No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Hayley Marshall EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Hayley Marshall EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Hayley Marshall EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Hayley Marshall EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Hayley Marshall EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Hayley Marshall EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Hayley Marshall EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Hayley Marshall EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Hayley Marshall EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Hayley Marshall EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Hayley Marshall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hayley_Marshall

Hayley_Marshall
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : New Orleans
» foglalkozás : családfakutató
» avatar : Phoebe Tonkin

Hayley Marshall Empty
TémanyitásTárgy: Hayley Marshall   Hayley Marshall EmptyHétf. Szept. 16, 2013 11:30 pm



Hayley Marshall

Believe me that I won.


Let me
introduce myself!






╏ Becenév: Hayley..

╏ Születési dátum: 1993.06.10.

╏ Születési hely: magam sem tudom

╏ Foglalkozás: jelen pillanatban családfakutató

╏ Családi állapot: csodára vár

╏ Erősségek: szexi, ravasz, nő.. vigyázz..

╏ Tudtad-e, hogy ...?

  • nevelőszülőknél tengtem-lengtem
  • a jobb vállamon van egy félhold alakú anyajegy
  • utálok veszíteni

    ╏ Vágyak, álmok: Először is megtudni, kik (voltak) a szüleim, szorosan ezután a képükbe vágni, hogy nélkülük is rohadt jól megvagyok.

  • homeless wolfgirl
    20, werewolf, Phoebe Tonkin

    A.
    18, -





    My whole life

    is in your hands now.

    Amikor érzed, hogy jön.. Hogy itt van.. Menekülni értelmetlen, mert utolér, mindig.. Kiáltani felesleges ugyan, mégis fogsz. Émelyegsz, borzongsz és a földi világ poklát járod meg. Mikor egy hajszálnyi választ el attól, hogy kiirtsd a fél világot, hogy egyetlen harapással, vad tépéssel olts életet. Na az a nem mindegy. Bár érzed, hogy jön, nem tudsz tenni ellene. Érzed, hogy jön és megy is nemsoká, s nem marad. Csak jön és megy. De kínt okoz. Közeledik, és te felkészültél, tudod, várod.. Lelkiekben erőt gyűjtesz, hogy túltedd magad a szükséges rosszon... Napokkal előtte érzed, hogy ismétlődik. Újra, de elméddel tudod is. Nem ringatod magad felesleges képzetbe, hisz értelmét sem látod. Mégis feszült vagy, ideges és talán még egy kicsit - egy egészen kicsit - félsz is. Nem attól, hogy meghalhatsz - nyugi, csak a halál él örökké -, csupán a fájdalomtól, hogy minden porcikád darabjaira törik, majd összeforr, és egymás után mindez kétszer is végbemegy. A köztes idő kiesik, mert nem vagy önmagad. Nem vagy ember, csak egy szörnyeteg, egy gyilkológép, aki mindenki ellensége. És élvezed. Túlteng az adrenalin, felerősödik minden, amit eddig elnyomtál és magad is ösztönlénnyé válsz. Vadászol, és megbánás nélkül szaggatsz szét bárkit. Bárkit, akit szeretsz, gyűlölsz, vagy épp, aki a közeledbe jön. Gyors egymásutánban űzöd a vadakat, embereket, vámpírokat, mindegy kit. Az másodlagos.. Vagy sokkal inkább harmadlagos. Olyankor eluralkodik rajtad a vérszomj és még saját véred ellen is lázadsz. De cseppet sem bánod. A hajsza kedvedre van, ahogy az egész éjszaka is, akár egyedül, akár falkában töltöd. Bár utóbbi a veszélyesebb, hisz gondolj csak bele, ha egyszerre nem egy változás történik.. Nem egy időben kezdődik és nem is egyszerre végződik. A folyamat gyorsaságát nem te szabályozod, még csak kontrollálni sem tudod.. Hát gondolj már bele. Önszántadból hagynád, hogy egy rohadt átok miatt széttöredezzenek a csontjaid? Eszednél vagy? Nincs olyan mazochista ember a földön, aki akarná... Már az is kikészít bárkit, hogy hallja, miként reccsennek a legerősebb csontok...
    Legalábbis így gondolom.. Nem emlékszem, átváltozásom után mikor és kit sebesítettem vagy öltem meg, de talán biztató, hogy sosem ébredtem még hulla mellett. Főleg nem félig szétmarcangolt hulla mellett. Elég nekem az émelygés, ami folytonos, ha még az a rémkép is társulna mellé, biztosan és nagyon gyorsan dobnám ki a taccsot. Bár sosem voltam gyenge gyomrú ember, de azért ezt.. mégsem.. Mindössze annyi marad meg a történtekből, hogy fáj.. Nagyon fáj, és ordítasz, hogy maradjon abba, de nem változik semmi, vagy ha igen, az sem a te javadra. Ez egy felsőbb hatalom, ami az életben nem fog hagyni téged érvényesülni, mert birtokol téged, ahogy te a farkasgént. De ez van.. Lehet hibáztatni érte anyucit, meg apucit, de célszerűbb egyszerre a kettőt, mert úgy egy idő után tutira egyedül maradsz. És most nézz rám, egy szavam nem volt egyikhez se, nem csak most, hanem egész életemben.. De azért egy "ne nyírj ki senkit, mert vérfarkassá változol" cetli, sms, vagy tudom is én mi, elkélt volna.. Erre tessék, itt van. Megint.. Jön.. És már ide is ért. Kezdem elveszíteni a tudatom tisztaságát, de tudom... Lesz még rosszabb is.

    Vissza az elejére Go down
    Katherine Pierce

    Katherine Pierce
    Take care, cuz' I'm a(n)...
    Human
    » lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
    » foglalkozás : ☣ psychotic bitch
    » avatar : ☣ nina dobrev

    Hayley Marshall Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Hayley Marshall   Hayley Marshall EmptyKedd Szept. 17, 2013 8:26 pm

    Elfogadva!

    Üvd az oldalon, Hayley! Wink
    Nagyon tetszett a karakterlapod, érdekes volt, végig fent tartottad a figyelmem. Gondolom már izgulsz, úgyhogy nem is húzom tovább az időt, továbbengedlek a játéktérre, azonban mielőtt belevágnál a játékba, nézd meg, hogy le van-e foglalva az avid és töltsd ki a profilod! Ha ezek megvannak, gyorsan keríts magadnak egy játszópajtit! Nááá
    Vissza az elejére Go down
     

    Hayley Marshall

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

     Similar topics

    -
    » Hayley Marshall ~ the girl on fire
    » Hayley Blackwood
    » Hayley Scott ~ Wildly sexy young women.

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Vérfarkasok-