No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Brianna Moonroe EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Brianna Moonroe EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Brianna Moonroe EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Brianna Moonroe EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Brianna Moonroe EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Brianna Moonroe EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Brianna Moonroe EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Brianna Moonroe EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Brianna Moonroe EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Brianna Moonroe EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Brianna Moonroe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Brianna Moonroe Empty
TémanyitásTárgy: Brianna Moonroe   Brianna Moonroe EmptyCsüt. Aug. 08, 2013 1:35 am



Brianna Moonroe

I'm not a perfect person, there's many thing I wish I didn't do


Let me
introduce myself!






╏ Becenév: Bri, Bria ( de inkább teljes név: Brianna)

╏ Születési dátum: 1996. Október 8.

╏ Születési hely: Mystic Falls

╏ Foglalkozás: Tanuló

╏ Családi állapot: A családommal élek, de lassan jön a fősuli és akkor már nem.  Van egy húgom, aki ember és remélem az is marad. Nagyon szeretem a szüleimet, még akkor is ha nem az igaziak, mivel örökbe fogadtak.

╏ Erősségek:
- Jól tudok sütni, mindent anyukámtól tanultam.
- Jól értek a divathoz, ez megy a legjobban.
- Néha dalokat írok, de mikor eléneklem, rájövök, hogy borzalmas a hangom.

╏ Tudtad-e, hogy ...?

  • Jól gitározok
  • A kedvenc állatom a tigris.
  • 17 év után tudtam meg, hogy örökbe fogadtak.

    ╏ Vágyak, álmok: Szeretném megtalálni az igazi szüleimet, hogy tudjam ki vagyok.
    Szeretném megkeresni a módját, hogyan vethetek véget a Klaus iránti kötődésemnek.


  • the adoptive little hybrid
    18, Hibrid, Vanessa Morgan


    Dorcsi

    15, nincs





    My whole life

    is in your hands now.

    Egy esti házibuliban voltam, körülöttem mindenki részeg volt, csak én nem. Én voltam az egyetlen, aki nemet tudott mondani az alkoholra. Máskor engedem magam a csábításnak, de most kivételesen nem. Egyedül állok az édességes pult mellett, ami mindenhol chips, vagy keksz morzsás volt, és mindeznek átható sör szaga volt, mivel valami figyelmetlen fiatal kiborította. Csak álltam ott, és néztem, ahogyan a többiek még többet isznak és még többet. A kedvenc zeném hallatára lassan elkezdek táncolni, de nem akartam ott egyedül, inkább beálltam a többiekhez, nem törődve mit csinálnak mellettem. Odaléptem a legjobb barátnőmhöz, akin még látszódott, hogy magánál van és együtt csörögtünk a zenére. Ekkor a konyhában, a mellettünk lévő szobában, óriási veszekedés kezdődött két focista srác között, aki valamin nagyon nem értettek egyet. Talán már ők sem tudták, hogy min vesztek össze, de folytatták. A tányérok repültek és az üvegpoharak sem úszták meg törés nélkül, de mi erről mit sem sejtve táncolunk a nappaliban. Senki nem megy a konyha felé, mindenki azzal a lánnyal van elfoglalva, akinek nagyon rövid a szoknyája. Legalábbis a srácok erre figyeltek, a lányok meg… hát ők próbálták magukra vonni a figyelmet, ami nem sikerült. A kedvenc zenémnek vége, de én maradok és folytatom a táncot, mikor egy nagy csattanást hallok a konyhából. A zene ekkor leállt, és mindenki arra várt, hogy kiderüljön mi történt. A házigazda sürgősen beszaladt, hogy ellenőrizze az édesanyja féltve őrzött porcelánjait, ekkor a két nagydarab focista ki ront az ajtón. Az egyik elesett, a másik ekkor rugdosni kezdte. Gyorsan pár ember oda szaladt, hogy lenyugtassák őket, de hiába, a két ökröt csak az alkohol irányítja.
    Mindenki arrébb állt, hogy utat hagyjon a verekedő srácoknak. Én próbálok kijutni a helységből, egyenesen a kijárati ajtó felé szaladok, ám akkor megbotlok egy ember lábában.
    - Miért pont most mész el, mikor a legjobb a buli?- kérdezi tőlem valami idegen, de nem törődtem vele, mentem tovább, hajtottam egyet a kilincsen, majd kiléptem a küszöbön.
    Akkor eszembe jut, hogy bent felejtettem a táskámat, ami nagyon fontos volt számomra, így hát visszafordultam. Próbáltam át menni a tömegen, ám ekkor a két bunyós között találtam magam. Az egyik elindult a másik felé, nem vette észre, hogy én ott állok. Megfogtam egy díszt a mellettem lévő asztalról és fejbe vertem vele. Ezzel magamra haragítottam és nem figyelt, hogy lány vagyok megpróbált meg ütni engem, de én gyorsan lehajoltam. Elkezdtem futni a pulthoz a táskámért, hogy kiszaladjak vele. A táskámmal a kezemben rohantam ki az ajtón, de a srác jött utánam. Ekkor úgy éreztem nem bírom vissza fogni magam, nem hagyom, hogy úgy érezze megfutamodtam. Elindulok felé, közben meg fogom a mellettem fekvő kerti törpét és összetöröm a fején. Ő ellökött engem és estem egy jó nagyot.Aztán jól megrúgtam… oda. Majdnem összeesett a fájdalomtól, ekkor sikerült felállnom. Ököllel hasba vágtam, majd megláttam a fölbe szúrva egy rudat, amin körbe akartak futtatni egy virágot. Kihúztam a földből, majd jó erősen gyomron vágtam vele erre összeesett. De nem bírtam leállni. Újra fejbe rúgtam, de ekkor elájult. Már egyáltalán nem volt magánál, de én akkor is ütöttem. Azt hittem, hogy még él. A barátnőm gyorsan odaszaladt hozzám, hogy lenyugtasson. Csak akkor vettem észre mit is tettem.
    Megfogtam a fejemet, és haza siettem. Bíztam benne hátha csak álmodtam, ezt a rémálmot, de nem. A srác meghalt én öltem őt meg.  
    Akkor változtam vérfarkassá. A szüleim nem értették, tudták, hogy léteznek természetfeletti lények, de sosem akarták elmondani nekem, hogy ne aggódjak semmi miatt. De el kellett mondaniuk nekem, hiszen vérfarkas lettem. De aztán még többet megtudtam mástól, hogy ez öröklődik. Ám azt is tudtam, hogy sem édesanyám sem édesapám vérében nincs vérfarkas vér. S ekkor tudtam meg, hogy örökbe fogadtak.



    Vissza az elejére Go down
    Katherine Pierce

    Katherine Pierce
    Take care, cuz' I'm a(n)...
    Human
    » lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
    » foglalkozás : ☣ psychotic bitch
    » avatar : ☣ nina dobrev

    Brianna Moonroe Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Brianna Moonroe   Brianna Moonroe EmptyPént. Aug. 09, 2013 9:13 pm

    Elfogadva!


    Üvd az oldalon, kicsi hibrid! Nááá
    Így már minden rendben van a karakterlapoddal, el tudlak fogadni. ;)Szeretnék jó szórakozást kívánni az oldalon és izgalmas játékokat! :DNem is tartalak fel tovább, úgy látom a profilod ki van töltve, tehát már csak annyi dolgod lenne, hogy lefoglalod az arcod, aztán pedig nyomás a játéktér! Nááá
    Vissza az elejére Go down
     

    Brianna Moonroe

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Hibridek-