No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Caroline szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Caroline szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Caroline szobája - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Caroline szobája - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Caroline szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Caroline szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Caroline szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Caroline szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Caroline szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Caroline szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Caroline szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Caroline szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline szobája   Caroline szobája - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 11:19 pm

To Damon:
Nem hittem el, amit Damon mondott, hogy fontos vagyok neki. Egyerűen nem tudok kiigazodni rajta. Megint meg akartam csókolni, amit meg tettem és viszonozta. Bocsánatot kért, én pedig a fülébe súgtam, hogy már rég megtettem. Hirtelen felkapott és megpörgetett. Nagyon kedves gesztus volt, amit egy mosollyal jutalmaztam. Elsőnek ültem a kocsiba, majd ő is beszállt és elindította az autót. Az úton végig azon gondolkodtam, hogy vajon mit is érzek iránta? Az agyam ellenkezett, a szívem viszont üvöltött, hogy vele legyek. Csendben tettük meg az utat. Az ajtóig kísért, ahol hosszú csókkal búcsúzott. Annyira jó volt ismét vele lenni, nem akartam elengedni. A szemébe néztem, és láttam, hogy ő sem akar elmenni. Kinyitottam az ajtót és behúztam magam után, és a szobámba mentünk. Mint aki otthon érzi magát lefektetett az ágyra és elkezdett csókolgatni. Annyira jól esett, már rég éreztem ennyire jól magam. Mindennél jobban akartam őt, ezért egy szempillantás alatt levettem róla a felsőjét. Végignéztem tökéletes és izmos hasán és elkezdtem cirógatni, közben pedig megcsókoltam. Hirtelen fordítottam a helyzetünkön, én én ültem a csípőjén. Tetszett neki, hogy én kerültem felülre, én pedig elmerültem a látványában. Azokkal a gyönyörű szemeivel, még mindig rabul tud ejteni.
- Damon, nekem ez nem fog menni. Sajnálom! Én ezt nem tehetem meg! - mondtam, és közben leszálltam róla. Háttal álltam neki és levettem a felsőmet. Hallottam, ahogy felül az ágyon. A fürdőbe sétáltam és az ajtóban megálltam.
- Ne nézz így rám! Hát ilyen hamar feladod?Én nem így ismertelek meg! - kérdeztem tőle és bementem a fürdőbe. Az ajtót nyitva hagytam és megnyitottam a csapot. Tudtam, hogy hibát követek el, de jelen pillanatban nem akartam semmivel sem foglalkozni, csak vele. Célzásként kidobtam a szobámba a melltartómat és csábos hangon szóltam hozzá.
- Egész este ott fogsz ülni, vagy csatlakozol hozzám? - tudtam, hogy ennek nem fog ellenállni, és már vártam mikor tűnik fel mellettem a zuhanyzóban.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Caroline szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Caroline szobája   Caroline szobája - Page 2 EmptySzer. Május 30, 2012 8:13 pm

Vissza az elejére Go down
 

Caroline szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Elena és Caroline szobája
» Elena szüleinek szobája / Jenna szobája
» Bejárat
» Elhagyatott ház
» Caroline Forbes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Forbes lakás-