No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Osztálytermek      EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Osztálytermek      EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Osztálytermek      EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Osztálytermek      EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Osztálytermek      EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Osztálytermek      EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Osztálytermek      EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Osztálytermek      EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Osztálytermek      EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Osztálytermek      EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Osztálytermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:29 pm

Játék lezárva!

Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyKedd Jan. 08, 2013 10:58 pm


Rebekah & Caroline

Rebekah jelenléte mindig is kellemetlen volt számomra. Már első látásra az ellenfelet látott bennem, de sosem tudtam miért. Később rájöttem, hogy félti a pozícióját Nik mellett. Nos, ha Nik így folytatja tovább, Rebekahnak nem lesz miért aggódnia. Sosem láttam még olyan családot, akinek a tagjai ennyire különböző személyiséggel rendelkeztek volna. Nik, nos hát ő tud nagyon gonosz, de nagyon szerethető is lenni. Elihaj, nos ő a tipikus lovag fehér lovon, a maga régi udvarias személyiségével. Kol a nagy nőcsábász, de az is tetszik, ahogyan meg tud nevettetni mindenkit. Rebekahnak viszont elviselhetetlenül szeszélyes személyisége volt. Látszik, hogy mindenki elkényeztette. Hangja megzavarja a gondolataimat, és ideje válaszolnom rá.
- Nyugtával dícsérd a napot! -f elelem arra, hogy rossz ötlete lenne. Próbálnék figyelni Sashara, de a mellettem ülő nőszemély nem nagyon engedi. Istenem! Miért bűntetszt! Miért pont vele? Nem küldhettél volna mást helyette? Na jó, ha már bűntetsz, megpróbálom elviselni. Mattet kérdezi, amitől egy kicsit ideges is leszek!
- Hála neked majdnem meghalt! Nem hála neked, de túlélte! Nem tudom tudtad-e, de én most elmondok neked valamit. Matt anyja folyton lelépett, ezért évek óta egyedül él, és a Grillben dolgozik! Az autója totálkáros lett, és a biztosító nem akarta kifizetni! Az illetőt megigéztem, hogy a legmagasabb kártérítést kapja, és új kocsit vegyen! Bár, ellened senkinek sincs semmi esélye az életben maradásra! A helyedben elkerülném, mert még nagyon haragszik rád! - feleltem neki. Láttam, hogy csalódott, de egy pillanat alatt eltűnt, és nekem esett a bizottság előtt. Na ne, ez az én terepem! Itt ő, nem győzhet le! Láttam, hogy mindenki minket néz, pontosabban engem! Jöhet a visszavágó!
- Nos, mint Rebekah is mondta, volt egy ötletem, de helyette mást találtam ki! Arra gondoltam, hogy szakíthatnánk a hagyományokkal, és nem kötnénk évtizedhez az alkalmat! A báli ruha és a szmoking persze kötelező. Lenne szív alakú csoki szökőkút, és a virágboltost megkérhetnénk, hogy áruljon vörös rózsát egy bizonyos ideig. Bevonhatnánk a tanulókat abba, hogy zene terén egy dobozba gyűjthetnénk azokat, amiket hallgatni akarnának. - adtam elő az ötletemet. Végignéztem a tagokon és már tudtam is, mit válaszoljak Rebekah vádjaira.
- Ha gyakrabban járnál iskolába tudnád, hogy nem járok senkivel. A jegyeimet kijavítottam, hogy jobb egyetemre tudjak jelentkezni. A helyedben nem is firtatnék ilyeneket, mikor egyetlen egy bálon sem jelentél meg, aminek a szervezésében szerepeltél! A kérdés az, te hol jártál? Én végig itt voltam, és felügyeltem mindenre helyetted is! - feleltem neki. Tudtam, hogy ezzel elmérgesedhet a viszony, de tudnia kell, hogy kivel kezdett ki. Azt is tudtam, hogy hol volt minden alkalommal. Leszúrva feküdt egy koporsóban. Közelebb hajoltam hozzá.
- A háború egyik legfontosabb alapszabálya, sose becsüld alá az ellenfeledet! - mondtam neki egy diadalittas mosollyal az arcomon.
- Neked milyen ötleted van? - kérdeztem tőle, hogy visszatérjünk az eredeti beszélgetéshez.
Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyKedd Jan. 08, 2013 9:23 pm


Rebekah + Caroline


Ha jobban belegondolok igazából már nem is tudom mi is okozta közénk ezt a feszültséget. A kezdetek kezdete óta érzek iránta ellenszenvet, habár az elején igazából csak szórakozásképp feszengettem a tűréshatárait, ma már viszont feltett szándékom átlépni azt amíg ki nem robbantom a bombát. Először is, ez a lány teljesen oktalanul élvezheti a bátyám figyelmét - noha engem Niklaus sorsa, és szerelemi érdeklődése már teljességgel hidegen hagy -, másrészt pedig alapjába véve van benne valami ami arra késztet, hogy bebizonyítsam neki, hogy mérföldekkel jobb vagyok nála. Nem magamnak természetesen, hiszen én ezzel tisztába vagyok; hanem arra játszok, hogy az ő kis eszébe is eljusson, hogy itt csak egy nyertes lehet, és én még sose vesztettem.
A téma pedig amit kitaláltam igazán egyszerű, mégis hagyományos. Kell ide már egy kis levegőváltozás a folyamatos évtizedes bulik után, valami olyan amihez nem kell előtúrni a nagymamák szoknyáját. Azt se nagyon értem, hogy egyáltalán miért engedélyezték az 50-es éveket, hiszen azok a ruhák... Tiszta szerencsésnek érzem magam, hogy azaz évtized kimaradt az életemből. El se tudom képzelni mit tett volna a hajammal annyi göndörítés, azokról a szoknyákról nem is beszélve. Mármint nekem természetesen az is jól állt volna, de az akkor élő fiatal hölgyek igen kevese dicsekedhetne még magáról ilyeneket.
- Akkor készülhetsz is a hallgatásra ugyanis nekem még sose volt rossz ötletem. - egy utolsó nyájas vigyort engedek még felé, majd visszafordítom a tekintettem a többiekre, mert minden egyes másodperc amit Caroline Forbes-ra fecsérlek csak időpocsékolás. Lehet van a háttérben egy maradék féltékenység is, de igyekszek nem figyelemben venni, hogy mennyire idegesít az, hogy a bátyám egyáltalán érdekszámba veszi őt. Megszoktam már a szokásos szerepem, vagyis az egyetlen nőét akinek a sorsa valaha is érdekes volt a nagy hibrid számára - és nem igazán tetszik, hogy van egy jelentkező a helyemre ami most éppen szabad. Nem érzem magam biztonságba így, és be kell vallanom állandóan azon rettegek, hogy egyszer eljön majd az a perc mikor majd értékesebb lesz nálam. Nem vagyok még rá felkészülve, hiszen ezt a helyzetet is nehezen szokom meg. Úgy kelni reggel, hogy a ház üres, sehol egy rohanó hibrid, vagy egy eltévedt vértasak, igazából elég nyomasztó. Annyira megszoktam már ezeket a hétköznapi dolgokat, pedig sose gondoltam volna, hogy egyszer majd Kim dömper léptei fognak majd leginkább hiányozni. Meg Nik néha napján előadott zongorajátéka amit a szobámból hallgathattam...
Elég lesz Rebekah! Kontrolláld magad!
- Matt merre van? Vagy kérdezzem inkább azt hogy, hogy? - már régen tudom magamról, hogyha utat engedek az érzéseimnek, a legjobb mód, hogy visszazárjam őket oda, ahova tartoznak - vagyis a szívem legmélyebb bugyraiba, az ezer éve eltávozott emberi énemmel együtt -, ha adom a sérthetetlent, és provokálni kezdem a kisebbet. Mondjuk a téma nem éppen a legszebb húzás tőlem, hiszen valamiért bennem is maradt egy kis bűntudat azért amit tettem. Csak Elenát akartam megleckéztetni, fogalmam se volt róla, hogy nem egyedül van. Ha talán tudom, talán akkor máshogy cselekszem. De talán a sors akarta így, kitudja. Hiszen Matt teljesen világosan a tudtomra adta, hogy nem akar tőlem semmit, és a téves jeleket fogtam - egyszerűen csak kedves volt velem, mert ilyen a természete. Nem azért mert kedvelt. Hiszen Ő is egy ebből a bandából, ami felesküdött Elena éjjel-nappali biztonságára. Naiv voltam, hogy azt hittem képes lehetek itt tiszta lappal indítani, és talán Matt kegyeibe férkőzni. Végtére is ha bárki meghallja, hogy Klaus húga vagyok, már megvan rólam a véleménye. Éljen a családi hírnév.

- Caroline, van valami ötleted a témát illetően? - Sasha bájos kis hangja töri meg az eszmecserénket, ezzel elérve, hogy a teremben lévő összes szempár felénk éleződjön ki. Igazából tetszik a helyzet, így hát nem is játszom meg az érdeklődő mosolyom, és a tekintetemből tisztán látszik mennyire élvezem ezt. Már előre látom magam előtt a diákok arcát, ahogy elhúzzák a szájukat és reménykedve pillantanak rám, hátha van még remény arra, hogy ebben az évben valami igazán élvezhetőt alkossunk. Mert Caroline-on tisztán látszik, hogy mostanában nem éppen azzal töltötte az idejét, hogy a feladatának tett eleget, én pedig egyszerűen képtelen vagyok visszafogni magam, hogy ne szólaljak meg.
- Miért nem mutatod be a többieknek is, hogy mit találtál ki? - töröm meg a csendet, tökéletesen eljátszva a belelkesült tinilányt, majd a többiek felé fordulok. - Igazán fantasztikus alapkoncepcióról mesélt nekem még a múlt hónapban, biztos remekül kidolgozta feltéve... - hatásszünetet tartok, miközben visszalesek a "padtársamra", és hagyom, hogy a győztes mosoly visszaköszönjön rá az arcomról. - ... ha nem volt túl elfoglalt, hogy törődjön a dologgal és helyette valaki másra irányította a figyelmét. - szinte lehetetlenség nem kihallani a rosszallást a hangomból, miközben elégedetten dőlök hátra a széken. Legalább burkoltan kinyilváníthattam a véleményem kis viszonyukról, amit Nikkel folytat. Vagy bármi is az. Pedig tényleg nem izgat annyira, csupán jól esett egy esetleges pletykaszálat indítani. Mert az biztos, hogy amikor az óra elüti a négyet és a diákok elhagyják ezt a termet, elindul majd a történet Caroline Forbes-ról és a névtelen szeretőjéről, aki még az iskoláról is elvonja a lány figyelmét. És még az emberek azt mondják, hogy nem lehet egyszerre két legyet is lecsapni. Először a helye a bizottságba, majd a töretlen népszerűsége az iskolában. Ezt a kört határozottan én nyertem.



A hozzászólást Rebekah Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 11:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyHétf. Jan. 07, 2013 2:02 pm


Rebekah & Caroline


Gondolhattam volna, hogy nem úszom meg ezt a napot Rebekah nélkül. Nem is értem, miért van itt? Biztos így foglalja le magát, az én legnagyobb bánatomra. Én a kezdetektől fogva a tagja voltam a bizottságnak, és a jó ötleteimnek hála, elég sokra vittem, és elértem, hogy adjanak a szavamra. Párszor teljesen önállóan szervezhettem le olyan eseményeket, mint a mostani Miss Mystic Falls-i napot. Rebekah csak egy éve tag, okkal-móddal akad néha, hangsúlyozom néha számomra is elfogadható javaslata. A bizottság tagjait lenyűgözte, hogy egy ilyen gazdag diáklány is tag akart lenni, ezért hagyták belépni. Azóta idegesítően behízelegte magát, és elérte, hogy velem kelljen együtt dolgoznia! Mit vétettem a sors ellen, hogy ezt érdemlem?! Elindul a teremben, és van egy olyan rossz érzésem, hogy mellém fog leülni. A széken megsemmisülve dőltem hátra, és a karomat magam előtt keresztbe fontam. Muszáj volt mosolyt erőltetnem az arcomra.
Megkérdezi, hogy leülhet-e mellém, és mielőtt szólásra nyitottam volna a számat, már helyet is foglal. Mégis mit képzel magáról? Azt, hogy bármit megtehet? Azért mindennek van határa. Próbáltam durcás arcot vágni, de egyszerűen képtelen voltam. A suliban a természetfelettieken kívül senki sem tudja, hogy a viszonyunk nem konfliktusmentes. Muszáj volt fenntartanom a látszatot, és próbáltam szerepemhez illően mosolyogni. Sasha feláll, és megnyitja az ülést. Az ő feladata, hogy felvázolja mennyi bál és megrendezésre kerülő esemény lesz a suliban, és a költségvetés meghatározása is az övé. A hangja elég monoton, de ezt leszámítva jól végzi a dolgát. Rebekahval a mi dolgunk olyan eseményt leszervezni ami kijön a keretből,és persze zavartalanul megrendezésre kerül. Eddig nagyon jól gazdálkodtunk a pénzzel, mert mindig maradt még, amit mi vésztartaléknak szántunk. Szerencsére nem kellett soha ehhez hozzányúlni, és amíg én itt vagyok, erre nem is lesz példa. Ebben az esetben el kell ismernem Rebekah is jól szerepel, mert ő is a tervezett összeg alatt vásárol. Lenézek az asztal alatti kartondobozra, és a tetejéből kilóg valami giccses szívecske. A látványtól is rosszul leszek.
- Rebekah, ha jó ötleted lesz, nem szólok közbe. Ha rossz, akkor viszont szólni fogok, és nem érdekel, hogy kivel állok szemben! - felelem neki. ha azt hiszi, hogy giccsparádét rendezhet a suliban, hát nagyon téved.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 08, 2013 10:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyVas. Jan. 06, 2013 11:36 pm


Rebekah + Caroline


Igazi mázli, hogy van amivel elfoglalhatom magam, különben biztos elunnám az életem most, hogy valljuk be totál magamra maradtam. De eljátszani a végzős lányt, szervezőnek lenni a báloknál, és a délutánokat a szurkoló csapattal tölteni, nos, nem is olyan rossz mint gondoltam. Például a kedvencem a történelem óra, ahol végighallgathatom az amúgy már ismert történeteket, egy teljesen más szemszögből. Mit tagadjam, néha legszívesebben hangosan felnevetnék a sok hülyeségen amit a tanár összehord, de azért visszafogom magam. Aztán sajnálom a többi okostojást, aki azt hiszi ezzel érzékes információt tudhat magának. Szegény, szegény pára nem is tudja mennyire lóvá teszik.
A másik pedig, hogy igazából először csak azért léptem be az ilyen bizottságba, hogy irritáljam Carolinet, mára viszont tényleg élvezem a dolgot. Mindig is szerettem ha valami az irányításom alatt válik valósság, és teremthetek szórakozást a semmiből. Még anno, mikor városról városra, majd kontinensről kontinensre jártunk a bátyámmal, az új "otthonunkon" minden alkalommal összehoztam egy nagyobb parádét, ahova a fontos embereket invitáltam kiélvezve a szabadságot és az örök fiatalságot. Igen, hiányozik azaz időszak, de nem akarok erre gondolni. Utoljára három hete láttam Niket, és jól van ez így. Tényleg. Önálló felnőtt nő vagyok, nincs szükségem bébiszitterre. A bátyám meg szintén megvan nélkülem - meguntam már, a pincsiként rohangászást, és, hogy a hasonmását meg a hibridjeit többre tartja mint az egyetlen embert aki mindig kitartott mellette, még ha legszívesebben a szemét is kaparta volna ki. Mert volt ilyen. Az 1600-as évek környékén ha jól emlékszem, de ki tartja számon.
- Hé Bekah. - lép elém Natalie miközben kiveszem a biológia tankönyvem a szekrényemből. A mai nap, talán ez a huszonharmadik Hé Bekah! de még mindig nem vagyok olyan állapotba, hogy feltépjem valamelyik nyakát. Hm. Mindenképp haladás, ha a lobbanékony természetemet tekintjük. - Jössz ma a megbeszélésre? A valentinapi bált akarjuk megtárgyalni, és mindenképp szeretnék ha te is ott lennék. A 20-as évek beli témád után biztos megint előrukkolsz valami jóval. - nézem, ahogy a kis törpe másodéves nagy vigyorral az arcán próbál minél kedvesebb lenni, és igazából nem vagyok képes letörni a lelkesedését. Végtére is, nem kellett őt megigézni. Nem kellett rávennem, hogy elhívjon, és, hogy bókoljon nekem... És ez kifejezetten jó érzés. Hozzátudnék szokni.
- Persze. - viszonozom a kedves gesztust, és rámosolygok, miközben becsapom a szekrényajtót, és a táskámat a vállamra teszem. - Majd ott találkozunk. - intek még egyet, majd hátat fordítok neki, és az ebédlő felé veszem az irányt. Van egy jól megszokott társaságom, pár évfolyamtársam, akivel még az év elején ismerkedtem össze, és olyan ebédidős beszélgetős társak lettünk. Muszáj volt elvegyülnöm, de ma már inkább hálát adok az égnek, hogy így tettem - az ilyen helyzetekben, mint a mostani, tiszta felfrissülés mikor az emberek szóba állnak veled. Márcsak azért imádkozom, hogy Elena "Idegesítő-Mártír-Hasonmás" Gilbert, valamint testőrei és pincsikutyái ne tűnjenek fel ma, mert akkor oda lenne sikeresen beszerzett jó kedvem. Mentsék meg a világot ahogy szokták, legalább szívességet tennének nekem, hogy nem kell őket bámulnom egész nap. Caroline nélkül pedig nullára süllyedne azoknak a száma, akik ma ellenezni fogják az ötletem.
Igazából mondhatnám azt, hogy ezután szinte elrepült a nap, de nem. A biológia például olyan unalmas volt, hogy már gondolkoztam rajta, hogy a szívembe szúrom a ceruzám, hogy véget vessek a szenvedéseimnek. Cseppet se érdekel milyen alkotóelemei vannak az emberi testnek, én csak kiszívom és kész. De ha az étvágyamat is eltudja venni Mr. Lewis, akkor ez az ember tényleg tehetséges. És jövőhétre pedig halott, ha nem váltunk nagyon gyorsan anyagrészt.
A csengő hangja szinte életmentő volt, elsőként hagytam el a termet és indultam volna el a 234-es irodalom terembe, mikor eszembe jutott ha a kiegészítők, amit az ötletem felvázolása közben akarok megmutatni a kocsiba maradt. Nem nagy dolog volt összeszedni pár kacatot azokból a dobozokból amiket a villából hoztam el - bár voltak benne olyan dolgok is, ami láttán biztos állíthatom, hogy a hibridek se végeznek valami kitűnő munkát csomagolás terén.
- Elnézést a késésért. - nyitok be, miközben fél kézzel egy karton dobozzal egyensúlyozom, és bocsánatkérő mosolyt vetek a többiekre. Komolyan, egyre jobban megy ez a mosolytéma. Most már meg se kell erőltetnem magam. Gyorsan felmérem a teremben az üres helyeket, amikor kiszúrom az én legkedvesebb barátnőmet a tömegben. Remélem azért az irónia gondolatban is érződik.
- Caroline. - lépek mellé, hatalmas mosolyt varázsolva az arcomra, tökéletesen eladva ezt az előadást. Hogy én mennyire utálom ezt a nőt. - Ugye nem baj, hogy melléd ülök? Nem? Remek! - szóhoz se hagyom jutni, és már el is foglalom a mellette lévő helyet, a dobozt pedig berúgom a szék alá. Bőven lesz még időm előadni a kis bemutatóm, de addig ki akarom használni a helyzetet, ha a sok már ilyen szépen összehozott minket Caroline-al.
- Gondoltam előre szólok, hogy ez alkalommal is ütni fog az a téma amit kitaláltam, tehát ne is strapáld magad azzal, hogy megpróbálsz kitalálni valamit. Nincs esélyed ellenem. - veszem vissza a hangom, miközben az egyik lány - ha jól tudom Sasha, és harmadikos - megpróbálja felvázolni az alapkoncepciót a mai évre, mint a helyszínt, és a költségvetés maximumát. A hangja annyira monoton, és idegesítő, hogy meg se próbálok figyelni rá. Anélkül is megjegyzem a dolgot. Most legalább kedvemre idegesíthetem az én drága szervezőtársam.



A hozzászólást Rebekah Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 11:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyVas. Jan. 06, 2013 7:25 pm


Rebekah & Caroline

El sem hiszem, hogy újra suliba kell jönnöm. Kicsit ideges is voltam. A suli előtti tömeg meglepett, és leparkoltam a megszokott helyemre. A táskámat a kezembe fogva igyekeztem a tömegen átveregetni magam. Mindenki köszönt, és én kedvesen visszaköszöntem nekik. Amióta suli van, és Elenával és Nikkel nem felhőtlen a viszonyom, hogy eltereljem a gondolataimat, egyre többet és többet tanultam. A jegyeim jobbak lettek, ami örömmel töltött el. Elena gondterheltnek tűnt, de kerültem még a pillantását is. Leültem a helyemre és igyekeztem minden figyelmemet a tanárnak szentelni. Az órát azzal kezdte, hogy itt kell maradnom egy bizottsági ülés miatt. Remek, ennyit arról, hogy előbb végzek!
Az órák végén a szünetbe gyorsan megebédeltem, és azon gondolkodtam, vajon miről akarnak beszélni? Lehet köszönetet akarnak mondani a karácsonyi bál miatt. Egyedül ücsörögtem az egyik asztalnál, ma nem volt kedvem beszélgetni senkivel sem. Néha kell a magány is. Igyekeztem minél előbb megenni a szendvicsemet, hogy senki ne üljön le mellém. A szekrényemben gyorsan elpakoltam, és kivittem a kocsihoz a szükséges könyveket. Siettem vissza, nem akartam elkésni.
Mindenkit megelőzve én értem be elsőnek. A hátsó sorban foglaltam helyet, és vártam a többiek érkezésére. Mindenki megérkezett, és ekkor tűnt fel, egy személy hiánya. Ő történetesen nem volt más, mint Rebekah. Vajon hol lehet? Inkább hagyjuk, jobb is, hogy nincs itt. Mindenki bejött, és elfoglalták a helyüket. Mindenki megköszönte a másiknak a báli közreműködést. Arra a kérdésre, hogy miért gyűltünk össze, azt a választ kaptam, hogy a Valentín-napot kell megtervezni? Meg is lepődtem, hiszen még január eleje van, hova akarnak ennyire sietni? Nagy levegőt vettem, és inkább csendben maradtam. Ha minden jól megy, és senki nem szól közbe, előbb végzünk, és mehetek haza.
Majdnem elkezdődött a megbeszélés, mikor a folyosón cipőkopogást hallottam. Ugye nem? Egész nap nem is találkoztam vele, és reménykedtem, hogy megúszom! Minden reményem szertefoszlott, mikor belépett a terembe Rebekah egy nagy dobozzal a kezében. Vajon azzal mit akarhat? Bármi is a célja, én az ellenlábasa leszek, és az sem érdekel, hogy sokkal erősebb és idősebb nálam! A 20-as évekbeli bálra is förtelmes dolgokat talált ki. Elhiszem, hogy ő élt abban az időszakban, de haladni kell a korral, és az ő ízlése, hát messze nem olyan kifinomult, mint az enyém. Bármiben is mesterkedsz Rebekah, én megakadályozom!


Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyVas. Dec. 16, 2012 6:49 pm






To; Kol


- Elteszed? - néztem rá játékosan, majd lecsuktam a szemeimet egy csók erejéig. Édes érzés volt, ahogyan ajkaink egymáshoz értek és gyengéd csókban egyesültek. Próbáltam kiélvezni az időt, amit kettesben töltünk, hiszen tudom, hogy nemsokára vissza kellene mennünk a patira a nyüzsgő emberek közé, mert egyikünk sem akarja, hogy rajtakapjanak minket.
Az enyém vagy Katherine. Mondatával meglepett. Nem tudtam, hogy ennyire komolyan gondolja kettőnk kapcsolatát, hiszen egy évezreden keresztül egyik nő ágyából a másikéba került, ahogyan én is egyik férfi ágyától a másikéig. Mindkettőnknek furcsa volt, hogy most ketten alkotunk egy párt, megcsalás és hazugságok nélkül.
Egy pillanat habozás után visszacsókoltam, majd lassan lemásztam az asztalról és a saját lábaimra álltam.
- Te pedig az enyém. De ugye tudod, hogy ha hamarosan nem megyünk vissza az emberek közé, pletykálni kezdenek. Akármennyire próbálunk észrevétlenek maradni, nekünk sosem sikerülne, szóval... ha nem akarunk lebukni, jobb ha sietünk. - villantottam rá egy mosolyt majd a kezénél fogva felrántottam az asztalról, így szemtől szemben álltunk egymással, amivel csak egy probléma volt: mindketten meztelenek voltunk, így némi problémát okozott elszakítanom a tekintetem izmos felsőtestéről.
- Tessék. - dobtam oda neki a ruháját, miután észhez tértem és hátrébb léptem. Felszedtem a földről a saját ruhámat is, majd gyorsan belebújtam és az undorító parókát is visszavettem a fejemre.
Ránéztem Kolra, ő egy kicsit lassabban öltözködött, így még az inge gombjaival vacakolt. Odasétáltam hozzá és megfogtam az inge két szélét és elkezdtem rajta begombolni a gombokat. Nehezen álltam meg, hogy ne tapogassam végig ismét felsőtestét, de most uralkodni akarok magamon. Félek. Hogy lehet rám Kol ilyen hatással, hogy alig tudom visszafogni magam? Én... nem akarok szerelmes lenni, mert csak fájdalom és gondok lennének belőle, de Kolnak egyszerűen nem tudok ellenállni.
- Mehetünk? - kérdeztem és lábujjhegyre álltam, hogy még egyszer megcsókoljam.

//Folytatás: Tornaterem.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyVas. Dec. 16, 2012 9:16 am


Katherine & Kol





18+
Tetszett ez a helyzet, hogy Katherine nem tud egy értelmes mondatot mondani és csak azt hajtogatja, hogy kérlek. A kérdésére, nem válaszolt, csak mosolyogtam és végig simítottam a nyakát, a mellein, és a hasán, próbáltam még visszafogni magam, de ahogy a féfiasságom ingerelte nehéz volt. Tényleg próbáltam türtőztetni magam, de amikor közelebb húzott magához nem bírtam tovább és lassan beléhatoltam és még ennél is lassabban mozogni kezdtem benne. Oh igen ez az édes kínzás mennyire hiányzott nekem. A szánk egymásra talált és minél gyorsabb volt a tempónk annál szenvedélyesebben csókoltuk egymást. Katherine sokszor megszakította a csókot, ahogyan én is, és nem érdekelt, hogy ki hallja meg, hogy mi mit csinálunk, mert egyetlen épp gondolatom sem volt, ami meg volt az is Katherine körül járt, az édes ajkai körül és, hogy milyen örömöt tud nekem okozni, nem csak testileg, hanem minden máshogy is. Éreztem, hogy neki már nem hiányzik sok, így egy picit még gyorsítottam a tempón és mikor ő átlépte a határt és a nevem kiáltotta én sem bírtam tovább. -Katherine!-kiáltottam a nevét mikor én is átléptem a gyönyör kapuját és már lihegtem. Nem érdekelt az sem, hogy Katherine a körmeivel a hátamat, karmolja, mert még ezt is élveztem. Mikor a remegés alábbhagyott lassan kihúzódtam belőle, majd mikor a hátamnál megéreztem az asztalt kissé meglepődtem, de mikor megéreztem édes ajkait a testemen, csak lehunytam a szemem és élveztem.
-Nem baj, hogy elszakadt, legalább nem kell viselnem, de az biztos, hogy ezt el fogom tenni.-mondtam mosolyogva, majd mikor megcsókolt én puhán csókoltam vissza, óvatosan, mert eddig nem nagyon voltunk azok, amit egyáltalán nem bánok. -Igen varázslatos volt, egyetértek veled.-mondtam és megsimogattam az arcát. A gondolatok kezdtek visszatérni a fejembe, de a legtöbb még mindig Katherineről szólt és erről a pillanatról. Oké bevallom, most legszívesebben soha többet nem lépnék ki ebből a teremből, mert jól érzem magam itt vele.
-Az enyém vagy Katherine.-mondtam, miközben felkönyököltem és megcsókoltam. Igen Ő az enyém, még ha nem is tetszik neki ez a megfogalmazás.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyVas. Dec. 16, 2012 1:25 am






To; Kol ❤ 18+ (!!)


Megőrjített a várakozás. Minden testrészem égett, felforrósodott a vágytól, az agyam elködösítette az öröm és a vágy. Csak arra tudtam gondolni, hogy Kol mikor tér vissza, hogy mikor érezhetem őt újra a testemen. Hallottam, amint valamit arrébb tesz, gondolom, biztosítja, hogy senki ne nyisson ránk.
Kirázott a hideg, mikor egyesével lehúzta rólam a ruháimat - és a parókámat. Pillantása égető volt, szinte a lelkemig hatolt. Égett a vágytól és a szenvedélytől. Leírhatatlan, milyen érzéseket váltott ki belőlem - és akkor még szinte hozzám sem ért! Megráztam a fejem, így a hajam göndör tincsekben terült szét a fejem fölött. Nem bírtam ki, ravasz mosolyt villantottam rá.
Hevesen csókoltam vissza Kolt és ahogy áttért a nyakamra, oldalra hajtottam a fejem, hogy jobban hozzáférjen. Először csak sóhajtoztam, majd mikor áttért a melleimre és azokat csókolta, már hangosan nyögtem.
Ismét magamra hagyott egy pillanatra, majd a nyakkendőjével tért vissza. Kérdése hallatán egy kicsit elbizonytalanodtam, végül rábólintottam. Hiába vagyok 500 éves vámpír, ha valaki ki akar kötözni, azt mindig alaposan végiggondolom, hisz a kötél lehet verbénás is. Kolban bíztam, ezért egyeztem bele.
Hátrakötötte a kezem, a fejem fölé, így a hátamon maradtam és alig tudtam mozdulni. Fura volt a helyzet, de ha őszinte akarok lenni, egyben izgató is. Kiszolgáltatottan feküdtem Kol előtt és ő folytatta, a könyörtelen, mégis gyönyör teli kínzást. Csukott szemmel kezdtem sóhajtozni, mikor megéreztem legintimebb testrészemen a száját és nyelvét és mikor az ujját is megéreztem magamban, meglepettem felszisszentem. Összeszorított szájjal próbáltam megakadályozni, hogy egy kéjjel teli sikoly törjön ki belőlem, de mikor egy másik ujját is megéreztem magamban és nyelve még mindig fel-le járt intim testrészemen, felsikoltottam, ekkor abbahagyta az édes kínzást.
- Kol! Miért? Kérlek... - nyögdécseltem és a szemébe néztem. Szemmel láthatóan élvezte a helyzetet, hogy így láthat. Sajnos, már egy értelmes mondatot képtelen voltam összerakni, így csak azt hajtogattam, hogy "kérlek!".
Lábaimat felhúztam és csípőmet direkt úgy mozgattam, hogy ingereljem férfiasságát. Lábaimmal átkulcsoltam a derekát, így szorosan hozzápréselve testemet az övéhez. Szerencsémre, ő sem bírta már tovább, lassan belém hatolt, majd kínzó lassúsággal mozogni kezdett. Hátam ívben megfeszült, kezemmel pedig kifeszítettem a nyakkendőt. Szám valahogy rátalált az övére és ahogy egyre gyorsabban mozogtunk, mindketten egyre közelebb kerültünk a csúcshoz és egyre szenvedélyesebben, sürgetőbben csókoltuk egymást.
Hangosan nyögtem, ezzel többször is félbeszakítva a csókunkat. Egyszerre értük el a gyönyör kapuját, lélegzésem még szaporábbá vált mint eddig és kéjjel teli hangon elkiáltottam magam - Kol! - az egész testem remegett az örömtől, amit Kolnak köszönhettem, csak annyit fogtam fel, hogy csuklóm még össze volt kötve ugyan, de karjaimmal már Kolt öleltem, körmeimmel a hátába vájtam.
- Azt hiszem ez elszakadt. - tettettem sajnálatot és vámpírmódra, azaz szupergyorsan változtattam helyzetünkön és én kerültem felülre. Ajkaimmal ismét végigcsókoltam teste mindegy egyes négyzetcentijét.
- Ez varázslatos volt. - mondom, mielőtt megcsókolom a száját. Elködösödött eszembe kezd visszatérni a gondolkodás képessége, de semmi másra nem tudok gondolni, csak erre a férfire, aki itt fekszik alattam és az enyém.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptySzomb. Dec. 15, 2012 11:59 pm


Katherine & Kol





18+
Katherine hevessége nem lepett meg, az viszont igen, hogy egyben került le rólam az ingem. Tetszett, hogy ilyen heves és most jöttem rá, hogy nem csak lelkileg hiányzott, hanem testileg is. Nem csaltam meg őt, és úgy érzem, hogy ő sem, mert ami Klaussal volt azt én nem annak nevezném, és eléggé kiéhezettnek tűnik, szóval...
Élveztem a simogatását a csókját, mindent amit csak csinált velem és ennek már látható jele is volt. Mintha Katherine tudta volna, hogy mit akarok, mert letérdelt és elkezdett lent is kényeztetni. Egyre gyorsabban vettem a levegőt és néha meg sóhajtoztam is, de próbáltam visszafogni magam, hisz nem akartam, hogy bárki is meghalljon minket vagy ilyenek. Még a végén valaki ránk is nyitott volna. Mikor elértem a gyönyör kapuját és már nem hiányzott volna sok Katherine felállt. Oh szóval így játszunk, hát akkor legyen. A tanári asztalról a dolgok csörömpölve estek le a földre, majd Katherine magára húzott, mikor hanyatt feküdt az asztalon. Tudtam mit akar. Azt akarta, hogy most én kényeztessem és ezt is fogom tenni, de előbb, még bebiztosítom, hogy senki ne nyisson be. Megcsókoltam Katherinet, majd az ajtóhoz mentem és egy padot toltam elé, nem sok védelem és, ha az ajtó kifelé nyílna semmit sem érne, de az ajtó befelé nyílik, és gondolom, ha valaki észreveszi, hogy az útban van egy pad, tudni fogja, hogy ne jöjjön be. Visszatértem Katherinehez és az első dolgom, hogy leszedtem róla a parókát. Jobban tetszett a saját hajával, azzal a gyönyörű és selymes hajával. Levettem róla a ruháját, majd a fehérneműt is levettem róla, hogy semmi se takarja gyönyörű testét. Pár pillanatig, csak csodáltam őt, majd egy szenvedélyes csókot váltottam vele, és azután áttértem a nyakára. Lassan csináltam mindent, elnyújtva ezzel az ő gyönyörét és az enyémet is. Mindkét mellére külön figyelmet szenteltem, majd a két melle között csókoltam. Halk nyögései jelezték, hogy élvezi amit csinálok. Végig csókoltam a hasát a köldökéig, majd egy ötletem támadt és megemeltem a tekintetem és otthagytam egy picit Kathet és megkerestem a nyakkendőmet.
-Mi lenne ha ezt is használnánk?-kérdeztem mikor visszaértem hozzá, majd mikor megkaptam a válaszát, óvatosan összekötöttem a két kezét, majd az asztalhoz kötöttem ki és jól meghúztam. Így jó lesz könyveltem el magamban, majd visszatértem oda ahol abbahagytam korábban. A köldökétől csókoltam tovább, majd áttértem a legérzékenyebb pontjára. Eleinte csak csókolgattam, majd nyalogattam, nem sokkal később pedig már szopogattam is. Kicsit később mikor ezt már unalmasnak találtam bedugtam az egyik ujjam és lassan ki-be mozgattam, majd bedugtam mellé még egy ujjamat és gyorsabban kezdem mozgatni, miközben még mindig nyalogattam és mikor már csak egy kicsi hiányzott, hogy elérjen a csúcsig abbahagytam, megemeltem a fejem és kihúztam az ujjaimat, majd egy huncut mosolyt ejtettem felé és vártam erre miképp reagál.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptySzomb. Dec. 15, 2012 11:15 pm






To; Kol ❤ +18 (!!)


Testem mindegy egyes porcikája csak Kolra figyelt, csak rá vágyott, utána sóvárgott. Mikor hozzámért, úgy éreztem, nem bírom tartóztatni magam, most azonnal leteperem itt, mindenki előtt. Most ébredtem rá igazán, hogy nem csak azért hiányzott, mert nélküle magányosnak és védetlennek éreztem magam, hanem az öröm is hiányzott, amit testileg okozott.
Örültem, hogy felajánlotta... szóval, hogy felajánlotta, hogy menjünk szobára. Azonnal megragadtam a kezét és gyermekekével felérő lelkesedéssel követtem. rengetegnek tűnt az idő, míg találtunk egy osztálytermet, ahol nyugodtan kettesben lehettünk.
Épp hogy beléptünk, már az ajtóhoz préselve találtam magam. Karjaimat az ajtónak feszítettem, de vissza kellett fognom magam, nehogy kitörjem. Fejemet hátravetettem és halkan nyöszörögtem, de nem akartam, hogy mások meghalljanak minket, ezért inkább gyorsan visszacsókoltam. Kezeim nem tétováztak egy percig sem, gyorsan kigomboltam Kol zakóját és ingét, majd lerángattam róla, de vigyáztam, hogy ne szakítsam el, mert szüksége lesz még rá ma este valószínűleg. Amint felsőtestéről lehámoztam a ruhákat, kezeim áttértek a nadrágjának gombjára és nadrágját alsónadrággal együtt húztam le Kolról.
Kezeim önálló útra keltek, végig tapogatták Kol felsőtestének mindegy egyes részét, ajkaim pedig követték őket. Visszatértem a szájához, szám újra az övére tapadt, majd lassan térdre ereszkedtem.
Számba vettem keményedő férfiasságát, ajkaim újra és újra fel-le jártak rajta, majd mikor láttam, hogy elér a gyönyör kapujába, felálltam és ismét végigcsókoltam mellkasát, majd lesepertem mindent a tanári asztalról és lefeküdtem, magamra húzva Kolt, ezzel jelezve, hogy most szeretném, ha ő kényeztetne kicsit és nem fordítva. A karjaimat a fejem fölé emeltem, ezzel megkönnyítve a dolgát, hogy megszabadítson a pólómtól.


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 16, 2012 12:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyPént. Nov. 16, 2012 10:40 pm

Katherine & Stefan






Elena félreérthette a mondanivalómat. Én bízom benne, teljes mértékben hiszek neki, és szeretem. Damonban azonban annál kevésbé.
Utolsó mondatai azonban rendesen szíven ütöttek.
- Nem bízol meg bennem? - tettem fel a kérdést, de feleslegesen, hiszen választ nem kaptam rá.
Teljes szívemből szeretem, már hogyne bízhatna meg bennem. Habár igaz, én sem bíznék meg magamban azok után, amit majdnem megtettem Katherine-vel. De az egy ballépés volt, egyszeri alkalom. Én nem szeretem Katherine-t, nem úgy, mint Elena Damont.
- Továbblépni? - szinte el sem hiszem, hogy ezeket Elena szájából hallom. Nem akarom elhinni!
- Elena, én... - kezdtem bele, de már hiába. A számomra immár idegen nő még egyszer utoljára belenézett a szemembe, majd kisétált az életemből. Nem akartam elhinni, hogy Elena számomra már nem létezik.

Játék vége!
Játéktér szabad!

//Köszönöm a játékot, remélem az igazi Elena azért megbocsájt, te kis álszent!//
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyPént. Nov. 16, 2012 10:01 pm

Stefan and Katherine...

as Elena


- Tudom, hogy rosszul esett, Stefan. De... én ezt nem tudom tovább csinálni, így nem. Te nem bízol bennem, ahogyan én sem benned, valljuk be, pedig egy kapcsolat alapja, egy jó kapcsolat alapja a bizalom. És közülünk ez hiányzik. Te féltékeny vagy Damonre, én pedig Katherinere. Vessünk véget ennek kérlek, így nem tudok élni, nem tudom élni az életem, mert nem tudok tovább lépni. De nyilvánvaló, hogy rendbe hozni sem tudjuk. - tettem pontot a mondat végére, vagy fejeztem be előre kidolgozott tervemet, ha úgy jobban tetszik.
Felálltam és még egyszer Stefan szemébe néztem - Sajnálom. - sétáltam ki a teremből.
Gonosz mosoly lett úrrá rajtam, amint kiléptem. Most sikerült, tönkretettem Elenát, végre. Remélem sehogy sem fogja majd kimagyarázni magát ebből a helyzetből.
Elvégeztem a dolgom itt, a bálon, szóval, ideje hazamennem. Meggyógyultam, tönkretettem Elena és Stefan kapcsolatát, ezzel együtt remélhetőleg Elenát is tönkretettem. Ideje lepihennem egy kicsit és nem ártana rendeznem a dolgokat Kollal. Fogalmam sincs, mit műveltek Carolineval, de most nem akarok ezzel foglalkozni. Felkapok egy üveg whiskeyt az udvaron áthaladva, majd beülök a kocsiba.
Irány haza, ahol majd jól lerészegedek, vadászok egyet és holnap remélhetőleg minden jobbra fordul.

Játék vége!
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyPént. Nov. 16, 2012 8:56 pm

Katherine & Stefan






Néhány másodperc kínos csend után Elena megszólalt. Ráemeltem a tekintetem, s némán hallgattam.
Damon... mindig csak Damon. Miért érzem úgy, hogy én vagyok az akadály kettejük között? Vele talán sokkal boldogabb lenne, mint velem.
- Elena...nem tilthatom meg neked, hogy beszélj Damonnal. És nem is szeretném. - válaszoltam, bár legszívesebben az elkövetkezendő pár száz évben nem látnám őket egy teremben.
- Én bízom benned, csak nehéz... rosszul esett. - mondtam ki végre. Meglehet, megint a fejemhez vágja, nem minden rólam szól, de mégiscsak bánt, hogy Damon-ról fantáziál.
A múlt... milyen szép is volt. Se Klaus, se hibridek, csak Damon, és a baklövései. Akkor valóban minden sokkal könnyebb volt.
Elena a kezemért nyúlt, én pedig készségesen segédkeztem abban, hogy ujjaink összefonódhassanak. Apró csókot lehelt ajkaimra, de ez nem a megszokott volt. Bár meglehet, csak a képzelet játszik velem.

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 10:06 pm

Stefan and Katherine...

as Elena


Pár percig csak néztük egymást. Ott ültünk egymással szembe, tekintetünk a másikat pásztázva, bár beszélgetni akartunk, de egyikünk sem akart megszólalni. Olyan idillikus volt. Nem akartuk megtörni ezt a meghitt csendet.
Gondolta volna Elena. Ezen kívül sok mindent tett volna, amit én nem és sok mindent kihagyott volna ebből a kis jelenetből, ha tehette volna. De nem tette, mert valószínűleg még mindig ott feküdt, ahol hagytam.
- Tudom, hogy sajnálod. És megbocsájtok. De kérlek, te is bocsáss meg nekem Damonért. Én... bevallom, szerettem és lehet, hogy érzek valamit iránta most is, de azon vagyok, hogy elfelejtsem, esküszöm. Ha neked úgy jobb, nem beszélek vele, nem is találkozok majd vele. Én csak ezt szeretném, ha minden olyan könnyű lenne, mint mikor megismertük egymást és ugyanolyan boldogok lehetnénk, mint voltunk. Szeretnék bízni benned és szeretném, ha te is bíznál bennem. Ez viszont csak akkor lehetséges, ha mindketten elengedjük a múltat és csak előre nézünk, csak kettőnkkel foglalkozunk. - mondom szomorkás mosollyal és majd kibújtam a bőrömből, amiért sikerül mindezt elhitetnem Stefannal. Bevallom, kételkedtem benne, hogy fel fog ismerni, mert szereti Elenát és igazán ismeri is.
A kezéért nyúltam és összekulcsoltam ujjainkat, ezzel nyomatékosítva előbbi monológomat, majd felálltam és lehajoltam hozzá. Adtam a szájára egy puszit.
Innentől már az ő dolga, hogy megbocsájt-e Elenának vagy sem. De minél hamarabb megbocsájt, annál hamarabb lejátszhatom ezt a meccset...
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 9:47 pm

Katherine & Stefan






Halvány mosoly jelent meg az arcomon, ahogy azt mondta, "Én is téged". De ez a mosoly nem volt teljesen örömteli. Megbújt benne a keserűség is.
- Nem akarom, hogy elmenj! Mindent meg lehet oldani, hidd el! - próbáltam győzködni, de ráeszméltem, hogy nem csupán őt. Magamat is.
- Ebben a világban bármi lehetséges. - válaszoltam, s én is leültem az egyik Elena-hoz közeli székre.
- Szóval? - nem tudtam hirtelen semmivel sem előállni. Szótlanul ültem, a semmibe révedve, s vártam, Elena mit mondd majd.
- Elena...én... - kezdtem bele - Én... sajnálom! - alig találtam meg a szavakat, amiket kerestem. Őszintén nem tudtam, mit vár most tőlem. Számtalanszor bocsánatot kértem már Katherine miatt, de mindig csak veszekedés lett a vége. Más részről már azt hittem, ezt a témát lezártuk a tanáriban.




A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 16, 2012 9:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 9:36 pm

Stefan and Katherine...

as Elena


Azt hittem, hagy majd elmenni, azt hittem, azt mondja, hogy nem tudja így elfogadni Elenát. Ezt gondoltam, azt hittem, kettejük szerelemét már nem sok minden tartja össze, de tévedtem. Nekem magamnak kell véget vetnem a helyzetnek, de előtte kiélvezem. Bosszút állok Kolon azért, amit Carolineval csinált.
- Én is téged. - válaszoltam ki nem mondott szavaira. Egyikünknek sem volt elég bátorsága kimondani, de a "szeretlek" szó ott lógott a levegőben. Milyen romantikus... legalábbis az lenne, ha nem én lennék itt, hanem Elena.
- Nem megyek, hacsak te nem akarod úgy. - ahogy visszarántott a karjaimnál fogva kísértetiesen közel kerültünk egymáshoz. Ellen akartam állni neki, nem akartam megcsókolni. Bosszút akartam állni Kolon, de nem úgy, hogy Stefant is bevonom a képbe, hiszen élete már így is egy hajszálon függ amiatt... nos, a múltkori miatt.
Ahelyett, hogy megcsókoltam volna, inkább lehajtottam a fejem. Istenem, milyen nehéz. Nehéz ellenállni, tudva, hogy most enyém lehetne minden, amit 145 éve próbálok visszaszerezni.
- Tudom, hogy bánt néhány dolog. Én is szeretlek és rendbe akarom hozni, ha még egyáltalán lehetséges... Beszéljük meg, vagy legalább próbáljuk meg. - léptem egy lépést távolabb, majd kerestem egy széket, amire leülhetek. Milyen szép vége lesz Elena és Stefan kapcsolatának. Előbb visszakapja a reményt, hogy újra rendbe jöhet minden, majd Elena faképnél hagyja, így végleg megutáltatva magát Stefannal.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 9:23 pm

Katherine & Stefan







- Nyugodj meg, nem lesz semmi gond! - próbáltam csitítani, bár nem igazán tudtam, mit szeretnék. Bántott, még mindig bánt a nemrégiben kettőnk közt lezajlott dolog. Egyszerűen nem tudok túl lenni rajta. Bár nem is olyan régen történt, szóval Elena sem kérheti, hogy egyből felejtsem el.
Elena bizonytalan mozdulatot tett felém, de a mozdulatsor út közben félbemaradt. Úgy látszik, ő sem tudja, mit kezdjen a helyzettel.
- Hogy gondolhatod azt, hogy nem értelek meg? Tudom milyen nehéz lehet most neked. Ahogy elmondtad, én is átéltem már. - azt gondolja nem értem meg? Hogy nem támogatom, nem állok teljes mértékben az ő oldalán? Így ismer engem?
- Tessék? Nem fogadlak el? Elena, én... - kezdtem bele a mondatba, de félúton abbahagytam. Ha most azt mondom, hogy szeretem... persze hogy szeretem, csak most nehéz kimondani.
- Kérlek, ne menj el! - nyúltam utána még időben, s gyöngéden visszarántottam.
- Már hogyne fogadnálak el ahogy vagy! Hiszen szeretlek! Csak néhány dolog nagyon bánt... - fogalmaztam meg kusza gondolataimat.


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 16, 2012 9:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 9:04 pm

Stefan and Katherine...

as Elena


- Igen, találkoztam vele. Képzeld el, ellopta a nővérke jelmezemet, ami tavaly volt rajtam és abban van. Stefan, bármikor elhitetheti bárkivel, hogy én vagyok az! Én... én nem tudok így élni.! - léptem hozzá közelebb egy lépést és felemeltem a kezem, hogy megérintsem az arcát, ám az utolsó pillanatban mégis meggondoltam magam és leengedtem magam mellé, mert Stefan egyre dühösebbnek tűnt.
- Nézd Stefan, én tényleg sajnálom, amit tettem. De kérlek, értsd meg, milyen nehéz most nekem. Van egy hasonmásom, aki bármikor becsaphat bárkit, mert már én is vámpír vagyok és a gonosz, a gyilkos megpróbálja átvenni felettem a hatalmat! Nem tudom, meddig bírom visszafogni magam, Stefan! Te vagy az, aki ezt a legjobban megérthetné. Ugyanazon megyek keresztül, mint te, mikor átváltoztál! Szeretlek Stefan, de ha nem tudod elfogadni azt, amivé váltam, akkor... - könnyek folytak végig az arcomon és teljesen beleéltem magam a szerepembe. Elena hibázott, ez nyilvánvalóvá vált számomra és most megkapja az utolsó rúgást, amivel a földre kerül. Elveszti Stefant, az egyetlent, akire úgy gondolta, mindig számíthat.
- Akkor el kell engednem téged, ahogy neked is engem. - mondtam, majd az ajtó felé indultam, de előtte megtorpantam.
- De én nem akarom ezt. Azt akarom, hogy fogadd el azt az embert, akivé váltam. - néztem vissza a vállam felett, majd előre léptem még egyet.
Kíváncsi vagyok, hogy végződik az este...
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 8:50 pm

Katherine & Stefan






Gyorsan kiértem a tornateremből, jobbra-balra szlalomoztam a diáksereg között, mígnem szerencsémre pont megláttam Elena-t, ahogy az egyik osztályterembe tart.
Kezdetben haboztam, hogy utána menjek-e. Nemrég majdhogynem letépte a fejemet egy kisebb, de számomra annál nagyobb összetűzés miatt. Így vártam.
De végül úgy döntöttem, benyitok, hisz' meg kell győződnöm róla, minden rendben van-e. Mármint ami a testi épségét érinti.
- Szia! - köszöntem vissza illedelmesen, bár kicsit furcsálltam Elena felhőtlennek tűnő hangulatát. Én még mindig dühös voltam rá az előbbi incidens miatt. Miket beszélek, csakis magamat okolhatom miatta, én tehetek róla!
- Mi történt? Caroline azt mondta, hallott titeket Katherine-vel. - vágtam inkább a közepébe. Igazán kíváncsi vagyok, vajon mi történhetett közöttük. Bár Elena egészségesnek tűnt, szóval egyenlőre nem kell bosszút állnom Katherine-en.
- Még megkérdezed, miért vagyok ilyen? - ismét felment bennem a pumpa. Vagy lehet, hogy nekem is tudathasadásom van, és Elena nem is mondta ki Damon nevét, miközben együtt voltunk? Legalábbis nekikezdtünk?
- Tudod mit? Igazad van! Nem mindig minden rólam szól. - jegyeztem meg keserűen, felidézve az elrohanása előtt elhangzott mondatát. Valóban én hagytam magára, nem voltam itt, mikor szüksége lett volna rám.


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 16, 2012 9:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 8:08 pm

Stefan and Katherine...

as Elena


A győzelem mosolyával hagytam el a tantermet, ahol szembeszálltam Elenával. Ez az este az enyém és semmi sem ronthatja el. Nem gondolok Kolra és arra sem, hogy lehet, hogy megcsalt Carolineval. Csak a bosszú vezérel, hogy minél jobban megbántsam Elenát.
Nem tudom, melyik fájna neki jobban. Ha tényleg lefeküdnék Stefannal, vagy ha szakítanék vele a nevében és megmondanám neki, hogy soha többé nem akarom látni. Majd kiderül. Az egyik már megvolt, legalábbis majdnem, most következzem a másik.
Nem volt célom, csak bolyongtam az iskolában, míg végül megláttam Stefant a folyosón. Ő is észrevett engem és tudtam - legalábbis remélem, hogy most követni fog, mivel azt hiszi Elena vagyok.
Beléptem az egyik osztályterem ajtaján, majd mint ahogy sejtettem, pár perc múlva Stefan is megjelent.
- Szia! - mosolyogtam rá és odamentem volna, hogy megcsókoljam, de az arckifejezése miatt inkább a helyemen maradtam. Mit csinálhatott Elena, ami ennyire felbosszantotta?
- Sajnálom. - mondtam úgy, hogy fogalmam sem volt a történtekről. Remélem nem tévedek és veszekedtek valamin, máskülönben elég nyilvánvalóvá válna a helyzet.


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 15, 2012 9:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyHétf. Nov. 12, 2012 9:02 pm

Brian & Elizabeth



Elmosolyodtam mikor belecsókolt a tenyerembe, mert ez egy aranyos gesztus volt tőle és ilyet még egy pasim sem tett velem.
-Igen egyetértek veled. Nem itt kéne ennek megtörténnie még ha nehezen is uralkodom magamon, kibírok még egy kis időt, de ha muszáj akkor többet is.-mosolyodtam el. Be kell vallanom, hogy ezt most teljesen komolyan mondom. Brianra bármennyit tudnék várni, mert nagyon is élvezek minden pillanatot vele, nem muszáj ahhoz lefeküdnünk itt az iskolában, agy is, úgy is élvezem ezt az estét.
Mikor megkérdezte, hogy visszamegyünk-e én csak bólintottam, majd ittam a whiskyből amit átadott nekem, azután, hogy ő ivott. Összekulcsolta a kezünket és megpuszilta a homlokom, majd az arcom, majd mikor megcsókolt én boldogan csókoltam vissza, bár lehet, hogyha nem csókol meg akkor könnyebben uralkodok magamon, mert most beletúrtam a hajába a szabad kezemmel és közelebb húztam magamhoz. Mikor abbahagyta a csókolózást hálás voltam neki, mert ha nem hagyta volna abba, nem is tudom meddig jutottunk volna el.
-Igen mehetünk.-mondom és az alsó ajkamba harapok, majd az összekulcsolt kezeinknél fogva elkezdtem lassan kihúzni az osztályból, mert szerintem ha még sokáig itt tartózkodnánk akkor nem biztos, hogy tudnék uralkodni magamon.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyHétf. Nov. 12, 2012 8:31 pm

Brian and Elizabeth


- Tudom, igazad van, csak... még sosem találkoztam ilyen lánnyal, mint te és nem akarok semmit elkapkodni. - mondtam és mikor végigsimított az arcomon, megfogtam a kezét és nyomtam egy csókot a tenyerébe.
- Veled akarok lenni, minden lehetséges módon, de azt akarom, hogy az első együttlétünk különleges legyen mindkettőnknek és ezt, nem nevezném különlegesnek. Szóval... várjunk még. Néhány órát mindketten kibírunk, legalább amíg haza nem érünk, nem? - néztem a szemébe és kisöpörtem belőle a haját.
- Visszamegyünk? - kérdeztem és beleittam az whiskeys üvegbe - azt nem hagytam el a mi kis akciónk közben - majd átadtam Liznek. Ő is ivott, majd újra összekulcsoltam a kezeinket és adtam egy puszit a homlokára... majd az arcára, végül a szájára. Itt talán egy kicsit tovább időztem, mint kellett volna, mert majdnem meggondoltam magam és visszamentem a tanári asztalhoz, hogy folytassuk, amit elkezdtünk, de végül ellenálltam a kísértésnek.
- Khm... mehetünk? - bár azt mondta, én döntsek, de nem akartam egy ilyen nagy döntést egyedül meghozni. Úgy lesz, ahogy együtt eldöntjük.

//Folytatás: Udvar.


A hozzászólást Brian Darwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 15, 2012 2:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptyVas. Nov. 11, 2012 1:02 pm

Brian & Elizabeth



-Oké.-mondom mosolyogva és összekulcsolom az ujjainkat, mikor megfogja a kezem. Hagytam, hogy húzzon bár tudom, hogy ő még rosszabbul ismeri ki ezt a sulit, mint én, mivel én Cherel, majdnem körbejártam az egészet, hogy megtaláljuk az igazgatóit.
Nem sokáig bolyongtunk suliban, de még ezt a rövid kis időt is élveztem, hiszen Brian kezét fogtam, vele voltam és néha még meg is csókoltuk egymást. Mikor talált egy üres termet, behúzott és én becsuktam az ajtót a lábammal, majd visszacsókoltam. Megbíztam benne, most is, mint ahogy ennek az egésznek az elején is, pedig én nem bízok meg olyanoknak akiket csak pár napja ismerek, de Brian más, mindenben, az elejétől fogva.
-Hát...nem tudom.-mondtam neki a kérdésére. Mindig is ment nekem az önuralom, de amikor vele vagyok, csak azt érzem, hogy vágyok rá és olyankor nem tudok tisztán gondolkozni. Furcsa lenne ez az egész itt, de a fenéért sem tudok magamon uralkodni.
-Értem, de eddig nekem nem tűnt úgy, hogy ilyen lánynak tekintesz. Ha erről lenne szó most már nem beszélgetnénk erről, hanem valami mást csinálnánk.-mondom végig a szemébe nézve és még mindig fogom a kezét, de közben a másik kezemmel végig simítom az arcát és rámosolygok.
-Viszont akkor ha gondolod vissza is mehetünk az udvarra, vagy akárhova. Ezt most döntsd el te.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Osztálytermek    Osztálytermek      EmptySzer. Nov. 07, 2012 10:10 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Osztálytermek      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztálytermek    Osztálytermek      Empty

Vissza az elejére Go down
 

Osztálytermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Város szívében :: Mystic Falls-i Gimnázium-