No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Nappali - Page 2 EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Nappali - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Nappali - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Nappali - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Nappali - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Nappali - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Nappali - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Nappali - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Nappali - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Nappali - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 6:46 pm

Miután Elena otthagyott, kétségek közt őrlődtem.
Tudom, hogy én vagyok a balfék, az idióta, de nem gondoltam volna, hogy ennyire megharagszik majd rám.
Mit tehetnék az ellen, hogy ne haragudjon rám. Legalábbis annyira csak, hogy még szóba álljon velem? Elvégre én is megbocsájtottam neki, hogy megcsókolta Damont. Legalábbis nagyjából. Tudom, hogy mindenről én tehetek, de ezt már nem bírom elviselni! A szörnyű bűntudat mellett a szomjúság iránt érzett vágy is fojtogat. Meg kell tanulnom, hogy kontrolláljam magam! Muszáj!
Amikor már vagy húsz perce járkáltam fel s alá a szobámban - hozzáteszem, úgy mintha bolond lennék, - nem bírtam tovább.
- Vér kell! - motyogtam magamnak.
Elindultam lefelé a lépcsőn, hogy elkobozzak egy kicsit Damon magánkészletéből, de nem jártam sikerrel. Damon fogadott a nappaliban.
- Helló, Damon! - köszöntem neki. - Valami olyasmi... ajándékot? Miféle ajándékot?
Ezt nem értem... ajándékot? Mondjuk eddig is tudtam, hogy hibbant...
- Kösz, az most jól jön. - vettem el tőle a felém nyújtott, whisky-vel megtöltött poharat. Egy ideig csak bambán meredtem a pohárra, és néztem, ahogy a jégkockák egyre csak olvadnak. Majd amikor rájöttem, hogy elég hülyén nézhetek így ki, gyorsan felhajtottam a pohár tartalmát, és már nyúltam is az üveg után, hogy töltsek magamnak.
- Örülök, hogy életben vagy. - mondtam kurtán. Részemről ez hatalmas gesztus volt. Nem fogok konfettiesőt, és pezsgőt bontani neki, ahhoz még nem tudtam teljesen elfelejteni azt, hogy megcsókolta Elenát. Vicces... Elena is így érezhet. Azzal a különbséggel, hogy ő nem áll szóba velem. Ironikus.
Damont hallgatva egyre csak az éhségre tudtam gondolni.
Nem bírom már!
Belül üvöltöttem, de Damon előtt nyugodtnak kellett maradnom. Nem tudom mi van velem, hiszen ma rengeteg vért megittam. Jóllakottnak kellene lennem.
Hirtelen kékeres véraláfutások jelentek meg a szemem alatt. Nem tudom, hogy miért, vér sem volt a közelemben. Ennyire éhes lennék? Próbáltam Damon elől elrejteni, - elfordultam, - de nem hinném, hogy ne vette volna észre.


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 28, 2012 1:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 11:22 am

Nappali - Page 2 Damon-gif-ian-somerhalder-mimicry-paul-wesley-Favim.com-294804
...My little brother...

Nem is tudom megmondani, mikor beszéltem utoljára Stefannal. Az utóbbi napok teljesen összemosódtak, szinte egybeolvadtak, és nem is szándékozom rendbe rakni a gondolataimat. Miután Rebekah-t leteremtettem a Grillben, elmentem egy rövid időre. Tudtam, hogy Elena rendben lesz az öcsémmel, hogy nem lesz semmi baja, és végül vámpír lett, ez pedig nyugalommal töltött el, hiába önzőség, ettől jól éreztem magam. Nem akartam úgymond benne is csalódni, nem is tudom, hogyan éreztem volna magam, ha a halált választja. Olyan lett volna, mintha eldobta volna az életét, gyávaságból inkább a halált választja, és nem tudtam volna elfogadni, hogy eltaszította a valódi, bátor énjét, és rosszul döntött. Nem így lett, én pedig hálát adok az égnek, hogy nem kellett még egy mínusz pontot begyűjteni a sorstól.
Még mindig szégyelltem magam, hogy aznap a Grillben úgy viselkedtem, mint egy öt éves, és nekirontottam Bekahnak, furcsa is volt újra átlépni a város határait, de aznap részeg voltam. A sok rossz élmény megrészegített, és ha ez nem lett volna elég, még egy kis alkoholt - vagy inkább sokat - is legurítottam a torkomon, ettől pedig indulatos, érzelgős, és idióta lettem.
Újra körbejárom a hatalmas nappalit, a függönyöket egyenként húzom el, megengedem a napnak, hogy bevilágítson a nagy ablakokon, és kicsit talán megvilágítson engem is - vagy inkább felvilágosítson. A mögöttem hagyott napokban sok olyan dolgot tettem, amit a régi Damon is. Ittam, öltem, megint csak ittam, és öltem. Meggyilkoltam számtalan lányt, még egy hapsit is, aki felidegesített, és szinte minden nap részeg voltam, akár egy alkoholista. Ki kellett szellőztetnem a fejem, kikapcsolódni kicsit, hátrahagyni a várost, és rálépni a rossz útra, megint csak. Nem akarom elengedni a kegyetlen, érzéketlen, és ironikus énem, nem akarok érzelgős lenni, az nem az én műfajom.
Az ajtóban Stefan sziluettje tűnik fel, én pedig nem fordulok felé, csak tovább állok, hátat fordítva neki, szótlanul. Nem tudom, mit mondjak neki, utoljára a kórházban láttam, s akkor is csak néhány pillanat erejéig.
Végül mégis felé fordulok, keserű, féloldalas mosolyt villantok rá. - Újra itthon, Stef! Jöttél üdvözölni? - vigyorogtam rá, és az italos szekrényhez sétáltam, és azon kezdtem morfondírozni, mit is igyak. - Ajándékot is vettél nekem? - kérdeztem még mindig a vitrin előtt állva, s végül kikaptam egy whisky-t, és mellé két poharat is, hátha csatlakozik hozzám Stefan is.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nappali   Nappali - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 9:48 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Salvatore vendégház-