No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Ethan D. Collins EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Ethan D. Collins EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Ethan D. Collins EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Ethan D. Collins EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Ethan D. Collins EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Ethan D. Collins EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Ethan D. Collins EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Ethan D. Collins EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Ethan D. Collins EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Ethan D. Collins EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Ethan D. Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ethan D. Collins

Ethan D. Collins
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ▲ Mystic Falls
» foglalkozás : ▲ klaus csicskája
» avatar : ▲ dylan perfect o'brien

Ethan D. Collins Empty
TémanyitásTárgy: Ethan D. Collins   Ethan D. Collins EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 8:28 pm



Ethan Daniel Collins

My house, my rules buddy.


Let me
introduce myself!






╏ Becenév: Ethan, ha kérhetem.

╏ Születési dátum: 1985. Apr. 09.

╏ Születési hely: Denver

╏ Foglalkozás: Klaust 'szolgálom'. Persze ha tehetném, akkor tennék is ellene, de... el kell fogadni a következményeket.

╏ Családi állapot: várok a csodára.

╏ Erősségek:
▲ Kitartás
▲ Bátorság
▲ Rafináltság

╏ Tudtad-e, hogy ...?

  • Utáltam vérfarkas lenni
  • saját akaratomból lettem hibrid
  • sokáig kerestem klaus-t, de a kitartásom meghozta gyümölcsét.

    ╏ Vágyak, álmok: Nem szoktam ezen annyira gondolkodni. Megelégszem azzal, amim van, viszont ha nagyon kell mondani valamit, akkor a kötelék megtörését választanám.

  • ▲ boyish monster
    28, hibrid, dylan o'brien

    kexii
    14, lexi és társai





    My whole life

    is in your hands now.

    Fájdalom.
    Újabb reccsenés hangja üti meg a fülemet, a testembe pedig újabb fájdalomhullám áramlik. Utálom. Egyszerűen ki nem állhatom ezt a vérfarkas dolgot. Minden teliholdkor muszáj átváltoznom. Az összes létező csontomat eltörni, ezáltal rettenetes fájdalmat okozva magamnak.
    Alapjában véve az erőt, és a többi adottságot kiélvezném, de ha lenne választásom, tuti, hogy lemondanék arról, hogy farkas legyek. Nem éri meg, ha ennyi fájdalmat kell átélnem. Sosem fogom elfelejteni a napot, amikor kiváltottam az átkot. Amikor megöltem valakit.
    A fák csak elsuhannak mellettem, a sötétség körülvesz, csupán az autó lámpája világít be egy kis teret, ami egy sűrű erdőn keresztül vezető úton mondhatni semmit sem ér. Ideges vagyok. Elképesztő, hogy egy apró, jelentéktelen dolgon mennyire fel tudom magam húzni. De nem is csodálkozok. Farkasként az lenne a furcsa, ha mindig nyugodt lennék.
    Nem foglalkozok a sebességgel, de szinte biztos vagyok benne, hogy a sebességmérő átlépte a 150-et is. Nem tudok megállni. Az agyamat elborította az adrenalin.
    Egy pillanat volt az egész. Egyetlen egy pillanat. Másodpercek alatt ütköztem egy másik autóba... a semmiből került elő. Döbbenten nyúlok a homlokomon lévő, véres sebhez, alig jut el az agyamig, hogy mi történt. A másik autó felé nézek, amiből... senki nem szállt ki. Ne... az nem lehet. Nem halhatott meg senki miattam!
    Szédelegve szálltam ki a kocsiból, majd félve sétáltam oda a másikhoz. Azonnal kihívtam a mentőket a szemem elé táruló látvány miatt. A 30-as éveibe járó férfi semmi életjelet nem mutatott.
    A mentők próbálták még a helyszínen újraéleszteni, de nem ment nekik. Nem tudták megmenteni.
    Meghalt. Én öltem meg. Azt hiszem innentől az életem egészen más lesz, mint eddig volt.
    Kiváltottam az átkot. Vajon milyen lesz? Átváltozni minden telihold alkalmakor, eltörni az összes csontomat.
    Igen, attól függetlenül, hogy eddig nem volt ilyenben részem, azért tudok róla egy-két dolgot, de sajnos egyiket sem lehet kellemesnek mondani, sőt...

    Az emlékképek elborították az agyamat, amiből egy újabb reccsenés rántott vissza a jelenbe. Egy fájdalmas kiáltás szakadt fel a torkomból, a kezem alatt lévő talajt megmarkolva. Egész testemmel remegtem, a következő csonttöréstől tartva.
    Azt hittem, hogy nem lesz ennyire durva, és nem fogok ennyit szenvedni. De tévedtem. Elképzelhetetlen, hogy mennyi fájdalommal jár az, ha vérfarkas vagy.

    Megkönnyebbülés.
    Vége. Újra ember alakban lehetek.
    Egy izzadtságcsepp gördül végig az arcomon. Mint általában, most is nehéz volt végigcsinálni. De... talán ennek véget vethetek. Ha megtalálom Klaus-t, örökre megszabadulhatok a telihold általi kínoktól.
    Elképesztően jó lenne, ha nem kéne a holdtól rettegnem. Ha újra normális életet élhetnék. Ha nem kéne a csontjaimat tördelni minden hónapban.
    Erőtlenül terülök el a koszos földön, izzadt testemre ráragad a kosz, de ez a legkisebb gondom most. Fizikailag és lelkileg is teljesen kikészített az átváltozás. Muszáj kipihennem... így nem mehetek sehová, főleg úgy, hogy mozdulni sem tudok.
    Fáradtan csukódtak le a szemeim, szinte ólom súlyúnak éreztem őket. Meg fogom találni Klaus-t, bármi áron. Nem bírok ki még egy ilyen szörnyű éjszakát.


    Vissza az elejére Go down
    Katherine Pierce

    Katherine Pierce
    Take care, cuz' I'm a(n)...
    Human
    » lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
    » foglalkozás : ☣ psychotic bitch
    » avatar : ☣ nina dobrev

    Ethan D. Collins Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Ethan D. Collins   Ethan D. Collins EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 8:49 pm

    Elfogadva!


    Üvdözöllek az oldalon, Ethan! Nááá
    Nagyszerű karakterlapot hoztál össze, semmi okom sincs feltartani téged a játéktértől, meg Meredith amúgy is biztosan nagyon-nagyon vár, tehát nyomás, nem szaporítom itt a szót. Annyi dolgod van, hogy lefoglald a pofid - Dylan O'Brien Nááá -, valamint töltsd ki a profilod, de ezt hiszem ezt már megetted. Very Happy
    Jó játékot és vigyázz magadra itt, Mystic Falls-ban! Nááá
    Vissza az elejére Go down
     

    Ethan D. Collins

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Hibridek-