No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég Empty
TémanyitásTárgy: Re: You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég   You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyHétf. Nov. 04, 2013 9:19 am


Niklaus & Elijah

What's wrong with you?


Gondolataim messzire visznek, s napok óta gondolatok sokasága ragad magával, tervek, gyanakvások sokasága... Klaus... Hayley... Terhesség. A természet egy furcsa fintora, hogy Klaus képes gyermekkel megajándékozni valakit. Mindaz, amire vágytam, megkapja, egy család, egy gyermek, ki feltétel nélkül szeretheti. Nekem pedig az a dolgom, hogy mellé álljak ebben a sokak által tévesen "harcnak" nevezett valamiben. New Orleans-t mi építettük, Marcel-t pedig Klaus emelte fel közénk a halál elől, s mégis olyan dologért kell küzdenünk, ami a miénk. És miért? Mert az az átkozott boszorkány azt mondta, hogy nem ölhetjük meg. Valamit titkol előlünk, szóval vissza kell mennem minél hamarabb, hogy kideríthessem a boszorkányok valódi tervét. Mert tudom, hogy ez nem minden. Érzem. Akármennyire is egyezséget kötöttünk velük, ha kiderül, hogy hazudtak, valószínűleg semmis lesz az a bizonyos alku. De előtte össze kell szednem mindent, amire szükségem van, s utána visszatérek a városba, mely talán ismét az otthonunk lehet. Az otthonunk, melyben egy gyermeknek is lesz helye... Furcsán hangzik, de nem gondoltam volna, hogy több mint ezer év után nem csak egy Ősi leszek, aki a családja örökségét akarja megvédeni, hanem egy gyereknek a nagybátyja. Örülök neki, de egyben félek, rettegek, hogy mi lehet ebből a gyermekből, aki Klaus-tól van, hiszen Klaus egy hibrid. Vajon vámpír is lesz? Vagy csak vérfarkas? Millió kérdés, melyre semmi válasz nincs, csak azt tudom, hogy megígértem Hayley-nek, hogy megvédem őt.
- Pontosan. Nem én vagyok az, aki koporsóba zárja a testvéreit, ha valami olyat mondanak, ami nem tetszik az aktuális lelkiállapotomnak! - Jelentem ki feszülten, ha már kihozta belőlem azt, amit nem akartam. Nem állt szándékomban a fejéhez vágni, mégis megtettem, mert így éreztem jónak, mert harag gyűlik bennem mindahányszor elköveti eme hibát ellenünk. A tőr minden egyes alkalommal elvesz... Lenyes egy darabot a lelkem maradékából, s félek, egyszer semmi sem marad belőle, s olyan kegyetlen leszek, mint Klaus. A lelkem apró maradéka ad hitet ahhoz, hogy folytassam, hogy a családom ismét a régi lehessen. Ez ad erőt, ha Klaus ezt is elveszi tőlem, akkor én sem leszek több, mint önmagam halott porhüvelye, ami arra emlékeztet, hogy egyszer én is ember voltam.
- Vess meg azért, mert érzek! Mert hiszem, hogy ismét a régi leszel, és nem valaki, akiben már fel sem ismerem a saját testvéreimet... A saját öcsémet! Döfd át a szívem a tőrrel, de akkor sem fogom feladni a hitet, hogy visszakapom azt a férfit! - Reagálok következő szavaira hevesen, sosem tudtam sokáig tolerálni a makacs természetét. Tudom, hogy vágyik arra a gyermekre, vágyik a boldogságra, s tudom, hogy ott van még valahol az a férfi, aki az öcsém volt, akinek a kezét szorítva fogadtunk örökké tartó hűséget egymáshoz, a család szentségéhez, melyet az évszázadok már rendesen megtépáztak, mégis bennem még él a hit, hogy küzdjek, hogy ne adjam fel, mert Nik és Rebekah a családom. Más nem maradt nekem. Katherine árulása mély sebet ejtett rajtam, és segített abban, hogy örökre a hátam mögött hagyjam őt, és a szerelmünket. Nem akarom többé meglátni...
- S miféle terved van, ami nem várhatott, és idejöttél? Nem kell engem felügyelni, képes vagyok vigyázni magamra, s tudhatnád már, hogy ÉN nem szegem meg az adott szavam! - Sziszegem a szavaim egyenesen az arcába, kiemelve az én szót. Tudom, hogy ezzel talán ismét felbosszantom, de eléggé haragossá váltam ahhoz, hogy ez ne érdekeljen jelen pillanatban... Szívem szerint képen törölném, de nem kezdeményezek verekedést. Abból egy is elég volt még New Orleans-ban...
szavak: 560zene: Dark Paradise megjegyzés: Jobb, mint az enyém... Embarassedcredit: ♥️
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég Empty
TémanyitásTárgy: Re: You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég   You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptySzer. Okt. 30, 2013 1:05 pm

I have a plan


Végig mérem az előttem álló férfit, akivel egykoron még igazán számítottunk egymásnak. Amikor még tudtam szeretni, és törődni. Akkor még nem voltak vámpírok, Hibridek, és fájdalom. A csalódottság csak abban nyilvánult meg, hogy soha nem tudtam Mikael fia lenni, ahogy ő szerette volna.
Annyi emlékem van a szebb napokból. De várjunk csak. Hisz most is szép napjaim vannak.
Persze, néha becsúszik egy, két idegesítő tényező. Hasonmások, New Orleans "királya", Hayley és a baba, az őrült boszorkány aki el akarja pusztítani a saját gyermekeit, stb.
Ezeket leszámítva élvezem a természet és a mágia adta erőket. Erre jön ő, az erkölcsös testvér, aki megpróbálja a nagy, gonosz Hibrid emberei érzéseit visszarángatni a múltból a jelenbe. Csodálom, hogy még most is kitart az elvei mellett, és szentül megvan győződve arról, hogy én meg tudok változni, ha van miért, kiért. - Nem te vagy, mi? Az aki elárulja a testvéreit, és egy koporsóba zárja őket? Talán lehet azt kellett volna tennem már mindannyiótokkal. - dühösen fújtatok. Az ereim kidudorodnak, és jól láthatók lesznek. A méreg teljesen elborít, és már érzem, hogy hamarosan kitörök.
Általában nyugodtan kezelem őt, de most mégis sokkal ingerültebben viszonyulok hozzá. Nem csak a meggondolatlan, gyerekes viselkedése zavar, hanem az is, hogy most miatta vissza kellett jönnöm, és félbehagynom a tervezgetéssel, amire ő vett rá. - Őszintén? - elfordulok tőle, és leszegezem a fejem a padló apró repedéseit nézegetve. - Szerintem az a nő fogva tart téged. Te vagy az ő kis málhás szamara akivel minden terhet tud cipeltetni. Akkor használ ki, amikor akar. - hangom lassan lecsendesedik, a szemem alól a fekete folt is lassan semmivé lesz. A fogaim visszacsúsznak a helyükre, és egy újabb mély levegővétel után visszafordulok hozzá. - Elgyengültél. Hagyod, hogy a naivitásod és a hited vezessen. Sosem fogok megváltozni, sem egy gyerek miatt, sem miattad, sem Beka végett. - az asztal másik feléhez lépkedek, ahol az italok vannak, és töltök magamnak egy pohárral a legjobb boromból. Aprókat kortyolok, próbálom kiélvezni minden cseppjét a friss, és zamatos nedűnek. Nem szabad elveszteni a fejem, Katherine úgyis megfog bűnhődni a vétkei miatt ha leszámoltam Marcel-el, és a "seregével".
Meggondolom, hogy töltsek-e Elijah-nak is egy pohárral, de az előzőt is összetörte, úgyhogy inkább megóvom a pohárkészletünket tőle. Amúgy sem való neki az alkohol, ő nem az a fajta. - Van egy tervem. - levágódok a kanapén, és kezeimmel a háttáblát szorongatom, mint egy afféle támaszt. - Amíg te itt szórakoztál a kis ... tudjuk kivel, addig én kutakodtam egy kicsit, és rájöttem, hogy Marcel-nek birtokában van, egy igen erős fegyver. Tippelj, mi az?


•• Words: 423 •• Music:  -- •• Note: Na? : ) •• ©
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég Empty
TémanyitásTárgy: Re: You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég   You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptySzer. Okt. 30, 2013 10:20 am


Niklaus & Elijah

What's wrong with you?


Furcsa érzelmek uralkodnak most bennem. Visszatértem egykori szülőföldemre, hogy itt éljek a családommal, hogy mellettük álljak, de itt kell hagynom. A várost már nem érzem az otthonomnak. Mintha folyton kilökne önnön magából, mintha fertőként tekintene rám, mintha csak megtűrne, mert nem tehet ellenem semmit. Valami megváltozott, és nem tudom, miért érzem idegennek a helyet, mi egykor az otthont adta. Menedéket nyújtott. Emlékszem a barlangra, ahol gyerekként rejtőztünk a telihold szörnyei elől és emlékszem az átváltozás minden pillanatára. A fájdalomra, és a megmagyarázhatatlan erőre, ami a vér elfogyasztása után szétáradt a testemben. A vérszomj sokat elvett tőlünk. Elvette az emberi oldalunk nagy részét, mégis oly fontos számomra az emberi lét. Ahogy fontos az is, hogy fivérem visszataláljon a régi emberi önmagához, ahogy húgom is vágyik az emberségre, mégis mind a ketten eme érzés ellen mennek, s én naiv módon hiszem, hogy még van remény Klaus számára is. Hiszem, mert hinnem kell, hogy az ember, aki egykor az öcsém volt, még most is ott van legbelül. A tekintete elárulta. Láttam benne a boldogságra való vágyat, mely felélesztette bennem a reményt, és a tudat, hogy az ellenkező irányba rohan, csak bűntudatot éleszt bennem.
Ki kellett volna állnom mellette, mikor apánk leláncolta, nem szabadott volna hagynom, hogy kezet emeljen rá, meg kellett volna védenem. De nem mertem szembeszegülni apám akaratával. Rettegtem tőle. Vámpírként is erősebb volt nálunk, és volt egy előnye. Féltem a haláltól. Féltem, és ezzel egy soha el nem tűnő, örökké csak egyre nagyobbá váló ék került az öcsém és közém. Sosem fogok megbocsájtani önmagamnak ezért. Klaus "megváltása" lett a célom, hogy elmenekülhessek az örökké engem üldöző bűntudat elől, de folyton utolér. Talán ezért menekülök folyton.
Elgondolkodva iszom az italom maradékát, mikor meghallom fivérem lépteit és hangja nem sokkal utána engem szólt meg. "Nem megyek vissza. Végleg magadra maradtál, rajtad már senki sem tud segíteni." A szavak itt visszhangzanak a fülemben, és a szoba levegőjét teszik terhessé, fullasztóvá. A keserű jövőt látom magam előtt, mikor el is olvasom a szavakat, melyek címzettje én vagyok, de nem én küldtem őket. A szavak, melyeket én is mondhattam volna, mégsem tenném, ellenben húgunk megtette.
Egy pillanat alatt leszek haragos, s kiiszom a poharam, ami erősen csattan az asztalon, s szinte szabályosan törik három darabba. Csak ekkor emelem rideg tekintetem Klausra, s csak ekkor szólalok meg.
- Te is lény üdvözölve Klaus! - Hangom gúnyos és rideg, de ott bujkál valami megmagyarázhatatlan harag és csalódottság is. - Nem fogok magyarázkodni. Nyilvánvaló, ha hinnél nekem, hogy melletted állok, akkor nem jöttél volna utánam. Talán azt hiszed elárullak, és hátat fordítok a szavaimnak? Klaus, az nem én vagyok...  - Kelek ki, hangom idegesebb a szokottnál, s tudom, hogy kinek a keze van ebben az egészben, s bosszúszomj lobban fel bennem. Érzem, ahogy a csalódottság átalakul haraggá, s nem tudom, kitől ért a nagyobb... - Szerinted ha tudtam volna erről, akkor nem korrigáltam volna? Ami késik nem múlik, de egyszer már elmondtam... Nem fordulnék el tőled. Most nem - Sziszegem a képébe, de nem tűnik magyarázatnak, inkább kioktatásnak, talán némi fölénnyel, tekintetemben haraggal és csalódottsággal, ami alig észrevehető... Mégis ott van. Képtelenség. Visszafordíthatatlan tett, amit Katherine elkövetett, s már látom a végét az őáltala annyit emlegetett közös jövőnek...
szavak: 526zene: Dark Paradise megjegyzés: Jobb, mint az enyém... Embarassed credit: ♥️
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég Empty
TémanyitásTárgy: You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég   You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég EmptyKedd Okt. 29, 2013 5:31 pm

Don't be a fool


New Orleans-ban rengeteg mindent szeretek, szerettem. Maga a város, amit mi, a saját erőnkből felépítettünk, a tisztelet és az élet amit kivívtunk. Mind, mind nagyon szép. De ez már nem most volt. A dolgok rengeteget változtak, amíg mi a tudathasadásos apánk elől menekültünk. Aztán pedig a terveim szóltak közbe, és a Hibrid sereg iránti vágyam.
Most pedig visszatértem ide, ahol olyan jó dolgom volt. De csak volt... Drága "tanítványom" Marcel nem könnyíti meg a dolgaimat. Mikor hátra hagytam, belegondolni sem mertem volna, hogy egy nap, az a kisfiú akit oly rég megmentettem a sorsától visszaköszön rám, mint New Orleans királya, egy kis haderőnyi vámpír sereggel a háta mögött. A boszorkányokat már meg sem említem. Mindig is utáltam őket. Anyám, a Bennett dinasztia, és minden mágiával foglalkozó férfi vagy nő mehetne a pokol fenekére ha rajtam múlna.
Ráadásul itt van Hayley is, meg a gyermekem. Az én sajátom, ami legalább olyan meglepetésként ért, mint az, hogy engem már senki sem tisztel ebben az átkozott városban. Egy Ősi vagyok, Hibrid és halhatatlan, mégsem félnek eléggé tőlem. Marcel szoknyája alá bújnak, és várják a megváltást, ami sosem jön el. Balgák, ha azt képzelik, hogy az ő királyuk megvédi őket, tőlem. Sokat fejlődött szó mi szó, de mindent én tanítottam neki. Nagyon jól ismerem a lépéseit, látom őket előre. Ez a város az enyém lesz, így, vagy úgy.
Már csak azt kell kitaláljam, hogy Hayley-t hogy fogom megvédeni, ha egyszer rájön a létezésére.
Bár lehet, már rá is jöttem. Ezért tartom az én roppant megfontolt testvéremet, Elijah-t élve. Ha nem lenne vele semmi hasznom, egy tágas koporsó mélyére raknám, egy szépen megtisztított tőrrel, csak hogy ne legyen mire panaszkodnia.
Azt mondta segít nekem, segít nekünk, a családunknak. Ő mindig is megtartotta a szavát, és jobban ismerem mint bárki. Tudom, hogy nem szegné meg a nekem tett ígéretét, ezért is aggódom.
Nem is olyan rég visszament Mystic Falls-ba, hogy összeszedje a cuccait, és végleg New Orleans-ba jöjjön, de a dolgok furcsa fordulatot vettek.
Olyan üzeneteket kapok a mobilomra, amit száz százalék, hogy nem ő írt. Érzem, hogy valami nincs rendben, ezért indultam már korán vissza az eseménydús kisvárosba. Ki akarom deríteni mi folyik itt.
Sebesen vágtatok át a villa ajtaján, egyenesen a nappaliba, ahol megpillantom az ismét sötétbe öltözött, whiskey-t iszogató testvérem. Legalább még egyben van, ez jó hír. - Mégis meg tudnád magyarázni, hogy mit értettél az alatt, hogy, és most téged idézlek kedves bátyám: "Nem megyek vissza. Végleg magadra maradtál, rajtad már senki sem tud segíteni." ? - idegesen, vagy inkább feldúltan dobom a telefonom az asztalra, szemben velem.
Szinte majdnem biztos vagyok abban, hogy mi folyik itt, de szeretném őt is rádöbbenteni a tényekre, mert olyan vak, hogy saját magától sosem jönne rá. - Csak nem elhagytad a telefonod, az egyik Katerina-val együtt töltött éjszaka után? Annyira szánalmas vagy Elijah. A Petrova lány úgy irányít téged, ahogy akar, és te a füled botját sem mozdítod ez ellen. - förmedek rá, mint egy felbőszített bika. Ha eddig nyugodt is volt, ma már biztos nem lesz az.


•• Words: 495 •• Music:  -- •• Note: Na? : ) •• ©
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég Empty
TémanyitásTárgy: Re: You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég   You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég Empty

Vissza az elejére Go down
 

You are so pathetic - Mystic Falls, nem rég

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A POKOL SZÁJA
» When The Sky Falls Down
» Wolves of Mercy Falls
» Mystic-tér
» Mystic Blood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mindenhol jó, de legjobb máshol :: Álmodtam egy világot-