No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Samantha Hattaway EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Samantha Hattaway EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Samantha Hattaway EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Samantha Hattaway EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Samantha Hattaway EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Samantha Hattaway EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Samantha Hattaway EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Samantha Hattaway EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Samantha Hattaway EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Samantha Hattaway EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Samantha Hattaway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Samantha Hattaway Empty
TémanyitásTárgy: Samantha Hattaway   Samantha Hattaway EmptySzer. Aug. 21, 2013 3:17 pm



Samantha Hattaway

My life is my message.


Let me
introduce myself!






╏ Becenév: Sam, Sammy... és persze bármi más, ami eszedbe jut

╏ Születési dátum: 1995. január 10.

╏ Születési hely: Spanyolország

╏ Foglalkozás: néha besegítek a helyi kisboltban

╏ Családi állapot: bonyolult kapcsolat

╏ Erősségek: kiváló memória, kötelességtudat, jóindulat, közvetlenség, őszinteség

╏ Tudtad-e, hogy ...?

  • boszorkány vagyok
  • beleszerettem egy vámpírba
  • a húgom fekete mágiát gyakorol és vámpírokat öldös, így a fél napomat aggódással töltöm

    ╏ Vágyak, álmok:

  • Sheila észhez tér
  • sikeresen lediplomázok
  • nagyszerű boszorkány válik belőlem

  • Angel
    18, witches,
    Barbara Palvin


    Anne
    titok, nincs





    My whole life

    is in your hands now.

    Közel negyed órája bolyongok céltalanul, másodpercenként nézegetve a telefonom kijelzőjét. Keresniük kell, muszáj, hogy keressenek! Sosem késtem még el otthonról, szóval nem hagyhatják csak úgy ennyiban. Érzékeny lány lévén így is keményen küzdök a könnyeim ellen, márpedig túl kockázatos lenne, ha bármi jelét adnám az észrevételemnek. Mert igen: alig indulok el egyszer-kétszer egyedül haza, mégis képesek pont ezen pillanatok egyikét kifogni arra, hogy követni kezdjenek. Vagyis konkrétan egy ember. Mikor bekanyarodok valahová, mindig vetek rá egy futó pillantást.
    Félek elfutni, mert ilyen kondícióval pillanatok alatt utolér, félek felhívni Sheilát, mert azzal valószínűleg őt is csak bajba sodornám. Félek, hogy ez a két dolog túl sok egyszerre. Valamit viszont muszáj tennem mielőtt még jobban elfáradok, különben utolér a pasas - nem túl meglepő módon pedig az első lehetőség mellett döntök. Olyan hirtelen kezdek el rohanni, hogy én magam is meglepődök rajta.
    Hát még azon, hogy az ismeretlen egy pillanat alatt megjelenik előttem. Levegőt venni sincs időm, már meg is érzem a jéghideg kezeit, amint a csuklóimra fonódnak. Vámpír. Lehetne ennél nagyobb pechem?

    Épp akkor bukkan fel, mikor elkezd sajogni az arcom a folytonos mosolygásnak köszönhetően. Jellemző. Furfangos jeltestbeszédként felvonja a szemöldökét, és gondolom nem kell ecsetelnem, mit akar ezzel a tudtomra adni. „Mit szerencsétlenkedsz még mindig a pult mögött?” Annyiszor eljátszottuk már ezt, hogy ő is unja kérdezgetni, a forgatókönyv viszont nem túl fogékony az új dolgokra. Szem forgatva felsóhajtok, de azért bekiáltok Jane után, hogy ideje lenne váltania. Várakozásképpen még fogadok pár vevőt, újabb bájcsevejeket tudok le, de… már csak pár perc, pár lépés. Máson se kattog az agyam, mint a küszöbön toporgó méregzsákon.
    A munkaerő másik fele végre feltűnik az ajtóban, unottan int, hogy menjek csak. Nem is habozok eleget tenni a lehetőségnek: búcsúzóul még nyomok az arcára egy puszit, majd megragadom a pasasom kezét és elindulok vele kifelé. Nem is tudom, melyikünk lepődik meg jobban a váratlan közvetlenségtől. Váratlanul és láthatatlanul pont most kezd rakoncátlankodni az egyik tincsem, ráadásul a merő véletlennek köszönhetően pont a jobb kezem kínálkozik az ügy megoldására. A szemem sarkából látom, hogy Kellan azonnal a pulcsija zsebébe rejti a kezét, a szája pedig mintha félmosolyra húzódna.
    - Tulajdonképpen hova is megyünk?
    Nem merem neki bevallani, hogy hozzá indultam (volna), ehelyett inkább az első dolgot vetem fel, ami eszembe jut. Hozzánk. Csak akkor fogom fel mit mondtam, mikor halkan felkacag.
    Zavartan lehajtom a fejemet, valahogy érdekessé vált a talaj. Szóval ilyen érzés elpirulni.
    - Utállak, Kellan.

    Vissza az elejére Go down
    Katherine Pierce

    Katherine Pierce
    Take care, cuz' I'm a(n)...
    Human
    » lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
    » foglalkozás : ☣ psychotic bitch
    » avatar : ☣ nina dobrev

    Samantha Hattaway Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Samantha Hattaway   Samantha Hattaway EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 8:47 pm

    Elfogadva!


    Üdvözöllek az oldalon, Sammy! *-*
    Végre megjöttél! Shelia már nagyon-nagyon várt és alig várja, hogy játszhasson veled, ezért nem is tartalak fel sokáig, de azt azért elmondom, hogy imádtam a karilapod! Razz
    Nyomás avit foglalni és töltsd ki a profilod is, aztán vesd bele magad Mystic Falls izgalmas életébe! Nyomás! Nááá
    Vissza az elejére Go down
     

    Samantha Hattaway

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Boszorkányok, varázslók-