No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Főtér EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Főtér EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Főtér EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Főtér EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Főtér EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Főtér EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Főtér EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Főtér EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Főtér EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Főtér EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Jan. 12, 2014 4:34 pm


Lucy & Cam


Nem bánnám, ha meghálálná a hálámat, de elég megértő vagyok ahhoz hogy ne erőltessek semmit. Még a cipelést se, pedig ó, milyen édes gesztus volt tőlem! Nagyon gonosz, amiért nem hagy bókolni. Se így-se úgy.
- Őket nem lehet eléggé ismerni - mosolygok rá elbűvölően. - Ez nem jó indok rá, hogy elválassz tőlük. Egyébként is az enyéim, mint ahogy te az én feleségem vagy. Rémlik?
Álomlik. Tudom ám, válaszolnia se kell.
Persze, mindettől függetlenül elbúcsúzok a lábaitól és felteszem a számomra le... na jó, második legfontosabb kérdést, mire úgy reagál, hogy a végén már én is felvont szemöldökkel, meglepve nézek rá. Ebbe mégis mi volt sértő a kis lelkének? Egyem meg.
- Figyelembe véve, milyen antiszoc vagy, az még újnak számít - vigyorodok el. Mi is körülbelül akkor estünk ide, viszont mivel MF kisváros, tudtommal mindenkivel leálltam már beszélgetni. Megszokták hogy itt vagyok, na meg hogy a szabadidőm nagy részét a Grillben töltöm és zavarom az öregeket az évfolyamtársaimmal. Ja igen, mert röhögni se lehet. Miért nem hoznak törvényt is ellene? Esetleg zavartassanak be a rendőrökkel, ha alkoholmámorok közepette az erdőben fetrengünk, vagy hasonló. Na, nem mintha nem lenne vicces, mikor érzed a szúrós tekinteteket, majd hátrafordulsz és visszavigyorognak rád.
- A sógornőd. Hé, ha lányunk születik, róla is elnevezhetnénk. Vagy nekem van sógornőm? - Avagy kérdezz rá úgy valamire, hogy igazából nem kérdezel rá. Valahogy a nevét is meg kéne tudnom előbb-utóbb. Nem akar előttem facebookozni?
Körülbelül hat háztömb és ott vagyunk, már csak azt várom hogy beközölje: melletted lakok. Helyzethez illően tipikus lenne.
- Lehet hogy vennünk kellett volna neked egy karúszót, mielőtt bemegyünk. Olyan kis cuki eccavúsat - rebegtetem meg a szempilláimat. Persze, ezt már én se bírom ki nevetés nélkül.
Viszonylag hamar odaérünk, így, kívülről viszont nem látok semmit. Mármint magán az épületen kívül, de az se nagy extra, tipikus kétszintes családi ház - nem fog meglepődni.
Egy pillanat alatt a lépcső tetején vagyok, gyorsan kinyitom az ajtót, mielőtt még felérne. A biztonság kedvéért muszáj látnom, mi van bent, mennyire vészes a helyzet. Az előszoba viszont határozottan rendben van, szóval udvariasan előreengedem a drágát, mielőtt besietnék.

SZABAD JÁTÉKTÉR

Vissza az elejére Go down
Lucy Stevenson

Lucy Stevenson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : tanuló
» avatar : Chrissy Costanza

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Jan. 12, 2014 1:12 am


Cameron & Lucy


Az hiszem, lehetne sokkal hálásabb... Hm. Egy kicsit hálásabb? Bár fogalmam sincs, ezzel mire is gondolok, inkább meg is tartom magamnak az egész gondolatot, nem kell, hogy még ő is továbbgondolja ezt. Nem akarom hallani az ötleteit.
Mennie kell, ami nála azt jelenti, hogy nekem is, ami továbbvezetve annyit tesz, hogy fel kell kapnia. Nem tudom, honnan vette ezt az ötletet, de nem az jön le, amit talán annyira szeretett volna... és ezt talán én is csak azért mondom, mert igazából tetszik a dolog. Fura dolog ez. Nem is értem. Nem is akarom. Csak kötözködök, és remélem, hogy nem a szívére veszi, hanem engem a lábamra.
- Szerintem nem ismered őket eléggé - pislogok rá kihívóan, ez azért már tőlem is sok. Mintha csak azt szeretném, hogy megismerje őket, pedig nem. Kifejezetten frusztrál, hogy ennyire közel került hozzájuk, és istenem, most komolyan megszemélyesítem a lábaim? Mit csinál velem ez a pasas?
Örülök egy sort, amikor végre letesz, rá is mosolygok - ez az én hálám. Én önálló ifjú hölgy vagyok, semmi szükségem arra, hogy bárki is szállítson. Megígérem, hogy kérni fogom, és ő lesz az első, akit, ha esetleg ilyen vágyaim lennének. Természetesen, nem lesznek.
- Hogy mondod? - nézek rá tágra nyílt szemekkel. Tudatában van ilyenkor annak, hogy mennyire provokál? - Attól függ, mi számít újnak. Pár hónapja költöztünk ide. Szóval nem, nem vagyok új.
Már csakazértse adok neki igazat, milyen kérdés ez? Mintha ő tartana számon minden lakost. Vagy már minden csaj megvolt neki a városban, és furcsállja, hogy én még nem? Simán kinézem belőle, hogy ekkora kujon, és nem értem, ez most mégis miért zavar. Luc, még mindig nem tudod a nevét sem, higgadj le.
Óvatosan biccentek, nem fogok meglepődni. Engem már igazán nem tudna meglepni semmi. Vagy öhm.
- Kicsoda? - pislogok rá kicsit értetlenül, kicsit kíváncsian, mert eddig nem említette, hogy bárki is lenne otthon. Vagyis öhm. Nekem kellett volna abból levágnom, hogy felhívták, igaz? Na mindegy. Majd most meglátom, hogy meglátom e az illetőt, vagy továbbra is élvezhetem az egyszemélyes társaságom.

szavak: 332 zene:megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyKedd Dec. 31, 2013 2:31 pm


Lucy & Cam


Féloldalasan elmosolyodok és mielőtt még kapálózni kezdene, nyomok egy gyors, apró puszit az arcára.
- Parancsoljon, kisasszony - a hálája.
Pontosabban egy része, de ha mást nem engedélyez, muszáj lesz beérnie ennyivel. A különös, hogy úgymond vissza is szolgáltatja a gesztust, sőt, mintha egyre közelebb lenne. Pedig most tényleg nem csináltam semmit. Egyhamar nem is fogok, hisz mégiscsak róla van szó: képes egyik pillanatról a másikra megsértődni, aztán akár fel... Szóval, hiába voltam türelmes. Nem-nem, ez elég szép alkalom ahhoz, hogy ne szalasszak el semmit.
Persze, alig telik el pár perc, már gondolkozás nélkül kockáztatok. Mert úgy gondolom, igen. Válasz helyett lassan közelebb hajolok hozzá, az ujjaim már az álla vonalát simítják, tekintetem az ajkaira vándorol. Egy pillanat választ el attól, hogy megcsókoljam, ez viszont épp elég ahhoz hogy megcsörrenjen a telefonom. Fantasztikus.
Hamar távolabb húzódok, mikor meglátom a képernyőt, azonnal fel is veszem. Nem tudom, mit gondol erről a törpe, de majd kiengesztelem érte. Még várnia sem kell. Meghívom, felkapom és már indulhatunk is haza.
- Szerintem ők nem így vélekednek erről - pillantok a lábaira. - Hagynod kéne, hogy vigyelek.
Persze azért leteszem, nehogy komolyabb döntésre szánja el magát a lejutásával kapcsolatban. Jobb ötletem is akad.
- Egyénként új kislány vagy, nem, drága?
El tudnám képzelni, hogy ha itt hagytam volna, most tanácstalanul bolyongana a városban. Még ha kiemelkedő is lenne a tájékozódási képessége, vagy emlékezne az útra - amit kétlek, figyelembe véve, hogy előresietett -, akkor sem száz százalék, hogy kijut egyáltalán a lakónegyedbe. Pláne gondtalanul. Végül is Mystic Falls nem a cuki lakóiról híres. Nem is kell messzire menni, elég egy meglepi telihold, és én magam vetődök rá. Valamiért nem tetszik a lehetőség.
- Már csak pár perc - mosolygok le rá. - Majd tegyél úgy, mint aki nem lepődik meg, ha úszik a ház. Christine azóta le is léphetett otthonról, így valószínűleg megy bent a katasztrófafilm. Lehet hogy jobb is. - Nem szeretem, mikor hiába pattogja körül a dolgokat. Úgy sem tud vele mit kezdeni, csak lefárasztja magát. Nők...
Vissza az elejére Go down
Lucy Stevenson

Lucy Stevenson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : tanuló
» avatar : Chrissy Costanza

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Dec. 22, 2013 9:57 pm


Cameron & Lucy

Egészen addig szigorú arccal nézek rá, amíg fel nem hozza a barátnőket. Ember, én örülök, hogy egy ember van, akivel megértem magam! Persze, nem mondhatnám, hogy folyamatosan azon dolgozok, hogy új embereket megismerjek, mert, ahogy ő is mondta, ha okos lennék, otthon ülnék és olvasnék. Vagy azon gondolkoznék, milyen kár, hogy az egyetlen esélyemet is elrontottam, hogy a seggfejjel lógjak.
- Ez esetben, azt hiszem, hálásnak kéne lenned a hiányzó kerekeimért - nézek rá még mindig szúrósan, bár immáron inkább a fájó igazság az elmondottaiból bánt, mint az, hogy kinevetett. Főleg, hogy még igaza is van. Minden bizonnyal nem vagyok normális és ennek simán lehet hatása a baráti köröm méretére is. Néha olyan lehangolóak az emberek. Lényegében nem is szeretem az embereket. Nem is kéne itt lennem. Igazán nem.
Viszont, amikor már megyünk, meg sem fordul a fejemben, hogy magára hagyom, jelentsen is ez bármit. Sokkal jobban esik most közel lenni hozzá, nekidőlni és hallgatni azt a sok hülyeséget, ami kijön a száján és ami szórakoztat.
Végül még egy puszit is kiérdemel nálam, mert megcsókolni, tényleg nincs elég bátorságom. És valószínűleg az egész cuki-kérdés erre ment ki, és az örömöt sem szívesen adnám meg neki... Egyszerűen ez most nekem is jólesett. Ahogy a keze is kellemes, és egészen boldog leszek egy pillanatra.
- Úgy gondolod? - mosolyodok el hozzá hasonlóan és egy hosszabb pillantást vetem az ajkaira. Persze, ezt már nem gondolom túl komolyan, és amikor a telefonja is megszólal, azonnal elhúzódom. Nem, nem akarom, hogy félreértsen, még ha egy pillanattal ezelőtt mégis azt akartam. Nem tudom mit akarok, oké? A férfiak gonoszak, kihasználnak és beléd rúgnak, de én meg nő vagyok, akik meg reménykedni szeretnek, hogy ez majd más lesz. Persze, a nevét még mindig nem tudom. Semmit nem tudok.
Lázadok, persze, hogy lázadok, mert lehet itt nekem akármilyen kényelmes is, akkor sem helyénvaló ez az egész. Gonosz. Kihasználja, hogy nagyobb és erősebb, ami persze megint csak tetszik, de na. Na. Ezt akkor sem csinálhatja velem. Nem taperolhat, nem, nem.
- Ezt biztos nem láttad sehol - villantok egy vigyort, majd megpróbálok lekászálódni a karjaiból. - Szeretném megmutatni, hogyan működnek, mit szólsz? - csak tegyen szépen le. Vele megyek, csak hadd a saját lábamon. Igazán.

szavak: 361 zene:megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Dec. 20, 2013 7:22 pm


Lucy & Cam


Pár másodperc erejéig komoly maradok, de nem bírom sokáig nevetés nélkül. Normális? Komolyan?
- Drágám, ha meglenne mind a négy kereked, jelenleg épp a könyvedet olvasgatva ülnél otthon, és maximum egy kérdés kapcsán merülne fel a társaságom: melyik barátnődnek meséled el először, hogy mekkora seggfejjel futottál össze.
Még akkor is, ha bejönnék neki. Végül is tény, hogy egy szemétláda vagyok, most is csak a jókedvemnek köszönheti az udvarias viselkedést. Na meg annak, hogy nem normális. Érdekel. Szeretném. Amit pedig szeretnék, azt akarom, amit pedig akarok, azt megszerzem magamnak. Előbb vagy utóbb, de ő is be fogja látni.
- Nézőpont kérdése. - A mozdulatát utánozva megrándítom a vállam, persze csak óvatosan, nehogy fejbe vágjam szerencsétlent, miközben közelebb hajolna. Határozott haladást jelent, így elképzelhető, hogy fellopózik egy elégedett vigyor az arcomra. Bár nagy a kísértés, nem áll szándékomban "visszaszolgáltatni" a puszit, az én stílusomban máshogy nézne ki a dolog. Inkább elkapom a tekintetét és gyengéden végigsimítok az arcán - szívem szerint el se engedném, hisz mivel régóta itt vagyunk, finoman szólva is r.hadt hideg. Tessék, ez is azért van, mert kéreti magát. Fél perc alatt úgy felmelegíteném, hogy ruha nélkül is könnyedén ellenne.
- Jobb bátor cukinak lenni, nekem elhiheted. Minden szempontból kiskapuk ezrei nyílnak meg előtted - vigyorodom el. Tényleg kezdem úgy érezni magam, mint egy jól érvelő cukros bácsi, vagy mint egy beszívott top shop műsor vezetője, aki épp... hormonitikus kedvében van. Jobbnál jobb lehetőségek. Ráadásul alighanem az első változat felel meg a valóságnak, tekintve, hogy pár perccel később már lázadozva pihen a kezeimben. Amúgy igen, tök logikus.
- Van? Hol? - pillantok le rá csodálkozva, majd fél kézzel megemelem az egyik combját és vizsgálgatni kezdem. - Ez lenne az? El se hiszem! Még csak tévében láttam, de nem gondoltam volna, hogy ilyen szép formás.
Közben azért elindulok, nem lenne hátrány, ha még ma odaérnénk.
Vissza az elejére Go down
Lucy Stevenson

Lucy Stevenson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : tanuló
» avatar : Chrissy Costanza

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Dec. 16, 2013 9:01 pm


Cameron & Lucy


Ez vagyok én. Minden apróságon képes vagyok annyira fennakadni, hogy jobbat röhögök, mint egyébként valami tényleg viccesen - vagy mások szerint viccesen. Ez például lehetett akármilyen bugyuta, nekem elnyerte a tetszésem és a rekeszizmom is élvezi a helyzetet. Ma kifejezetten sokat nevetek, hát nem? Érdekes.
- Ne tiporj a lelkembe... Unalmasnak tartasz? Mert én magamat normálisnak, már ne is haragudj meg, szívem - óvatosan félredöntöm a fejem, ahogy várom, hogy kiássa magát. Jó kis beszélőkéje van, és szórakoztat minden megoldása, szóval csupa fül vagyok, attól függetlenül, hogy a füleimet sem szeretem túlzottan.
Mindenkinek vannak flúgjai, közöttünk meg létrehozhatnánk egy ilyen versengést, ami jelen helyzetben egyértelműen másról szól már, mint a cukiság. Micsoda manipuláló emberek vannak! De azért, csak hallgatom, mert érdekel, mégis mire és hogyan akar rávenni.
- Ne - drámaian a számhoz kapom a kezem, mintha most tényleg valami sokkoló tényre világított volna rá, és tovább figyelem, hogy mit akar kihozni ebből az egészből. Szorgosan bólogatok, ahogy magyaráz, mint a kislány, akinek éppen az élet nagy dolgait mesélik, nyitott vagyok mindenre, ó, igazán. - Szerintem téged szörnyen félrevezettek ezzel kapcsolatban - vágok lemondó fejet, és sóhajtok egy aprót. - A bátor lányok nem biztos, hogy cukik, ezt el kell ismerned, és a cuki lányok sem mind bátrak. Én meg még nem döntöttem el... - vonom meg a vállam és közelebb hajolok hozzá, hogy hirtelen elhatározásból puszit nyomjak a férjuram arcocskájára. Ami eddig is olyan kísértőn közel volt, de amíg nem emlegette a bátorságot, inkább meghúztam magam. Miért kezdem ennyire jól érezni magam?
Jellemző, hogy pont most csörög be, én pedig azonnal a háttérbe vonulok. Van egy olyan rossz érzésem, hogy talán ennyi volt a napunknak, és talán már emészteném is a búcsúzkodást, amikor felajánlja, hogy menjek vele. Kedves, de talán mégsem kéne, miközben mégis akarok. És mint kiderül, ez nem is kérdés volt. Utasítgat. És akaratom ellenére elszállít. Hallatlan!
- Ez emberrablás! - sikkantok fel, de egyből át is karolom a nyakát, hogy biztonságban érezzem magam. - Messze lakik, Mr Bűnöző? Mert tudja, van lábam is - valamiért viszont élvezem a helyzetet, ahogy egyszerre stresszel és boldogít a helyzet. Nagyon furcsa, hogy ilyen közel van, és még furcsább, hogy nem menekülök sikítva.

szavak: 363 zene:megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Dec. 16, 2013 5:47 pm


Lucy & Cam


A láncreakció menete: Cam jártatja a száját, drágaszág nevet, Cam pedig nevet rajta, hogy drágaszág nevet. Alapjában véve nem vagyok az a hangosan röhögő típus, hamarabb fulladok meg attól, hogy némára vagyok kapcsolva, illetve hamarabb vigyorgom szét szerencsétlen arcizmaimat. Fogalmam sincs, hogy mi változott most, de majd rájövök egyszer. Nem probléma ez, hogy definiálni kelljen és megoldást keresni. Na, a kincsvadászathoz egyébként is öreg vagyok már, majd ha tolókocsiban fogok ücsörögni, nekiállok. Mindenki azt mondja, hogy 40 év fölött fiatalodik az ember - had higgyem már el.
Az, hogy nem is ember vagyok, igazán részletkérdés. Főleg, mert ilyenkor valóban hajlamos vagyok elfelejteni, és ez elég vicces helyzeteket tud eredményezni.
- Még szép! A normális emberek unalmasak. - Bár erről a fajról még nem sok információt tudok, hiába élek a húgommal. Ó. Velem él. Mindig elfelejtem, hogy mégsem százas.
A cukiság is feldobódik, hozzáteszek még egy jelzőt és tadaa! A feleségemnek viszont nem esik le, hogy értem a komoly értelmezéseimet - vagy legalábbis úgy tesz. Vagy túl gyanakvó vagyok, amiért én is ugyanezt tenném, ha a helyében lennék. Túltárgyalt részlet, túl sok választás. Visszatérve a lényegre: próbálom úgy összeszedni magamban a választ, hogy egyértelmű legyen, de végig tudjam mondani anélkül, hogy tarkón csapna a pici kezével.
- Látod, itt a probléma. Kicsim, az ágy nem csak alvásra jó - pillantok vissza rá komolyan, mégis úgy, mintha egy gyereknek magyaráznám el a... tudjuk mit. Tartsuk a felelősségteljes, de őszinte szülő feelinget. - Vannak bátor lányok, akik a cirkuszban tornáznak, őket artistáknak hívják. Vannak, akik hangulatos helyeken tornáznak, és vannak akik tényleg bátrak, és az ágyban. Utóbbi a cuki lányokra jellemző.
Az extra bátor lányok helyeit pedig nem részletezzük, túl hosszú lenne a sor. Ha úgy adódik, inkább megmutatom neki, úgy gyorsabb és élvezetesebb. Mert de, igenis élvezné. Tudom.
Kár, hogy a fantáziámból pont egy megvadult mosógép rándít ki. Miért pont mosógép? Miért nem javíthatok mást? Hjaj. Pluszba a helyzetet is ki kell mentenem valahogy, a lakásunk meg eddig is kb. átjáróként működött, szóval egyértelmű a döntésem. Egyedül nem megyek el.
- Szabad akarat van, tudod - vonok vállat mosolyogva, majd felpattanok és mielőtt ellenkezhetne, ölbe kapom. - De mindenképp jönnöd kell.
Vissza az elejére Go down
Lucy Stevenson

Lucy Stevenson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : tanuló
» avatar : Chrissy Costanza

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Dec. 15, 2013 8:06 pm


Cameron & Lucy


Erdősen? Először értetlenül nézek rá, biztosan van vagy két egész másodperc, utána viszont kibukik belőlem a nevetés. A fejem fogom és nagyon igyekszem leállni, ez ennyire aztán tényleg nem volt vicces.
- Hibbant vagy - nevetgélek még mindig, és megtörlöm a szemeim. Erdősen. Hát szétzabálom. Idióta.
Lehet, hogy valamit ő vesz túl komolyan, lehet, hogy valamit én, de az is előfordulhat, hogy valamit meg egyikünk sem vesz kellőképpen úgy, vagy épp túlzottan. Egyébként is, nincs megmondva, hogy mi mennyire számít súlyosnak. Ő félhet a szavaktól, én félhetek a közelségétől, ettől nem lesz unalmas. Ugyanígy a kettőnk közötti cuki-verseny is nagyon kiemelt helyet kap.
A mosolyától nekem is felfelé görbül a szám, hiába éppen azt kezdi boncolgatni, miért ő az aranyosabb. Komolyan, rossz emberrel kezdett, mindenki engem tart a legcukibb embernek a világon, és ez egy kicsit sem szállt a fejembe, csak tudom és utálom is - most mégis nagyon szeretném, ha ezt ő is elismerné.
- Bátrabbak? - vonom fel a szemöldököm és rosszat sejtek, ez valami mocskos terv lesz, hát csak rá kell nézni, biztosan egész nap ilyeneken töri a fejét. - Ezt mégis hogy kell érteni? Lehet, hogy már hosszú évek óta együtt élünk, drágám, de semmit sem tudsz a bátorságomról - mosolyodok el angyalian, hiszen ez az egész egy nagy vicc, hiába gondolom néha talán egy kicsit komolyabbnak.
Egy kicsit megrezzenek, amikor megszólal a telefonja, hajlamos vagyok infarktust kapni minden apróságtól, és ezt néhány alak rendes ki is használja, köztük például anyám... De ne menjünk bele. Lepillantok a kezére, majd vissza rá, és várom, hogy felvegye, beszéljen, letegye, itthagyjon... Mert az ugye már törvényszerű, hogyha valaki csörög, mennie is kell. Mikor zuhant ennyire a hangulatom?
Kicsit elhúzódok tőle, nem akarom feltartani, hiába futkos a fejemben az egyszerű "ne engedd el". Ugyan miért ne?
Valamiért mégsem bocsánatért esedezik és rohan el, amiért megint felvidulok kicsit, és visszatér a komolytalan én.
- És ha nem akarok menni? Mosógépgyilkos - próbálok nagyon komolyan nézni rá, az, hogy mennyire sikerül, már nem rajtam múlik.

szavak: 326 zene: exfaktor :3 megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Dec. 15, 2013 6:58 pm


Lucy & Cam


Oké hogy poénkodunk, de az örökké szó nekem akkor se fekszik. Már fut is ki a szín az arcomból, most kéne valami váratlan fordulat, amin elpirulnék. Öhm, jó... Életemben talán egyszer pirultam el, mikor 6 évesen lehajolt az osztályfőnököm egy krétáért. Gyönyörű pillanat volt, gyermekkorom legemlékezetesebb másodperceit éltem. Manapság ha villantanak, odabaszok egy vigyort a területhez és the end. Persze, ez is attól függ, milyen helyzetben történik a szerencsés véletlen. Illetve mennyire véletlenül.
Minden esetre egy tényünk már van: nem csak gondolatban vigyorgok. Ez a feszültségoldás kellett ide, tessék.
- Mármint olyan erdősen? - vonom fel a szemöldököm. Olyan kis vicces vagyok, hogy nagyon.
Mégis elveszi a favicceimmel való kibontakozásom lehetőségét, mert hagy ne mondjam, mennyire elmegy a kedvem a kis sétánk miatt. Mégis benyögök valami kedveset, aztán maguktól jönnek a baromságok, ő meg magától jön közelebb hozzám. Hát, veheti úgy, hogy a haját már eltulajdonítottam. Mást nem merek simogatni, ha előbb pórázosat játszott, most tuti szájkosarat rögzítene a képem elé. Úgy pedig hogy a francba lopnék csókot? A jövőre is kell ám gondolni, én pedig tudom, hogy ma sikerülni fog. Ha már eddig eljutottunk, a továbbiakban igazán nem lehet nehéz dolgom. Lehet, hogy okos kis csaj, de az okos kis csajoknak is vannak különböző érzelmeik. Volt időm megtanulni a húgom mellett.
- Biztos vagy benne? - pillantok le rá félmosollyal az arcomon. Igazából tényleg ő a cukibb, de túl könnyű lenne, ha már is bevallanám. - Nem is tudom. Úgy hallottam, a cuki lányok általában bátrabbak.
Közönyösen rándítok egyet a vállamon és újból rávigyorgok. Két lehetőség van: cáfol és veszekedni kezd, vagy megsértődik és itt hagy. Nem mintha utóbbit engedném egyáltalán, mert hát mégis viccelődünk, ennél fogva nem olyan korlátozottak a lehetőségek. Nem durcizhat máshol.
Ironikus, hogy pont az én telefonom kezd el csörögni. Az arcom ugyan meg se rezzen, továbbra is őt nézem, az egyik kezem azonban máris a készülék után nyúl. Csak akkor pillantok le rá, mikor már kirángattam a kabátom zsebéből, akkor viszont bebizonyosodik a sejtésem. Habozás nélkül veszem fel.
- Minden oké? ... Upsz. - Egy pillanatra elemelem a fülem mellől és rápillantok Lucyre, majd elmosolyodok és tovább beszélek. - Negyed óra - ezzel le is teszem.
- Kinyírtam a mosógépet, szóval haza kéne mennem temetésre. Viszont nem szívesen hagylak itt, időm pedig nincs hazakísérni. Kizárásos alapon muszáj lesz velem jönnöd.
Vissza az elejére Go down
Lucy Stevenson

Lucy Stevenson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : tanuló
» avatar : Chrissy Costanza

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Nov. 25, 2013 3:03 pm


Cameron & Lucy

Ez csak természetes. A jó feleség mindig ott van, és végzi a dolgát, nem igaz? Főz, most, takarít, azaz gondját viseli a kis családjának. Az mondjuk már más kérdés, hogy nem tervezek ilyesmit a közeli jövőmbe, sőt, nagyon a távoliba sem, de ez az egész beszélgetés magasan a talaj fölött zajlik, nincs is igazán miért aggódni. Mármint. Mindketten tudjuk, hogy ez ennyiben is marad, ha majd elválnak útjaink, és remélhetőleg nem fog hívogatni... Igaz?
- Természetesen - mosolygok angyalian, és nem értem, mitől lesz hirtelen feszélyezett a hangulat. Talán mégis komolyan beszél? Vagy legalább egy kicsit úgy gondolja... Pedig a játék a nagy szavakkal izgalmas.
Engem választ, engem választ, hát repes a szívem. Azért remélem, hogyha majd egyszer tényleg gyereke lesz, azt nem lesz hajlandó csak úgy eldobni bármi nőcskéért. Nem lenne túl minta-apukás. Jelenleg viszont eszemben sincs apukaként gondolni rá, hiszen még 20 se lehet... Hm. Talán aggódhatnék, hogy "idős" hozzám, de az eddigiekből ítélve ez nem igaz, és egyébként is. Nem akarok én tőle semmit... ugye?
Az biztos, hogy még nem tartunk ott, hogy ölelgessen, hogy hozzám érjen, bármi ilyesmi, érzékeny vagyok a témára, neki pedig el kell ezt fogadni, vagy agyő. Nincs kedvem szenvedni, tetszett, ami eddig volt, nem elmarni akarom magam mellől, egyszerűen csak ilyen vagyok. Fogadja el. És ne haragudjon. Hiszen, én próbálom egyengetni a kapcsolatunk, ha már miattam sodródtunk le az útról. Vagy valami ilyesmi. Mióta aggódom ennyire?
Beharapom a számat, hogy ne nevessek fel hangosan. Persze. Hát persze. Kis egoista. Valamiért mégis szeretnék közelebb kerülni hozzá, minden értelemben, hiszen most is olyan kedves... Már hosszú percek óta nem érzem magam feszélyezve. És de, de, ez egy bók volt. Szépfiú-féle bók, amitől vigyorognom kell és elemelnem a fejem a válláról, hogy ő is lássa, mennyire értem, mennyire nem bóknak szánta.
- Én ezt nem bírom - kuncogok rajta, ez már édes. És igaza van, cukibb nálam, de ezt mégsem hagyhatom. - Én akarok lenni a cukibb - biggyesztem le az ajkam és bánatos kiskutyaszemekkel nézek rá. Ha ez nem hatja meg, akkor semmi.

szavak: 334 zene:megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyVas. Nov. 24, 2013 2:00 pm


Lucy & Cam


Ó, gondoskodna rólam? Ez már sokkal jobban tetszik, igazán nagylelkű. Már csak az a kérdés, lemondjak -e Hannibal fiamról. Nem tudom megérteni, hogy kérhet ilyet tőlem - közülük válasszak? Hjaj-jaj.
- Vagyis szükségünk lenne rád, és a jó szívedet tekintve örökké mellettünk maradnál - felelem nagyvonalúan, majd... nos, gondolatban is eljutok a mondat végéig. Egy pillanat alatt olyan sápadt lesz a fejem, mint egy hullának. Örökké. Ez ijesztő szó. Zavartan köhintek párat, majd rekedtes hangon hozzáteszem: - Persze egyértelmű volt, hogy téged választalak, édes.
Franc, most titokban kell beszereznem egy Hanni babát.
Viccet félretéve nagyon úgy tűnik, hogy bejön neki ez a sok baromság amit összehordok, nekem pedig bejön hogy bejön neki, na meg ő maga. Tehát mi itt a probléma? Nem tudom felfogni, miért ekkora bűn, hogy hozzá merek érni. Alig negyed órája lógunk együtt, mégis ez az ezredik kérdés, ami felmerül vele kapcsolatban. Bosszantó, szörnyen bosszantó. Főleg mert ettől egyre érdekesebbé válik, én, a türelem mintaképe pedig egy kedves kérdést is megeresztek. Illetlen, de a jóféle illetlen - nem is válaszol rá rendesen, ha mégis, várhatja hogy elhiggyem.
A közelsége viszont kárpótol, hogy ő is kérdez meg minden. Kíváncsi vagyok, ilyenkor mit gondol. Lehet hogy azt hiszi, megsértődtem. Öhm, szóval hogy tudja hogy megsértődtem. Hé, elkényeztetett kölyök vagyok, ezt mindenki tudja. Messziről is könnyen megállapítható, hogy túl jó nevelést kaptam, nem téma. Egyébként sem érzem jogosnak a pórázos haladást, még mindig. Ez olyan, mintha rohangálnék utána.
- Persze hogy nem - suttogom, miközben két simítás között lepillantok rá. - Néztél már tükörbe? ... Na, nem mintha bókolni akarnék, drága, de azért jól gondold végig.
Túl kedves vagyok, most már biztos.
Pusztán az egyensúly helyreállítása végett előhúzom a telefonomat, magunk elé emelem és kacsintokcsücsürítek egyet.
- Nálad már csak én vagyok cukibb - jegyzem meg a tükörképemre sandítva. Igen, most már sokkal jobb a hangulat.
Vissza az elejére Go down
Lucy Stevenson

Lucy Stevenson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : tanuló
» avatar : Chrissy Costanza

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Okt. 30, 2013 11:48 pm


Cameron & Lucy

Nem tudom, miért hajol már megint kényelmetlenül közel, de tűrök, nem lesz része abban az örömben, hogy zavarba hozzon... a szavaival... a hangjával... de a pillantása kizökkent. Gonosz dolgok ezek, inkább nézek valami nyugisabbat, például egy éppen üres asztalt. Magányos asztal, de nem kell aggódnia olyanok miatt, mint a pasik. Vagy egy bizonyos pasi, akinek még a nevét sem tudja. Szörnyű.
Kész, vége, én ezt nem bírom, muszáj felnevetnem, ezzel pedig zárom a gyerek témát. Vagy mégsem.
- Már ne is haragudj meg, de nincs kedvem egy kicsi, érzelmileg teljesen tropa kannibált nevelni - csóválom meg a fejem. - Ha erre vágysz, egyedülálló apuka lesz belőled, amit még én sem szívesen engednék, tekintve, hogy magadról is alig tudsz gondoskodni... nem bírnátok nélkülem - még egy ilyen egoista dumát. Bár az biztos, hogy a pasik nagy része tényleg nem bírja nő nélkül - a többi pedig homár. Itt ismételten megjegyzem, hogy nincsenek előítéleteim.
Nem egészen értem, hogy nekünk most miért is jó a házasság, de vigyort azért kap. Az én drága hitvesem mindenben támogat és segít, hurrá, hurrá. Maradjon is ez így, játszuk el, mintha hinnék az örök szerelemben.
Az ajánlat, miszerint lépjünk le csodás, bár a megközelítésem már kevésbé tetszik. Oké, itt szórakoztatjuk egymást már egy ideje, de azok szavak és egyszerűen nem vagyok köteles elviselni, ha hozzám ér. Nincs szükségem segítségre, egyedül is odatalálok a főtérre, és talán így időm is van elszégyellni magam, amiért valószínűleg durva voltam. Főleg a kérdése után gondolok erre, de egyenes választ akkor sem fog kapni. Már ha egyáltalán van konkrét oka a viselkedésemnek. Az pedig hátborzongató, hogy egyből másik pasit keres a háttérben. De nem, nem kapja meg, amit akar. Ennél nekem is több kell.
Viszont bűnbánatom jeléül kicsit én közeledem hozzá, vagy éppen a vállához, ami még egy kevésbé ijesztő része. Egy pillanatra megmerevedek, egyszerűen nem szeretem, ha hozzámérnek, ezt hogy magyarázzam el neki úgy, hogy ne vegye személye elleni sértésnek? Mert az biztos, hogy korábban túl nyers voltam, és bizony rosszul vette. De ha egyszer mindenkit így reagálok le? Nem szeretem, ha közel kerülnek. Ez viszont most nem ijesztő, és képes vagyok megmaradni a helyemen, kicsit megnyugszom a vállán, és talán a szemem is lehunyom, csak mert ezt nem láthatja. Valamiért azt sem akarom, hogy észrevegye, kényelmesen vagyok.
Kérdezek, hátha ezzel sikerül mindent visszaállítanom a rendes kerékvágásba. Ő kezdte. De már akkor is bejött, és úgy tűnik, ez a kommunikációnk legfőbb (bár komolytalan) módja működik. Én pedig szeretek tét nélkül beszélni.
Annyira szeretem! Khm. Mondanám, ha tényleg az idők kezdete óta együtt lennénk és minden nap egy-egy ilyen csodás történettel szórakoztatna. Mert én jól szórakozom, valószínűleg ezt még neki is sikerül leszűrnie a remegő vállamból. Akár írhatnék is, de arra még nem adott okot. És nem is akarom engedni neki, hogy képes legyen rá.
- Hát az enyém sajnálatos módon nem volt ilyen érdekes - drámaian sóhajtok egyet, mintha ezt annyira bánnám is. - Képzeld, voltam a Grillben és rám hajtott egy pasi. Hiába magyaráztam neki, hogy boldog párkapcsolatban élek, nem hatotta meg... - újabb drámai sóhajtás, és most kicsit felemelem a fejem, hogy ránézhessek. Kis pofi. Szívesen nyomnék rá még egy puszit, de már az az első is túlzás volt. Nem szeretném meghazudtolni magam, vagy sok lenni vagy... uncsi. Gyűlölöm, ha valaki un vagy untat, és vele még egyik sem történt meg, szeretném ezt a jó utat megtartani.
Vissza az elejére Go down
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Okt. 30, 2013 10:31 pm


Lucy & Cam


Önző, mi? Pont az ő szájából kicsit különösen hangzik ez a szó, de nem kötekszünk, még visszaköt a drága. Eleresztek egy féloldalas mosolyt, majd közelebb hajolok hozzá és a tekintetét keresem.
- Vannak dolgok, amire önzőnek kell lenni - suttogom felvont szemöldökkel. Az ajkaira pillantok, majd vissza a szemeibe, a mosolyom pedig egyre szélesebb lesz. Ha abból indulok ki, hogy a legkisebb utalást is félreértené... valószínűleg kivágom ezzel a biztosítékot. Vagy mégsem, nem. Ha az ikrek felé kacsintgattam volna, akkor lenne nagyon dühös. Nem tudom eldönteni, hogy sajnáljam -e vagy sem: a mérges nők szexik, de ha más "irányból" közelítem meg, lehet hogy közelebbről is megfigyelhetem a morcos arcát. Nem mindegy.
- Legyen Hannibal. Ő menő volt.
Csak ne a hadvezéres Hannibalra gondoljon a könyvmoly fejével, mert akkor helyben kapok agyf.szt. Nem mintha ez egyébként nem valósulna meg.
Más az, ha gondolod valakiről hogy szűz, és más az, ha egyértelmű utalást tesz rá. Ez... ez nagyon szomorú. Pocséklás.
- Ó, drágám, persze hogy segítek. - Mondom ezt úgy, mintha épp részvétemet fejezném ki. - Ezért jó a házasság. - Ezt minden csajjal közlöm minimum egyszer, hogy ha eltelik pár tíz év elkezdődhessenek a válások és legyen kit vigasztalni. Ja, tényleg szuper dolog a házasság, de a válás még szuperebb.
De a karolás nem, ezt megjegyzem. Szóval hagyjam békén. Olyan okos a kis édes mint gondoltam, rájött, hogy könnyebb ha csak kullogtat maga után, mintha pórázra kötne. Ahhoz erőt is kéne kifejteni, tényleg. Miért nem léptem még le? Túl rendes vagyok én ezzel a lánnyal. Ha elhagyná valahol a csizmás kandúros "ölelj meg" szemeit, máshogy működnénk, így viszont egy kérdést is megkockáztatok. Értékelhetné hogy érdekel.
- Mindig képes vagy meglepni.
Nem habi, az viszont igen, amit ő mondott az imént. Vagy tényleg nagyon zavaros kis személyisége van. Utóbbi esetben szívesen helyes vágányra terelném, de hát ha nem szolgál információval, nem tudok mit csinálni. Se kit.
Szűzies gondolataimból - naná -, mégis kiránt, pislogok is párat, de a helyzet még mindig homályos. Nem is értem, miért.
Szép lassan átkarolom, ezúttal nem a derekánál, mert azért mégsem. A haját kezdem el simogatni, szóval elengedhetetlen mozdulat. Bizony, ez ilyen.
- Szörnyű. Arra keltem, hogy egy 170 centis lepke mászkál az ágyamon, bekaptam két bogyót mert azt hittem képzelődök, és mikor visszaaludtam, álmomban rám mászott Superman. Egyébként csak Pókember volt - legyintek a szabad kezemmel. Nem mintha látná így. - Neked, drága?
Vissza az elejére Go down
Lucy Stevenson

Lucy Stevenson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : tanuló
» avatar : Chrissy Costanza

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Okt. 23, 2013 11:05 pm


Cameron & Lucy


- Mindig is tudtam, hogy ilyen önző vagy... - forgatom meg a szemem. Nem, nem önző, de bátran piszkálhatom, hiszen, ő zavart meg először. Bár nem tudom, meddig hivatkozhatok még arra, kezdünk egyelő felekké válni, ez pedig egy kicsit megijeszt. Nem mondom, hogy szeretem cseszegetni az embereket, mert általában nagyon békés vagyok, egyszerűen... Új, hogy valaki csak így minden ok nélkül belépne az életembe.
- De lehet, hogy igazad van... Legyen, még úgyis van pár hónapunk végigvitatkozni ezen a kérdésen, de valami menő nevet kell adni neki - vigyorodok el. - És neked nagyon jó kis neved van - komolyan bólogatok is hozzá, pedig már kezd röhejes lenni az egész. Nem akar bemutatkozni, nem is fog. Még. De addig úgysem higgadok le, amíg nem tudom meg a nevét. Egyszerűen... Szükséges. Érdekel. Ahogy az egész ember, maga.
Az tetszik, hogy mosolygok. Eddig Samen kívül még senki sem vigyorogtatott meg úgy igazán, mióta ideköltöztünk, ami azért fura, hiszen az hónapokkal ezelőtt volt... Nem vagyok egy társasági ember, és talán pont ezért vagyok vele ilyen, amilyen.
Halkan felnevetek a válaszán. Persze, tudni fogom. Vajon mennyit feltételez rólam? Azért remélem, azzal még tisztában van, hogy szűz vagyok, és nem akar már ma bocsánatkérésre venni. Vagy egyáltalán, a közeljövőben. Persze, helyes... De ez nem jelent semmit.
- Azért remélem, majd a segítségemre leszel - mosolygok rá angyalian. Soha nem gondoltam bele, milyennek is kéne lennie, de a másik fél azért tapasztalt, hogy ne legyek elveszett. Természetesen. De ne is beszéljünk erről, annyira nem aktuális.
Inkább megyünk, és talán messzire megyek, mert elbízza magát... vagy csak én vagyok stresszes, ha megérintenek? Nem a kézfogásról van szó, hanem minden másról. Gyűlölöm, ha hozzám ér valaki, akit nem akarom, hogy hozzám érjen, de ez nem olyasmi, amit most azonnal az orrára is akarnék kötni. Egyszerűen ne csinálja. Talán megérti abból, hogy egy kicsit lehagyom, szinte menekülve a gondolatok elől.
odaérünk, leülünk, és azt gondolom, most folytatódik a cívódás, de mintha... Nem létezik, hogy megbántottam! Ki vagyok én ahhoz? Ugyan már.
- Nem. Nem félek tőled - ezt mégis miből szűrte le? - Csak nem akarok minden poént lelőni az elején, később nem leszek érdekes - megvonom a vállam. Igazából, azért nem akarok semmit annyira komolyan megbeszélni vele, amíg ilyen semmilyen a viszonyunk. A nevét sem tudom, az istenért! Már az is haladás, hogy úgy gondolok erre, mint ami a jövőben változhat. De akkor se várja tőlem, hogy minden olyan karikacsapásra megy. Nem ilyen vagyok, és ha neki nem tetszik, nem kényszerítem maradásra.
Vagy mégis engesztelhetek egy kicsit. Egy egészen kicsit. Közelebb csúszok hozzá, de nem annyira, hogy teljesen hozzáérjek, és mivel úgyis jóval magasabb, nem okoz gondot a vállának döntenem a fejem. Sóhajtok egyet, nem ér, hogy még bűntudatom lesz miatta.
- Egyébként, milyen napod volt, édesem? - térek vissza a papírformához, amit már olyan jól bejárattunk. Mint férjem, elszámolással tartozik nekem minden percéről. Nem mintha házisárkány lennék, de talán erre is lesz valami frappáns válasza.
Vissza az elejére Go down
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Okt. 23, 2013 10:16 pm


Lucy & Cam


Most már biztos vagyok benne, mire megy ki a játék, de különös módon egyébként sem árulnám el a nevemet, hiába próbál rávenni. Helyette újfent elképedt, helytelenítő arccal meredek rá. Meredek? Khm, nem kell mindent félreérteni.
- Édes, a gyereknek egyedinek kell lennie! Mindenkinek egyedinek kell lennie! Ha nem lehet teljesen egyedi neve, legalább ne az apja egyedi nevét kapja, akkor nem lesz egyedi. Én se leszek! Ennek egyszerűen nem tehetsz ki.
Az a legszomorúbb az egészben, hogy régen beszéltem már ennyi hülyeséget egyszerre, egymás után. Most viszont ömlik belőlem a szó, asszem, kicsit felgyorsultam. Cikáznak a gondolataim. Kell ez a csaj, nem számít mennyi időbe telik, hogy megbízzon bennem. Kivárom. Nem kifejezetten szexi, de annál érdekesebb. Van benne valami újdonság, amit nem tudok hova tenni, bár ehhez is lenne egy-két tippem.
Egy biztos: nem hazudtolom meg a férfi mivoltom.
Mosolyt is kapok, bár nem tudom, leesett-e neki hogy épp őt választattam a haverom helyett. A jóindulat, ugye. Lassan túl kedves leszek a drágához, a végén még el is bízza magát.
- Ha aktuális lesz, hidd el, rá fogsz jönni - kacsintok rá továbbra is vigyorogva, ettől még úgysem sokall be. Nem akarom elbízni magam, de azt hiszem, felmértem a terepet az esetleges reagációival kapcsolatban.
Aztán rájövök, hogy hatalmasat tévedtem.
Egy egyszerű átkarolás volt, nem tudom felfogni, mi ezzel a gond. Nem lehet félreérteni a helyzetet, ebben nincs semmi. Csak egy gesztus, ugyanolyan, mint az eddigiek. Ha pedig nem tetszett neki, hát félrelökhette volna a kezemet és kész, nem tört volna ketté. De úgy néz ki, nagyon fent akarja tartani a nyugodt látszatot. Ennyire nem lehet ijesztő, ha elbizonytalanodik egy pillanatra, vagy tévednék? Persze, ez mind nagyon, nagyon gonosz támadás a részemről. De mire van a gondolkozás, ha nem arra, hogy a megjegyzéseimet és "észrevételeimet" fejben intézzem? Pláne így, hogy kicsit... igen, lehet hogy meg vagyok sértve. Mégiscsak utcákat sétál le előttem, szóra se méltatva. A látvány nem felejteti el velem a körülményeket.
De tök természetes, hogy mindezek ellenére még rákérdezek, mi baja. Tényleg túl jó fej vagyok. Ha visszacsalogatja a pesszimizmusomat, nagyon rossz világ lesz.
- Csak ne félj tőlem ennyire, drága.
Nem tartom számon, de valószínűleg az első igazán őszinte félmosolyt kapja meg tőlem. Remélem ezt nem veszi támadásnak, mert már komolyan nem tudom, hogy kéne felé közelednem. Igazán nem akarok tolakodó lenni, és most tényleg nem.
Vissza az elejére Go down
Lucy Stevenson

Lucy Stevenson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : tanuló
» avatar : Chrissy Costanza

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Okt. 02, 2013 7:28 pm


Cameron & Lucy


Ha a pozitívabb neki perverzebbet jelent, akkor veszek neki egy szinonimaszótárat. Nem mintha bánnám, de nem ér egyáltalán megkísérelni a zavarba hozásom az ilyenekkel. Gonosz pasi, aki remekül érthet a nőkhöz, csak én nem hagyom olyan könnyen betörni magam.
Egy meglepett pislogás - ennyi jár a magánakciójára. Azt hittem, a hódításnál tartunk, nem a házasságnál, de legalább időben helyre raktam magam az időben. Legalábbis, gondolom, mostantól jól fogom játszani a szerepem.
- Tudod, arra gondoltam, hogy mivel úgyis fiú lesz, elnevezhetnénk utánad, kedves - hátha kinyögi a nevét. Be kell valljam, egyre kíváncsibb vagyok rá, és így talán nem sülhet el fordítva a dolog.
Látom, hogy valaki hangosan kacarászik rajtunk egy oldalsó boksznál - valószínűleg az a haverja, akit az előbb mutogatott... mintha megjegyeztem volna - és az úr hölgytársasága erre el is hordja magát. Nocsak. Nekem ahhoz a sráchoz még ennyi közöm sincs, ha ettől tartott volna, mellesleg én is remekül szórakozom, szóval a csaj elég humortalan lehet, nem vesztett vele sokat senki.
A Szépfiúm mosolyára mosollyal felelek, egy percig ne gondolja, hogy engem ilyen könnyű zavarba hozni. Még csak az kéne! Hogy az ilyen útszéli csavargók folyton zaklassanak! Nem, nem, én csodásan visszaverek bármilyen támadást, csak nehogy a végén neki fájjon. És ezt most fizikailag is értem.
Egy pillanatnyi vigyort megengedek magamnak, ahogyan reagál, még én engeszteljem, mi? Nem húzódok el, mikor közelebb hajol, tűrök és tűrök, ha esetleg túl messzire menne, úgyis én leszek a gyorsabb. Az ő esetében pedig felhagyok minden reménnyel, hogy nem használ ki, vagy nem éget be az emberek előtt. Nehogy már ő legyen az, aki megszégyenít, mikor ezt én is tudom játszani.
- Azt eldöntötted már, mivel kezdjem? - pislogok rá nagy ártatlanul, mert bizony, az engesztelés több körben is érkezhet. Attól függ, mire van igény, vagy mennyire tapostam a lelkébe... Azt az asztal alá eső pillantást pedig letagadom, nem én voltam.
A környezetváltozást támogatom, mert kezdett egyre több nézőnk lenni, a haverja pedig mintha közelebb ült volna... Persze, most add be, hogy a pasik nem beszélnek ki mindenkit a hátuk mögött. Perszeee. Ha valami fontos történik, arról úgyis értesülni fog. Fontos, mint például, egy majdnem-összeért-az-arcunk. Hogy a kis tinik ezért is mekkora hercehurcát tudnak csapni! Persze, nem tagadhatom, hogy ezzel egy kicsit a magamba vetett hitem is megrendült... Az persze tűrhetetlen, hogy bárhol is kedve szerint fogdosson, szóval a régi jó módszer szerint elmenekülök a probléma elől. A cél kitűzve, útmutatásra szükségem nincs, és gondolom, ő is odatalál egyedül. Vagy egy méterrel mögöttem.
Végül megállok, hogy kedvesen felajánljak neki egy helyet, erre nem a képembe pöfékel? Na hát persze. Hogyne. Ez egy csodás ismeretség kezdete, remekül csinálod. Barom.
Mit sem törődve semmivel, kikapom a kezéből a csikket és elegánsan a legközelebbi kukához szárnyalok vele. Ott aztán elnyomom és undorodva ejtem a többi szemét közé. Ha bármiféle kapcsolatot akar velem tartani, akkor ezt nagyon gyorsan elfelejti.
Ugyanúgy, mint a fejtegetésemet. Amit persze először nem tudok mire vélni, de azért előbb-utóbb összeáll a kép. Ha valami nem úgy működik, ahogy ő akarja, akkor az máris hibás, ez csak természetes. Nyugodtan elhelyezkedek mellette, nem túl közel, nem túl távol, nehogy még ebből is leszűrjön valamit, és még felé is fordulok, hogy meglegyen a kontakt, amit a pasik általában kevéssé bírnak. Nem, nem vagyok előítéletes. Soha.
- Mindig mondtam, hogy botrányosan rosszul végzed a munkád - ingatom a fejem. Engem csak ne analizáljon senki, semmi köze hozzám. És bármilyen tetszetős is így, akkor sem fog belőlem kihúzni semmit.
Vissza az elejére Go down
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Okt. 02, 2013 6:02 pm


Lucy & Cam


Pozitívabban? Lenne pár ötletem, úgy kezdésképp... de egyenlőre nem akarom elijeszteni, szóval egy perverz vigyornál nem engedek meg többet szerény személyemnek, csak rábólintok a megjegyzésére és kész. Fontos észrevétel: ilyen könnyen se zártunk még le témát, pedig mindössze öt-hat perce beszélhetünk. Ráadásul ez a rekord valószínűleg megdönthetetlen marad. Ezt már tényleg meg kell ünnepelnünk, de hát miért ne érne rá? Majd később felvetem neki, mondjuk visszafelé. Ha azt vesszük, hogy nem sokára sötétedik, kénytelen lesz hagyni, hogy hazakísérjem. Ennél fogva nem mindegy, mikor indulunk el? Egy pohárka, egy pohárkára rá fogom venni.
- Ha itt az ideje? Neki nem akarsz nevet adni? - mutatok döbbenten a hasára. Erre természetesen a "közönség" is egyből felkapja a fejét, többek közt a haverom. Eleinte csak pislog, majd meglátja az arckifejezésem és hangos nevetésben tör ki. Ezek után elégedetten figyelem, ahogy a csaja nagy megbotránkozás közepette, teljesen elhűlve kisiet. Egy apró kis poént dobtam be, a barátom röhögése még a visszafogott kategóriába tartozott. Oh My God. Tényleg gáz ez a nő.
Mégsem állok fel, nem használom ki az alkalmat. Újfent a drágára fordítom a figyelmemet, még egy féloldalas mosolyt is kap. Indokolatlanul - csak tőlem, csak most. Olyan kis zárkózott, búval b.szott feje van, hogy én késztetést érzek a felvidítására. Úgyhogy igen, vészes a helyzet. Na meg... kicsit emlékeztet a húgomra, ha más nem is, pár arckifejezése határozottan. Lehet hogy minden kamaszlány ugyan olyan? Brr.
- Sajnálhatod is, most ki kell engesztelned. - Továbbra is mosolyogva rápillantok, közel hajolok hozzá, és mostfigyelj: szép lassan hátradőlök. Bárki bármit mond, ezt nem tudtam megállni. Ilyen játszani a tűzzel, és bemelegíteni előtte. Most jön csak a java, pláne, hogy miután ismét megdob egy aranyos kis megjegyzéssel, hangosan is kifejezem az elcsalásával kapcsolatos terveimet. Rendben, igazából csak rákérdezek, de más esetben hogy csalhatnám el magammal? Ugyan! Finoman kell megközelíteni a dolgokat, különben egy lépést se tehetek előre. Van elég türelmem ahhoz, hogy ilyen apróságok felett lehunyjam a szemem, beszélgetni úgyis szeretek.
Ráadásul nagyon úgy tűnik, még a kislány sem olyan visszahúzódó. Nem nevezném flörtnek amit lecsap, de határozottan több, mint a semmi, így azt hiszem az én közeledésem se okozhat meglepetést. Hát igen, elhittem.
Felvont szemöldökkel figyelem ahogy távolodik tőlem, valahogy... nem tudom. Bonyolultak a nők, ha hazamegyek, biztos telesírom a párnámat. Ó nem, először a körmöcskémet kell befescsiznem pinkecskére.
Rándítok egyet a vállamon, előkapok egy marlborot, rágyújtok... és megfigyelem a kísérleti alanyomat, köhög -e a füsttől. Egyébként nem, aranyos vagyok, igyekszem nem a képébe fújni. Nem mintha olyan könnyen megtehetném.
- Kiben csalódtál? - kérdezek vissza semleges arccal, majd válaszként azért lehuppanok az egyik padra, üljön csak szépennyugodtan a seggén. - Nekem, mint a férjednek, tudnom kell róla. Milyen pszichológus lennék, ha még belőled se tudnám kiszedni az információkat?
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Aug. 26, 2013 8:02 pm

Játék lezárva!

Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Júl. 27, 2013 10:22 pm


Stefan + Lexi

Végre belátja, hogy sokkal jobb, ha teszünk valamit egy olyan dolog ellen, amit nem akarunk, minthogy csak némán rágódni azon, hogy mit rontottunk el, és magunkban szenvedni. Személy szerint én sosem bírtam a sok drámát, mindig a szavak emberének gondoltam magam, kimondtam amit éreztem, még akkor is, ha ez az érzés negatívan hatott a másik félre. Végül is miért áltassam az embereket? Rosszabb eljátszani nap mint nap egy álcát, minthogy az lenni, aki valójában vagy, és úgy élni az életedet, ahogy azt te szeretnéd.
-Ez a beszéd.- mosolyogva kacsintok egyet, majd habozás nélkül huppanok le mellé a padra, és barátságosan karolom át a vállát. Jó érzés ennyit segíteni annak az embernek, akit tiszta szívedből szeretsz, és akiről tudod, hogy ha te is ilyen helyzetben lennél, megtenné érted.
Tetszik a lelkesedése, büszke mosolyt csal az arcomra, és az is vagyok magamra, hiszen én hoztam ki ezt belőle. Remélem most már tényleg a sarkára áll, és bebizonyítja a szíve hölgyének, hogy szereti, mert ha nem, akkor én magam fogom ellökdösni hozzá, és ha kell, akkor harapófogóval húzom ki a szavakat belőle.
"Nem tudom sejtetted-e, de hiányoztál!" Széles mosolyra húzom újra a szám, majd viccelődve válaszolok neki. -Reméltem is!- nevetve mondom ki a szavakat, majd kicsit komolyabb hangnemre váltva szólalok meg újra. -Egyébként... mi lenne velem? Hála Bonnie-nak, újra boldogíthatlak. - nem egészen voltam őszinte, de néha én is megengedhetek magamnak egy-két füllentést, még akkor is, ha a legjobb barátomról van szó, hiszen a Damonnel történt... valami nem igazán nevezhető semminek. De biztosra veszem, hogy Stefan ellenezné azt, ami kettőnk között történik... vagy történt.
Magam sem tudom, hogy mi a helyzet most kettőnk között, hiszen szinte biztosnak érzem, hogy Damon már lezárta ezt az egy alkalmat. Azt hiszem nekem is le kéne... De sajnos ez nem olyan könnyű.
-De veled mi újság? Azon kívül, ami Elenával történt. Rég láttalak.- kíváncsi tekintettel nézek rá, és komolyan érdekel, hogy mi a helyzet vele. Nem feleslegesen tettem fel a kérdést, hiszen a szülinapi buliján látott utoljára élve, sok minden történhetett azóta, és annyira én sem vagyok ügyes, hogy minden mozzanatáról tudjak a túlvilágon.

¤ words: 343 ¤ music: --- ¤ note: Nem nevezném jónak, sőt... :roll:De szeretettel. <3
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Júl. 27, 2013 4:51 pm




Lexi &Stefan


Furcsa dolog a szerelem. Az egyik pillanatban szabadon szállsz a boldogságtól, nem tudod szavakkal kifejezni, mennyit jelent neked a jelenléte, hogy hozzá bújhatsz, ölelheted, a karodban tarthatod. Azonban, mint minden kellemes dolog, egyszer ennek is vége szakad, jobb esetben átalakul. A lány már nem a tiéd, más tartja erős karjaiban, más óvja meg őt a világ szörnyűségeitől. Minden változik. A szél, sőt, talán néha még a folyó is visszafelé folyik a medrében.
Jobb lábammal a földet rugdosom, mintegy pótcselekvésként. A por hirtelen száll fel, s áttelepszik egy másik helyre, ami nem sokban különbözik a másiktól.
Felocsúdva pillantok Lexire, az előbb egészen máshol jártam. Igaza van! Nem rágódhatok folyton a múlt történésein, nem szabad hátra tekintenem. Az ember örökké a múltban élhet, mígnem észreveszi, hogy igazán nem is élt. Elmosolyodok, amikor a vállamba bokszol. Látszik rajta, mennyire jobb kedvre akar deríteni.
-Azt fogom tenni, beszélek vele. Nem számítok semmi biztosra, de egy próbát megér. Nagyon is. - határozom el végleg, s leroskadok a legközelebbi padra. Még most sem nyugodtam meg teljesen, de már sokkal jobban érzem magam. Nemsokára talán magunk mögött tudhatjuk ezt az egészet, és majd nevetve emlékszünk vissza rá. Bármi megtörténhet. Csak rajtunk múlik hogy alakítjuk az életünket. A kitaposott úton megyünk, mindenbe beletörődünk, elfogadjuk a dolgokat, vagy teszünk ellenük. Én tenni fogok, elvégre őt akarom. Csakis őt.
-Megmutatom neki, mennyire szeretem! Nem hagyhatom, hogy másé legyen! - senki iránt nem éreztem még így, ahogy Elena iránt. Tiszta szívű, önfeláldozó, törődik másokkal, egyszerűen... szeretem. Mindennél jobban szeretem, s ezen semmi nem fog változtatni. Akárhogy cselekszik, bármit mond, számomra mindig ugyanaz marad. Az egyetlen, aki igazán megdobogtatta a szívemet.
-Elég a folytonos ömlengésemből, és a panaszkodásból. Inkább mesélj, mi történt veled! Nem tudom sejtetted-e, de hiányoztál! - mosolygok rá, és várom, hogy belekezdjen a történetébe. Túl sok idő telt el, amióta utoljára találkoztunk. Bizonyára számtalan dolog történt vele, amiket megosztana valakivel. Elvégre amikor utoljára itt járt, nem volt a városban sok ismerőse.

words: 322 ♢ music: holding on and letting go notes: nézd el az ömlengésemet, kérlek! Razz
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 11:06 pm


Stefan + Lexi

Stefannak mindig is lelkesítésre, biztatásra volt szüksége, hogy harcoljon azért, amit el akart érni. Nos, bizony, ez most sincs másképp.
-Ne gondolkozz már annyit, azon, hogy 'mi lett volna, ha...'. Annyiszor mondtam már neked, hogy ne foglalkozz a múlttal. Az elmúlt.- lágyan bokszolok a vállába, remélve, hogy ettől végre észhez tér... Bár kétlem, mivel az sem segített neki, hogy a feje egy kocsi ablakával találkozott. Talán reménytelen eset... de egy legjobb baráthoz híven harcolni fogok helyette is, a boldogságáért.
Sajnos Stefan mindig az előtte álló akadályokkal foglalkozik, mintsem azzal, hogy kiiktassa ezt. Persze nem arra gondoltam, hogy ölje meg, zárja be, vagy valami ezekhez hasonló, morbid dolgot csináljon vele, hanem bizonyítsa be a lánynak, hogy ő sokkal jobb, mint a többi. Ebben a helyzetben jobb, mint Damon. Ami igaz, azt hiszem. Stefanban több lelkiismeret, és több érzés szorult, mint a testvérébe. Ezért sem értem, hogy miért érzek úgy iránta, ahogy...
-Ne foglalkozz Damonnel. Hiszen miben jobb ő, mint te? Rosszabb nálad, ezt te is jól tudod. Nem hagyom, hogy miatta kenődj el, inkább add Elena tudtára, hogy sokkal jobban jár veled, mint Damonnel.- szúrósan néztem rá, tudnia kellene neki is, hogy ez sokkal jobb eredményt hoz, mint az, hogy magába roskadva gondolkozik azon, hogy Damon mivel jobb nála, és a naplóját teleírja az érzéseivel, mintsem, hogy könnyítene azokon.
Stefan feleleveníti azt az estét, amikor Damonnel jelentem meg a Halloween-i partin. Szívem egyből összeszorul, ahogy az emlékképek megjelennek a fejemben, ahogy önfeledten iszogatunk, táncolunk. A cél, ami az volt, hogy Stefant előkerítsük, elhalványult, és inkább a szórakozásra koncentráltam, azt viszont nem tudom, hogy Damon is így volt-e ezzel. Viszont semmi olyasmire nem emlékszem, hogy Elena is szóba került volna. Legalábbis nekem nem említette, azt meg nem tudom, hogy mi járhatott a fejében.
-Nem, nem emlékszem semmi ilyesmire. Nem hiszem, hogy pont nekem beszélt volna az érzéseiről, vagy a kapcsolatáról.- igazából van egy olyan sejtésem, hogy csak a felejtés miatt bújt velem egy ágyba, bár ez lehet, hogy nem így van, csak hát a női logika... csodákra képes.
-Próbálj meg nem azokkal foglalkozni, akik hátráltatnak. Gondolkodj pozitívan, és lássa Elena, hogy tényleg akarod ezt az egészet. Mutasd meg neki minél többször, hogy szereted őt.- nő létemre nagyon jól tudom, hogy ezt szeretjük, amikor egy férfi bizonyít. Talán ez az, ami nekem sosem fog megadatni... akkor legalább valakinek jöjjön össze, gondolok itt Elenára.


¤ words: 384 ¤ music: --- ¤ note: Nem a legjobb, de remélem olvasható. Nááá 
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyKedd Júl. 23, 2013 11:45 pm




Lexi &Stefan


Még most sem bírom felfogni, hogy Lexi itt van, ismét a támaszom lehet. Igazi barát, ehhez kétség sem fér. Talán minden olyan lehet, mint régen volt. A bulizások, a féktelen éjszakák. De nem, már semmi nem lesz olyan, mint régen. Hogy’ is lehetne? És miért nem? Egy bizonyos lány miatt. Befurakodott a szívembe, és örökké ott fogom őrizni. Akár akar engem, akár nem.
-Beszélni fogok, ígérem. De tiszteletben tartom a döntését. - kifejezni sem lehet, mennyire jól estek a lelkesítő szavak. Lexi tudja, hogy kell feldobni az embert, s ezt épp bizonyította is.
-Ha Elenat mentettem volna meg, akkor talán máshogy alakulnak az események. - őt kellett volna megmentenem. Nem, nem lett volna jobb a helyzet. Akkor Matt miatt utált volna. Így legalább az nem szárad a lelkemen.
-Ki másra gondolhatnék, mint Damonra? Már a kezdetektől meg akarta szerezni Elenat. - jól emlékszem még a kis húzásaira, a kis játékaira. Miért kell a történelemnek megismételnie önmagát? Nem akartam ezt, egyáltalán nem. De azt sem akarom, hogy a már majdnem a normálishoz közelítő bátyus-öcsi kapcsolatunk megromoljon. Túl nehézkes volt, és sokáig tartott, amíg idáig eljutottunk.
De valaki csak tudja, hogy mi az igazság. Damon nem az a csendben örülős fajta. Inkább az eldicsekvős-megőrülős jelzőt lehet ráaggatni.
-Kérlek, ha tudsz valamit, bármit, mondd el! Láttam, hogy táncoltál Damonnal a bálban. Nem mondott esetleg valamit? Nem kotyogott ki semmit sem? - zúdítottam rá a kérdéseket, s türelmetlenül vártam a választ.
Ha Lexi tud valamit, egész biztosan meg fogja osztani velem. Elvégre ő a legjobb barátom. Ha tudná, hogy is állnak pontosan, támpont lehetne. Legalább tudnám, hogy álljak hozzá a dolgokhoz, mert így csak a sötétben tapogatózom. Bár nem tudom, mi lenne a legjobb. Tudni az igazságot, bármi is legyen az, vagy a bizonytalanság? Nehéz eldönteni, de pillanatnyilag az igazság felé hajlok. Remélem kiderül valami konkrétum.



words: 302 ♢ music: --- note: ---


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 27, 2013 3:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzer. Május 22, 2013 7:55 pm


Stefan & Lexi

Mikor meghaltam, azt hittem soha nem fogom újra látni Stefant. Legalábbis úgy, hogy ő is lát engem. Számtalanszor figyeltem őt a szellemvilágból, és általában a fejemet fogtam, főleg amikor Elenával kapcsolatban hozott döntéseket. De most, hogy itt lehetek vele, és magamhoz ölelhetem, megérinthetem... Felbecsülhetetlen érzés számomra.
Az évek során mindig ott voltam Stefan mellett, még akkor is, amikor nem volt rám szüksége. Segítettem neki, amikor bajban volt, vagy amikor nem tudott dönteni, támogattam őt, mert nekem ez a dolgom. Büszkén jelenthetem ki, hogy mindig is jó kapcsolatot ápoltam Stefannal, már az elejétől kezdve. Igaz, néha erőszakosan vettem rá a lépésekre, de mindig megérte. Most is ezt kell tennem, mert nem látom az elszántságot az arcán, hogy ő vissza akarja kapni a lányt. E nélkül pedig nem fog menni. Tudom, hogy mennyire fontos neki Elena. És ha most hagyja, hogy a dolgok maguktól oldódjanak meg, akkor nem fogja tudni visszaszerezni.
Ha hagyja elmenni a lányt, akkor sosem fog egy hozzá hasonlót találni. Mert most én is belátom, hogy a hozzá méltó pár Elena.
-Beszélned kell vele. Nem hagyhatod, hogy véget érjen ez az egész. Tudom, hogy mennyire szereted, hiszen látszik rajtad. Nem hagyhatom, hogy elkenődj. Ezért vissza fogod szerezni.- lelkesítő beszédem remélem megteszi a hatását, mert tényleg nem szeretném szomorúnak látni a legjobb barátomat. Sok mindenen átsegítettem már, ez sem jelenthet akadályt.
Talán valaki mással akar lenni. A szavak hallatán rögtön egy név ugrik be: Damon. Nem tudom, hogy hogyan kéne viselkednem, amikor szóba kerül, de egy biztos. Stefan nem tudhatja meg, hogy mi történt köztünk. Épp ezért próbálom rendezni a vonásaimat, ami egy kissé eltorzult, amikor a fejemben meghallottam a másik Salvatore fiú nevét.
-Damonre gondolsz, ugye?- néztem rá halvány mosollyal. Tudom, hogy mennyire fél attól, hogy végleg elveszti Elenát, hogy valaki más kezei közé kerül. És ezen a téren a legnagyobb ellensége a testvére. Tisztában vagyok azzal, hogy mindketten szeretik a lányt. Csak az a kérdés, hogy Elena melyiküket választja?
words: 316 ▪ note: Missed you, and this ↑ is terrible. :$ ▪
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Május 20, 2013 3:58 pm



Lexi & Stefan




Lexi kérdések tömkelegét zúdította rám, ahogy azt gondoltam. De jól esett végre beszélni vele. Hiányzott. Még ha nem is gondoltam rá minden egyes nap, mégis éreztem a hiányát. Hogy nem jutott eszembe, hogy megkeressem? Akkor talán könnyebben vészeltem volna át az elmúlt időszakot. De legfontosabb a jelen. És most itt van, előttem, és csak egy lépés választ el attól, hogy újra magamhoz szorítsam, mint a legjobb barátomat. De megelőzött. Még fel sem tudtam emelni lehajtott fejemet, már erőteljesen szorongatott, mintha tíz éve nem láttuk volna egymást. Hiányzott... - Nem ülünk le? - kérdeztem, miközben kibújtam öleléséből, majd leültem a tér szélén lévő padra. - Már elég régóta vakvágányon van a kapcsolatunk. Helyesbítek, hiszen nem vagyunk együtt... szóval nem igazán jöttünk ki egymással. Elenat rendkívül megviseli ez a vámpírrá válás. Akárhogy akartam segíteni, bármit tettem, mindig rosszul sült el. - fejtegettem az okokat. Lexi el sem tudja képzelni, mennyire hiányzik nekem Elena. De megváltozott. Nem akartam, hogy ezzé váljon. - Még a bálon szakítottunk, azóta nem is láttam. Igyekszem összeszedni magam, és beszélek vele. Nem tudom mi lesz a vége, de mindenképp le akarom ezt tisztázni vele. Csak úgy folyt belőlem a szó. Úgy látszik, most jön ki belőlem a feszültség is, hiszen hol elkeseredetten, hol indulatosan meséltem a történteket. Nem tudtam, mit kezdjek Elenaval. Engedjem el, hátha így könnyebb lesz neki? Vagy küzdjek érte, amíg csak bírok? De nem is érdeklem, akkor meg mihez kezdjek? Nem erőltethetem rá magam, hisz' nem a tulajdonom. - Talán valaki mással akar lenni. - nyögtem ki végre, ami már rég megfogalmazódott bennem. Mi van, ha már nem engem akar, hanem egy másik férfit? Ahogy Damont ismerem... De nem, ezeket a gondolatokat el kell hessegetnem a fejemből. Ha boldogok együtt, hát legyen. Én nem állok az útjukba. Beszélek Elenaval, azonban ha egyértelműen megmondja, nem akar többé, elfogadom a döntését.

Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Márc. 25, 2013 7:14 pm


Stefan & Lexi

Nagyon jó volt újra Stefannal lenni, átölelni, beszélni vele. Az utóbbi időben ez hiányzott a legjobban, hiányzott a legjobb barátom, akivel bárhol, bármikor meg tudok beszélni mindent.
A barátságunk mindig is olyan volt, hogy ha Stefan bajba került én segítettem neki és végül minden megoldódott. Persze ezt én egyáltalán nem bánom, szívesen segítek neki, hiszen ez a legjobb barátság. Ezért vagyok én neki, hogy segítsek és biztos vagyok benne, hogy ha fordítva lenne a helyzet, és nekem akadnának nehézségeim, ő is segítene.
Mosoly kúszik az arcomra, amikor azt mondja, hogy ő is örül nekem. Viszont, amikor megtudom, hogy mi történt közte és Elena között, leesett állal bámulok a szemébe, nem értem, hogy miért, vagy egyáltalán mikor. Igen. tényleg régen találkoztunk és igen, ezalatt úgy látszik sok minden történt, amiről én nem tudok...
-Micsoda? De miért? Mikor?- zúdítom rá döbbenten a kérdéseimet. Amikor segítenem kellett abban, hogy Stefan visszakapcsolja az emberi érzéseit, láttam, hogy mennyire szereti Stefant. Láttam rajta a szenvedést, félt, hogy elveszítheti őt és végig kitartott mellette. Biztos vagyok benne, hogy Stefan is szereti őt. Elena teljesen más, mint Katherine. Ez az elmúlt napokban bizonyosodott meg bennem, amikor találkoztam a Salvatore testvérek régi szerelmével. Elena teljesen más, neki vannak érzései és nem
egy olyasfajta kegyetlen gyilkológép, mint a hasonmása.
A mondatára egy szomorkás mosoly jelenik meg a szám szélén, majd a lehajtott fejű barátom vállát átkarolom, így próbálom vigasztalni, holott azt sem tudom, mi a baj.
-Na gyere... Mesélj.- biztató mosollyal nézek rá, ezzel a tudtára adva, hogy számíthat rám, bármikor. Persze ezt biztosan tudja, hiszen már sokszor közöltem vele így vagy úgy.
Nem akartam, hogy szétmenjenek. Tudom, hogy megviselné Stefant és Elenát is. Szerintem mindketten megérdemlik a szerelmet, főleg, ha ez ennyire erős köztük.
-Szóval... most végleg szétmentek? Vagy van esély arra, hogy kibéküljetek?- fürkészve nézem Stefant, közben magamban drukkolok, hogy a második lehetőséget válassza. Vagy ha mégsem, akkor addig fogom győzködni, amíg nem beszél vele. Nem fogom hagyni, hogy újra összetörjön egy lány miatt.
words: 320 ▪ note: Kicsit vérszegény post, de remélem azért olvasható. (: ▪
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér Empty

Vissza az elejére Go down
 

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Város szívében-