No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Raktár EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Raktár EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Raktár EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Raktár EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Raktár EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Raktár EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Raktár EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Raktár EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Raktár EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Raktár EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Raktár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyHétf. Aug. 26, 2013 12:19 am

Játék lezárva!

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 3:31 pm


Scarlett & Cher

Szörnyen szégyelltem magam amiatt, amit tettem. Mélyre süllyedtem, rettentően mélyre, szégyent hoztam magamra. Már eleve az volt a szégyen, hogy ennyit akartam inni... De nem csak inni akartam, hanem lopni is. Mi lett velem? Ennyire sosem voltam még távol önmagamtól, mert ez a Cher nem az, aki régen volt. A mosolygós, jókedvű és becsületes lányból egy olyan valaki lett, aki lop, iszik és rosszkedvű. Magamra sem ismerek, nem akarok az lenni, akivé váltam. Teljesen a saját magam ellentéte lettem, ez pedig megrémített. Nem hagyhatom el magam ennyire amiatt, hogy egy olyannal találkoztam, amitől valószínűleg életem végéig rettegni fogok. Igen, ez meredeken hangzik, de tényleg így van.
Hahó! Ki van idebenn? Hallom az egyik pincérlány hangját. Szegény, biztos valami nagyemberre számított, aki megfenyegeti őt és kirabolja az egész kócerájt, de köztudott, hogy én nem ilyen vagyok és remélem soha nem is leszek. Bár amilyen jó irányba fejlődök most...előfordulhat. Nem szólalok meg, csak
a fejemet hajtom le, hogy ne kelljen a szemébe nézni. Biztos valami őrültnek gondol, de ez nem így van. Még nem.
Hebegtem-habogtam a lány kérdésére, szemem még mindig a cipőm orrát tanulmányoztam, nem tudtam volna mit mondani, hiszen nem állhatok azzal elő, hogy 'Bocs, de nem volt pénzem és tökre ki vagyok akadva.', elvégre kicsit sem lenne érdekes szituáció. Nem mintha most nem lenne az, de ez a mondat már csak pont lenne az i tetejére. Egyre közeledik felém, erre viszont felkapom a fejem és egyre jobban szorítom a hátam mögött lévő alkohol üvegét. Na nem azért, mert nem akartam, hogy elvegye. Talán az lenne a legjobb. De ha rajtakap, hogy nem csak belógtam a raktárba, hanem fel is bontottam egy whiskey-t és bele is ittam, akkor az már tényleg nagyon sok lenne. Nekem is és valószínűleg neki is. Talán feljelent a rendőrségen, én pedig börtönbe kerülök. Látom magam a jövőben, ahogy kócos hajjal, narancssárga ruhában ülök a cellában és várom, hogy kiengedjenek. Lehet, hogy ez az egész rémkép csak egy puszta hülyeség, mert nem tettem annyira rossz dolgot, hogy börtönbe csukjanak, de simán felnyomhat a rendőröknél.
A kezeim között lévő üveget lassan a földre teszem, magam mellé, majd félve nézek a lányra.
-Sajnálom... Kérlek... nagyon kérlek, hogy tényleg ne mondd el senkinek, oké?- Kérleltem, szinte esedeztem neki. Rohadtul nem lenne jó az, ha már most elítélnének Mystic Falls-ban. Én lennék a lány, aki lopott, akinek nincs pénze, aki kitűnik a tömegből. Tudom, milyen ez, hiszen rengeteget költöztem. Ez mindenhol így van, ezen senki nem tud változtatni. Így kell elfogadni, inkább nyugton kell maradni, ami néha lehetetlen...
Pár éve nem is gondoltam arra, hogy én ilyenné válhatok. Aki belóg egy ilyen épületbe, vagy akármibe és sunyiban iszogat. De most, hogy megtörtént, nem tudok semmit csinálni. Ezt nem tudom visszafordítani, de ha megtehetném, inkább húznék haza és messze elkerülném ezt a helyet és majd visszajönnék pénzzel a zsebemben. Ezt már csak jóvá tudom tenni, de fogalmam sincs hogyan.
words: 473 ▪ music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▪️ note: Blöö, bocsi a minőségért. oh my gosh ▪️
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 9:37 pm



Amikor azt hiszem végre van egy jó napom...

A SORS BIZTOSÍT RÓLA, HOGY TÉVEDTEM

~ Cher Kenward részére ~




Úúúúristen el sem hiszem. Ha lenne naplóm, akkor most teleírnám mindenféle áradozással, elmesélném, hogy mekkora sikerélményeim voltak ma. És természetesen mosolygós szmájlival is jócskán megfűszerezném minden sorom végét, mert tényleg, de tényleg, cseszettül fel vagyok dobva! Először is; nem törtem össze semmit és nem kavartam össze a rendeléseket. Nagy dolog ez egy olyanfajta csajtól, aki mindig ezerfelé kalandozik, mert ugye oda akar figyelni minden pici részletre, és az egész balul sül el. Szerencsére nem vagyok akkora béna. Mondjuk úgy: fejlődőképes vagyok. Ami azt jelenti, hogy van esélyem huzamosabb ideig is itt dolgozni, ergó végre kicsit rendeződhetnek az anyagi körülményeim és talán lelkileg is helyre jövök. Mert jót tesz nekem, ha valami lefoglal s nem a négy fal között bámulok ki a fejemből. Ha itt vagyok kikapcsolok, más leszek, nem zakatol az agyam hülyeségeken. Persze azért van bennem félsz rendesen és berögződésekből sem szenvedek hiányt, de a hét vége felé egész jól elvagyok, meg vagyok elégedve magammal.

Felszabadultan sürgök-forgok, néha odasandítva a pult felé, a fura benne ácsorgó pasira pillantok, de gyorsan el is fordulok. Nem tudom hová tenni. Ő az első, akivel itt megismerkedtem, és egész jófej, csak ne lenne ennyire magának való. Kicsit ijesztő a tekintete,de magyarázatot nem tudok adni a miértre. Gyorsan találok magamnak valami elfoglaltságot ahelyett, hogy kihúzzam Lucasnál a gyufát. Hozok fel pár üveg Gint, hogy legyen indokom elmászkálni a helyemről, bár így mégis csak a pultos srác közelében leszek majd, amikor kiviszem neki a fogyóeszköznek számító piát. No... mindegy... Nem is lepődöm meg azon, hogy összevissza beszélek és összevissza cselekszem. Talán fáradt vagyok? Valószínűleg a hosszú műszak miatt, igen. Kicsit még szoknom kell, hogy itt ritkán van alkalom ücsörgésre. Nem panaszkodom, mert szeretek talpon lenni és úgy tenni, mint egy profi pincérlányka. Még a magabiztosságot is simán el tudom játszani, büszke lehetek magamra. Végülis átlagosnak akartam tűnni, miért nem örülök most? Ah, mindegy is, azt hiszem örökre elromlottam, valahogy rosszul működöm, soha nem leszek megelégedve azzal, amit pillanatnyilag nyújtani tudok, és mindig találok majd hibát magamban. Ez van, ezt kell elfogadnom. De legalább volt némi boldogságom, amíg el nem rontottam a hülyeségemmel. Ezért sem fagy le a mosolyom magam előtt, az utam szabadnak mondható. Még gyér a forgalom, ha azt vesszük, hogy mekkora nyüzsgést tudnak produkálni a betérő vendégek. A roham csak ezután jön.
Gyors léptekkel haladok ki a bár részről, ám amint ez megtörténik hatalmas szemekkel próbálok koncentrálni, hogy mit merre találok. Mert bár az épület felépítése és elosztása roppant egyszerű, én képes vagyok egy egyszobás lakásban is eltévedni. Na jó, azt azért nem, de na... értitek... Szerencsére a raktár ajtaja csak képletesen ugyan, de kiveri a szememet, oké, megvan mááár! Csak az az egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy megelőz valaki, egy női alak mögött csukódik az ajtó, csak a hátát látom jóformán, ám azt leszűröm, hogy semmi keresnivalója itt. Megtorpanok, erre nem igazán készített fel a főnök, igazából nekem se jutott eszembe, hogy ilyesmi megtörténhet. Szétnézek, tanácstalanul pislogok körbe, de választ ki hitte volna: nem kapok sehonnan. Megfordul a fejemben, hogy azonnal szólok az egyik kollégának, sarkon is fordulok, de mégse indulok vissza, csak rázok a fejemen egy aprót és mély levegőt veszek, még a tüdőm is belesajdul. Nem zaklathatok örökké másokat, egyszer úgyis önállósodnom kell, itt dolgozok, én is a Grillbe tartozok! Csak nem lehet gond, ha megnézem ki van odabenn... És ha egy sorozatgyilkos kereset rejteket magának odabenn? Baaaaaasszuuus... Baszki.... Ó a fenébe már! Ah, ne már, ez nem egy rohadt filmsorozat és én nem mellékszereplő vagyok akit ki lehet írni, szóval elég a nyávogásból, szedd össze magad Scarlett Jane Hardwick, az Istenedet!
Azért be vagyok rezelve rendesen amikor kinyitom a raktár ajtaját. Lassan bújok be rajta, nincs mit tenni, hatalmas szemekkel pislogok körbe, tudom, hogy ide jött be az illető, csak azt nem, hogy mi okból. -Hahó! Ki van idebenn? -Az ajtót nyílásban hagyom, ezáltal fény szűrődik be rajta, s remélem elegendő lesz ahhoz, hogy lássam bárki is rejlik a piás rekeszek között. Egy alak bukkan fel, legnagyobb megdöbbenésemre és egyben megnyugvásomra nem éppen szociopata kinézettel rendelkezik. Egy lány horgasztja le a fejét, nem is néz rám, nyilván azért, mert rajtakaptam. -Héé, mit keresel itt? És ne mond, hogy eltévedtél, mert láttam amikor belógtál az ajtón. -Arról nem szól a fáma mit kell tenni ilyen esetekben, hát improvizálok, bár nem tudom jól teszem e. Nem támadom le, legalábbis nem kiabálok, csak megszólítom, és igen, természetesen ettől függetlenül számon kérem, hiszen nagy bajban van. Előre lépve egy-két lépést várok a válaszára, bár feltűnik közben, hogy mindkét keze a háta mögött van. Talán van nála valami, és mire gondolhatnék egy italraktárban, ha nem arra, hogy lopni akart? -Ha van valami nálad, tedd le. Nem köplek be, csak ne akarj elvinni semmit, oké?






Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptySzer. Márc. 27, 2013 9:47 pm


Scarlett & Cher

Egész éjszaka nem akartam hazamenni, rögtön észrevenné rajtam anyám, hogy nem vagyok a csúcson. Mert tényleg nem vagyok ott. Szellemmel találkoztam, ez pedig rettentően megrémít, szeretnék egy kicsit ellazulni, amit most semmi mással nem érhetek el, csak az alkohollal. Ne legyen félreértés, sosem voltam egy piás gyerek, de szoktam néha inni. 21 felé közeledve pedig ennyit simán megengedhetek magamnak, hogy egy kicsit kirúgjak a hámból.
A Grill felé sétáltam, újra megkíséreltem azt, hogy megiszok egy italt, anélkül, hogy Cornelia, vagy valami más őrült megpróbálna megölni, vagy megsebezni.
Út közben a zsebemben és a táskámban kotorászva kerestem a pénzem, ami természetesen nem volt nálam. Miért is lenne. Nagyot sóhajtva torpantam meg, de e pénzhiány sem tántorított el attól, hogy igyak egy kicsit. Határozott léptekkel indultam el újra, az utat, ami a Mystic Grill-ig vezetett, gyorsan tettem meg. Egyrészt nem volt annyira messze, másrészt pedig siettem. Izgultam, mert még sosem csináltam ilyet, minél előbb
túl akartam lenni rajta. Alapvetően én a 'jó kislány' kategóriába tartozok, de zaklatott vagyok, nem fogom kibírni ép idegekkel azt, hogy egy szellemmel beszéltem. Valószínűleg soha nem is fogom felfogni igazából, hogy mi is történt, mert lehetetlennek tartom. De valahogy muszáj lesz túlélnem. Ezen is túljutok majd egyszer, remélem.
A Grill-hez érve halkan lépkedtem a hátsóajtóhoz, ahol minden feltűnés nélkül be tudok jutni a raktárba. Hevesen dobogó szívvel nyitottam ki az ajtót, ami egy kisebb nyikorgó hangot adott ki. Egy pillanatra megtorpantam, majd hallva, hogy senki nincs a közelben, beléptem az ajtón, majd a raktár felé vettem az irányt. Lassú és elképesztően halk léptekkel jutottam el az említett helyiségbe, majd a sok ital között szétnézve kiszúrtam egy szimpatikusat és közelebb lépve hozzá leemeltem a polcról. A mellette lévő üvegnek ütközött, ezzel csörömpölő hangot kiadva. Dermedten álltam a kezemben a piás üveggel, de senkit nem véltem közeledni, ezért -ugyan még mindig hevesen dobogó szívvel - bontottam fel a whiskey-s üveget. Elképesztő lassúsággal emeltem a számhoz, majd szememet lecsuktam és jó nagyot kortyoltam a nyugtató hatású alkoholba. Az üveggel a kezemben ültem le az egyik eldugottabb sarokba, majd ott folytattam az ivászatomat. Nagyon jól esett az, hogy végre elengedhettem magam, kicsit kikapcsoltam az agyam, ami végre nem járt mindenféle hülyeségeken, minden problémán, amivel a napokban szembesültem.
Az ajtó nyikorgó hanggal nyílt ki, ezzel pedig megvilágítva a raktár felét. Szerencsére én a legjobb helyet választottam, ahol senki nem látott rám az ajtóból, de a közeledő léptek miatt egyre jobban pánikba estem. Ennyire szerencsétlen hogy lehetek? Először csinálok ilyet, de rögtön lebukok. Szívbajhoz közeli állapotban álltam fel a sarokból, majd a whiskey-t a hátam mögé rejtve, kidülledt szemekkel vártam a sorsom. Egy-két másodperc múlva egy lány állt előttem, én pedig ijedten néztem rá, majd lehajtott fejjel szidtam magam. Hogy lehettem ekkora barom?
words: 445 ▪ music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▪️ note: Remélem tetszik, és remélem nem dobsz ki a Grillből. O.O ▪️
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 5:19 pm






Caroline Forbes




No, you`re the only stupid thing here. And shallow and useless.”

[You must be registered and logged in to see this image.]




Belátja, hogy nem fog helyrejönni minden varázsütésre, ráadásul azonnal, na nem mintha ezzel enyhíthetné a dühöm. Nem, még akkor sem nyugodnék meg, ha maga Elena kérne meg rá, mert ő csak még inkább összezavarná a gondolataim, pedig azok ennél kuszábbak talán már nem is lehetnének. Összerezzen, mikor az eddig kezemben tartott üveg a falnak vágódik, de még mindig nem érzem magam higgadtabbnak, sőt, csak fokozódik bennem az adrenalin, és legszívesebben a raktárban lévő összes üveget, dobozt, és egyéb tárgyat a falhoz és a földhöz csapkodnám, tombolni akarok, emberek vérét szívni, hullákat meggyalázni, és felgyújtani a lecsapolt áldozataim. Nem érzem jól magam a már italtól bűzlő helyiségben, de nincs erőm elmenni, valójában kedvem sincs egy lépést sem tenni, de egy helyben sem bírok megmaradni, túlságosan is ideges vagyok ahhoz, hogy ácsorogjak mozdulatlanul.
- Damon, tudom, hogy Elenának mindig is voltak érzései irántad! Engem most már tényleg nem érdekel kit választ, csak az a lényeg, hogy legyen boldog azzal, akit választ! Stefan mellett is boldog volt, de szerintem irántad sokkal mélyebbek az érzései a kötődés ellenére is! - nem hallgat el, pedig a fejem szét akar durranni, ujjaim a halántékomra szorítom, így húzódom el tőle, de nem felelek, nem tudok mit felelni, azt várom, mikor hallgat el, és fejezi be az ostoba szövegelését. Tovább folytatja, a kötődésről beszél, Elenáról, arról, hogy el kell engednem, ha meg akarom szüntetni, és hogy ez nem könnyű feladat. A földön ülve küszködök, a fájdalom a mellkasomat célozza meg, mintha valaki belülről akarna darabokra tépni. - Hagyd abba! - kiáltok rá, és a falnak nyomom a tenyereim, így állítom magam talpra. Közben ő leül a székre, én pedig ide-oda járkálok, az üvegcserepek ropognak, recsegnek a cipőm talpa alatt, az újabb bocsánatkérését megint figyelmen kívül hagyom.
Arra az időszakra gondolok, mikor ő még ember volt, én pedig lelkiismeret nélküli gyilkos vámpír, akit nem érdekelt semmi, csak hogy a körülötte élők szenvedjenek, míg ő jól érzi magam. Könnyű célpont volt, Stefan elutasította, mint utólag megtudtam, részeg volt még egy bizonyos szinten, és figyelemre vágyott. Figyelmet azt kapott is tőlem, nem is keveset, ágyba vittem, megharaptam, megigéztem, és kötélen rángattam, mint egy bábot, kedvem szerint játszadoztam vele. Nem volt több nekem, mint egy játékszer, aki időnként túl sokat beszél, és mikor már hasztalan volt számomra, nem foglalkoztam vele, és tudom jól, hogy ezzel vérig sértettem. Mikor a vérem miatt - és Katherine közrejátszásával - vámpírrá változott, már többé nem az a lány volt, és ezt én is tisztán láttam, nem mintha érdekelt volna. Felpattanok a földről, a székhez sétálok, amire leül, lehajolok, hogy a szemébe tudjak nézni, és megint megjelenik az a gonosz vigyor a képemen. - Pont olyan használhatatlan és sekély vagy, mint emberként voltál! - sziszegem felé a szavakat, és egy hirtelen mozdulattal az alkoholos italoknál termek, vámpírgyorsasággal, és kikapok egy újabb üveget, és egy egyszerű mozdulattal lecsavarom a kupakot, amit aztán a földre hajítok, és rátaposok. Kortyolni kezdem a jelenleg engem éltető nedűt, és közben nem figyelek a szőke vámpírlányra, figyelembe sem veszem, mintha ott sem lenne.

||Részemről is lezárt, köszönöm, imádtam! O.O
JÁTÉKTÉR SZABAD!
FOLYTATÁS ITT[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 4:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Hallgatom a válaszát, és egyre rosszabbul érzem magam a bőrömben. Tudom, hogy mérges, és okkal is, és hagyom, hogy kitombolja magát. Nem szólok hozzá, csak várom, hogy legalább részben le tudjon higgadni.
- Tudom, hogy ez nem fog egykönnyen helyre jönni! - válaszolom neki. Tényleg nem akartam őt megbántani, de muszáj volt, hogy ezt Elenától tudja meg, és ne tőlem. Mivel lett volna jobb? Akkor meg Elena nem állna velem szóba. Utálok választani, de ha erről van szó, akkor inkább Damon barátságát veszítsem el, mint Elenáét. Ő mindig mellettem állt, és támogatott mindenben. Nos, Damon, ő Damon, és sokszor bántott már meg engem, ahogy most is. Vajon miért érzem úgy, hogy a java még hátravan, és ennél jobban fog sértegetni? Hirtelen a falhoz csapja az üveget, és én megijedek a hangra. Felém lép, és közben válaszol nekem.
- Damon, tudom, hogy Elenának mindig is voltak érzései irántad! Engem most már tényleg nem érdekel kit választ, csak az a lényeg, hogy legyen boldog azzal, akit választ! Stefan mellett is boldog volt, de szerintem irántad sokkal mélyebbek az érzései a kötődés ellenére is! - válaszolom neki az igazsághoz hűen. Ismét a falhoz nyom, és megvillantja fogait. A kést elejtem a kezemből, ha emiatt bűnhődnöm kell, akkor hajrá, tegye meg! Nem fogok ellenkezni! Inkább engem bántson, mint egy ártatlan embert! Közben ellép tőlem, és ledöbben a szavaim hallatán. Az első üres üvegébe rúg, ami hangos csattanással csapódik a falhoz, és törik apró darabokra.
- Ha nem akarod, hogy kötődjön hozzád, akkor igen! Amíg nem szünteted meg a kötődést, addig azt fogja csinálni, amit mondasz! Ez pont olyan, mint ahogy a hibridek engedelmességgel tartoznak Klausnak! Tyler megtörte a köteléket azzal, hogy többször átváltozott! Elena esetében nem kell ilyen drasztikusnak lenned, de tudom, hogy elengedni sem lesz egy könnyű feladat! - felelem neki, és nézem, ahogy ismét leül a földre.
- Tényleg nagyon sajnálom! - felelem neki, és tisztes távolságra tőle, leülök az egyik székre.

Zene: Taylor Swift: I know you were trouble when you walked in

Játék vége!


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07, 2013 5:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 3:45 pm






Caroline Forbes




“Come on! You're a liar, and I'm not interested in you”

[You must be registered and logged in to see this image.]




Olyan dühös vagyok, hogy legszívesebben a kezében szorongatott kést kicsavarnám a kezéből, és egyenesen belé szúrnám, de valami mégis visszatart, és nem bántom a lányt. A régi énem valószínűleg gondolkodás nélkül szíven szúrta volna a rögtönzött fegyverével, de most belegondolok, hogy mik lennének a következményei. Hallgathatnám Caroline hisztijét, miszerint bennem nem lehet bízni, Elena kiakadna, hogy voltam képes bántani a barátnőjét egy ilyen "apróság miatt", Stefan pedig... Nos, ő elvállalná a jófiú szerepét, és az orrom alá dörgölné, hogy ő soha nem tett volna ilyet, és ismét én lennék a nagy, gonosz vámpír. Kecsegtető ajánlat, de képtelen lennék komolyabb kárt tenni a vámpírlányban, magam sem tudom miért. A szíve megint szaporábban kezd verni, én pedig ismételten csak méricskélem az arckifejezését, nem tudom eldönteni, most épp mi zaklatta fel, vagy milyen érzelmi hatást váltottam ki belőle a szavaimmal. Nem érdekel, ha megbántom, az sem, ha ezután újból haragudni fog rám, és ellenségként tekint rám. Itt az ideje, hogy a saját lábamra álljak megint, és úgy intézzem a dolgokat, ahogyan régen tettem volna. Vagy legalábbis csak részben. - Ó, dehogynem! Pontosan tudod, miről beszélek.Gondolkodj egy kicsit. - ingatom a fejem, és gonosz vigyor ül a képemen, nem mintha bármi vicces is lenne ebben, de már-már ironikus, hogy éppen ő hallgatott el valamit. Nem ő a nagy "éljünk békében és legyünk barátok" mániákus?
Mielőtt még magától rájöhetne, miről is beszélek, felvilágosítom. A bocsánatkérése egy kicsit sem hat meg, ez nem így megy, nálam biztosan nem. Lehet, hogy más figyelembe venné, de én nem tudok ilyen hamar túllépni a dolgokon, különösen akkor nem, mikor ennyire zavarodott, dühös, és lássuk be, ittas vagyok. Úgy gondolta, jobb, ha Elenával beszélem meg... Mégis hogy a fenébe képzeli, hogy ő dönti el az ilyen dolgokat? Tudnom kellett volna, már a bálon tudhattam volna, hogy mi van köztünk, hogy Elena kötődik hozzám, de nem, ő nem mondta el, holott végig tudta. A szemembe nézett, hallgatta, ahogy Lexiről beszélek, arról, hogy milyen zavarosan az érzéseim, és nem mondta, hogy ő tud valamit, amit én nem. - Ez nem ilyen egyszerű, oké? Nem mondhatod, hogy sajnálod, és nem várhatod el, hogy minden rendbe jöjjön azonnal. Ezek csak szavak, a francba is! Tudtad, hogy kötődik hozzám, és nem mondtad el! - fakadok ki, és a kezemben tartott üveget a falhoz csapom. Erről az az este jut eszembe, mikor a sírban rájöttem, hogy Katherine nincs odalent. Akkor egy vértasakot csaptam a falhoz mérgemben, hiszen át lettem ejtve, és még csak nem is sejtettem semmit. Most is hasonló a helyzet, egy létfontosságú infót hallgattak el előlem, és nem tűröm meg, hogy a szemembe hazudjanak, ahogy vámpírlány tette.
Felém lép, igaz, nem valami határozottan, de amit kiejt a száján, abban olyan biztos, mint még semmi másban, látom a szemeiben. - Ha hülyeség alatt azt érted, hogy Stefan helyett engem csókolt meg, akkor igen, hülyeséget csinált. Gondolom te nem díjazod, hogy érez irántam valamit, és nem a nagy nyuszibarátod karjaiba omlik. - szavaim gúnyosan hasítják ketté a néhány másodpercre beállt csöndet, és én is lépek felé egyet, majd még egyet, addig sétálok felé, míg testem az ő testét nem súrolja, és a falnak nem nyomom őt. Tekintetemből még mindig süt a düh, fogaim megvillannak a tompa fényben, arcom ismételten elváltozik, nem tudom kontrollálni magam. Ellépek tőle, és a nemrégiben földre ejtett üvegbe rúgok, ami a falnak csapódik, és apró szilánkokra hullik. Aztán szembe fordulok vele, és annyira állok meg tőle, hogy még egy ember elférne köztünk. - Várj! Micsoda? El kell engednem... Őt ahhoz, hogy megszűnjön a kötelék? - erőtlenül sétálok a szemben lévő falhoz, és az üvegcserepek mellé ereszkedek le, a hideg és kemény földre. Ez nem lehet... Ennek nem szabadna így lennie!

[You must be registered and logged in to see this link.]
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 3:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Még jobban felhúzom magam, amikor hazúgnak nevez? Mégis mi a fenéről beszél itt nekem? Nem tudom kettőnk közül ki az, aki a saját érdekében manipulálja az embereket, és pusztán kedvtelésből igézi meg őket.
- Damon, nem értem miről beszélsz! Ne merészelj engem hazúgnak nevezni! - felelem neki őszintén, és csak nézzük egymást. Mégis, hogy jutottunk el idáig? Még mindig a kést magam elé tartom. Tudom, hogy könnyen kicsavarhatja a kezemből, de legalább próbálom magam megvédeni. Összeszedi magát, és eldobja az üveget. Egy kicsit megreped, de csak tovább gurul a padlón. Odasétál a többi üveghez, és egy újabbat vesz elő. Lecsavarja a kupakot és iszik belőle. Közben nekem válaszol, és nekem nagyot dobban a szívem. Vajon honnan tudta meg? Biztos Elena mondta el neki. A szívem egy hatalmasat dobban, csodálom, hogy még elfér a mellkasomban.
- Elena mondta el igaz? A bálon tudtam meg, és Klaus mondta el nekem! Ne haragudj, hogy nem mondtam el, de úgy gondoltam, jobb, ha ezt Elenával beszélitek meg! - felelem neki.
- Ugye nem csinált hülyeséget? - kérdezem tőle, és egy bátortalan lépést teszek felé.
- Tudod, Elenának vannak érzései irányodba, amik a kötődés előtt is megvoltak. Tisztázni akarta ezt veled, és én ki akartam ebből maradni. Annyit tudok még, hogy a kötődés akkor szüntethető meg, ha a szemébe mondod, hogy elengeded. Ne haragudj, hogy nem mondtam el! - felelem neki megadóan, és most már bánom, hogy ennyire megbántottam. Tudtam, hogy nem fog jól végződni ez a dolog, de nem pont erre számítottam. Hiába akarja tagadni, vannak még érzései, különben nem lenne itt. A kapcsolatom Damonnel sosem volt felhőtlen, de mostanában egészen megkedveltük egymást. Tudtam, hogy a kapcsolatunk törékeny, és bármelyik pillanatban összetörhet, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar bekövetkezik.
Kiveszek én is egy üveg italt, az előttem lévő dobozból, és lecsavarom a kupakot és iszom belőle. Tequila, nem is rossz választás. A fal mellett hátra dőlök, és úgy nézek Damonra, aki ahelyett, hogy válaszolna, csak tovább iszik. A kést tovább forgatom a kezemben, és nem akarom letenni, mert félek, hogy kihasználja az alkalmat, és nekem támad.

Zene: Taylor Swift: I know you were trouble when you walked in


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07, 2013 3:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 2:25 pm






Caroline Forbes




“Come on! You're a liar, and I'm not interested in you”

[You must be registered and logged in to see this image.]




Hirtelen nem tudom eldönteni, hogy csak a hülyét játssza, és tetteti, hogy nem tudja, mi bajom, vagy tényleg tudatlan. Végignézek rajta, miközben még mindig a nyakát szorongatom. Oldalra billentett fejjel, elváltozott arccal méricskélem az arckifejezését, és már épp döntésre jutnék, mikor meglendíti a térdét, és egyenesen a férfiasságomnak löki. Levegőt is alig kapok, így rogyok a földre, és jó néhány percig meg sem tudok szólalni, persze közben rájövök, hogy tényleg nem tudja, min húztam fel magam. Ettől még nem lesz ártatlan, elhallgatott előlem valamit, ami már csaknem hazugságnak számít, és nem díjazom, hogy miközben a barátjának tart, titkolózik előttem. - Hogy nekem mi bajom van? - nyögöm nehézkesen, és feltápászkodom a földről. - Ne csinálj úgy, mintha ártatlan lennél. TE vagy itt az egyetlen hazug ebben az átkozott raktárban, és nekem mi bajom?! - vicsorgok rá, a szavakat összeszorított fogaim között szűröm ki, és dühösen nézek végig a lányon, aki egy kést tart maga elé. Ettől elkap a röhöghetnék, de csak felhorkanok, és megragadom az elejtett piás üvegem, hogy újabb, és még egy kortyot gurítsam le a nyelőcsövemen. Az erős ital marja a torkom, jóleső melegséggel árasztja el a testem, és elégedetten sóhajtok, hogy elértem a kívánt hatás a whisky segítségével. Aztán megint a vámpírlányra szegezem a pillantásom, és dühösen lépek egyet felé. Hallom, milyen gyorsan ver a szíve, és ettől akaratlanul is elönt egy kellemes érzés. Én váltottam ki belőle, és habár azt nem tudom, a félelem teszi-e, vagy csak az idegesség, mindenesetre örülök, hogy nem érzi épp jól magát. Próbálok a bálra gondolni, hogy ott milyen jót beszélgettünk, de a gyomrom felfordul még a gondolatra is, hogy így elnyálasodtam, és inkább hasonlítok egy hősszerelmesre az egyik csöpögő romantikus regényből, mint a valós énemre. Véget akarok vetni ennek, nem akarok érzések hadával megküzdeni, csak élni az életem úgy, ahogy azt én akarom, minden zavaró tényező nélkül.
Keserűen nevetek, mikor újabb kérdést tesz fel, és arról magyaráz, hogy rosszabbul nézek ki, mint ahogy szoktam. Ő nem ismer igazából, nem tudhatja, milyen vagyok valójában, így véleményt sem alkothat rólam! Dühösen ragadom meg az üveget, ami reccsen halkan, készül megadni magát, de én kiiszom az utolsó cseppeket is belőle, és a földre hajítom. Arrébb gurul, és meg is reped, de egyben van, és kénytelen vagyok összehasonlítani magam az üveggel, hiszen én is épp olyan selejtes vagyok. Egy másik üveg után kezdek kotorászni, de fél szemmel figyelem Caroline-t, nehogy valami őrültséget kövessen el. - Tudtál a kötődésről, nem igaz? - vetem oda neki félvállról, és megragadom a következő üveg nyakát, bár ezúttal lecsavarom a kupakot, és úgy kortyolok nagyokat az italból.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 12:35 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Damon egy pillanat alatt, a falhoz szegez, és átváltozik az arca. Alig kapok levegőt, és a kezét fogom, próbálok fogást találni rajta, hogy engedjen el. Nem értem, mi a baja, hiszen tudtommal semmit sem tettem ellene. Nem tetszik az, ahogyan válaszol nekem.
Na jó, elég ebből a lehetetlen helyzetből! Én kedves voltam hozzá, ő meg rögtön letámad! Ha így akarsz játszani, ám legyen! Egy laza és erős jobb térddel éppen eltalálom a férfiasságát, amitől végre elenged, és van időm elmenni tőle. Jajgat, de megérdemelte, azt amit kapott! Utálom, ha sarokba szorítanak, és rám támadnak! Ez jogos önvédelemnek tekinthető ebben a helyzetben. Még mindig levegőért kapkodok, mikor találok egy kést, és magam elé emelem. A szívem is hevesebben ver, és várom, hogy vele együtt én is megnyugodjak.
- Nem tudom mi ütött beléd, de másféle fogadtatásra számítottam! Mégis, mi bajod van? - kérdezem tőle mérgesen. A raktárról eszembe jut, ahogyan Lexivel megöltünk valakit. Azóta sem hallottam róla, hogy megtalálták volna annak az embernek a hulláját. A következő ami eszembe jut, az az, ahogy Damon megigéz, hogy ihasson a véremből. Az is eszembe jut, ahogy próbáltam előle menekülni, de nem hagyta, és mivel erősebb volt, nem tudtam megvédeni magam. Most viszont más a helyzet! Igaz, kárt tehet bennem, de most könnyebben meggyógyulok, hiszen én is vámpír vagyok.
- Mi bánt, hogy ennyire leittad magad? Sokkal rosszabbul nézel ki, mint ahogy szoktál! - mondom neki, és még mindig őt nézem tisztes távolságból. Próbálom felidézni, hogy mivel bánthattam meg, de nem jut eszembe semmi. A bálba is normális viszonyban váltunk el, nem tudom mi baja van. Most már bánom, hogy bejöttem, magára kellett volna hagynom. Igen, ezt kellett volna tennem, de én mégis voltam olyan hülye, hogy megnéztem ki a rejtélyes betörő. Nem gondoltam volna, hogy rám támad, de ne higgye azt, hogy nem tudom megvédeni magam. Már megváltoztam, már nem az a Caroline vagyok, akit régen megismert, és akivel csak szórakozhatott.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07, 2013 2:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 12:16 am






Caroline Forbes




“Come on! You're a liar, and I'm not interested in you”

[You must be registered and logged in to see this image.]




A gondolataim zavarosak voltak, az érzelmeim kuszák, nem tudtam kiigazodni magamon, a körülöttem élőkön pedig még annyira sem. Mi lehet a baj? Elena megcsókolt, boldognak kéne lennem, helyette inkább csak még jobban összezavarodtam. Abban a pillanatban, mikor szája az enyémet érintette, és keze a mellkasomra simult, nem gondoltam, hogy rossz lenne, amit mi csinálunk, s még most sem mondhatom, hogy megbántam. De hogy helyes-e? Ezt a kérdést utáltam a világon a legjobban, azóta gyűlölöm, mióta előbújt a gondolataim sötét mélyéről. Miért érdekel, hogy mi a helyes, és mi nem az? Engem ilyen ostoba dolgok sosem foglalkoztattak, mindig azt tettem, amit akartam, amihez kedvem volt, és ha ezzel másoknak ártottam akkor sem nem bántam meg. Egyszerűen csak nem érdekelt. De mióta ebbe a városba jöttem, annyi minden történt, ellágyultam, az érzéseim újra léteznek, és ennél valósabbak már nem is lehetnének. Az érzéketlenség egy idő után már kimerítő, érezni akarsz, de mikor ez megtörténik, rájössz, hogy valami nincs rendben. Velem így van. Az érzéseimért cserébe a szabadságomat adom fel, és ez egyáltalán nem tetszik.
Dühösen száguldottam végig a kietlen, már sötét utcákon, és ha valaki meglátott volna, valószínűleg ott helyben megölöm, és ott is hagyom a hulláját, közszemlére téve. Azonban senki nem botlott belém, így egyenesen a Grillhez mentem, a már csaknem üres üveget lóbáltam a kezemben, és azon gondolkodtam, hol is kéne betörnöm. Már nem volt nyitva, de nem is vártam, hogy lesznek még, a célom az volt, hogy a raktárban kössek ki, és teljesen egyedül legyek. Nem kell senki, aki kikészít, és idegesít, van elég bajom.
Megnézem az ablakot, feszegetem is kicsit, de aztán meglátom a hátsó ajtót, és inkább azt rúgom be. Csak puhán megadja magát, nem sok zajt csapok vele. Behúzom magam után, és kotorászni kezdek az italok között. Megtalálom a whisky-t, aminek a tetején könnyedén töröm le, és hajítom valahová a hátam mögé, aztán nagy kortyokban inni kezdem, egy keveset még ki is löttyintek, az államon folyik végig az értékes nedű, de nem zavartatom magam, még több rekesznyi alkohol lapul a helyiségben. Az ajtó váratlanul kicsapódik, és egy lány alakja rajzolódik ki a mögötte beáradó tompa fényből. Hunyorgok, és az agyaraim már nőnek is meg, érzem a sötétedő ereket kidudorodni a szemem alatt, de mielőtt még a torkára tapadnék, és a vérét kezdeném szívni, feltűnik, hogy ismerem a lányt. Ettől csak még idegesebb leszek, mikor leül mellém a földre, felpattanok, a kezeim a torkának nyomódnak, és előrelendülve a falnak szegezem a testét, vicsorgok, és dühös pillantásokat lövellek felé. - Nem vagy szívesen látott az egyszemélyes bulimon, szöszi! - villantom ki a fogaim, és hátrébb tántorodok, de közben még mindig erősen szorítom a nyakát. Erősebb vagyok nála, ez egyértelmű, néhány órája fogyasztottam emberi vért, míg ő, lássuk csak... Stefan-féle diétán van, és a legtáplálóbb, amit ihatott az utóbbi időben, is csak kórházi vér lehet.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptySzer. Feb. 06, 2013 11:08 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline


Nem volt kedvem egyedül lenni, ezért magam mögött hagytam a házunkat, és a Grill felé vettem az irányt. Igaz estefelé volt már, de még így is messziről lehetett hallani a bentről kiszűrődő hangokat. Az ajtót magam mögött becsukva lépdeltem beljebb a pult felé. Matt volt ma, de nem úgy nézett ki, mint aki jól lenne. Kértem egy epres turmixot, és mivel kevesen voltak, jutott időnk arra, hogy beszélgessünk egy kicsit. Az emberek elmentek haza, már csak egy-két vendég volt, akik a poharaik felett beszélgettek. Mattnek felajánlottam, hogy menjen haza, én pedig zárok majd. Nem akart menni, de én azzal az öltettel álltam elő, hogy megigézem, ha nem teszi, így kénytelen volt tényleg hazamenni. A pult túloldalára álltam, és csak vártam, hogy az a két ismeretlen férfi is végre távozzon. Nem igen volt a Grillben női pultos, és sajnáltam, hogy ismeretlen ülnek itt, és nem tudják elmesélni másoknak, hogy én beálltam Matt és Jeremy helyére. A két férfi felé néztem, akik épp a nőügyeikről beszélgettek. Még jó, hogy nem tudják, hogy vámpírhallásomnak köszönhetően az egész beszélgetésüket hallom. Az egyik intett nekem, én pedig mosolyt erőltetve az arcomra odaléptem hozzájuk.
- Hozhatok még önöknek valamit, vagy kérik a számlát? - kérdeztem tőlük, utalva arra, hogy ideje menniük. Aki intett nekem, hirtelen rácsapott a fenekemre, és ezt nagyon jó poénnak tartotta a másik is. Kihasználva a fizikai előnyömet, mindkét férfi asztalon tartott kezét leszorítottam, és hallgattam a jajgatásukat.
- Ezt sose próbálják meg újra! Most pedig közlik, hogy fizetnének, és nagy borravalót hagynak itt, majd gyorsan távoznak! Amit pedig mondtam, felejtsék el, és ne emlékezzenek rá! - vetettem még oda, majd gyorsan elengedtem a kezüket. Kérték a számlát, és egy nagy borravalót hagytak itt. Elköszöntem tőlük, és leszedtem az asztalt. A borravalót az asztalon hagytam, míg az egyik fiókban nem találtam egy borítékot. Ráírtam Matt nevét, és az egyik fiókba raktam. A poharakat elmostam, és visszaraktam a helyükre. Még sosem voltam pincér, de tetszett ez a munka. Hirtelen zajra lettem figyelmes, és kirázott a hideg. Gyorsan a pultra néztem, és megpillantottam a citromot szeletelő kést. Felemeltem és magam elé tartottam! Észbe is kaptam, és a kést gyorsan leraktam, és mosolyognom kellett magamon. Vámpír vagyok, szóval ha betörő is van a raktárban, ahonnan hallom a hangokat, simán el tudok vele bánni. A zajok egyre hangosabbak lettek, és én elindultam a raktár felé. Óvatosan nyitottam ki, és elindultam az polcok sokasága között. A zaj forrását nem volt nehéz megtalálnom.
- Damon, te meg mit keresel itt? - kérdeztem az illetőt, aki épp a földön ült a második üveg whiskeyet fogyasztva. A földön ült, ezért én is leültem mellé.
- A bál óta nem is láttalak! Mi történt veled azóta és mi az oka annak, hogy iszol? - kérdezem tőle, és felé pillantok, hogy válaszoljon nekem.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07, 2013 12:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyKedd Dec. 04, 2012 3:08 pm






Hayley Weis




Live life how you want and not how the others want you to!






Nem igazán foglalkozom a lánnyal egészen addig, míg meg nem szólít, de még akkor sem nyitom ki a szemeim. Létezni sem akarok, nem ám bámészkodni, keresnivalóm sincs itt, főleg azután, hogy megtudtam, nem szolgálhatom ki magam itallal. Mégsem léptem le eddig, s eztán sem fogok, nem tudok hova menni, a saját szobám rabja nem akarok lenni. Minden egyes szánalmas gondolatom elsöprik a lány szavai, nem foglalkozok önmagammal, kinyitom a szemeim, és őrá fókuszálok, mert nem kicsit döbbentem le. Olyannyira lefoglalt a saját szerencsétlenségem, hogy fel se tűnt, egy farkassal hozott össze a sors, csak miután lényemet szidta. Hogy lehettem ennyire figyelmetlen? A végén még a vesztem okozza a keserűség, ami fel akar emészteni belülről, mázli van, hogy éppen telihold nincs, különben talán már darabokban hevernék valahol még azelőtt, hogy észhez kapnék. Egy lendülettel változtatok a testtartásomon, ellököm magam a faltól, és teljes magasságommal lépek a lány elé, mintha csak jó barátok lennék, és üdvözölni akarnám. Ötletem sincs, ki lehet ő, de abban biztos vagyok, hogy még életembe nem láttam. Megfordul a fejemben egy pillanatra, talán egy hibriddel van dolgom, és Klaus sántikál valamiben, de aztán el is vetem ezt, mert mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Megöl a lány? Hát aztán! Legalább egyel kevesebb vámpír lesz a földön, és agyalnom sem kell tovább, mert max a túlvilágról bámulhatom a földlakókat. Nem vagyok öngyilkos hajlamú, de ha a halál a képembe röhögne, vállat vonnék, és vele együtt nevetnék. A kérdésére nem felelek, sejtem, hogy amúgy is választ kapok rá úgy öt másodpercen belül, így nem fáradok azzal, hogy szóra nyissam a szám, és kipréseljek rajta bármit is. Meg is kapom a választ rá hamarosan, aztán elmosolyodok, keserűen, tényleg fanyar képet vághatok, de csak még jobb, ha ezzel bosszanthatom kicsit. - Nem kell ám a "fanyalgó" képem bámulnod - vonok vállat csak úgy egyszerűen, arcizmom se rezdül, csak állok ledermedve, karjaim zsibbadtan lógnak törzsem mellett, csak szemöldököm emelem meg egy minimálisan. Keserű mosolyra húzom ajkaim, hogy mégse legyek annyira udvariatlan, bár nem tudom, miért is érdekel, mit gondol rólam egy farkas, ám ebben az állapotban nem lepődök már semmin sem. Lehetetlen alak vagyok, és ha valami nem oké nálam, rendszerint furcsán viselkedek. De ki ne viselkedne meghökkentően, ha ennyire össze lenne zavarodva... De ahogy látom, nem csak én viselkedem furán. Furán, és életmentően egyben. Az ablak kinyílik, a raktárral nézhetek szembe, és örömmel tölt el, hogy mégsem kell józanon töltenem az éjszakámat. - Nem tudnék ellenállni egy ilyen kérésnek! - villantok rá egy cinkos vigyort, és könnyedén besuhanok az épületbe az ablakon át, hogy udvariasan a kezem nyújtsam a lánynak, és segítsek neki bemászni, már persze csak ha elfogadja a segítségem, és nem akar felvágni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyKedd Nov. 27, 2012 3:09 pm

Damon && Hayley

[You must be registered and logged in to see this image.]
Milyen békés most. Milyen csendes. Nézzenek oda! Mystic Falls igazán kellemes hellyé változik így éjszakára. A hangok, neszek, csak az alvó ablakok mögé korlátozódnak, sehol egy járókelő. Sehol egy nyavalyás vérszívó. És sajnos sehol egy hibrid. Sehol... a hibrid. A hibrid, aki miatt megannyi mérföldet autókáztam idáig. Sehol... Tyler. Nem tudom, mikor tér már vissza a városba, de ez a porfészek kezd rémesen unalmas és irritáló lenni nélküle. Eddig nem jutottam semmire a terveimmel, hogy befurakodok a nagy és félelmetes főgonosz, Klaus alattvalói közé, hogy egyenként elvágjam mindegyik pórázát, amivel az uruk és parancsolójuk dróton rángatja őket. Ah, vajon lehetnék még ennél is gunyorosabb? Rühellem azt a nagyképű őst, aki miatt már nem egy barátomat elveszítettem, és ott fogok neki aláásni, ahol csak tehetem. Talán még nem sikerült elindulnom a terveim megvalósításának útján, de ez nem azt jelenti, hogy feladtam volna. A-a! Ne is álmodj róla, Klaus, mert nem szabadulsz tőlem egyhamar. Hiába vagy a város réme, nem félek tőled, és ezt remélhetőleg te is hamar észre fogod venni. Csak hát... Tyler nélkül, élő példaként arra, hogy a szolgakötelék megörhető, kicsit nehezebb dolgom van a Klaust félő, vagy épp tisztelő hibridek meggyőzésében. Pedig naponta az életüket kockáztatják érte, és a szomorú, hogy bármikor képesek lennének az életüket el is dobni, csak hogy a kedvében járjanak. Szánalmas. És ijesztő. Nem akarom, hogy még többen meghalljanak közülük.
Mélyet lélegzek, majd lassan kifújom a levegőt, ügyelve rá, hogy a nagy sóhajtásom ne törje meg a néma, alvó városra telepedő kellemes varázst. A park egyik fáján ücsörgök legalább másfél órája, talán van már kettő is. Innen figyelhettem meg, ahogy a központ lassan kiürül. Az utolsó emberkék is kibotorkáltak a Mystic Grillnek nevezett kocsmából. Korábban még gondolkodtam rajta, hogy én is betérek oda, talán ismét belefudhattam volna valami ismerős, exfalkatársba. De nem sokkal zárás előtt érkeztem, és már nem volt kedvem beugrani egy gyors italra, ezért inkább idekint foglaltam helyet. Még mindig a motelben húztam meg magam, mivel Tyler még nem ért haza, ott meg ilyenkor teljesen rideg és unalmas egyedül, amikor nem jön álom a szememre. Bár lassan itt is kezd az lenni a megnyugtató csend ellenére is. Aztán... épp amikor az indulást fontolgatom, érkezik valaki a Grill elé. Pár percig figyelem a pasast, aki a Grill előtt strázsál, majd lecsúszik a fal mellett. Aztán lehuppanok a fáról, és oda sétálok.
- Tudod mi gázosabb egy vámpír fanyar szagától? - kérdezem megállva előtte. Nem konkrétan kötekedni akarok, bár az is jól esik most kicsit a mai eseménytelen este után. Inkább csak azért provokálom, hogy felrázzam a kesergéséből. Akkor talán kaphatok a személyében egy bűntársat valami ennél sokkal izgalmasabbhoz.
- Egy fanyalgó vámpír látványa - válaszolom meg a kérdésemet egy kisebb fintorral, aztán elvigyorodom. Pár lépéssel a pasi mellett van a Grill egyik nagyobb ablaka. Láttam tegnap, hogy nem záródik valami jól. Ezzel talán tudnánk valamit kezdeni. Csak kicsit kell feszegetnem, és már meg is mozdul, hogy aztán egy halk reccsenéssel magadja magát. Az üvegnek nem is esik baja, épp csak a keret lazult ki annyira, hogy teljesen ki tudjam nyitni.
- Meghívhatlak egy italra? - pillantok oldalra ismét a pasas felé. Hogy tartok e attól, hogy beköp, amiért éppen betörök? Nem igazán. Csak rá kell nézni, sokkal inkább szüksége van arra az italra, mint nekem. Én csak unaloműzésből csinálom, és mert egy kicsit elegem van a város egyhangúságából. Túl régen csináltam már valami őrültséget. Fel kell dobni valamivel a napjaimat.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár EmptyPént. Nov. 23, 2012 11:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
To:: Hayley Weis

A gimnáziumban lévő buli óta egy korty alkoholt sem ittam, eltelt már csaknem két nap, s azalatt nem mozdultam egy tapodtat sem, még vadászni sem léptem le, tasakos vért szürcsöltem, és házi őrizet alatt tartottam magam. Az első napot a szobámban töltöttem a gondolataimmal, a fürdőszobánál messzebb ne jutottam, de még a forró vízsugár alatt is kattogtak a fogaskerekek az agyamban, egy pillanatra nem álltam le, és ez kezdett az őrületbe kergetni. Percek, órák teltek s múltak, én pedig még mindig az ágyon fekve merengtem, és nem voltam hajlandó megmoccanni. A második nap már elegem lett a gondolatokból, így a könyvtárat rohamoztam meg, és olvasgattam, bár valójában egyik kötet sem kapcsolta ki az agyam ahhoz, hogy koncentrálni tudjak, és ne kelljen minden harmadik mondatot százszor elolvasnom, hogy megértsem. Zavart vagyok, hosszú évek óta most először érzem magam így, talán még Katherine sem kutyulta ennyire össze a fejem, mint ez a két lány most. Elena közel áll hozzám, még talán én magam sem tudom mennyire, de mégis, mikor bevallotta az érzéseit irántam, rájöttem, önző dolog lenne belerángatni őt az én világomba. Nem viseli jól a vért, ami a kezeihez tapad, én pedig nem tudnám türtőztetni magam, és állati véren, vagy tasakoson élni. Előbb-utóbb ő is meg fog térni, a szervezete majd hozzászokik a vérhez, és ha nem így lesz, akkor is képes arra, hogy ne ölje meg az embereket, és úgy táplálkozzon. Ez nem az én asztalom, néha letérek a jó útról, embereket ölök, s még élvezem is. Ez nem az ő világa, bárki bármit mond. Neki Stefan kell, rá van szüksége, mert bármekkora idióta is az öcsém, a lelke mélyén mindig jófiú marad, ezt senki sem veheti el tőle.
Aztán ott van Lexi, aki olyan számomra, mint egy mágnes. Vonz magához, méghozzá hatalmas erővel, de én félek megadni magam, próbálom eltaszítani magamtól, mintha én is egy mágnes volnék, és az ellen küzdenék, hogy ne nyomjanak egymáshoz minket. A legnagyobb gondom, hogy nem tudom, ő hogyan érez, nem tudom, túltette-e magát azon, hogy saját kezűleg végeztem vele, és mindig rendkívül bunkó módon viselkedtem vele. De ki gondolta volna, hogy éppen ő rabolja majd el a szívem másik felét? Mintha ketté akarnának tépni, aztán eltaposni, és körülugrálni a holtestem. Azt hiszem, megérdemelném a halált. Csak elnézném a világot, a többi lényt, és bánnám, hogy olyan lehetetlenül viselkedtem, és átadtam magam a vér iránti sóvárgásnak. Ám a felsőbb erők még nem sújtottak le rám, életben tartanak, s nem tudom, azért teszik, hogy jó útra térjek, és megváltozzam, vagy azért, hogy halálom előtt még többet szenvedjek.
A kezemben tartott könyvet a szoba másik felébe hajítom, le is verek vele egy régi, értékes, családi festményt, de nem zavartatom magam. Nem fogom hagyni, hogy az életem széthulljon, nem fogom megadni magam az érzelmeimnek, és nem leszek kiszolgáltatva senkinek sem. A szék nagyot csattan a padlón, mikor felállok belőle, az asztal pedig összerogy, és szintén nagy zajt csap, mikor kirúgom az egyik lábát dühömben. A hajamba túrok, olyan erősen, hogy ujjaim megakadnak a tincsek között. Mély lélegzetet veszek, karjaim leengedem a törzsem mellé, és felbaktatok a szobámba az egyik elrejtett italos üvegem után. Az utóbbi időben csak fogyasztottam az alkoholt, csaknem az egész gyűjteményem feléltem, Stefannal pedig a világért sem akarok szembe kerülni a whisky miatt, így a vitrinből most nem emelek ki üveget. Ezzel az egyetlen tartalékkal kell beérnem, miből rögtön le is gurítom vagy a felét a torkomon, és ekkor jutok el arra a pontra, hogy elkap a bezártság érzet, az üveget pedig úgy hajítom a falhoz, hogy az egész szobám megremeg. Leszáguldozom a lépcsőn, kitárom a bejárati ajtót, és távozom, az ajtó hatalmas csattanással zárul be mögöttem.
Meg sem állok egészen a Grill-ig, és mikor az ajtót zárva találom, akkor jövök csak rá, hogy már bőven elmúlt a zárásidő. Idegesen lépkedek fel és le, nem tudom mitévő legyek, pedig italra van szükségem, ha nem akarom a fél várost lemészárolni egy éjszaka alatt. Az épületnek vetem a hátam, a fal mentén lecsúszok guggoló helyzetbe, fejem leszegem, és akadozva veszem a levegőt. Egészen addig nem változtatok a testhelyzetemen, míg meg nem hallom a közeledő léptek zaját. Ám akkor is csak a fejem emelem meg, hogy lássam, ki tart éppen felém, s legnagyobb meglepetésemre egy lány közelít meg. Nem mozdulok, mert képtelen vagyok rá, de felé kapom a pillantásom, és nem nézek félre egy pillanatra sem. Keserűen elmosolyodok, és lehunyom a szemem, mintha ezzel eltűnnék a világ szeme elől.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Raktár   Raktár EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:49 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raktár   Raktár Empty

Vissza az elejére Go down
 

Raktár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Város szívében :: Mystic Grill-