No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Cameron Saisset EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Cameron Saisset EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Cameron Saisset EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Cameron Saisset EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Cameron Saisset EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Cameron Saisset EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Cameron Saisset EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Cameron Saisset EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Cameron Saisset EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Cameron Saisset EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Cameron Saisset

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cameron Saisset

Cameron Saisset
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : ▽ Mystic Falls
» foglalkozás : ▽ nothing
» avatar : ▽ adam gallagher

Cameron Saisset Empty
TémanyitásTárgy: Cameron Saisset   Cameron Saisset EmptySzomb. Aug. 24, 2013 3:01 pm



Cameron Saisset

Life is to be enjoyed, not just endured.


Let me
introduce myself!






╏ Becenév: Cam

╏ Születési dátum: 1996. február 26.

╏ Születési hely: ott lent... khm, szóval Londonban

╏ Foglalkozás: eredeti, angol gyártású barbie baba vagyok - nem elég?

╏ Családi állapot: szabad

╏ Erősségek: humor, manipuláció, sakk

╏ Tudtad-e, hogy ...?

  • i'm a fucking wolf
  • imádok mások agyára menni
  • ha rosszkedvű vagyok, csak odanövök a tükörhöz és pofákat vágok

    ╏ Vágyak, álmok: szendvics (már ha érted), riporter leszek

  • ▽ THE LUNATIC ▽
    17, werewolves, dear adam gallagher

    N
    15, tsss ♥





    My whole life

    is in your hands now.
    „You are my secret, dearie.”

    Maró hideg... leginkább belülről. Ennél többet nem éreztem, ürességtől kongott a mellkasom. Nem tudtam elég erősen magamhoz szorítani Lily véráztatta sálját, pedig már az ujjaim is belefehéredtek. Nem tudtam egy értelmes, összetett mondatot végigmondani - vagy akár gondolni - anélkül, hogy ne csuklott volna el a hangom. Pedig most se sírtam. Sosem sírtam.
    Egy gyengéd érintés törte ketté a gondolatmenetemet, és épp úgy döntöttem, mégis ízlelgetem kicsit a szavakat, mikor a húgom arcát pillantottam meg. Hirtelen érthetetlenné is vált a helyzet, nem emlékeztem rá, hogy ilyen gyönyörű lenne. Úgy gondoltam, rám se kellett volna néznie, olyan undorító vagyok. Megöltem őt, tisztában van vele, most pedig el kell menekülnünk miattam. Bemocskoltam az életét.
    Mégis itt guggolt előttem, egyik kezével a földet támasztva, másikkal a véres arcomat cirógatva. Ostoba. Félnie kellett volna tőlem, rettegnie, mint senki és semmi mástól. Gyilkosságot még egy ember se mosott le magáról, márpedig biztos, hogy nem én fogom elkezdeni. Sosem voltam különleges, csak egy jópofa arc, aki jól tud kacsintani. Most nem volt min nevetni, a halál önző egy barát, ott szúr hátba, ahol kell.
    - Állj fel, Cam - suttogta könnyedén, majdhogynem vidáman. Mintha arra bíztatna, hogy bújjak ki az asztal alól és nézzek a volt barátnőm szemébe. Mintha én lennék a gyerek. Nem tudtam eldönteni, hogy idegesít, vagy mulattat. Igaz, jelen helyzetben valószínűleg az első. Ki tudja? Azt se fogtam még fel, hol ücsörgök éppen. - Ne legyél gyáva. Gyávák mindenhol vannak, az unalmas. Nem te hangoztatod mindig? Lehet, hogy összetévesztettelek valakivel?
    Dühösen a szemébe néztem - egy pillanat alatt megfagyott körülöttünk a levegő. Miatta. Mert nem, most már láttam, hogy kettőnk közül nem én vagyok mérges. Ahhoz mérten legalábbis, amit az ő arcán láttam, eléggé úgy tűnt. A végén még kinyír álmomban, vagy hát álmában. Kézenfekvőbb lenne. Egyedül nem megy sokra, hacsak itt nem marad anyáékkal. De hát mindketten tudjuk, melyik lehetőség a kecsegtetőbb. Esetleg a kibírhatóbb. Most, a történtek után még elviselhetetlenebb lenne a helyzet, őszintén szólva el se tudom képzelni.
    - Nem hagyhatod el magad, nem gyászolhatsz, hát nem érted? Most nem!
    Kettőt pislogtam, már ugrott is velem a világ, a törpe csak úgy rángatott maga után.
    - Tudok járni, ha rémlik! - csattantam fel morcosan. - Inkább menj a szobádba, dobd össze a cuccaidat!
    Szem forgatva sóhajtott egyet, de azért elindult az ajtó felé. Egyből az jutott eszembe, hogy valószínűleg már ő se bízik bennem. Bárhogy leplezi is... Fél. Mert félnie kell, nem?
    Habozás nélkül kaptam el a csuklóját, rántottam magamhoz és öleltem át.


    Vissza az elejére Go down
    Katherine Pierce

    Katherine Pierce
    Take care, cuz' I'm a(n)...
    Human
    » lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
    » foglalkozás : ☣ psychotic bitch
    » avatar : ☣ nina dobrev

    Cameron Saisset Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Cameron Saisset   Cameron Saisset EmptySzomb. Aug. 24, 2013 11:08 pm

    Elfogadva!


    Üdvözöllek az oldalon, Cameron! (:
    Egy ilyen nagyszerű szerepjátékpélda után nincs is más dolgod, mint lefoglalni az arcod, nehogy más ellopja. :3 Valamint, töltsd ki a profilod hiányzó részeit, aztán már kezdheted is a játékot! Wink
    Jó szórakozást és vigyázz magadra itt, Mystic Falls-ban! Nááá
    Vissza az elejére Go down
     

    Cameron Saisset

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

     Similar topics

    -
    » Delia Cameron
    » Cameron szobája
    » Delia Cameron

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Vérfarkasok-