No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Sebastian/Rajmond... amit szeretnél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Courtney Williams

Courtney Williams
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : pincérnő
» avatar : Tatiana Maslany

Sebastian/Rajmond... amit szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian/Rajmond... amit szeretnél   Sebastian/Rajmond... amit szeretnél EmptySzer. Jan. 07, 2015 11:15 pm

Sebastian/Rajmond
25 (+100)
vémpír
Cam Gigandet
SZABAD
Történetem:
A temetőben találkoztunk, és minden bizonnyal nagyon lenyűgőztél úgy a kinézeteddel, mint a viselkedéseddel, mert az ágyamban kötöttél ki. Hogy én szedtelek fel téged, vagy te engem, azt hiszem, hogy teljesen mindegy. Bár az igazat megvallva semmire sem emlékszem veled kapcsolatban, mindössze néhány harapást a nyakamon hagytál... az összes többi emlékem eltűnt, pedig még csak ittas sem voltam. Meg akarlak keresni... meg akarom tudni, hogy mit tettél velem. De sajnos nem nagyon tudok mit tenni, mint, hogy várom, hogy hátha talán ismét felbukansz és akkor magyarázatod adhatnál azokra a furcsa sebekre.
Mindent az alkotóra bíznék, de szeretném, ha Cam maradna az avi kép... ha esetleg nagyon nem vagy megelégedve vele... talán beszélhetünk róla. Várlaak *-*  
Vissza az elejére Go down
 

Sebastian/Rajmond... amit szeretnél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Alkoss karaktert! :: Karakterkereső :: Vámpírok-