No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Stefan hálószobája EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Stefan hálószobája EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Stefan hálószobája EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Stefan hálószobája EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Stefan hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Stefan hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Stefan hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Stefan hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Stefan hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Stefan hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Stefan hálószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptySzomb. Aug. 03, 2013 10:25 pm


Stefan Salvatore

.................

Hello brother!



Nem tudom eldönteni, komolyan gondolja-e a szavait, vagy poénkodni próbál. Stefannal sosem lehet tudni, az öngyilkosság megfordult már a fejében pár éve, s ki tudja, talán az sem az első alkalom volt. Túlzottan ragaszkodik az emberi léthez, vagy legalábbis a látszat fenntartásán, nem akarja bemocskolni a lelkét, de a bűntudat talán még a mai napig is emészti a darabolós korszaka miatt. Nem azt mondom, hogy legyen olyan, mint akkor, egy vadállat, tudat nélküli vérengző gyilkos, de ha nem küzdött volna ilyen erősen az ellen, hogy gonosszá váljon, minden másképp alakult volna. Azóta egyszerűbb neki, felteszem még anno a néhány csepp vér, s annak további növelése jót tett neki, de nem tudom, Klaus közreműködése mennyit rontott a helyzeten, mikor még vele tartott. Az embersége még meg van, és ki örülne ennek jobban, mint én? Nem kell kimentenem a seggét különféle szar helyzetekből, nem kell azon erőlködnöm, hogy megmentsem a lelkét, és hazacibáljam, lehetőleg egy darabban. Neem, nem kell ez nekem, s szerencsére nem is kell túlzottan törni magam. Megvannak a saját gondjaim, amikkel különben sem tudok megbirkózni. Ő pedig már csak hab lenne a tortán, ha nem gondolnám úgy, hogy talán segítségemre lehet. Megéri egyáltalán? A kötődés... már a gondolat is kínoz, hogy talán Elena tényleg csak amiatt érzett irántam valamit, hogy az érzéseit ez befolyásolta. Félig lehunyt szemmel nézek az öcsémre, és lusta vigyor jelenik meg a képemen, míg ő whisky-t kortyolgat. Fene a gusztusát, azt hiszi, jobb ivászatban, mint én? - Ha nem érezném magam úgy, mint akit egyszer már megettek, és kiköptek, kihívnálak egy ivó-párbajra. De... atya ég, nézz csak végig rajtam! - s kissé ügyetlenül mutatok végig kanapén elterülő testemen. Aztán jön egy kisebb meglepetés, mert ahelyett, hogy szópárbajba keveredne velem, és ő is elővenné a jól rejtegetett humorérzékét, néhány szó után hátat fordít nekem, és egyszerűen kisétál a nappaliból. Mintha ott se lennék, mintha csak azért jött volna ide, hogy igyon egy kortyot az üvegből. Persze, sejtem az üvegcsörömpölés vonzotta ide, tudni akarta, egyben hagytam-e a házat. A ház egyben, és mivel italból még bőven van raktáron, úgy gondolta, nem kíváncsi rám. Lexi szavai törnek utat az emlékeimből, miszerint: "Damon, találkoztál már magaddal?" Lehet, ha már két ember csaknem ugyanazt mondja, igazuk lehet. Vagy mindenki hülye körülöttem, vagy velem van a gond. Már én sem tudom, mi a helyes válasz erre. Mindenesetre - nagy nehezen, egyensúlyproblémákkal vegyítve - felkelek a kanapéról, és utána indulok. Ki a folyosóra, fel a lépcsőn, a szobája előtt pedig hallgatózok, hogy megtudjam, oda ment-e. És bingó! Motoszkálást hallok odabent, és hezitálás nélkül nyitok be hozzá, felvont szemöldökkel, kérdő pillantással, ajtófélfának dőlve. - Ne már, öcskös, most komolyan? Gyerekes vagy, hogy így megfutamodsz tőlem! - égnek emelem a tekintetem, és halkan nevetek. Nem valami vidám, torokból jövő inkább, keserűnek hallatszik. De talán csak én hallom így, mert tényleg pocsékul érzem magam. Mintha egy elefántcsorda gázolt volna át rajtam, vagy minimum egy úthenger. És a szűnni nem akaró, tompa, lüktető fájdalom még mindig bennem tombol. - Miért vagy egyedül? Miért nem élvezed a legjobb, szöszi barátod, Lexi társaságát, most hogy újra az élők közt köszönhetjük? - kissé gúnyosan ejtem ki a nevét, és ki tudja, közben milyen érzelmekről árulkodik az arcom. Zavar, fájdalom, boldogság, s még több zavarodottság... talán.
words: 536. music: i need to know  notes: Ez egy jó játék lesz, már előre látom! Muhahaha
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptySzomb. Aug. 03, 2013 3:10 am




Damon &Stefan


Teltek az órák, napok szaladtak el úgy, hogy egyre csak kerestem a megoldást, de nem jutottam semmivel sem előbbre. Még mindig a sötétben tapogatóztam, semmilyen információm nem volt a témát illetően. Kötődés...egyre csak ismételgettem a szót, aminek többet kellett volna jelentenie pusztán egy fogalomnál. De még mindig nem jöttem rá, hogyan lehetséges ez, milyen módon lehet megszüntetni, vagy legalább mi okozhatja. Caroline szerint ezt csak Damon és Elena oldhatja meg. Már ha nevezhetjük megoldásnak a megszüntetését. Relatív, ki hogy vélekedik róla. Damon biztosan örül neki, elvégre most magáénak tudhatja Elenat. Hisz' mindig is ezt akarta, nem? Most teljesült a vágya, megszerezte a régóta áhított nőt. A nőt, akit már szeretett valaki más, és még most is szereti.
Kötődés...Bár még igazán azt sem tudom, létezik-e. Léteznie kell! Csak így találhatok elfogadható információt arra, miért távolodott el tőlem Elena. Már ha a szakítást eltávolodásnak lehet nevezni, de könnyen lehet, hogy erre a megfelelő kifejezés a teljes-mértékben-mindenféle-kapcsolatot megszakító, végleges eltávolodás.
Caroline Klaustól tudja mindazt, amit megosztott velem. Beszélnem kell vele, de eddig kerülni akartam a vele való találkozást. Mostanra azonban eljutottam arra a pontra, hogy nem tudok már mást tenni. Senkinek nincs információja a témát illetően. Klaus biztosan többet tud, mint én, talán tudja a megoldást is. De annyi biztos, hogy többet tud, mint én, hiszen a semminél minden több.
Kötődés... kezdtem volna el egy még bonyolultabb gondolatmenetet, de a nappaliból felszűrődő hang kizökkentett belőle. Egy üveg és a padló találkozásának a végeredménye lehetett. Ha tippelnék, whisky-re tippelnék. Legfőképpen Bourbonra.
Valamilyen hirtelen megfontolásból feltápászkodtam, kinyitottam az ajtót, és egy szempillantás alatt a lépcső aljában voltam. Fent nem tudtam volna érdemleges információhoz jutni, de így legalább megbizonyosodhatok róla, valóban létezik-e ez a kötődés.
-Nem, sajnos még élek. - válaszolok neki köszönés nélkül, csak úgy félvárról odavetve.
Jól tippeltem, Bourbon. - gondoltam, s a szám egyik sarka felfelé görbült.
-Nagyra vagy itt az ivászattal, de úgy látom, már az sem megy rendesen! - pillantok erőteljesen a földön heverő törött üvegkupacra.
-Látod? Így kell ezt! - azzal felkapok egy az asztalon heverő újabb üveget, és jól meghúzom. Természetesen sosem fogyunk ki a whisky-ből.
-De tudod mit? Nincs sok kedvem hozzá, hogy tovább hallgassalak. Nem is tudom, miért jöttem le. - sarkon fordulok, és elindulok felfelé a lépcsőn. Majd kiderítem máshogy, létezik-e a kötődés. Esetleg Elena-tól.



words: 377 ♢ music: never let me go
note: Nézd el nekem a néha érthetetlen gondolatmenetet így 3 körül! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyPént. Júl. 26, 2013 3:08 am


Stefan Salvatore

.................

Hello brother!



A fejem Lexi, Elena, Charlotte, a kötődés, a múlt, a vér, és a fájdalom kavalkádjával van tele. Mintha minden egyes porcikám a megnyugvás, a felejtés ellen dolgozna. Nem tudok szabadulni sem a gondolataimtól - agyam fogaskerekei folyton kattognak -, sem a tényektől, amik olyan nyilvánvalóak, hogy kiszúrják a szemem, de nem tudom összerakni őket. Próbálom összekaparni, mi az, amiben biztos vagyok, és listába állítani, ám ez kicsit sem könnyű. Abban száz százalékosan biztos vagyok, hogy Charlotte iránt nem érzek semmit. Sosem szerettem, csak egy játék volt számomra, hiszen akkoriban így ment ez. Felszedtem nőket, flörtölgettem, bulizgattam velük, még ágyba is vittem őket, de ennyi. Nem éreztem senki iránt semmit, Katherine volt a fontos nekem, őt akartam megszerezni, visszakapni, leginkább azért jártam városról-városra, hogy információkat tudjak meg a sírról, és a kinyitásáról. Ugyanakkor élveztem is az életet, de a cél mindig a szemem előtt lebegett, tudtam, mit akarok, és nem mondtam volna le róla, semmi pénzért. Különös, miként változtak az érzéseim a nő iránt. Viszont ott van Elena, akit jelen pillanatban nem tudok hova tenni. Az egyetlen, amit tudok vele kapcsolatban, hogy meg akarom törni a köteléket. Nem érdekel, mit mondott a lány, tudom, hogy nem igaz. Irántam is érez valamit, hiába Stefan volt az első igazi szerelme. Lehetetlen, hogy hazugság legyen minden, amit mondott, mindent amit tett, s amit érzett. Az érzéseiben még egy vak is biztos lehet, látszik rajta, hiába rejtegeti. Nem tud átejteni, bár sebzettnek érzem magam az utolsó találkozásunk óta. Visszaemlékszem az arckifejezésére, miközben kiejti a szavakat, és mintha egy éles tőrt vágnának a mellkasomba, és forgatnák addig, míg össze nem roskadok a fájdalomtól. Nem tudok megbirkózni saját magammal, az őrületbe kerget a gondolkodás, a tettek mezejére akarok lépni, de még csak azt sem tudom, merre kéne induljak. Ha lenne kiindulópontom... ha tudnám mit kell tenni ebben a helyzetben... De mivel jelenleg egyik dologgal sem rendelkezem, olyan vagyok, mint egy rémült kisfiú a sötétben. Tudom, hogy valahol ott a lámpa kapcsolója, de moccanni sem merek. Patthelyzetben érzem magam, egyik lehetőség sem segít ki ebből a nehéz szituációból, bármerre fordulok, zsákutcába botlom. Ez megőrjít, s talán ha odafigyeltem volna, se tudnám megmondani, hány pohár whisky-t gurítottam már le. Nehéz lenne megmondanom, kiváltképp azért, mert jó pár órája már üvegből kortyolgatom a bronzos színű folyadékot. Talán a második üvegnél tartok, ami még egy magam fajtának is sok. Igen, határozottan soknak mondanám. Az utolsó cseppeket facsarom ki az üvegből, és az asztalra teszem. Helyesbítek, tenném. Csakhogy az üveg úgy gondolja, megpihen a földön... vagy inkább apró darabokra hullik, talán puzzle-nek képzeli magát, vagy úgy határozott, ezen a napon bátorkodik kicseszni Damon Salvatore-ral. Morgolódva guggolok le, azt ugyan nem tudom, miért, elvégre ki az a bolond, aki puszta kézzel akarja összeszedni az aprócska szilánkokat? Mindenesetre két ujjam közé csippentek egy nagyobb üvegcserepet, és nézem, ahogy a kandallóból áradó fény megcsillan rajta. Miért érzem úgy, hogy sokkal jobban tudok azonosulni a törött üveggel, mint bárki vagy bármi mással? Talán, mert minden egyes tény arra utal, én is pont úgy hullok darabjaimra, ahogy az imént a folyadék otthona. Térdemre támaszkodva próbálok felállni, de kénytelen-kelletlen a kanapét is segítségül kell kérnem. Úgy csimpaszkodok a karfájába egyik kezemmel, hogy azt hiszem, a bútor előbb borul majd rám, mint ahogy én felállok, de csodával határos módon sikerül épségben megállni a lábamon. Zavaros, ködös tekintettel meredek a tűzbe, miközben a szófa felé araszolok, és mikor lábaimmal megérzem a szélét, lehuppanok rá. Egyik öklömmel a szemeim dörgölöm, másikat a halántékomnak préselem, és próbálok rájönni, mégis mi a fenét művelek itt. Gondolatom megszületésével együtt pattanok fel ültemből, és... rögtön meg is gondolom magam. Hova tudnék menni, ha egy helyben állni is nehéz? Visszaülök, és fintorogva nézem a cipőm, mikor is lépteket hallok, és mivel újabban túl sok látogatóm nincs, tudom, ki közeledik, érzékeim hiába tompította el az alkohol. - Ó, Stefan! Öcsikém, azt hittem már, odavesztél! - vigyorgok, de még mindig nem nézek felé, ezúttal a tüzet bámulom, bár nem igazán látom, összemosódott piros, és sárga foltok alkotnak együttesen narancs színkavalkádot. - Nem mintha olyan sokat kerestelek volna, tudod, milyen sok dolguk van a nagy tesóknak. Ott van például az ivászat, amiben mellesleg verhetetlen vagyok. Oké, csak egy valaki van, aki le tud verni a lábamról. Az alkohol! - suttogom félhangosan, szám mellé helyezve egyik kezem, és csak most fordulok felé. Hunyorogva nézem a megszokott frizuráját, és felvonom a szemöldököm kíváncsian. Vajon gondolt már rá, hogy fodrászt vált?
words: 730. music: i need to know  notes: Szerintem nem lepődsz meg a post témáján, csak hozom a formám! szakad a röhögéstől tesóka  
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyKedd Okt. 30, 2012 9:43 pm

Stefan hálószobája Tumblr_m99o52f99r1rn4805o4_250
To:: Lexi Branson

Láttam az arcán, a szemén, még a testtartásán is, ahogy lefagyva állt előttem, hogy meglepődött. De most komolyan, ki ne lepődne meg azon, ha én így reagálok, teljesen váratlanul? Mert ez váratlan, nem megszokott, korántsem az, különös, furcsa, sőt, egyenesen bizarr. Belátom én a hibáim, mindig is így tettem, de hogy ezt be is valljam másoknak... ugyan, kérlek, dehogy! És most itt állok, felszegem az állam, és csak bólintok, mintha egy kérdésre válaszolnék. Azt sugallom magabiztosan tekintetemmel, fejem tartásával, és keserű vigyorommal: Bizony, tudok ilyet is! Elégedetten elmosolyodom, a keserű vigyorom ez váltja fel, és az ok nem más, mint az, hogy sikerült meglepnem valakit, már megint. Talán hiba volt, hiszen így majd elvárja tőlem, hogy mindig így viselkedjek, de ez sem érdekel. Várja csak, nem fogok mindig hallgatni rá, a magam ura vagyok, nekem senki sem parancsolgathat, a kioktatást sem szeretem. Csak mert most elismertem, nem bizonyítja azt, hogy máskor is ez lesz.
Szemem az plafon felé fordítom, aztán újra a szőke vámpírnőre, és nemet intek a fejemmel. Nem kell tudnia, hova megyünk, csak minél előbb ott kell lennünk, és akkor talán... nem történik semmi szörnyűség. Megrázom a fejem újra, ám ezúttal csak amiatt, hogy elűzzem ezeket a bosszantó gondolatokat. Majd meglátjuk, mi sül ki ebből. A lényeg, hogy el kell felejtenem mindent, csak arra fogok koncentrálni, hogy odaérjünk. Aztán ha ott vagyunk, még mindig ráérünk gondolkodni, agyalni, hogy mi is legyen. Fontossági sorrend, ez a lényeg.
Miközben ezen agyalok, végig Lexit nézem, s mikor már nem csak bámulok ki a fejemből, és valóban látom, mit is csinál, felvont szemöldökkel, és meglepve pislogok rá. Hogy lehet egy vámpír ennyire szerencsétlen? Felnevetek, és hitetlenkedve rázom a fejem. - Ezt hogy a fenébe csináltad? - vigyorgok rá, és mikor odaérek mellé, megbököm a könyökömmel. Majd végignézem, ahogy méltóságteljesen kivonul a szobából, és már várom, mikor borul le a lépcsőn. Viszont épségbe leér, és én a nyomában vagyok, s mikor kiérünk a bejárati ajtón, én megyek előre, és bevetem magam a fák közé, ahol suhanni kezdek, s időnként visszapillantok, Lexi csakugyan mögöttem van-e.

|| Köszönöm a játékot, szöszi! Wink

L E Z Á R V A !

SZABAD A JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyHétf. Okt. 29, 2012 8:27 pm

Őszintén meglepődtem Damon szavain, amikor beleegyezett, hogy segít nekem Stefan keresésében. Nem hittem volna, hogy a szavaim így fognak rá hatni és érzéseket kelteni benne. Igazából most jöttem rá, hogy Damon-nak vannak érzései. A kikötése csupán annyi volt, hogy hagyjuk ezt a szobát és máshol keressük. Ezzel egyet értettem, de fogalmam sem volt, hogy hol kereshetnénk. Viszont Damon említette, hogy van sejtése. Bólintottam egy nagyot, hogy tudtára adjam, hogy egyetértek az ötletével, majd rákérdeztem, hogy mégis hol keressük.
-És mit gondolsz hol lehet?-kérdeztem már pár fokkal kedvesebben. Kíváncsi szemekkel néztem rá, mivel nem tudtam, hogy merre kéne menni. Eltippelgettem volna, de erre most nem volt idő. Felpattantam az ágyról és talán egy kicsit túlpörögve, mivel megbotlottam a saját lábamban. Majdnem hasra estem, de végül sikerült megállni a lábamon. Újra elindultam az ajtó felé. Hátranéztem Damon-re, gondolom nagyon jól szórakozott a kis műsoromon. Ami még nem ért véget. Mivel még mindig hátra néztem és ezalatt nem álltam meg, hanem mentem tovább. Nagyon ügyesen éppen előrefordítottam a fejem és nekimentem az ajtófélfának. Nagyon jó, ehhez komolyan tehetség kell, gratulálok magamnak. Most ha nem lenne itt Damon, kezet ráznék magammal. A homlokomon egy kisebb seb éktelenkedett, ami persze azonnal be is gyógyult, mivel vámpír vagyok. Kezemet a homlokomhoz emeltem, hogy ellenőrizzem, hogy tényleg begyógyult-e, de természetesen már semmi nem volt ott. Végiggondoltam, hogy most hogy nézhetek ki, és a képen, ami a fejemben összeállt, elnevettem magam. Így még nem normálisabban nézhettem ki. Egy csaj, aki nekiment az ajtófélfának, majd kiröhögte magát. Újra hátranéztem, majd vigyorogva Damon-re néztem.
-Na jó volt a műsor? Már vége van remélem, szóval indulhatnánk.- mondtam még mindig mosolyogva. Majd előre néztem, pontosabban a lépcsőre, ami elég veszélyes tényező számomra, ennyi szerencsétlenség után. Még egy pillantást vetettem a feltúrt szobára és Damon-re, majd a küszöböt átlépve próbáltam méltóságteljesen kimenni az ajtón a sok égésem után. Reményekkel és kétségekkel indultam meg Stefan keresésére.



Játék vége!

(köszönöm a játékot, de még nem szabadultál meg tőlem! Wink )
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptySzomb. Okt. 27, 2012 6:03 pm

Stefan hálószobája Tumblr_m99o52f99r1rn4805o4_250
To:: Lexi Branson

Vállat vonok, bár gondolatban megjegyzem, hogy igen, lenne jobb ötletem, mert minden jobb annál, hogy feltúrom Stefan szobáját, olyan nyomok után kutatva, amik nyilvánvalóan nincsenek itt, de nem mondom ki hangosan. Félő, csak tovább feszíteném a húrt, ami a végén még elpattanna, és semmi kedvem viszályt szítani még egy emberrel, már így is elég zavart vagyok, nem kell tovább nehezítenem a dolgom.
Még mindig a vámpírnőt nézem, ahogy fel s alá rohangál a szobában, a száját harapdálja, látom rajta, hogy ideges, aggódik Stefan miatt, és az sem okoz örömet neki, hogy én még ráteszek egy lapáttal, és boldogítom, de talán akkor nem kéne itt lennie. Én idegesítem őt, ő idegesít engem... Egyértelmű hogy mi a megoldás. Valakinek el kell hagynia a házat, és lévén, hogy az én tulajdonom is képezi, nem én leszek az a valaki. - Csak azt várom, mikor lesz eleged, és lépsz le végre! - vetem oda könnyedén, gúnyos vigyorral a képemen, és az ágy végére támaszkodom kezeimmel. A hangvételéből ítélve ő sem örülhetne jobban annak, hogy az idősebb Salvatore társaságában van, ami őszintén szólva nem lep meg. Sokkal több "ellenségem" van, mint szerettem, egyáltalán nem újdonság, ha valaki nincs elragadtatva tőlem és a kedves kis megjegyzéseimtől. És aztán megtörténik az, amit nem vártam volna a szőkeségtől. Letaglóz, úgy meglep, hogy pislogni is elfelejtek, csak erőtlenül támaszkodom az ágynak, és áldom magam, hogy már nem az ajtóban álldogálok. Minden erő kiveszik belőlem, arcom semmit nem tükröz, szemeimmel érzelemmentesen meredek a padlóra, és próbálom megemészteni a nő szavait, amiket kicsit sem finoman hajított felém. Viszont teljes mértékben igaza van. Leszálltam az öcsémről, már nem az a célom, hogy pokollá tegyem az életét, és minden jó dolgot elrontsak, egyáltalán nincsenek ilyen szándékaim. De ha lemondok róla, nem akadályozom meg abban, hogy csak úgy eldobja az életét, ugyanúgy azzá az elmebeteg fickóvá válnék, aki neki akar rosszat, és bármit elkövet, hogy ne érezze magát boldognak. Nem nekem köszönheti, hogy ilyen keserű érzések honolnak benne, de ha nem teszek semmit az ellen, hogy elkövesse az újabb magánakcióját, csak rontok a helyzeten. Miért ne próbálhatnám meg? Lehet, hogy majd pont nekünk köszönheti az életét, lehet, hogy nem járunk sikerrel - bár őszintén szólva keserű lesz a szám íze, ha erre gondolok, és valami furcsa érzés motoszkál bennem - de meg kell próbálnunk segíteni rajta. Láthatólag Lexi nem sokra megy egymagában, és még én magam is meglepődöm a késztetéstől, ami azt súgja, segítsek neki. Tudom jól, nem lesz jó vége annak, ha érzéseket keltenek bennem az események, és bizonyos személyek, de ha eddig mindig Stefan segítségére siettem, most miért tennék másképp? Ő az öcsém, és nem hagyhatom, hogy baromságot csináljon! - Tudod mit? Benne vagyok. Keressük meg Stefant! Viszont lenne néhány kikötésem, és az egyik az, hogy hagyjuk ezt az átkozott szobát. Valahol odakint kell lennie, és van egy sejtésem, pontosan hol - megvonom a vállam, ellököm magam az ágytól, és a matracon heverő szőke nőre sandítok, várok a válaszára. Azt hiszem, talán sikerült meglepnem, de a szavai tényleg nagy hatást gyakoroltak rám. Már kezdem érteni, az öcsémnek hogyan segített...
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 8:02 pm

Damon gúnyos megjegyzései most sem maradhattak el. Lehet, hogy hülyeség volt az ágy alatt keresni, de nem hiszem, hogy neki lett volna valami más ötlete.
-Neked talán van valami jobb ötleted? Nem? Akkor ne beszélj.- köpöm a szavakat felé flegmán. Idegesen járkálok fel-alá a szobában, miközben rágom a szám szélét, ami lassan sebes lesz. Gondolatok ezrei száguldoznak a fejemben, hogy hol lehetne keresnünk Stefant. Közben fél szemmel Damont figyelem, hogy mit csinál. A gyomrom görcsöl és izzad a tenyerem. Igen, eléggé aggódok Stefan miatt. Ha megtalálom komolyan rajta fogok lógni, hogy el ne tűnjön. Én leszek az árnyéka. Ha már Damon nem foglalkozik vele. Ennél a gondolatomnál megforgattam a szemeimet. Ugyanis észrevettem, hogy Damon még mindig szórakozottan figyeli minden lépésem.
-Damon most komolyan mi abban a jó, hogy nézed ahogyan idegileg ronccsá válok?- kérdeztem tőle. Hangomba próbáltam valami olyasmit is belevinni, hogy érezze a szánalmat, amit iránta érzek. Nem tudom, hogy sikerült-e, csak remélni tudom. Mivel ezután sem segített valamit kitalálni, vagy legalább annyit mondani, hogy 'Nyugi, Lexi minden rendben lesz!', elegem lett belőle. Ki kellett adnom a feszültségemet.
-Oké tudod mit? Nem érdekelsz! Én próbálok segíteni a testvéreden, aki téged látszólag kicsit sem érdekel. Pedig nem nekem kéne elsősorban segíteni rajta, hanem neked. És ezzel most nem azt akarom mondani, hogy nem segítek rajta szívesen, hanem azt, hogy neked is kéne legalább próbálkozni.Mert tudtommal nem az én testvérem, hanem a tied. És a megjegyzéseidből is elég volt már. Ezekkel semmire nem mész, maximum még jobban utálni foglak. És ha most nem fogsz segíteni kérlek menj el, mert még idegesebb leszek és rajtad töltöm ki a dühömet!- kiabáltam vele. Lehet, hogy kicsit durva voltam, de megérdemelte. Nem igaz, hogy annyi lelkiismerete nincs, hogy a saját testvérén segítsen. Remélem ezután a kis beszédem után (vagy lehet nevezni ordibálásnak is) egy kis szeretetet a testvére iránt érez. És hátha van benne annyi, hogy segít nekem keresni. Mert egyedül tuti biztos, hogy nem találnám meg. Még mindig a dühtől izzva és gondterhelt sóhajjal dőlök le Stefan ágyára.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyPént. Okt. 19, 2012 7:56 pm

Stefan hálószobája Tumblr_m99o52f99r1rn4805o4_250
To:: Lexi Branson

Vállat vonok a kérdésére, egyértelmű, hogy nem repesek az örömtől, amiért akármerre megyek, Miss. szőkeség ott van. Fölösleges lenne válaszolnom. Csak nézem, ahogy pakolászik, egyik dolgot a másik után hajigálja, és őszintén ledöbbenek. Azt gondolná az ember, az öcsém után rontott, amint én leléptem, de mivel itt van, arra következtetek, hogy bizony itt maradt. Vagy talán utána ment, de nem bukkant a nyomára? Mindegy is, a lényegen nem változtat. Itt van, és igenis bosszant a jelenléte. Aki halott, miért nem tud halott maradni? Az isten áldja meg a Bennett-boszorkát! Ha egyszer nem ütné bele az orrát a dolgokba…
Magasba emelem a kezeit védekezően, szemöldököm felvonom, és oldalra billentett fejjel méregetem a vámpírnőt. Nem valami könnyű eset, az egyszer már biztos. - Már megbocsáss, de miben is tartalak fel? Stefan holmijának hajigálásában? Nem hiszem, hogy ezzel sokra mész! - vetem oda a szavakat, és vállat vonok újfent. Ismeri az öcsémet, jobban, mint bárki más. Ő segített neki még az elején, mikor olyan lehetetlen alak vált belőle, mindenkinél jobban ismeri. Zavartan nézem, ahogy „teszi a dolgát”, s közben azon merengek, miért olyan tehetetlen. Egyértelmű, mit akar Stefan csinálni, rossz emberre bíztam volna rá? De még így bosszankodva, idegesen is belátom, hogy Lexi legalább nálam jobb ebben az egészben, őt érdekli, mi van Stefannal, míg én itt ácsorgok, és nem teszek az égvilágon semmit. Talán… nekem kéne megakadályoznom, hogy tragédia legyen a vége? Nem, nem hiszem, hogy nekem bármit is kéne tennem. Az ő döntése, nekem pedig tiszteletben kell tartanom. Legalábbis, erről győzködöm magam. - Remekül. Folytasd csak nyugodtan! - mosolygok gúnyosan, és beljebb lépek a szobába. Nem tudom, mit is keres, semmi használható nem lehet a szobában. Az egyedüli segítség a régi napló lehet, amibe üzenetet írt, viszont ahogy elnézem, azon már rég túltette magát, és valami más után kajtat. De mi lehet az a dolog?
Azon kapom magam, hogy szőkeség előttem áll, én pedig ledöbbenve meredtem rá, miközben sűrűn pislogott, mint valami idióta. Így akar hatni rám? Akkor rossz ajtón kopogtat, én ezt nem veszem be. - Miért is tenném? Figyelmedbe ajánlom, hogy Stefan még amiatt is engem hibáztatott, hogy bezártam a pincébe. De te is láthattad, milyen állapotban volt. Ha bezártuk volna az ajtót… - idegesen fújtatok egyet, és kezdek abba a hibába esni, hogy érdekel, mi van az öcsémmel.
Még ebben a frusztrált állapotban is viccesnek találom, ahogy a vámpírnő az ágy alatt hever, és bámulja a felgyülemlett port, feltéve, ha nem talált valami érdekeset, ami segíthet neki. De mégis mi a jó franc lenne az ágy alatt, ami elvezetné őt a lökött testvéremhez? - Az attól függ, mit keresel. Mégis mi lehet ebbe a szobában, ami segítségedre lenne? Főleg az ágy alatt! - nézek rá értetlenül, szememet forgatom, és karba tett kézzel lépek az ágy széléhez, ahol ő is áll.
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyKedd Okt. 16, 2012 9:19 pm

Stefan szobája felé vettem az irányt. Meg akartam nézni, hogy hagyott-e ott valami olyasmit, amiből kideríthetem, hogy hol tartózkodik éppen. A lépcsőn sétálok éppen, amikor zajokat hallottam a szoba felől. Felcsillant bennem a remény sugara, hogy Stefan hátha itt van. De óriásit tévedtem. Egy nem várt személybe botlottam. Damon szemei néztek vissza rám. Megforgattam a szemem, így akartam tudtára adni Damonnek, hogy zavar.
Igen, én mindenhol ott vagyok, Damon. Talán zavar? Itt elengedtem egy művigyort. Szó szerint a képébe vigyorogtam. Ezek után kikerültem, de Damon utánam szólt. Megint egy gúnyos megjegyzés. Komolyan kezdett felidegesíteni és már csak egy kicsi választott el attól, hogy megint beolvassak neki. Ökölbe szorítottam a kezem és megpróbáltam normálisan válaszolni.
Még nem találtam meg Stefant. És ha továbbra is feltartasz, nem is fogom. Mondtam tettetett nyugodtsággal, majd újra a szoba felé mentem. Először az asztalon néztem körbe. Benéztem még a terítő alá is, de nem találtam semmit. Majd az ágyát túrtam fel. Damont látszólag szórakoztatta a szenvedésem. Ezt egy idő után megelégeltem, majd fapofával hozzá fordultam.
Mondd, Damon. Jól szórakozol? Kérdeztem, majd közelebb mentem hozzá. Bevágtam a kutyapofit és nagy szemekkel néztem rá.
Nem segítenél? Ha nagyon szépen megkérlek... Pislogtam sűrűn. Elképzeltem az arcomat, majd elnevettem magam. Ezúttal a szekrénye felé fordultam. Kinyitottam az ajtót és elkeztem átnézni az összes ruháját, emellett a szekrény minden szegletébe benéztem. A ruhák zsebében is megnéztem, de semmit nem találtam. Kétségbeesetten indultam meg az utolsó esély felé. Ez az utolsó szánalmas próbálkozásom az ágy alá vezetett. Gondoltam hátha beesett oda valami. Letérdeltem, miközben magamban imádkoztam azért, hogy találjak valamit. Benéztem az ágy alá, de a porcicákon kívül semmi használhatót nem találtam. Ekkor éreztem azt, hogy van esély arra, hogy elveszíthetem a legjobb barátomat. És ez borzasztóan fájt. Kétségek között őrlődtem. Lehet, hogy valami baja lesz, mert a vasfűtől nem elég erős. Hasonló gondolatok jártak még a fejemben. Ekkor eszméltem fel, hogy én még mindig az ágy alatt vagyok. Lassan felálltam és leporoltam magam. Lemondóan sóhajottam egyet, majd Damon felé fordultam kétségbeesetten.
Most mit csináljak? Tettem fel a kérdést, amit azóta kérdezgetek magamtól, amióta elolvastam a naplót, benne Stefan írásával.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyHétf. Okt. 15, 2012 5:48 pm

Stefan hálószobája Tumblr_m99o52f99r1rn4805o4_250
To:: Lexi Branson

Amióta visszatértem a városba, egyre zavarosabb minden, már bánom, hogy nem maradtam tovább távol. Ez a város csak rossz hatással van rám, ahogy mindenki másra is. Viszont ez az otthonom, s nem tervezem, hogy a közeljövőben változtatnék ezen.
A gondolataim közt még mindig nem sikerült rendet tennem, de kezdem feladni. Fölösleges a 'hogyanokon' és 'miérteken' rágódni, csak bele kell törődnöm a dolgokba, és magasról szarni az egészre. Mintha az olyan egyszerű lenne... Még ha nem is az okok miatt aggódok, akkor is felütik a fejüket a gondolatok, és ha nem tiltakozok ellenük, szabad utat kapnak, és még jobban felforgatják az életem. Nem gondolhatok állandóan Elena átváltozására, az öcsém baromságaira, Katherine visszatérésére, Lexi feltámadására, és még sorolhatnám mi mindenre, ami a fejemben motoszkál. A néhány nap kikapcsolódás jót tett nekem, az már egyszer biztos, csakhogy nem oldott meg semmit. Egy ideig nem volt gondom semmire, nem gyötört az elmém, de amint átléptem a városhatárt, minden megint a feje tetejére állt. Hiába, ez Mystic Falls...
Ahogy a nappaliban italt töltök magamnak, és ráérősen kortyolgatom, egy pillanatig megfordul a fejemben mi lehet az öcsémmel, de hamar el is vetem ezt a gondolatot. Megfogadtam, hogy nem fog érdekelni, mit művel, belefáradtam abba, hogy mindenért én vagyok a felelős. Különben sem segíthetnék rajta, nem tudom, mitől kattant be, és biztos vagyok benne, hogy Lexi minden tőle tehetőt megtesz érte. Többet, mint amire én képes lennék.
Az ital elfogyasztása után az emeleten kószálok, s mikor mozgolódást hallok az egyik szoba felől, felvont szemöldökkel, gyanakodva lépdelek végig a folyosón, és Stefan ajtaja előtt fékezek le, amit nyitva találok. Arra számítok, hogy őt pillantom meg az asztalánál ülve, a naplója fölött görnyedve, de meglepetésemre a szőkeség ácsorog a szoba kellős közepén. - Te mindenhol ott vagy, szöszi?! - kérdezem tőle megrökönyödve, közben nekitámaszkodok az ajtófélfának. A találkozásaink valahogy sosem sülnek el jól. Mikor meglátogatta Stefant, megöltem. Mikor megjelent a pincében, felpofozott. Ezek után mire számítsak? Lehajít a lépcsőn, és karót döf a szívembe? Netalántán megint meghal egy váratlan fordulat következtében? Nem tudhatom. Ami biztos, hogy nem örülök annak, hogy visszatért az élők sorába. Hogy miért? Nem szeretem, ha szembetalálkozom azokkal, akiknek az életét én magam vettem el. Nem szeretek kockáztatni, ha az életemről van szó, és akit megölsz, az általában dühös rád... Ennyi magyarázat azt hiszem éppen elég. - Csak hogy ne tűnjek olyan érdektelennek, ezúttal sikerült Stefant a jó útra térítened? Megjött az esze, és megint garázdálkodik a mókusokkal? - vonom fel a szemöldököm, és gúnyos mosolyra húzom ajkaim.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyHétf. Okt. 15, 2012 5:17 pm



Elena & Stefan

Szörnyű azt látni, hogy fájdalmat okoztam neki. Hihetetlen, hogy az ember mindig azokat bántja meg, akiket a legjobban szeret. Mégis mit vártam Kate-től, hogy reagál majd a szituációra?
Katherine... nos, ő Katherine. Már csak azt remélem, hogy nem beszélnek Elenaval. Az még nagyobb kételyeket vetne fel benne, hisz' azt találtam mondani Katherinenek, hogy szeretem. Pedig nem. Csak magával sodortak a régi emlékek, a vele együtt eltöltött szép idők. De aztán mindig eszembe jut, hogy milyen is ő valójában. Már régóta nem szeretem, de talán most sikerült ezt véglegesen tisztáznom magamban.
Kate pedig... valljuk be, meglehetősen furcsán érzem magam mostanában. Sokszor mintha nem is én irányítanám a testemet. Mintha valami megfoghatatlan erő késztetne bizonyos dolgokra. Ezzel nem a saját vállamról akarom levenni a felelősség terhét, csupán nem értem, hogy tehettem ilyet. Hisz' nem is ismerem azt a lányt. Az ég szerelmére, Elena a mindenem!
- Nem tudom megmagyarázni, hogy miért... - suttogtam, miközben újabb könnycseppek gördültek le az arcomon. Ritkán sírok, de ha eljön a ritka pillanatok egyike, akkor annak komoly oka van.
- Megértelek... - egyedül magamat hibáztathatom, hogy ez történt. De garantálom, több butaságot nem fogok elkövetni, mivel nem lesz rá lehetőségem.
Nem tudom mi ütött belém, amikor megcsókoltam. Talán így akartam visszalopni magamat a szívébe? Meglehet, nem tudom. De az utána következő pofont teljes mértékben megérdemeltem. Sőt, azt is megérdemeltem volna, hogy karót döfjön a szívembe.
Viharos távozása előtti utolsó szavai mélyen megráztak. Ne keressem többet... nem létezek számára... Nem is volt szükség karóra, ezek is fájdalmas szúrásokkal hatoltak a szívembe, s begyógyulhatatlan sebekké váltak.
Nem állítottam meg, nem mentem utána. Nem mehettem. Én okoztam ezt, nem tehettem meg, hogy maradásra bírom, vagy hogy könyörgök neki, hisz' úgy sem lett volna egy csöppnyi értelme sem. Elszúrtam, és ezt most már egy örök életre bánni fogom. De mi van, ha az életem nem tart más oly' soká? Remélem, nem fog...

JÁTÉK VÉGE!
JÁTÉKTÉR SZABAD!

// Köszönöm szépen a játékon, nagyon jó volt! //
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyPént. Szept. 14, 2012 7:02 pm

Stefan & Elena



Üresség. Így tudnám a legjobban kifejteni, hogy jelenleg mit is érzek legbelül. Semmit. Csak egy lebegő lény vagyok, ki elveszett eme nagy földön. Próbálja megtalálni a helyes utat, a jó döntést, de nem lel rá. Bármennyire is erősen, eltökélten keresem, még mindig semmi. És így is fog maradni.. Nem tudom meddig.
Kinyitottam a szemeimet, a lámpa sugarai bántották íriszeimet, arról nem is beszélve, hogy már alapból fáj a sírástól. Fáj, mert Stefan - a szerelmem - megcsalt. Nem is egyszer, hanem kétszer. Fogalmam sincs, hogy ezt hogyan fogom neki megbocsátani, a legjobb az lenne, ha jó eltűnnék, s sosem néznék vissza. De mégis szükségem lenne valakire, akinek elmondhatnám az összes bánatomat, melyek lassan felgyülemlettek bennem, és már egy hatalmas kupacot alkotnak. Jó lenne kiengedni a gőzt, hogy megszabaduljak a felesleges terhektől, de egy akadályba ütköztem, melyet nem tudok átugrani. Nincs senkim. Mégis kinek mondhatnám el? Bonnie-nak? Hónapok óta nem beszéltünk. Caroline-nak? Szintén. Jeremy? Denverbe van, és nem tud arról, hogy jelenleg mi folyik a városban. Ráadásul nem szeretném őt belekavarni ebbe az egész komplikált szituációba. Stefan kizárva, és Damon. Hát ő Damon. Bonyolult. Csak ennyit tudok róla mondani. Talán az lenne a legjobb mindenkinek, ha felszívódnék, és elmenekülnék. De akkor ugyanazt tenném, mint Katherine. És szerintem én nem bírnék menekülni állandóan, egyik városból át a másikba. Ez nem az én életem. Én nem így képzeltem el anno az utolsó évemet a suliban. Azt hittem minden hétvégén majd bulizni fogunk, elvetemült dolgokat fogunk végrehajtani, és csak az utolsó hónapban fogunk a tanulásra összpontosítani. Egyetemre akartam járni, de már biztos, hogy nem fogom beadni a jelentkezésemet, egyetlenegy felsőoktatású intézetbe. Ez egyszerűen már nem az én világom.
- Akkor miért tetted? - szinte csak súgtam, és ott álltam egy helyben előttem. Elemeltem a tekintetemet mikor a lámpa belé csapódott. Igaz, én dobtam, hirtelen feldúltságomba, de még mindig szeretem őt, és fáj látni őt szenvedni. Bár, abban biztos vagyok, hogy ő nem annyira szenved, mint én. Mert amit én átélek most az, kibírhatatlan. Szavait hallottam, de alig jutottak el a tudatomig. Mikor eljutottak, egy újabb, és újabb cafatot téptek ki belőlem. Ezt nem.. Nem bírom.. Ökölbe szorítottam a kezeimet, és egy mély levegőt vettem.
- Ma? Ma találkoztál vele és ezt csak most mondod el? Azok után, ami történt? Stefan.. szeretlek, de ezt nem tudom eltűrni. - csóváltam meg a fejemet, és egyre jobban remegtem. Leguggolt elém, tekintetem lágyult mikor sötétzöld pillantásával találtam magamat szembe. Annyira le tud engem venni a lábáról. Szeretem.. Ezt nem is tudnám tagadni, de egyszerűen nem tudok szemet hunyni a dolgok felett. Kezeivel birtoklóba vette az arcomat, és másodperceken belül megéreztem ajkait a sajátomon. Jéghideg ajkaitól kirázott a hideg, a könnyeink sem melegítették fel, sőt csak egy sós aromát varázsoltak hozzá. Nem volt szenvedélyes, se gyengéd, csak egy egyszerű két személy között elcsattanó csók. Mintha nem is lenne egy közös múltunk. Mintha semmi sem lett volna köztünk.
Nem hagyhattam, hogy tovább folytassuk, és ő nyerjen. Nem.. Ezt nem tudom megbocsátani, megszakítottam a csókunkat, és elhajoltam tőle. Jobb kezemet felemeltem, és arcon csaptam. Fájt a saját kezemnek, de jelenleg nem érdekelt.
- Ezt azért, mert átvertél engem. - álltam fel, kisimítva a gyűrődéseket a felsőmből. - Ne hívj, ne keress, mert számomra nem létezel. - nyögtem ki nagy nehezen, és kirontottam az ajtón. Vámpírsebességgel lementem az előszobába, és onnan távoztam, majd az erdőn keresztül hazamentem.

Játék lezárva
(isteni játék volt, remélem a közeljövőben is játszunk. I love you )
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyVas. Szept. 02, 2012 1:24 pm


Elena & Stefan

Megcsaltam. Ez a szörnyű igazság. Nem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet velem, de mégis megtörtént. Én vagyok a hűség, az elkötelezettség mintaképe. Illetve, már csak voltam. Jelenleg egy önző, csaló, bűnös lény vagyok, akit senki nem szerethet. Hogy bánthattam ennyire meg azt a nőt, akiért bármit megtennék? Ezt magam sem bírom még felfogni.
Csak állta a szobámban, és vártam mi lesz a következő lépés. Egy lámpa röpült felém, ami elől nem akartam kitérni. Megérdemlem, hogy fájjon!
Lehunytam a szemeimet, és vártam a becsapódás, ami nem is olyan sokára bekövetkezett.
- Nem akartam eltérni a témától. - válaszoltam. - Sajnálom, nem akartam ezt tenni veled. - töröltem le a könnyeit, mert nem az összeset tudta eltávolítani hófehér arcáról.
Vártam, vajon mit reagál rá, hogy hozzáértem.
- Nem akartam ezt. - mondtam halkan, miközben hátat fordított nekem. Legszívesebben odamentem volna hozzá, átöleltem volna, ahogy régen szoktam. De nem tehettem, hisz' én okoztam mindezt, így csak álltam ott.
Amikor ismét felém fordult, immár reszketett. Hogy tehettem ezt vele? Minden miattam van!
- Elena, kérlek, ne csináld ezt! - nem bírtam nézni, ahogy szenved, és a falnak préseli magát.
- Kate csak egy lány. Nem jelent nekem semmit sem. Ma találkoztam vele a hídnál. Én... bementem úszni, ő pedig utánam jött, és... rám mászott... és... nem történt sok minden. Nem akartam semmit sem tőle. Elena, én Téged szeretlek! - mondtam már sokadjára az elmúlt pár percben, és leguggoltam hozzá. Megdöbbentő dolog történt ekkor, de megérdemeltem. Éreztem az arcomon az utána maradó melegséget. Könnyek szöktek a szemembe, és ledermedtem. Üveges tekintettel meredtem magam elé, de megérdemeltem azt, ami történt.
- Elena, csakis Téged szeretlek! Bármit is tettem, kizárólag Téged szeretlek! - mondtam könnyekkel teli tekintettel, miközben közelebb léptem hozzá, s arcát két tenyerem közé fogtam. Nagyot sóhajtottam, majd gyönyörű, barna szemeibe nézve, csókot leheltem ajkaira. De ez a csók más volt, mint az eddigiek.
Talán nem akar már?
A csók hideg volt, könnyekkel teli, mint a halál. Mint egy búcsúcsók.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyPént. Aug. 31, 2012 12:21 pm



Stefan & Elena



Hogy lehet ennyire szeretni egy embert? Hogy tudott Stefan így a lelkembe férkőzni? Most nem tudok tőle megszabadulni, de nem is akarnék. Beláttam, hogy azok után, amit művelt, még mindig halálosan szerelmes vagyok belé. Átakarom őt ölelni, a nyakába temetném az arcomat, és addig sírnék, amíg tudnék.
De evvel nem oldódna meg a problémánk. A szerelmünk már sok mindent legyőzött, de vajon képes ezt is? Hisz Katherine a volt szerelme! Mi van, ha felcsillant valami régi szikra, és én csak egy pótlék voltam számára?! Bele se merek gondolni.
De jelen pillanatban az iránta érzett szeretetem nem tudta legyűrni a dühöt, mely a féltékenységemből táplálkozott. Minden egyes másodpercben egyre gyarapodik ez az érzés, hisz nem bírom kiverni a fejemből a látványt, hogy ő és Katherine.
Kirohanása egy csöppet sem tetszett. Teljesen igazságtalan, s gyerekes ahogyan viselkedik. Megfogtam az asztali lámpát, mely még nem volt darabokra zúdítva, és felé hajítottam teli erőből. Remélem, hogy most nem megy félre, s nem kapja el.
- Ne térj el a témától! - kiabáltam, és tudtam, hogy nem fogom sokáig bírni. Szúr a szívem, nehezen kapok levegőt, és mindezek felett nagyon fáj. Fáj, hogy ezt tette velem. De leginkább azt, hogy Katherine-nel..
- Téged választottalak a halálom előtt. Választás elé kényszerültem, és téged.. - csuklott el a hangom, és könnyek szökdöstek a tekintetembe, melyeket azonnal letöröltem. Nem akarok gyengének mutatkozni, de mégis az vagyok. Teljesen magamba roskadtam, nem akarok tovább veszekedni.
- Így mutatod ki, hogy szeretsz? Hát gratulálok. - fordultam el tőle, és a mellkasom alatt sorosan összefontam a karjaimat. Égtem belül a fájdalomtól, mindjárt szétesek már csak percek kérdése.
- És? - tártam szét a karjaimat, ismét felé fordulva. A szívem majd kettéhasadt, borzasztó volt így látni őt. Valahol mélyen bennem egy hang azt súgta, hogy menjek oda hozzá, karoljam át, s vigasztaljam meg. Magunk mögött felejtenénk a múltat. De csak pár napig lennénk ismét boldogak. Utána ismét lenne egy újabb téma, ami kirobbantana egy újabb vitát, s minden kezdődne elölről. Ezért kell most mindent kiadnunk magunkból, amit a hónapok alatt elfojtottunk. És vagy tudunk rá megoldást találni, vagy pedig nem. Tőlünk függ.
Pont ettől tartottam. Mikor kiejtette az ajkain a nemleges választ, legunytam a szemeimet, összeszorítva őket. Egy meggyötört arckifejezés ülepedett ki az arcomon, és reszkettem. Előre sejtem, hogy mit fog mondani, de nem akarom hallani. Nem akartam tudni, hogy mit művelt Katherine-nel a csókon kívül. Nem bírom már egyszerűen! Hátráltam egészen addig, míg el nem értem a hideg falat, s erősen hozzápréseltem a testemet. Fejemet neki döntöttem, és mélyen beszívtam a levegőt.
- Kate? - kérdeztem vissza frusztráltan. - Mégis ki az a Kate? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Nem ismerem semmilyen Kate nevezetű lányt, fogalmam sincs, hogy kiről beszél. Mégis mit ért az alatt, hogy dolgokat szeretett volna tőle? Miféle dolgokat?
- Mi történt? És csak, és kizárólag az igazat kérem tőled. - csúsztam le a földre, és az arcomat a tenyereimbe temettem. Kérlek, mond azt, hogy ez egy szörnyű rémálom!
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 11:52 pm



Elena & Stefan

Utálok veszekedni. Mindenkivel, de főleg Elenával. Ilyenkor az ember - vámpír - olyanokat vágna egymás fejéhez, amit néhány másodpercen belül megbánna. Értem, hogy mit érez, és rettentően, kimondhatatlanul sajnálom is, hisz' megbántam az egészet! Nem akarom elveszíteni ELenat!
- Elcsattant egy-két csók? Most neked kellene hallanod magadat! - csúszott ki a számon, nem a legszebb hangnemben. - Még jó, hogy beavatsz. Eddig csak egy csókról tudtam, és ha jól emlékszem, az már akkor történt, amikor én is itthon voltam. Még jó, hogy mindenre emlékszel... - folytattam ironikusan.
Nem tudom, mi történt velem. Vajon mi váltottam ezt ki belőlem?
- Azért taszítottalak akkor el magamtól, mert abban az időszakban az volt a legmegfelelőbb, legbiztonságosabb döntés számodra! - fejtettem ki emelt hangnemben, egy másik napló elkapása közben.
- Biztonságban akartalak tudni. - a hangom elcsuklott a mondat végénél.
Milyen ironikus, hogy amikor ellököd magadtól a szeretett nőt, megbabonázva, hajthatatlanul követ, de ha épp közel akarod tudni magadhoz, majdhogynem kisétál az életedből. Igen. Úgy láttam, Elena épp ezt teszi a kapcsolatunkkal. Kisétál belőle, és még csak nem is hibáztathatom érte.
Hiába, elszúrtam.
- Téged szeretlek, nem pedig Katherinet! - válaszoltam könyörgő hangnemben. Nem érdekelt jelen pillanatban, hogy Elena porrá zúzza a szobám berendezési tárgyait, nem érdekelt, hogy naplókkal hajigál hozzám. Egy gondolat lebegett csak lelki szemeim előtt:
Nem veszíthetem el!
- Én... én... nem tudtam kontrollálni magamat. Ő csókolt meg először, aztán csak sodortak a múltbéli emlékek. Lehet, hogy egykor szerettem, de most csakis, és kizárólag Téged szeretlek, és Téged akarlak! - a sírás kerülgetett, pedig ez nem jellemző rám. Eddig csak egy ember látta könnyeimet, az pedig Elena volt. De nem akartam sírni, mert a sírás, jelen pillanatban semmire sem jó.
Miután kimondtam, szeretem, közelebb lépett hozzám. Olyat mondott, amit reméltem, hogy sohasem fog kimondani.
Nem tudtam mit felelni rá. Mondhattam volna, hogy nem akarlak elveszíteni, szeretlek, többé nem teszek ilyet... Csakhogy egy szó sem jött ki a torkomon. Úgy éreztem, nem kapok levegőt, és mintha a vér is kiszállt volna belőlem. Ez mindennél rosszabb. Felér egy kínzással, sőt, túl is szárnyalja azt.
- Hogy rendbe hozott-e? Inkább mindent elrontott. - válaszoltam meggyötörve.
- Nem akarok hazudni, hisz' már úgyis mindegy, így a válaszom... - megszakítottam a mondat végét, és nem tudtam hazudni neki... - Nem. - mondtam ki az egyszerű, de annál súlyosabb szót, szinte suttogva.
- De nem történt semmi olyan, amire esetleg gondolsz. - folytattam védekezően. Szerencse, hogy Kol közbeavatkozott... - És Kate-el sem! - csak akkor döbbentem rá, miután kimondtam, hogy Kate-et még nem is említettem, így villámgyorsan megmagyaráztam ezt a dolgot is.
- Vele a hídnál találkoztam, és szeretett volna tőlem dolgokat, de nem történt olyan, amire gondolsz.

Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyKedd Aug. 28, 2012 5:16 pm



Stefan & Elena



Égtem a dühtől. Törni-zúzni volt kedvem. Kiabálni akartam Stefan-nal, de nem azért, mert utálom, hanem, mert fáj. Fáj, hogy ezt tette velem. Fáj, hogy nem tudtam számára boldogságot nyújtani, és ezért megcsalt engem. A szívem millió darabokra hullott, mert nem vagyok elég jó neki. Miért nem vettem eddig észre? Miért voltam vak? Hisz, számára mindig is Katherine lesz az igazi, én csak egy nyamvadt pótlék voltam, akivel jó volt elszórakozni, míg ember volt. Vámpírként ugyanolyan vagyok, mint Katherine, így most ő jön. Miért nem eszméltem erre föl hamarabb?!
- Jó, lehet, hogy elcsattant egy-két csók, de kérlek, te akkor az ország másik felén voltál, és embereket gyilkoltál. Hónapokig kerestünk Stefan, de te egy életjelet sem adtál magadról. - vágtam hozzá egy újabb naplót, miután az előzőt elkapta. Elegem van! Majd szétrobbanok a dühtől, bevallotta, hogy megcsókolta Katherine-t, de egyből Damon-nel támad. Mégis kinek képzeli magát? Mit hisz magáról? Ideje leszállnia a magas lóról!
- Őrültség? Inkább az, hogy neked még mindig vannak érzelmeid iránta. - hirtelen felborítottam az asztalt, és jelenleg nem érdekeltek a következmények. Dúltak bennem az érzelmek, nem bírtam lecsitítani magamat, a düh teljesen átvette az uralmat a testem, és az elmém fölött. Nem tudok rendesen gondolkodni, se cselekedni.
- Az az átkozott nőszemély pokollá tette az életedet, ahogyan Damon-ét. Miért pont vele? Miért? - hangom egyre halkká vált, ajkaim remegtek, és a sírógörcs kerülgetett. Miért ilyen minden pasi? Minek nem tudnak megállapodni egy nő mellett, miért kell nekik mindig több? Azt hittem, hogy Stefan jó, hogy ő tényleg egy főfogás, de úgy látszik tévedtem. Nagyot csalódtam benne, és nem hiszem, hogy könnyen szemet tudnék efelett hunyni. Ezt nem hagyhatom csak úgy. Ha most megbocsátanék neki, teljesen természetesnek venné, és talán idővel újra megcsalna. Nem.. eljátszotta a bizalmamat.
Rá emeltem pillantásomat, mikor kimondta, hogy szeret. Tenyereimet ökölbe szorítottak, és csökkentettem a köztünk lévő távolságot. Mellkasaink súrolták a másikét, és feltekintettem rá.
- Már elvesztettél. - súgtam teljesen meggyötörten. Szeretem, de nem hiszem, hogy ezek után képes lennék újra megbízni benne. Mert Katherine.. Hát ő Katherine. Tönkre tette az életemet, ahogyan szeretteimét is. Caroline miatta változott vámpírrá, John miatta került kórházba. Mindig ő mindenért a hibás.
- És rendbe hozott? Egy csók kellett hozzá? Ez nem egy mese. - forgattam meg a szemeimet, és hátat fordítottam neki. Hátat fordítottam a kapcsolatunknak, a szerelmünknek, a múltunknak.
- Csak ennyi? Egy csók volt és kész? - kérdeztem összefonva a karjaimat a mellkasom alatt, és nem tekintettem rá. Nem tudok a szemeibe nézni, mert akkor csak azt látnám magam előtt, ahogy Katherine-t szenvedélyes csókcsatában részesíti, majd a nő kárörvendő mosolyát..
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyHétf. Aug. 27, 2012 11:34 pm


Please, forgive me!


Ahogy eljutott a lány tudatáig a gondolat, rögtön felpattant az ágyról, és elkezdett felöltözni. Meg akartam állítani, át akartam ölelni, megmondani neki, hogy semmit sem jelentett, de ez még csak az egyik dolog volt. Ott van még Kate is...
- Igen. - válaszoltam kérdésére. - magyarázkodhattam volna, de nem tagadhatom már le, ahhoz túl késő van.
- Én bízom benned, bár én sem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy közted, és Damon között az ég világon semmi nem történt. - reagáltam dühkitörésére, de a hangom nyugodtságot árasztott.
Ketten egy motelben? Éjszaka? Túl csábító lehetett Damon számára a helyzet, biztos vagyok benne, hogy volt valami. Elena-nak sem közömbös Damon.
Elena éppen szobám berendezési tárgyait zúzta össze, de nem érdekelt. Ha kell, a házat is fölégetheti, csak nyugodjon meg.
Hogy lehettem ekkora idióta?
Elena nemrég változott át vámpírrá, még túlfűtöttek az érzelmei, és alig tudhatja magát kontrollálni. Nem szabadott volna elmondanom neki. Legalábbis nem most kellett volna. Már mindegy.
- Hogy tudtam a szemedbe nézni? Nehezen! El sem tudom mondani, mennyire bánt ez az egész. - a halál jobb lehet, mint ez.
- Dehogy látom őt benned! Te is tudod, hogy ez őrültség, és ezt már egyszer le is tisztáztuk! - kezdett bennem is felmenni a pumpa, bár nem tudom, hogy miért. Nem szeretek veszekedni, és kiabálni sem. Főleg nem Elenával, hiszen mindennél jobban szeretem. Nem akartam ennyire megbántani. Meggondolatlanul cselekedtem.
Ekkor az egyik naplóm kelt életre, és repült egyenesen felém. Szerencse, hogy jók a reflexeim, így könnyen elhajoltam az ütés elől.
- Szeretlek! - mondtam könyörgő hangnemben, kétségbeesetten. - Nem akarlak elveszíteni! - el sem tudom képzelni az életemet - már ha ez nevezhető életnek, - nélküle.
- Nem akartalak megbántani, egyszerűen nem bírtam magammal. Kikészít az örökös vér utáni sóvárgás, az önkontroll. Minden porcikán ég, és már nem bírom! Próbálok ellene tenni, de nem tudok! Ezért is mentem el Katherine-hez, hogy segítsen! - könyörgő hangnemem idegessé vált ahogy kimondtam Katherine nevét. Utálom azt a nőszemélyt!
Magyarázatomat alátámasztotta a tény, hogy vérágak jelentek meg a szemeim alatt. Nem tudom miért, talán az éhség miatt, de ez már nem normális.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyHétf. Aug. 27, 2012 11:01 pm



Stefan & Elena



Minden egyes érintése jól esett, egy halk sóhaj hagyta el az ajkaimat miközben kényeztetett. Felperzselt, égtem a vágytól, amit Ő okozott nekem. Egyszerűen fantasztikus, máshogyan nem is tudom leírni.
- Szeretlek. - feleltem neki válaszul, és egy apró mosoly játszadozott az ajkaim szélén. - Csakis téged, Stefan. - simítottam el egy kósza hajtincset gyöngyöző homlokáról. Ajkait vadul faltam, kezeimmel belemarkoltam hátába, és úgy véltem, hogy a jelenlegi helyzetnél nem is lehet jobb. De tévedtem, Stefan mindig is meg tud lepni. Ismét sikerült eljuttatnia a gyönyör kapuihoz, és immár fáradtan hevertünk egymás mellett. Csodálatos, egyszerűen fergeteges volt. Alig bírok megszólalni, a gondolataim csak úgy cikáztak, szívem hevesen dobogott a torkomban, és szaporán vettem a levegőt.
A hajamba túrtam megigazítva az elálló szálakat, bár tükör nélkül is tudom, hogy borzalmasan festhetek ki jelenleg. Mellkasára hajtottam a fejemet, és cirógattam őt. Halkan felkuncogtam, és lehunytam a szemeimet. Erre van szükségem.. Nyugalomra, és hogy a szerelmemmel legyek. Semmi sem ronthatja el ezt a tökéletes pillanatot.
Felkaptam a fejemet, mikor aggódó hangja megcsapta a fülemet.
- Mi az? - kérdeztem rá felvont szemöldökökkel. Mi lehet ennyire eget verő tény, amit most sürgősen kell közölnie? Eléggé nehézkesen kezdett bele, és egyre jobban felcsigázott, hogy mit akar nekem mondani. Majd kiejtette a száján.. Nem is azt, hogy Katherine csókolta meg őt, hanem fordítva. Egyből kipattantam az ágyból és magamra kaptam vámpírsebességgel egy alsót és egy felsőt. Ezt nem hagyhatom szó nélkül.
- Hogy mi? Megcsókoltad Katherine-t? - kérdeztem felemelve a hangomat, és fel-alá járkáltam. Minden kitisztult előttem. Hisz mindig csak őt szerette, ő volt számára az igazi, én csak egy pótlék voltam.
- És még bennem nem bízol Damon miatt, ugye? Mikor köztünk.. nem volt semmi! - kiabáltam immár, és az egyik szekrényről lesöpörtem mindent a földre. Hangos csörömpölés keletkezett a szobájában, rengeteg tárgy eltört, vagy éppen gurult.
- Mégis hogy tehetted ezt velem? Hogy tudtál ezek után a szemembe nézni? Mond.. te őt látod bennem? Mindvégig csak erre ment ki az egész? És ne hazudj nekem. - idegességemben megragadtam az egyik naplóját, és hozzá vágtam. A könnycseppek kettészántották az arcomat, és alig hiszek a saját füleimnek. Megcsalt engem.. Túl szép volt ez az egész, hogy igaz legyen. De ezt Stefan-ból nem néztem volna ki.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyVas. Aug. 26, 2012 2:45 pm

Stefan hálószobája Tumblr_ldr1lj9MsK1qfucupo1_500

18+

Imáim meghallgattak, hisz' Elena felejthetetlen élményben részesített. Rég nem éreztem magam ilyen jól, ilyen felszabadultan, mint most. A problémák eltörpültek heves érzelmeink mellett. Tudtam, hogy beszélnem kell Elenával, de pillanatnyilag el voltunk foglalva egymás kényeztetésével.
Elena hirtelen fölém kerekedett, amit valljuk csak be, egy cseppet sem bántam. Szeretem, ha ilyen helyzetben a nő próbál irányítani. Könnyedén ki tudtam volna szakadni szorításából, ha akarok, de akkor hova a móka. Nemde?
- Megleptél. - vigyorogtam rá, miközben játékos kismacska módjára kiöltötte rám nyelvét.
Kimondhatatlanul szeretem, bármit megtennék érte...
Vigyorgásomat forró csókja szakította meg, ami rendkívül szenvedélyesre sikeredett. Nemsokkal később együtt értük el a mennyországot, - ahová valójában sohasem juthatunk majd el. Elena magához szorított, én pedig szorosan átöleltem.
- Te vagy a mindenem! - válaszoltam neki.
Ám nem sokáig ölelhettem, Elena nyughatatlan volt. Visszalökött az ágyra, és folytatta, - amit már befejeztünk.
Sebaj, én akármeddig bírom.
Imádom, ha Elena beveti a nyelvét is. Az érzés, ahogy végigjártja egész testemen, kifejezhetetlen. Forró tűz égett bennem, de ez az a jó fajta tűz volt, amit szívesen érzel. Amikor Elena az ágyékomnál járt, már nyögések tömkelege hagyta el a számat. Végül, a szeretett nő rövid időn belül másodszor is eljuttatott a fellegekbe.
Nem bírtam türtőztetni magam, így megragadtam Elenát, és fölé kerekedtem. Apró harapásokkal illettem, de nem okoztam neki fájdalmat, gyengéd voltam vele. Majd miután a két kis pont begyógyult hófehér nyakán, ajkaim lejjebb vándoroltak. Mellein elidőztem, és apró harapdálásaim puha csókokká váltak. Néhány másodperc után már legérzékenyebb pontjánál jártam, először lágyan csókolgattam, majd nyelvemet is bevetettem, hisz' ezt úgy szereti. Rendesen megdolgoztam az öröméért, de nem bántam, bármit megtennék érte. Fürge nyelvem még mindig benne időzött, amikor egyre hevesebb nyögések hagyták el ajkait. A művelet közben felpillantottam, és még láttam csodaszép szemeit, amint tükröződik rajtuk az euforikus gyönyör, amiben az imént részesítettem.
Eléggé elfáradtam, így mellé feküdtem. Pár pillanatnyi plafonbámulás után felültem, őt az ölembe fektettem, és finoman simogattam, és puszilgattam selymes haját.
- Szeretlek! - súgtam halkan a fülébe.
Régen voltunk kettesben a szobámban, ha a tegnapot nem számítjuk bele. Tudom, hogy el kell még mondanom neki, hogy mi történt ma Katherine-el, és Kate-el. Bele se merek gondolni, mit fog rá reagálni. Nem akarom, hogy azt higgye, azért nem mondtam el neki előbb, mert szexet akartam. Szó sincs róla. Csak nehéz megfogalmazni a dolgot, és rettentően szégyenlem is magamat.
- Elena, el kell mondanom neked valamit... - kezdtem bele, de nem tudtam, hogyan folytathatnám. Szörnyű bűntudatom volt.
- Én... - próbáltam folytatni - ... szörnyű dolgot tettem. Jobban mondva nem teljesen tettem meg. - megint belém fagyott a szó.
Hogy lehettem ennyire együgyű? Ennyire elragadtak a régi érzelmek? Én idióta!
- Én... megcsókoltam Katherinet.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyKedd Aug. 21, 2012 8:52 pm



Stefan & Elena



18+
A vágy egyre jobban fokozódott bennem, amit Stefan iránt érzek. Szeretem őt, sőt szerelmes vagyok belé. Mindig is Ő az igazi, tegyen bármit. Vele akarom leélni az életemet, lehet, hogy fiatal vagyok, és meggondolatlan, de a szívem csakis érte dobog. Senki másért. Sosem tudna olyat tenni, amivel örökre eltaszítana magától. Ő jelenti számomra a napfényt, vagyis ha úgy nézzük, az megöl engem szóval.. Ő olyan számomra, mint a vér. Nélküle meghalnék, s megszűnnék létezni. Szükségem van rá, mindennap, hogy átvészeljem. Nem is tudom mit tennék, ha elveszteném őt.. Valószínűleg az őrületbe kergetne az a tudat..
Kéjes sóhajaiból ítélve tudtam, hogy tetszik neki az, amit csinálok. Ez tetszett nekem, hogy örömöt tudok neki okozni. Bármit megtennék érte. Bármit! Hirtelen csörömpölésekre figyeltem, gyorsan hátrakaptam a fejemet, de egy szemrezzenés alatt, már az íróasztalon ültem. Egy széles mosolyra húzódtak az ajkaim.
- Hűha, Stefan. Miket nem tudsz. - kuncogtam halkan, és hátrahajtottam a fejemet, mikor édes csókjaival behintette a testemet. Halk sóhajok törtek fel belőlem, majd egy hangosabb nyögés mikor belém hatolt. Ajkaim ismét megtalálták az övét. Kezeimet a nyaka köré fontam, és szenvedélyes csókokban részesítettem a kedvesemet. De ez sem tartott sokáig, és már a másik pillanatban a falnál voltam. Mikor megéreztem forróságomnál, kezeimet a falra tapasztottam, s nyögéseim száma meggyarapodtak. Lehunytam a szemeimet, szívem egyre hevesebben vert, és alig bírtam magam türtőztetni. Mindjárt felrobbanok, a hév teljesen elragadott, és tudtam, hogy pár lépésre állok a gyönyör kapuitól. Így is lett, egy hangos sóhajjal léptem át a Mennyországba, és mire észbe kaptam már az ágyon voltam. Gyengéd csókjait élveztem, mint mindig, majd ismét magamban éreztem.
Csípőnk egy lassú tempót vett fel, majd egyre gyorsabbodott. Hát igen, most már nem kell rám ügyelnie, hogy ne veszítse el a fejét, mert már én is vámpír vagyok. Együtt mozogtunk, kezeim a hátán pihentek, néha-néha belemélyesztettem a körmeimet a hátába. Úgyis begyógyul.
Mikor megszólalt, egyből csöndre intettem. Nem akarok a múltra emlékezni, most nem. Nem akarok bármire gondolni, ami tönkretehetné ezt a gyönyörű pillanatot. Most csak Ő és Én számítunk. Senki más, csak MI.
- Én is szeretlek. - lihegtem, és hirtelen fordítottam az állásponton. Magam alá gyűrtem, kezeit hátraszorítva és egy ravasz mosoly ülepedett ki az arcomon.
- Na, ugye megleptelek? - öltöttem ki rá a nyelvemet, és egy vad csókban részesítettem, majd felegyenesedtem, hogy rajta üljek, s elkezdtem a csípőmet mozgatni. Mindketten elég hamar eljutottunk a gyönyör kapuihoz, és felhúztam magamhoz, átkarolva őt.
- Mindig is szeretni foglak, ezt sose felejtsd el. - csókoltam meg, és visszalöktem az ágyra. Egészen az álla vonalától a hasa aljáig apró csókokkal részesítettem őt. Combjait kezeimmel masszíroztam, és kidolgozott felsőtestén elidőztem. Végig csókoltam minden egyes kockáig, belevetve a nyelvemet, is majd lejjebb mentem. Férfiasságánál megtorpantam, és azt is csókokkal részesítettem, majd számba vettem, s nyelvemmel tovább kényeztettem, remélve, hogy örömöt okozok neki.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 9:36 am



Elena & Stefan


I love you!


Miután pár másodperc alatt a hálószobában voltunk, hirtelen Elena vette át az irányítást. A falhoz lökött, hozzám simult, és apró csókokkal illetett.
Bensőmben még jobban fokozódott a vágy, ami férfiasságomon is meglátszódott, Elena jóvoltából. Apró nyögések hagyták el ajkaimat, miközben a lány férfiasságommal foglalkozott. Teljesen begerjesztett ezzel a tettével. Megragadtam, lesöpörtem mindent az íróasztalról, és felültettem rá.
Szenvedélyesen a szemébe néztem, ez után apró, de annál édesebb csókokkal borítottam be immár törékenynek nem nevezhető testét.
Úgy vettem észre, élvezi a helyzetet. Testem forró lángokban állt, legalábbis képletesen szólva. De ez a lángolás jó volt... fenomenálisan jó.
Tovább csókolgattam, egészen a combjáig, majd kiegyenesedtem, és egy finom mozdulattal belé hatoltam. Hiába, nem tudtam tovább türtőztetni magam.
Ráeszméltem, hogy nem kell többé törékeny kincsként gondolnom Elenára, - bár elméletben még mindig úgy gondoltam rá. - Az én törékeny kis virágszálamra. De már nem volt az. Ezért nyugodtan részesíthetem igazi, vámpírokhoz illő szexben is.
Lexi, imáid meghallgattattak...
Lexi javasolta egyszer, hogy mutassam meg Elenának az igazi vámpírszexet... na majd most.
Nem gondoltam volna, hogy egy íróasztal így is jól funkcionálhat. Persze sokszor látni filmekben ilyen szituációt, de élőben is beválik.
Ki gondolta volna?
Miután eltöltöttünk az íróasztalnál pár percet, ismét megragadtam Elenát, és a szemközti falhoz szorítottam. Combjait hintettem be szenvedélyes csókokkal, majd legérzékenyebb pontját kényeztettem. Miután ismét majdnem sikerült eljuttattam a gyönyör kapujába, elvigyorodtam, és egy szemvillanás alatt az ágyhoz vittem. Lefektettem rá.
Nagyon régen nem voltam már együtt Elenával, most pedig úgy kívántam, mint talán még soha. A felgyülemlett problémákkal később is lehet foglalkozni. A jelenlegi pillanatot pedig nem szabad hagyni elröppenni.
Én voltam felül, így könnyedén tudtam hasát, nyakát, combjait cirógatni orrommal, és nyelvemet sem sajnáltam bevetni. Majd egy hirtelen mozdulattal még szorosabban öleltem magamhoz, végül ismét belé hatoltam. Kezdetben apró mozgásokba kezdtem, majd kis idő múlva ezek a mozdulatsorok egyre hevesebbé váltak. Láttam Elenán, mennyire élvezi, és én is hasonlóképp éreztem. Végre karjaimban tarthatom, sajátomnak tudhatom a szeretet nőt, akit soha többet nem fogok elengedni.
-Szeretlek! - nyögtem neki. - Mindig is szerettelek, amikor ellöktelek magamtól, és megbántottalak, azt szörnyű volt átélni. - magyaráztam neki, de jelen pillanatban nem a beszédre van szükség, így tovább folytattuk vágyaink kielégítését, és reménykedtem benne, hogy egy kicsit Elena is kényeztet majd.


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 26, 2012 2:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyKedd Aug. 07, 2012 3:43 pm



Stefan & Elena


Why are you doing this to me?


Nem bírtam abbahagyni a rázkódással, a remegéssel. Egyszerűen képtelen voltam rá. A bensőm kiáltott bennem, Stefan-ért. Miért nem tudja felfogni, hogy a szerelmem iránta halhatatlan? Hogy, ha Ő nem lenne, akkor önként fedném fel magamat a nap éltető sugarainak? Miért? Miért??!
Erősen kellett türtőztetnem magamat, hogy ne zokogjam el helyben magam. Nehéz munka kellett hozzá, főleg úgy, hogy az érzéseim jóval erősebbek, intenzívebbek lettek. Kellett nekem vámpírrá válnom, az életem még jobban bonyolult lett. És ha már a témánál tartunk, mi lesz Damon-nel és velem? Hogy fogja feldolgozni, hogy belőlem is egy vérszívó lett? És vajon hogyan fogjuk túllépni azt a tényt, hogy emlékszek.. Emlékszek minden egyes igézetére.. Emlékszem arra, hogy vele találkoztam a baleset előtt, s nem Stefan-nal. Egész eddig egy hazugságban éltem. Akkor ezért tudta a nevemet, mikor először jártam a Salvatore Vendégházban. Akkor még normális életet éltem, nem voltam belevonva a természetfeletti dolgokba. Vajon könnyebb lenne az életem, ha nem ismertem volna meg mindkettőjüket? Vagy pont, hogy rosszabb? Nos, erre a választ sosem fogom tudni, sajnos.
- De, mi? - kérdeztem vissza. Utálom, amikor az emberek - ez esetben vámpír - befejezetlen válasszal rendelkeznek. Úgyis kifogják nyögni előbb, vagy utóbb, most nem mindegy, hogy mikor?!
Kitágult szemekkel pillantottam fel rá. Ő nem tud ezekről? Damon sose mondta el neki, hogy mi már találkoztunk? A saját tekintetemben is vélhette felfedezni az érthetetlenséget. Akkor nagyon nagy pácban vagyok.. Talán ezt meg se kellett volna említeni.
- Tudod, mit. Hagyjuk az egészet. - hadonásztam a kezemmel, felemelve a hangomat. Stefan-nal alig volt veszekedésünk, míg együtt voltunk. A legnagyobb akkor volt, miután megtudtam, hogy vámpír. Utána boldogak voltunk egymás mellett. Csak aztán jött Klaus az igézésével.. Stefan-t egy teljesen más emberré tette. De akkor is szerettem, bármilyen hülye is volt. A halk motyogására felkaptam a fejemet. Azért a vámpír létnek van némi előnye is, például, hogy mindent hallok egy bizonyos területen belül.
- Ha elmered hagyni a várost, felkereslek, s utánad megyek. Evvel te is tisztában lehetnél. Az utóbbit pedig soha ne hozd fel.. Követnélek, bárhova mész.. A halálba is.. - súgtam az utolsó mondatomat. Tényleg megölném magam miatta? És mi lesz Jeremy-vel? Caroline-nal? Bonnie-val? Készen állok arra, hogy mindenkit a hátam mögött hagyjak szótlanul? Fogalmam sincs, de remélem erre nem kerül sor. Stefan próbálta hanyagolni a témát, de itt és most le fogjuk ezt rendezni. Magam mögött akarom tudni ezt az éjszakát, jobb minél hamarabb túl esni rajta, bármennyire is fájdalmas.
- Nem, Stefan. Ezt meg kell beszélnünk. Addig nem megyek aludni.. - és nem bírtam befejezni a mondatomat, mert felkapott. Sötétbarna íriszeimet ráemeltem, és tétlenül hagytam, hogy lefektessen az ágyra.
- Stefan, kérlek ne.. - súgtam. Annyira nehezen tudok neki ellenállni. Csak egyszer kell rám néznie azokkal a csodálatos zöld szemekkel, és nekem már annyi. Egy halvány mosolyt jelent meg szám szélén, mikor forró ajkaival megérintette a homlokomat. Tekintetét az enyémbe véste, és nem értettem, hogy ezzel mit akar. Ha meg akar csókolni, mire vár? Úgy éreztem, mintha az álom kezdene elnyomni. Pedig az előbb nem is voltam ennyire fáradt. Mit csinál? Ő teszi ezt velem? Ezek a kérdések keringőztek a fejemben, miközben még mindig engem figyelt.
- Mit művelsz? - súgtam, szinte már az alvás szélén jártam. Szemeimet alig bírtam nyitva tartani. - Stefan.. - motyogtam, s szemeim lecsukódtak, majd magával ragadott a mély álom..

JÁTÉK VÉGE!
JÁTÉKTÉR SZABAD!
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyKedd Aug. 07, 2012 2:28 am



Elena & Stefan



Elena győzködött, mennyire szeret engem. Ezt valamilyen szintem tudtam is, de kevés volt. Azt akartam, hogy kizárólag engem szeressen. Önző dolog talán?
-Elena, én is szeretlek, de... - válaszoltam Elenának, aki az előbb halkan súgta, hogy szeret. Tovább is folytattam volna, de Elena utolsó mondatai visszhangoztak a fülemben.
-Damonnal találkoztál először? Szerelmet vallott neked? Mégis miről beszélsz, Elena? - csak úgy záporoztak a kérdéseim értetlenségemben.
Mi folyik itt?
Láttam mennyire ideges, hiszen szinte rázkódott dühében, idegességében.
Nem tudom, mit mondhatnék.
-Pedig lehet, hogy az lenne a legegyszerűbb döntés. Ha elhagynám a várost. Vagy véget vetnék mindennek. Beleértve magamat is. - morogtam az orrom alatt, remélve, hogy nem hallja meg utóbbi szavaimat.
Felöltözött, lassan odasétált mellém, és kérdezte, hogy mivel tudja bizonyítani irántam érzett szerelmét.
Semmivel. - gondoltam magamban, miközben a szeretett nő karomat cirógatta törékeny kis ujjaival.
Illetve már nem is törékenyek...
-Elena, az lesz a legjobb, ha te most lefekszel. Sok pihenésre van szükséged, és a stressz nem tesz jót. Szörnyű dolgokon mentél keresztül néhány óra alatt. Majd később megbeszéljük, rendben? - valójában nem akaródzott erről a témáról beszélnem, később sem. De egyszer meg kell tenni ezt is. Úgy talán könnyebb lesz majd. Idővel...
Elena kezdetben ellenkezett, de végül sikerült meggyőznöm. Illetve nem is meggyőznöm, inkább rákényszerítenem.
Felkaptam karjaim közé, visszasétáltam vele az ágyhoz, majd szépen lassan lefektettem rá. Végigsimítottam a haján, majd megcsókoltam a homlokát. A végén a szemébe néztem, és minden erőmmel koncentráltam a trükkre, amit még réges-régen Lexi mutatott nekem. Sikerült, szerencsére sikeresen elaltattam Elenát. Először még küzdött az álmosság ellen, de a koncentrációm erősebbnek bizonyult.
Felfokozódott érzelmekkel léptem ki a szobaajtómon, és már tudtam is, hogy hová megyek. Segítségre van szükségem, ha Elena támasza akarok lenni ebben a nehéz időszakában. Ha én nem vagyok képes arra, hogy megbirkózzak a vér iránti szenvedélyemmel, hogy taníthatnám meg Elenának?
Katherine. - ez a név csüngött elmém peremén.

JÁTÉK VÉGE!
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyPént. Aug. 03, 2012 11:53 pm



Stefan & Elena


Please, don't do this to me.


Halk sóhajok törtek fel a torkomból, mikor felsőtestemet lágy csókokkal hintette be. Szemeimet lehunytam, és hagytam, hogy a testem irányítson. A testem, mely sikít a vágytól, amit Stefan iránt érzek.
Halálosan szerelmes vagyok belé, és annyira röstellem, hogy húztam az időt, megbántva másokat, míg erre rájöttem. Hisz mindig is tudnom kellett volna, hogy Ő számomra a "Nagy Ő". Egy percig se kellett volna ezen gondolkoznom. De, mégis megtettem, és sajnos az időt már nem lehet visszaforgatni, bármennyire is szeretném.
Időközben a hajába túrtam, és lábaimat a csípője köré fontam, hogy még közelebb érezhessem magamhoz. Megbolondít, elveszi az eszemet. Teljesen más embernek érzem magam mellette, és ezt imádom benne. De sajnos véget vetettem mindennek, hogy tiszta lappal indíthassunk. Nem szeretném, ha egyszer végig futna az agyán az a gondolat, hogy nem csak kívülről hasonlítok Katherine-re, hanem belülről is. Mert én ŐT szeretem, senki mást.
- Dehogyis. - simítottam végig az arcán. Sosem tudna semmit se rosszul csinálni. Sőt, most még jobban begerjesztett, mint eddig. Nem tudom, hogy ez a vámpír létnek köszönhető, vagy, hogy már olyan rég óta nem voltunk együtt..
- Akarom csak.. - akadtam el a mondatommal, és mindent megmagyaráztam neki. Hogy sajnálom, és hogy mennyire szeretem. Remélem, megérti. Ha nem, belepusztulnék abba. Az a tudat, hogy ha elveszteném.. A hideg kiráz tőle, és nem szeretném, ha erre sor kerülne. Mert, ha nincs Stefan, onnantól az én életem is véget ér.
Hátat fordított nekem, és úgy éreztem, mintha valaki egy kést szúrt volna a szívembe. Felültem, magamra húzva a takarót, és csöndesen hallgattam rá. A szavai.. úgy hatottak rám, mintha azt a képzeletbeli kést forgatnák a szívemben. Fájtak, mert nem igaz. Egyáltalán nem igaz, hogy én Damon-nel akarok lenni.
- Stefan, te teljesen félreérted az egészet. Én téged szeretlek. - kezdtem bele halkan súgva, úgyis tudom, hogy hallja.
- Engem nem érdekel az, hogy Damon-nel találkoztam először, vagy, hogy szerelmet vallott nekem. Mindez eltörpül, amellett a tény mellett, hogy szeretlek. - kezeim egy kicsit remegtek az idegességtől, és lehunytam a szemeimet, kifújva a levegőt. Mégis hogyan magyarázzam el neki, hogyan bizonyítsam be az érzéseimet iránta? Hogy bármit hajlandó vagyok megtenni, meg is halnék érte.. Vízen, tűzön keresztül átmennék, csak, hogy együtt legyünk. Ő jelenti számomra az életet..
- És nem állsz az utunkba, mert Damon és köztem nincs is semmilyen út. A város elhagyása még viccnek is rossz. - bújtam bele a felsőmbe, és én is felálltam, odasétálva mellé.
- Mégis mit mondjak még? Hogyan tudom bebizonyítani Neked, hogy az irántad érzett szerelmem halhatatlan? Hogy csakis te leszel az, s senki más? - tettem fel a kérdéseket, miközben ujjaimmal óvatosan végig cirógattam a kezét.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 1:44 pm



Elena & Stefan


You can be happy with Damon...


Csókunk egyre szenvedélyesebbé vált, majd Elena a nyakamnál fogva magára húzott. Nem ellenkeztem, nem volt okom rá., habár be kell, hogy valljam, erre most a legkevésbé sem számítottam volna.
Már régóta nem voltam együtt a lánnyal, és mindennél jobban kívántam őt. Most, ebben a pillanatban. Akartam!
Elena közbenjárásával villámgyorsan lekerült rólam a felsőm. Testünk a másikéhoz simult, már nem tudtam türtőztetni magamat, annyira kívántam. Én is lehúztam róla toppját, és a bordáit kezdtem el nyalogatni, gyengéden csókolgatni.
Miután végeztem a mellei csókolgatásával is, feljebb csúsztam, hogy szemünk, és ajkunk egy vonalba kerüljön. Szenvedélyesen megcsókoltam, úgy, mintha utoljára csókolnám. Minden tapasztalatomat, és tudásomat bevetettem, de egyszerűen elhúzódott tőlem.
-Valami rosszul csinálok? - kérdeztem tőle meglepetten, és némi szomorúsággal a hangomban.
-Ne haragudj, ha te nem akarod... akkor én sem erőltetem.
De miután rájöttem, hogy miért szakította meg szerelmünk kibontakozását, elkomorult az arcom, és háttal fordultam Elenának. Nem akartam megsérteni, vagy bunkónak tűnni, de nem tudtam ránézni.
-Nem gondolom azt, hogy olyan vagy, mint Katherine. Te teljesen más vagy. Segítesz másokon, aggódsz értük, törődsz velük. Katherine egyáltalán nem törődik senkivel. Sem az emberekkel, sem pedig Isten, - vagy inkább a sátán - teremtményeivel. - magyaráztam neki. Nagyon szeretem Elenát, és bármit megtennék érte.
-Ha jól gondolom, az előbb Damon-ra céloztál. Tudom, hogy vannak érzéseid iránta, és ez ellen sajnos semmit nem tudok tenni. Én csak azt tudom, mennyire szeretlek, és akármi történjen, szeretni is foglak. - miközben ezeket a szavakat mondta, az arcom elkomorult, és eszembe jutott Damon. A történelem megismételte önmagát. Milyen fanyar a sors, nemde?
-Fogalmazzunk úgy, Elena, hogy már megszoktam a dolgot... - mosolyogtam fanyarul, miközben felé fordítottam a fejemet. A hangulatom is a béka feneke alatt volt.
-De inkább rám kellene haragudnod, amiért rádzúdítottam az egész sanyarú életemet. Ha azt akarod, elmegyek, és Damon, meg te, nyugodtan élhettek együtt. Nem akarok az utatokba állni, hiszen őt is szereted. - újra hátat fordítottam neki, majd felálltam az ágyról, és visszahúztam magamra a pólómat.


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 07, 2012 2:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Stefan hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan hálószobája   Stefan hálószobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Stefan hálószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Damon hálószobája
» Elena hálószobája
» Stefan fürdőszobája
» Daniel Hálószobája
» Tyler hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Salvatore vendégház-