No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shelia M. Hattaway

Shelia M. Hattaway
Take care, cuz' I'm a(n)...
Witch
» lakhely : ◊ variable
» foglalkozás : ◊ hunter
» avatar : ◊ emile de ravin

Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face Empty
TémanyitásTárgy: Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face   Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyCsüt. Jún. 13, 2013 9:35 pm



Shelia Michelle Hattaway

Some people think I'm the devil myself... but some other think that I'm gonna save them.


Let me
introduce myself!






╏ Becenév: Shel, Sehli, Mich

╏ Születési dátum: 1994. október 15.

╏ Születési hely: Spanyolország

╏ Foglalkozás: Boszorkány és vadász

╏ Családi állapot: Khm... fogalmazzunk úgy, sokan megfordulnak az ágyamban.

╏ Erősségek: Okos, ravasz, ártatlan (külsőre)

╏ Tudtad-e, hogy ...?

  • anyám halála ösztönzött arra, hogy vadász legyek
  • fekete mágiát használok
  • ártatlanságomat használom fel, hogy az ágyamba csábítsam a férfi vámpírokar, majd mikor már eleget ittak és ellazultak, egyszerűen csak... végzek velük

    ╏ Vágyak, álmok:
  • a vámpír faj haljon ki
  • örökké fiatalnak (és persze boszorkánynak) maradni



  • charming hunter
    18, witches/hunters, emilie de ravin

    k.
    16, -





    My whole life

    is in your hands now.

    2012.
    - Ne bánts kérlek! - kiáltok fel a földön fekve. Sáros vagyok, piszkos, a szoknyám elszakadt, szívemet pedig iszonyú rettegés önti el. Tehetetlenül fekszek a felém tornyosuló vámpír előtt, a düh csak úgy forr bennem, belülről fűt és azt hiszem erőt is ad. Nagy nehézségek árán talpra küzdöm magam és próbálok menekülni, azonban sikertelenül. Mikor a vámpír újra közelít hozzám, összegyűjtöm minden létező emberi erőm és... történik valami. A szörnyeteg a földre rogyva nyög fel kínok között szenvedve, én pedig először csodálkozom hogy ez mégis hogyan lehetséges, aztán megértem hogy valószínűleg ez az egyetlen esélyem a menekülésre, így inkább magam mögött hagyom a vámpírt, majd később rágódok azon hogy mi történt.

    2013.
    Unottan mászok ki az ágyból, nem messze hever tőlem aznapi áldozatom holtteste. A vámpírok embereket ölnek, én boszorkány vagyok és vámpírt ölök. Teljesen tisztában vagyok vele, mennyire ártatlan, kislányos külsőm van, de azt is tudom mennyire nem vagyok az és mennyire nem félek kihasználni. Akkor tudtam meg, hogy boszorkány vagyok, mikor megtámadott az a vámpír, azóta pedig bosszúból őket irtom ki, mert ők is majdnem a halálomat okozták. Ez van... én sosem felejtek.
    Az hogy véget vessek a vámpírok létezésének, az életcélom. Egyelőre semmi másra nem tudok és nem is akarok figyelni csak arra hogy a fajuk kihaljon. Ez mindennél fontosabb számomra, sokan emiatt tartanak k*rvának, mert képes vagyok ágyba bújni velük csak azért hogy utána véget vessek nyomorult életüknek.
    Fekete mágiát használok. Hazudnék ha azt mondanám, hogy csak azért mert vámpírokat ölök. Azért is, mert egyszerűen vonz minden, ami rossz. Imádok tiltott dolgokat csinálni, a mondás, miszerint a tiltott gyümölcs a legédesebb igaznak bizonyul.
    Ennek a tesóm ugyan nem nagyon örül, sőt... Azt hiszem ő az egyetlen, aki tudja, de olyan mintha nem egy, hanem tíz ember ellenezné a varázslásnak azon módját amelyet választottam. Ő a tökéletes a családban. A jó tanuló, az álomgyerek, akire élete során még egyetlen egy panasz sem érkezett, ő olyan, amire minden szülő vágyik, azonban az én legrosszabb rémálmom. Persze szeretem, hiszen a testvérem, de az hogy engem is „jóvá” akar tenni, egy idő után kikészítő tud lenni.
    Szeretem azt hinni hogy én jó vagyok… a magam módján, hiszen a világ legveszélyesebb ragadozói ellen harcolok, csak a módszer rossz, de… ez nem igaz. Ahogy mondtam nem csak a munkám miatt használok fekete mágiát. Minden vágyam, hogy felfedezzem azt a varázsigét, aminek segítségével ha nem is örökké, de nagyon-nagyon hosszú ideig élhetek anélkül hogy egy csepp vámpírvér kerülne a szervezetembe. Biztos vagyok benne hogy ha átváltoznék, azonnal végeznék magammal.



    A hozzászólást Shelia M. Hattaway összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 25, 2013 11:57 am-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Elena Gilbert

    Elena Gilbert
    Take care, cuz' I'm a(n)...
    Vampire
    » lakhely : ↷ Whitmore college.
    » foglalkozás : ↷ student.
    » avatar : ↷ nina dobrev.

    Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face   Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face EmptyVas. Jún. 16, 2013 11:32 pm

    Elfogadva!


    Helló Sheila! Üdvözöllek az oldalon. (:
    Hűha.. lenyűgöztél engem, kislány. A pb-d már az elején meg fogott engem, de muszáj kiemelnem hihetetlenül jó előtörténetedet. Eszméletlen! Teljesen letaglóztam, ilyen egy igazi pöpec karakterlap, fenntartod az olvasó figyelmét, a fogalmazásod csodálatos, mellesleg nem egy mindennapos karaktert alkottál meg, hanem minél egyedibbet..
    Kíváncsi leszek a jövőbeli játékaidra, de aztán vigyázz a sok vámpírral! Talán még bajod is eshet. Razz
    Eredj foglalózni, majd irány a játéktér. Nááá

    Vissza az elejére Go down
     

    Shelia M. Hattaway - the devil with a pretty face

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

     Similar topics

    -
    » Samantha Hattaway
    » Pretty Little Liars rpg
    » Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
    » Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars FRPG
    » face your past

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Boszorkányok, varázslók-