No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Ladies' - Page 2 EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Ladies' - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Ladies' - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Ladies' - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Ladies' - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Ladies' - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Ladies' - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Ladies' - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Ladies' - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Ladies' - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Ladies'

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ladies' - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' - Page 2 EmptySzer. Dec. 12, 2012 10:14 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Cher & Cornelia


A lány egyáltalán nem volt velem bunkó, amiért nekimentem. Ez csak még jobban megerősítette bennem azt, hogy nekem szimpatikus ez a lány. Megtudtam, hogy Cornelia S. Miller a neve és nem most jött Mystic Fallsba.
Amikor kezet rázunk, észreveszem, hogy a csuklómat nézi. Először azt gondolom, hogy van valami furcsa rajta, de mikor én is odanézek és nem látok semmit, nem tudom miért nézi annyira. Az arca elsötétedett, és úgy emlékeztem, hogy láttam már ilyet. A Halloween bulin, amikor nekem támadt egy vámpír...
Látom, hogy próbálja rejtegetni az arcát, és még a kezét is elkapja. Remek. Két emberrel beszélgettem azóta, mióta ide költöztem, de mind a kettő vámpír volt.
Ennek ellenére elhatározom, hogy nem leszek bunkó vele, hiszen nem szoktam ítélkezni. Kivéve azokkal, akik bántanak. Úgy teszek, mintha nem vettem volna észre az arcát és megszólalok.
-Jól vagy?-kérdezem kedvesen, majd aggódó szemekkel rá nézek, miközben pontosan tudom, hogy mi a baj.
Legnagyobb örömömre azt válaszolja, hogy megiszik velem valamit és a tea tökéletes lesz neki. Boldogan elmosolyodok, majd újból megszólalok.
-Remek! Akkor menjünk is.-mondom, de Cornelia még el megy elvégezni azt, amiért jött. Türelmesen várok és közben a tükörben nézegetem magam, mint minden lány általában.
Amikor végzett, elindultunk az ajtó felé. Kinyitom az ajtót, kilépek rajta, majd megvárom, amíg ő is kijön és elengedem azt.
Ő is érdeklődik afelől, hogy régóta lakok-e Mystic Falls-ban.
-Igazából nem rég költöztünk ide az anyukámmal. Még csak veled, meg egy lánnyal beszéltem a suliból.-mondom elhúzott szájjal, mivel eszembe, jut, hogy akkor mi történt.
Úgy érzem, hogy Cornelia nem figyel rám, mert fészkelődött és látszott rajta, hogy nem volt itt. Nem tudom, hogy mi volt a baja, de nem kérdezősködtem. Csak felálltam és megszólaltam.
-Akkor megyek és megrendelem.-mondom mosolyogva, majd a pincérhez lépek.
-Szia! Két citromos tea lesz.- a pincér annyit válaszolt, hogy üljek le és majd kiviszi.
-Köszönöm.-köszöntem meg, majd visszasétáltam az asztalunkhoz.
-Mindjárt hozza.-jelentem ki, majd visszaülök a helyemre.
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Ladies' - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' - Page 2 EmptyPént. Dec. 07, 2012 11:28 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
To; Cher Kenward




Arra gondoltam, körül kellene néznem a városban anélkül, hogy megölnék vagy megtámadnék valakit. Mióta Klaus átváltoztatott, folyton csak a vér körül forognak a gondolataim. Sokszor képzelem el, ahogyan megharapok valakit és addig színom a vérét, míg holtan össze nem esik a karjaim között.
Imádtam hibrid lenni és Klausért is odavoltam. Nem is tudom, hogy tudtam eddig vérfarkasként élni, hiszen most, hogy átváltoztam minden sokkal könnyebb és jobb. Örökké hálás leszek Klausnak, amiért megszabadított az átoktól és örökké segíteni fogom őt, mert tartozom neki ennyivel. Olyan... jó. Ha körülötte vagyok, nem kell azon gondolkoznom, amit teszek jó-e, vagy rossz, mert olyankor nem számít. Csak az számít, hogy boldoggá tegyem a Mesterem bármi áron.
Én sem figyeltem és a lány sem, aki szembejött velem a folyosón. Nekem és a cuccaimnak is sikerült épségben megúsznunk az "ütközést", valószínűleg természetfeletti képességeim miatt. És itt ismét gondolok arra, hogy mennyire hálás vagyok Neki, Klausnak, a Mesteremnek.
- Ugyan, semmi baj, mindenkivel megesik néha. - mondtam vállvonogatva. - Nem nagy ügy. - moslyogtam rá. Szimpatikus lány volt, de volt valami különös benne, amit sehogy sem tudtam megérteni, hogy mi lehet. Nem is nagyon firtattam a témát, hisz én biztosan erősebb vagyok nála a sajátos fajtámmal.
- Cornelia. - feleltem mosolyogva. Jó volt, hogy végre valaki kedvesen viselkedik velem - Klauson kívül, természetesen. - Cornelia S. Miller. És nem, most érkeztem. - mondtam neki immár a teljes nevem. Mikor hozzámért, hogy kezet rázzunk, alig tudtam elfordítani a tekintetem a csuklójáról. Hosszasan néztem a csuklója vékony bőrén átütő halványkék ereket és éreztem, hogy a tekintetem kezd elsötétülni. Szerencsére még épp időben kaptam észbe és gyorsan elengedtem a kezét.
Most biztos őrültnek tart...
zavaromban megköszörültem a torkom, majd a földet kezdtem el pásztázni. Gondolom, nem vett észre semmit sem az egészből, mégis rosszul éreztem magam az incidens miatt. Ő csak barátkozni akar, én pedig rögtön z ereiben keringő vérre szomjazok.
- Persze, szívesen meginnék veled valamit. - önkénytelenül is a vér jut eszembe elsőként és ismét a csuklójára pillantok. Muszáj küzdenem vele. Muszáj leküzdenem a várszomjat. - A tea tökéletes, de aranyos vagy, hogy kérdezted. - amint végzett a mosdónál, már indultam volna kifele, csakhogy eszembe jutott, hogy nem végeztem el, amiért jöttem.
- Illetve... azonnal megyek, csak... -fejemmel a mellékhelyiségek felé pillantottam. De ciki. Ezért nem jó mosdóban ismerkedni... - fojtottam el magamban egy vigyort, majd megindultam az egyik toalett felé.
Mosolyogva léptem ki és egy gyors kézmosás után már el is indultam kifelé az asztalokhoz.
- Te rég óta laksz már itt, Mystic Fallsban? - érdeklődtem Cherről, ám ekkor ismét balszerencsém volt. Egy pincér biztos elvágta a kezét egy törött üveggel és ide éreztem a vér szagát. Kényelmetlenül fészkelődni kezdtem a széken és körmeimet a tenyerembe vájtam, de pechemre felsértettem, így nem volt elég, hogy nyugton kellett maradnom, mikor legszívesebben feltéptem volna valaki torkát, még arra is vigyáznom kellett, nehogy meglássa, milyen gyorsan gyógyulok, mert akkor tuti, hogy gyanút fogott volna.
Istenem, mennyire hálás lennék, ha Klaus itt lenne most. Biztosan nem hagyná, hogy bármi hülyeséget csináljak. Miatta kell uralkodnom magamon. Nem szabad, hogy csalódást okozzak Neki.
- Egyébként citrom ízű teát szeretnék, köszönöm, hogy meghívtál. - mosolyogtam erőltetetten és sérülésmentes kezemmel kezdtem körözi az asztalon, hogy eltereljem a figyelmem.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ladies' - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' - Page 2 EmptyPént. Dec. 07, 2012 8:50 pm

To: Cornelia S. Miller


A kávémat szürcsölgettem egyedül, amikor éreztem, hogy hív a természet. Gyorsan kiittam az utolsó cseppeket a poharamból és felálltam. A vállamra vettem a táskámat, majd elindultam a női mosdó felé. Kinyitottam az ajtót, majd bekopogtam az ajtón. Mivel nem jött semmiféle olyan válasz, hogy 'foglalt', ezért benyitottam. Elvégeztem a dolgom, majd kezet mostam. Egy zsepibe megtöröltem a kezem. Megigazítottam a sminkemet és tettem egy kis szájfényt a számra. Leellenőriztem a hajam és késznek is nyilvánítottam magam. Éppen készültem kinyitni az ajtót, amikor egy lány lépett be rajta. Kicsit nekimentem, de az ijedtségtől kiesett a kezemben tartott táskám. A tartalmának több, mint a fele kihullott. Volt ott telefon, zsepi, szemceruza, szájfény, pénztárca és még sok-sok ezer dolog. Elmotyogtam egy bocsánatot, majd lehajoltam, hogy felszedjem a cuccaimat. Közben azon gondolkodtam, hogy lehetek ilyen béna.
A táskám tartalma újra a helyén volt, így a vállamra akasztottam, majd a lány felé fordultam.
-Sajnálom, hogy neked mentem. Néha, azaz elég sokszor béna tudok lenni.-mondom a számat húzva.
Szimpatikus lány volt, és ha már így véletlenül összefutottunk - szó szerint - akkor bemutatkozhatnánk egymásnak. A kezemet nyújtottam.
-Amúgy... Cher. Cher Kenward.-mondom mosolyogva.
Kezet rázunk, majd újra megszólalok.
-Mikortól élsz itt Mystic Falls-ban?-kérdeztem kíváncsian. Talán ő segíthetne eligazodni ezen a városon.
Mint már említettem, szimpi ez a lány és nincs sok ismerősöm még itt Mystic Falls-ban. Ezért támadt az az ötletem, hogy leülhetnénk beszélgetni.
-Esetleg van kedved beszélgetni? Meghívlak egy teára, ha az neked jó. De ha esetleg nem szereted, akkor választhatsz nyugodtam mást is, de én állom.-mondom mosolyogva. Reménykedek benne, hogy elfogadja a meghívásomat.
Újra a csaphoz sétáltam és kezet mostam, mivel a táskámból kihullt dolgok felszedése közben feltöröltem a padlót a kezeimmel. Miután megmostam, elővettem egy zsepit és abba töröltem a kezem. A vizes zsepit kidobtam a kukába, majd újra a lány elé álltam.
-Akkor leülünk?-kérdeztem kedvesen, mert tényleg szükségem volt egy barátra. Mióta anyával folyamatosan költözködünk, még egyszer sem voltak igazi barátaim. Most úgy tűnik, hogy maradunk Mystic Falls-ban egy ideig, így éppen ideje egy barátra szert tenni.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Ladies' - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:59 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Ladies' - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ladies'   Ladies' - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ladies'

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Város szívében :: Mystic Grill-