No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Fakunyhó EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Fakunyhó EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Fakunyhó EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Fakunyhó EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Fakunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Fakunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Fakunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Fakunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Fakunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Fakunyhó EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Fakunyhó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Fakunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Fakunyhó   Fakunyhó EmptyPént. Feb. 21, 2014 8:24 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hayley_Marshall

Hayley_Marshall
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : New Orleans
» foglalkozás : családfakutató
» avatar : Phoebe Tonkin

Fakunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fakunyhó   Fakunyhó EmptySzomb. Márc. 01, 2014 9:18 am

Elijah & Hayley


Words: 703
Notes: pocsék kezdő, nézd el nekem.


A napok meglepően gyorsan teltek, gyorsabban, mint vártam volna, ez pedig azt is jelenti, hogy a hasam igencsak növésnek indult. Nehéz volt már eltitkolni mindenki elől, miért is vagyok farkas létemre ennyire fontos az eredeti családnak. Bár ez nem jelentette azt, hogy önként el is ismertem. Ha napvilágot lát a tény, miszerint farkas vagyok, és Klaus gyermekét hordom a szívem alatt, nos ittlétem is leredukálódik. Pontosabban az életem. Amennyi rosszakarója van, valamelyik támadás biztosan sikeres lenne. Nem akarom kitenni magunkat ennek, így inkább nem mutatkozom a városban túl sűrűn. A változás persze messziről érződik rajtam, mind a viselkedésemen, mint az illatomon. A hormonjaim teljesen megbolondultak, könnyű célpont lennék, főleg mivel nem tudok átváltozni. Ez egyrészt megnyugtató, mivel 9 hónapig nem kell éreznem a telihold nyújtotta fájdalmat, viszont átváltozásom óta nem voltam teliholdkor emberalakban. Már biztos vagyok benne, hogy ez a terhesség megváltoztat engem. Nem tudom mennyire leszek jó anya, vagy hogy az leszek-e egyáltalán, de próbálkozni fogok. Nem fogok úgy viselkedni, mint az én családom. Róluk a mai napig nem tudok sokat, de azt beszélik, a mocsár környékén, vagy ennek közelében farkasfalka tanyázik. Engem pedig nem hagy nyugodni a gondolat.. Mert miért ne lehetne? Nem fogom hagyni, hogy Klaus levadásztassa őket, amíg nem tudom, hogy a családomról van-e szó.
Talán ismét felelőtlenség tőlem úgy a mocsár környékére merészkedni, hogy tudom, a vámpírok már az én farkasaimat keresik. De mégis mi mást csinálhatnék? Nem varrhatok mindent Elijah nyakába, még akkor sem, ha biztonságban akar tudni minket. És remélhetőleg a nappaljárók is tudják, hogy Klaus védelmét élvezem. Valószínűleg nem szeretnék közelebbről megismerni a hibrid-oldalát.
Meglepem magam azzal, hogy nem tévedek el azonnal az erdőben. Tudom merről jöttem, viszont egyre beljebb jutok és úgy érzem, mintha sosem lelném meg, amit keresek. Persze sms-t küldtem Elijahnak, még azelőtt, hogy az erdőbe léptem volna. Tény, hogy dühös lesz rám, amiért egyedül fogtam neki a kutatásnak, de így éreztem helyesnek. Elvégre nem biztos, hogy jó a sejtésem, és csak felesleges időpocsékolás lenne a részemről.
Az viszont, hogy zajokat hallottam a közelből, gyanúra adott okot. Mégis ki mászkálna erre? Természetesen azonnal a vámpírokra kenném az egészet, de még mielőtt véglegesítem megállapításomat, kiderítem, ki akar rám ijeszteni.
- Elijah? - emeltem fel a hangom és körbefordultam. Ismét rossz taktika, de ha van itt valaki, ebből leszűrheti, hogy nem vagyok egyedül. Persze itt is vannak buktatók. Mint ahogy most is.
- Klaus... - Nem gondoltam volna, hogy a tőle megszokott, ruganyos léptekkel fog felém közeledni. Arcáról semmit sem tudtam leolvasni, de a tény, hogy a mocsárnál talált rám elég bizonyítékot fog neki adni arra, hogy megpróbáltam keresztülhúzni a számításait és megkeresni a farkasokat. És persze az sem könnyít a helyzeten, hogy erről Elijah-t informáltam.
Mielőtt még kiadhatná indulatát, Elijah is megjelenik a színen, mintha csak megérezte volna, hogy öccse készül elveszíteni a józan eszét. És valóban.. Ahogy kettőnk közé áll, érezhető a feszültség. Jobban félek Klaustól, mint amennyi pánikot Elijah kelt bennem, és mivel bizalmasom és titokgazdám, engedem, hogy védjen engem, ezzel együtt pedig a kicsit. Néha nem vagyok biztos benne, hogy Klaus mit is akar tulajdonképpen.. Sosem volt jellemző rám a szófogadás, természetemből fakad, hogy beskatulyázva is próbálom a magam útját járni és lehetőleg kikerülni az akadályokat. Most nem sikerült. Arra viszont nem számítottam, hogy Klausnak egészen más irányba terelődnek a gondolatai és ahelyett, hogy engem próbál meg bántani, a bátyjával teszi ezt. Feleszmélni sincs időm, már meg is történt a dolog.. Megharapta.. A testvérét.. A bizalmam egy pillanat alatt megrendült abban a hitben, amit Elijah plántált belém.. Hogy Klausról nem szabad lemondani,mert tud meglepetéseket is okozni. Hát mi az hogy..
- Egy rohadék vagy.. - sziszegem a képébe és várnám, hogy visszavágjon, de akkor már el is tűnt. Csak utolsó mondata visszhangzik a levegőben, mintha megrekedt volna körülöttünk. Élvezzétek egymás társaságát.. Mindezzel nem törődve guggolok le Elijah-hoz, hisz látszik rajtam, hogy aggódom érte. Fogalmam sincs, mit jelent ez, hogy mi következik most, azonban úgy fest, Ő tudja... Ám hallgatag és ez nem tetszik nekem. Első megérzésem, miszerint a közelben lévő faházat meg kellett volna nézni, most aktuális lesz, hisz ha másban nem is, abban biztos vagyok, hogy pihennie kell..
- Elijah.. - suttogtam félszegen felé. A sebe vérzett.. A gyógyulás még csak el sem kezdődött.. gyanítom, köze van hozzá annak, hogy Klaus hibrid.

♦♦♦
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Fakunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fakunyhó   Fakunyhó EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 8:08 am


Hayley & Elijah
You have to leave me alone!

Az események olyan gyorsan követték egymást, hogy magam sem hittem volna, de már hónapok suhantak el mellettünk. Hayley élete veszélyben volt, és a boszorkányok csak arra használtak minket, hogy megtaláljunk nekik egy lányt, akit egy rituálé során akartak feláldozni. A rituálé szerint feltámadnak, és a helybéli boszorkányok erősebbek lesznek, de a lány fél a haláltól. Ő tartott a tetőtérben a koporsómban, amiben Klaus adott át Marcelnak. Igazán kedves volt tőle, és bár minden haragom felé irányult, mégsem álltam bosszút, mert azzal csak éket vernek közénk. Össze kell tartanunk, mert a boszorkányok összeesküdtek ellenünk, és szövetkeznek a hátunk mögött. Együtt erősebbek lehetünk, és megvédhetjük egymást a támadásoktól, nem széthúzás kell. Mégis Rebekah sértettsége megijeszt. Aggodalommal tölt el, hogy nem tudott még megbocsájtani Klaus múltbéli tetteiért. Most kell összefognunk már a gyermek miatt is. Ráadásul Hayley eltűnt, és meg kell találnunk. Nem akarom, hogy baja essen, mégis az információ, aminek tudtára jutottam. A baba lenne a kulcs? Klaus-nak ennyit jelentene csak a saját vére? Megvádoltam őt, miközben Hayley elé álltam. A saját öcsémet, hogy csak azért mutat érdeklődést a gyermek iránt, mert ezzel felépíthet egy hibrid sereget. Hogy megint eldobhassa a családját.
De a harag a szemében másra mutatott, már késő, a szavak elhagyták az ajkam, s mérges fogait a nyakamban érzem. Elvesztem az egyensúlyomat, majd elenged, és én felállok. Gyűlölködő szavai engem céloznak, a lelkembe hatolnak. Megbántam, amit mondtam, de nem tudom meg nem történté tenni a dolgokat. A harapása bejuttatta a farkasmérget a szervezetembe, és én megsemmisülten állok még percekig egy helyben. A nevem említése is csak lassan jut el a tudatomig.
- Hayley, te jól vagy?  - Kérdezem, és még most is érte aggódom magam helyett, pedig tudom, mi következik most. Demencia és hallucinációk. Félek, hogy a lány nincs biztonságban mellettem. Félek, hogy sötét elmém megannyi titka közül felszabadul pár olyan majd, mait nem akarok más tudtára hozni. Amit nem akarok Hayley tudtára hozni. - Itt kell hagynod engem. Haza kell menned, nem vagy velem biztonságban! - Utasítom el, és próbálok hatni rá. Nem maradhat itt. Inkább keresse a családját, minthogy egy hamarosan megőrülő Ősi társaságában legyen. Ő halandó. Én túljutok ezen, mert engem nem öl meg, bár Hayley kétlem, hogy ezt tudja. Mindenesetre ezt egyedül kell végig csinálnom, egészen addig, míg Klaus mérge ki nem ürül a szervezetemből.


379 nope bocsi a késésért Embarassed ©
Vissza az elejére Go down
Hayley_Marshall

Hayley_Marshall
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : New Orleans
» foglalkozás : családfakutató
» avatar : Phoebe Tonkin

Fakunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fakunyhó   Fakunyhó EmptySzomb. Márc. 15, 2014 10:19 am

Elijah & Hayley


Words: 382
Notes: én is bocsi.. ♥

Nem hiszek a fülemnek, mikor azonnal az én hogylétem felől érdeklődik. Komolyan elgondolkozom rajta, hogy a harapás már most azonnal kifejti hatását.. Minden esetre azért végignézek magamon, és konstatálom, hogy fizikailag teljesen rendben vagyok.. Viszont elég rémült kifejezés ül ki arcomra ahhoz, hogy esetleg azt a látszatot keltse benne, hogy megsérültem.
- Jól vagyok.. - bólintok, és mellé lépek. Meg akarom kérdezni, mi jön most, hogy mire számítsak, vagy mit tegyek annak érdekben, hogy segítségére lehessek, de a szavakat egyszerűen nem találom. Azt hiszem, pánik lesz úrrá rajtam, így mielőtt neki próbálnék meg segíteni, magamat kell megnyugtatnom. A tudat viszont, hogy a farkasharapás halálos a vámpírok számára, egyáltalán nem segít. Sőt, csak jobban felzaklat. A bűntudat is felmerül bennem, hiszen ha én nem mondom Elijahnak akkora meggyőződéssel, hogy nem bízom Klausban, és hogy csak a gyermek haszna érdekli, lehetséges, hogy nem fajulnak el közöttük a dolgok ennyire.
- Eszemben sincs elmenni.. - tiltakozom azonnal. Nem tudom elhinni, hogy ezt kérné tőlem. Egyszerűen az indokát sem tudom mire vélni. Legyengül majd... Nem fog tudni vigyázni magára. És ha az erdőben valóban farkasok vannak, kétlem, hogy örülnének annak, hogy egy hozzá hasonló vámpír kószál a területükön. Nem tántoríthat el attól, hogy vele maradjak.. Egyrészt miatta, de a tény, hogy sötétedik, én pedig nélküle nem érzem biztonságban magam, nagyban közrejátszik.

- Nem hagylak egyedül.. - jelentem ki végül és keze után nyúlva vezetem a kunyhóig. Kétlem, hogy rá ugyanazok a szabályok lennének érvényesek, mint egy mezei vámpírra, tekintve, hogy az elsők egyike, így érthető, hogy következő kérdésem erre irányul.
- Mi fog történni? - Jobb szeretek előre felkészülni, mint hogy meglepetés érjen. - Ugye nem.. ? - hangom elcsuklik a gondolatra, hogy Klaus tudatában volt annak, hogy megölheti a bátyját. És ha a saját vérével így bánik, én még mindig nem remélhetek sok jót.
Az ajtóhoz érve nagy levegőt veszek. Nem tudom mire kell számítanom, de nem is nagyon érdekel. Hátra pillantva látom, hogy Elijah sebe még mindig nem gyógyul, pedig már épp csodára vártam. Talán vérre lenne szüksége.. Bár ebben sem vagyok teljesen biztos. Azt viszont tudom, hogy én hiába ajánlanám fel, igyon belőlem, nem tenné meg.. Nem lenne hátrány, ha lenne épkézláb ötletem, hogy mégis hogyan lehetnék segítségére. Már csak azt várom, hogy megszólaljon. Nem siettetem, türelmetlenül ugyan, de várok, hisz fájdalmai vannak. Aggódom érte.

♦♦♦
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Fakunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fakunyhó   Fakunyhó EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 10:24 am


Hayley & Elijah
You have to leave me alone!

Aggódtam Hayley miatt, mert egyedül volt, és sokan pályázhatnak az életére, csupán azért, mert Klaus gyerekét várja. Nem tehetjük ki akkora veszélynek, ami most éppen fenyegeti őt, és mégis én lettem az "áldozat". Klaus bejuttatta a mérgét a szervezetembe, ami gyengévé fog tenni, mindemellett veszélyessé, és nem akarom, hogy Hayley szenvedje meg ezt. Nem leszek beszámítható, és nem engedhetem, hogy maradjon, ha kell erőszakot is... Kit is áltatok? Képtelen lennék neki ártani, hiszen kedvelem. Szeretek a társaságában lenni, mert annyi élet és élni akarás lakozik benne. Habár tudom, hogy Klaus nem lesz minta apa, azt is tudom, hogy fivérem nem volt mindig ilyen gonosz és kegyetlen. Régen ő is csak egy ember volt, aki elismerésre várt az apjának hitt embertől. De sosem kapta meg.
- Hayley, Nem vagy biztonságban velem. Lassan jönnek a hallucinációk és... Nem akarlak téged bántani, kérlek! - Nézek rá kérlelőn és kicsit parancsolóan is, mert tényleg nem szükséges ez. Meg tudom magam óvni, és nincs szükségem arra, hogy bűntudatom legyen amiatt, amit esetlegesen tenni fogok a kiszámíthatatlan hallucinációk miatt.
- Lassan a láz és a tévképzetek magukkal ragadnak, és olyankor nem vagyok ura a tetteimnek  - Szólalok meg megadón, hiszen nem fogunk dűlőre jutni, majd feltesz egy kérdést, melyet nem fejez be, de tudom , mire gondol. - Nem, ez nem öl meg, az Ősi mivoltomnak köszönhetően. Ez csak egy kellemetlenség, akár maga Niklaus  - Engedek meg magamnak egy keserédes mosolyt, majd az asztalon lévő dolgokat kezdem el nézegetni, mintha azok sokkal fontosabbak lennének. - Kérlek, inkább keresd a családod, nem hiszem, hogy az a legnagyobb vágyad, hogy nővéresdit játssz egy betegeskedő vámpírral...  - Fordulok felé hirtelen, hogy a szemébe nézhessek. Egy pillanatra elakad a szavam, majd sóhajtok egyet... Nem kellene itt maradnia, hiszen nem ez a dolga. Nekem kellene vigyázni rá, amit csak akkor tudok ismét tenni, ha elmúlik ez az egész kellemetlenség. Egy pillanatra átfut az agyamon, hogy nem vagyok jobb, mint Klaus, és gondolataim kiülnek arcomra. Elárultam őt, és megvádoltam, holott semmi jogom nem lenne rá...


335 nope bocsi a késésért Embarassed ©
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Fakunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fakunyhó   Fakunyhó EmptyKedd Jún. 24, 2014 8:58 pm

Játék lezárva!

Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Fakunyhó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fakunyhó   Fakunyhó Empty

Vissza az elejére Go down
 

Fakunyhó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mocsár-