No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Holdfény night club EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Holdfény night club EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Holdfény night club EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Holdfény night club EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Holdfény night club EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Holdfény night club EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Holdfény night club EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Holdfény night club EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Holdfény night club EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Holdfény night club EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Holdfény night club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nadia_Petrova

Nadia_Petrova
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ∞ mystic falls
» foglalkozás : ∞ finding katerina petrova
» avatar : ∞ olga fonda

Holdfény night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holdfény night club   Holdfény night club EmptySzomb. Aug. 31, 2013 7:07 pm

David + Stanzi


A plafonra emelem pillantásomat, miközben csípőmmel vadul mozgok a zene ritmusára. Imádok táncolni, ez az egyetlen dolog, amivel az évek során nem hagytam fel. Csodás, hisz már több, mint ötszáz éve élek eme világon, így csomó dolognak a szemtanúja lehettem. Ilyen például a művészetek változása, beleértve a táncot is. Régebben az volt a divat, hogy egy-egy előkelő házában összegyűltek a közeli barátok bálokra, és a hölgyek azon versenyeztek ki hordja a szebb ruhát, kinek van a szebb párja, és ki tud kecsesebben, pontosabban táncolni. Ma pedig a különböző szórakozóhelyeken az a lényeg, hogy minél dögösebben nézz ki, és önfeledten riszáld magad, mintha semmi az égvilágon nem érdekelne. Mintha nem küszködnél problémákkal.
És pont így érzek most.
Már legurult a torkomon pár pohár vodka, illetve tequila. Azért egy természetfeletti lénynek, s egy olyan idős vámpírnak, mint én elég nehéz elérnie, hogy beüssön az ital. Az elején még némi lelkiismeret furdalásom volt, hogy a lányomra otthon vigyáz a dajka, én pedig itt szórakozok. De úgyis csak párszor megyek el egy-egy hónapban. Na jó hetente egyszer-kétszer, ha már így be kell vallanom az igazat.
A szemem sarkából hátrapillantok, és egy sötét inges fazont pillantok meg. Az arcát nem látom, de egyre közeledik hozzám, míg végül a hátsómhoz nem simul.
Hátrébb lépek, ügyelve a lábára, és együtt tovább folytatjuk, amit eddig egyedül folytattam. Lehunyom szememet, hátrahajtom fejemet és minden egyes érintését imádom. Bal kezemmel a tarkójára teszem hideg kezeimet, végighúzom borostás arccsontján, míg végül magam mellé nem hullik a kezem. Pár embertől elismerő, csodálkozó pillantást nyerek, ami egy hatalmas vigyorra késztet.
A zene mindjárt a végére ér, engem pedig hajt a kíváncsiság, hogy mégis ki lehet ez a remekül táncoló idegen, akinek így sikerült beindítania. Nem tagadom van pár áldozatom a szórakozóhelyeken, de nem olyasmi értelemben kell ezt venni, szóval nem táplálkozok az emberekből, az ellentmond az egész világomnak.
Megkérdőjeleztetné a létezésemet.
Ekkor csap meg a tudat, hogy egy vámpírral van dolgom. Így még izgalmasabb! Legalább nem kell elterelni a vérről a figyelmemet, hanem meg tudom egyszerűen állni.
Megfordulok, kezeimmel birtoklásba veszem arcát, hogy közelebbről is megismerhessem őt. A csípőjével már jól tud bánni, nézzük, hogy a nyelvével hogyan. Felemelem fejemet, és a mosoly egyből lefagy az arcomról. Az egész felismerés úgy ér engem, mint egy alapos hideg zuhany. Egyből elengedem őt, és hátrálok, beleütközve egy táncoló párba mögöttem.
- Elnézést. - motyogom magamnak, és nagy nehezen kikerülök a nagy tömegből. A falnak támasztom a fejemet, mélyen szívom be a levegőt az orromon keresztül, és a számon ki. Most érzem meg igazán az alkoholt. Nem.. Ökölbe szorítom a kezeimet, és kirohanok a szórakozóhelyből.
Friss levegő kell.
- David? - végigpásztázom homályos tekintetemmel a környéket, de nem látom őt. Tényleg őt láttam, vagy valaki mást, aki nagyon hasonlított rá? Biztos az utóbbi, már megváltozott, sőt nagy eséllyel már nem is él. Helyet foglalok a hideg patkán, hogy hagyhassam testemet megpihenni. Kezeimbe temetem arcomat, és lejjebb húzom falatnyi fekete ruhámat, habár így is tudom, hogy sokat mutatok. Feldúlt vagyok, arcom piros, szívem lüktet, és egyszerűen.. nem értek semmit.
Nem értem önmagam.

|| Words: 499 || Music: born to die || Notes: bocsi a késésért drágám <333||
Vissza az elejére Go down
Nadia_Petrova

Nadia_Petrova
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ∞ mystic falls
» foglalkozás : ∞ finding katerina petrova
» avatar : ∞ olga fonda

Holdfény night club Empty
TémanyitásTárgy: Holdfény night club   Holdfény night club EmptySzomb. Aug. 31, 2013 4:02 pm

***
Vissza az elejére Go down
 

Holdfény night club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vampires' Night
» Vampire's Night
» Children of the night
» Vampires' Night - reunion
» NYC CLUB - welcome to the party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Külterületek-