No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Ladies' EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Ladies' EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Ladies' EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Ladies' EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Ladies' EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Ladies' EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Ladies' EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Ladies' EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Ladies' EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Ladies' EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Ladies'

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyHétf. Feb. 18, 2013 12:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Egy ideig még néztem a falat, majd rájöttem, hogy nem viselkedhetem vele így. Igaz, folyton martuk egymást, hogy jó, hol rosszindulatból, mégsem bámulhatom a végtenségig a falat. Vettem egy mély levegőt, és megfordultam. Kérdőn nézett rám, ahogy a maga hanyag és szexi módján dőlt neki az egyik falnak. Kék íriszébe fúrtam az enyémet,és jövök rá, hogy nem válaszoltam neki.
- Igen, most, hogy mondod; tényleg a régi vagy! - felelem neki és én is hasonló pózban helyezkedem el, mint ő.
- Damon, néha megdöbbentően kedves tudsz lenni! - felelem neki, és egy fogvillantós, mármár fokrémreklámba illő mosolyt küldök az illető felé. Damon, igaz, hogy néha egy nagy tuskó, de akadnak jó pillanatai. Mint, ez a mostani is. Egy jobb kiadású Carolinének hív, és ebben igazat adok neki. Tény, hogy előnyömre változtam, bár ennek semmi köze az előttem álló vámpírnak. Még emlékszem arra, mikor a Grill parkolójában meg akart ölni, és csak Elena mentett meg. Akkor jöttem rá, hogy ő és Katherine két külön személyiség. A hírneves mondatán jót nevetek.
- Ne csak a sajátodra gondolj! Nem mutatna jól a suli pompom csapat kapitányának az imidzsén sem! - válaszolom neki még mindig mosolyogva. Annyira hihetetlen! Az előbb még veszekedtünk, most meg, itt állunk, mintha misem történt volna. Értékeltem, hogy itt van velem, de egy részem még a régi Caroline volt, és emiatt mondtam neki, azt amit. Tudom, hogy bocsánatot kért, de én mazoista módon, még újra akartam hallani. Tetszett, hogy a mi kapcsolatunk már ilyen alapokon van, és én hittem is neki. Nem tagadom, jó volt hallani, mert ő nem az, aki bárkitől bocsánatot kér. Meg akartam örökíteni, és nem elfelejteni ezt a pillanatot. Az ajtóhoz lép, és nem lepődök meg, hogy menni készül. Ő ilyen.
- Ez rád is vonatkozik, velem kapcsolatban! -felelem neki. Elköszön, de én még hallom, hogy a Grillben sétál.
- Laters, baby! - kiabálok utána, mert tudom, hogy még hallja. Ellököm magam a faltól, és az ajtóhoz lépem. Na lássuk csak, meg tudom javítani? Felemeltem, mintha csak egy tollpihe lenne, és egy pillanat múlva már a tokjában volt. A zárat is sikerült megbuherálnom, és legnagyobb meglepetésemre működött is. Büszkeséggel töltött el a tudat, hogy sikerült megjavítanom. Egy gyors suhanással már a pultnál voltam, és felvettem a kabátomat, majd a táskámat a vállamra akasztottam. A lámpákat lekapcsoltam, és bezártam magam mögött az ajtót. A hideg csípte az arcomat, ezért még szorosabban húztam össze magamon a kabátomat. Megszaporáztam a lépteimet, hogy minél előbb Matt háza elé érjek. Hallottam, hogy alszik, ezért a postaládába tettem a kulcsot, és smsben megírtam neki. A háztól elléptem, és ismét a kihalt utcákon lépdeltem.

Ed Sheeran: Lego House

/Én is köszönöm a játékot! Imádtam, igaz karácsony óta játszottunk! I love you/

Játék vége!
Játéktér szabad!

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyVas. Feb. 17, 2013 8:27 pm






Caroline Forbes





Nostalgia is a bitch..”

[You must be registered and logged in to see this image.]










A kérdése egy bosszús sóhajt vált ki belőlem, és bár még mindig van benne alkohol bőven, és a hatása alatt is állok, már józanabb vagyok, mint mikor elkezdtem inni, az egyszer biztos. Caroline mellett könnyű az emberi oldalam mutatni, könnyebb, mint más mellett, mégis nehéz, borzasztóan. Nem vagyok ehhez hozzászokva, s az a helyzet, hogy nem is akarom megszokni, még ha menne se szeretnék teljesen kifordulni önmagamból, és megváltozni. - Oh, ne aggódj, még a régi vagyok, túlzottan is! - széles vigyorom letörölhetetlen, a kedvem felfelé menetel, már sokkal jobban érzem magam. Kábultan ölelem tovább a lányt, lehunyt szemekkel, és úgy érzem forog velem a világ, ami most valahogy kellemes, és nem zavaró egyáltalán.Nem fogom tagadni, borzasztóan idegesítő volt emberként, nehezen viseltem el, és csak is azért, mert ő mindenkiről mindent tudott, hasznomra vált, de sosem gondoltam volna, hogy éppen vele leszek majd jóban. - Azért még mindig ugyanaz a személy vagy, csak egy jobb kiadásban. Sosem fogsz megváltozni teljesen, és ez a része rám is igaz. - Ez tény, könnyű is állítani, mikor igaz. Az emberek nem változnak, a vámpírok még annál inkább se. Ismerem a lányt, ebben igaza van, és nem csak azért, mert jó ideje élek már, és kiismerem a legtöbb lényt a Földön, de azért is, mert a különbségeink ellenére valahogy mégis egy hullámhosszon vagyunk, s én pont annyira ismerem őt, mint ő engem. Ez a varázsa a vámpírlétnek. Ha találkozol egy hozzád hasonlóhoz, könnyen megértitek majd egymást. Ez egyben egy átok is az olyan fajtáknak, mint én, akik nem akarják, hogy bárki is ismerje őket úgy igazán, de a titok az, hogy közben mégis azt akarjuk. S mikor valaki meg tudja mondani, mi jár a fejünkben, vagy mit tennénk egy bizonyos helyzetben, bosszúsak leszünk, és eltaszítjuk magunktól azt, aki közelebb került hozzánk a "kelleténél". Furcsa. - Igaz. Ez így lesz jó, nem kell, hogy mindenki tudja, milyen jóban vagyunk. Az rontana a hírnevemen! - vigyorgok, s ez egyben egy gúnyos mosoly, hogy hű legyek önmagamhoz, és barátságos, vidám is, mert nem tudom jelen pillanatban valami jól leplezni az érzéseim. Tudom, hogy ő most átlát rajtam, és nem bánom, így legalább nem kell magyarázkodnom, bár be kell vallanom, kicsit zavar a dolog még most is, de ezt a békát le kell nyelnem, még ha nem is tetszik annyira a dolog. Ekkor kihátrál a karjaim közül, háttal áll meg nekem, és a szavai kissé furán érintenek, nem tudom hova tenni, félek megint úgy fog viselkedni, mint emberként, amikor is néha nem tudtam kiigazodni rajta, és az az őrületbe kergetett. Kicsit olyan volt akkor, mint Stefan, aki hol biztos benne, hogy van még bennem emberség, és jóság, hol azt írogatja a kis könyvecskéjébe, hogy a sötétség teljesen ellepte a lelkem. - Bocsánatot kértem miatta, és azt hiszem, ennél többet nem tehetek, Caroline! Ez tőlem nem megszokott, ne várd el mindig, hogy így viselkedjek. Nem megy, és kész, fogadd el, kérlek, ha a barátom akarsz lenni. Veled sem mindig könnyű, de ha nem tanuljuk meg elfogadni a másik sötét oldalát is, nem fog menni még a barátság sem köztünk. - nem durvák a szavaim, bár bevallom, kicsit uralkodni kell magamon, hogy higgadt maradjak, s ez sikerül is. Hátrálok néhány lépést, majd az ajtóhoz sétálok, és gúnyos mosolyom veszem elő, azt a féloldalasat, ami egyszerre csábító, és taszító. - Mennem kell. Ne utálj, és ne szeress túlzottan, és jóban leszünk!- kacsintok rá, nevetésem egy pillanatig még hallatszik a mosdóban, aztán elsuhanok, és vissza se nézek.

||Köszi a játékot, nagyon imádtam! Pingvin
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptySzomb. Feb. 16, 2013 7:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Csak ott álltunk, egymást ölelve, és éreztem, hogy mindketten megnyugszunk. A levegőt is egyszerre vettünk, és a szívünk is halk ütemes dobolásba kezdett, szintén egymás ütemére. Tudtam, hogy akit ölelek az egyik legszélsőségesebb ember, vagyis vámpír, akivel valaha találkoztam. Tudtuk egymásról, hogy mivel nyugtathatjuk meg a másikat. Hiába használt ki, míg állítólag jártunk, azért emlékezett pár dologra, ami jól esett. A szavait még hallom a fejemben, és zavar, hogy ilyeneket vágott a fejemhez. A csendet végül ő törte meg, de elengedi nem engedett el. Hitetlenkedve emelem fel a fejem, mikor azt mondja, hogy nem fog letámadni.
- Ki vagy te, és mi történt azzal a Damonnal, akit ismerek? - kérdeztem tőle, de ajkaim sarkában mosoly játszott. Sosem gondoltam, hogy ilyet pont tőle fogok majd hallani. Egy ideig nem válaszolt, így visszahajtottam fejemet a mellkasára, és hallgattam szíve dobogását, ami válasz volt az én szívem dobbanására. Azt hittem ismét rosszul hallok, mikor bocsánatot kér tőlem. Nem nézek a szemébe, mert tudom, hogy könnyekben törnék ki, és nem akartam sírni. Már épp eleget sírtam. Csak még szorosabban öleltem őt, és azon voltam, hogy válaszoljak neki.
- Tudod, egy elviselhetetlen nőszemély voltam, míg vámpír nem lettem. Stefan rávilágított pár dologra, és rájöttem, hogy nem lehetek már az, aki voltam. Úgy döntöttem megváltozom, és amit eddig nem értékeltem, a barátaimat, és az élet apró dolgait megtanulom megbecsülni. Ilyenné váltam, azt hiszem. Nem akartam senkivel sem rosszba lenni, ha már halhatatlan lettem, és örökké csak veszekedni. Mondhatjuk úgyis, hogy teljesen kifordultam magamból, és azt hiszem sikerült előnyömre változnom! - válaszolom neki.
Megint csak álltunk összeölelkezve, mintha csak mi ketten léteznénk, és egyikőnket sem zavart, hogy mindezt a női mosdóban tesszük. Egyikőnk sem mozdult, csak élveztünk a pillanatot, és a másik társaságát. Újra válaszol, és még sosem éreztem ennyire őt közel magamhoz lelkileg, mint most. Megnyílt előttem, és őszinte volt.
- Ezzel én is így vagyok! Néha olyan érzésem van, hogy jobban ismersz, mint én saját magam, ami valljuk be, nagy szó! - felelem neki és kicsit nevetek is ezen.
- Én nem bánom, néha jobb is így! Az pedig, hogy mennyire ismerjük jól egymást, nos maradjon a kettőnk kis titka! - válaszolom neki. Amikor azt mondja, hogy tudja, hogy megbékélek, elmosolyodom.
- Túl jól ismersz! Ez pedig nem lesz egyszerű! Mikor először mondtad, is szörnyen éreztem magam. Mikor visszaemlékeztem mindenre, akkor is, erre még harmadjára is a fejemhez vágtad! Ez övön aluli volt! - felelem neki, és kiválok az ölelő karjai közül, és hátat fordítok neki. A szívem összeszorul, ha a keserű emlékekre gondolok, és nem akarok a szemében nézni. Tudom, hogy bűnbánóan nézne rám, én meg elérzékenyülnék, és ismét csak sírnék. Erősnek akarok látszani, és nem akarom előtte felfedni, hogy mennyire szíven ütött, amit mondott. Ismét. Harmadjára.

Taylor Swift feat Civil Wars: Safe and sound



A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 17, 2013 11:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptySzomb. Feb. 16, 2013 6:38 pm






Caroline Forbes





Nostalgia is a bitch..”

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nem bántam valami jól Caroline-nal, mikor még ember volt, de nem kedveltem őt kicsit sem, így sokáig nem bántam meg a dolgot. Most már másképp látom valamivel, belátom, hogy durva voltam vele, és azt is, hogy volt, mikor egyáltalán nem tiszteltem a halandókat. Néha még most sem, de már más a kapcsolatom az emberlánnyal, már ha nem rontottam most el mindent. Egy keserű félmosolyt villantok rá, és kész vagyok rá, hogy őszintén színt valljak neki. - Ha hagyod, magamévá teszlek ebben a női mosdóban. Persze, miután visszakoztál, valami engem is arra késztetett, hogy én is azt tegyem. Furcsa érzés az egyik pillanatban jónak látni valamit, néhány perccel később pedig az ellenkezőjét gondolni róla. - kissé zavarodottan rázom meg a fejem, mintha a korábbi gondolataim szeretném kiűzni a fejemből örökre, de közben tudom, hogy ha tényleg lefeküdtem volna Caroline-al, egyáltalán nem bántam volna meg utána. Mert ilyen vagyok én, követek el rossz dolgokat, és még ha a tudatalattim közli is velem, hogy nem volt helyes, akkor sem bánom meg. Amit egyszer jónak gondoltam, azon már kár rágódni, megtörtént, és mikor megtettem, örömöt okoztam magamnak vele.
- Azt hiszem, a hitetlenkedés váltotta ki belőlem a nevetést. Azok után, ahogy veled bántam, nem csak a múltban, most is, te még mindig itt vagy, és akármit mondasz, tudom, hogy meg fogsz bocsájtani. Nem értem, hogy vagy képes rá, hogy... ilyen jó legyél. Nekem ez soha nem ment, talán soha nem is fog. - rántok egyet a vállamon, a karjaim magam mellé ejtem, esetlenül dőlök neki a falnak, és kezd kitisztulni a fejem, még ha csak minimális mértékben is. Eszembe jut Elena, és tudom, hogy miatta bizonytalanodtam el, hogy ő váltotta ki belőlem a visszakozást, és emiatt még csak meg se próbáltam meggyőzni a szöszi barátnőjét, hogy adja be a derekát. Talán meg se tudtam volna győzni, bár az ital az ő eszét is elvette bizonyos szinten, ahogy mindenkivel ezt teszi. Elkeseredetten fújom ki a levegőt, és csak most jövök rá, hogy egészen eddig visszatartottam a lélegzetem. Elenát nem fogom tudni elfelejteni soha, ebben olyan biztos vagyok, mint még soha semmiben. Beletörődötten sóhajtok megint, és fejem a falnak vetem.
Aztán hirtelen változik meg minden, végigsimítok a lány járomcsontján, nem is egyszer, és lusta vigyor ül a képemen, hozzá pedig komolyság költözik a szemeimbe, a kettő valahogy üti egymást, ezt anélkül is tudom, hogy tükörbe néznék. A lány közelebb lép hozzám, karjait körém fonja, egyik keze a mellkasomon, míg másik a hátamon pihen, és ujjaival kis köröket ír le az ingemen. Tény, valóban megnyugtatott, és csak azért vallottam be, és mutattam ki neki, mert azt hittem, nem fog emlékezni rá az igézet miatt. Pechemre vámpír lett belőle, de most először nem bánom, hogy emlékszik, és tud bizonyos dolgokat rólam. - Nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de sajnálom a korábbit. Azt állítottam, hogy te nem ismersz engem, de ez nem igaz. Tudsz rólam olyanokat, amit más nem, és ez... bármilyen furcsán hangzik is majd ez a számból, de nem zavar. Sőt. Tetszik, hogy így van. - a vidámság most már a szemeimből is kiolvasható, bár jelen pillanatban a lány szorosan hozzám simul, így legfeljebb csak lelki szemei előtt láthatja, milyen képet vághatok, ugyanis a hangszínemből könnyen következtethet rá. - Tudom, de azt is - mint már említettem -, hogy majd megbékélsz. Mert ez vagy te. - kissé erőtlenül, de humorral teli hangon nevetek, és szinte érzem, hogy túl fogja élni a mai éjszakát a barátságunk.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 3:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Csak álltunk egymással szemben, és néztük egymást. Én azon tanakodtam, hogyan jutottunk el egyáltalán ideig. A csókjától, még most is megremegek, bár ő ezt nem látja rajtam. Vajon a csókkal magát, vagy engem akart megnyugtatni? Azt hiszem, jobb, ha erre a kérdésre nem keresek válaszokat, és inkább homályba vész.
- Nosztalgiából? Vettem észre, hogy feltűnő! És más nem jutott eszedbe? - kérdezem tőle kissé meglepetten. Aztán rájövök, hogy mit is mondtam, és még szerencse, hogy nem mentünk ennél tovább. A csók is hiba volt, de ha itt egymásnak esünk, és mégnagyobb baklövés lett volna. Továbbra is néztük egymást, de egyikőnk sem ment oda a másikhoz, talán próbáltuk kitalálni mi játszódhat le a másik fejében.
- Min nevetsz? - kérdezem tőle, és próbálok mosolyt varázsolni az arcomra, nem sok sikerrel. Lassan és kimért léptekkel odasétál elém, mintha attól tartana, hogy elmenekülnék előle. Én csak álltam mozdulatlanul, mert nem bírtam akár egy lépésre is elhúzódni tőle. Kezét felemeli és a járomcsontomat simogatja. Egyik kezét a fejemtől nem messze támasztja meg a falat. A levegőt kapkodva veszem, és nem tudom miért zavar most ennyire a közelsége. A mozdulatot újra megismétli, és hallom, ahogy suttogva beszél hozzám.
- Régen, és most is! - felelem elhalkuló hanggal. Tény, hogy Damon mindig tudta a rövidke kapcsolatunk alatt, hogy hogyan reagáljon a viselkedésemre. Igaza volt, ez tényleg megnyugtatott, és kezdtem elfogadni, hogy ennyire közel kerültünk egymáshoz ismételten. Közelebb léptem hozzá, úgy hogy mellkasunk összeért. Egyik kezemet a mellkasának támasztottam, a másikkal az arcát simogattam.
- Téged pedig ez nyugtatott meg! - felelem neki, és a mosolyom most már nem erőltetett, sokkal inkább szívből jövő volt. Még egy apró lépést tettem felé, és átöleltem. Az egyik kezem még mindig a mellkasán volt, amire apró köröket írtam. A másik kezemet a hátán pihentettem. Ez a mozdulat és megnyugtatta őt. A légzésem is megnyugodott, és csak ki akartam élvezni ezt a pillanatot. A mi kapcsolatunk sosem volt felhőtlen, mert mindketten heves természetűek voltunk,. Az utóbbi időben jöttünk ki jobban, aminek nagyon örültem. Vajon lehetünk még ugyanolyan jóban, mint voltunk, vagy ezzel mindent elrontottunk? Remélem az előbbi, bár még mindig haragudtam rá.
- Ugye tudod, hogy még mindig haragszom rád? - kérdezem tőle, még mindig hozzá bújva.


Calvin Harris and Florence Welsh - Sweet nothing


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 16, 2013 6:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 12:40 pm






Caroline Forbes





Nostalgia is a bitch..”

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nem számítottam semmire, mikor szám az ő szájára tapasztottam, arra főleg nem, hogy viszonozza is a csókot, és nem lök el magától azonnal. S bár nem nyújthattam hosszúra a pillanatot, elégedett lehetek magammal, amiért egyáltalán reakcióra bírtam. A fejem kezd kitisztulni, legalábbis ami az előbbi zavart illeti. Mélyen, az agyam legsötétebb rekeszében én is pontosan tudom, hogy helytelen lenne folytatni amit nemrégiben elkezdtünk, és hogy még ez a heves nyelvcsata is rossz ötlet volt, de nem tudom felidézni, pontosan miért is az. Még mindig vágyat érzek a szőke vámpírlány irányába, és nehezen fogadom el, hogy ő tud uralkodni az érzésein, míg én nem. Biccentek a mondatára, miszerint ne forduljon elő többször, és tudom, hogy nem fog, ezért zavarodottan ingatom a lehajtott fejem, mert nem egészen értem, miként gondolkodom most, nem tudom követni a saját cselekedeteim és érzéseim. Néhány perccel ezelőtt még biztos voltam benne, hogy jó ötlet "kikezdeni" vele, most pedig már egyáltalán nem ezen a véleményen vagyok. Még mindig háttal áll nekem, és már kezdem azt hinni, hogy haragszik, amin nem is lennék meglepődve, tekintve a ma esti történéseket. De mikor újra megszólal, a hangjából nem hallok ki dühöt, vagy bármilyen más negatív érzést. Inkább kicsit zavarodottnak, meglepettnek tűnik. Egy másodperc erejéig elé akarok sétálni, a szemébe nézni, és olvasni bennük, de aztán inkább mégis ott maradok a falnál, hátam még mindig nekivetve, és nem mozdulok, csak a levegőt veszem kicsit nehézkesen. Az ital határozottan segítségemre volt, hiszen nem emlékszem már, mi bántott, miért is kötöttem ki itt. A kérdésére felkapom a fejem, és habár az arcát nem látom, magam elé tudom képzelni, milyen arcot vághat. ismerem már egy jó ideje, és tudom, hogy milyen, mikor kíváncsi. Addig úgysem nyugszik, még el nem árulom, miért tettem, bár talán előbb rá kéne jönnöm az okára. Vállat vonok, ellököm magam a faltól, de nem lépek oda hozzá, csak tovább bámulom a hátát és szőke haját. - Elkaptam a nosztalgia nevezetű betegséget. Vigyázz, mert fertőző! - nevetek erőtlenül, a hangom fakó, inkább hangzik kétségbeesett nyöszörgésnek. Caroline a hajába túr, és bár jól tudom, hogy ez a lányoknál efféle elhagyhatatlan szokás, de a mozdulat valahogy frusztráltnak, talán kissé idegesnek is tűnik. Végre szembefordul velem, néhány másodpercre összefonódik a pillantásunk, aztán ő elkapja a fejét. Hirtelen azt hiszem, zavarában, de aztán látom, hogy a betört ajtót nézi, és megint csak önelégült mosoly jelenik meg szám szegletében. Elfordítom a fejem az ajtótól, a lányra nézek, aki a velem szemben lévő falhoz sétál, és nekitámaszkodik, ahogy újfent én is. - És most, mi lesz? - hangzik fel a kérdés, és én csak lazán vállat vonok, miközben az önelégült mosolyt lusta vigyor váltja fel. Odasétálok hozzá, karom lassan nyújtom ki, kézfejemmel végigsimítok a járomcsontján, majd a mögötte lévő falon állapodik meg a tenyerem. - Emlékszel? Ez megnyugtatott régen, szeretted. - és megint megismétlem a mozdulatot, s ezúttal nem húzom el a kezem. Hangom halk, alig több egy suttogásnál.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyKedd Feb. 12, 2013 4:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Még mindig a csók hatása alatt állok, és még mindig képtelen vagyok szembefordulni vele. Ez a csók sokkal jobb volt, mint amire emlékeztem. Ez most valahogy sokkal intenzívebb és szenvedélyesebb volt. Miután vámpír lettem emlékeztem mindenre, és ez alatt a csókait is értem. Most vámpírként sokkal erőteljesebb volt ez az élmény. A szívem már újra egy ütemben dobol a mellkasomban, ahogy az övé is. Mindketten lenyugodtunk. Talán ez kellett ahhoz, hogy tisztán lássunk? Talán, de csak talán. Nem tudom eldönteni.
Hallom, ahogy azt mondja, hogy nem bánta meg. El kell folytanom egy nevetést, mert ezzel én is így vagyok. Egyáltalán nem bántam meg én sem.
- Én sem bántam meg, de lehetőleg ne forduljon ez elő többször! - felelem neki. Mindketten sokat kockáztattunk ezzel, hiszen csak engedtünk az ösztöneinknek és a pillanatnak. Nem fordulok hátra, de tudom, hogy mosolyog. Ennyire már ismerem őt. Sok hülyeséget csináltunk már mind a ketten,de ezzel kicsit túl is lőttünk a célon.
- Egy csókhoz két ember kell. Nem tudom miért hagytam magam, azt hiszem magával ragadott a pillanat! - válaszolom neki.
- Te miért csókoltál meg? - kérdezem tőle, mert tényleg tudni szeretném. Azt hiszem, sohasem fogom megérteni, hogy mit miért csinál. Eddig csak sodródtam az árral, és valószínűleg most is ez lesz.
Idegesen a hajamba túrok, és próbálom eldönteni, mit kellene tennem. A szívem azt súgja, maradjak, és beszéljem meg vele. Az eszem azt, hogy hagyjam faképnél, és menjek el innen minél messzebb. Nem tudom melyiknek kellene hinnem, és melyikre kellene hallgatnom. Megfordulok, és látom, ahogy az egyik falnál támaszkodik és engem néz. Tekintetünk találkozik, majd elfordítom a fejem az ajtó irányába. Mit fogok ezért én még kapni? Az ajtó felé megyek, és nézem azt, ami maradt belőle. Más megoldást nem látok, újat kell venni. Még reggel el kellene intézem és a beszerelését is, méghozzá elég sürgősen, és lehetőleg nyitás előtt. Nem akarom, hogy Matt meglássa, és többé ne bízza rám a Grillt.
- És most, mi lesz? - kérdezem tőle, és nekitámaszkodott a Damonnal szembeni falnak.

Lady Antebellum: Just a kiss



A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 14, 2013 2:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyKedd Feb. 12, 2013 1:58 pm






Caroline Forbes




Don't worry when I argue with you,

be afraid when I'm not, because it means

we've lost everything we could fight for.. ”

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nem reagál a szavaimra, de ezen nem lepődök meg. Nyilván nem tud mit felelni rájuk, hiszen látom rajta, hogy még mindig rosszul érintik a múltban történt dolgok. Emiatt, és még valami más miatt - amit nem tudok hova tenni - nem akarom bántani, tényleg nem áll szándékomban, de mégis megsebzem, puszta véletlenből. Nem viseli valami jól, és én rémülten húzódok el tőle, s mikor azzal vádol, hogy bántottam, és majdnem meg is öltem. Nem tudom, hogy a jelenre, vagy a múltra gondol-e, de egy pillanat erejéig elgondolkodom ezen, mielőtt még magával ragadna az ár. Engedek a kísértésnek, ajkaim az övéket érintik, majd nyelvem követi alsó ajka vonalát, s közben mélyen magamba szívom az illatát, ami egyszerre nyugtat meg, és hoz lázba. Aztán olyan történik, amire egyáltalán nem számítottam, viszont mindennél jobban reméltem. A szíve nagyot dobban az apró, óvatos csók után, kezeit a hátamra teszi, és hagyja magát, engedi, hogy a derekánál fogva közelebb vonjam magamhoz. Az ereimben a vérem forr, úgy száguld a testemben, a levegőt hirtelen szaporábban veszem, és a csók immáron követelőző, kétségbeesett, és heves. A hajamba túr, én pedig a nyakától végigsimítok egyenesen a derekáig, közben egy pillanatra sem szakítom el a szám az ajkaitól, habár a levegőt már nehézkesen veszem. S ekkor elhúzódik tőlem, óvatos ellök magától, és én készségesen lépek hátra néhány lépést. Kapkodom a levegőt, zilált vagyok, és az egészben a legrosszabb, hogy borzasztóan nehezemre esett elengedni őt. - Mondanám, hogy sajnálom, de... de nem. - vállat vonok könnyedén, mintha az előbbi semmit sem jelentett volna, pedig még mindig szaporábban ver a szívem, és a tüdőm sem reagál normálisan az orromon beáramló levegőre.
Hátat fordít nekem, így nem látom, hogy éppen mit csinál, de azt tudom, hogy meg van kissé zavarodva, amit meg is értek. Nemrég még a raktárban estem neki, megbántottam olyan szavakkal, amiket nem gondoltam komolyan, az imént pedig megcsókoltam. Megrázza a fejét, bizonyára azért, hogy kitisztuljanak a gondolatai, én ellenben csak nagy levegőt veszek, és így nyugtatom le magam. A falnak vetem a hátam, és próbálok olyan lezser maradni, amennyire csak tudok. Még mindig nem néz felém, valamerre előrefelé mered, de a szavait nekem szánja, és komoly hangot üt meg, ettől függetlenül nem vagyok biztos benne, hogy így is gondolja. - Tényleg? Akkor miért hagytad magad, miért csókoltál vissza? - kérdezem a nyilvánvalót, és gúnyos mosolyra húzom a szám. Nem fogom hagyni, hogy engem okoljon, mikor ő is élvezte, és tudom, hogy így volt.


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 13, 2013 7:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyKedd Feb. 12, 2013 3:28 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Néha úgy érzem magam, mintha a fejemre lenne írva, hogy igen, én vagyok az, akit mindenki kihasználhat és bánthat. Damon szavai nem hatnak meg, tudtam, hogy sosem mondaná el, hogy vámpírként visszaélt a helyzetével. Mégis, egy nagyon mazoista énem, tudni akarta az igazat. Stefanon kívül Elena az, aki ismeri őt, és én nem értem őt. Tudhatná, hogy sosem árulnám el, mégsem bízik meg bennem annyira, hogy megossza velem az érzéseit. Azt hiszem, sosem fogom őt teljesen megismeri, és ezek után, nem biztos, hogy akarom is.
Érzem, hogy szívja a vérem, és olyan, mintha egy múltbeli esemény jelenne meg előttem. A különbség csak az, hogy erre emlékezni is fogok. "Nem akarlak bántani!" mondja,a fülembe suttogva. Érzem a lehelletét, és a száját a fülemen. A szívem azt súgja, hogy higgyek neki, de az eszem mást mond.
- Tényleg? Ahhoz képest megbántottál, és majdnem megöltél! - felelem neki vádlón. Látom, ahogy a számat nézi, és attól félek, hogy hülyeséget akar csinálni. Egy apró puha csókot lehel rá, és a szívem hatalmasat dobban. Végighúzza a nyelvét a számon, és nem tudok neki nemet mondani. Csókra nyitom a számat, és hagyom, hogy közelebb húzzon magához. Egyik kezemet a hátára teszem, a másik kezemmel a hajába túrok. Tudom, hogy butaság az, amit csinálunk, és ennek nem lenne szabad megtörténnie. Nagyon jól csókol, ami gondolom vámpírkánt rám még intenzívebben hat. Jó ismét a karjaiban lenni, pont mint mikor 'jártunk'. Bár én ezt nem nevezném annak. Lassan kiválok a csókból, és óvatosan ellököm magamtól.
- Ezt nem lett volna szabad! - felelem neki, és lefejtem magamról a kezeit, és ellépek tőle. Háttal állok neki, és ujjaimmal megérintem a számat. Igaz, csak pár másodperccel ezelőtt történt, de még bizseregnek ajkaim a csókjától. Na jó, kit akarok becsapni? Megrázom a fejem. Azt hiszem, ideje lenne tisztázni ezt az egészet.
- Ha azt hiszed, hogy ezzel megoldottál mindent, tévedtél! Hiba volt! - felelem neki, de most nem nézek hátra, csak nézek magam elé, és bámulom a csempét.

Lady Antebellum: Just a kiss


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 12, 2013 4:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyKedd Feb. 12, 2013 3:08 am






Caroline Forbes




Don't worry when I argue with you,

be afraid when I'm not, because it means

we've lost everything we could fight for.. ”

[You must be registered and logged in to see this image.]




Csak rázom a fejem, és először megszólalni sem tudok. Nem tudom, mit mondhatnék erre, de aztán úgy döntök, őszinte leszek, és nem találok ki semmiféle hazugságot, hiszen most már nem különben sem számítana. - Nem, Caroline. Nem mondtam volna el. Kihasználtalak, kegyetlen voltam veled, egy szívtelen szörnyeteg. Úgy viselkedtem, ahogy egy igazi vámpírnak viselkednie kell. És most? Nem vagyok már ugyanaz a személy. - a szavak nem büszkén hagyják el a számat, inkább vagyok lehangolt attól, hogy megváltoztam, mint boldog. De a helyzet az, hogy teljes mértékben nem változtam meg, és ez örömmel tölt el. Egy kis részem legalább boldog, amiért lapul bennem még gonoszság és önzőség. Szükségem van ezen rossz tulajdonságaimra, hogy megmaradjak olyannak, amilyen valójába vagyok. Nem akarok megváltozni, nem tudok elszakadni a régi szokásoktól, ez nem ilyen egyszerű.
Miért nem hagyod, hogy mások jobban megismerjenek téged? A kérdés visszhangzik a fejemben, nem tudom figyelmen kívül hagyni, bármennyire is szeretném. Nem megy, újra, és újra lejátszódik, mintha megnyomtam volna egy kapcsolót, ami ezt idézi elő. - Nem engedhetem meg, hogy lássák bennem a jót. - válaszolok röviden, de nem indoklom meg úgy, mint anno Elenának. Nem akarom bevallani neki is, hogy miért nem engedhetem meg, nem árulhatom el neki, hogy mi az igazi oka. Már így is túlságosan közel engedtem magamhoz, annak ellenére, hogy ő ezt nem látja. Ő nem értheti, mi játszódik le bennem, és nem is akarom, hogy megértse, így nem engedem neki, hogy tisztán lásson velem kapcsolatban. Higgyen, amit akar, de nem mutatom meg az érzékeny oldalam, hiszen minden erőmmel azon vagyok, hogy elfojtsam azt az énem, és érzéketlenné válhassak. Az utolsó kérdésére nem felelek, hiszen ő pontosan tudhatja, hogy ki ismerhet igazán. Csak Stefan, csak ő tudja, milyen vagyok valójában, s rajta kívül Elena pillanthatott még be az említett álarcom mögé. Hogy miért lököm el magamtól az embereket, és miért nem engedem, hogy megismerjenek? Ezt megtartom magamnak, hiszen ha elárulnám neki, többé nem lenne titok.
Mikor ismét a falhoz szorítom, már nem igazán vagyon önmagam, letaglózott a szavaival, porrá zúzott, szinte minden erőm odaveszett. Nem érzem a lábaim, s egész testem zsibbadtság árasztja el, a már említett érzéketlenség mintha ezúttal nem belülről öntene el, kívülről, fizikailag támadná meg a testem. Fölényben vagyok. Igen, igaza van, de egyáltalán nem élvezem a helyzetet, pocsékul érzem magam, s ennek ellenére még mindig erősebb vagyok nála, habár magam sem értem, ez hogyan lehetséges. Szám a nyakát érinti finoman, majd fogaimat vájom a bőrébe, és annak ellenére, hogy azt hittem óvatos vagyok, ő felszisszen, és halom, ahogy a vékony bőre felszakad a harapásom alatt. Megrémülök, és kissé elhúzódom tőle, tágra nyílt szemekkel meredek az íriszeibe, de mivel már elveszítettem a fejem, csak sodródom az árral, és nem érdekelnek a következmények, azt sem számít most, ha hibát követek el. - Nem akarlak bántani. - suttogom közel hajolva hozzá a szavakat, és ajkaimmal a fülét érintem óvatosan, majd felbátorodva lejjebb tévedek, és szájára tapasztom az enyémet, olyan puha, óvatos, és finom csókot lehelve, amilyet csak tudok. A nyelvemet végighúzom az alsó ajkán, aztán óvatosan a szájába dugom, az ő nyelvét érintem vele, és csókba forrok össze vele annak ellenére, hogy szinte sugárzik belőle, hogy ő nem akarja ezt tőlem, s valahol mélye legbelül én is tudom, hogy helytelen, de valami szinte kényszerít, hogy ezt tegyem. Tenyerem a falról a derekára csúszik, közelebb vonom magamhoz, és már szinte várom, mikor lök el magától, mikor csattan a keze az arcomon, vagy mikor érzek meg a térdét az ágyékomban. Többet akarok, s még többet, érezni akarom, hogy ő is viszonozza a csókot, de közben pontosan tudom, hogy nem ez fog történni, s ennek ellenére - még mindig reménykedek.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyKedd Feb. 12, 2013 2:22 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Hallom, ahogy megvádol, és egyáltalán nem tetszik ez a viselkedése. A hangja fenyegető, és kicsit megijedek tőle. Felé fordulok, és a szemébe nézek.
- Mint mondtam, úgy gondoltam, hogy jobb, ha ezt Elena mondja el neked! Ha már a számonkérésnél tartunk! Ha nem lennék vámpír, elmondtad volna nekem valaha is, hogy kihasználtál? - kérdezem tőle. Dűhít, hogy ennyire nem veszi komolyan ezt a helyzetet.
Figyelmen kívül hagyom,hogy hagyjam abba, azt amit mondok.
- Nem, tényleg nem ismertelek! Veled ellentétben Stefan mesélt, milyen volt akkoriban élni! Miért nem hagyod, hogy mások jobban megismerjenek téged? - kérdezem tőle.
- Ismeri egyáltalán valaki, azt az igazi Damont, akit nap mint nap elrejtesz egy álarc mögött? - kérdezem tőle. Figyelmen kívül hagyom,hogy hagyjam abba, azt amit mondok.
Ennek meg is lett a maga következménye. Ismét a falhoz szorít, annyira, hogy mozogni sem tudok.
- Mire jó ez az egész? Élvezed, hogy fölényben vagy egy nővel szemben? - kérdezem tőle, és állom a tekintetét. Nem válaszol, csak lecsukja a szemét, és a kezeit a fejem fölött támasztja meg. Ennyire megbántottam, vagy kezd józanodni? Fejét megemeli, és haja az államhoz ér. Érzem, hogy beszívja a tüdejébe az illatomat. Mozdulni sem bírok, és még levegőt is elfelejtek venni. Arra eszmélek, hogy csókot ad a nyakamra, és óvatosan átszakítja a bőrömet. Felszisszenek, és ismét elkönyvelem magamban, hogy én jártam rosszul. Nem értem, miért mindenkinek engem kell bántania? Becsukom a szemem, de így sem jobb. Hiába nem látom mit csinál, az emlékektől nem tudok szabadulni. Még mindig magam előtt látom, ahogy szívja a nyakamból a vért, és utasít, hogy egy sállal takarjam el. A két aprócska pont, amire sohasem tudtam, miként és hogyan került a nyakamra. Most már tudom, és hiába tudom azt, hogy ennek nem lesz nyoma, mégis rosszul érint, hogy ismét kihasznál. Megkellet kapaszkodnom Damon derekában, ha nem akartam elesni. Kezdtem úgy érezni, hogy alig van állok a lábamon.
- Damon, ha így folytatod tovább, megölsz! - felelem neki csendesen, és alig hallhatóan. A szemem is kinyitom, de a látvány, még mindig ugyanaz. Reméltem, hogy szavaimmal elérem, hogy elengedjen.

Ed Sheeran és Taylor Swift: Everything has changed


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 12, 2013 3:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyKedd Feb. 12, 2013 1:48 am






Caroline Forbes




Don't worry when I argue with you,

be afraid when I'm not, because it means

we've lost everything we could fight for.. ”

[You must be registered and logged in to see this image.]




Gyerekes, és ostoba volt tőlem, hogy a vállamra dobom a lányt, és nem eresztem el, de nem hat meg. Nem méltatom figyelemre akkor sem, mikor a hátam csapkodja, és utasít, hogy tegyem le. Miért tenném? Egészed ezidáig az ajtó előtt ácsorogtam, mintha elment volna az eszem, és most, hogy tönkretettem a Grill női mosdójának az ajtaját, már nem fújhattam visszavonulót. Nem azért fáradoztam ennyit, hogy most engedjem meglógni, ráadásul az ablakon keresztül. Vállaltam volna teljes felelősséget a helyért? Bár valószínűleg így is rám lesz kenve az egész, és nem fog érdekelni, hogy Matt, Jeremy, vagy bármelyik másik itt dolgozó még jobban utálni fog. Ők csak ostoba halandók, akiknek az élete számomra jelentéktelen. Semmit nem jelentenek nekem.
Végül leteszem, de nem hagyom szabadulni még így sem, a falhoz préselem a testét a sajátommal, és nem hagyok neki menekülő útvonalat. Fogaim előbújnak, óvatosan karistolják végig a bőrét a nyakán, és míg ő csukot szemmel készül a fájdalomra, és csak gonosz vigyort villantok. Nem számítok rá, hogy kinyitja a szemeit, és ellök magától, így meglepődök, mikor megteszi. Kezdek dühbe gurulni, de nem mutatom, csak meredek rá, rezzenéstelenül, arcom semmi érzelmet nem mutat, mintha teljes mértékben érzéketlen lennék, pedig nem így van. A korábbi szavaira gondolok, és most már úgy érzem, visszavághatok neki, hiszen nem viseli el a közelségem egy kicsit sem, nem játszhatom el vele, amit szerettem volna. Belerondított a tervembe, így nem árt, ha egy kicsit odaszúrok neki. - Ó, tényleg nem? Tudod, engem megbántottál. Elhallgattál előlem egy olyan infót, amit tudnom kellett volna! - szavaim halkan csendülnek, ám mégis fenyegetően, szemrehányóan hasítják ketté a levegőt. Megint csak meghökkenek, nem vártam tőle, hogy így rám támad, nem számítottam rá, hogy képes belém rúgni, mikor már földön fekszem, ráadásul ott, ahol a legjobban fáj. Nem bánt meg másokat. Nem, ő sokkal rosszabbat tesz annál. Eltapos, a földbe döngöl, miközben végig azt bizonygatja, hogy ő sosem árt a barátainak. Nem tudom követni. Mintha két énje volna, és az egyik mindig felülkerekedne a legváratlanabb pillanatokban. Túl messzire mentem volna? Nem, nem tudok most erre gondolni, mikor a mellkasom sajog, és a szívem olyan gyors ütemet diktál, mintha a következő pillanatban szétrobbanna, és darabokra hullana a padlón. - Nem tudsz semmit a múltamról, az érzéseimről.. rólam! - megint az előbbi hangot ütöm meg, s közelebb lépek hozzá néhány lépéssel, de ezúttal nem szorítom a falnak, megállok előtte alig néhány centire, és szemeim dühösen, sötéten villannak meg. A fejem lüktet, mintha még az is azzal fenyegetne, hogy szétrobban, s lassan már egyetlen ép testrészem és szervem sem fog maradni. Egy roncs vagyok, annak is érzem magam, és nehezemre esik összeszorított állkapcsom mozgásra bírni, hogy azáltal szavakba önthessem a gondolataim. Egyre rosszabbul, és rosszabbul érzem magam, az agyaraim már visszahúzódtak a helyükre, az arcom ezúttal nem lényem miatt torzul el, a fájdalom teszi mindezt, a szavak, melyek késként mélyedtek a húsomba, és szaggatták darabokra a testem belülről. - Hagyd abba! - utasítom megint, emelt hangon, akárcsak a raktárban, és mellkasom a lánynak szorul, megint a falhoz szegezem őt, és lehunyt szemekkel hajtom le a fejem, hirtelen minden erő kiveszik belőlem, a lábam mintha zseléből lenne, meg kell támaszkodnom a lány feje mellett, hogy így gyűjtsek elegendő erőt megint. Fejem a nyakához hajtom, s bár nem szándékosan, de belélegzem illatát, és számtalan emlékkép kúszik a gondolataim közé, s hiába küzdök, nem tudok szabadulni tőlük. Szám a nyakára tapasztom, érzéki csókot nyomok rá, és óvatosan megharapom a vékony, puha bőrét.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyKedd Feb. 12, 2013 1:05 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Hoodinit megszégyenítő módon akartam magam hagyni őt, és a Grillt is. Mielőtt elmennék, visszafordulok hozzá.
- Tudod, veled ellentétben én előnyömre változtam, és nem bántok meg senkit! - válaszolom neki. Készülök az ugráshoz, már érzem a szabadság ízét, mikor két erős kéz visszaránt, és Damon vállán landolok.
- Méghogy én vagyok gyerekes! Nem tennél le végre? - kérdezem tőle, és a hátát ütöm. Letesz, és kajánul rám vigyorog. Régebben ennek bedőltem, de most már teljesen hidegen vagy. Még a szemem sem rebben meg ettől. Hirtelen teljes testével nekem feszül és ajkait gonosz mosolyra húzza. Mi ez hirtelen fordulat? A szavait hallgatva ledermedek, és még levegőt is elfelejtek venni. Becsukom a szemem,mert tudom mire számíthatok. Megtámad, úgy, mint mikor ember voltam. A bőrömet, épp, hogy érinti, és én kifújom a bent tartott levegőt. Kihasználva az alkalmat, ellököm magamtól, hogy tisztes távolságba kerüljek tőle. Az arcát fürkészem, de nem tudok leolvasni róla semmilyen reakciót. Meg sem bánta, direkt csinálta de miét? Így akarta megmutatni, hogy még mindig ő az erősebb, és uralkodhat rajtam? Azt már nem, sem neki, sem másnak nem hagyom, hogy bántsanak.
- Igen, és ennek hála, én is vámpír lettem! Tudod, már kezdem érteni miért játszadozott veletek Katherine! Azt is értem, miért Stefant választotta, ahogy Elena is! Neki, veled ellentétben igenis vannak érzései, ami rólad nem mondható el! Biztos neked is vannak érzéseid mélyen elrejtve, de elég furcsán mutatod ki!- válaszolom neki,és nem érdekel szavaimmal mennyire bántom meg.
- Csalódtam benned, mert engem is csak kihasználtál, és miután nem kellettem, csak félredobtál és elfeledtetted velem! - mondom neki.
- Van róla fogalmad milyen szörnyű volt visszaemlékezni mindenre? Arra, ahogy bántál velem, ahogy kihasználtál, és élő vérbanknak néztél? - kérdezem tőle, és próbálom nem felidegesíteni magam.
- Sosem kértél tőlem ezért bocsánatot, nem mintha annyira hiányozna! Elenáék miatt szemem húnytam a sértettségemen és a büszkeségemen. Amint látom, nem mentem vele semmire! - felelem neki és idegesen a hajamba túrok. Miért mondom ezt neki? Tuti, hogy részeg, és nem fog emlékezni semmire. Nem számít, hogy ha ezt tudja. Elfordulok tőle, mert már ránézni sem bírok.

My Chemical Romance: I'm not okay


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 12, 2013 1:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyKedd Feb. 12, 2013 12:43 am






Caroline Forbes




Don't worry when I argue with you,

be afraid when I'm not, because it means

we've lost everything we could fight for.. ”

[You must be registered and logged in to see this image.]




A szemeimet fogatom, mikor meghallom, amit kikiabál nekem. Nincs igaza, nem vagyok szívtelen, és ez zavar, bánt, frusztrált vagyok miatta, mert érzéketlen akarok lenni, nem akarok azzal foglalkozni, hogy "átgázoltam rajta", hogy éljek a szavaival, és hogy megbántottam. Nem akarom, hogy érdekeljen, hogy megríkattam, és azt sem akarom, hogy bármilyen hatással legyen rám. De ez nem kívánságműsor, az életben semmi sem így működik, és ez nem is kicsit bosszantó. - Ugyan már, ezt te sem gondolhatod komolyan! Ne akard bemesélni nekem, hogy te még soha nem bántottál meg senkit. Talán szívtelen nem vagy, de hahó.. ez kit érdekel? - vágok vissza bosszúsan, és föl-alá kezdek járkálni újfent, így próbálom nyugtatni magam, bár nem mondhatnám, hogy be is válik a dolog. Dühös vagyok magamra, dühös vagyok Caroline-ra, és az, hogy egy csukott ajtóval próbál visszatartani, csak még jobban bosszant. Mintha nem volna elég, hogy kiakadt, és én utána jöttem, még ácsoroghatok is egy kicseszett ajtónál, mintha minden vágyam volna, hogy ezt csináljam. Mégis itt vagyok, nem léptem le még mindig, és már őszintén nem tudom, hogy miért csinálom ezt. Elittam az eszem, ez az egyetlen magyarázat. Hallom, hogy odabent ő is sétál, ezért én abbahagyom, és duzzogva dőlök neki megint az ajtónak, mintha muszáj lenne.
A fejem hátradöntöm, nagyot is koppan a fán, mintha nem lennék így is eléggé ütődött. Ellököm magam az ajtótól, közben értelmes magyarázat után kutatok, amiért ezt csinálom, és tudom, hogy nemrég még volt egy jó okom arra, hogy itt vagyok, ami nem a gyengeség jele volt, de már nem tudom felidézni, pontosan mi is volt az. Mintha a tudás az előző koppanástól kiszállt volna a fejemből, bár meg merném fogadni, hogy már azelőtt sem emlékeztem rá. A szavak bár eljutnak az agyamig, értem is őket, mégsem érdekel annyira, hogy meg is jegyezzem, miről hadovál odabent. Bla-bla-bla. Nem érnek annyit a szavak, hogy válaszoljak rájuk, így ezt mellőzöm is, és az ajtót bámulom, úgy állok előtte, és mikor egy egyszerű lökéssel bent is vagyok a mosdóban, már sokkal jobban érzem magam. Attól nem, hogy Caroline szökni akar, és a klotyóra állva próbál kimászni az ablakon, de ez már részlet kérdés. Gonosz, kaján vigyor ül a szám sarkában, és nem szándékozom azt onnan letörölni. Ismételten a szemeim forgatom, és arra gondolok, ha ő ilyen gyerekes, én miért ne lehetnék az? Int nekem, és látom, hogy nekifeszül a teste, készül az ugrásra, de egy suhanással az ablak előtt termek, a vállamra dobom a szőke vámpírlányt, és miután az ablakot becsaptam, lerakom a földre, és vigyorgok, mint aki jól végezte dolgát - és tényleg! Megint csak bevetem a vámpírgyorsaságom, a falhoz préselem a testét, közben a vigyor eltűnik az arcomról, és egy gonosz arckifejezés veszi át. Oldalra billentem a fejem, fent tartom a látszatot, mintha valami borzalmas dologra készülnék, és szólásra nyitom a számat. - Emlékszel emberkorodra? Manipuláltalak, irányítottalak teljes mértékben, és bár már vámpír vagy, és az igézet nem fog rajtad, még mindig képes vagyok rá. Tudok hatni rád, irányítani is tudlak, és árthatok is neked, ha akarok. - szemfogaim előbújnak, arcom elváltozik, gyorsan kapom a nyaka felé a fejem, állkapcsom alig néhány centire csattan tőle, és fogaimmal óvatosan karistolom a bőrét, komolyan nem szándékozom ártani neki.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyHétf. Feb. 11, 2013 6:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Nem szívesen távozom az ablakon át, de nem hagy más választást. A társaságából elegem van, és minden vágyam az, hogy egyedül legyek. A pillantásom az üres üvegekre esik; hát nagyon régóta nem rúgtam be egyedül. Ezt se szándékosan tettem, de így alakult.
- Attól, hogy sértegetsz, még nem lesz jobb! Jól megvagyok idebent nélküled! Veled ellentétben, én nem vagyok szívtelen, és nem gázolok át senkin! - felelem neki. Nevet, ahogy én az előbb. Nem válaszolok és nem is nevetek. Csak csendben vagyok, és nézem magam a tükörben. Idegesen sétálok, mert nem igazán tudom, mihez is kezdhetnék. Még mindig az ablakon át való távozás tűnik a legjobb megoldásnak. Annyira jól alakult ez az este, és mégis képes volt elrontani, és megbántani.
- Ha azt hiszed, ezek után még pont veled akarok inni, nagyon tévedsz! - felelem neki,és az ajtót nézem. Kizárt, hogy itt maradjak vele. Hallom,hogy sokadjára próbál bejönni, és mivel ő az erősebb, tudom, hogy nemsokára bent is lesz. Ennyit arról, hogy betartja az udvariassági formulákat. Kit akarok átverni? Ő Damon!
A mosdóhoz sétálok, és a tetejét lecsukom. Ráállok, hogy elérjem az ablakot, és egy gyors mozdulattal már ki is nyitom. Az ajtó egy halk pukkanással meg is adta magát, és Damon már bent is van. Ijedten pillantok hátra, és meglátom azt, aki miatt ide menekültem. Mit nem ért azon, hogy nem akarom látni, és beszélni se akarok vele?
- Talált süllyedt, és hiába nézel így rám, inkább vagyok egyedül, mint veled! - felelem és mutatok rá. Na jó, elég a társaságából, tudom, hogy ez csak egy hülye álca.
- Szia Damon, viszlát Damon!- felelem, és máris a párkányon húzom fel magam. Rá térdelek, és érzem a levegő hűvösségét az arcomon. Pár pillanat, és már szabad vagyok. Ideje, hogy angolosan távozzak. Ülő helyzetbe tornázom magam, és visszanézek az ajtóban ácsorgó Damonra. Kezemmel intek neki, és készülök arra, hogy ellökjem magam a párkányról.

Pink: Try


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 12, 2013 12:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyHétf. Feb. 11, 2013 4:21 pm






Caroline Forbes




Don't worry when I argue with you,

be afraid when I'm not, because it means

we've lost everything we could fight for.. ”

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nevet. Egy pillanatra elbizonytalanodok, s mivel részeg vagyok, elgondolkodok rajta, hogy csak képzelem az egész helyzetet, és igazából csak a raktárban ülök egyedül, de rá kell jönnöm, hogy nem így van. Tényleg az ajtónak támaszkodom, míg ő odabent van, mintha egy pocsék klip főszereplői volnánk, ugh.. A helyzet tényleg különös, így nem csodálom, hogy elnevette magát, de én mégsem tudok ilyen pozitív lenni. Borzasztónak találom a viselkedésem, és azt kívánom, bár otthon maradtam volna, vagy egy másik helyre török be. Embereket kellett volna ölnöm, addig a néhány pillanatig, míg a vérüket csapolom, legalább ki tudom kapcsolni az érzelmeim, és az a szívtelen vámpír lehetek, akivé váltam az évek során. Most mindez szertefoszlott, mintha nem létezett volna az az énem soha, és végig megőriztem volna az emberségem, pedig ez csak részben igaz. Utálom, hogy Caroline tudja jól, hogy nem vagyok olyan kegyetlen, mint amilyennek mutatom magam, és azt is, hogy nem ő az egyetlen, aki részese ennek a tudásnak. Haragszom magamra, és mindenki másra jelen pillanatban, mégis a női mosdó előtt ácsorgok, mint egy kicseszett idióta. - Igazad van. Nem változtathatok már az estén. Részeg vagyok, és még jó darabig az is maradok. De te? Bent bőgsz a női mosdóban, mert a nagy gonosz vámpír azt mondta neked, hogy sekélyes vagy, és hasznavehetetlen! - gúnyosan ejtem ki a szavakat, és a végén már én is nevetek, mert ironikusnak találom a helyzetet. Ő is vámpír, igaz, nem olyan idős meg erős, mint én, de attól még természetfeletti, már nem ember. Mégis úgy viselkedik, mint egy kislány, akitől elvették a játékát. Ellököm magam az ajtótól, és szemben állok meg vele, kezem a kilincsen, hallgatózok, mi folyik odabent. Kissé csalódottan markolom tovább a kilincset, és már készülök, hogy berontsak, amikor megint megszólal. Végighallgatom a szavait, és meghökkenve csóválom a fejem. Nem értem, hogy lehet valaki ennyire makacs, ennyire gyerekes! Egy halk koppanást hallok, mintha egy ládába dobnának valamit. Talán a kukába dobta az üres üveget. Ez az! - Ki kell jönnöd onnan, ha nem akarsz véget vetni az ivászatnak. - büszkén fonom egymásba a karjaim, és vigyorgok, mintha valami hatalmas felfedezést tettem volna. Ki fog jönni. Győzködöm magam ezzel, és el is hiszem, hogy így lesz. De mikor már eltelik néhány perc, és még mindig csak egyedül vagyok odakint, gondolkodóba esem. Talán inkább rohadna meg a mosdóban, mint hogy velem töltsön fél percet is. Felsóhajtok, bosszúsan fújom ki a levegőt, aztán vékony vonallá préselem a szám, és a mondat, ami kiszűrődik az ajtó mögül végül meggyőz. Igazán? Valaki nem változik? Akkor bizonyítsuk be, hogy így is van! Lenyomom a kilincset, vállal nekifeszülök az ajtónak, hátrébb húzódom egy kicsit, és egy erőteljes lökéssel szakítom be az ajtót úgy, hogy az még egyben is marad, csak a nyelv kattan eg hatalmasat, a zár pedig valószínűleg tönkrement ezzel. Vállat vonok, gonosz, önelégült vigyor terül el a képemen, és így lépek a női mosdóba. Az első, ami feltűnik, a kuka, ami két üres vodkás üveget is rejt, aztán tekintetem az ablakra téved, ami tárva-nyitva van, előtte pedig a szőke vámpírlány áll. Tehát szökni akart. Előlem. Milyen vicces. - Ennyire azért nem lehetek borzalmas társaság.. - szomorúan biggyesztem le az ajkam, és a lehető legártatlanabb nézésem veszem elő, mindez a színjáték része természetesen.

[You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 12, 2013 12:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 11:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Hallom, ahogy ő is háttal nekidől az ajtónak. A sors iróniája, hogy csak egy ajtó választ el minket egymástól. Tudom, hogy nagyon könnyedén ki is nyithatná, hisz ő sokkal erősebb nálam. Gyerekesnek nevez, amin először ledöbbenek, de rájövök, hogy ezt akár bóknak is tekinthetem. Nem tudom, hogyan kellene reagálnom erre, de elnevetem magam, és letörlöm kezemmel a könnyeimet.
- Nevezz, aminek akarsz, az estén már úgysem változtatsz! - felelem neki, és megint iszok az üvegből. Nem tudom miért jött utánam, de egyik részemnek nagyon is hízeleg, ez a gesztus. A másik énem hevesen tiltakozik az ellen, hogy bármit is mondjak neki, és értékelnem a cselekedetét.
- Ez a női mosdó, és nem véletlenül hívják így! - felelem neki, mert tényleg nem akarom, hogy bejöjjön. Tudom, hogy a kulcsra zárt ajtó nem tartaj ót vissza, de legalább van egy kis időm, mielőtt bejönne ide.
Tökéletesen jól megvagyok itt egyedül, és legfőképpen nélküled! - folytatom tovább, és ismét iszom az üvegből. Ajaj! Hát ez üres, ezt megittam, jut el tudatomig. Az üveget fejjel lefelé fordítom, hát igen, még az utolsó cseppet is megittam, és ezt is a kukába dobom. Nem szívesen lennék itt, ha tényleg bejön, ezért gyorsan feltápászkodom, és megmosom az arcom. Látszik rajtam, hogy sírtam, de ha vámpírsebességgel megyek el a Grillből, ezt senki nem fogja látni. Odasétálok az egyik mosdóhoz, és kinyitom az ablakot? Kiférek rajta? Hát persze, hogy igen! Hallom, hogy Damon mond valamit, és távozás előtt válaszolok neki!
- A bunkó éned sem volt messze, erre bizonyíték a mai este! Valami sosem változik, jobban mondva, valaki!- felelem neki. Nem szívesen hagyom itt a Grill, és nem így akartam távozni, de muszáj, nem bírok Damon közelében lenni. Most egyedül akarok lenni, remélem ezt tiszteletben tartja. Legfeljebb reggel korábban bejövök, és eltakarítok magamnak. Damont arra sem méltatom, hogy köszönjek neki, csak arra koncentrálok, hogy kijussak innen.

Zene: Train: 50 ways to say goodbye


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 11, 2013 6:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 11:03 pm






Caroline Forbes




Don't worry when I argue with you,

be afraid when I'm not, because it means

we've lost everything we could fight for.. ”

[You must be registered and logged in to see this image.]




Habár nem látom az arcát, pontosan tudom, hogy nagyon mélyre süllyedtem, és vérig sértettem a lányt. Pontosan ezekkel a szavakkal illettem azon az estén, mikor Lexi-vel is végeztem. Tudtam, hogy ezt magára fogja venni, hogy ezzel megbántom, és pont az volt a célom. Azt akartam, hogy eltűnjön, hogy fogja be a száját, csak ne kelljen a kötődésről szóló magyarázatát végighallgatnom. Nem akartam, hogy Elenáról beszéljen, vagy a bálról, vagy bármi másról, amihez köze van Elenának, Lexinek, vagy Stefannak. Nem, mert ma este mellőzni akartam mindent, és mindenkit, nem azért jöttem ide, hogy újabb fájó dolgokat tudjak meg, s mégis ez lett a vége. Fogja magát, és kisétál, miután közli velem, amit már amúgy is tudtam: hogy megbántottam, a lelkébe gázoltam, bla-bla-bla. Hallom a távolodó lépteit, azt, ahogy becsapja maga után az egyik ajtót, és hogy szipog. Tisztán hallom a fájdalmát, a szenvedését, és ettől csak még dühösebb vagyok. Nem akarom tudni, hogy mit váltottam ki belőle a szavaimmal, csak el akarok süppedni az önsanyargatásban, és nem foglalkozni, hogy mi omlik körülöttem össze. De kísért valami, egy felsőbb erő, é egy kis, halk hangocska azt súgja, hogy hagyjam itt a raktárt, és menjek a vámpírlány után. Miért?! Kérdem én tőle, de persze választ nem kapok... Az ajtóhoz sétálok, az üveg apró darabjai csörömpölnek és ropognak a lábam alatt. Körülnézek, és a női mosdó felé veszem az irányt, tudom, hogy ott van, és késztetést érzek rá, hogy megnézzem. Az ajtó előtt toporgok, ide-oda járkálok, néhány cipőmhöz tapadt üvegszilánk hullik le a földre, és halkan csörömpöl. Az ajtóhoz lépek, kopogok rajta, és várok, közben a hajamba túrok és átkozom magam, hogy miért nem tudok olyan érzéketlen lenni, mint régen. - Gyerekes vagy! - szólok be neki, és az ajtónak vetem a hátam. Összeszorítom a szemhéjaim, és várok, de mivel az ajtó még mindig zárva van, ő pedig nem szándékozik bejönni, így hát a kezembe kell vennem az irányítást. - Ha nem jössz ki, én megyek be! - fenyegetem halovány hangon, de gondolatban számtalan káromkodást sorolok fel egymás után, mint a vízfolyás, úgy áramlanak a trágár szavak a fejemben. Végül azzal érvelek, hogy tudnom kell még több mindent a kötődésről, és csak azért érdekel, hogy mi van a szöszivel. Csak az infómorzsák miatt. Meg is győzöm magam ezzel, habár tudatalattim tisztában van vele, hogy nem ezért érdekel a sorsa, de sosem vallanám be sem magamnak, sem másnak, hogy miért állok az ajtó előtt. A kezemben tartott üvegből kiiszom a maradékot, és leteszem az ajtó elé. - Hiányzik ez a Damon. A bunkó, seggfej vámpír, aki csak magával törődik. - vallom be, és nevetek magamon, szánalmasnak érzem magam.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 6:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon & Caroline

Rossz volt őt így látnom, és ezt csakis magamnak köszönhettem. Nyilván akkor is így reagált volna, ha én mondom el neki a kötődést, nem pedig Elena. Nem túl kedvesen, megkér, hogy maradjak csendben, és én eleget is teszek ennek. Látom, ahogy egyre jobban leissza magát, és egyre mélyebbre süllyed az önpusztításban. Legszívesebben kivenném a kezéből az üveget, de nem merem ennél jobban feldühíteni. Feláll, és elém sétál, és közben gúnyos mosolyra húzza ajkait.
"- Pont olyan használhatatlan és sekély vagy, mint emberként voltál!" - hallom szavait, és mélységesen megbánt. A szavai újra és újra lejátszódnak a fejemben, és próbálom felfogni, hogy ezt tényleg nekem mondta. Nagyon megbántott, és ezt nem is akarom titkolni. Hátat fordít, mintha ott sem lennék ,és ezzel még jobban megbánt. Hát tényleg ennyit érek neki? Meg sem érdemlem, hogy szembe nézzen velem? Egy újabb üveget bont fel, és iszik belőle. Felállok és kiveszek még egy üveg tequilát a mellettem lévő dobozból, és megőrizve a büszkeségem sétálok az ajtó felé.
- Tudod, mélységesen csalódtam benned! - válaszolom neki, és közben kisétálok az ajtón. Zavarnak a fények, és egyedül akarok lenni. Legszívesebben bezárnám ide Damont, de félek, hogy kárt tenne benne. Azon gondolkodom, hova mehetnék, ahová nem követ. A női mosdóba, mondja egy hang belülről, és azon kapom magam, hogy futva próbálok minél távolabb kerülni tőle. Két üveggel a kezemben rontok be a mosóba, és bezárom magam mögött az ajtót. A két üveget leteszem a földre, és végis csúszom az ajtón, és a térdeimet felhúzom magamhoz, és az fejemet a térdemre teszem. Nem értem miért pont velem ilyen könyörtelen az élet. Először Nik, most meg Damon. Mivel érdemeltem ki, hogy nekem folyamatosan szenvednem kell? Kérdezem magamtól, és már folynak a könnyeim. Nem érdekel, hogy Damon hallja, és az sem, hogy eláztatom a nadrágomat. Végül is, nem tudom mire számítottam Damontól? Mikor megismertem, csak játékszernek tekintett, és most bebizonyította, hogy ez a mai napig nem változott! A bál is csak egy olcsó színjáték volt, és én még hittem neki! Hittem abban, hogy megváltozott, egy jobb vámpírrá vált! Csalódtam, és ismét megbizonyosodtam arról, hogy Damon sosem fog megváltozni, ugyanúgy bánt meg ok nélkül embereket, vagy vámpírokat, ahogy eddig. A könnyeimet törölgetem, és közben meghúzom a már bontott üveget. Ki is iszom a tartalmát, és az üres üveget bedobom a kukába. Kinyitom a másikat, és abból is nagyot kortyolok.
Hallom, hogy Damon kijön a raktárból, és egyenesen az ajtóhoz sétál. Még mázli, hogy becsuktam. Remélem van annyi esze, hogy nem töri rám az ajtót, bár az előbbieket tekintve, ez sem kizárt. Az ajtó előtt áll, és én csak ülök a földön, és a könnyeimet törölgetem. Bekopok, és én meglepődöm rajta. Damon és az illem? Nocsak, de nem akarok vele beszélni, jelen pillanatban látni sem akarom.
- Damon, hagyj magamra! - felelem neki és ismét sírni kezdek. Mivel érdemeltem ki azt, hogy akik közel állnak hozzám hátba támadnak, és megbántanak?


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07, 2013 11:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptySzer. Jan. 30, 2013 7:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Cornelia & Cher


Mindig is nagy hibám volt az, hogy könnyen megbízok az emberekben. Most is vakon bíztam Corneliaban, elhittem azt, hogy ő ártatlan. Eljátszotta nekem, hogy csak most lett vámpír és én elhittem neki. Bár ne tettem volna. Vicces, hogy mindig azok szívnak meg mindent, akik a jók. Akikben megvan a jó szándék, akik feltétel nélkül bíznak meg az emberekben, mert hisznek abban, hogy nem fogják őket felültetni.
Cornelia a nyakamat szorongatta, alig kaptam levegőt. Próbáltam lefejteni a nyakamról a kezeit, de sajnos ő sokkal erősebb, mint én. A pániktól semmi használható ötletem nem volt, szinte már vártam, hogy mikor fogy el a levegőm és mikor fulladok meg. Mikor lesz ennek a szörnyetegnek még egy áldozata.
Valami Klausról hablatyolt, fogalmam sincs kiről beszélt. A mondandója alapján ő lehet a góré, a legerősebb és legidősebb, bár ez csak az én tippem. Nem tudom kiről beszélt és valószínűleg nem is fogom megtudni.
A nyakamat már olyan erősen szorította, hogy alig kaptam levegőt. Úgy éreztem pillanatokon belül eltöri a nyakamat, vagy csak simán megfojt. A fejem a piros és a fehér árnyalatokat váltogatta, a kezeim ökölbe szorultak, a körmeim szinte már felszakították a bőrömet. Már kezdtem feladni, amikor elengedett. Nem is figyeltem már arra, amit mondott, el voltam foglalva azzal, hogy hogyan kéne levegőt venni. A földre esve kapkodtam levegő után, a lábaimban semmi erő nem volt és a nyakamat simogattam, hiszen iszonyatosan fájt. Nem értem mért volt neki ez most jó, nem is csináltam semmit vele, csak amikor meg akart ölni. Bár ez megint majdnem meg volt...
Megértetted? Hallottam a kérdését. Fogalmam sincs ezt mire értette, hiszen egy mondatára nem emlékszem abból, amit mondott nekem az előbb, de azért határozatlanul bólintottam egyet. Megkönnyebbülten sóhajtottam, amikor kilépett az ajtón. Nehezen feltápászkodtam a földről és a sápadt arcomra egy kis vizet fröcsköltem. Már is jobb színem lett, de még mindig nem volt igazi, ezért vettem elő a táskámból a pirosítómat és a többi sminkes cuccot, ami nem rég hullt ki a táskámból. Gyorsan javítottam egy kicsit a kinézetemen, majd egy nagy sóhaj után lehajtott fejjel léptem ki a mosdóból. A teánkkal nem foglalkoztam, csak mentem előre semmivel nem foglalkozva, minél előbb szabadulni akartam innen. A ajtón kilépve még gyorsabban mentem a házam felé, minél előbb haza akartam érni és lenyugodni... Képtelenségnem tartom, hogy csak ilyen lények vannak ebben a városban. Borzasztó és visszataszító attól függetlenül, hogy én sem vagyok egy átlagos ember. Igen, boszorkány vagyok, de senkinek nem szívom a vérét, és senkit nem akarok megölni... Semmi ilyen célom nincs, ellentétben velük...
A gondolatmenetem után azon kaptam magam, hogy a házam előtt állok és a kulcsomat keresem a táskámban. Miután megvan, belépek az ajtón és az első utam a szobámba vezet. Nem érdekel semmi és senki most, csak az, hogy kipihenjem magam...

Játék vége!
Játéktár szabad!
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 8:34 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Cher & Cornelia


Mindig is tudtam, hogy színészkedésben és abban, hogy megjátszom magam, jó voltam. De - talán - életemben először becsaptam egy boszorkányt. Nem kellene, hogy ennyire tetsszen az érzés, hogy becsaptam valakit és annak a valakinek ez az életébe kerülhet, de imádom.
Tudtam, hogy ha hibrid leszek, minden megváltozik majd. Sokan félni fognak tőlem, hisz más vagyok, mint az átlag természetfelettiek - ha egyáltalán lehet ilyet mondani. Sokan azt sem tudják, mivel állnak szemben. Nem tudják, mit gondoljanak, ha meghallják azt a szót, hogy hibrid. Először én sem tudtam, mit gondoljak ezzel kapcsolatban, de aztán rájöttem, hogy a hibrid ritka és ettől igen értékes faj. Különlegesek vagyunk és mindennek a tetejében még állandóan Klaus körül kell lennünk, amitől néhányan csak még jobban félnek tőlünk, hisz Klaus a legidősebb vámpír, mások, viszont úgy gondolják, szerencsések vagyunk és ők feláldoznának mindent, akár az életüket is, hogy találkozzanak Klaussal.
Én szerencsére az utóbbiak közé tartozom. Szerintem a szeretet olyan dolog, amit a kötődés nem befolyásol és én szeretem Klaust. Nem szerelemből - bár valljuk be, iszonyatosan jól néz ki - egyszerűen csak szeretem és a szeretetre semmiféle kötődés vagy kényszer nem vehet rá.
Túl kell élnem ezt. Klaus miatt. Látni akarom még egyszer, kétszer..., ezerszer. Tudom, mindenkinek fura, aki nem éli át a kötődést, de így, hogy a saját bőrömön tapasztalom meg, egyáltalán nem furcsa, sőt, természetes. Olyan... mint az iskolában az osztályfőnök. Ha nem akarod, akkor is meg kell tenned, amit kér, de tudod, hogy sosem kérne rosszat és nem ártana neked. Na persze nem mondom, hogy amit kér azt egyáltalán nem magáért teszi, hanem másokért, mert ez hazugság. Csupán azt állítom, minket, hibrideket nem bántana.
Te nem ilyen vagy. Ezért ültem le veled teázni, mert jó vagy. Én viszont nem vagyok az. - mosolyodtam el gonoszan és a kezem a nyakára szorítottam - Ha megpróbálsz valamilyen boszis trükköt bevetni, halott leszel egy órán belül. Tudod, vannak... kapcsolataim és ismerőseim. Ismered Klaust, ugye? Vagy legalább hallottál már róla. Ha tudomást szerez róla, hogy bántani próbáltál, egy órán belül halott vagy. - szorítottam a nyakát erősebben a falhoz, majd mikor már alig kapott levegőt, elengedtem. - Megértettél? - vigyorogtam rá erőltetetten, majd hátat fordítva neki kisétáltam a mosdóból. Még mindig égett a torkom a szomjtól.

Játék vége!
Játéktér szabad!
Köszönöm a játékot! (:
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyHétf. Jan. 21, 2013 10:21 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Cher & Cornelia



Cornelia egy szó nélkül tűri mindazt, amit eddig tettem vele. Nem ellenkezik még akkor sem, amikor berángatom a fülkébe és befogom a száját. Megfordult bennem az a gondolat, hogy magába szállt és rájött, hogy mit is tett valójában, de rá kell ébrednem, hogy ők nem ilyenek. Egyáltalán nem gondolkoznak azon, hogy ha megölnek egy embert, milyen következményei lehetnek. Család, barátok, szerelem... Az ő szemükben nincsenek ilyenek, csak a vér, ami életet ad nekik és gondolkodás nélkül szívják. Ilyenek ők. Nincs szívük.
Mikor kijövünk a fülkéből, kezd magához térni. Kezdi nekem adni az ártatlant, hogy ő csak most lett vámpír, bla, bla, bla... Mióta ide jöttem Mystic Fallsba (ami nem olyan régen volt), megtapasztaltam, hogy milyenek ezek a lények. Felvont szemöldökkel figyeltem a könyörgő lányt. Kicsit én is magamba szálltam és rájöttem, hogy ez egyáltalán nem én vagyok. Kezdek rájuk hasonlítani, csak én nem szívom ki mások vérét. De ugyan olyan kegyetlen vagyok, mint ők. Nem tudok szinte semmit erről a lányról, de már elítélem őt. Ez nem én vagyok. Ezt hozza ki belőlem ez a város. Eddig mindenkivel csak összebalhéztam, de ez így nem lesz jó. Nem fogok tudni itt élni, ha mindenkit magam ellen fordítok. És még egy kicsit meg is enyhült a szíven Cornelian. Mi van ha igazat mond? Mi van, ha tényleg nem akart bántani, és csak most lett vámpír? Mindenki hibázhat. Nagyot sóhajtottam, gondterhelten beletúrtam a hajamba, majd megszólaltam.
-Sajnálom, hogy ennyire bántottalak. Én tényleg nem ilyen vagyok.Nem vagyok gonosz, nem vagyok ilyen kegyetlen. Komolyan megbántam azt, amit tettem és remélem te is komolyan mondtad azt, hogy megpróbálsz uralkodni magadon. De megviselt az, hogy ebben a városban lépten-nyomon szívni akarják a véremet. Ha szeretnéd elmehetsz, elengedlek. Csak annyit kérek, hogy tényleg próbáld meg leállítani magad ilyenkor.-sóhajtottam, majd nekitámaszkodtam a falnak. Nehéz lesz ebbe a városba beilleszkedni... De menni fog... Nem szeretnék mindig újabb városokba költözni.
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyHétf. Jan. 21, 2013 9:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
To; Cher Kenward




Fura, de mégis hálát éreztem, amiért Cher még azelőtt leállított, mielőtt ittam volna a verbénás véréből. Klaus már említette, milyen kínokat tud okozni, így máskor muszáj lesz figyelmesebbnek lennem.
A földre estem és gyorsan a fejemhez kaptam. Boszorkány... miért nem tűnt fel eddig? Veszélyes, hisz ha így meg tud bénítani pusztán fájdalommal, mi mindenre lehet még képes? Ha nagyon akarná, most akár meg is tudna ölni. Simán le tudna szúrni, ki tudná tépni a szívem vagy le tudná vágni a fejemet, ameddig én a fájdalomtól megbénultan, mozgásra képtelenül fekszek a földön.
Ez a világ több veszélyt rejteget, mint gondoltam volna. Még nem tudok eleget, hogy azonnal rájöjjek, milyen lénnyel állok szemben. Mindegyikőjüket embernek látom és így könnyű lehet ártani nekem. Majd a Mesterem, Klaus, megtanít mindenre. Meg akarom tanulni megvédeni magam és én is támadni akarok.
Egy hang nélkül tűrtem, hogy Cher berángasson az egyik fülkébe és még a számat is befogja, bár el kell mondjam, meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg megszólalok. Hülye lettem volna leleplezni magam, még ha ezt azt is jelentette volna, hogy Cherrel is leszámolhatok.
Hihetetlen, milyen gyorsan megutálhatok valakit, aki első pillanattól fogva szimpatikus volt. Gondolom, mostantól már mindig ez lesz, nem ítélhetek első látásra, mert ki tudja, legközelebb kiről derül ki, hogy természetfeletti, ellenem van és a halálomat akarja.
Sérülés nélkül akarom megúszni a ma estét, azért csak egyetlen választásom maradt: eljátszani, hogy ártatlan és új vagyok, nem akarok ártani senkinek.
- Kérlek... kérlek ne bánts! - pislogtam fel Cherre ártatlanul a szempilláim alól. Semmi erőm nem volt, gyenge voltam, bár nem akartam, de az álcához ez is jól jött.
- Nem akartalak bántani. Nem rég lettem vámpír és... nem tudok parancsolni magamnak. Nem tudok ellenállni a vérszomjnak, de igyekszem. Meg fogom tanulni, ha nem ártasz most nekem. Tudod, emberként sem volt könnyű dolgom, de most, félek, hogy ártani fogok valakinek, akinek nem akarok. - bizalommal teli tekintettel néztem fel Cher szemébe, majd lassan talpra álltam. Igaz, hogy egy kicsit megszédültem, de a lényeg, hogy állok. Így már bármikor el tudok tűnni egy szempillantás alatt, ha arra kerülne sor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyHétf. Jan. 21, 2013 8:05 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Cher & Cornelia


[justify]Mosolyogva mentem vissza az asztalunkhoz. Láttam Cornelia mosolyán, hogy készül valamire, és nagyon-nagyon reméltem, hogy nem arra, amire gondoltam. De tévednem kellett. A csuklómon lévő vasfüves karkötőt csavargattam (a Halloween parti óta hordom, még régebben kaptam a nagymamámtól,d e nem tudtam mire jó. Most már tiszta minden), és hallgattam Cornelia szavait. Azt hitte, hogy ez rám hatni fog, és én ebben a hitben akartam hagyni.A szavait hallgattam, és néztem ahogy kitágul a pupillája. Llassan bólintottam egyet, majd követtem őt a női mosdó felé. Út közben a hátát nézve gúnyosan elmosolyodtam. Most meg fog lepődni. Nem hiszem el, hogy kétszer állok szóba valakivel ebben a városban, de mind a kettő egy kegyetlen vérszívó.
Letöröltem a vigyort az arcomról, majd beléptem a Ladies' feliratú ajtó küszöbén. Lassan bezártam magunk után az ajtót, majd Cornelia felé fordultam.
A következő pillanatban tekintete sötét lett, szeme alatt megjelentek azok az erek, én pedig a falhoz közeledtem. Erősen koncentráltam Corneliára, és amikor közeledett, vettem egy nagy levegőt. Szája már a nyakamat súrolta, amikor sikerült megfájdítanom a fejét. A földön fekvő lányt gúnyos és gonosz vigyorral néztem, majd közelebb mentem hozzá. A füléhez hajoltam, majd megszólaltam.
-Nem voltál eléggé figyelmes. Tudod...vasfű.- Lebegtettem meg előtte a karkötőmet, majd felálltam. Déja vu érzésem volt, mivel szinte ugyanez volt a Halloween-i partin, csak az a támadás hirtelenebb volt. Azon az éjszakán a semmiből támadtak a nyakamra, de a jó reflexeimnek köszönhetően nem esett bajom.
-Tudod, történt már velem ilyen... Akkor is ezt csináltam. Ez egy bevált módszer.-kacsintottam a földön szenvedő lányra. Az ajtóhoz lépkedtem, és megnéztem, hogy nem-e jön senki. Egy nő sétált a női wc felé, ezért gyorsan visszasiettem Corneliahoz és elkezdtem egy fülkébe vonszolni. Magunkra zártam az ajtót, és befogtam a lány száját. Az ajtón kopogtak, így muszáj volt megszólalnom.
-Foglalt!-nyögtem ki, majd újra csend telepedett a mellékhelyiségre. A nő lépteit hallva gondolom elment, de azért óvatosan nyitottam ki az ajtót...
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' EmptyCsüt. Jan. 10, 2013 8:08 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
To; Cher Kenward




Ameddig Cher elment, hogy elmondja a rendelésünket a pincérnek, volt időm fellélegezni és egy kicsit kitisztítani a fejem. Nem tudtam, mit tegyek, két választásom volt: helyesen cselekszek, azaz nem iszom belőle és próbálom tettetni, hogy normális vagyok, vagy a másik, megigézem, engedem, hogy elhatalmasodjon felettem a várszomjam, feltépem a torkát és imádkozok, hogy ne öljem meg, ezzel bővítve az áldozataim listáját.
Oké, nem sok ember öltem meg eddig, de sokszor volt már, hogy azokat, akiktől vért vettem, csak egy hajszál választotta el a haláltól. Mikor Cher visszaült az asztalunkhoz, már tudtam, melyik opciót választom. A kockázatosabbat.
Nem vagyok én holmi elveszett bárányka, aki gyenge, szánalomra-, és szeretetreméltó. Hibrid vagyok, a vámpír és várfarkas faj keveréke, mindkettőből megkaptam a legjobbat és a legrosszabbat is. Öröklét és várszomj. Fájdalom mentes élet és rabszolgaság.
Nem, nem zavar, hogy Klaus kénye-kedve szerint kell ugrálnom, mi több, élvezem, hogy hasznos elfoglaltsággal üthetem el a szabadidőm és legszívesebben oltárt állítanék a Mesteremnek, amiért megszabadított a pokoli kíntól, amelyet minden egyes Teliholdkor át kellett élnem, de bevallom, a lelkem mélyén, a legrejtettebb, legmélyebb, legsötétebb, legeldugottabb zugaiban hiányzik a szabadság okozta öröm, amelyet már soha nem tapasztalok meg.
Mosolyogva figyeltem, ahogy Cher leül mellém, majd közel hajoltam hozzá és bizalmas hangnemen kezdtem el beszélni hozzá. - Köszönöm. - hajoltam hozzá még közelebb, kezeimet a vállára helyeztem és suttogóra vettem a hangnemem - Kijössz velem a mosdóba, újra és nem fogsz megijedni, nem fogsz sikítani, nem fogsz elszaladni, csak tűröd majd a fájdalmat, már ha egyáltalán fájni fog. - igéztem meg Chert és azon nyomban felpattantam a helyemről és a mosdó felé indultam. Még hallottam Cher lépteit magam mögött, majd megszaporáztam a saját lépteimet, hogy ne lássák az emberek, hogy együtt megyünk be a mosdóba, ha Cher esetleg nem jönne ki.
Tekintetem elsötétült, a szemeim vérben forogtak, szemfogaim megnyúltak, úgy vártam a lányt az ajtó mögött. Szerencsére senki sem volt a mellékhelyiségben, aki észrevehetett volna minket, így nyugodtan támadóállásba helyezkedhettem, anélkül, hogy bárki is gyanakodott volna.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Ladies' Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ladies'

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Város szívében :: Mystic Grill-