No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Delia Cameron EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Delia Cameron EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Delia Cameron EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Delia Cameron EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Delia Cameron EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Delia Cameron EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Delia Cameron EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Delia Cameron EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Delia Cameron EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Delia Cameron EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Delia Cameron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Delia C. Cameron

Delia C. Cameron
Take care, cuz' I'm a(n)...
Witch
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : Tanuló/Boszorkánykodás
» avatar : Lucy Hale

Delia Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Delia Cameron   Delia Cameron EmptySzer. Nov. 20, 2013 12:41 pm



Delia Cassandra Cameron

A múlt néha elengedhető, de egyes esetekben bosszúért kiállt!


Let me
introduce myself!






╏ Becenév: Lia; Cassie; Cass

╏ Születési dátum:1989/Július/21

╏ Születési hely: Denver

╏ Foglalkozás:Boszorkánykodás

╏ Családi állapot: Bonyolult

╏ Erősségek: Emberibb vagyok, mint bárki más; a fekete mágiához jobban értek, mint bárki a családomból; a sok éves bosszú hajt a vámpírok után

╏ Tudtad-e, hogy ...?

  • Beleszerettem egy vámpírba?
  • Van egy nővérem aki szintén vámpír?
  • Azért vettem meg a vámpírokat, mert egy fajtabeli őlte meg?

    ╏ Vágyak, álmok: Megszenvedtetni azt aki megölte az édesanyámat. Lassú és kegyetlen halált akarok annak a vámpírnak aki elvette tőlem őt. Egy olyan életet akarok, ahol nincs vérengzés, kegyetlenség és bánat. Könnyű és boldog életet akarok!

  • The Sexy Bitch Witch
    24, Boszorkány, Lucy Hale

    Roxy
    23, -





    My whole life

    is in your hands now.

    Lehet az élet szép tündérmese, de ugyanakkor lehet maga a pokol is. Ha valaki azt hiszi, hogy az élet nem több mint egy szép mese akkor tévedésben él. Előbb vagy utóbb mindenki rájön az élet titkaira. Például, semmi sem egyszerű, és nincs az életben boldog vég. Valaki a történetben mindig szenved. Ebben a történetben pedig én szenvedtem sokat. Már megszületésem előtt megtervezték az életemet. Nem volt egyszerű megfelelni az elvárásoknak. Meg kellett találnom a középutat úgy, hogy ne okozzak senkinek csalódást. Ahogy mondani szokták ne várjuk mindig a boldogságot. Hát én nem vagyok boldog, s csak ködöt láttok magam előtt, ami egyre jobban elhomályosítja a látásomat. Amióta csak megláttam a napvilágot követtem a szabályokat, tanultam, szófogadó kislány révén. De ezek a jó cselekedetek mit sem érnek jelen pillanatban. Az édesanyámmal remek volt a viszonyom. Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem voltak köztünk hullámvölgyek. Viszont nem lennék jó ember, ha a problémák miatt elhagynám őt. Ő volt, aki megszült, felnevelt és a boszorkányság titkaira megtanított. Rengeteg mindent köszönhetek neki, s nem ezek miatt szeretem őt, hanem mert büszke lehetek rá, hogy az édesanyám. Mint mondtam nem minden történet végződik tökéletesen. Az enyém mindenesetre biztosan nem. Egy viharos éjszakán veszítettem el édesanyámat. S mit sem számított a boszorkánytudásom. A sorsot nem hívhattam ki harcra. Tisztában voltam azzal, hogy egyelőre nincs olyan erőm, mint kellene. Mindig is kedves és szelíd voltam a vérfarkasokkal, emberekkel, sőt még a vámpírokkal is. De ezen az éjszakán ez megváltozott. Minden egyes vámpír az ellenségem lett. Képtelen vagyok megbarátkozni egy vérszívóval is. Erősebb a bosszúvágyam az akaratomnál. Lehet, békességben akarok élni velük, de a szívem bosszúért kiállt, mert egy vámpír átharapta édesanyám torkát. Ez pedig nem maradhat megtorlás nélkül. Sok év telt már el az anyám halála óta. Sokkal hatalmasabb boszorkány lett belőlem. Ezzel a hatalommal csak egy baj van. Nem csak jóságból használom. Egyes pillanatokban képtelen vagyok uralkodni magamon. Ezekben a pillanatokban előbújik belőlem a kegyetlen boszorkány. Akár képes vagyok arra is, hogy öncélúan használjam a fekete mágiát. Ha nem vesszük számításba a vámpírokhoz irányuló ellenszenvemet akkor egy rendes ifjú hölgy vagyok. Meg tanultam mikor és hogyan kell használnom a képességemet. Lehet, hogy a külsőm egy ártatlan pofikát mutat, de koránt sem vagyok az. Tudok kedves, barátságos és szelíd lány lenni. Viszont ha kihoznak sodromból, akkor manipulatív, szemérmetlen, és rideg tudok lenni. A megbocsátás közel áll hozzám, de nem kérek ok nélkül bocsánatot. A szerelemben szokásom ostobán viselkedni, s vakon beleszeretni valakibe. Ha rájövők, hogy nem a megfelelő férfinak adtam a szívemet akkor igyekszem minél előbb kikeveredni az egészségtelen kapcsolatból. Könnyedén feltalálom magamat, s miután már nem éreztem biztonságban magamat Denver-ben úgy döntöttem egy időre Mystic Falls-ba telepedem le. Szükségem van egy kis időváltozásra. Persze ez nem egy végleges döntés volt. Arról viszont fogalmam sem volt, hogy ezzel mit indítok el. S ez a kis porfészek hemzseg a vámpíroktól. Egy új élet veszi kezdetét, bár nem tudom, jó irányba haladok, de vár az ismeretlen. Ez kell nekem most!


    Vissza az elejére Go down
    Damon Salvatore

    Damon Salvatore
    Take care, cuz' I'm a(n)...
    Vampire
    » lakhely : † Mystic Falls again
    » foglalkozás : † I keep myself busy
    » avatar : † Ian Somerhalder

    Delia Cameron Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Delia Cameron   Delia Cameron EmptyPént. Nov. 22, 2013 5:22 pm

    Elfogadva!

    Üdv nálunk, Delia!
    Én személy szerint már nagyon vártam a felbukkanásod, ami ugyebár egyáltalán nem csoda... De nem titkolom, hogy csak is a szívesség behajtása miatt van rád szükségem. Persze userem örül, hogy csatlakozol hozzánk, és kíváncsian fogja figyelni, hogy alakul - vagy hogyan alakítod majd - az erőteljes boszi sorsa. Annyit még hozzátennék, hogy tetszett, ahogy a mondataid sorra követték egymást, viszont kicsit tömör mondatokat írtál, erre ügyelj majd oda. Ezen kívül minden rendben volt, már csak egy dolgod van; Foglald le az avatar alanyod, és fedezd fel Mystic Falls városkáját! Nááá
    Vissza az elejére Go down
     

    Delia Cameron

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

     Similar topics

    -
    » Delia Cameron
    » Cameron Saisset
    » Cameron szobája

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Boszorkányok, varázslók-