maradjak vele, hogy ne hagyjam egyedül. Én pedig maradok, és igyekszem örökre az emlékezetembe vésni az illatát, bőre puhaságát, minden szuszogását. Ahhoz azonban ébren kell maradnom.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nos… ha még meg is volt rá az esély, hogy előbb-utóbb elaludjak, az imént lezajlott apró manőver után aligha történhet meg. Olyan közel hajolt, szőke tincsei az arcomat simogatták, ahogy előre dőlt. A hirtelen jött sötétség pedig mintha csak növelte volna a keletkező feszültséget. Csoda, hogy nem kezd szó szerint pattogni, szikrázni a levegő közöttünk. Közelebb van hozzám, mint valaha, és most mégis borzasztóan nehéz beérnem ennyivel. Aludni. Hah! Képtelenség, amikor így vágyom rá, mint egy sivatagban kóborló szomjazó egy pohár vízre. Csak ajkait érezhetném végre egyszer az enyéimen. Sóvárgásom éget, szinte fáj, lassan elzsibbaszt...
- Nem hiszem, hogy tudnék most aludni, kedvesem – jelentem rekedtes hangon. Egy kicsivel lejjebb ereszkedem az ágyon ülő pozícióból, de nem teljesen fekvőbe. Még csak az hiányozna, hogy egészen hozzám simulhasson! Képtelen lennék uralkodni magamon. Próbálom lenyugtatni háborgó vágyaimat, és lassan újra és újra végigsimítok a haján. Hátha ez a hamarosan monotonná váló mozdulatsor eltereli a figyelmemet. Nem használhatom ki a helyzetet! Nik, ne tedd!
- Neked így kényelmes? – szólalok meg újra lepillantva rá. Végzetes hiba. Már nem is tudom, mit teszek. Kezem önkéntelen mozdul, simít végig arcélén, majd állapodik meg az álla alatt, és kicsit feljebb emelve, hozzám igazítva arcát, ajkaim futólag az övéire olvadnak. Nem tart sokáig, de így sem vagyok benne biztos, hogy nem fog azonnal egy csípős pofon csattanni az arcomon. Mondanám, hogy sajnálom, de képtelen vagyok megszólalni. Csak még többet akarok belőle.


•• Words: 377 •• Music: [You must be registered and logged in to see this link.] •• Note: ;P ••
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 12:24 am

Halkan válaszol a kérdéseimre, és megdöbbenek a szavain.
- Szerintem te összetévesztesz valakivel! Én nem vagyok olyan erős, mint hinnéd! Ha az lennék, meg tudnám védeni magam, és nem lennék ilyen kiszolgáltatott! - felelem neki. Megnyugtat a tudat, hogy nem akar elmenni még. Igen, bármennyire is gyakori ez a szó, egyszer utálom, egyszer imádom a jelentését. Most mégsem tudom eldönteni, hogy melyiknek örülök inkább. Azt hiszem ideje több teret engednem neki, és hagyni, hogy megismerjen kicsit közelebbről. Lehet nem kellene, de úgy érzem, aki kétszer mentette meg az életemet, megérdemli az extra törődést. Közelében teljesen nyugodt vagyok, és megfeledkezem a körülöttem lévő dolgokról. Csak élvezem a pillanatot, és azt, hogy karjaival óvatosan mégis védelmezően ölel át. Igen, tényleg jól esik a közelsége. Mikor megfordulok, először a szemembe néz, majd a számra, és újra a szemembe. Ilyenkor szokott jönni a csók része, és én vártam. Arra vártam, hogy éljen a lehetőséggel, és egyre dübörgő szívverésemet lenyugtassa. Sajnos ehelyett elfordította a fejét, nekem pedig tudomásul kellett vennem a reakcióját. Talán sem a hely, sem az idő nem volt erre megfelelő. Lesz egyáltalán ilyen alkalom és megfelelő idő? Sajnos ezt nem tudom még magamnak is megválaszolni. Én örülnék neki, de hát a csókhoz két ember kell, és azt hiszem megviselne az elutasítása. Nagy nehezen de sikerült elterelnem az előbbiről a gondolataimat, és ismételten megnyugodtam. Az első megmentésem után egyedül hagyott, mert ezt kértem tőle, most viszont nem akarom, hogy kisétáljon a szobámból. Tudom, hogy egyszer el kell őt engednem, de nehezemre fog esni. Az érzéseim irányába kuszák, és kiszámíthatatlanok, mégsem akarom, hogy ne tudjam őt a közelemben. Egy mosoly jelenik meg az arcomon, mikor kijelenti, hogy velem marad. Hátát a fejtámlának támasztja, és hagyja, hogy én magam helyezkedjek el rajta, ahogy szeretnék. A kislámpám viszont az ő oldalán van, ajaj, ebből talán még gond lehet. Hogyan oldjam meg azt, hogy ne nagyon hajoljak hozzá közel? Sehogy, jött az egyszerű felismerés. Nem akartam neki szólni, inkább a kezembe vettem az irányítást. Hát akkor kerüljünk közel Niklaus Mikaelsonhoz című műsorunk következik. Na jó, vicces lesz, de ha már eldöntöttem, véghez is viszem. Jobb kezemen támaszkodtam, és oldalra fordultam. Feltornáztam magam, és teljesen a mellkasához simulva kapcsoltam le a lámpát. Annyira közel volt hozzám, hogy ismételten hallottam szíve ütemes ritmusát, és arcunk sem volt messze egymástól.
- Bocsi! - mondtam neki ártatlanul és kissé talán kacérabban a kelleténél, és odabújtam hozzá. Magunkra húztam a takarót, és hagytam, hogy ő is kényelmesen elhelyezkedjen mellettem.
- Biztos, hogy neked kényelmes lesz így aludnod? - kérdeztem tőle, felé pillantva.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptySzer. Márc. 27, 2013 11:40 pm

I can stay if you'd like to


[You must be registered and logged in to see this image.]
Olyan hosszú csend borul ránk, hogy tényleg azt hiszem, időközben elaludt. Nem válaszolt a kérdéseimre, de nem is húzódik el, továbbra sem. A légzése pedig lassan teljesen egyenletessé válik. Egy apró és számomra rendkívül érthetetlen mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy nyugodt szuszogását hallgatom, és valamiért úgy érzem, ezt örökké el tudnám viselni. Bárcsak ezek a pillanatok sokkal tovább tarthatnának. Bárcsak valóban tudhatná, hogy mellettem biztonságban van, hogy szeretném őt mindentől megvédeni. Vannak erős kilengéseim, nagyon jól tudom. Néha még magam sem vagyok benne biztos, mi lesz a következő lépésem, képes vagyok villámgyorsan változtatni a véleményemen, a hozzáállásomon, és olykor az érzéseimen is. Csak felmérem a terepet, és aszerint cselekszem, amit a leghelyesebbnek, legbiztonságosabbnak vagy épp legegyszerűbbnek vélek az adott szituációban. Megesik, hogy utólag megbánok egy-egy döntést, de nem szoktam sokáig bánkódni, inkább igyekszem úgy formálni a dolgokat, hogy végül mégis nyertesen jöjjek ki az aktuális helyzetből. Tudom, hogy a természetem nehezen elviselhető, de hozzászoktam, hogy elérem, amit akarok, és nem foglalkozom azokkal, akiknek ez nem tetszik. És most itt ez a nő, akinek oly sok dolog nem tetszik velem kapcsolatban. Aki annyiszor elutasított már. Fogalmam sincs, hogy mégis mi vonz hozzá, mégis boldog vagyok csak attól, hogy hallgathatom a békés szuszogását. És tudom, hogy ha sok dologban képes vagyok is gyorsan irányt váltani, ez nem olyan. Hiába szeretnék, nem tudok egyszerűen hátat fordítani, úgy tenni, mintha nem lenne közöttünk ez az olykor perzselő szikra. Neki is éreznie kell. Még a vitáinkban is van valami megmagyarázhatatlan. Még morcosan is vonz magához, akár az olajlámpa a bogarakat. Vajon mikor fog végzetesen megégetni? Hisz nem egyszer használták már őt ellenem elterelésnek. Félő, hogy egyszer valóban belesétálok a csapdájába. Talán meg is érdemelném, amiért hagytam magam így elgyengülni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Meglep, hogy mégis ébren van. De ahogy jobban belegondolok, ennek is csak örülni tudok, mert ez azt jelenti, hogy nem csak álmában élvezi így a társaságomat, és nyugszik meg a közelségemtől. Amíg azon tűnődöm, mit felelhetnék az első megjegyzésére, már folytatja is.
- Nem, drágám – ingatom kicsit a fejem, amikor tulajdonképpen óvatlannak nevezi magát. – Én egyáltalán nem gondolom így. Sőt! Fiatal korod ellenére figyelemreméltó, hogy milyen erős és határozott vagy. Ki tudsz állni magadért, ebben biztos vagyok. Nem kell téged félteni – fejezem be egy bátorító mosollyal, de az utolsó mondatommal mégsem tudok teljesen egyetérteni. Persze tud magára vigyázni, de… talán csak én érzem magam nyugodtabban, ha a közelemben tudhatom, és szemmel tarthatom.
- Én nem azt mondtam, hogy el akarok menni – vonom fel a szemöldökeimet, aztán lepillantok az arcára. – Bár nyilvánvaló, hogy nem fogok örökre itt maradni. A kisvárosok nem nekem valók. Hosszabb időn át már nem túl szórakoztatóak. – Ezt neki is el kell ismernie. Ha most még nem is, hamarosan maga is be fogja látni. Egy örökéletű vámpír számára egy ilyen városka egy idő után maga a börtön, ha nem tudunk megfelelő szórakozást találni.
Oldalra biccentem a fejem, és tekintetembe érdeklődés költözik, ahogy azt ecseteli, miért kellene vele maradnom. Néha egyáltalán nem tudok elmenni rajta. Vagy csak nem merem elhinni azt, ami nyilvánvalónak tűnik. Hogy vágyik a társaságomra, de ezt magának sem ismeri be, inkább magyarázkodik. Aztán pedig felém fordítja arcát, szemeivel kérlel, hogy maradjak, és annyira de annyira közel van. Pillantásom ajkaira siklik, és érzem, hogy kiszárad a szám. Elfordítom a fejem, amíg rendezni tudom a gondolataimat. Annyira gyűlölöm magam ezért a gyengeségért, amit ez a lány jelent számomra. Miért nem lehet csak úgy kitépni a szívemet, hogy ne érezzek többé ilyet? Ahogy a szívem a torkomban dobog, és szinte beleszédülök a fájdalmas csalódásba, amiért nem élhetek egy ilyen lehetőséggel. De nem tehetem, semmi jogom. Nem használhatom ki a helyzetet. Jobb lenne ha mennék. Ahhoz persze az kell, hogy nemet tudjak mondani neki.
- Maradok. Ha ezt szeretnéd – bólintok, és újra felé fordulok. Aztán igazítok egy kicsit magunkon, hogy kényelmesebb legyen. Hátamat az ágy támlájának támasztom, és megadom a lehetőséget, hogy Caroline is elhelyezkedjen a mellkasomon.


•• Words: 643 •• Music: [You must be registered and logged in to see this link.] •• Note: Klausnak halála lesz ez a sok nyálas merengés :')) ••
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptySzer. Márc. 27, 2013 10:14 pm

Csak ültünk, és ő átölelt hátulról. Érintése nem volt ellenemre, mégsem tudtam eldönteni, hogyan is kellene reagálnom rá. Egy jóleső borzongás cikázott végig egész testemet, amit ő váltott ki belőlem. Remélem nem vette észre, de biztos van olyan tapintatos, hogy nem hozza fel. Igen, tény, hogy hatással van rám, és ennek bizonyítékát is adtam az előbb. Az eszem azt súgta, hogy húzódjak el tőle, de a szívem azt súgta, hogy viszonozzam ölelését. Egy ideig hadakoztam saját magammal, végül győzött a szívem. Kezemet óvatosan végighúztam az övén, és a kézfején pihentettem meg őket. Még közelebb bújtam hozzá, és a fejemet a vállára hajtottam. Hallottam mindegy egyes lélegzetvételét; meleg lehelete cirógatta a nyakamat. A szívdobogása egyenletes volt, akárcsak a légzése. Egy ideig külön ütemben emelkedett a mellkasunk, végül tökéletes szinkronban emelkedtek és süllyedtek minden egyes lélegzetvételnél. Egy ideig hallgattam, majd ezután elmélkedni kezdtem.Tudtam, hogy vele vagyok a legnagyobb biztonságban. Hiába voltak barátaim, vagy hiába voltak a Salvatorék, sosem éreztem magam olyan biztonságban, mint vele. Különös, hiszen alig ismerem, mégis olyan érzésem van, hogy ezer éve ismerem. A kettős viselkedése, amit utálok, és mégis olyan ellenállhatatlannak tartok, csak úgy vonz magához. A kapcsolatunk olyan akár egy buborék, gyönyörű, de bármelyik pillanatban kipukkadhat, és oda a varázsa. Nem akartam őt elengedni, bármennyire is tudtam, hogy semmi sem tart örökké. Ismét megmentett az életem, holott nem lett volna kötelessége, mégis itt van, és vigyáz rám. Ahogy ittam a vérét, simogatta a hátam, és a hajam amitől teljesen megnyugodtam, és ellazultam. Most már teljesen tisztán láttam, és újra lejátszottam azokat a kérdéseket magamban, amiket kérdezett és mondott nekem. Azt hiszem ideje megtörnöm a csendet, és válaszolnom rájuk.
- Szóval régóta a városban volt? Csak tudnám miért olyan vonzó annyira ez a város számukra? - kérdeztem tőle.
- Kicsit rosszul esett, mintha felelősségre vonnál, hogy nem tudok magamra vigyázni! Ami igaz is, csak utálom, ha ezt még a fejemhez is vágják! - feleltem neki, és közben próbáltam higgadt maradni, de éreztem, hogy erre minden izom megfeszül. Csak nyugalom Caroline, ne húzd fel magad! Kicsit megijedtem mikor elismételte, hogy nem marad itt örökre.
- Miért akarsz elmenni a városból? - kérdeztem tőle, és igyekeztem úgy beszélni, nehogy kihallja belőle a kétségbeesésemet. Megint választás elé állított, és megint az eszem és a szívem hadakozott egymás ellen. Ha tényleg elmegy, ki kellene használnom amíg itt van még a közelemben.
- Szeretném ha itt maradnál, és nemcsak addig míg elalszom! Tudom, hogy anyu is itthon van, de nem szeretnék egyedül lenni! Megértesz? - mondom neki, és remélem nem látja, hogy pírba borult az arcom. Nyugalom, nyugalom, menni fog, csak lazán próbáltam magam nyugtatgatni.
- Maradsz? - fordultam hátra az ölelésében, és reméltem, hogy igent mond.

Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptySzer. Márc. 27, 2013 12:46 am

The choice is yours.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Halvány, féloldalas mosolyra görbülnek ajkaim a kérdését hallva. Hát persze, mindig is tudtam, hogy ez a lány nem csupán egy szép arc, de okos és előre látó is. Bár lehet, hogy csak aggódik a támadója miatt. Caroline és az ő ártatlan, jó szíve. De a tényen egyik sem változtat: magam is ki akarom kérdezni az említett vérfarkast. Túl sok kárt okozott már a környéken, én pedig soha nem lennék olyan könnyelmű, hogy végezzek vele az előtt hogy megtudnám, mi dolga volt itt, milyen szándékkal érkezett a városba.
- Ne aggódj, kedvesem, most emiatt. Hidd el, mindent kézben tartok. A vérfarkasunk már napok óta garázdálkodik a városban. Hogy megtámadott téged, az csak a jéghegy csúcsa, szóval kétséged sem legyen afelől, hogy alaposan ki fogom faggatni az illetőt. Magam is igazán kíváncsi vagyok rá, hogy mi hozta őt ide – nyugtatom meg Carolinet. Emiatt most cseppet sem kellene idegeskednie. Mellettem egyébként is biztonságban van. Annak a farkasnak lehet csak félnivalója. Bár csitítgatás ide vagy oda, Caroline talál magának mást, amin felhúzhatja magát. Igazából nem is értem, mi olyan sértő volt a szavaimban, amire így felkaphatta a vizet. De megszokhattam már, hogy ha olyan kedvében van, minden kínálkozó lehetőséget megragad arra, hogy velem ellenkezzen.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Nem tudom, drágám, hogy most épp mivel bántottalak meg. Mindenesetre ezzel nem azt akartam mondani, hogy felelőtlen lennél. Csak emlékeztettelek, hogy talán legközelebb már nem leszek itt, hogy megmentselek – vonom meg kissé a vállaimat. Először kicsit vonakodónak tűnik, de aztán megfogja a karomat, és a csuklómba mélyeszti a fogait. Pár pillanatig csak nézem a profilján, ahogy felenged, ahogy a vonásai kitisztulnak, a fájdalom eltűnik az arcáról. Aztán lehunyom a szemeimet, és átadom magam ennek az érzésnek. Csak én és ő… a karjaimban. Annyira közel, haja illata szinte megbabonáz. Ujjaim önkéntelenül simítanak végig rajta újra és újra. Mint a selyem, olyan puha és lágy. Utálom magam ezért a gyengeségért. De mit tehetnék ellene? Hogyan vethetnék ennek véget?
Abbahagyja az ivást, és megköszöni a segítséget. El kellene húzódnom, elmennem. Magára hagynom, hagy pihenjen. Nyilván kimerítő volt számára ez az este. De még nem bújt ki az ölelésemből, én pedig képtelen lennék most eltolni őt. Ujjaim végigfutnak mezítelen karján. Sóhajtok egyet, majd kicsit fordítok rajta, hogy a szemébe nézhessek.
- Szeretnéd, hogy maradjak, amíg elalszol? – kérdezem halkan és kissé bizonytalanul. – Vagy inkább hagyjalak magadra? – bárhogy is dönt, megértem. Nem tudom, melyik lenne a helyes, ezért inkább rá bízom a választást. Ha azt mondja, menjek, nem fogok tétovázni. De az is bizonyos, hogy abban az esetben egy hibridem mindenképp a háza körül fog őrködni. Hacsak nem magam leszek az, aki a közelben marad éjszakára. Ismét egy őrült gondolat, melyért a pár hónappal ezelőtti önmagam képen nevetne. Szánalmasnak érzem magam, és ez egyre rosszabb.


•• Words: 450 •• Music: [You must be registered and logged in to see this link.] •• Note: - ••
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyHétf. Márc. 25, 2013 7:40 pm

Csak néztem Klaust, aki az ágyam szélén foglalt helyet. Nem tudtam mivel érdemeltem ki, hogy ismét segít rajtam. Ennyire fontos lennék neki? Sokszor utasítottam már vissza, mert egyszerűen nem tudtam kiigazodni rajta. A két énje között hatalmas űr tátongott. Az egyik romantikus kedves énje folyton vonzott hozzá, de a gonosz gyilkoló része mindig is taszított. Ha vele voltam mindig kedves és törődő volt velem, a gonosz énét csak ritkán villantotta meg a társaságomban. Nem tudtam kiigazodni rajta, hisz még előlem is próbálta elrejteni a valódi énjét.
Kezdtem már fátyolosan látni, csak azt figyeltem, hogy valamit mond nekem.
- Köszönöm, hogy intézkedtél! Nem lehetne előtte kikérdezni, hogy miért támadott meg? - kérdeztem tőle, alig hallhatóan.
Közelebb jön hozzám, és a hátam alá nyúl, és óvatosan az ölébe húz. A kibontott hajamból pár az arcom elé kerül, amit ő gyengéden eltűr a fülem mögé. Újra mond nekem valamit, és én kissé mérges leszek rá. Ha nem lennék ennyire gyenge, és magatehetetlen, most faképnél hagynám..
- Nem tehetek róla, hogy megtámadnak. Úgy érzem, mintha a fejemre lenne írva, hogy nyugodtan támadjanak meg engem! - felelem neki. Dühösen a kezeimet a mellkasom elé fonom, jelezvén neki, hogy kissé túllőtt a célon. A csuklóját a szám elé teszi, mondván, hogy szolgáljam ki magam. Veszek egy mély levegőt, és kifújom. Magam elé vettem a csuklóját, és alig érezhetően, de érzékeltem az ereiben lüktető vért. Az arcom elváltozott, szemfogaim megnyúltak. Óvatosan próbáltam a bőrét átszakítani, hogy minél kevesebb fájdalommal járjon. Éreztem, ahogy a vére megtölti a torkomat, majd utat engedve tovább folyik egészen a gyomromig. Minden egyes korttyal erősebbnek éreztem magam. Miután eleget ittam, elszakadtam tőle, és megéreztem bódító férfias illatát. Nem bújtam ki a karjai közül, túlságosan élveztem a helyzetet, és nem akartam, hogy vége szakadjon.
- Köszönöm a segítséget! - feleltem neki, még mindig az ölében ülve. Ő sem akart még elengedni, ami most jól esett, és reméltem, hogy jó ideig még itt marad velem.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyHétf. Márc. 25, 2013 2:51 am

You should be careful, love


[You must be registered and logged in to see this image.]
Annyira gyenge, annyira erőtlen, sápadt. Tekintetében csupán pislákol az élet lángja, ahogy felpillant rám. Nem először látom ezt a szemeiben, mégis fáj őt így látnom. Bár fogalmam sincs, honnan jönnek bennem ezek az érzések, vagy egyáltalán hogy születnek meg. Nem sokkal ezelőtt még szentül hittem, hogy egyszer és mindenkorra minden érzelem és azokkal együtt minden gyengeség kihunyt belőlem. Hogy senki nem képes már ilyen fajta reakciókat kiváltani belőlem. Annyival egyszerűbb, könnyebb az élet, ha a vámpír maga mögött felégetve elhagy minden emberi megnyilvánulást. Egyedül a család volt az, ami az elmúlt ezer évben egy bizonyos állandósággal mindig fontos volt nekem, melyről nem tudtam megfeledkezni, mellyel törődnöm kellett. Csak ilyen egyszerűen. De még ők sem tudtak mindenre rávenni, vagy épp lebeszélni. Játszi könnyedséggel forgattam ujjaim között a tőrt, valahányszor úgy éreztem, ez a legjobb megoldás a számunkra. A nagyobb jó érdekében. Ha igazán őszinte akarok lenni, az sem volt egyszerű. Egyetlen alkalommal sem. Talán csak Elijah volt a kivétel, mert tudtam, hogy már nagyon közel a cél, és nem kell őt hosszú időre dobozba zárnom. Fájt minden alkalommal nekem is, amikor átdöftem a testvéreim szívét. De nem eléggé ahhoz, hogy megszánjam őket, hogy meggondoljam magam, mert tudtam, hogy így a legjobb. Így a legbiztonságosabb. Nem kell hogy megértsék. Nekem elég, hogy biztonságban tudhatom őket magam mellett. Még ha egy kicsit… halottabb formában is.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Igen. A család. Az egyetlen biztos pont. Az egyetlen, mely megmozgatott bennem valamit az elmúlt évezred alatt. És most itt ez a lány, aki lerombolni készül mindazt a csodálatos birodalmat, hatalmat, tekintélyt, amit magaménak tudhatok… csupán egyetlen sóhajával. És még csak nincs is tisztában ezzel. Fogalma sincs, mekkora erővel bír felettem. És hogy ez milyen rettegéssel tölt el engem. De hát mégis hogy lehetne erről fogalma? A pókerarcom tökéletes… a nap nagy részében. Kevesen látnak mögé. Nem is hagyhatom. Mennyivel egyszerűbb lenne most csak hagyni őt meghalni, nem igaz? Talán fájna egy darabig, talán a bűntudat is gyötörne, de végül mindez elcsendesedik, és remélhetőleg erősebb lennék, mint valaha. Miért nem tudom megtenni mégis? Miért mentem meg újra és újra, gyötörve ezzel magamat? Mint egy mazochista barbár, aki saját fájdalmán élvezkedik. Ez nem én vagyok. Nem lehetek.
Összehúzza magát, a takaró pedig egyre feljebb kerül. Látom, hogy fázik, és szívem szerint magamhoz ölelném szorosan, hogy saját testem hőjével melegítsem fel. De ezt nem tehetem. Gyűlölne ezért az indiszkrécióért… és én is gyűlölném magamat, amiért ilyen szintű gyengeséget mutatok ismét. Csak nézem, ahogy összekuporodik, és ösztönösen kúszok kicsit közelebb.
- Egy kis szerencsével a hibridjeim még ma éjjel elfogják a támadódat. Rajta vagyok – jelentem a pillantását keresve, csak hogy megtörjem a csendet. Még mindig ott motoszkál fejemben a gondolat, hogy hagynom kéne meghalni. Hisz nem az én hibám, hogy ilyen helyzetbe került. Nem lehetek mindig a megmentő hercege. Az eszem osztja a jó tanácsokat, de szívem ordítva ellenkezik. Nagyot sóhajtok lassan engedve ki a levegőt, aztán óvatosan a háta alá nyúlok, és az ölembe húzom. Az idejét sem tudom, hogy Carolinet kivéve, mikor érintettem valakit utoljára ilyen gyengéden. Ujjaim ösztönösen simítanak végig puha, szőke haján, igazítva el pár rakoncátlan tincset az arcából is.
- Jobban kellene vigyáznod magadra, kedvesem. Ugye tudod? Nem leszek örökké itt, hogy meggyógyítsalak – suttogom halkan, magam sem tudom miért. Bár nem mondtam semmi olyat, aminek ne lenne értelme. Annyiszor lökött már el magától, nyilvánvaló, hogy hová vezet ez.
- Parancsolj, kedves! – tartom ajkai elé a csuklómat. – Szolgáld ki magad – teszem még hozzá, és lélekben felkészülök arra az érzésre, ami ilyenkor a vércserét kíséri. Talán nem a legokosabb dolog ilyen módon még inkább összezavarni a fejemet… de nem húzhatom tovább az időt.


•• Words: 595 •• Music: [You must be registered and logged in to see this link.] •• Note: - ••
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 10:25 pm

Tudtam, hogy nem álmodom azt, hogy Klaus van a szobámban. Én túl büszke voltam ahhoz is, hogy felhívjam őt. Nyilván anyu volt az, aki felhívta őt, hogy jöjjön megmenteni engem. Utálom, hogy én vagyok mindig az a fél, akit bántanak, és akit majdnem minden alkalommal megölnek. Vajon én vonzom ezt magamhoz? Ez a sorsom, hogy mindig szenvedjek?
Sajnáltam, hogy mindig kellett mellém valaki aki megvéd, vagy aki jelen helyzetben megment.
- Igen, emlékszem. Irónikus a helyzet nem? - próbáltam neki kipréselni a szavakat, de én egyre rosszabbul éreztem magam. A fejem nagyon fájt, és alig éreztem a tagjaimat.
- Utálom magam, hogy nem tudom megvédeni magam, és mindig kell valaki, aki megvéd! - adok hangot a kétségbeesésemnek. Ő csak hallgat, és most jól esik neki kicsit kiönteni a szívemet. Próbálok feljebb ülni, hogy nagyjából egy magasságban legyünk egymással. Megkérdezi, hogy történt, de nem szívesen emlékszem vissza az eseményekre.
- Minden nagyon gyorsan történt! A Grillből jöttem haza, mikor egy ismeretlen vérfarkas rám támadt! Sajnos nem láttam az illetőt, mert csuklya volt a fején. Annyi biztos, hogy férfi volt. - válaszolom a kérdésére.
Egyre rosszabbul érzem magam.Az egyik pillanatban még melegem van, a másikban meg fázom. Most éppen a fázós résznél tartok,ezért még jobban magamra húzom a takarót. Erősnek akartam látszani, de valahogy, nem sikerült. Nem akartam sírni, mert ahhoz sem volt már erőm. Csak néztem ki a fejemből, és azon gondolkodtam, vajon csak szánalomból akar rajtam Klaus segíteni,vagy tényleg érez irántam valamit? Talán ezt sosem fogom megtudni, és nem is biztos, hogy jókor akarok választ kapni a kérdésemre. Megráztam a fejem, és még inkább a párnába süppedtem. A mozgás nehezemre ment, a tagjaim olyanok voltak, mintha ólomból lennének. A levegőt is egyre nehezebben vettem, és nekem deja vum lett. Eszembe jutott az első megmentése, amikor a szülinapomon mentett meg. Mintha azóta több év telt volna el, pedig még egy év sem telt el azóta. Na jó, inkább hagyjuk az elmélkedést. Felnéztem rá, és a kérdő tekintetével találtam magam szembe. Most mi lesz? Csak nézzük egymást, vagy tényleg segíteni fog rajtam?
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 8:58 pm

I have to be your savior


[You must be registered and logged in to see this image.]
Hátra dőlök a fotelben, és megvárom, amíg a csinos alkalmazottam kitölti a whiskymet, majd idesétál vele hozzám a szűk kis szoknyájában. Hmm… kortyolok egyet az italomból, aztán lehunyom a szemeimet, és élvezem, ahogy az alkohol végigmarja a torkomat. Még mindig áldom az eget, vagy bárkit, akinek benne volt a keze a tanácstagok lemészárlásában, hogy eltakarították az összes verbénát a városból. Annyival megkönnyítették a dolgomat. Minden sokkal egyszerűbb, ha meg tudom igézni a körülöttem levőket. Meglehetősen nehéz úgy alkalmazottakat tartani a házban, ha állandóan figyelnem kell rá, nehogy meglásson bármi olyat, amit nem lenne szabad. A saját otthonomban legalább ne kelljen megjátszanom magam. Így viszont tehetek bármit, aztán pedig csak pár másodperc kitakarítani minden kellemetlenséget a hölgyek fejéből.
Két hibridemet megbíztam azzal, hogy keressék meg a vérfarkast, aki az elmúlt napokban több kisebb-nagyobb kellemetlenséget is okozott a városban. Ma este holdtölte van, így elég nagy az esély, hogy megtalálják, hisz ilyenkor egy farkas egyáltalán nem ura magának, és hacsak nem rejtőzött el nagyon alaposan, meg fogják találni. Jelenleg nincs más dolgom, mint a híreket várni. Kezemet nyújtom a lány felé, egy hirtelen mozdulattal sikerül is elkapnom a karját, mielőtt tovább sétálhatna.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Tudod, kedvesem, hosszú volt ez a nap, másfajta italra is megszomjaztam – mosolygok fel rá egy cseppnyi ravaszsággal, mire lassan bólint. Értelmet nem sokat látok a nagy, ártatlan szemeiben igazából. Ami azt jelenti, hogy az igézésem nagyon is hatásos volt esetünkben. Leteszem az italomat az íróasztalomra, és érzem, hogy közben már a tekintetembe beköltözött a vadállat. Erek hullámzanak a sárgán villogó szemeim alatt. Szemfogaim is megnyúlnak, a következő pillanatban a lány már az ölemben landol, ajkaim pedig a nyakára tapadnak. Egy másodperc tört része alatt tépem fel érzékeny bőrét, hogy édes, forró vérét rejtő ereihez férjek. Teljesen átadom magam az érzésnek, és alig érzékelem, hogy a mobilom vibrálni kezd a zsebemben. Bárki is az, várhat! De a zizegés csak nem marad abba. Ellököm a lányt.
- Menj, szedd rendbe magad – mordulok rá cseppet morcosan, közben elővéve a készüléket vetek egy pillantást a kijelzőre. A meglepettség teljesen letörli arcomról a dühöt és a vérszomjat. Fél perccel a Mrs. Forbesszal folytatott beszélgetés után már ülök is be a kocsimba, hogy a helyi serif házához siessek, kinek lánya megint az én segítségemre szorul. Hányadik alkalom is már? És vajon hányszor kell megmentenem az életét ahhoz, hogy egyszer már ne kívánjon véget vetni az enyémnek? Ha őszinte akarok lenni, jelenleg az az aggodalom rémít halálra, amit érzek. Újra és újra végiggondolva az elmúlt hónapokat egyszerűen képtelen vagyok rájönni, mikorra sikerült ilyen mélyre süllyednem.
- Caroline – lépek be a szobájába tekintetemmel azonnal felmérve az állapotát. – Hogy hogy mit keresek itt? – ülök mellé az ágyra, hogy épp csak egy fél karnyújtásnyira legyen tőlem. – Nagyon jól tudod, hogy én vagyok az egyetlen, aki segíteni tud rajtad. – Billentem oldalra a fejemet kicsit, de tekintetemet nem szakítom el az övétől.
- Kicsit ismerős a helyzet, nemde? – halvány mosolyra görbülnek ajkaim, és nem tudom megállni, hogy nem simítsak végig ujjhegyeimmel puhán fáradt arcán. – Mi történt, kedvesem? – siklik aztán kicsit lejjebb is a pillantásom a farkasharapást keresve rajta.




•• Words: 507 •• Music: [You must be registered and logged in to see this link.] •• Note: Végre megérkeztem a válasszal, sajnálom, hogy ennyit kellett várni :/ ••
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 11:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Klaus & Caroline


Elégedetten sétáltam hazafelé, csak az járt az eszembe, hogy vár a pihe-puha ágyam. Semmi mást nem akartam, csak aludni. Még mindig Damon jár az eszembe. Olyanok vagyunk, mint akik macska-egér játékot játszanak egymással, és erről akaratlanul is a Tom és Jerry jutott eszembe. Gyerekként imádtam azt a mesét. Igaz, hogy párszor ellenségek, de ugyanakkor nagyon jóban vannak, és a mi kapcsolatunkat is ehhez tudom hasonlítani.
Egy hűvös fuvallat térített észhez, és kénytelen voltam magamon kissé összébb húzni a kabátot. Kezeimet zsebre raktam. Igaz, hogy gyorsabban is hazaérhetnék, de jól esik a hűvös időben kint sétálgatni. Nem hallottam zajokat, és ha felnéztem az égre láthattam a csillagokat. Olyan mesések, sosem tudnám megunni azt, hogy gyönyörködjem bennük. A hátam mögül zajt hallottam, de ha hátra fordultam, nem láttam senkit. Visszafordultam, és előttem egy idegen férfi állt. Megvillantotta sárgás szemeit, és tudtam, hogy vérfarkassal van dolgom. Ki akartam kerülni, és elfutni, de sajnos megelőzött, és nekem támadt. A kezemet sem tudtam elővenni a zsebemből, és csak azt éreztem, hogy kivillantja a fogait, és inni kezdi a véremet. Egy apró sikoly hagyta el számat, és mire felocsúdtam, már a támadómat sem láttam sehol. Nem értem, miért mindig engem támadnak meg? Először elrabolnak, majd jön az apám, és Tyler. Sosem lesz ennek vége? Miért mindig én vagyok az áldozat? Ha ezt túlélem, felhívom Danielt, hogy minél előbb elkezdhessük az edzéseket. Előkeresek egy zsebkendőt, és a nyakamhoz szorítom. Körülnéztem, és nem láttam senkit, ezért vámpírsebességre kapcsoltam, és már a házunk ajtajánál álltam. Anyu kinyír, ha meglát így. Irónikus, ebbe a sebbe tuti belehalok. Csak Klaus tud segíteni, akitől nem akarok szívességet kérni, és jó ideje nem is láttam.
A házba érve, levettem a kabátomat, és próbáltam a szobámba settenkedni. Az érzékeim már nem a régiek, ezért nem is láttam, hogy közben anyu elém sétál. A nyakam miatt ideges, és tudja, hogy miféle bajba kerültem. Aggódott, és én pont ezt akartam elkerülni. Egy ideig nagyon sokat dolgozott, alig láttam, mert rengeteg probléma adódott, de most már többet van itthon, velem.
- Anyu, minden rendben lesz! Csak pihennem kell! – mondtam, és levettem a cipőmet, és az emelet felé indultam. Tudtam, hogy nem verhetem át, de meg kellett próbálnom. Átölelt, és hagyta, hogy a szobám felé vegyem az irányt. A szobámba érve, egyből a fürdőmbe siettem, és lemostam a nyakamról a rá száradt vért. A koszos törölközőt a szennyesbe raktam. Ha ezt túlélem, kimosom. A tükörben már alig láttam magamat, ezért igyekeztem visszabotorkálni az ágyamhoz. Erőtlenül feküdtem be, és húztam a fejemre a takarót. Emlékszem, kiskoromban mindig azt hittem, hogy így majd a gondjaim megszűnnek, és mivel senki sem láthat, nem bánthat senki. Azt még hallottam, hogy anyu valakivel telefonon beszél, de semmit sem értettem belőle. A takarót lejjebb húztam, és próbáltam aludni. Nem tudom mennyi ideig pihenhettem, mikor léptek zaját hallottam, és azt, hogy valaki megáll az ajtóm előtt. Próbáltam felülni, és koncentráltam arra, aki épp az ajtóm előtt áll. A szemem is elkerekedett, mikor felismertem a vendégemet.
- Klaus, te mit keresel itt? – kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: To my beloved Stefan   Caroline szobája EmptyVas. Dec. 16, 2012 3:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Stefan & Caroline

Alig telt el néhány hét a Halloweeni- bál óta, és ismét újat kellett szerveznem. Most karácsonyit, ami az egyik kedvenc ünnepem az évben. Bonnie és Elena is segítettek a szervezésben, de Elena folyamatosan került engem. Próbáltam vele nem egyszer beszélni, de mindig valami hülye indokot talált kifogásnak, és elviharzott. Nem akartam, úgy szünetre menni, hogy ne tisztáznám vele a helyzetet. Mindenképp ma még beszélnem kell vele, és nem engedem, hogy lerázzon. Na igen, Klausszal is kéne beszélnem.
Sietve a fürdőbe mentem, és felvettem egy halvány rózsaszínű pánt nélküli egybeszoknyát. A szemet halványra sminkeltem, és a hajamat bal oldalt eltűztem. A megfelelő ékszereket is feltettem, és felvettem egy fehér kardigánt. A szekrényemből elővettem egy rózsaszín kistáskát, és a fehér szövetkabátomat. Indulásra készen álltam, mikor Stefan hívott telefonon, hogy nemsokára értem jön. A szekrényem aljáról kikerestem egy neki szánt csomagot. A lépcsőn gyorsan lementem, és felvettem egy világosbarna magassarkút. A tükörben még megnéztem magam, és elégedett voltam magammal. Nos, hozzuk ki az estéből a legjobbakat. Az ajtót kinyitottam, és gyorsan be is zártam magam mögött.
- Szia Stefan! Nagyon jól nézel ki! - köszöntem neki, és meg is öleltem. Két puszit is kapott tőlem, amin egy kicsit meglepődött.
- Köszönöm, hogy értem jöttél! - mondtam neki, és táskámból kivettem az apró csomagot.
- Mikor ezt megláttam az egyik helyi kirakatban, te jutottál róla eszembe! Boldog Karácsonyt, Stefan! - mondtam neki, és átadtam az ajándékát. Remélem tetszeni fog neki a zsebóra. Az óra hátuljára rágravíroztattam, hogy barátok egy életen át! Stefannak Carolinetól. Meghatódott, én közben beszálltam a kocsiba. Az út alatt sokat beszélgettünk, és most jöttem rá, hogy mennyire hiányzott nekem a vele eltöltött idő.
- Gyakrabban kellene beszélgetnünk! Jó, hogy együtt megyünk a bálra! - mondom neki. A gimihez gyorsan odaérünk, és leparkolja a kocsit. Kinyitja nekem az ajtó, és én belé karolva indulok a gimiben.
- Hát hozzuk ki az estéből a legjobbat! - mondom neki. A tornaterembe megyünk, és elégedetten nézek végig a táncoló tömegen.
- Mr. Salvatore, megtisztel azzal, hogy táncolna velem? - kérdezem tőle, és várom a válaszát.

Játék vége!
Játéktér szabad!

/Folytatás a tornateremben! Smile/
Vissza az elejére Go down
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyVas. Dec. 09, 2012 9:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Caroline & Bonnie

[You must be registered and logged in to see this link.] viselem!



Nagyon örülök, hogy végül itt maradtam Caroline-al és nem döntöttem inkább úgy, hogy hazamegyek. olyan rég tartottunk már ilyen, ott alvós estét, hogy már magam sem tudom megmondani, hogy pontosan mit csináltunk az ultolsónál. talán akkor is táncoltunk, vagy valami ilyesmit csináltunk. Igen gondolom, hogy a régi Care is megvan mág valahol, de lehet, hogy nem is baj, hogy nem az, az éne van a középpontban. Caroline, olyankor nagyon gonosz tudott lenni, meg sok rossz tulajdonsága is volt, de a jó tulajdonságai még akkor is, fölényben voltak, a rosszak ellen.
-Rendben búcsút intek annak! Azért örülök, hogy nem tűnt el teljesen, a régi Carolie. Te leszel az első akinek elmondom, ha elszeretném.-mondom én is egy kacsintással együtt. Régen ennyire nem voltunk jóban Carolie-al, de mostanában Elenának, nagyobb bajai is vannak minthogy zaklassam őt minden nyűgömmel, így most Caroline-t nyaggatom, aki eddig nem mondta, hogy fogjam be, vagy hagyjam abba, mert idegesít.
Megeszem a sütit és Caroline elpakol. Szívesen segítettem volna neki, de úgy tűnt, megoldja egyedül is, pedig tényleg szívesen segítettem volna neki, hiszen én is koszoltam nem csak Ő. Mikor talpra segít csak mosolygok, majd egy bólintással jelzem, hogy megértettem, hogy honnan válasszak zenét. Mikor a cd-khez tolt, csak hagytam neki, mert úgy éreztem, hogy nincs értelme, hogy ellenkezzek, úgyis nekem kell választanom. Megnéztem a jobb oldali cd-ket és csak néztem őket egy ideig, majd válogatni kezdtem őket. Nem sokat gondolkoztam azon, hogy melyik legyen, mert megtaláltam a megfelelőt arra, hogy gyakoroljunk, majd megfogtam és Caroline-hoz mentem, majd a kezébe adtam.
-Hát Caroline, pedig ha néha megmutatnád, hogy ilyen is tudsz lenni, lehet, hogy sokan nem úgy gondolák, hogy nem tudsz gondolkodni, mert sajos vannak ilyenek. De én nekem mindig is okos és bölcs leszel!-mondom neki, egy hatalmas mosollyal. Én mindig is okosnak találtam Caroline-t, és ha ezt valaki kétségbe vonta a közelemben, annak beolvastam, pedig én nem vagy az a típus.
Gyorsan ment a bemelegítés, de amikor a rendes, pörgős táncra tértünk át, az beletelt pár órába, de végül meg lett, és nagyon ütős lett. Megbeszéltük, hogy Elenának megmutatjuk, meg még lehet, hogy egy-két embernek is aki érdemes rá. Ásítottam egyet, majd elmosolyodtam, amikor ő is.
-Nekem is jól esett, de ügyesen ki is fárasztott. Én is benne vagyok abban, hogy tartsunk több ilyen estét.-mondtam neki mosolyogva, majd mikor felhúzott belékaroltam és együtt, ölelkezve mentünk be, Caroline szobájába, aludni. Momdani akartam most is, hogy segítek neki az ágyazásban, de olyan gyorsan megágyazott, hogy nem volt időm megszólalni sem. A pizsamák láttán elállt a lélegzetem. Tudtam, hogy Caroline-nak, jó ízlése van, de, hogy ennyire! Imádtam a pizsit nagyon tetszett. Fogtam a pizsit és egy hatalmas, de álmos mosolyt küldtem Caroline felé.
-Nagyon szép a pizsi Care köszönöm! Oké megyek.-mikor megkaptam a törcsimet is bementem a fürdőszobába és minden dolgomat elvégeztem. Gyorsan elvégeztem minden dolgot amit kellett, olyan gyorsan, hogy ezzel új rekordot állítottam fel, persze csak magam szerint.
-Köszönöm Caroline a pizsit, nagyon tetszik, hát ha nem tetszik neki, majd jövök hozzád reklamálni.-mondom, csak viccnek persze. Szerintem tetszeni fog neki, bár ebben nem vagyok biztos, na, de ez majd kiderül. -Caroline nincs erre semmilyen varázsigém, csak nem kell annyit nézni magad a tükörben, igen tudom szép vagy meg minden, de nem haladsz, ha csak magadat nézed.-csak viccnek szántam, ezt amit mondtam, és remélem ő is tudni fogja és nem sértődik meg. Lekapcsoltam a nagy villanyt, mert nem éreztem szükséget erre, és így legalább Care-nek csak az éjjeli lámpát kell lekapcsolnia. Bebújtam az ágyba és vártam, hogy kijöjjön és sokszor majdnem el is aludtam, pedig nem volt bent sokat. Mikor kijött ránéztem, kissé fátyolos tekintettel a fáradság miatt.
-Nagyon szívesen! És máskor is csinálhatunk ilyet. Köszönöm, hogy adsz ruhát.-mosolyogtam rá, egyre fáradtabban. Mikor elfordult, hogy lekapcsolja az éjjeli lámpát, már nem emlékszem, hogy le is kapcsolta-e, mert elaludtam.

*In the morning*

Kinyitottam a szemem és nyújtózom egyet. Nem látom Caroline-t mellettem, nem tudom, hogy hol van, de amikor egy tálcával jön be, és a tálcán reggelivel egyből leesik, hogy miért nem láttam itt mellettem. Együtt megesszük a reggelit, majd kapok tőle ruhát is, hogy ne kelljen abban haza mennem, amiben tegnap voltam.
-Köszönöm a tegnap estét Caroline a reggelit is, és a ruhát is. Nagyon jól éreztem veled magam úgy, mint ahogy régen. Nagyon hiányoztak az ilyen pillanatok, úgy érzem, még sok ilyet kell csinálnunk.-mondtam majd együtt kimentünk a szobából, mert Caroline kikísért az ajtóig.
-Akkor én most megyek is. Két hét múlva, vagy már jövőhéten csinálhatnánk még egy ilyen estét, de már Elenával együtt. Remélem összejön. További szép napot neked Care. Szia!-köszöntem el tőle, majd kocsiban szálltam és hazahajtottam tőle. Nagyon jó volt a tegnap este még akkor is, ha nagyon el is fáradtam benne, de ha majd ez újra rutin lesz, nem fog ennyire lefárasztani, legalább is remélem.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyKedd Jún. 26, 2012 12:25 am

Az ajtóban lesújtva hallgattam Damon válaszát. A szavai csak úgy visszhangzottak a fejemben: vele találkozott először, és szerelmet vallott Elenának. Tudtam, hogy fontos neki, és eszembe jutott egy korábbi beszélgetés Elenával.

"Idegesen sétáltam Elena mellett az erdőben. Amire készültünk, azt tuti, hogy Stefan és Damon ellenezné. Vajon mi lesz a bűntetésem, hogy Elenát ide hoztam? Vámpír vagyok és tudom, hogy Katherine nem tud kiszabadulni a sírból, de nem akarom, hogy barátnőmet megbántsa.
- Elena, biztos, hogy ez jó öltet? Biztos mindent tudni akarsz a múltjáról? - kérdeztem és makacs tekintetével találtam magam szemben.
- Igen, tudom kell az igazat. Ő a múltam egy része! - ezzel meggyőzött, és a barlanghoz értünk.
- Hát jó, de itt leszek a közelben, ha kellek! - mondtam, és elgurítottam a követ a bejáratból.
- Ne menj a közelébe, és ne hagyd magad félrevezetni! -ezzel már kint is voltam a bejáratnál. Idegesen járkáltam fel-alá, várva, hogy mikor fogok lebukni. Ezzel teljesen ki is zártam azt, hogy odafigyeljek a beszélgetésükre. Gondolataimból Elena szakít ki. Gyorsan mellette termek, és visszatolom a követ az eredeti helyére.
- Elena, jól vagy? - kérdeztem, de láttam, hogy nem, csak elsietett mellettem. Zaklatottnak láttam, így gyorsan követtem, hogy kiderítsem mi történt.
- Elena! - mondtam, és a következő pillanatban már a karjaim közt volt. A szíve hevesen dobogott, és sírt. Ez a szemét Katherine megbántotta!
- Klausnak én kellek, és mindenki aki nekem fontos meg akarja ölni. Nem érdekli, hogy Damon még mindig szereti, hisz 145 évig síratta, és most, hogy él, nem is foglalkozik vele. Csak játszik az érzelmeivel, élvezi, hogy Damon még mindig szereti! Katherine azt is mondta, hogy csakis azért vannak velem, mert rá emlékeztetem őket! Azt hiszi, hogy én is olyan leszek, mint ő, és kihasználom őket! Damont is szeretem, de Stefant is!- szakadtak fel belőle a szavak és pedig döbbenten hallgattam és próbáltam megnyugtatni őt."


A történelem ismétli önmagát, mikor az emlékre gondoltam. Kővé dermedve álltam ott, és próbáltam állni a tekintetét. Hallottam, amit mondott, de képtelen voltam felfogni. Rebekah miatt lett Elena vámpír, és Matt te jó ég, biztos kórházban van. Meg kell majd látogatnom. Ez nekem sok, túl sok, mégis mivel érdemeltem ezt ki? Annyit szenvedtem és olyan sok barátot vesztettem már el, hát ennek sosem lesz vége?! A válasza csak olaj volt a tűzre, azt éreztem, hogy ordítani tudnék. Nyilván megérezhette ezt, mert odajött és átölelt. A szívem csak úgy kalapált, de mikor felocsúdtam és viszonoztam az ölelését, éreztem, hogy kezdek megnyugodni. Csak egy pillanatra hagyott magamra, hogy felöltözzön. Megfogta a kezem és levitt a konyhába reggelizni. Nem beszéltünk, mert szavak nélkül is megértettük egymást. Mélyen a gondolatainkba merültünk. Tudtuk, hogy egy világ esküdt össze ellenünk, és azzal, hogy maradunk, hatalmas lavinát indítunk el. Az ősökre is gondolnunk kellett, hiszen biztosan bosszút akarnak majd állni Klaus halála miatt. Damon hangjától összerezzentem és próbáltam arra koncentrálni, amit mond. Indulása előtt még megcsókolt.
- Damon, nem hinném, hogy a leitatás lenne a legcélszerűbb, mivel a Tanács tagok verbénát isznak. Mást kell kitalálni! - mondtam először a hátának, majd az ajtónak. Tudtam, hogy hallja.
Lassan felálltam és elkezdtem elpakolni az asztalról, és a konyhapultról. Damon nemcsak jó szakács volt, de nagyon figyelmes is. Igyekezett mindent tisztán tartani főzés közben így alig pár perc alatt végeztem a mosogatással. A számon éreztem még csókja ízét, és elmosolyodtam a gondolatra. Mikor a csókra gondoltam, eszembe jutott az, amire nem figyeltem. Ismét kimondta, hogy szeret. El sem hiszem, hogy ez velem történik meg. Kinyitottam a hűtőt, hogy a napi véradagomat magamhoz vegyem, de mivel nem volt, kénytelen voltam elmenni otthonról. Deja vu érzéssel mentem a kocsihoz, hogy ismét az erdőbe kell mennem. Erőt vettem magamon és ráléptem a gázra.

JÁTÉK VÉGE!

JÁTÉKTÉR SZABAD!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyHétf. Jún. 25, 2012 11:18 pm

Még mindig fürkészve néztem az arcát, mikor megszólalt. Hevesen dobogó szívvel vártam a válaszát. Levegőt is elfelejtettem venni, mikor kimondta, hogy időre van szüksége. Persze ez érthető, most halt meg a barátja. Majd megkérdezte, hogy elfeledtettem-e valamit Elenával. Ezt a kérdést hallva lehajtottam a fejem. Elég kínos, mivel két dolgot is elfeledtettem vele. Az egyik az volt, amikor először találkoztunk. Mert nem Stefan találkozott vele először, hanem én. A másik pedig az volt, amikor bevallottam neki, hogy szeretem. Ezt is el kéne mondanom Caroline-nek, csak félek, hogy ez már túl sok lesz neki. De egy jó kapcsolatnak a titka az őszinteség.
-Igen. Kétszer is. Az egyik az volt, amikor először találkoztunk. Nem Stefan találkozott vele először.- mondtam végig a földet bámulva.- A másik pedig az volt, mikor.... szóval.. izé...- nyögdécseltem. - Amikor szerelmet vallottam neki.-mondtam ki félve. Majd Caroline kérdezte, hogy nem kéne felöltöznöm. Akkor jöttem rá, hogy egy szál törölközőben vagyok. De nem nagyon érdekelt, mert felelnem kellett Caroline többi kérdésére is.
A Tanácsnak lehet, hogy be tudom mesélni, hogy Alaric berúgott vagy valami ilyesmi és összehordott mindent aznap. De nyugodj meg minden rendben lesz és nem kellesz elmenned innen. De ha mégis, akkor már mondtam, hogy rám bármikor számíthatsz. Amint fogok Stefannal beszélni beszámolok neki erről az egészről és kérek tőle tanácsot, hogy ő mit tenne a helyünkben. Hátha van használható ötlete. Elena pedig úgy lett vámpír, hogy Matt és Jeremy azt tervelték ki, hogy elviszik Elenát a városból a vámpírok elől. De mikor Klaus meghalt Elena és Matt visszajött,mert úgy tudtuk, hogy mi is Klaus vérvonalából származunk, és az is lehetett volna, hogy én és Stefan is elveszítjük az életünket. Szóval Elena jött búcsúzni és mikor a hídon mentek keresztül megjelent Rebekah, majd a kocsi elé állt és Matt már nem tudott megállni. A vízbe estek, majd Stefan ment, és megmentette Mattet, mert Elena ezt kérte. De Elenára már nem jutott idő. Amikor bevitték a kórházba Meredith adott neki vámpírvért, mivel agyvérzése volt. És ezek után a hullaházban ébredt fel Elena vámpírként.- mondtam el az egész történetet, majd látva Caroline döbbent és ijedt tekintetét, szorosan magamhoz öleltem. Ezek után felöltöztem, majd reggeli után így szóltam.
-Most elmegyek Stefanhoz, hogy elmondjam neki ezt az egész Tanácsos dolgot. Majd hívlak, hogy mit találtunk ki. Szeretlek Szia!-nyomtam a szájára egy puszit, majd kisétáltam az ajtón és a kocsim felé vettem az irányt.


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 26, 2012 10:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyHétf. Jún. 25, 2012 10:25 pm

Könnyes szemmel bámultam Damont, aki egy szál törölközőben állt előttem az asztalnak dőlve. A homlokán a sebnek már nyoma sem volt, és a nap sugarai megcsillantak formás testén. Így hogy gondolkozzam józanul?! Belenéztem a gyönyörű szemeibe és a közelsége, valahogy megnyugtatott. Melegség töltötte el a szívemet, és kezdtem az érezni, amit már régen. Ismét van valaki az életemben, aki törődik velem és vigyáz rám. Szükségem volt valakire akire támaszkodhatok, és csak remélni tudom, hogy Damon ezt komolyan is gondolja. Eljönne velem Mystic Fallsból? Hátra hagyva mindent és mindenkit? Vajon miattam, vagy az érzései elől akar menekülni? Az éjjeliszekrényemhez mentem és elvettem egy zsebkendőt és megtöröltem vele a szemeimet. Visszaültem az ágyra, Damon közelebb jött, majd leült. Még, hogy bonyolult a kapcsolata Elenával? Hát ez elég finom megfogalmazás volt. Nem akartam hibáztatni semmiért, hisz az én kapcsolatom Tylerrel sem volt éppen egyszerűnek mondható. Na jó, ezt most rosszul hallottam, vagy tényleg komolyan gondolta, hogy velem akar lenni?! Még szerencse, hogy ülök, különben összeestem volna itt helyben, az biztos. Többször megcsókolt, amitől csak jobban belehabarodtam. Tudtam, hogy nem helyes, de ideje a saját boldogságommal törődni. A sok rossz után végre valami jó is történik velem. Kivált a csókból, de továbbra is az arcomat fürkészve. Azonnal vissza is rántott a valóságba.
- Damon, köszönöm, hogy őszinte voltál. Köszönöm, hogy nem éltél vissza a helyzettel, és nem használtad ki az alkalmat, hogy elcsábíts. Az én kapcsolatom sem volt egyszerű Tylerrel, kérlek adj egy kis időt, hogy feldolgozzam az elvesztését. Remélem megértesz, és türelmes leszel hozzám. Én időt kértem tőled, amit természetesen Te is megkapsz. Amennyit csak szeretnél. Damon, velem elfeledtettél dolgokat, és tudom, hogy Jeremyvel is. Volt valami, amit elfeledtettél Elenával? - kérdeztem és láttam, hogy lesüti a szemét. Szóval igen, elfeledtetett vele valamit. Kínos csönd lett, én pedig úgy döntöttem, majd elmondja, ha akarja, ezért felálltam.
- Ideje lenne menni reggelizni, szerintem már ki is hűlt amit készítettél. - mondtam, és a kezemet nyújtottam felé, hogy felhúzzam.
- Még mielőtt lemennénk, nem kéne felöltöznöd?
- mentem hozzá közelebb és megcirógattam a mellkasát, majd átöltem, de nem mertem az arcába nézni. Féltem, hogy az arcán olyat látok, ami nem tetszene. Sosem lehetett tudni, hogy éppen mit gondol, de az utóbbi időben sokat változott, és az arcáról már az érzelmeit is le lehet olvasni.
- Damon, tudom, hogy te részt szoktál venni a Tanács gyűlésein. Nincs ötleted arra, hogyan lehetne őket félrevezetni? Nem akarok elmenni innen! Túl sok minden köt ide, és megszakadna a szívem, ha ezt a hátam mögött kellene hagynom! Még valami, nem kéne elmondanod Stefanéknak, hogy a Tanács tud rólunk? Még egy kérdésemre válaszolhatnál..hogyan lett Elena vámpír? - tudtam, hogy megint sokat kérdeztem, de muszáj volt tudnom, hogy mire számítsak. Elena a barátnőm, de most, hogy Damonnal egyre közelebb kerülünk egymáshoz, nem akarom őt elveszíteni. Félek vele találkozni, pedig muszáj lesz tisztáznunk mindent. Vajon Stefan hogy fogadja, hogy a bátyjával vagyok? Hiába ő volt az, aki javasolta, hogy maradjunk együtt, mégis tisztán élnek bennem azok a képek, amivel óva int tőle.
Kibújtam védelmező karjai közül és elindultam az ajtó felé és nekitámaszkodtam. Volt erőm rá nézni és láttam, hogy nagyon gondolkodóba esett.
- Sajnálom, hogy ennyire letámadtalak. Hiszen ismersz?! Mindig is ilyen voltam! - mondtam mosolyogva. - Ne nézz így, inkább öltözz, és menjünk enni! - adtam ki neki az utasítást. Én pedig vártam, hogy végignézzem, ahogy felöltözik.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyHétf. Jún. 25, 2012 9:06 pm

Amikor Caroline megbizonyosodott arról, hogy jól vagyok, elment öltözni. Azt kérdezte, hogy mit vegyen fel, ezen elmosolyogtam és arra gondoltam, hogy ha ezt tőlem kérdezte volna a válaszom az lenne, hogy semmit. Rögtön ezek után belevágott a közepébe. Mint megtudtam tőle, Alaric felfedte Caroline-t, mint vámpír és Tyler-t, mint vérfarkas. Caroline még azt is hozzátette, hogy az anyjaik el akarják küldeni a gyerekeiket, hogy ne ölje meg őket a Tanács. De Klaus miatt most Tyler is meghalt, így Caroline-nak egyedül kellene menekülnie. Amit én nem fogok hagyni. Akárhova fog menni én vele tartok és nem hagyom cserben. Mert nem hagyhat itt. Ha itt hagyna, én abba belehalnék. Most, hogy újra a boldogsághoz való úton járok, nem mehet el.
-Caroline tudd, hogy akárhogy döntesz, én melletted állok, és segítek, ahogy tudok. Akárhová mész veled fogok menni és nem hagylak cserben. Nem hagyhatsz itt.-mondtam ki azt, amit éreztem. Miután Caroline látta, hogy komolyan ezt gondolom, más témába kezdett. Azt kérdezte szerelmes vagyok-e Elenába. Nagyon meglepődtem a kérdésén, nem számítottam rá. Nem tudtam hirtelen válaszolni, mert igen, szeretem Elenát, de próbálok túllépni rajta. És ezt el kell mondanom Caroline-nak, mert igaza van. Joga van tudni. Vettem egy nagy levegőt és annak reményében, hogy nem fogom megbántani, belekezdtem mondandómba.
-Caroline ez bonyolult. Igen, szeretem Elenát, de beláttam, hogy ő Stefant szereti és próbálok túllépni rajta, ami úgy érzem napról napra jobban megy. És ezáltal napról napra jobban szeretlek Téged.
Magamhoz öleltem és újra megszólaltam.
-Remélem, hogy ez nem okoz fájdalmat neked, mert én Téged választottalak. Választhattam volna azt is, hogy tovább próbálkozok Elenánál, de nem ezt választottam.
Mikor ezeket elmondtam többször megcsókoltam. Nagyon féltem attól, hogy emiatt haragudni fog rám. Nem szeretném elveszíteni, mert nagyon sokat jelent nekem. Eltávolodtunk egymástól és kíváncsian néztem rá, hogy mit fog szólni az előbb elhangzottakra. Csak imádkozni tudok, hogy ne haragudjon rám Caroline.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyVas. Jún. 24, 2012 4:26 pm

Az ágyban fekve, még Damon szavai jártak a fejemben, hogy komolyan gondolja azt, hogy mi egy pár legyünk. Már vártam, hogy valami bűntetésben lesz részem, amiért a kádba löktem, bár nevetett, de sosem tudtam kiszámítani a reakcióit. Mikor bejött a szobámba, végig néztem rajta, annyira tökéletesnek találtam őt, úgy ahogy volt. Befeküdt mellém az ágyba, és átölelt. El is felejtettem, hogy milyen jó volt mikor jártunk, és szinte minden este nálam aludt. A karjaiban fekve biztonságban éreztem magam. Előbb aludt el, mint én, amit ki is használtam. Közelebb bújtam hozzá, és a szívverését kezdtem el hallgatni és csendes szuszogását. Észre sem vettem, mikor nyomott el az álom. Mikor reggel kinyitottam a szemem, nem volt mellettem. Reggeli és kávé illatát éreztem a levegőben. Milyen figyelmes tőle, tudta, hogy farkas éhes leszek reggel, mivel nem vacsoráztam az este. Ásítottam egyet, és hallottam, hogy a fürdőben morgolódik. Csendben odalopakodtam az ajtóhoz, hogy megtudjam mi történt. A feje kissé vérzett, és azon ügyködött, h letörölje. Meglátott, és próbált megnyugtatni, hogy nincs baja. Odamentem hozzá, és adtam először a homlokára egy puszit, a szájára pedig egy csókot.
- Jó reggelt! Biztos jól vagy? Palacsintát sütöttél? Nahát, még mindig tudsz meglepetéseket okozni! Gyorsan felöltözöm és mehetünk reggelizni! - válaszoltam, majd gyorsan a szobámba mentem és kinyitottam a szekrényem.
- Mit vegyek fel? - ezt sokkal inkább magamtól kérdeztem, mint tőle, mert valószínűleg a válasza a semmit lett volna. Tudtam, hogy hallja, hisz vámpír. Nem akartam sokáig húzni a dolgot, ezért kivettem azt, ami a kezem ügyébe került. Fehér felső, farmer nadrággal. Gyorsan felöltöztem, és míg rá vártam összepakoltam a szobámban. A ruháit a székre tettem, majd beágyaztam, és leültem a szélére. Nem akartam elrontani ezt a tökéletes reggelt, de muszáj volt megtennem. Feltétlenül beszélnünk kell a tegnapról. Ahogy eszembe jutottak a tegnapi nap eseményei, a szívem is összeszorult, és már a jókedvemnek is lőttek. Sejtettem, hogy életem egyik legnehezebb napja következik. Vissza kellene mennem Tylerhez a barlangba, elmondani Carolnak, hogy egyetlen fia meghalt. A hideg is kirázott ettől a gondolattól. Ott van még Elena is, aki vámpír lett, vele is muszáj beszélnem, mivel tudom, hogy Damon iránt is érez valamit. Tisztázni akarom vele a helyzetet, de először Damont kéne szóra bírnom. Bonnieval is beszélnem kéne, tuti ki fog akadni, hogy Elena is vámpír lesz. Eszembe jutott, hogy velem milyen utálatos volt, és sokáig nem is állt velem szóba. Nem hagyhatom, hogy ez Elenával is megtörténjen. Vettem egy mély levegőt és kifújtam. Hát akkor hajrá! Kezdjük a legelején!
- Damon, tudom most tönkre fogom tenni a reggelt, de muszáj beszélnünk a tegnapról. Alaric felfedte a Tanács előtt a kilétünket. Tudják, hogy léteznek vámpírok és vérfarkasok. Carol és anyu eldöntötte , hogy az lesz a legjobb, ha Tylerrel megszökünk. Sajnos Klaus miatt Tyler is meghalt. Tudom, hogy veszélybe sodrok magam körül mindenkit, de nem vagyok képes itt hagyni senkit. Nem tudom mi lesz most. - mondtam és már a könnyeimet kezdtem el törölgetni és bámultam a padlót.
- Tudom, hogy érzel valamit Elena iránt, és azt hiszem jogom van tudni az igazságot. Szeretném, ha őszintén válaszolnál. Szerelmes vagy Elenába? -tettem fel neki célirányosan a kérdést, és vártam a válaszát. Felnéztem, és csak most vettem észre, hogy a szobában van. Vajon végig itt volt?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyVas. Jún. 24, 2012 3:32 pm

El sem hiszem, hogy lenne a barátnőm! Ez nekem most olyan nagy boldogság, hogy el sem hiszem.
-Szerelmem, ennél jobban már nem is szerethetném. Mondtam, majd szorosan magamhoz öleltem. Ezután nagy csókolózások között a kád felé vettük az irányt, míg bele nem ütköztem. Caroline egy határozott mozdulattal lelökte a poharakat, majd én a kádban kötöttem ki. Ezen felnevettem, Caroline pedig a szobája felé vette az irányt. Mivel Caroline elment, elkezdtem törölközni. Mikor már teljesen száraz voltam az ágy felé vettem az irányt, mivel úgy döntöttem itt alszom. Befeküdtem az ágyba, majd átöleltem a szerelmemet. Ilyen kellemes helyzetben nyomott el az álom.
Reggel még mindig Caroline-t ölelve ébredtem. Halkan kimásztam mellőle és úgy döntöttem reggelit készítek. A palacsintát választottam, mert ez az egyetlen kaja, amit úgy meg tudok csinálni, hogy meg is lehet enni. A szekrényből kivettem egy tálat, majd elkezdtem csinálni a tésztáját. Próbáltam halkan csinálni, hogy senki ne ébredjen fel.
Mikor kész lett a tésztája elkezdtem sütni. Viszonylag jól sikerült és mikor befejeztem megterítettem az asztalnál. Remélem Caroline értékelni fogja az igyekezetemet. Főztem kávét és teát is. Mikor ezekkel elkészültem a palacsintákhoz tettem az asztalra Nutellát, lekvárt és egyéb hasonló dolgokat, amiket Caroline szeret enni.
Mikor minden készen állt a reggelihez leültem a kanapéra pihenni. Bekapcsoltam a TV-t, de nem volt semmi értelmes műsor. Aztán elmentem a fürdőszobába (persze halkan, hogy fel ne keltsem Caroline-t) és megmostam a fogamat. Mivel volt sok időm le is zuhanyoztam. Éppen törölköztem, mikor hirtelen elcsúsztam és bevertem a fejem a kád szélébe.
-Ezt nem hiszem el! Basszus ááá!- szitkozódtam elég sokáig. Mondtam sok szép cifra mondatot mikor észrevettem, hogy Caroline a hátam mögött áll és ijedten néz rám.
-Jó reggelt drágám. Menj öltözz fel és menjünk reggelizni. Készítettem neked palacsintát!-mondtam mosolyt erőltetve az arcomra. Caroline aggódó pillantását látva megnyugtattam, hogy semmi bajom nincs.
-Nyugi Caroline semmi bajom nincs csak bénáztam egy nagyot.-nevettem ki tulajdonképpen saját magam.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptySzomb. Jún. 23, 2012 12:39 am

Ledobtam a ruháimat, amit ki is dobhatok, hála Katherinenek. A kádnál álltam egy szál fehérneműben és válogattam a fürdősók közül. Nem tudom melyik a kedvence, de a levendulásra esett a választásom és beleszórtam a vízbe. Elmélyültem hallgattam a víz hangját és kezemmel játszottam a vízzel. Kellően meleg lett, már csak egy valami hiányzik, hogy minden tökéletes legyen, illetve valaki. Damon hangját hallottam és felé fordultam. Meglepődtem, amit mondott, hisz sosem vallotta be, hogy mit érez irántam. Azt hittem rosszul hallottam, de látva szemeit, rájöttem, hogy komolyan gondolja. Nem hagyott válaszolni, csak közelebb jött, és szenvedélyesen megcsókolt. A csókja szenvedélyesebb volt, és vadabb, mint az erdőben. Karjaimat a dereka köré fontam, és cirógatni kezdtem a hátát, majd a hajába túrtam. Tudtam, hogy mi lesz a folytatás, de tényleg szükségem van a fürdésre. Kénytelen voltam kiválni a csókból, amin ő meglepődött. Gyorsan bemásztam a kádba, és pár pillanaton belül szembe ült velem. Tökéletes felsőtestében gyönyörködtem, amin ő persze csak pimaszul vigyorgott, és közelebb hajolt hozzám. Minden egyes érintésébe beleremegtem, egyre többet akartam, és a csókunk is egyre követelőzőbbé vált. Az ölében ültem szembe vele, és már vártam a tovább lépést, mikor hirtelen kiszállt a kádból és megtörölközött. Ledermedtem a tettén, megszólalni sem tudtam. Mégis mi van? Hát ennyi volt? Képes engem ilyen állapotban itt hagyni?! Maga mögött még az ajtót is becsukta, de hála vámpírhallásomnak hallottam, hogy a lépcsőn megy le. Damon Salvatore, ezt nem úszod meg! Tönkre vágtad ezt a szép idilli pillanatot! Nekem sem volt több maradásom a vízben, ezért kiszálltam és mielőtt a törölközőért nyúltam volna, nézegetni kezdtem magamat a tükörben. Korábbi sérüléseimnek már nyoma sem volt, mind begyógyult. A törölközőért nyúltam mikor kinyílt az ajtó és Damon jött be egy üveg borral és két pohárral. Láttam, hogy végigmér, pedig nem először látott már meztelenül. Nem szólt semmit, csak lerakta a kád szélére a szerzeményeit, és megcsókolt. Ha azt hiszed ilyen könnyen kiengesztelhetsz az előbbi kis incidens miatt, hát nagyot tévedtél! Az arcomat közre fogva megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője. Örültem, és ha nem fogott volna jó erősen tuti összeestem volna.
-Damon, te tényleg ezt szeretnéd? Mert amennyiben igen, lennék a barátnőd!- mondtam, megcsókoltam, és a kád felé kezdtem el hátrálni. A csókolózást egy pillanatra sem hagytuk abba. Éreztem, hogy nekiment a kádnak, ezért megálltam. Gyorsan felvettem a bort és a két poharat, majd egy jól irányított mozdulattal a vízbe löktem. Hátrébb léptem és nem győztem betelni a látvánnyal.
- Csak hogy tisztázzuk a szabályokat, ezt azért kaptad, amiért szó nélkül magamra hagytál! - majd nevetve besétáltam a szobámba, lepakoltam az asztalra és elfeküdtem az ágyon.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája EmptyPént. Jún. 22, 2012 11:47 pm

Már nagyon bemelegedtünk Caroline-nal, mikor arra lettem fegyelmes, hogy a lány leszáll rólam és a fürdőszoba felé veszi az irányt. Amikor felültem már csak egy melltartóban volt. Hallottam a csapból jövő víz csobogását és rögtön leesett a dolog. Caroline nem akar 'úgy' együtt lenni velem, de együtt szeretne velem fürdeni. Csábítóan hangzik. A következő pillanatban arra lettem figyelmes, hogy egy melltartó repül felém. Caroline csábos hangját hallottam a fürdőszobából, amint engem hívogat. Végül beadtam a derekam és elindultam újdonsült szerelmem felé. Amikor megláttam egy szál fehérneműben, elállt a lélegzetem. Tökéletes test egy tökéletes léleknek. Csak ez jutott eszembe. Caroline teljesen elvette az eszem.
-Gyönyörű vagy Caroline. Teljes szívemből szeretlek.- mondtam ki. Nem gondoltam volna, hogy ezt ki fogom mondani. Caroline egy nagyot nézett. Nem hagytam szóhoz jutni, mert odamentem hozzá és mohón megcsókoltam. Így csókolóztunk még egy ideig. Caroline csókja fűtötte a testem. Minden érintésébe beleremegett a testem és mikor magamhoz öleltem, szorosan lehunytam a szemem, hogy meg tudjam örökíteni ezt a pillanatot.
Caroline vetett véget a csókolózásunknak azzal, hogy beült a kádba. Követtem a példáját majd amikor én is a kádban tudhattam magam, elkezdtem kényeztetni. Hátát és arcát cirógattam, és apró puszikkal halmoztam el. A következő pillanatban lágyan az ölembe húztam, és onnan folytattam eddigi tevékenységeimet. Caroline-on látszott, hogy élvezte, mert apró sóhajokat hallottam. Amikor megfordult, hogy velem szemben üljön, mélyen a szemébe néztem, majd hosszasan megcsókoltam. Utána már éreztem, hogy kezdünk szétázni, ezért kiszálltam. Gyorsan megtörülköztem, majd felvettem a boxeremet. Lementem a lépcsőn és kerestem valami piát, vagy valami nagyon hasonlót. Mikor találtam egy üveg whiskey-t boldogan mentem fel Caroline szobájába. Mikor láttam, hogy a lány még mindig a fürdőben van, bementem hozzá. Mikor kinyitottam az ajtót megtorpantam. Meztelen testét semmi nem fedte, nagyon jó volt a látvány. Közelebb mentem hozzá majd az italos üveget letettem. Forró csókokkal illettem, majd arcát a két kezem közé fogtam és a következőt kérdeztem:
-Caroline Forbes! Lennél-e a barátnőm?-mondtam ki, amit legbelül már régen megfogalmaztam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Caroline szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Caroline szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Elena és Caroline szobája
» Elena szüleinek szobája / Jenna szobája
» Caroline Forbes
» Tornaterem
» Bejárat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Forbes lakás-