No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Rebekah Mikaelson EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Rebekah Mikaelson EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Rebekah Mikaelson EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Rebekah Mikaelson EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Rebekah Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Rebekah Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Rebekah Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Rebekah Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Rebekah Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Rebekah Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Rebekah Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

Rebekah Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Rebekah Mikaelson   Rebekah Mikaelson EmptyHétf. Okt. 14, 2013 7:10 pm



Rebekah Mikaelson

A vér cinkossága ősi, bizalmas kötelék. A Nagyok ismertetőjele.


Let me
introduce myself!






╏ Becenév: Bekah, Barbie-Klaus

╏ Születési dátum: 1003. augusuztus 23.

╏ Születési hely: mai Mystic Falls területe (régen egy kis falu)

╏ Foglalkozás: Ha az munkának számít, hogy képes vagyok új érzelmeket kitalálni, akkor van munkám!

╏ Családi állapot: azt hiszem, egyedülálló

╏ Erősségek: naivnak tűnök, de az igazság az, hogy megérzem, ha az emberek rosszat akarnak nekem, vagy a családomnak;
manipulatív vagyok és szép is, egy kis szempilla rebegtetéssel, bármit el lehet érni;
amilyen sok rossz dolgot túléltem már, elég erős lettem lelkileg;

╏ Tudtad-e, hogy ...?

  • ember szeretnék lenni
  • nagynéni leszek
  • a bátyám sosem engedte, hogy szerelembe essek

    ╏ Vágyak, álmok: Olyan vágyaim, álmaim vannak, mint egy embernek, szerelmesnek lenni, összeházasodni és boldogan megöregedni. Akármilyen lehetetlenek is ezek az álmok, mégis kergetem őket.

  • blondie original
    1021, ősi vámpír, Claire Holt

    lina
    17, ---





    My whole life

    is in your hands now.

    Szoknyám széle már kirojtosodott a kíméletlen futástól, én mégsem álltam meg. Távol akartam magam tudni attól a háztól, ami olya sok szenvedésnek adott már otthont. Sok emberrel végeztünk kíméletlenül, szándékosan, vagy nem,de az én szenvedésemnek is a színhelye volt az a ház. Csak annyit szerettem volna kérni, hogy hadd változtathassam át Emilt vámpírrá, nem nagy kérés, igazán nem, de persze Nik-nek az volt. Neki minden nagy kérés volt, ha beleszerettem valakibe száz évenként egyszer... vagy többször. Megölte őt, mint minden egyes szerelmemet, ezért úgy döntöttem nem bírom tovább vele. Elég volt. Túl sokáig tűrtem el az ostobaságait, túl sokáig szerettem őt, és nagyon úgy néz ki, hogy túl sokáig voltam vele egy fedél alatt, mert lassan kezdek olyanná változni, mint ő maga. Azt pedig nagyon nem szeretném. Sosem akarnék olyan lenni, mint, ő... egy szörnyeteg. A szökéshez gyakorlatilag semmit sem vettem magamhoz, csupán a ruhámat, ami már rajtam volt és az ékszereimet, amik szintén rajtam voltak a tegnap este óta. Hátra pillantottam, hogy megbizonyosodjak afelől, senki sem követ, de megtorpantam. Valami furcsa érzés vette uralmába a szívemet, amikor megpillantottam a házat, ahol bátyáim voltak. Mintha hiányolnék valamit, ami elveszett, de csak most tudatosul bennem a hiánya. Összeszorítottam az ajkaim és még egy lépést tettem előre, de ez a furcsa érzés újfent megállított. Valld be, Rebekah, hiányoznak neked! Valami ilyesmit suttogott az egyik felem, de erélyesen megráztam a fejem és már nem is hallottam semmit. Hogy én ne bírnék ki a bátyáim nélkül húsz percet! Rossz vicc. A rossz viccekbőől, pedig már egy életre elegem volt. Egy erőltetett mosolyt vittem az arcomra és ahogy egy igazi úrinőhöz illik, az államat is feljebb raktam pár centivel, mint mindig, amikor ilyen eset fordult elő. Amikor megbántanak, vagy rájövök arra, hogy nekem is vannak hibáim. Nagyon nehezen jövök csak rá az ilyen dolgokra, gondolom, velem született adottság.
    Lassan fordultam meg, mintha nehezemre esne és visszafelé igyekeztem a házhoz, gyorsan nehogy észrevegyék a hiányomat. Úgy tűnik a kis hangnak volt igaza. Hiányoznak nekem, és mindig is hiányoznának, ha valami történne. Hisz, még én mondtam, örökkön örökké összetartunk, csak mi maradtunk a családból. Gyorsan kitöröltem két könnycseppet a szemeimből mielőtt lefolyhattak volna és újult erővel néztem elébe a napnak.

    ***

    Ideje elindulnom New Orleans-ba, ahová ugyancsak kötnek szép és csúnya emlékek is. Úgy voltam vele először, hogy nem megyek, nem is vettem fel párszor a telefont, amikor Elijah hívott, de meggondoltam magam. Hogy miért? Mert a bátyáimnak szüksége van rám, ilyen egyszerű a válasz. Vagy legalábbis Elijah-nak, de biztos vagyok benne, hogy Nik-nek is hiányzom, bármennyire is tagadja. Viszont én tudomást sem fogok a nagyképű, áruló testvérünkről, még akkor sem, ha ez a bizonyos Hayley, aki egyéjszakás gyereket vár tőle. Úgy néz ki nagynéni leszek! Örülnöm kéne? Azt hiszem örülök is, egy kicsit... Persze, mindig Nik-nek juthat meg az ilyesféle élvezet. Neki lehet gyermeke, én még csak álmodozni sem álmodozhatok ilyesmiről. Belenézve a tükörbe csak egy megtört lányt látok és nem egy Eredeti vámpírt, aki már olyan sok mindenen keresztülment. A szüleim meg akartak ölni, többször is leszúrt a bátyám egy tőrrel és évtizedeket koporsóban töltöttem. Ha egyszer véletlenül nem a bátyámat, hanem valaki mást választottam helyette, erre a sorsra jutottam. Így tehát az igazi boldogság sosem talált meg. Mégsem tudtam igazán gyűlölni őt, mégiscsak a testvérem, és valami eltéphetetlen kapocs fűz minket össze, ahogy Elijah-val is. Nem Rebekah Mikaelson lenne a nevem, ha ilyen kis apróságok végleg összetörtek volna. Én eddig mindig fel tudtam állni. Ami pedig a babát illeti... a mi családunk már csak ilyen spontán, hozzá kell szokni a dolgokhoz. Nekem is idő kellett. Mély levegőt veszek és vámpír sebességgel vagyok kint, a kocsi mellett. Beugrok a vezető üléshez, beindítom a kocsit, és már úton is vagyok. Majd út közben gondoskodok a kajáról.



    A hozzászólást Rebekah Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 16, 2013 7:21 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Lexi Branson

    Lexi Branson
    Take care, cuz' I'm a(n)...
    Vampire
    » lakhely : ϟ Mystic Falls
    » foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
    » avatar : ϟ Arielle Kebbel

    Rebekah Mikaelson Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rebekah Mikaelson   Rebekah Mikaelson EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:04 pm

    Elfogadva!

    Üdvözöllek az oldalon, Bekah! (:
    Tetszett minden, igazán karakter hűre sikerült megírnod a szerepjátékpéldádat, viszont sok vesszőhibát találtam, majd erre figyelj oda, ha wordbe írod, akkor aláhúzza zölddel, ez segíthet. (:
    Nem is tartalak fel, az avatarod le van foglalva, szóval irány a játéktérre! Wink
    Vissza az elejére Go down
     

    Rebekah Mikaelson

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

     Similar topics

    -
    » ▷ rebekah mikaelson
    » Rebekah szobája
    » Folyosó
    » Mikaelson menedékház
    » Elijah Mikaelson

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Love Bites R.P.G. :: Fórum Navigáció :: Karilapok-