No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Parkoló EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Parkoló EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Parkoló EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Parkoló EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Parkoló EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Parkoló EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Parkoló EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Parkoló EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Parkoló EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Parkoló EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Parkoló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyHétf. Május 26, 2014 1:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
My beloved Damon & Caroline

Elegem volt. Mégis, hogy jön ő ahhoz, hogy kioktasson?! Nem vagyok csitri! Már megbántam, hogy eljöttem és csak haza akartam menni. Nem is figyeltem Damon mit papol nekem, csak engedne már utamra. Mikor ez sikerült, felüdülés volt számomra a friss levegőre érni. Nem köszöntem el tőle, de úgysem veszi magára. Annyira elbambultam, hogy észre sem vettem, hogy neki mentem valakinek.
- Oh, elnézést! Az én hibám volt! Nem figyeltem! - mondtam, és csak most néztem fel az előttem állóra. Most jól képen is vágnám magam, amiért már megint vele hozott össze a sors. Komolyan, már lépni sem lehet tőle?!
- Nem baj cica, látom én, hogy kellek neked! - feleli pajzán vigyorral az arcán. Öntelt faragatlan bunkó fráter! Legszívesebben itt és most kiszívnám a vérét, de nem tehetem.
- Ugyan már, maga vén trotty, és egyáltalán nem az esetem! - válaszolom neki és próbálom kikerülni, de arra lép, amerre én is. Most csak ugrat ugye?!
- Már elnézést, de az utamban áll! - felelem, és érzem, hogy egyre fogytán van a maradék türelmem is. Elmosolyodom, mikor kitalálom mit is kéne tennem. Ez eddig miért nem jutott eszembe? Mélyen a szemébe nézek, és beszélni kezdek.
- Most békén hagysz, és elengedsz. Visszaszállsz a kocsidba és továbbmész, engem pedig és a találkozást is elfelejted! - meglepetten néz rám, én pedig diadalittasan kerülöm ki, de nem jutok messzire, mert a csuklómnál fogva visszatart.
- Nem tudom mi volt ez a jedi trükk, de nem vált be! - feleli, és nekem az állam kis hiján az aszfaltot súrolja. Mi a franc történt? Nem érzem rajta a vasfű illatát, de attól még ismerheti és ihatott belőle. Igen, más nem is jöhetne számításba. Ki lenne olyan hülye, hogy pont őt idézze meg?!
- Látom, hazaindultál. Csatlakozom hozzád! Kíváncsi vagyok egy ilyen szépség milyen házban lakik, milyen a szobája, és mit rejt a fehérneműs fiókja! -válaszolja, és az állát vakargatja közben. Közelebb lép hozzám, és kihasználja a meglepődöttségemet, és az arcomon simít végig. Idegesen lököm odébb a kezét, és egy jól irányzott Cares mozdulattal pofon vágom. Nem ütök nagyon, pedig megérdemelné, de nem akarom magam lebuktatni. Gyorsan kikerülöm, míg fájó arcával van elfoglalva, és futva közelítem meg a kocsit. Hülye kulcs, miért nem talállak? Mint valami rossz összeesküvős filmben lennék a kulcsot szerencsésen megtalálom a táskám legaljában és legbelül. Én tuti nem ide raktam, mindegy, csak mehessek el innen. Az ajtót kinyitom, és szállnék be, de valaki becsapja az ajtót.
-Csak nem nélkülem akartál elmenni? - kérdezi, és pedig már alig tudom a dühömet visszatartani.
- Már megint te? Nem akarnál lekopni rólam? Miért én, hiszen annyi nő van aki rajtam kívül bedől a hülye szövegednek! - felelem, és elengedi a füle mellett a megjegyzésem, és megrándítja a vállát. Szép válasz, meglehetően intelligens! Futva megközelíti az anyósülést, de még idejében bezárom. Oké, és most? Nincs más hátra, muszáj sétálnom. Hova mehetnék? Haza tuti nem, mert biztos, hogy megjegyzi, és később meglátogat. Marad a séta, és a park. Megfordulok, és sietős léptekkel indulok magam mögött hagyva az unszimpatikus pasit. Persze, jön utánam. Remek!
- Ilyen könnyen nem szabadulsz tőlem! Hova megyünk, cica? - kérdezi, én pedig nem válaszolok, talán így egy kis időre is békén hagy, és közben kitalálom mit kéne tennem. Miért nem jön ilyenkor valaki, hogy megmentsen? Komolyan, bárki jó lenne, csak jönne már, mondjuk most, és ne várasson meg!

The Fray - Over My Head
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyKedd Márc. 25, 2014 12:32 am


[You must be registered and logged in to see this image.]

Cornelia の の Jeremy


Nem akartam egyáltalán, hogy vége szakadjon ennek a délutánnak, ami már-már kora estébe nyúlott át. Még akartam perceket, órákat a kocsimban tölteni, a hátsó ülésen. Úgy éreztem, mindent tudni akarok róla, hiszen ő az első olyan lány, akiről nem tudok senkit, azok közül, akiket közel engedtem magamhoz. Vicky könnyen kiszámítható volt, és mindig is ismertem, Bonnie a nővérem barátnője volt, mindig ott volt a közelben, és tudtam ki ő, egyedül Annában volt némi rejtély, de túl hamar fejtettem meg, végül pedig mindannyiukat elveszítettem valamilyen módon. Kicsit féltem, hogy Corni is erre a sorsa jut, kilép majd az életemből, de egészen máshogy alakultak a dolgok. Az autóban ülve viszont ráébredtem arra, hogy Cornelia is tart kicsit ettől az egésztől, ami kialakult köztünk, de ettől független egyikünk sem siránkozott, mindketten azt akartuk, hogy ez a pillanat örökké tartson, vagy legalább még tudjuk húzni egy kicsit, de érezhető volt, hogy nemsokára vége. Furcsa volt belegondolni, hogy haza kell mennem egy üres házba, ahol nem lesz ott Elena, vagy éppen más. Mégis volt valami jó benne, legalább nyugodtan, a videojátékok előtt ücsörögve átgondolhatom mindazt, ami a napokban történt. Végtére is elégedettséggel töltött el ez az újdonság. Éreztem, hogy megszereztem magamnak ezt a csodálatos lányt, de még mindig nem értettem, hol itt a hátulütő. Valaminek kell lennie. Sötét múltnak, egy két sérülésnek a lelkén, vagy valami zavaró dolognak, ami akadályt fog elénk állítani. Át fogunk jutni rajta, ebben biztos voltam, bármi is az, annyira nem lehet zűrös, mint az én életem. - Maradjon is így! - hozzá akartam csapni a mondathoz és a mosolyomhoz egy becézést, de féltem, azzal túl messzire mennék, és nem akartam feszegetni a húrokat, vajon meddig bírják. Elég kockázatot vállaltunk a mai nappal, hogy csak így fejest egyenesen beleugrottunk a mély vízbe, a következő szintre emeltük az éppen kibontakozó kapcsolatunkat. Mégsem bántam, és nem hittem, hogy bármi baj lehet belőle. Természetes volt, mint reggel felkelni, és felvenni a kedvenc farmered. Újra és újra feltört a gondolat a fejemben, hogy ez a lány mennyire illik ide, ebbe a környezetbe.. az én környezetembe. Jóleső vigyor suhant keresztül az arcomon, szemeim bizonyára csak úgy ragyogtak. Felelőtlen kisgyereknek éreztem magam, és ez borzasztóan tetszett. Nyakamhoz simuló arca is biztosított benne, hogy ő hozzám tartozik, és ez végtelen boldogsággal töltött meg. Mintha régóta kerestem volna valamit, és most rábukkantam volna. Éppen, mikor a legnagyobb szükségem volt rá. Bármikor betoppanhatott volna az életembe, de az az este örökre belém ivódott, mintha valaki titkon odarögzítette volna az agyamhoz, és most már nem tudnám leszedni. Hozzám nőtt, a véremmel együtt pumpálja szívem a vénáimba. - Hát, azt hiszem már megtettük. - nevettem fel, és máris láttam magam előtt, ahogy először kézen fogva mutatkozunk a szeretteim előtt. A nevetés furcsa mód tompán hangzott az örömtől, a kocsi mégis enyhén megremegett alattunk. Mintha ő is érezte volna, hogy ez valami új kezdete, és egyenesen beleborzongott az érzésbe. Egészen addig öleltem magamhoz, míg le nem hajolt a ruháiért, amiket végül sietősen magára kapott. Követtem a példáját, felöltöztem, és várakozva ültem tovább addigi helyemen. A levegő nehezebb lett, és megéreztem, hogy már menni szeretne, ugyanakkor azt is tudtam, hogy szívesen maradna. Egyszerűen csak letelt a mi napra kiszabott együtt töltött pillanatok száma. Ölelése melegséggel öntött el, mintha beálltam volna egy nehéz nap után a forró vizet spriccelő zuhanyrózsa alá. Viszonoztam az ölelését, és mikor elhúzódott, egy puszit nyomtam a homlokára, ezzel is a tudtára adva, hogy már most sokat jelent nekem. - Sajnálom.. De nem utoljára láttuk egymást, ez biztos. Jó volt... veled lenni! - fejeztem ki örömömet szavakban is, és kisfiús, zavart nevetést hallattam a végén. Utolsó csókja még akkor is ajkaimon égett, mikor kiszállt a kocsiból, megigazította a haját, és végül magamra hagyott. Miután elment, beindítottam a motort, és lassan kihajtottam a parkolóból. Egész hazáig valamiféle kábulatban vezettem, az idő és a távolság szinte fel sem tűnt. Aztán a ház előtt parkoltam a felhajtón, és csaknem megrészegülve ücsörögtem ott még pár pillanatig, mielőtt bementem volna a házba.

のwords: 657 のmusic: [You must be registered and logged in to see this link.] のnotes: Köszönöm a játékot, én is zárok! Tényleg imádtam, ahogy T É G E D is! Nyomi
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyHétf. Márc. 24, 2014 9:00 pm

Jeremy & Cornelia
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jer jókedve rám is átragad és még jobban felfokozza a már amúgy is hatalmas boldogságom. Most is áldom magamban azt a bulit, amire nagy nehezen rávettem magam, hogy elmenjek. Ha nem mozdultam volna ki otthonról még most sem lenne egy árva ismerősöm sem Mystic Fallsban, nem lenne itt nekem Jeremy. Ki tudja, akkor mikor találkoztunk volna, vagy hogy találkoztunk-e volna egyáltalán. Az igaz, hogy Mystic Falls nem egy nagy város, de az emberek nem igazán foglalkoznak az idegenekkel, csak a megszokott baráti körükben mozognak. Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim, hiszen nem sokan vették észre, hogy an ez új lány a városban, vagy ha észre is vették, nem igazán keltettem fel az érdeklődésüket.
Jó érzés végre egy kicsit magam mögött hagyni a természetfeletti világomat és kikapcsolódni. Bármennyire is hálás vagyok Klausnak, amiért megszabadított a vérfarkas átok okozta fájdalomtól és bármennyire is szeretem őt, mintha az egyik szülőm lenne, be kell, hogy valljam, jól esik egy kicsit távol lenni tőle. Megnyugtat, nem kell állandóan azon aggódnom, hogy mi lesz a következő kérése és vajon tudom-e teljesíteni azt. Eddig kedves volt, de nem tudom, mikor bújik-e majd elő a másik arca, amit az ellenségeivel szemben szokott felvenni. Szerencsésnek tartom magam, mert ahogy én is őt, ő is engem szinte a családjának tart. Megnyugtató, hogy a világ legidősebb vámpírja és egyben az első hibridje áll a hátam mögött és védelmez.
Jeremy hangja ránt vissza a jelenbe. Ironikus, hogy azt mondja, vele biztonságban vagyok. Nem azért hoztam fel az exemet, mert megcsalt volna, vagy mert nem éreztem vele magam biztonságban. Sokkal inkább ő nem volt mellettem biztonságban, ugyanis a halál is az én kezem által érte. Félek… hiszen hogyha egyszer meg tudtam tenni, ha egyszer végezni tudtam a barátommal, akkor mi a garancia arra, hogy Jeremyvel nem tenném meg újra? Bár… kétlem, hogy megpróbálna megerőszakolni egy erdőben… Ő semmiben nem hasonlít az exemre. Olyan kedves, félénk, visszahúzódó és… szeretetre méltó. Megérdemli, hogy szeretve legyen, én pedig nagyon tudnám szeretni. Olyan ember vagyok, aki ha valakit szeret, akkor vakon megbízik benne és kiáll mellette, de ha valakit gyűlölök, akkor annak pokollá teszem az életét. – Nem félek. Biztonságban érzem magam veled. – a mosoly visszatér az ajkaimra, jól esik, amit mondott, ahogy az is, hogy nem kérdezett rá, mi történt köztem és az exem között. Talán látja rajtam, hogy nem szívesen beszélnék róla, vagy csak nem akarja feszegetni a múltamat. Így is, úgy is, de nagyon hálás vagyok neki emiatt.
Ahogy Jer visszakérdez, arcomat nyakába temetem, a mosoly pedig egyre szélesedik arcomon. Tudom, hogy csak költői kérdésnek szánta, mégis sikerül zavarba hoznia vele egy kicsit, nem számítottam arra, hogy vissza fog kérdezni.  – Én is szeretném megpróbálni. – most már Jeremy szemébe nézek, beleharapok az alsó ajkamba és szorosan magamhoz ölelem őt. Hiszem, hogy ez valami jónak, valami… nagyszerűnek a kezdete lehet, de továbbra is nyomaszt, hogy nem lehetek vele teljes mértékben őszinte, hiába súgja a szívem, hogy el kell mondanom neki, hibrid vagyok, de az eszem és az ösztöneim tiltakoznak. És talán igazuk is van. Még csak most szereztem őt meg és ha elijeszteném… nem vagyok benne biztos, hogy kibírnám. Tudom, még csak nagyon rövid ideje ismerjük egymást, de akkor is… nagyon megkedveltem, pedig ritkán van olyan, hogy valaki ilyen rövid idő alatt belopja magát a szívembe és törődni kezdek vele. – Lassan mennem kellene. – suttogom a fülébe, továbbra is magamhoz szorítva őt. – Már így is későre jár, nekem pedig van egy kis dolgom holnap, ami miatt időben fel kell kelnem. A számomat tudod, ahogy én is a tiédet. Remélem nemsokára látlak. – magamra húzom a gönceimet, amiket már előzőleg felszedtem a földről és gyorsan magamra húzom őket. Egy utolsó heves, szenvedélyes csókkal jutalmazom meg újdonsült barátomat, mielőtt kiszállok az autóból.
Annyira szerettem volna még maradni, de… sajnos a kötelesség szólít. Egyrészt a torkom már szó szerint lángol az éhségtől, másrészt pedig tényleg korán kell kelnem holnap, mert ideje lenne meglátogatnom Klaust. Úgy tűnik, bármennyire is jól esett egy kicsit távol lenni tőle, muszáj visszamennem hozzá, egyszerűen csak… muszáj.
Megigazítom a hajamat a Grill ablakának üvegében, hogy kevésbé látszódjanak rajtam a nyilvánvaló jelei annak, hogy épp az imént szálltam ki egy kocsiból és nos… nem hiszem, hogy szükséges folytatnom ezt a mondatot, majd egy utolsó pillantást vetek Jeremy autójára, amit már közben beindított és befordulok az egyik kisutcában.
Részemről vége
szavak: 707 zene: [You must be registered and logged in to see this link.] megjegyzés: részemről vége,  i m á d t a m, köszönöm *-*♥

Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyHétf. Márc. 24, 2014 4:33 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Cornelia の の Jeremy


Cornelia feltámasztotta az emberi oldalam, bármilyen furcsán is hangzik ez. Én nem változtam vámpírrá, mint a nővérem, vagy farkassá, mint Tyler, csak egy átlagos ember vagyok, mint Matt, de egészen idáig elveszett voltam, és erre eddig nem ébredtem rá. Csak éltem a mindennapjaim, mintha rendben volna, hogy egy természetfeletti világba csöppentem, és mintha nem bántott volna, hogy nem talál rám a nagybetűs szerelem, s hogy mindez az én ostoba gondolkodásomnak köszönhető. Amióta elhatároztam, hogy megpróbáljuk, tudom, hogy őt sosem bántanám, sem fizikailag, sem lelkileg, képtelen lennék megsebezni. Mellette boldog vagyok, ami már csak azért is meglepő, mert nem olyan régóta ismerem. De a kapcsolatunk már most belsőségessé alakult, és ha nem töltöttünk volna kellemes perceket a kocsim hátsó ülésén, akkor is így gondolnám. Ez más volt, mint puszta fizikai viszony, nem csak a testét érintettem felfokozott vágyakkal, egyenesen a lelkéig hatoltak az érzéseim, és a meghittség, ami most eláraszt, sokkal jobb, mint azt valaha is éreztem, vagy amire egyáltalán számítani mer az ember. Eszembe ötlik, vajon a barátaim, és a nővérem mit szólna ehhez az egészhez, és végül arra jutok, hogy örülnének a boldogságomnak, és nem borítanák el az örömöm sötét, felhős aggodalmukkal. Cornelia keze felmelegíti az enyémet, ahogy egész testemet, szinte lángolok, forr a vérem, és képtelen vagyok rossz dolgokkal, vagy egyáltalán bármi mással foglalkozni, ami nem róla szól. Megmérgez a csókja, mindezt persze jó értelemben, már ha van értelme egyáltalán annak, amit gondolok erről a pillanatról. Talán inkább a droghoz kellene őt hasonlítanom, azzal tudnám egyedül leírni, mit érzek most. Pont olyan, mint mikor gyógyszerekhez nyúltam, hogy elfelejtsem a problémáim, de ez sokkal hatásosabb megoldás. Nem érzem úgy, hogy ez néhány órán belül elmúlhat, ahhoz túlzottan belém ivódott. És nem is akarom, hogy véget érjen, egyáltalán nem, azt akarom, hogy örökké tartson ez a nyugodt, érzésektől bódult pillanat. Csókja megrészegít, össze kell szednem magam, mielőtt felelek az ő vallomására, rögtön az enyém után, addig is, kiszökik belőlem egy örömittas nevetés, kitörő jókedvvel szakad ki, és betölti a kocsi szűkös terét. - Örülök, hogy láttál bennem valamit, ami miatt most itt vagy. Rég volt már, hogy ilyen... felszabadultnak éreztem magam. - Majdnem azt feleltem, boldog, de az nem írta volna le eléggé azt, amit érzek. Igen, szabad vagyok, most először az eltelt hónapok során. Kezdem úgy érezni, eddig még soha nem voltam önmagam, de most Corni előhozta azt az énem, ami mélyen bennem szunnyadt. Most előtört, és többé már nem akar vastag páncél mögé bújni, sokkal inkább élvezni akarja az élet nyújtotta örömöket. Egy kicsit beárnyékolja a jókedvünk a lány következő mondata, és valami azt súgja, talán a hangsúlyából, vagy abból, ahogy az arca hirtelen felvett egy komorabb kifejezést, hogy ez nem a megfelelő alkalom arra, hogy rákérdezzek a dologra. Elárulja majd, ha akarja, ha pedig nem, én nem fogom erőltetni. Mindenesetre tudatni akartam vele, hogy én soha nem teszek majd ilyet, nem szokásom csak úgy a levegőbe beszélni, és mindenféle ígéretet tenni, de ezt nem is olyannak szántam. Tudtam, hogy igazam van, és szánt szándékkal nem tennék kárt benne, semmilyen módon. - Velem biztonságban vagy, és nem kell félned. Ennyit biztosan megígérhetek! - jelentettem ki hatalmas magabiztossággal, és jelentőségteljesen néztem a szemeibe, miközben két tenyerem közé fogtam az arcát, és enyhén eltoltam magamtól, hogy fel tudjak ülni, és magamhoz tudjam vonni kecses testét. Láttam rajta, hogy össze van zavarodva, hogy valami frusztrálja, talán egy kimondatlan válasz, vagy egy kérdés, de én csak vártam, miközben egyenletes, megnyugtató mozdulatokkal simogattam sötét, puha hajfürtjeit. Miután kicsit lenyugodott, hagytam, hogy összeszedje a ruháit a földről, és mikor feltette a kérdést, ami eddig emésztette, rámosolyogtam, és vállat vontam. - Nem tudom. Szerinted hogyan tovább? - mosolyom vigyorrá nőtte ki magát, hagytam egy kis hatásszünetet, de nem vártam, hogy válaszolni fog, ez amolyan szónoki kérdés volt csupán. - Megpróbáljuk. És ha... ha nem jön össze, elengedjük a másikat. - Nem tudtam magamba fojtani ezt a lehetőséget, de ugyanakkor roppantul fájt arra gondolnom, hogy esetleg búcsút kell intenünk egymásnak. Nem voltam biztos benne, hogy túlélném ép elmével.

のwords: 663 のmusic: [You must be registered and logged in to see this link.] のnotes: Kicsi Gilbert visszatért Nyomi
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptySzomb. Nov. 02, 2013 6:55 pm

Jeremy & Cornelia
[You must be registered and logged in to see this image.]
A mosolyt nem lehet levakarni az arcomról, mikor Jer felsőtestén pihenek. Olyan boldogság áraszt el, amit már azóta nem éreztem, hogy normális ember voltam, és csak hétköznapi dolgokkal kellett törődnöm. Jeremy mellett úgy érzem, visszakapom azt az átlagos felem, amiről azt hittem, már rég nyoma veszett. Képes arra, hogy mellette újra hétköznapinak és gondtalannak érezzem magam a sok megpróbáltatás közepette. Ha vele vagyok, a vérszomj, a kötődés és a sok-sok természetfeletti dolog mellett ott vannak bennem azok az érzések, amelyek nagyon is valóságosak, emberiek. Ő az én másik, jobbik felem, annak ellenére, hogy még csak nem rég találkoztunk, máris úgy érzem, mi ketten egymáshoz tartozunk.
Pillantásom az összefűzött ujjainkra téved, szám sarkában leplezhetetlen mosoly jelenik meg, melyről csak úgy sugárzik, milyen boldog vagyok. Képes lennék örökké így feküdni Jeremyvel, elmenekülve a problémák elől, amik mindkettőnk életét megnehezítik. Elmenekülve Klaus, a kötelességem alól, hogy szolgáljam őt. Mióta átváltoztatott, ezzel megszabadítva a fájdalomtól, amit minden Teliholdkor átéltem, egyszer sem merült fel bennem a gondolat, hogy ott kellene hagynom őt, kivéve ezt az alkalmat. Ez még biztosabbá tesz abban, hogy Jeremy egyáltalán nem közömbös számomra, sőt a lehető legtávolabb áll a közömbös fogalmától. Elgondolkodtat a kérdés, hogy vajon a Klaus iránti kötődés, vagy az érzelmeim lennének az erősebbek? Képes lennék otthagyni Klaust a szerelemért? Szeretném hinni, hogy igen, képes lennék, de egy kis hangocska a fejemben egyre csak azt hajtogatja, hogy nem.
Elhessegetem a gondolatot, ezt egyelőre nem kell fontolóra vennem. Ráér majd megbirkóznom vele, ha arra kerül a sor. Addig is viszont szeretném azt hinni, hogy elég erős vagyok hozzá, hogy lelépjek, ha úgy akarom.
Nevetve nyomok egy csókot Jeremy ajkaira, jól esik a vallomása arról, hogy miért adta ide a dzsekijét, rég volt már, hogy valaki ennyire kedves, közvetlen és őszinte volt velem. És hiányzott. Azonban most itt van Jer, szóval ki kell élveznem minden egyes percét az együtt töltött időnknek. – Hát… most bebizonyosodott, hogy a félelmednek semmi alapja nem volt. Nem hagytalak ott csak úgy, faképnél, miután visszaadtam a kabátod. Sőt… - nevetek fel és csókolni, harapdálni kezdem Jeremy nyakát. Ugyanolyan szenvedélyesen, vadul csókolom vissza, ahogyan ő kezdeményezte a csókot.
- Hát… én is féltem először. Egy kicsit. – ismerem be halkuló hanggal. – Azonban nem miattad. Régi, rossz emlékek a barátomról. – olyan hangsúllyal mondom ezt a mondatot, ami nyilvánvalóvá teszi, hogy nem akarok többet erről beszélni. Elvégre hogyan is mondhatnám el neki, hogy az előző barátom meghalt. Hogy én öltem meg, miután meg akart erőszakolni. Valószínűleg nem akarna velem tovább itt feküdni. Csak remélni tudom, hogy nem fogja kérdezősködéssel erőltetni a témát. Ha mégis… majd kitalálok valamit, hogy megcsalt, vagy ilyesmi. Még nem állok készen beszámolni Jeremynek ezekről a dolgokról. Nem is ismerem még őt igazán, honnan tudhatnám, bízhatok-e benne, amikor egy ilyen fontos dologról van szó?
Zavartan köszörülöm meg a torkom, szóra nyitom a szám, aztán mégis nézám zárom be inkább. Fejem visszafektetem Jer mellkasára, próbálok lenyugodni, de egy kérdés nem hagy nyugodni, egyre csak ott zakatol a gondolataim között. Hirtelen felülök, lehajolok a ruhadarabjaimért, összeszedem őket a kocsi padlójáról, majd tekintetem kíváncsian Jer tekintetébe vésem. – Hogyan tovább? – kérdezem érdeklődve, idegesen.

szavak: 511 zene: [You must be registered and logged in to see this link.] megjegyzés: ájlávjúúú.♥

Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptySzomb. Okt. 26, 2013 2:43 am


[You must be registered and logged in to see this image.]

Cornelia の の Jeremy


Minden egyes jó érzésem mögött megbújik az aggódás, ami némi rettegéssel keveredik, és nem tudom elűzni, bármennyire is szeretném. Nehéz dolgom van, és valamilyen szinten tudom, hogy Corneliának is, az már odabent kiderült, hogy bizalmi problémáink vannak, és egyikünk élete sem egyszerű. Így hát nem döbbenek meg a negatív feszültségen, ami az autó légterében vegyül el a szexuális túlfűtöttséggel és a vágyainkkal, hiszen korántsem vagyunk átlagosak. De még ezek mellett is boldog vagyok, élvezem a helyzetet, a lány társaságát, és arra vágyok, ne érjen véget ez még jó pár hosszú percig, mert hogy tovább úgy sem halogathatjuk, egy órát se adok magunknak, és már egészen máshol, sötét helyeken fognak járni a gondolataink, amik majd megfertőzik a kellemes napunkat. Előtte is voltak sötét gondolataink, utána is lesznek, ebben teljes mértékig biztos vagyok, habár nem akarom, hogy így legyen. Mellette sokkal könnyebb minden, de ez nem változtat azon a tényen, hogy sérültnek érzem magam, s ez épp annyira gyengít le, mint amennyire erőssé tesz. Hiába próbáltam eddig, nem sikerült kikapcsolnom az agyam, viszont a csók után, s az után, hogy óvatosan harapdálni kezdi a számat, ő tölti ki a tudatom minden egyes szegletét. Finoman lefektetem az ülésre, miután ő lesöpri a ruháinkat a kocsi gumiszőnyegére, és felsóhajtok, amint kezeivel először simít végig széles hátamon és vállaimon. Egyáltalán nem érdekel, hogy a csomagban lévő óvszerrel kell védekeznünk, csak meg akarom kapni őt, ha már ő is hajlandó volt belemenni a rögtönzött játszmába, kicsit sem érnek csalódásként a fejlemények. Kifejezetten tetszenek, ami azt illeti. Nem tétovázik egy pillanatra sem, könnyedén, gyakorlott mozdulatokkal görgeti fel a férfiasságomra, és a türelmetlen vágy szétárad a vénáimban, mint valamiféle erős, kellemes hatású drog. Újabb csókot nyom az ajkaimra, amik ettől bizseregni kezdenek, s még az után is érzem, miután elhúzódik tőlem, és visszadől az ülésre. Ezután könnyedén csusszanok belé, a nyögésén mosolyognom kell, és csodálattal pillantok az arcára, tetszik a látvány, hogy élvezi ezt. Lassú, ütemes mozgásba kezdek, a ritmust ő is felveszi, és egyre csak azt érzem, hogy mellette nem bírok magammal, előhozza belőlem a vadabb énem, amiről eddig még csak nem is tudtam. Ezáltal a szex is jobb, durvábban nyomulok belé, mint eddig azt bárkivel tettem, óvatosabb voltam, mert jól tudtam, hogy a lányok érzékenyebbek, mint mi, de Cornelia egészen más, az ösztönei mintha erőteljesebbek lennének ezen a téren, és ez lenyűgöz, nem hogy finomkodnom kell, csaknem kudarcot vallok a teljesítményemmel, erőlködnöm kell, hogy tudjam őt követni, ám borzasztóan megéri, a vágyaimnak eleget tehetek, és nem fognak tovább kínozni, igazán magasra fognak juttatni. Tényleg nem szórakozik, egy pillanatra haboz, nem szégyenlősködik, és igencsak jól csinál mindent, fordít a helyzeten, tovább mozog rajtam, én pedig még mélyebbre döfök. Sóhajaim egyre inkább erőteljesebbek, már-már torokhangok törnek elő belőlem, pedig még az ágyban is igen csendes típusnak bizonyultam eddig. Úgy tűnik, ezzel a csodalánnyal minden más, mint eddig volt. Hamar érünk el a csúcsra, úgy érzem túl hamar, holott tudom, hogy ami néhány percnek tűnik, valójában több volt, de mintha vele cak úgy elszaladt volna az idő anélkül, hogy rendesen kihasználtuk volna. Mindenesetre boldogan élvezek el, és hagyom, hogy még egy darabig rajtam feküdjön, mert addig is vele lehetek, és nem ér véget mindaz, ami itt történt. Végigsimítok a haján, a hátán, s közben lehunyt szemmel mosolygok. Az előbbi csóktól még nem tudok szabadulni, csak az jár a fejemben, hogy az imént az ajkai az enyémeken voltak. A mellkasomon kalandozó kezét megfogom, összefűzöm az ujjaim, és halkan, örömittasan nevetek a vallomása után. - Tudom, én is éreztem. Szerinted miért adtam oda a dzsekim? Nem minden lánynak kínálom fel! És tudtam azt is, hogy így újra láthatlak majd. - vigyorgok, aztán elkomorodott képpel, összeráncolt homlokkal meredek magam elé, és kissé kelletlenül folytatom. - Bár voltak pillanataim, mikor azt hittem nem hívsz fel. Mikor beléptél a Grillbe, és megpillantottalak, még mindig attól féltem, hogy visszaadod a kabátot, és elmész. - megköszörülöm a torkom, és csak akkor lazulok el, mikor a nyakamhoz hajol, és csókolni, harapdálni kezdi. Újabb sóhaj szakad ki belőlem, és nyakát megragadva eltolom magamtól, hogy közel húzhassam ismét, és vadul csókolni kezdem, mintha az életem múlna rajta. Mintha attól félnék, hogy a következő percben köddé válik, eltűnik, mintha itt se lett volna.

のwords: 693 のmusic: [You must be registered and logged in to see this link.] のnotes: Szerintem már lassan kezded megszokni, hogy ennyit kések, de én még mindig utálom magam érte, megint csak bocsi :3
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyVas. Szept. 22, 2013 8:31 pm

Jeremy & Cornelia
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ami Jeremy és köztem kialakult, arra nincsenek szavak. Még sosem éreztem így, mint most, hogy ilyen kevés együtt töltött idő után ennyire erős kötelék alakult volna ki köztem és valaki között. Már akkor, mikor először találkoztunk, valami más volt köztünk, mint két ember között, akik nem ismerik egymást. Akkor is éreztem a szikrát, amit még most is érzek, az együtt töltött idő elteltével egyre erősebben. Szavakkal ki sem lehet fejezni, mennyire örülök ennek, azonban a probléma – mint általában – megint csak én vagyok. Félek, hogy ha ez a dolog kettőnk között hosszú távú lesz – márpedig remélem, hogy így lesz – és megtudja, hogy nem vagyok ember, hanem hibrid… félek, hogy el fog utasítani. Az emberek mióta csak léteznek, félnek az ismeretlentől, a különbözőtől. Valószínűleg én is félnék, ha nem én magam lennék a különböző. Az érintése, a szavai, a vágy, amit ő maga keltett bennem… még soha nem éreztem ilyet és félek, hogy nemsokára el fogom őt veszíteni, ugyanis egy ilyen titkot, mint az enyém, nem lehet sokáig megőrizni, legalábbis én biztosan képtelen vagyok rá, főleg valaki olyan előtt, akit szeretek. Azon is csodálkozom, hogy eddig nem kotyogtam el senkinek, hogy én öltem meg az exem egy véletlen baleset miatt. De… végül is, ettől az életem függ, szóval… jó lenne továbbra is magamban tartani.
Néha azt kívánom, bár újra ember lehetnék, de… akkor nem ismerem volna meg Klaust, ami nagy kár lenne, valamint Jeremyvel sem lennék most itt, nem hallhatnám a sóhajait, nyögdécseléseit, amik mosolyra késztetnek. Ha kettőnknek együtt kell lennünk, akkor majd úgy lesz, viszont ha Jeremynek jobb sorsot szántak, akkor… elengedem majd őt.
De most csak a jelen számít, csak Jeremyre kell koncentrálnom. Miután elhúzott magától, viszonozom a csókot, óvatosan harapdálom az alsó ajkát, mielőtt lefekszek az ülésre, leseprem az autó aljára a ruháinkat, majd Jer hátát kezdem simogatni. Kérdésére automatikusan igent mondok, hiszen mikor ember voltam, nem szedtem fogamzásgátlót és egy pillanatra megfeledkezek róla, hogy gumira már nincs szükségem, ha pedig visszavonnám, amit mondtam, nos… valószínűleg azt gondolná, hogy nem vagyok normális. Kiveszem a csomagot a kezéből, kibontom, és lassan felgörgetem a férfiasságára, egy gyors csók után pedig már vissza is dőlök az ülésre, Jert pedig magamra húzom.
Felnyögök, ahogyan megérzem őt magamban, mikor pedig elkezd mozogni bennem, felveszem a ritmusát, a pillangók a gyomromban csak úgy verdesnek, a sóhajok pedig egyre csak fokozódnak, azonban meglepetést akarok okozni Jeremynek. Hibrid létemnek köszönhetően egyszerűen fordítok a helyzeten, így én kerülök felülre, Jeremy ágyékán helyezkedek el, izmos felsőtestét simogatom, cirógatom, miközben egyre gyorsabban mozgok Jeremy-n. Lehunyt szemmel élvezem az érzések sokaságát, egyre hangosabban nyögdécselek, ahogyan a gyönyör kapujába érek, a következő pillanatban pedig már intenzív remegés járja át minden porcikámat, ahogyan elélvezek, lehajolva hosszú csókot adok Jeremynek, ráhasalok, mutatóujjammal cirógatom a mellkasát. – Már mikor először megláttalak, éreztem, hogy valami különleges van köztünk és… igazam volt. – mosolyodok el, és Jer nyakát kezdem csókolgatni, harapdálni.

szavak: 472 zene: [You must be registered and logged in to see this link.] megjegyzés: imádlaaak.♥

Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyPént. Szept. 20, 2013 6:01 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Cornelia の の Jeremy


Még amikor az életem egyszerű volt, akkor se vágtam volna bele egy kapcsolatba ilyen gyorsan. Mert egyértelmű, hogy több ez, mint egy kaland, az ő számára is, ezt már biztosan tudom. Nem kételkedek, mert az érzések nem csalnak, még ha a megérzések ezt meg is tennék. Nem... lehetetlen, hogy ő nem így érez. És az, hogy a kocsimhoz vezettem, ezzel jelezvén, hogy készen állok a következő szintre lépni, pedig azt bizonyítja, hogy számomra is fontos ez az egész. Nem csak maga a lány. Habár csodálatos, és mellette fantasztikusan érzem magam. De az érzések, amiket ébreszt bennem, még jobban tetszenek. Sőt... Egyenesen elvarázsolnak. Nem tudok nem a közelében lenni, ezért is hívtam fel. A dzsekim csak egy indok volt. Elmehettem volna, miután visszakaptam, de én több időt akartam vele tölteni, hogy megbizonyosodjak, amit a bálon éreztem, nem csak futólagos volt. És bebizonyosodott, hogy tényleg valós volt, és az is, hogy sokkal többet kihozhatunk belőle, ha mindketten akarjuk. És mindketten akarjuk. Vele szívesen belevágtam ebbe. Csak ő és én, az autómban. Közel kerülünk egymáshoz. Irtó közel! Boldog vagyok. A nyelve érintése a bőrömön, a kacér pillantásai, a gyakorlottsága és magabiztossága mind-mind elragadóak. Olyan érzéseket kelt bennem a lány, amilyeneket még soha senki. Már értem, a nővérem miért volt oda annyira Stefanért, miért küzdött érte, s miért kötődik hozzá talán még mindig. Mert akkor jött, amikor a legnagyobb szüksége volt valakire. Cornelia is a lehető legjobbkor bukkant fel, és pottyant az életembe, mint egy angyal az égből. Az én angyalom. Nem zavartatjuk magunkat, nem szégyellünk semmit, s nem csak azért, mert teljesen természetes mindaz, ami itt folyik. Megbízunk egymásban, s mivel a bizalom az elsődleges, ami igazán fontos egy kapcsolatban, nem lesz sok gondunk, ha ez már az elején megvan nálunk. A ruhák könnyedén kerülnek le rólunk, egyik követi a másikat, az ülés egyik fele megtelik velük, és nevetnem kell a gyorsaságon, ahogy kapkodunk. A vágy... az teszi ezt velünk. Azonban ami utána jön, nem igazán sietjük el. Tetszik, ahogy gondoskodunk egymásról, pedig ez szólhatna csak szimplán a testi kontaktusról is. De nem. Hiszen a nyögdécselései sem csak szimplán feltüzelnek. Úgy nézem őt, ködös tekintettel, mint egy csodát. Tetszik, hogy én váltom ki belőle ezeket a hangokat, s hogy ennyire élvezi a helyzetet. Kezei levándorolnak az enyémek mellé, egészen le addig a testrészéig, ami immár már fedetlen. Hiszen a bugyija pont ott hever, ahol a többi ruha is. Hamar vége szakad a kényeztetésnek, hiszen ő többre vágyik, és nem bánom, mert én is. Jelzi, hogy hagyjam abba, és alig húzódom el tőle, már fordul is a kocka. Alsónadrágom lekerül rólam, csatlakozik a többi gönchöz, amiktől megszabadultunk, és Cornelia keze rátalál a farkamra. Apró, mégis erős mozdulatokkal ingerli azt, ami egyre hangosodó sóhajokat vált ki belőlem. De ha azt mondom, ezzel felizgat, a következő tettére már nem tudok értelmes szavakat mondani. Teljesen elveszi az eszem, amint lehajol, és keze helyett a száját tapasztja ágaskodó hímvesszőmre. Nyelve játéka, szája mozgása mind-mind sóhajokat vált ki belőlem, halk, torokból előtörő hang is csatlakozik a kapkodó levegővételeimhez. Keze eközben combomon időzik, ami még inkább érzékivé teszi a pillanatot. Én sem bírom sokáig, arcára csúsztatom a kezeim, és óvatosan húzom el magamtól, holott mindennél jobban szeretném, ha folytatná, és nem állna le. De benne akarom tudni magam. Csókot nyomok az ajkaira, és mosolygok, aztán finoman elfektetem az ülésen, minek következtében az összes ruha a földre kerül. A nagy hevességben már rajta helyezkedem el, mikor eszembe jut valami. Lehajolok a nadrágomhoz, és kikapok belőle egy kis csomagot, és felemelem úgy, hogy Cornelia is láthassa. - Szükség lesz erre? - kérdezem tőle, hiszen nem tudhatom, szed-e gyógyszert vagy sem. Mindenesetre apuka még nem szeretnék lenni, a "bajt" meg kell előzni. Kérdőn nézek rá, és széles vigyor ül ki a képemre. Borzasztóan izgató, ahogy alattam fekszik.

のwords: 623 のmusic: [You must be registered and logged in to see this link.] のnotes: Nagyon-nagyon-nagyon sajnálom, hogy ennyit késtem vele! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyKedd Aug. 06, 2013 8:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



A szűk hely ellenére, ami a kocsiban rendelkezésükre áll, teljesen kényelmesen és kellemesen érzem magam, mintha egy puha franciaágyban lennénk. Jeremy érintése, csókja, simogatásai képesek velem elfeledtetni a legnagyobb bajomat is. Már attól fogva, hogy megláttam őt, tudtam, hogy a kettőnk kapcsolata muszáj, hogy több legyen, mint barátság. A kettőnk között lévő szikre már a kezdetektől tagadhatatlan volt, Jeremy sem adta volna nekem a kabátját, hogyha nem érezte volna. De ez a szikra… és vonzalom, a kialakuló románc vajon elég erős lesz ahhoz, hogy legyőzze a természetfeletti énem? Vajon… ha elmondanám Jeremynek mi vagyok, és beszámolnék neki mindenről, beleértve a kötődést is, elmenekülne, vagy… vagy a kapocs, ami kialakulóban van kettőnk között, elég erős lenne ahhoz, hogy együtt tartson bennünket? Azt hiszem… csak akkor fogom megtudni, ha megteszem a nagy lépést és elmondom neki, mi vagyok. Nem akarok túl sokáig várni, el akarom neki mondani, mielőtt komolyabban megszeretném őt. Akkor… csak egy kicsit sérülnék meg, és ha nagyon rosszul reagálna, vagy szét akarná kürtölni mindenkinek, hogy mégis miféle szörnyeteg vagyok, maximum megigézném, hogy felejtsen el. Örökre. Nem lenne könnyű lépés, de… ha muszáj lenne, megtenném. Megtehetném azt is, hogy megigézem, örökké szerelmes legyen belém, hibrid létem ellenére is, de… az olyan lenne, mintha egy robottal kezdenék kapcsolatot: egyszerű, érzelemmentes és… kihűlt. Hideg.
Egy pillanatra sem szégyellem magam, amikor leveszem magamról a melltartót. Az a sok edzés, amivel emberként kínoztam magam, megérte a szenvedést, a sok izomlázat, mert most a felsőtestem szinte tökéletes, beleértve a melleimet is. Egy pillanatra lehunyom a szemem, ahogy Jeremy kezeit a melleimre csúsztatja, majd csókolni kezdem őt a nyakától a hasa aljáig, ahol a nadrágba ütközöm. Nyögése biztosít arról, hogy élvezi, amit csinálok, ezért folytatom hasának puszilgatását, aminek hatására férfiassága elkezd keményedni. Felpillantok a szemébe, szavai mosolyt késztetnek az arcomra, úgy folytatom a nadrágja lehámozását róla. Amint megemeli a csípőjét ügyesen, egy mozdulattal szabadítom meg végleg a nadrágtól és a többi ruha mellé dobom azt. Mielőtt lefektetne az ülésre, alsónadrágján keresztül végigsimítok férfiasságán, ami ennek hatására még merevebb lesz. Ívben megfeszül a hátam, ahogyan Jeremy végigsimít a testemen, kezeit pedig a szája és a nyelve követik. Halk nyögés hagyja el a számat és türelmetlenül fészkelődöm, amíg Jer a nadrágom gombjával és a cipzárral ügyeskedik. Úgy teszek, ahogyan korábban ő, megemelem a csípőm, hogy minél könnyebben lecsúsztathassa rólam a nadrágot. Türelmetlenül nyögdécselek, alig várom, hogy lekerüljön rólam a bugyim és Jeremy belém hatoljon, azonban tovább húzza az agyam – mintha nem lennék már eléggé felizgulva – és hímtagja helyett az ujját dugja belém. Ezúttal már egy hangosabb nyögés hagyja el ajkaimat, csukott szemmel élvezem, ahogy Jeremy ujjai mozognak bennem, egyik kezemmel az autó ülésébe markolok, a másik pedig levándorol nemi szervemhez, és ahogy Jeremy ujjai még mindig ki-be csúszkálnak hüvelyemben, én is elkezdem saját magamat izgatni. Lábamat felhúzom magam elé és Jeremy férfiasságát ingerlem vele. A sok inger hatására, ami így ér, egyre hangosabban kezdek nyögdécselni, ami biztos feltűnne egy erre járó embernek, ezért próbálom visszafogni magam. Nem akarok így elmenni, ezért félrehúzom a kezem és Jeremynek is jelzek, hogy hagyja abba, különben… használhatatlan leszek. Feltérdepelek az ülésen olyan magasra, amennyire lehet és Jeremy vállát, majd mellkasát és végül hasát borítom be csókokkal, néhol meg is nyalom, vagy épp megharapom egy kicsit. Két kezem eközben lehúzza róla az alsónadrágot, így a teljes teste fedetlenné válik előttem. Kezeim közé veszem férfiasságát és verni kezdem, eközben pedig megcsókolom, óvatosan harapdálom ajkait. Pár pillanat múlva kicsit hátrébb csúszok az ülésen, lehajtom a fejem és bekapom Jeremy hímvesszőjét. Először végignyalom, majd fel-le húzogatom a fejem rajta, néha-néha pedig a tetején körözök a nyelvemmel, mindeközben pedig az ujjaimmal cirógatom a combját.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyVas. Aug. 04, 2013 12:43 am


Cornelia S. Miller

.................

Maybe... maybe you are the cure for me.





Corneliával minden olyan más. Persze, senkivel sem ugyanolyan, de meg vagyok róla győződve, egyik lány mellett sem éreztem még így magam. Mindig sikerült kirángatniuk a sötét gödrökből, amit a bennem lakozó sötét "szellemek" ástak, de közben rettegtem, hogy eltűnnek, és én újra a mélyben találom magam. Most még a félelmeim is élvezem, mintha előre tudnám, hogy nem fognak bekövetkezni, és ez csak még több erőt ad. De hogyan lehetek biztos mindebben? Eddig nem mertem megkockáztatni ilyen erős pozitív gondolatokat, de most szinte érzem, hogy nem lesz belőle bajom. Alaptalannak tűnik ilyen sok bizalmat ültetnem valakibe, akit alig ismerek pár napja, de szinte már akkor erős kötődést éreztem az irányába, mikor neki adtam a dzsekimet. Biztos volt, hogy emiatt újra látom, már csak azért is, hogy a ruhadarabot visszaszolgáltassa nekem, de talán naiv módon hittem, hogy nem csak néhány pillanatig találkozhatom vele újból. Most már nem tűnik naivitásnak, de akkor volt bennem egy kevés ijedtség. Sérült árúként gondoltam magamra, ám mikor megérint, megcsókol... újra az a régi srác vagyok, akinek nem volt egy szál gondja sem. Ez az érzés pedig felér minden jóval, ami ezen a világon megtalálható. Segít, hogy könnyebben - és gyorsabban - megszabadítsam a fölsőjétől, amit nagy élvezettel meg is teszek. Minél többet fel akarok fedni csábító, hívogató testéből, látni akarom, milyen a ruhák alatt. Gyanítom, még a mostaninál is gyönyörűbb, nem mintha nem bírnék várni. Ha ő nem szeretett volna ebbe belevágni, hagytam volna, és megelégedtem volna azzal, ha ajkait az enyémeken tudhatom, a kezét foghatom, magamhoz ölelhetem, de ennek így kellett történnie. S most, hogy az ölemben ül, ilyen közel hozzám, már nem tudom megállni. Ott csókolom, ahol érem, derekán nyugtatom a kezeim, egészen addig, míg le nem kapja magáról a melltartóját. Szavai pedig meggyőznek, hogy ő is hasonlóan érez, mint én. Kissé nehéz elképzelni, hogy hasonló hatást gyakoroljak rá, mint ő énrám, de hiszek neki. Őszinte velem, ebben biztos vagyok. Kezeim felvezetem meztelen hátához, végigsimítok rajta, egészen a nyakáig, ahol is tincseibe fúrom az ujjaim, és lehunyt szemmel, egy halk nyögés kúszik ki belőlem. Ajkai a nadrágomnál érintik a bőröm, s ettől érzem, ahogy a nadrágom megfeszül rajtam. Igen, határozottan nem bírok magammal.
Elhomályosult tekintettel meredek rá, és aprót bólintok. - Nem... Nem kell engedélyt kérned. - nevetek halkan, elfúlva, és szaggatottan veszek egy mély lélegzetet, amit épp olyan akadozva fújok ki. Kigombolja a nadrágom, én pedig megemelem a csípőm, amennyire a szűk hely engedi, hogy le tudja rólam szedni. Amint a nadrágom is a többi ruha mellé kerül, Corneliát egy könnyű mozdulattal magam mellé helyezem, és óvatosan az ülésre fektetem. Kezeim a melleim siklanak végig, megnyalom alsó ajkaim, és egész felsőtestét végigszántom nyelvemmel, miközben kezeimmel ügyeskedek a gombokkal és a sliccel. Elhúzódok tőle, és fenntartom a szemkontaktust, de kérdés nélkül csúsztatom le róla a nadrágot, és azt is valahová az ülésre helyezem. Csodálattal, szinte csillogó szemekkel nézek végig a lányon, aki alattam fekszik, s mindössze egy bugyi van rajta... Ujjaim az anyagra siklanak, a szegélyénél körözök, aztán a hasához hajolok, nyelvem ismételten bőrét érinti, csak a fehérneműjénél állok meg, és azt fogammal húzom lejjebb, a combja közepéig. Egyik kezem a csípőjére teszem, s egyre lejjebb haladok vele, egészen addig az izzó pontig, amibe legszívesebben most rögtön behatolnék, de húzni akarom az időt, az idegeinken akarok táncolni, hogy pattanásig feszüljenek, ezáltal mikor beteljesedik, amire annyira vártam, sokkal intenzívebb és jobb lesz, mintha azonnal belevágnánk. Egy ujjam könnyedén csusszan a nedves kis odúba, s férfiasságom ebben a pillanatban teljes mértékben alsónadrágomnak feszül, míg kezem mozgatni kezdem. Cornelia arcát tanulmányozom közben, biztos akarok lenni benne, élvezi mindezt, hogy örömet okozok neki, nem pedig csalódást.

words: 596 music: [You must be registered and logged in to see this link.] notes: :$$ <33
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptySzomb. Aug. 03, 2013 10:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



Annyira jól érzem magam Jeremy-vel, hogy az hihetetlen! Mióta kiderült, hogy nem a vér szerinti szüleimnél nevelkedtem, mióta csak… az eszemet tudom, nem is éreztem ilyen jól magam. Örülök, hogy végre találtam egy rendes srácot, aki nem csak a szex miatt akart kihasználni, hanem tényleg komolyan gondolja a kapcsolatot – legalábbis eddig úgy tűnik, komolyan gondolja -, azonban kételkedek abban, hogy valójában működhet, ami köztük van. Még mindig nem bízom magamban és nem tudom magam elengedni a halandók társaságában, mindaz, amire gondolni tudok ilyenkor a vér. Arra, hogy ez az a dolog, ami éltet és szükségem van rá, méghozzá most rögtön. Nem tudom, képes leszek-e ellenállni a csábításnak, hogy tűhegyes szemfogaimat ennek az ártatlan és naiv fiúnak a nyakába vájjam, vérét pedig addig szívjam, míg leáll a szíve és… már nem ez az élettel teli fiatal srác lesz előttem, hanem csupán egy merev holttest. Ennek a felvetésnek a puszta gondolatára kiélesednek egy kicsit a szemfogaim, azonban most szerencsére felül tudok kerekedni a vérszomjamon, a benne lakozó sötét démonon és képes vagyok uralkodni magamon. Szemfogaim ismét normál méretűek lesznek, eddig pedig a hajam takarásában voltam, tehát Jeremy nem vehetett észre semmit az én kis harcomból, ami önmagam ellen irányul.
Az igazság az, hogy bármennyire is nem szeretnék, félek. Mióta Klaus hibriddé változtatott, az életem ugyan neki köszönhetően tényleg jobb lett, hisz megszabadított a fájdalomtól, a Telihold átkától, amiért egyrészt iszonyatosan hálás vagyok neki, másrészt viszont tönkretette az életem – legalábbis a normális, hétköznapi értelemben. Farkasként sem volt egyszerű beilleszkedni az emberek közé és barátokat, barátnőket szerezni, de akkor legalább nem kellett állandóan arra ügyelnem, hogy nehogy éhesen menjek az emberek közé, nehogy megtámadjam valamelyiküket és ki is szívjam az összes vérüket, ezzel meggyilkolva őket. Azzal, hogy félig vámpír vagyok, a leghalványabb lehetőségem is elpárolgott a normális életre. Nem fogok nőni és nem fogok megöregedni. Sosem maradhatok sokáig ugyanazon a helyen, mert ez embereknek előbb-utóbb feltűnne, hogy nem öregszem. Nem lesz lehetőségem egy normális párkapcsolatra, nem lesznek gyerekeim és ebből adódóan unokáim sem. De most nem akarok ezzel foglalkozni. Ez még a jövő zenéje. Most csak Jeremyvel akarok foglalkozni.
Ahogy leveszi a pólóját, tekintetem kellemes meglepettségről árulkodik. Nem is gondoltam volna, hogy Jeremy ennyire izmos és ennyi időt fordít arra, hogy edzett legyen, és jól nézzen ki. Mohón csókolom vissza Jeremy-t, kellemes borzongással tölt el, ahogy kezei a hajamba túrnak és egyre közelebb és közelebb kerülök hozzá. Felemelem a kezem, hogy Jeremy könnyebben le tudja rólam fejteni a pólómat, de vigyázok, nehogy beüssem a kezem az autó tetejébe. Nem mintha nekem ártana… sokkal inkább a kocsinak. – Te is engem! – szaggatva fújom ki a levegőt és egy pillanatra mindent abbahagyok, hogy belenézhessek Jeremy szemébe és rámosolyoghassak, azonban egy pillanattal később már csukott szemmel hajtom hátra a fejem, hogy Jeremy jobban hozzáférjen a nyakamhoz. A csókjai és apró harapásai miatt egyre szaporábban veszem a levegőt, hátam mögé nyúlok a kezemmel, hogy kicsatoljam a melltartómat, majd megszabadítsam magam tőle. Oldalra dobom, a két pólóra, aztán kicsit lejjebb csúszok Jeremy ölében, hogy kényelmesen elférjek, miközben apró puszikkal hintem be őt a nyakától kezdve a mellkasán és hasán át egészen a csípője vonaláig, odáig, ameddig nem takarja a nadrág. Pillantásom visszakúszik a fiú arcára, csibészes mosoly jelenik meg ajkaimon. – Szabad lesz? – kezeimmel a nadrágja gombjait kezdem el kigombolni, közben pedig néha-néha egy csókot nyomok az ajkaira vagy apró puszikat a nyakára.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyHétf. Júl. 29, 2013 9:01 am


Cornelia S. Miller

.................

Maybe... maybe you are the cure for me.





Éreztem valaha ilyen jól magam? Teszem fel némán a kérdést. A válasz pedig... Már jó rég nem. A sötétben tapogatóztam, mióta a szüleim meghaltak, és csak néha, rövid időre leltem meg a villanykapcsolót, ami ugyan megvilágította a szobám, és olyankor remekül éreztem magam, de amint kezdtem volna beleélni magam, amint kezdtem volna hozzászokni a boldogsághoz, az égő felrobbant, darabjaira hullott, és a sötétség ismét magába szippantott. Félek, de ugyanakkor át is adom magam az érzéseknek, hezitálás nélkül, mert ez a lány elfeledteti velem, miért érzem magam nyomorultnak a napok legnagyobb részében. Vagy legalábbis, miért éreztem magam eddig annak. Jobb hatással van rám, mint eddig bárki, újra az életvidám srác vagyok, aki egykor voltam, még egy jobb világban. Élek! Egy furcsa, hihetetlen módon most először érzem azt hosszú idő óta, hogy van értelme az életnek. Egy kis félelem is van bennem, hiszen eddig akár hányszor jó vágányra siklott az életem, egy tragédia mindig földre taszított, és emlékeztetett rá, hogy ha valakit igazán megkedvelsz, és közel engedsz magadhoz, azt bizony előbb-utóbb el fogod veszíteni. Mert az élet kegyetlen. De most... szinte biztos vagyok benne, másképp fognak alakulni a dolgok. Corneliát nem fogom elveszíteni, most, hogy már nem csak egy szimpla srác vagyok, tudok vigyázni rá, és fogok is. Nem engedem, hogy baja essen. S most először vagyok igazán biztos abban, hogy vadász akarok lenni. Hogy megvédhessem azokat, akik fontosak számomra. Ebbe a kategóriába pedig már ez a lány is beletartozik.
Idegesen nevetek, és próbálok reménnyel telve gondolni az elkövetkező percekre. Nehéz, hiszen egy idő után az emberből elpárolog a hit, és a rossz eluralkodik a jó gondolatok felett. De valahogy most másképp látok mindent, az egész világ megváltozott, csak mert megismertem ezt a csodálatos teremtést. Ölelése, apró csókjai is még jobbá teszik ezt a napot - már ha ez egyáltalán még lehetséges -, és hirtelen minden negatív érzés, minden egyes zavaros gondolat elveszik valahol az elmém peremén. Nem számít többé, hogy eddig mit hittem, ahogy az sem, miféle kétségeim voltak, mert már nem léteznek. Ajkai abban a pillanatban tapadnak az enyémekre, ahogy karjai a nyakam köré fonódnak, és az a gondolatom támad, azok mindig is oda illettek, és arra vártak, egymásra találjunk. Furcsa, és nyálasnak is tűnik, de attól még élvezem. Ahogy azt is, hogy lábait a derekam köré fonja, és így meg kell tartanom őt, derekára csúsztatom tenyereim, és ott, ahol fölsője feljebb csúszik, bőrét érinthetem. Csókunk egyre inkább hevesebb lesz, elmélyül, és végül már nehezemre esik a parkolóban ácsorogni, és csak éppen érinteni őt. Többet akarok, úgy néz ki telhetetlen vagyok, ha róla van szó, nem bírok magammal, éhezem rá. Bizonyára ezzel ő is így lehet, a vágy ő neki sem kegyelmez, hiszen hirtelen kiszabadul az ölelésemből, és kissé arrébb áll, én pedig gyorsan beülök a hátsó ülésre, és amint ő is beszáll, és velem szemben az ölembe ül, becsukom a kocsiajtót. Megcsókol, aztán a nyakamba rejti az arcát, amit arra fogok, ki kell fújnia magát kicsit, s a mély levegő, amit magába szív is ezt bizonyítja. Ám ez nem tart egy fél percnél tovább, addig lehunyom a szemeim, s mikor megérzem a tekintetét rajtam, én is ránézek, egyenesen a szemeibe, és akaratlanul is elmosolyodok. Benyúl a pólóm alá, és mellkasom, hasam simogatja. Finoman hátradőlök az ülés háttámlájának, és egy egyszerű és gyors mozdulattal leveszem a pólóm. Nem vagyok zavarban, és nincs is rá okom, a sok edzésnek köszönhetően, ami újabban egy héten többször is kitölti a szabad, üres óráim. A lány tarkójára emelem a kezem, onnan a szőke tincsek közé futnak az ujjaim, és közel húzom magamhoz, úgy csókolom, mintha attól félnék, a következő pillanatban eltűnik, és egyedül maradok a kocsiban. De nem, továbbra is velem marad, én pedig bátorkodva a fölsője szegélyéhez nyúlok, és óvatosan bújtatom ki belőle, mintha legalább egy porcelánbabával lenne dolgom. Mint korábban is kifejtettem, vigyázni akarok rá. - Az őrületbe kergetsz, Cornie! - súgom halkan, és megcsókolom a nyakát, enyhén meg is harapom finom, puha bőrét.

words: 651 music: [You must be registered and logged in to see this link.] notes: Sajnálom a késést. :$ Igyekeztem jót írni neked, hogy kárpótoljalak vele! :3
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptyPént. Júl. 05, 2013 9:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



Széles mosollyal az arcomon indulok Jeremy után, néha le-lepillantok összekulcsolt ujjainkra és szélesen elmosolyodok. Mióta Klaus hibriddé változtatott, nem éreztem ilyen hatalmas vágyat senki iránt, mint most a mellettem álló fiú iránt. Az embereket csak két lábon járó vértasaknak tekintettem, a vér teljesen elvette az eszem, elvesztettem önmagam, de most… Jeremy mellett úgy érzem, hogy ha csak egy kicsit is, de a régi lehetek. Újra élőnek érzem magam.
Meglep, ahogyan Jer magához ránt és megcsókol, de nem pazarlom az időt, a lehető legközelebb simulok hozzá, a karjaimat pedig a nyaka köré fonom, amikor pedig elenged és elindul, azonnal követem, minden kérdés nélkül. Nincs szükség szavakra, ezt mindketten tudjuk. A levegő körülöttünk szinte izzik a forróságtól és ezt az apró érintések vagy az, hogy fogjuk egymás kezét sokkal jobban kifejezi, mint bármelyik szó.
Amint az autójához érünk – legalábbis gondolom, hogy az övé – és türelmetlenül várok, hogy kinyissa az ajtót. Kérdése mosolyra késztet. Azok után, ahogyan viselkedek vele itt és a suliban is, mikor először találkoztunk, vannak kétségei azzal szemben hogy akarok-e vele lenni? Azt hittem egyértelmű jeleket adtam neki… vagy csak fél hinni. Azok után, amiket a Grillben mesélt van is oka kételkedni az emberekben. Ahogy nekem is, vele szemben még sincsenek kétségeim. – Drágám… – mosolygok rá és pillantok fel a szemeibe egy pillanatra – már hogy lenne ellenemre… – közelebb bújok hozzá és apró csókokkal borítom be a nyakát, egyik kezemmel Jeremy hajába túrok, míg a másikat a vállán pihentetem – bármi is, ami veled kapcsolatos? – a csókokkal a nyakától egészen az álláig haladok, majd ajkaimat az övére tapasztom és mindkét kezem összefonom a nyaka körül, lábaimat a dereka köré kulcsolom. A vágy egyre forr bennem, a hasam alján érzem, ahogyan az izmok kellemesen összehúzódnak, majd elernyednek újra és újra.
Úgy csókolom Jeremy-t, mint még soha senkit, annyira vágyom rá, mint talán még senkire. Már hogy lenne ellenemre bármi is, ami történik?!
A vággyal együtt az éhség is feltámad bennem, érzem, ahogy belülről mardos, arra késztet, hogy bántsam Jer-t, pedig nem fogom. Most először gondolom úgy a hibriddé válásom óta, hogy ebből a kapcsolatból lehet valami jó… valami különleges. Nem fogom hagyni hogy a természetfeletti létem tönkretegye a kialakuló kapcsolatomat.
Mikor kimászok Jeremy öléből egy kicsit arrébb állok, megvárom, hogy beszálljon a kocsiba, majd én is bemászok és vele szemben az ölébe ülök, újra megcsókolom, de már nem tudom megakadályozni, a szemfogaim kipattannak, ezért Jeremy nyakába rejtem az arcom és megvárom, hogy az újra normális legyen. Amint eltűnnek az éles szemfogaim, játékos tekintettel nézek a szemébe, kezeimmel benyúlok a pólója alá és fel-le simogatom a felsőtestét.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló EmptySzer. Jún. 26, 2013 10:17 am


Cornelia S. Miller

.................

Maybe... maybe you are the cure for me.





A remegés a gyomromban kínoz, mint mikor valami fontosat kell elvégezned, és már előre rástresszelsz. A pillanatnyi feszültség, ami ott kering a levegőben, szinte rögtön elpárolog, és vigyorogva nyugtázom magamban, hogy igen, ez bizony remek ötlet volt, Jeremy. - Benne vagyok. - Ezek a szavak mentőövként rántanak ki az idegesség örvényéből, és felrepítenek egy sokkal magasabb, sokkal jobb helyre, ahol könnyednek és boldognak érzem magam. Nem habozok, amint Cornelia elhúzódik tőlem felállok a székről, a tárcámból előrántok egy nagyobb összegű papírpénzt, mint amire szükség volna, a poháralátét alá csúsztatom, hogy félig kilógjon, és biccentek az asztalunk felé igyekvő asztalleszedőnek. A dzsekimet, amit most kaptam csak vissza, leemelem a székről, mindezt közben úgy, hogy másik kezemmel a lány kezéért nyúlok, és összefonom ujjainkat, sokak meglepetésére. Nem foglalkozok velük, egyszerűen nem érdekel, ki mit gondol róla, túl sokat agyalok, most először, hosszú idő óta, úgy fogok cselekedni, ahogy az nekem jól esik, mert ha egyszer örömet okozok magamnak, az nem lehet rossz, nem igaz? Sose bánd meg azt, ami egyszer mosolyt csalt az arcodra. Talán megtaláltam az új mottóm.
Kisétálok az ajtón, partnerem természetesen előre engedem, de nem eresztem el a kezét egy pillanatra sem. A járdán egy hirtelen mozdulattal magamhoz rántom, átkarolom a derekát, és minden várakozás nélkül tapasztom ajkaira az enyémeket. Jó érzés azt tenni, amihez kedvem van, mintha ettől az egész világ megváltozna, egy jobb hellyé válna. Szeretném azt hinni, hogy ez tényleg így van, ezért is vagyok biztos a dolgomban, s ezért engedem el a lányt most, hogy végre figyelő szemek nélkül tölthessük együtt a... khm, tartalmas időt.
Magam után húzom, így kerüljük meg a Grill épületét, és kerülünk a mögötte lévő parkolóba, ahol a kocsim áll, nagy mázlimra egy félreeső, árnyékos helyen. Elhúzom a kezem ujjai finom szorításából, felemelem a mutatóujjam, és ajkára helyezem, ezzel jelezvén, hogy adjon nekem egy percet, és ne kérdezősködjön. Zsebemből kirántom a slusszkulcsot, gombnyomással oldom a zárat, a hátsó ajtóhoz lépve pedig kitárom azt, amennyire csak tudom, és reménykedve, határozottan, mégis félénken pillantok a lányra.
- Ugye nincs ellenedre? - Hangom rekedt, kocsonyásan remegős, és utálom, hogy árulkodik az érzéseimről. Mély levegőt veszek, akadozva árad a tüdőmbe. Istenem, de ideges vagyok! Mintha az első alkalomra készülnék... Ez valahogy örömmel tölt el, bizonyítékul szolgál, hogy ő bizony tényleg különleges személy, hiszen a visszautasítástól ennyire még Bonnie-nál sem féltem. Szinte rettegek, hogy nemet int, és magamra hagy, pedig lássuk be, nem ismerem túl régóta. Valami mégis vonz felé, vasláncok tapadnak végtagjaimra, és húznak, vonnak felé. Megrázom a fejem, igyekszek a jelenre koncentrálni, és nem a gondoltaim közt ragadni. Egy szelíd, várakozás teljes mosoly jelenik meg a szám sarkában, félig leeresztett szempilláim alól nézek Cornelia szemeibe. Kérlek, add, hogy ő is viszonozza mindazt, amit én érzek!

words: 450 music: --- notes: I want you. Am I selfish?
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Parkoló   Parkoló EmptyHétf. Május 13, 2013 11:34 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló Empty

Vissza az elejére Go down
 

Parkoló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Parkoló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Város szívében :: Mystic Grill-