No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
evelyn maroon EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
evelyn maroon EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
evelyn maroon EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
evelyn maroon EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
evelyn maroon EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
evelyn maroon EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
evelyn maroon EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
evelyn maroon EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
evelyn maroon EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
evelyn maroon EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 evelyn maroon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Evelyn Maroon

Evelyn Maroon
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ♪ mystic 'f*cking' falls
» foglalkozás : ♪ live my life
» avatar : ♪ luanna perez

evelyn maroon Empty
TémanyitásTárgy: evelyn maroon   evelyn maroon EmptySzomb. Május 17, 2014 1:39 pm


Evelyn Clarissa Maroon
A DAY WITHOUT SUNSHINE IS LIKE, YOU KNOW, NIGHT.

Becenevek:
Lyn, Ivy, Evy, Clar
Születési dátum:
1993. 10. 20.
Születési hely:
Anglia, London.
Kor:
20
Csoport:
két lábon járó vértasak, vagyis ember
Foglalkozás:
bloggerkedés
Családi állapot:
egyedül, mint a kisujjam
Play by:
luanna perez
Erősségek:
a humorom, az öltözködésem, mások semmibe vevése
Tudtad-e, hogy...?
♪ oda meg vissza vagyok a vörös hajért
♪ édesanyám egyedül nevel
♪ apám meleg és van egy barátja
♪ a barátom szintúgy dobott egy másik srácért
♪ imádok írni
Vágyak, álmok:
El szeretném érni, hogy befussak az élet bármely területén.  Anyámnak megkönnyítsem az életét, és végre elköltözzek tőle.
EZ VAGYOK ÉN!
Ha csak az arcom nézed meg, semmi különöset nem vélsz felfedezni. Szépen ívelt ajkak, formás nózi, sötét szemek, szép arcélek. Talán a hajam, ami kissé eltérő kifinomult vonásaimtól, hiszen élénk piros, illetve vörös a hajam, a vége pedig szőke. Igen ez egy kissé feltűnőbbé teszi arcomat, és általában göndören hagyom, hogy a vállamra omoljon. Na most nézzük a dolgokat kicsit lentebbről. Ha valahol, megjelenek mindig feltűnést keltek a ruházatommal, sőt, sokszor még gunyoros és szörnyülködő tekinteteket is kapok, amiket egyáltalán nem veszek magamra. Nekem ilyen a stílusom, ezen nem lehet változtatni, és nem is akarok, aki így nem szeret, az máshogy se fog. Sminkem sem hétköznapi, inkább régimódi, hiszen általában tussal húzom ki a szememet, olyan macskás stílusban, mert én így szeretem.
Viselkedésem elég furcsa, bár attól függ kivel beszélek. Ha csak valakivel, akit sosem láttam, de igazán rendes velem, azzal én is aranyos vagyok, ez nálam egy alap követelmény. Viszont, ha valaki bunkó velem, azzal én is az vagyok. Olyan elven működök, hogy úgy bánj másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak, ezért is vagyok ilyen. Igazából nem vagyok én olyan nagyszájú, mint azt sokan gondolják, mikor a blogomat olvassák, vagy ilyenek, hiszen szemtől szemben senki sem olyan nagy legény. Valahogy a feszült helyzeteket nem is viselem el, és a kínos csendet is mindig valami poénnal próbálom oldani, de ez persze sokszor ront is a helyzeten, pedig annyira jó lenne, ha nem így lenne.

husi • 17 • - • pontosan nem tudom, de jó ideje
Az ablakomban ültem egy száll cigivel a kezemben és csak néztem, ahogy esik az eső. Nem volt érdekes, hogy elázom, hogy beesik a szobámba a víz, minden elázik az asztalomon, ekkor már semmi sem volt fontos. Ezen a héten két embert vesztettem el, akik fontosak voltak nekem és most már a harmadik sem akar szóba állni velem. Nem sok embert engedek közel magamhoz, de akiket igen, azokat nem akarom elveszteni, erre most kettő is magamra hagyott, ráadásul mindkettő ugyanolyan okból. Mindkettő rájött, hogy meleg. Oké, apukámról eddig is tudtam, és ha azt vesszük ő még itt van nekem a barátjával együtt, na de, hogy a barátom. Nem is értem, hogy akkor minek jött oda hozzám beszélgetni. Minek csapta nekem a szelet, vagy 2 hónapig, míg én igent nem mondtam. Annyira kitartó volt, hogy adtam neki egy esélyt, erre eldob engem, mert neki valami pasi kell. Szerintem igazán el lehetne dönteni, hogy melyik nemhez vonzódik is.
Szívok egy mélyet a mérgező koporsó szegbe, és hagyom, hogy a tüdőmben érezzem a hatását, amitől sokan csak köhögő görcsöt kapnak. Valahogy szeretem az érzést, amit olyankor érzek, amit mások nem szeretnek. Csak emiatt nem vagdosom magam, mert az mostanában akkora divat lett, hogy mindenki azt csinálja. Elvették tőle a kedvem, pedig boldogan csináltam volna, legalább elnyomta volna a belső fájdalmaim. Mondjuk én sosem úgy csináltam volna, mint mindenki más, mert szerintük az a jó, ha minél mélyebb és mindenki tudja, hogy velük nincs minden rendben, pedig ennek nem így kéne működnie. Sosem csináltam volna magamnak mély sebeket, mert aki ezt csinálja az, az én szememben egy szánalmas senki.
A csikket elnyomtam a falon, majd ledobtam az emeletről, anyám ha észreveszi, hogy cigiztem megfog verni, megint. Azt csinálja, mint régen, csak üt és üvölt velem. Sosem szeretett, ezt ő is megmondta, nekem csak apám maradt, senki más, de ő is most itt hagyott. Oké az igazat megvallva van még valaki az életemben, akiért mindent megtennék, de ő most haragszik rám. Az én hibámból. Túltengenek most bennem a dolgok és lekiabáltam a fejét, egy hülye poén miatt, amivel csak felakarta dobni a kedvemet. Elrontottam vele is mindent, pedig nekem nagyon fontos ő és pont ma nem akarom elveszteni.
Előkotortam zsebemből a telefonomat, és a nevek között kezdtem keresgélni, de nem kellett nagyon keresni, mert pillanatok alatt megtaláltam akit kerestem. Csak meredtem a nevére és próbáltam kitalálni, hogy mi legyen, felhívjam, vagy ne, de tudtam, hogy olyan forró fejű ő is, mint én. Persze neki a farkas génjei miatt van ez, míg nekem alapból, ezért is döntöttem úgy, hogy még nem hívom. Estig várok vele, addigra biztos, hogy megnyugszunk mindketten.
Léptek zajára lettem figyelmes a lépcső felől, nem tudtam mire vélni, hiszen anyám, csak tizenegykor ér haza a munkából, de akkor ki is lehet. Nem nagyon foglalkoztam vele, nem érdekelt, ha valaki olyan és arra készül, hogy megöljön, akkor megteszi akkor is, ha máskor lát, de nem fogott el a félelem, ami ilyen helyzetekben elkapja az embereket nem mozdultam. Az ajtóm nyikorgó hangjára odakaptam a fejem és egy felszabadult sóhajjal nyugtáztam, hogy nem gyilkosom lépett be hozzám. Bár, ha ez lett volna életemben az utolsó dolog amit látok, akkor boldogan halok meg. David lépett be az ajtón az én legeslegjobb barátom és az eső áztatta haja az arcára tapadt, felsője szintúgy csurom víz volt és látni lehetett felsőteste körvonalait. Azt hiszem túl sokat fantáziálok róla. Ő nem szólt semmit, csak kitartóan felém sétált majd karjai közé zárt és szorosan ölelve emelt el az ablaktól.
-Soha többet ne veszekedjünk, rendben?-nem szóltam semmit, csak bólintottam és magamba szívtam illatát. Nem is kellettek a szavak, mi mindig is lerendeztünk mindent ilyen egyszerűen és ez így volt rendjén.

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

evelyn maroon Empty
TémanyitásTárgy: Re: evelyn maroon   evelyn maroon EmptySzomb. Május 24, 2014 9:15 pm

elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon, Evelyn!
Először is hadd jegyezzem meg, hogy nagyon tetszik a választásod a pb-t illetőleg, igazán egyedi, és vagány lányt találtál, aki roppant mód illik a személyiségedhez. Másodszor, ami igazán  tetszett, hogy egy hétköznapi irányból közelítetted meg életed történetét, és még az sem volt meglepő, hogy közöd van a természetfeletti világhoz, manapság már nem is olyan meglepő, igaz? (;
Nem is sorolnám tovább szavakba öntött gondolataim, inkább megkérlek rá, hogy foglald le az avatar alanyod, nehogy más is szemet vessen rá, aztán irány a játéktér!
U.I.: A két napi csúszásért pedig még egyszer elnézésedet szeretném kérni, a staff nevében is. (:
Vissza az elejére Go down
 

evelyn maroon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Emberek-