No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Bárpult, és asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyVas. Jún. 23, 2013 12:31 pm


Bonnie & Jackie




Halvány mosollyal nyugtázom, ahogy megdermed. Még új volt. Nem a szó szoros értelmében új, de nálam határozottan újabb. Mikor bemutatkozott, nem lepődtem meg. Már biztos voltam benne, hogy Bennett. Nem csak a nagyvilágban terjednek a hírek, hanem a szellemvilágban is, és ha jól emlékszem, nem Bonnie Bennett a kedvencük. Mind tudjuk, milyen könnyű magunkra haragítani az ősöket.
-       - Örülök a szerencsének, Bonnie. – mosolyogtam rá szelíden, de még nem mondtam el kit keresek.
Volt egy olyan furcsa előérzetem, hogy itt is mindenki ismeri Katherinet, és hogy egyáltalán nem a szívük csücske. Egyelőre nem tudtam, hogy tegyem fel a kérdést. Két lehetőség volt. Először is finoman puhatolózok, s csak lassan adom be, hogy kinek is vagyok én a barátja, ezzel kivívva mindenki ellenszenvét, avagy rögtön a tárgyra térek, bombaként robbanok be.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Szerettem volna az első verziót választani, de a megbotránkoztatás valahogy mindig is közelebb állt hozzám. Így hát széles mosolyra húztam számat, s belekezdtem.
-         - Katherine Piercet keresem. – böktem ki végül semleges hangon, majd abban a pillanatban kezemet Bonnie kezére helyeztem, megállítva ezzel a menekülést. Kicsit közelebb hajoltam hozzá, s folytattam.  – Nem akarok bajt. Csak meg akarom találni Katherinet. Tudom, hogy bajban van, mint mindig. Eljátszhatod, hogy nem tudod, hol van, én pedig eljátszhatom, hogy tartok egy Bennett boszorkánytól, de felesleges színészkedni és időt húzni. – mosolyogtam rá olyan kedvesen, ahogy csak tudtam.
Mikor elindultam Mystic Falls felé, már akkor tudtam, hogy Katherine barátjaként nem lesz könnyű sorsom itt.
[You must be registered and logged in to see this image.]

De mindig is nagyon szerettem a kihívásokat. Talán ezért is siettem ide olyan gyorsan New Yorkból, hisz valljuk be, kezdtem kissé unatkozni. Lehet, hogy egy idejét múlt és kissé maradi városka Mystic Falls, de… unatkozni biztos nem fogok.
-         - Nem akarok tolakodó lenni, és már előre megutáltatni magam veled, de… - itt aprót sóhajtottam, s félrebillentett fejjel, kicsit hátrébb dőlve néztem rá. - … szorít az idő. Szóval elmondhatod magadtól, vagy ki is szedhetem belőled. – mosolyogtam rá szelíden. – Sokkal régebb óta csinálom ezt, mint te azt gondolod… Szóval?
Néztem rá kérdő tekintettel, miközben felvontam szemöldököm. Nem akartam undok lenni, tényleg nem, hisz alapjába véve egy igazán kedves és türelmes teremtés vagyok, de… Most igazán aggódtam Katherine miatt, és mi9nél előbb meg akartam Őt találni. Persze annak is tudatában voltam, hogy Ő máshoz sem ért, mint a rejtőzködéshez.


Vissza az elejére Go down
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyKedd Jún. 11, 2013 8:45 pm


Jackie & Bonnie

Az utóbbi időben elég sokszor törtem a fejem az olyan dologkon, mint Kol és Daniel. De leginkább az utóbbi. A bűntudat szinte felemészt, és a legnagyobb baj, hogy semmit nem tudok tenni ellene, mert azóta nem is láttam Dan-t. Tudom, hogy holmi bocsánatkérés egyáltalán nem segítene, sőt, lehet, hogy rontana is a helyzeten. Ennél sokkal többet kellene tennem ahhoz, hogy megbocsájtson. De mit?
Kol pedig... nem hiszem, hogy kellemes élmény lenne, ha összefutnék vele. Az is lehetséges, hogy csak simán elmennék mellette, hiszen nem szeretnék vele beszélni. Azt sem tudom, hogy mi a véleményem róla, jelen pillanatban...
Valami olyan helyre van szükségem, ahol nem tudok ilyen dolgokon gondolkodni... Lassan teljesen begolyózok, sosem találom a megnyugvásomat, mert mindig van valami olyan dolog a fejemben, amin muszáj agyalnom. Egyszerűen képtelen vagyok másra gondolni, akárhányszor elterelem pár pillanatra a figyelmemet, annyiszor kanyarodok vissza ugyanahhoz, akaratom ellenére. Ez pedig az őrületbe kerget.
Grill... Ez az a hely, amire jelen pillanatban szükségem van. Forgalmas hely, valószínűleg Mystic Falls egyik legfelkapottabb közhelye. Szinte sosincs olyan, amikor nincsen nyüzsgés, ami most nekem csakis jót jelent. Legalább eltereli a gondolataimat.
Lassan lépem át a küszöböt, az ajtó pedig utánam egy kisebb hanggal csapódik be. Szemeimmel rögtön az üres asztalok felé pillantgatok, helyet keresve magamnak. Rögtön találok is egy szimpatikusat, majd odasétálok és lassan ülök le a kényelmes székre. Pár perc múlva egy pincér veszi fel a rendelésem, ami nem már, mint egy jó forró és erős kávé. Pillanatokon belül már a meleg poharat szorítom a kezeim közé, majd néha-néha kortyolok belőle. Csupán nézelődök... az emberek boldog mosolyai és a felhőtlen nevetései szinte alig látható mosolyra késztet engem is. Legalább valakinek nyugalmas élete van. Olyan... átlagos. Amire már én is nagyon rég óta vágyok, de ki tudja... Ha választás elé állítanának, hogy átlagos élet, vagy boszorkányság és a barátaim védelmezése, segítése, szerintem mindenki tudja, hogy melyiket választanám.
Gondolataimból hangos cipőkopogás és egy szőke lány kedves mosolya billent ki. A kezét rögtön elfogadom, de egy pillanatig megdermed a kezem. Rögtön megéreztem, hogy egy boszorkánnyal van dolgom. Elég régóta tisztában vagyok a dolgokkal, és semmiképpen sem nevezném magam kezdőnek, sőt, kijelenthetem, hogy szinte bármikor felismernék egy hozzám hasonlót, pont mint most. -Bonnie. És nem zavarsz, egyedül vagyok. Pontosan kit is keresel?- nézek rá érdeklődő tekintettel. Semmi szükség arra, hogy megbeszéljük, hogy mik vagyunk. Mindketten tisztában vagyunk vele. Inkább az a lényeg, hogy ki az a barát, akit keres.
•• words: 392 •• music: nope •• note: Bocsánat a késéssel, csak itt az év vége. :$$$ ••
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 9:28 pm

Bonnie & Jackie



Mystic Falls... ahol a szépség meghal. Na jó, talán ez így erős kijelentés volt, de a nagyvárosokhoz képest, ahol eddig éltem, ez csak egy porfészek. Egy lyuk. Mikor azt látod, hogy mindenki mosolyogva köszön a másikra, akkor lehetsz biztos benne, hogy a város létszáma kicsi. Itt mindenki ismeri egymást, minden lányon ugyan olyan ruha van, csak esetleg egy-két eltérés, és színváltozás; minden srác ugyanúgy hordja a haját. Zárt közösség, zárt nézetek. Már mikor legutóbb már akkor sem tetszett, de Katherine miatt megtettem, hogy idejövök. Most újra itt vagyok, pontosan miatta.
Miután sikerült kiderítenem, hogy pontosan hol tartozódik, rögtön összepakoltam a ruháimat, minden eshetőségre gondolva inkább több göncöt pakoltam be.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A pontos kifejezés erős túlzás, hiszen csak annyit sikerült kiderítenem, hogy ebbe a koszos kis lyukba van. Így történhetett, hogy egy hozzám képest nagy bőröndöt húztam magam után az utcán.
Több fiatal is mereven rám bámult. Először azt hittem, koszos vagyok, vagy szét áll a hajam, de aztán rájöttem, mi olyan furcsa nekik. Én. Teljes valómban, hogy itt vagyok, pedig nem is ismernek, nem is láttak. Sóhajtottam. Pontosan ezért utálom a kisvárosokat, úgy bámulnak az emberre, mintha valami csodabogár lenne. Lehet, hogy az vagyok, de akkor is kissé sértő ez az előítélet.

Miután sikeresen kivettem egy szobát a helyi motelbe – ami tegyük hozzá kissé ódivatúnak tűnt még nekem is, pedig az 50-es évek végén születtem- egyenesen a Mystic Grill felé vettem az irányt. Mikor legutoljára jártam itt akkor ez a hely még nem létezett. Ám most nagyon boldog voltam tőle, hogy valamiben változott ez a hely: legalább már piát lehet kapni valahol.
Körbepillantva a helyiségben nem tűnt túl népszerűnek a hely. Igaz, még fiatal volt az idő, hiszen alig múlt el három óra, de azért jobbra számítottam. Fintorogva lépkedtem a bárpult felé, majd kecsesen lehuppantam az egyik székre, és keresztbe dobtam a fehér tűsarkúba bújtatott lábamat. Nem mondanám, hogy Mystic Falls a
[You must be registered and logged in to see this image.]
legbiztonságosabb hely eg magamfajta szerzet számára, tekintve, hogy hemzseg a vámpíroktól, s ezt már akkor éreztem, mikor áthajtottam a határon.
Sóhajtva pillantottam rá a csaposra, aki pislogva bámult valószínűleg már jó néhány perce. Oké, új vagyok, lapozzunk.
- Egy gin tonicot, kérlek! – mosolyogtam rá, majd pár perc múlva már mélyen belekortyoltam az italomba.
Sóhajtva fordultam meg a széken, majd dőltem neki a pult szélének, miközben végig pillantottam a helyiségen. Valaki olyat kerestem, aki megfelel Katherine ízlésének. Akivel szóba áll, akivel kapcsolata lehet. Nem volt nehéz leszűrni a következtetés, miszerint Katherine elég kiszámítható ilyen téren.
Ekkor pillantottam meg a lányt, aki a velem szemközti, alig pár méterre lévő asztalnál ült. Összehúzott szemekkel billentettem oldalra a fejem, s hosszasan rám néztem. Ismerős volt az érzés, ami körbelengett kettőnket, s tudtam, hogy ez nem lehet más, csak a Bennett aura. Nem voltam mai csirke, mégha kívülről úgy is tűnt, elég sok mindent tudtam a mágiáról, és az azzal élőkről is. Katherine-nel az oldalamon pedig nem is volt nehéz kideríteni a régmúlt titkait.
Felmarkoltam a poharamat, majd lecsúsztam a székről, és hangos cipőkopogással sétáltam a lány asztalához, majd lehuppantam vele szemben. Halvány mosolyra húztam számat, miközben kinyújtottam szabad kezem, melyben éppen nem a gines poharat tartottam.
- Ne haragudj, hogy zavarlak, csak egy barátomat keresem. Jackie vagyok. – Tudtam, hogyha elfogadja, a jobbomat tudni fogja, hogy én is boszorkány vagyok. Legalábbis ha nem túl kezdő.
Biztos voltam benne, hogy ez a lány segíthet nekem, csak abban nem, hogy fog-e.

Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyKedd Május 14, 2013 8:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



Felesleges volt kételkednem, vagy egyáltalán az olyan dolgokon gondolkodnom, hogy mi lesz, ha nem fog tetszeni neki, ha ellenkezni fog és így tovább, mert Jeremy egyáltalán nem ellenkezett, éppen annyira akarta a csókot és a reakciójából ítélve a folytatást is, mint én. Az először csak pislákoló vágy immáron az egész testemet elöntötte, a vér csak úgy pezsgett az ereimben, a fülemben dobogott és felhevítette a testem. Ahol csak hozzámért Jeremy, ott libabőrös lettem, vagy éppen finom remegés járta át a testem, ami kellemes érzéssel öntött el.
Rég éreztem már ezt, hogy valaki ilyen reakciót váltson ki belőlem. Ha az áldozatommal valamilyen kapcsolatot ki is alakítottam, az nem volt ilyen... érzésekkel és vágyakozással teli. És maga a tény sem volt túl izgató, hogy a srác akivel smárolok vagy kivételes esetben - mondjuk ha iszonyatosan jól néz ki - le is fekszek vele pár órán belül holtan végzi. Jer-ben azonban nem az áldozatot, a vértasakot látom - legalábbis igyekszem a férfi és nem pedig a táplálék részre koncentrálni - hanem a srácot, akit a karácsonyi buli óta próbálok meghódítani a mellékelt ábra szerint sikerrel.
Mikor hátrébb tolja az állam, enyhe meglepetést érzek és pillanatnyi csalódottságot, ám ahogy szája újra az enyémet éri elégedett sóhajt hallatok, majd a vállába fúrom a fejem és erősen koncentrálok, hogy ne bújjanak elő a szemfogaim az erei láttán. Figyelemelterelés képen apró puszikkal halmozom el a nyakától egészen a füléig, a javaslata hallatára pedig óvatosan megharapom a nyakát. - Benne vagyok. - suttogom a fülébe és már fel is pattanok az öléből, kezeimet összekulcsolom az övével. Vele ellentétben azonban nem foglalkozok a többi emberrel, sosem érdekelt igazán mások véleménye, azokra viszont akik nekem fontosak mindig is odafigyeltem, ezért is határoztam el ilyen gyorsan, hogy ha Jeremy is akarja, akkor hagyjuk itt a Grillt. Ha ő nem szereti, ha mások szájtátva bámulnak, miközben csókolózik, hát akkor ne toljuk mások szeme elé a látványt. Én sem szeretem, ha néznek, de engem nem érdekel.
Még egy gyors csókot nyomok az ajkaira, aztán arrébb állok, hogy el tudjon menni előttem és vezessen, amerre szeretne.

Játéktér szabad!
Folytatás: Parkoló
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyCsüt. Május 09, 2013 4:12 pm





Cornelia S. Miller





A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.





[You must be registered and logged in to see this image.]
Szavai egy furcsa, keserű érzést ébresztenek bennem, bár talán ezen nem kéne meglepődnöm. Hasonló cipőben járunk, és ezt megbeszélhetjük egymással, de mi van a többi dologgal? Azokat kivel beszélhetem meg? Tudom, ott vannak nekem a barátaim, Matt, Caroline, és a többik, de az teljesen más. Őszinte akarok lenni egy olyan személlyel, egy olyan különleges lánnyal, mint Cornelia, és fáj, hogy nem tehetem meg. Nem mondhatom el neki, mi zajlik körülöttünk, hogy a természetfeletti lények nyüzsögnek a városban, és sokan a létezésükről sem tudnak. Nem keverhetem bele ebbe, épp ezért olyn nehéz nekem. Valaki végre megért, közeledik felém, és úgy tűnik úgy fogad el, ahogy vagyok, amilyen vagyok, de én... nem lehetek vele őszinte. Ha az vagyok, bajba sodrom, de ha eltitkolom előle, azzal se magamnak, se neki nem teszek jót. Félek, két szék közül a pad alá fogok esni, és mindenképp elveszítem őt, úgy, hogy még csak nem is tartozik hozzám. - Nem tudom, azt hiszem talán... én is pont így cselekednék. Fel akarnám keresni őket, már csak azért is, hogy megtudjam, miért hagytak el. Ha jó okuk volt rá, talán megérteném, és túl tudnék jutni rajta, ha pedig félelemből, vagy felelőtlenségből tették ezt... Akkor ki kíváncsi rájuk? Visszatérhetsz azokhoz a szülőkhöz, akik felneveltek, akik otthont, és szeretetet nyújtottak neked, és véget ér egy bizonytalan, sötét korszak... - beszéd közben végig a szemébe nézek, kezeit nem eresztem el, az a kellemes, meleg, bizsergéssel teli érzés szinte feltölt energiával és jókedvvel. Nem tudok ellenállni ennek a csodálatos lánynak, teljesen az ujjai köré csavart, még ha akaratlanul is tette. A mondatok mintha el sem hangoztak volna, a légkör hirtelen fordulatot vesz, egy jobb irányba haladunk, és be kell valljam, tetszik ez az egész, olyan megnyugtató, és mégis izgalmas. A csókot ahelyett, hogy visszafogottá tenném, és illendővé, elnyújtom, és olyan szinten egymásnak esünk, hogy ha ezt kívülállóként nézném végig, biztosan közölném a két illetővel, inkább menjenek szobára, de ne nyilvánosság előtt, pont ezen a helyen csinálják, amit csinálnak. Meglepődök, mikor Cornelia karjait a nyakam körül érzem meg, és lábai az én lábaimmal tekeredik össze. Az ölemben foglalt helyet, a számat harapdálja, és ez nagyon beindít, az egyetlen gond csak az, a Grillben vagyunk, és itt nem túl szerencsés, amit most csinálunk. Rajta talán nem igazán látszik az izgatottság, de én nem szeretnék dudorodó farmerban hazáig sétálni. Enyhén eltolom magamtól az álla alá nyúlva, de teste még mindig nekem feszül, lábaink össze vannak gabalyodva, ami egyszerre mulattat, és önt el azzal a bizonyos kellemes érzéssel. Szégyenlősen mosolygok, mint egy kisfiú, és végigsimítok az arcán, majd egy kósza tincset a füle mögé gyömöszölök, és egy lágy, szűzies csókot nyomok a szájára. - Miért nem folytatjuk ezt valahol máshol, egy nyugodtabb, kevésbé közvetlen helyen? - kérdezek rá alig hallható hangon, és körbepislogok, hányan bámulnak minket. Egy idősebb házaspár szinte szájtátva mered ránk, s néhány fiatal elismerő biccentést küld felénk, én pedig borzasztóan zavarba jövök ettől, pedig már maga a kérdést is nehéz volt feltenni. Mi van, a nemet mond, vagy soknak találja a javaslatom? Nem akarom ezt most elszúrni, nem sürgetném a lányt, de ha ő is pont annyira akarja folytatni ezt a találkozót, mint én... És én borzasztóan szeretném, ha nyugodtan, továbbra is felhőtlen jókedvvel folytatnánk amit elkezdtünk, és itt nem feltétlen a csókolózásra gondolok. Rég nem voltam már lánnyal, ez tény, de tudok uralkodni magamon, az ő kedvéért pedig mg az átlagosnál is jobban. Csak abban reménykedek, igent mond, és elmúlik ez a görcsös, szorító érzés a gyomromban, ami az idegesség és a félelem első, árulkodó jele.
words: 583. music: [You must be registered and logged in to see this link.] notes: igen, tudom.. megint sokat késtem, de remélem egy folytatásban benne vagy, máshol. (;
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyVas. Ápr. 21, 2013 12:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



Félek a Jeremyvel való kapcsolattól és azt hiszem, ez érthető, hisz az előző barátomnak az életébe került az, hogy szeretett. Szeretett... megpróbált megerőszakolni, nem hiszem hogy ezt bárki is szeretetnek, szerelemnek egyáltalán bármilyen érzésnek nevezné.
Balszerencsés voltam egész életemben. Mindig is irigyeltem a lányokat, akiknek a legnagyobb gondjuk az volt, melyik cipőt vegyék fel vagy épp hová menjenek bulizni péntek délutánonként. Nem tagadom, egy darabig én is ilyen voltam, egy felszínes ribanc, aki minden második srácnak hajlandó lett volna letolni a bugyiját. Aztán megismertem Peter-t, azt hittem megtaláltam az igaz szerelmem, aki mellett leélem majd az életem és mikor megöregszünk a házunk verandáján körülöttünk szaladgál majd a tíz unokánk. Igen, így visszagondolva az életem és az elképzeléseim megfeleltek volna akár egy szappanoperának is.
Én azonban megkaptam a büntetésem, Isten tudja, miért. Először megöltem Peter-t, de ha az nem lett volna elég fájdalom és nyomorúság egy ilyen fiatal lánynak, kiderült hogy vérfarkas családból származom és az átok, amit egy ember halála aktivál kiváltódott, mikor az exem az erdő kellős közepén rám vetette magát, én pedig túl erősen dobtam meg egy kővel. Ám ha ez még mindig nem lett volna elég, kiderült a családomtól nem örökölhettem a vérfarkas gént, tehát örökbe fogadtak. Akkor kezdett minden szétesni körülöttem. Magamba roskadtam, nem találtam a helyem a világban és viselkedésemmel még azt a kevés embert is elüldöztem magam mellől, akikre számíthattam volna.
Akkor pedig megtalált Klaus és átváltoztatott hibriddé, a fájdalom - legalábbis a fizikai része - megszűnt és kezdtem visszakapni önmagam. Klausnak bármit, tényleg bármit megtennék ezért, úgy érzem rengeteg hálával és köszönettel tartozom neki, ő az oka annak is, hogy újra bízni kezdtem az emberekben és ismerkedek. Ezért ülök most itt Jeremyvel, ahelyett hogy embereket ölnék, ahogy hibriddé válásom első időszakában tettem.
- Igen, nekem is jól esik hogy megértesz és tudok ezekről a dolgokról beszélni veled. Szerintem mindkettőnknek nagy szüksége volt már rá hogy kibeszéljük valakivel a sok problémát, ami a lelkünket nyomja. Valakivel, aki hasonlót él át, mint mi. - mosolygok rá én is és örömmel veszem tudomásul, hogy a kapcsolat, ami már a buli estéjén kezdett kialakulni köztünk, egyre szorosabbra fűződik, hisz meghallgatjuk és támogatjuk egymást, biztosan tudom, érzem hogy Jeremyre számíthatnék, ha bajban lennék és ez fordítva is igaz.
- Biztos vagyok benne... - felelem bizonytalanul, amivel rögtön meg is cáfolom a kijelentésem - Jó, talán mégsem. Elvégre ők mivel jobbak, mint a nevelő szüleim? Ők legalább szerettek és felneveltek, az igaziak pedig nevelőotthonba dugtak és nem igen érdekelte őket, hogy valaki valaha magához vesz-e. De ugyanakkor kíváncsi vagyok rájuk. Nem tudom. Létezik jó döntés ilyen helyzetben? - tanácstalanul nézek Jerre és az egyik szemöldököm magasra szökik. - Te mit csinálnál ilyen helyzetben? - teszem fel neki a kérdést érdeklődve. Kíváncsi vagyok, mit válaszol. Ha valaki, akkor Jeremy tényleg jó ember, ezért adok a véleményére és hiszem, hogy ő tudná, mit tegyen ilyen helyzetben és helyesen döntene.
Kérdésemre azonban egyenlőre nem kapok választ, az egész légkör megváltozik körülöttünk és már nem a gondoktól, hanem a szexuális feszültségtől fűtött és be kell valljam, ez tetszik. Már azt hittem, Jeremy semmit nem fog csinálni, mikor végre megmozdult annyi érzelem öntött el, annyi szenvedély és olyan mértékű boldogság, amit már rég éreztem. Képtelen lettem volna elválni tőle, még ha akartam volna is, úgy kapaszkodtam belé, mintha az életem függne tőle, mintha elengedném és a talpaim alatt szakadék keletkezne és belepottyannék.
Tudom hogy nem illendő nyilvános helyen ennyire egymásnak esni, most mégsem vagyok képes ellenállni a kísértésnek, karjaimat Jeremy nyaka köré fonom és az ölébe mászok, vele szemben ülök le, lábaim között az ő lábai, egyre jobban magával ragadnak az érzelmek és a vágy, azonban megérkezik állandó társam is, az éhség. Egyre vadabbul csókolom, harapdálom az ajkait, felé hogy egy embernek ez már-már túl sok.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 11:28 pm





Cornelia S. Miller





A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.





[You must be registered and logged in to see this image.]
Corneliával remekül érzem magam, nem agyalok semmin, az egyetlen, ami fejtörést okoz, hogy ő vajon miként gondolhat rám. Rengetegszer hangoztatom, de valóban így van: A szerelemben szerencsétlen vagyok, egy idióta, elrontom a dolgokat, és nem látom át a helyzetet úgy, ahogy kellene. Reménykedek benne, hogy ezúttal látom a jeleket, és nem csak bemesélem magamnak, hogy akar tőlem valamit ez a lány. Még alig ismerem, de furcsán mintha máris kötődnék hozzá, ez egyszerre riaszt meg, és dob fel, nem tudom hova tenni ezeket a váltakozó, és ellentétes érzelmeket. Megrázom a fejem, próbálom kissé kitisztítani, de az a helyzet, hogy a bennem kavargó zavaros gondolatok valahogy mégis tetszenek. Zavarom talán leolvasható az arcomról, de igyekszem a levakarhatatlan mosolyommal leplezni, ami talán akaratomon kívül is sikerül, ha szerencsém van. - Sejtettem, hogy rajtam kívül mások is bizalmatlanok a többi emberrel, de általában a többség csak apróságok miatt aggódik. Neked is jó okod van rá a hallottak alapján, hogy kételkedj, és nekem is van több okom is, amiért így teszek. Jól esik, hogy hasonló cipőben járunk, bár nem szívesen kívánom ezt senkinek, ne érts félre. - bágyadtan mosolygok rá, és attól függetlenül, hogy arra kérem, ne értsen félre, tudom, hogy nem fog. Bízok az ilyesfajta megérzéseimben, még akkor is, ha néha csalnak.
Tényleg borzasztóan jól esik, hogy már most van közös témánk, ahogy mondani szokták, a tragédiák összehozzák az embereket. Sok rosszat élt át, ezt megtudhattam azokból az infókból, amiket megosztott velem, fiatal, akárcsak én, és ez közös pont. Fiatalon veszítettem el a szüleim, ő pedig csak most jött rá, nem a valódi szülei nevelték. Elena legalább tudja, kik az igazi szülei, míg Cornelia kétségek közt él. Felsóhajtok, és áldom az eget, hogy ő nem tud a természetfeletti világról, bár így kicsit megnehezíti a dolgom. Nehéz őszintének lenni, mikor a testvéred vámpír, a legtöbb barátod természetfeletti, te pedig ezek a lények gonosz megtestesítőjére akarsz vadászni a közeljövőben. - Nem tudom, milyen érzés lehet, de... abban teljes mértékig biztos vagyok, hogy idővel jobb lesz. - bólintok, és végigsimítok a kezén. - Biztos vagy benne, hogy meg akarod ismerni az igazi szüleid? - kérdezem meg, ami úgy foglalkoztat, hiszen... Oké, ez nagyon fura, de féltem a lányt, nem akarom, hogy sérüljön ez az egész miatt. Nem biztos, hogy pont olyanok a szülei, mint amire számít, viszont az sem biztos, hogy rosszat akartak azzal, hogy lemondanak róla. Talán egy jobb jövőt szántak neki, amire csak így van esélye. Sosem lehet tudni. Viszont ha hagyja, én mellette leszek, és átsegítem ezen. Igen, pontosan ezt fogom tenni. Enyhén előre biccentem a fejem, mikor megköszöni, és mosolygok, őszintén, tele érzéssel, ahogy már talán rég nem tettem. Az ő mosolya is hasonló, mintha csak az én arckifejezésem tükrözné az övé is, ettől pedig elfog egy melengető érzés, és boldognak érzem magam. Olyan boldognak, ahogy évek óta nem éreztem magam, és ez felszabadító érzés, néhány pillanatig mindent tökéletesnek látok. Hogy ezt még fokozzuk is, Cornelia a kezemhez simítja az övét, és arcához nyomja, látja a hezitálásom, és cselekszik, ez pedig lenyűgöz, és borzasztóan tetszik. Másik kezével az arcomon simít végig, újra és újra, és szinte látom magam előtt a saját arcom, szemeim csak úgy ragyognak a boldogságtól, mosolyom levakarhatatlan. Mikor felém hajol, már tudom, mi fog következni, de nem moccanok, egészen addig, míg ajkai az enyémeket nem érintik. Akkor viszont már nem bírok nyugton maradni, mozgásra bírom számat, nyelvem áttolom az ő szájába, hozzáérintem az ő nyelvéhez, először csak finoman, óvatosan, aztán egyre hevesebben és vadabban, szinte falom az ajkait. Hasonlóan hozzá, szemeim lecsukódnak, átadom magam az élménynek, az érzéseknek, ujjaim tincsei közé fúrom, így tartom közel magamhoz, míg másik kezemmel arcát simogatom.
words: 601. music: [You must be registered and logged in to see this link.] notes: sajnálom a rengeteg késést. viszont... ez majd kárpótol. (;
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptySzer. Feb. 27, 2013 12:08 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



Arról, ahogy Jeremyvel ülünk itt, eszembe jut Peter, a volt barátom. Vele voltam ilyen jó, ilyen... meghitt és ilyen nyugodt hangulatban mindig. Ha eszembe jut, azonnal elszorul a torkom és akkora gombócot érzek benne, hogy nyelni is nagyon nehezen tudok. Előttem van az este, ami a halálával végződött. Csalódtam benne, hisz meg akart erőszakolni és ha rajta múlott volna, meg is tette volna, de az még nem mentség a részemről. Az adrenalintól - legalábbis gondolom, attól - a kelleténél erősebben dobtam a fejéhez azt az átkozott követ és... meghalt.
Azóta mintha jobban vonzanám a balszerencséket. A vérfarkas átok, amiről kiderült, hogy megtörtem, mikor megöltem Peter-t, pokollá tette az életem, ráadásul kiderült, hogy a családom örökbefogadott, ezért hatalmasat csalódtam bennük. Szerettem őket. Nekik áldoztam az egész eddigi életemet, velük voltam, jóban-rosszban, hallgattam a szüleimre, akik próbáltak megnevelni és kiderül, hogy mindez csak egy szép álom, amiből előbb-utóbb fel kellett, hogy ébresszenek.
Az egyetlen jó dolog, ami mostanában történt velem, hogy hibrid lettem. Már nem kell félnem a Telihold miatt és a fájdalom miatt, amit az átváltozás okoz, mert hibrid vagyok, akkor változok át, mikor kedvem tartja - azaz sosem. Nem érdekel a kötődés sem, nem idegesít és nem is foglalkozok vele, csak hálás vagyok Klausnak, amiért megszabadított a fájdalomtól.
- Hidd el, teljesen megértelek. Megtanultam, hogy nem bízhatok meg akárkiben, de mostanában hallgatok a megérzéseimre és... szerintem nem csapnak be. - mosolyodtam el újra.
Jól esik, hogy Jer itt van mellettem, miközben próbálom elfogadni a nemrég kialakult helyzetet. Ha nem is nyugszok meg tőle teljesen, de határozottan jó, hogy valaki mellettem áll és foglalkozik velem. Boldogabbá tesz, amit már rég nem éreztem - kivéve, mikor a vérszomjamat próbálom csillapítani.
- Sajnálom, ami a nővéreddel történt. Tudom és próbálom elfogadni, de nehéz, hisz most jöttem rá, hogy az egész életem egy színjáték volt, tulajdonképpen. Azt hittem, csecsemőkorom óta velük voltam, ők a vér szerinti szüleim, erre kiderül, hogy mégsem. Másképp tekintek rájuk, mert hazudtak, ráadásul egy ilyen nagy dologban. - szomorkásan mosolyogva pillantok le a kezünkre és meglepődve pislogok párat, mikor észreveszem, hogy libabőrös lett a karom az érintésétől.
Köszönöm. - mondom őszinte mosollyal és Jeremy szemébe nézek, egyik kezemet hozzásimítom az arcomtól néhány centire lévő kezéhez és hozzányomom az arcomhoz, míg a másikkal lassan Jeremy arcához nyúlok és gyengéden cirógatom. Beharapom az alsó ajkam, majd Jer felé hajolok és ajkaimat az övéire tapasztom, lehunyom a szemem és lassan megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 6:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
To:: Cornelia S. Miller






Nevetek, mikor nyelvet ölt rám, aztán vállat vonok. A helyzet az, hogy senkiben nem tudok bízni, csak abban, akit már évek óta ismerek, és ha azt nézzük, mennyi furcsaság történik Mystic Falls-ban, még az is furcsa, hogy a szeretteimre nem gyanakszom. De arra nem lennék képes, szükségem van rájuk, hogy túléljek minden egyes napot, és ne golyózzak be teljesen. Különös, mert Corneliában tényleg nem bíztam az elején, azt se hittem, hogy felkeres, és velem akarja tölteni a napot, de most már semmi kétségem afelől, hogy jóban leszünk. Tetszik, mert előhozza a régi, barátságos, könnyen kapcsolatot teremtő énemet, amilyen még a szüleim halála előtt voltam. Bár a sok rossz ellenére még mindig képes vagyok mosolyogni, de ez más. Őszintén jól érzem magam vele, pedig csak most ismertem meg néhány napja. Még Annával se ment ilyen egyszerűen, eleinte ódzkodtam a gondolattól is, hogy ő meg én. Később persze ez megváltozott, szerettem őt, túlságosan is ragaszkodtam hozzá, ezért veszítettem el egy másik fontos lányt az életemben, Bonnie személyében. Ám most, ahogy itt ülök vele szemben, tudom, hogy bármi is lesz köztünk, minden erőmmel azon leszek, hogy ne baltázzam el. - Lehet, pesszimistán fog hangzani, de megvan rá az okom, amiért nem bízok meg akárkiben. De ne aggódj, most már nem kételkedem benned! - villantok rá egy vidám és - remélhetőleg - megnyerő vigyort, aztán nagyot kortyolok a turmixból, miután megkeverem a színes szívószállal.
Ujjaink egymásba fonódnak, és esküszöm, ilyet még soha, de soha nem éreztem. Kicsit hasonló ahhoz, mikor Annát szellemként először érintettem meg, de még az is csak fele ennyire volt jó érzés. Kicsit félek, mert akárhányszor megszerettem valakit úgy igazából, egy idő után szertefoszlott az érzés, és elveszítettem a lányt, aki olyan fontos volt. Nézem Cornelia csinos arcát, csillogó szemeit, és érzem, hogy valami fontos, és borzasztóan jó dolog van kialakulóban. A szüleiről kezd beszélni, hogy miként élte meg, mikor kiderült, hogy örökbe fogadták, és most hogyan érez efelől. Egy darabig csak csendben hallgatom, közben még mindig arcán nyugszik a tekintetem, és a kezét is fogom. Egy kicsit hezitál a mondat folytatása előtt, de ezt annak tudom be, hogy megviseli még mindig, ha erre gondol, vagy erről beszél. - Tudod, jártas vagyok ebben a témában. A nővéremet örökbe fogadták a szüleim, és vér szerint ő csak az unokatestvérem, de ettől még a kettőnk kapcsolata nem változott. Megviselte, mikor kiderült az igazság, de ugyanúgy szerette tovább a szüleinket, ahogy addig is, és bár eleinte haragudott, hogy nem mondták el neki, de végül megértette, miért tették. A te szüleid is jót akartak neked, és attól féltek, ha elárulják az igazságot, másképp tekintenél rájuk, és elveszítenének téged. Előbb-utóbb te is meg fogsz békélni a ténnyel, és könnyebb lesz minden. - Kicsit megszorítom a kezét, és biztató mosolyt küldök felé, ráfér az, hogy valaki támogassa, higgyen benne, attól könnyebb lesz neki, és ha így segíthetek neki, szívesen megteszem mindezt. Látom a szemében a fájdalmat, a csillogást, amit a visszafojtott könnyeknek tudok be, és az én arcom is eltorzul, hirtelen nem tudom, hogyan segítsek rajta. A kézfejét hüvelyujjammal simogatom, hátha megnyugszik tőle, egy halvány mosolyt erőltetek az arcomra, és aztán beugrik valami, ami talán segíthet most rajta. - Ez nem biztos, sőt. Nem vagy szörnyű, Corni! A szüleidnek biztosan jó oka volt rá, hogy ellöktek maguktól. Talán így próbáltak védeni, azt gondolták, neked így a legjobb valami oknál fogva, és nem akartak semmi rosszat neked. És ha... a nevelő szüleid jól bántak veled, nincs okod a szomorkodásra. Másoknak nem adatik meg, hogy jó családban nőjenek fel, neked viszont igen. Volt családod, akik szerettek, törődtek veled, még ha nem is mondtak el mindent. Gondolj erre, rendben? - kérdezem barátságosan, kezem eközben kihúzom az ujjai közül, és kisimítok egy arcába lógó rakoncátlan hajtincset. Mozdulat közben megállok, kezem a járomcsontjától néhány centire tétovázik, és nem tudom, megérintem-e az arcát, vagy inkább ejtsem az asztalra a kezem.
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Feb. 15, 2013 11:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



-Honnan vetted, hogy eddig nem bíztam benned? - nevetem el magam, miután rám kacsint és kiöltöm rá a nyelvem. Már rég nem éreztem magam ilyen jól, mint most kettesben Jeremyvel és csak most eszmélek rá, mennyire hiányzott az önfeledt szórakozás, nevetgélés és egyáltalán valaki olyannak a társasága, akit kedvelek és aki engem is kedvel mindenféle feltétel és hátsószándék nélkül.
Mióta megtörtem a vérfarkas átkot - azaz megöltem a barátom... - Jeremy az egyetlen fiú, aki úgy igazán felkeltette az érdeklődésem. Ő más, mint az átlag, jobb. Amennyire látom, nincsenek előítéletei velem kapcsolatban, hisz minden bizonnyal nem is tud a hibridek létezéséről és ez egyenlőre jól is van így.
Csak szépen, lassan haladjunk előre, ismerjük meg egymást egyre jobban, aztán ha már kölcsönösen ismerjük egymást és bízunk egymásban, eljön az ideje a rémisztő titkok megosztásának is.
Egyre biztosabb vagyok abban, hogy nem csak barátságot szeretnénk kettőnk között, hanem annál sokkal többet és úgy érzem, ő is szeretné, mert összekulcsolja az ujjainkat. Lenézek a kezünkre, ahogy egymásba fonódnak és meglep az érzés, amit ez kivált belőlem. Bizsereg a bőröm, ahol csak egymáshoz érünk és borzongás fut végig az egész testemen. Egy kicsit megszorítom Jer kezét és a vállára hajtom a fejem.
Elgondolkodtat a kérdése, nekem ez még sosem jutott eszembe korábban. - Őszintén szólva, fogalmam sincs. Nagyon megviselt, hogy soha nem mondták, hogy örökbe fogadtak. Úgy tekintettem rájuk, mint egy igazi, szerető családra és ez hatalmam csalódás volt. A legrosszabb az egészben az, hogy talán sosem tudom meg, hogyha nem... - egy pillanatra elhallgatok, majdnem elszóltam magam, nem sok kellett hozzá, hogy úgy folytassam a mondatot, hogy "hogyha nem váltom ki a vérfarkas átkot és nem változom farkassá". Gyorsan kigondolok valami hihetőt és folytatom a mondatot, mintha mi sem történt volna - Hogyha nem találom meg a születési anyakönyvem, amit idáig rejtegettek előlem és nem látom meg benne a valódi anyám nevét. - imádkoztam magamban, hogy ne tűnjön fel neki ez az "apró" hazugság és fontolóra vettem a kérdés második felét - Szeretném tudni, de... nem vagyok biztos benne. Örökbe adtak, nem kellettem nekik, akkor miért keressem fel őket, hisz valószínűleg csak megint elküldenének a francba. Ha akkor nem kellettem nekik, most miért gondolnák meg magukat? Csak arra akarom megkapni a választ, hogy miért csinálták. Miért adtak örökbe? Ennyire... szörnyű vagyok? - még sosem mondtam ki hangosan ezeket a gondolataimat senkinek, most pedig szaporán pislogok, hogy visszatartsam a könnyeimet. Annyival könnyebb lehetne most az életem, ha akkor nem adnak egy másik családnak. Figyelmeztethettek volna, hogy kerüljem a baleseteket, vigyázzak magamra és ne ártsak senkinek. Eddig ezeket magamban tartottam, kimondva túl valósnak, fájdalmasnak hangzanak.
- Bocsi, csak olyan rossz érzés. Hallani a valóságot, hogy eldobtak maguktól. Még szinte csak most tudtam meg és... fáj.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Feb. 15, 2013 9:49 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
To:: Cornelia S. Miller






Megnyugtató Corneliával ücsörögni a Grillben, miközben turmixot szürcsölünk a szívószálon keresztül. Arra az időre emlékeztet, mikor még teljesen normális életet éltem, és nem voltam nyakig benne a természetfeletti világban. Hiányzik, akkor még minden olyan egyszerű volt, viszont fogalmunk sem volt, miféle veszély leselkedik ránk. Most legalább meg tudjuk magunkat védeni - bár egyértelműen, még rengeteg mindent kell tanulnom, ha tényleg bele akarok vágni a vadászos projektbe. - Látod? Bízhatsz bennem! - kacsintok rá, és bár most csak egy turmixról van szó, én tényleg szeretnék bizalmasabb kapcsolatot kialakítani ezzel a lánnyal, már akkor tudtam ezt, mikor először megláttam, csak akkor még magamnak sem mertem bevallani. Emlékszem, miként meséltem a lányról Caroline-nak, és hogy aznap este kezdte felütni a fejét a remény bennem. Most pedig, hogy itt ülünk, és egymás szemébe meredünk, már biztos vagyok benne, hogy érdemel lesz küzdeni Corneliáért, még ha csak most találkozunk így először. A megérzéseim nem szoktak cserben hagyni, különösen akkor nem, ha ilyen jelentős dologról van szó. A szavai hihetőek, és talán naiv vagyok, de könnyen meggyőzöm magam róla, hogy igazat beszél, nem kell sokáig nyúzni ezzel kapcsolatban. - Oké, tegyük fel, hogy hiszek neked! Nem csak azért hívtál fel, hogy visszaszolgáltasd a dzsekim, és tényleg komolyan gondolod mindazt, amit az imént mondtál, meg amit a partin. - összefonom az ujjaim, és az asztalra ejtem őket, közben kissé gyanúsan nézek a lányra, és hunyorogva bólogatok. Aztán mosolygok, mert többé már nem gyanakszom, hogy csak félre akar vezetni, hinni akarok neki, és ezáltal hiszek is. Körülöttünk egyre töményebb, s töményebb a vaníliaillat, mélyet lélegzek belőle, és elégedetten sóhajtok. mikor látom, hogy a lány is épp ezt teszi, kiszélesedik a vigyorom, és szórakozottan kezdem kocogtatni a kehely oldalát. A bánatos mosoly miatt kissé zavarban vagyok, nem szeretem, ha látják rajtam, ha ki vagyok bukva, márpedig a karácsonyi bálon ez történt. Az sem épp a kedvencem, mikor kiderül, hogy mi történt a szüleimmel, és ezért sajnálnak, az valójában még bosszant is, de ez Corninál máshogy van. Aranyos tőle, amit mond, még akkor is, ha nem nagyon lehet erre mást mondani. Le akartam tisztázni még az elején a család témát, így többet nem kerül terítékre, egy gonddal pedig kevesebb. Kezét az enyémre teszi, és ettől kellemes melegség önt el, olyan jó érzés, hogy csaknem beleremegek. A szemeibe meredek, és egy pozitívabb mosoly jelenik meg a szám szegletében. - Köszönöm. - bólintok, és összekulcsolom az ujjainkat. Remélem nem veszi zokon, és nem húzza el a kezét, vagy hagy faképnél.
Ő is beszél a családjáról, és örülök, hogy mindezt megossza velem, így jobban megismerhetjük egymást, és közelebb kerülhetünk a másikhoz. - Nem tekintesz rájuk úgy, mint saját szüleidre, vagy csak meg szeretnéd tudni, ki a vér szerinti családod? - kérdezem óvatosan, de szerencsére tudom egy ilyen helyzetben mit kell mondani, már csak ki kell várnom a megfelelő pillanatot.
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 7:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



- Köszönöm, ez tényleg nagyon finom. - újra elmosolyodok, miután belekortyolok a turmixba - Imádom a vaníliát. - pillantok újra Jeremyre és még mindig vigyorgunk egymásra.
Olyanok vagyunk, mint két kisgyerek. Itt ülünk, beszélgetünk, nevetgélünk, nem törődünk semmivel és jól esik. A problémákat, bonyodalmakat, természetfelettit a szőnyeg alá söpörni egy kicsit. Már rég szükségem volt erre, az egyszerűségre. A hétköznapi életre. Olyan egyszerű, annyira helyesnek érződik, legszívesebben sosem mozdulnék el Jeremy mellől, de tudom, ha Klaus szól, nem lesz más választásom.
Alapvetően nincs bajom a kötődéssel, azzal, hogy hibrid vagyok, de a szabadság hiányzik, hogy nem tehetek meg bármit, bármikor. Például nem költözhetnék most azonnal a világ másik végére, mert tudom, hogy maradnom kell és nem vagyok képes elhagyni Klaust. Nem mintha szándékomban állna bárhová is elmennem innen, de... akkor is, nincs az az érzés, hogy van egy kiskapu és bármikor itt hagyhatok csapot-papot, ha úgy tartja kedvem.
- Komolyan gondoltam, mint látod. Hé, mikor fogod végre elhinni, amit mondtam rólad? Kedves vagy és helyes, tényleg. - lesütöm a szemem és újra kortyolok a turmixból és magamba szívom a vaníliaillatot. Imádom a vaníliát, az ízét és az illatát is, régebben még parfümöt is kaptam karácsonyra és aznap este csak azt szagolgattam.
- Mindenkinek vannak rossz napjai. - felnézek Jeremyre és szomorkás mosolyt küldök felé.
Amint meglátom az arcát, miután feltettem a kérdést, már látom, hogy tényleg beletrafáltam a fájó témába. Elvesztette a szüleit... Tudom, milyen érzés. Illetve nem, mégsem tudom. Nekem sosem voltak igazi szüleim. Miután vérfarkas lettem, csak azután tudtam meg, hogy akikkel eddig éltem, akikben eddig bíztam, nem az igazi szüleim, tőlük nem örökölhettem vérfarkasgént.
Hirtelen, mielőtt én magam felfoghatnám felállok és leülök Jeremy mellé. - Sajnálom, ami a szüleiddel történt. - egyik kezemet az övére helyezem és viszonozom a szomorkás mosolyát.
- Azután jöttem a városba, miután megtudtam, hogy a szüleim örökbe fogadtak. Egyedül jöttem. Azért vagyok itt, hogy megkönnyítsem az életem. Szükségem volt változásra. - nem akartam Jeremynek hazudni és végül is részben igaz, amit mondtam. Az, hogy hibriddé váltam, tényleg megkönnyíti az életemet, nincs a pokoli fájdalom. De ezt mégsem mondhatom neki, hogy azért jöttem, mert hallottam, hogy Klaus a vérfarkasokból hibridet tud csinálni és így nem kell átélnek az átváltozással járó fájdalmakat. Ja és mellesleg... kötősök Klaushoz.


A hozzászólást Cornelia S. Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 17, 2013 11:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 5:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
To:: Cornelia S. Miller

A mosolya csak biztosít arról, hogy tényleg velem akarja tölteni az idejét, és nem csak a dzsekit akarja lepasszolni. Sokkal nyugodtabban ücsörgök vele szemben, mikor a mosolya kiszélesedik, és vigyorog, pont, ahogy én is teszem. Meglep, hogy nem vagyok komoly, amilyen az utóbbi időben voltam, amilyen a bálon is voltam. Akkor láttam először, és pont a rosszkedvem - meg persze a pesszimizmusom - miatt gondoltam, hogy nem fog keresni, mert nem érdeklem őt. Valójában még mindig nem tudom, ő hogyan tekint rám, de nem sietek én sehova, nem vágyom komoly kapcsolatra, terveim sincsenek, most már igazán rám fér, hogy úgy cselekedjek, ahogy kedvem tartja, és ne törjem a fejem túl sokat. A gondolkodás megárt, főleg, ha túlzásba viszik azt.
Csak bólintok, és már fel is pattanok, hogy a pultnál kivárjam, míg egy városbeli fickó rendel italt, aztán én is hasonlóan teszek, bár a sörről lemondok, és helyette inkább egy-egy vaníliaturmixot viszek az asztalunkhoz. Korán van még az alkoholhoz, ha azt nézzük, hogy nemrég keltem ki az ágyamból. Leülök vele szemben, a talpas poharat elé tolom, a kiürült bögréje mellé. - Remélem szereted. Biztosíthatlak, hogy ez a legfinomabb turmix, amit valaha ittál. Legalábbis.. itt ez a legjobb. - nevetek fel, és iszom egy kortyot a kacskaringós szívószálon keresztül. Régebben, mikor még apám elhozott ide, mindig vaníliaturmixot kértem, hosszú idő óta talán ez az első, hogy újra ezt rendelek. Csodálom, hogy még mindig szerepel az itallapokon, de ezek szerint kapós lehet, és bátran kijelenthetem, hogy ízre még mindig pontosan olyan, mint akkoriban. Jó dolog, hogy van, ami még mindig a régi.
- Tudod, az emberek sok mindent mondanak csak úgy. Nem lehettem biztos benne, hogy komolyan is gondoltad, amit mondtál. - vonok vállat, és kevergetni kezdem a habot a szívószállal, mintha nagyon érdekelne, hogyan úszik a halványsárga folyadék tetején. A kezeit az asztalra fekteti, és eszembe jut, milyen kapcsolataim voltak eddig. Határozottan Bonnie-val jöttünk ki a legjobban, ő nem húzott le a mélybe, jót tett nekem, de persze elszúrtam. Nem tudom, milyen kapcsolat lesz köztünk Corneliával, barátokká válunk, vagy több alakul ki, de többé nem fogom engedni, hogy az ostobaságom elvakítson, és így csesszek el valamit. Hülye voltam akkor, de hát késő bánat, már nincs mit tenni. A lány kérdése ráébreszt, hogy ideje lenne befejeznem a gondolkodást, elvégre most nem akarok agyalni, csak sodródni az árral, és jelenleg nem épp abba az irányba tartok, amerre szerettem volna. A szemeibe pillantok, átgondolom a kérdést, de csak épp annyira, hogy ne feleljek rá hülyeséget. - Áh, igen, a bál. Nem voltam valami jó passzban, igaz? - kerülöm ki a konkrét válaszadást, és mosolygok, ahogy az megszokott volt tőlem régen is. Nincs értelme a múlton rágódni, vagy aggódni, mert nem akadályozhatunk meg minden rosszat. A sok próbálkozás közben kikapcsolódni is kell, különben bedilizek, és azzal nem segítek sem magamon, sem máson.
Nagy levegőt veszek, és megint csak bólintok, némán. - Itt születtem, és csak egyetlen egyszer hagytam el a várost, hosszabb ideig. De mint láthatod te is, megint itt kötöttem ki végül. Egy nővérem van, a szüleim meghaltak, így már csak egymásra számíthatunk, meg persze a barátainkra. - még mindig mosolygok, bár ez már egy kevésbé vidám mosoly. Jobb, ha az elején tisztázom vele a dolgokat, nem pedig később hozom őt kellemetlen helyzetbe, ha esetleg a családomról kérdezősködne. Így jobb lesz, korrektebb vele szemben. Kezdjük őszintén az ismerkedést, és zökkenőmentes lesz.. remélhetőleg. - Na és veled? Veled mi a helyzet, mikor érkeztél a városba, és kivel? - kérdezek vissza némi hatásszünet után, hiszen tudom, hogy a bál előtt még nem találkoztam vele.
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:48 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



- Szia! - nézek fel, mikor Jeremy megérkezik és elmosolyodom. Attól tartottam, nem jön el, bár fogalmam sincs, miért jutott ilyen eszembe. Általában optimistán állok hozzá mindenhez, kivéve egy dolgot - a vérszomjam.
- Azt megköszönném, jól esne valami hideg. Olyan melegem lett ettől a forrócsokitól. - megiszom a maradék pár kortyot a bögréből és ismét felnézek Jeremyre, akinek az arcáról egy percre sem tűnik el a mosoly. A jókedve ragadós és én is vigyorogni kezdek, azonban megdöbbent, amit mond.
- Miért hitted, hogy nem foglak keresni? Szerintem eléggé érthetően a tudtodra adtam, hogy eléggé... szimpatikus vagy nekem. - mosolyodtam el újra és magam elé fektettem a kezem az asztalra.
- Jó téged nevetni látni. A karácsonyi partin olyan szomorúnak tűntél, most jól vagy? - tettem fel neki a kérdést aggódva és érdeklődve. Tényleg aggódtam, mi lesz vele. Annyira elhagyatottnak, összetörtnek és gondterheltnek tűnt, én akkor voltam utoljára ilyen, mikor kiváltottam a vérfarkas átkomat...
Akkor zavart, hogy öltem, most viszont, hogy hibrid vagyok, nem érdekelnek az emberek életei,- bár néhány ember kivételt képez. Jeremyt például sosem bántanám szándékosan. Érzem a kényszert, hogy megharapjam, de próbálok küzdeni ellene. Előbb-utóbb, bár inkább előbb muszáj megtanulnom küzdeni a vérszomj ellen.
- Tudod mit, inkább ne beszéljünk szomorú dolgokról. Mesélj egy kicsit magadról. Mióta élsz Mystic Fallsban? Vannak-e testvéreid, vagy valamilyen más rokonod, aki itt él? Nem akarom, hogy tolakodónak láss, csak... jobban meg szeretnélek ismerni. - egyik kezemmel a hajamat kezdtem el piszkálni. Remélem a kérdéseimmel nem pont fájó pontot fogok érinteni, bár magamat ismerve, biztosan.
Ami engem illet, tőlem bármit kérdezhet, csak a "volt már barátod" téma tabu. Nem szívesen beszélek arról, hogy a volt pasim holtam végezte, miután majdnem megerőszakolt. Még visszagondolva is szörnyű. Élénken él bennem az este emléke, amióta megtörtént. Még azóta is ha rágondolok, a könnyek azonnal csípni kezdik a szemem.
Azon az estné ment tönkre minden, amiért addig küzdöttem. A tökéletes élet reménye szertefoszlott, de még az átlagos, normális élet ígérete is semmivé vált.

||Bocsi, legközelebb esküszöm jobb lesz. ♥||


A hozzászólást Cornelia S. Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 17, 2013 11:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 5:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
To:: Cornelia S. Miller

Bár egész nap ott dekkoltam a melóhelyemen, nem bántam, hogy ott kell maradnom estig, örömmel vetettem bele magam a túlórázásba, habár mire hazaértem, semmi erőm nem volt, csak épp annyi, hogy az ágyamig eljussak, és bedőljek ruhástul. Rögtön mély álomba merültem, semmi nem tudott volna felébreszteni, még ha egy ágyú dörrent volna el közvetlen mellettem, talán az sem tűnt volna fel. Mégis, annak ellenére, hogy fáradt voltam, mint a bűn, az elmém képes volt kedveskedni néhány álomképpel, miknek se eleje, se vége nem volt, és olyan nyúzottnak éreztem magam tőle, mikor kinyíltak a szemeim, hogy azt hittem, az éjszaka közepén járhat az idő, és alig aludtam néhány órácskát. Meglepetésemre délután kettőt mutatott a telefonom kijelzője, amit valahonnan az ágy alól halásztam elő, a táskám mellől. Biztosan onnan esett ki, mikor lehajítottam a földre rögtön hazaérkezésem után még tegnap. Álmosan nyomkodom a gombokat, és először észre sem veszem, hogy volt egy nem fogadott hívásom, csupán egy véletlen gombnyomás segít abban, hogy felfedezzem a hangüzenetet. A fülemhez emelem a készüléket, és egy ismerős lány hangját hallom. Akaratlanul is mosolyra görbül a szám, és hitetlenkedve rázom a fejem. Azt hittem, már soha nem fog hívni.
Szia, Cornelia vagyok. Nem tudom, emlékszel-e rám, én vagyok a lány a buliból, akinek odaadtad a kabátod és aki olyan pofátlan, hogy eddig nem is keresett, hogy visszaadja. Szóval, tudod, megbeszéltük, hogy valamikor összefuthatnánk. Én egész nap ráérek, a Grillben várlak délután 3-kor. Remélem eljössz. Szia.
Szóval nem csak azért akar találkozni, hogy visszaadja a ruhadarabot, ami engem illet. Elégedett vigyort villantottam a saját tükörképemnek, mikor a hajamat igazgattam a fürdőszobai tükör előtt. Nem sokat vacakoltam, csak néhányszor átfuttattam az ujjaim a hajtincseim között, megmostam az arcom, majd megtöröltem, de végül úgy döntöttem, egy tusolás is rám fér, így hát megmosakodtam a vízsugár alatt, és már kapkodtam is magamra a ruháimat. Útban kifelé visszafordultam, parfümöt fújtam magamra, és a vállamra kaptam a táskámat.
Útközben nem sokat agyalok, azon vagyok minden erőmmel, hogy még időben odaérjek, és nem ér csalódás, mikor belépek a főbejáraton. A lány az egyik asztalnál ül, nekem háttal, így nem láthatott meg, én pedig nem hezitálok, csak nagy bátran leülök vele szemben, és féloldalas mosolyt villantok rá. - Szia! - köszönök rá nagy határozottan, és pillantásom a kezeire kúszik, amikben egy bögrét tart, amiből gőzfelhő árad. Az illata alapján kakaó, vagy talán forrócsoki lehet. - Szívesen meghívnálak egy italra, de talán majd ha végeztél ezzel - intek a bögre irányába, és addig nem is megyek a bárpult közelébe, míg ő azt iszogatja. Furcsa lenne sört inni, míg ő alkoholmentes italt szürcsölget. Különben is most keltem egy órája, így is elég kába vagyok. Szemeibe pillantok, és a mosoly nem fagy le az arcomról, immár a teljes képem beteríti, és biztos vagyok benne, hogy nem épp mostanában találkoztam ilyen csinos lánnyal, akire nem barátként tekintek. - Örülök, hogy hívtál. Valójában azt hittem, már fel sem keresel... - hangom elhal, nem folytatom tovább, a végén még hülyén jönnék ki belőle, és tisztában vagyok vele, hogy a szerelmi életem egy kész katasztrófa, nem akarom Corneliát rögtön az elején elriasztani.
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Cornelia



Unatkozok. Ilyenkor mindig rám jön az "öljünk meg valakit" érzés, azaz a vérszomj. Tennem kell valamit, hisz nem halhat meg mindig egy ember, amikor Cornelia unatkozik. Talán ki kellene próbálnom inni az állatokból. Hallottam már ettől-attól, hogy túl lehet élni, bár borzalmas íze van a vérüknek. Valójában el sem tudom képzelni. Nincs benne kihívás, hacsak az ember épp nem egy tigrist vadászik le, az izgalmas lenne, bár ártani ő sem tudna túl sokat, max. tiszta seb lennék, de pár óra múlva mind begyógyulna és ismét úgy néznék ki, mint egy átlag ember.
Unalmamban hátrafeküdtem az ágyon és a plafont kezdtem el bámulni. Őszintén, nem hittem, hogy valaha unatkozni fogok, miután hibrid leszek, elvégre maga a szó is érdekesen hangzik. Hibrid... vérfarkas és vámpír. A két legveszélyesebb faj, amit ismerek. Vicces belegondolni, hogy bennem mindkettő megvan, akkor most én vagyok a legveszélyesebb faj? Én már önmagamban is elég veszélyes vagyok... elvégre már azelőtt öltem embert, hogy vámpír vagy vérfarkas voltam. Amint rágondolok, ellep az önmagam iránt érzett undor és megvetés. Megöltem a saját barátom. Bár meg akart erőszakolni és én csak önmagamat védtem, de akkor is.
Gyilkos vagyok. Már azelőtt gyilkos voltam, hogy átváltoztam volna. Most csak még több embert ölök, vagy próbálok megölni és ami még jobban megrémiszt, hogy egyre többször tör rám a vérszomj. Talán idővel majd megtanulom kezelni, talán...
Tekintetem hirtelen a székem karfáján elterülő dzsekire siklik. Nálam maradt, a bál óta itt van. Azé a helyes srácé, Jeremyé. Hirtelen ötlettől vezérelve előkeresem a kis cetlit, amin a száma van, bepötyögöm a telefonomba a számát és megnyomom a hívás gombot. Sajnos nem veszi fel, de a hangpostáján hagyhatok üzenetet. Megvárom, míg a sípszó elhangzik, majd beszélni kezdek.
- Szia, Cornelia vagyok. Nem tudom, emlékszel-e rám, én vagyok a lány a buliból, akinek odaadtad a kabátod és aki olyan pofátlan, hogy eddig nem is keresett, hogy visszaadja. Szóval, tudod, megbeszéltük, hogy valamikor összefuthatnánk. Én egész nap ráérek, a Grillben várlak délután 3-kor. Remélem eljössz. Szia. - tettem le a telefont és elmosolyodtam. Akkor mégis van programom, nem én vagyok a szerencsétlen újonc, akit számkivetettnek tartanak nyilván. Bár, ez amúgy sem rám vall.
Gyorsan felkaptam a kabátom és 15 perc múlva már a Grillben ültem, előttem egy pohár forrócsokival. Remélem, az a találka másképp végződik, mint a múltkor Cherrel.


A hozzászólást Cornelia S. Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 17, 2013 11:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 11:49 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
Katherine & Annabelle


Mikor válaszolt a kérdésemre rájöttem, hogy apámnak igaza volt. Én is ilyen vagyok. Nem érdekel, hogy ki kerül veszélybe, vagy kit ölnek meg miattam, csak magamat védem. Nem hittem volna, hogy tényleg ennyire hasonlítunk nem csak kinézetre, de jellemre is. Régebben pedig nem voltam ilyen, ez csak akkor változott meg, amikor megöltek valakit akit nagyon szerettem. Miattam halt meg, pedig én próbáltam őt megóvni, egy ideig, de aztán mindenbe belefeledkeztem és csak élveztem vele a dolgokat, de apám megölette. Azóta senkit sem tudtam úgy szeretni és még ki sem tudom mondani a 'szeretlek' szót. Nem áll a számra, képtelen vagyok kimondani.
El tudtam képzelni Katherine-ről, hogy csak kihasználja az embereket, mert apám nagyon sokat mesélt róla, de igazából arról beszélt a legtöbbet, hogy én is olyan ribanc leszek, mint ő. Nem akartam neki hinni, bármit megtettem volna, hogy ne legyen igaza és emiatt nem is hittem neki, de most mégis itt vagyok, és az anyám mellett ülök. az fáj a legjobban, hogy kiderült, hogy tényleg olyan vagyok, mint ő. Nem vagyok jó kislány, de az egy cseppet sem zavar, hogy ő nem az. A mostoha anyám mindig azt mondta, hogy a jó lányok mindent elérnek az életben, de ez egy nagy marhaság. A rosszak előbb érik el amit akarnak, mint a jók, hiszen gátlástalanul harcolnak érte és nem érdekli őket, hogy kit és miért bántanak.
-Apámnak igaza volt, olyan vagyok, mint te, hiszen én is ugyanezt teszem.-mondtam neki miközben lesütöttem a szememet. Nem vagyok jó, nem vagyok kedves, csak ha valaki rá tud erre venni. Van akinek sikerül, van akinek nem. Persze, ha a vacsorámról van szó, mindig kedves vagyok vele, hiszen el kell nyerni a bizalmát, mert ha csak neki támadok ki tudja mi lesz velem.
-Rendben, majd még meglátom mi lesz.-mondtam egy apró mosollyal. Meg akarom jobban ismerni, hogy teljesen olyan, vagyok-e mint Ő, vagy csak egy két dologban.Mikor elém tolja a pénzt és a cetlit, a kis cetlit a zsebembe rejtem, majd kifizetem a fogyasztásunk és lelépek a Grillből. Egyre érdekesebb ez a város, de még nem biztos, hogy maradok.

Játék vége!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 10:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Annabelle and Katherine


Ideges voltam Kol miatt, Damon miatt és Stefan miatt és Anna cseppet sem könnyített ezen. Tudom, én mondtam neki, hogy kérdezhet akármit, de bele kellett gondolnom, miket fog kérdezni. Igen, gondolhattam volna, hogy ott fog leragadni, ahol általában mindenki: miért szórakoztam Stefannal és Damonnel, ha csak Stefan érdekelt?
Tudom a választ, de mégsem mondhatom el senkinek. Mit szólnának az emberek, ha azzal a magyarázattal állnék elő nekik, hogy nem engedhettem meg magamnak, hogy szeressek valakit? Klaus elől menekültem, nem akartam ebbe az ügybe senkit belekavarni... Igen, senki alatt Stefant értek. Nem akartam, hogy Klaus fülébe jusson, hogy érzelmileg kötősöm valakihez, mert gyenge pontomként felhasználhatta volna. Ellenem fordíthatta volna Stefant, vagy ami még rosszabb, meg is ölhette volna. Hogy őt megóvjam, Damonnel is kikezdtem, úgy állítottam be a dolgot, mintha mindkettőjükkel csak játszanék, de egyikük sem érdekelne különösebben. Ez volt az egyetlen módja, hogy őket megóvjam.
Ha valakinek ezt elmesélném, valószínűleg a szemembe röhögne, hogy ezzel áltatom magam, ezt magyarázom be magamnak, mert így elfogadhatóbbnak tűnik, hogy egymás ellen fordítottam őket.
Igen, nem vagyok tökéletes, mi több, maga vagyok az ördög. Romlott vagyok, gonosz, minden porcikám, minden egyes négyzetcentimétere a testemnek és lelkemnek egyaránt. Nem érdekelt és nem érdekel semmi és senki, átgázolok az embereken és vámpírokon, lelkiismeret nélkül gyilkolok, nem tagadom. De Stefannak... és Damonnek sosem akartam rosszat. Ők ketten kivételek, Isten tudja, miért.
- Játszottam velük, mert nem érdekelt, kiben és milyen kárt okozok. Nem érdekelt semmi, csak az én életem. Világ életemben azt mentettem és mentem, még most is. Bárkit feláldoznék, ha magamat menthetném. - válaszoltam neki lassan, minden egyes szót elnyújtva. Vagyok, aki vagyok és nem fogom áltatni magam senki előtt sem, még Anna előtt sem.
- Azt hiszem, végeztünk, mára. Ha akarsz, megtalálsz, te döntöd el, hogy meg akarsz-e ismerni ennél jobban. - előszedtem a zsebemből annyi készpénzt, amennyi feltehetőleg elég a fogyasztásunk törlesztésére, majd egy cetlire, amit a pulton találtam, felírtam a számom és a pénzzel együtt a lányom elé csúsztattam, majd hátat fordítva neki, majd már ott sem voltam.
Tudtam, hogy valószínűleg nem fog keresni többé, de nem bántam. Eddig nem voltam mellette, most is túléli nélkülem. Nem akarom, hogy ilyen anyja legyen, mint én.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 2:03 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Katherine & Annabelle



Szóval nem csak nekem hihetetlen, hogy itt ülök és beszélgetek vele. Mindig azt hittem, hogy apám hazudott nekem és, hogy nem ő az édesanyám, de már a kinézetem is hasonlít az övére, szóval van abban valami, amit apám mondott. Most már elhiszem, hogy ő az anyám, most már nem kételkedem ebben, de attól még nagyon furcsa ez a helyzet. Ő azt hitte rólam, hogy meghaltam én pedig azt hittem, hogy ő nem az anyám. Szépen összeraktuk ezt az egészt magunkban.
-Hát azt elhiszem. Ki gondolná, hogy a lánya is vámpír lett, mint ahogy Ő maga is.-mondtam neki egy pici mosollyal. Ne vidám ez a téma, hiszen most itt vagyunk mindketten és a múltat idézzük, és előtörnek a régi emlékeim, és gondolom neki is. Furcsa, hogy Ő ennyi érzelmet kimutat, hiszen nekem mindenki azt mondta, hogy anyám egy érzelem mentes ribanc. Sosem hittem nekik, addig, míg hasonló személyiségem nem alakult ki. Nem igaz, hogy nincsenek érzéseim, mert igenis vannak, csak nem mindig, és nem mindenkinek mutatom ki.
Meg kell ismernie belülről. Ezen elgondolkoztam egy ideig. Akarom én ezt? Akarom, hogy megismerjen? Régebben elkerültem volna, mint a tüzet, de már nincs senkim, de tényleg. Eddig elvoltam a pasikkal, akiket hamar lecseréltem, csak egy-kettő volt akit átváltoztattam, mert jobban megkedveltem őket, de igazából sosem volt senkim. De most Katherine itt van és már biztos, hogy ő az édesanyám és egy részem azt akarja, hogy megismerjük egymást, rendesen, de van egy olyan részem, amelyik ezt nem akarja. Amelyik mindennél jobban elakarja őt kerülni és soha többé nem látni. De ez az énem most elnyomásban van. Most megakarom őt ismerni, és megtudni, hogy Ő milyen is, mert nem szeretek hinni a pletykáknak.
-Oké, ezt megjegyzem.-mondtam az utolsó mondatára mielőtt elkezdett volna mesélni.
Sokkal mozgalmasabb élete volt, mint az gondoltam volna. Sokkal több izgalmat élt át, mint én, vagy bárki akit ismerek. Annyi mindenen ment keresztül, és úgy érzem, hogyha felszínesen nézem ezeket a dolgokat, amiket most ő elmondott, akkor lehet, hogy én is osztanám mások érzését, hogy Ő egy ribanc, de ha jobban végig gondolom ezt az egészet, akkor nem gondolom így. Lehet, hogy embernek az volt, de utána már nem. Elvették a gyermekét, megismert két fiatalembert, akik kedvesek voltak vele, majd az egyik megakarta ölni, és ő csak önmagát óvta. Utána a másik két srác, na itt én tudnék vele vitatkozni, és majd meg is kérdezem tőle, amin gondolkozom, hiszen azt mondta nyugodtan kérdezhetek.
-Csak egy apró kérdésem lenne. Miért játszottál Damonnal, amikor a testvérét szeretted? Értem én, hogy az jó meg minden, de azért mégis testvérek. Lehet, hogy emiatt megromolhatott a kapcsolatuk, de nem tudom, hogy milyen viszonyban vannak, így ez én nem tudom.-bevallom én is szeretek a pasikkal játszani, de egy testvérpárral sosem kezdenék, hiszen nem akarom, hogy megromoljon a kapcsolatuk miattam. Még akkor sem ha az mókás lenne.


A hozzászólást Annabelle Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 13, 2013 11:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 5:48 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Annabelle and Katherine


Mikor megkérdezte, hogy ez igazat mondja-e, kicsit megijedtem. Ennyire rosszak, vagy ennyire jók voltak hozzá? Igazából, nem tudom, melyik lenne a jobb, mert ha jók voltak hozzá, egy részem örülne, mert legalább valaki törődött vele, ha már én nem letettem ott neki, de az azt jelentené, hogy nincs szüksége rám, mert remek nevelésben részesült, megtanítottak neki mindent, foglalkoztak vele, egyszóval tökéletes élete volt, olyan, amit én soha nem tudtam volna neki biztosítani, mert hiába lett volna nekem fontos, biztos, hogy leléptem volna, mert úgy könnyebb lett volna nekem.
Viszont, ha nem volt jó dolga, akkor... Akkor én is elhagytam plusz még a nevelőszülei sem voltak hozzá jók, nem volt kitől tanulnia, ezen felül még azzal is egyedül kellett boldogulnia, hogy vámpír. De... akkor legalább tudom, hogy ha megmutatom, hogy fontos nekem, engem fog az igazi anyjának tekinteni, legalábbis, egy idő után, remélem.
Végül, pár percnyi csend után bólintottam; hisz ha már egyszer megkérdeztem, természetesen az igazat akarom hallani.
Szóval, az anyját szerette, de az apját utálta. Nem csodálom, én világéletemben utáltam azt az embert, soha nem egyeztem volna bele, hogy neki adják örökbe, de... ebben sem dönthettem, mint ahogy akkoriban semmiben sem.
- Tudod, nekem is hihetetlen még. Sosem hittem volna, hogy egyszer még láthatlak. Azt hittem... szóval, hogy te már meghaltál. - mondom lehajtott fejjel. Azt hinné az ember, hogy 500 év után, kihalt belőlem az anyai ösztön, sőt, minden ösztön, kivéve egyet, a túlélés ösztönét, de mint bebizonyosodott, ez nem így van. Vagy, talán mégis, kit tudja?! Lehet, hogy csak az alkohol miatt vagyok ilyen érzelgős. Fú, de hogy utálom ezt! Nem tudom, miért vagyok most ilyen. Ezzel csak azt érem el, hogy Anna megismer ilyennek, aztán majd csalódik bennem, ha ölni, szórakozni és gonoszkodni lát.
- Hát, külsőre hasonlítasz, tényleg, de ahhoz, hogy tényleg meg tudjam ezt állapítani, meg kellene ismernek, milyen vagy belülről. - mondtam és arra gondoltam, vajon ő is egy gonosz, kétszínű, csak magával törődő ribanc-e. Nem látszik annak, de hát..., rólam sem állapítják meg ezt első látásra.
- Szerintem... ne bánd meg, amit a múltban tettél. Egyszerűen csak engedd el és néha idézd fel, hogy tudd, ki voltál és kivé váltál. - és ezt pont én mondom, az, aki 145 évig, sőt... tovább szeretett, szeret egy embert és képtelen vagyok elengedni.
Mikor azt mondta, hogy most én jövök, meséljek magamról, nagyot sóhajtottam, mert nem tudtam, hol kezdjem, ahogy azt sem, hogy mit fog hozzá szólni.
- Hát, már emberként is ilyen voltam, amilyen most. Szerettem játszani az emberekkel, szórakozni a férfiakkal. Ám, egy nap, olyan történt, amire nem számítottam, pedig kellett volna. Teherbe estem, ráadásul olyan férfivel szeretkeztem, akit igazán nem ismertem és nem is szerettem. Nem mondtam meg neki, hogy ő az apád, mert nem hiányzott, hogy botrány alakuljon ki a helyzetből, elég volt, hogy csak mi tudtuk, a szüleim és én.
- De, hiába bíztam anyámban, mindennél jobban, nem engedték, hogy megtartsalak, mert nem akarták, hogy szégyent hozzak a családra. Még azt sem engedték, hogy a szülés után velük maradjak, mert száműztek.
- Angliába mentem 1492-ben és ott megismertem egy Elijah nevű úriemberrel. Nemes volt, szükségem volt rá, mert nem volt semmim, miután száműztek. Elijah azt hiszem, belém szeretett és én is kezdtem megkedvelni, de nem éreztem iránta szerelmet.
- Később bemutatott a bátyjának, Lord Niklausnak. Vele is megkedveltük egymást, de kiderült, hogy csak azért volt velem, mert szüksége volt rám, pontosabban nem is rám, csak a véremre. Én vagyok a Petrova hasonmás, ezért csak az én véremmel tudta volna megtörni az átkot, hogy hibrid lehessen, én persze nem akartam meghalni, így menekülni kezdtem.
- Találkoztam egy Trevor nevű férfivel, aki segített nekem menekülni, mert szeretett, velem akart lenni s bízott bennem, azonban számára ez végzetes hiba volt, mert csak kihasználtam, hogy vámpírrá váljak és ne legyek használható Klaus számára. Egy nő, Trevor társa itatott meg a vérével, aki szintúgy vámpír volt, azonban ő el akart vinni Klaushoz, hogy feláldozhasson, de nem hagyhattam, nem akartam meghalni, így felakasztottam magam, majd mikor magamhoz tértem, már vámpír voltam.
- Nem haboztam egy percet sem, megöltem az első embert, aki elém került, majd elszöktem Trevortól és Rosetól, ezzel aláírva a halálos ítéletüket.
- Visszatértem Bulgáriába, de szörnyű látvány fogadott. A családomat lemészárolta Klaus, egyedül te maradtál életben, mert nem velük voltál és Klaus nem tudott rólad. Tudtam, hogy Klaus bosszút fog állni, vagy legalábbis megpróbálja, ezért 500 éve menekülök előle.
- Mikor egy kis városkába, Mystic Fallsba érkeztem 150 éve, megismertem Stefant és Damont. Szerettem Stefant, Damonnel viszont csak játszottam. Miattam lettek vámpírok és most is miattuk vagyok itt. Illetve, eredetileg Stefan miatt jöttem, de most változtak a dolgok, ugyanis van egy újabb hasonmás, Elena Gilbert és ők egy párt alkotnak Stefannal... Próbáltam visszaszerezni, de szerinte egy kétszínű ribanc vagyok, ahogy még sokak szerint, szóval hiába figyeltem, akartam őt 145 évig, most feladtam.
- Most az egyik Ősi vámpírral, Kol Mikaelsonnal próbálunk valamilyen kapcsolatot teremteni kettőnk között, de eddig nem haladunk valami fényesen, hiszen mindig összeveszünk valamin.
- Röviden ennyi lenne, persze az idők alatt, amikről nem meséltem igen sok férfit használtam ki, öltem meg, változtattam vámpírrá. Ha van valami kérdésed, nyugodtan kérdezz.
- kíváncsi vagyok, ezek után milyen lesz a rólam alkotott véleménye...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 8:51 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
Katherine & Annabelle



Mikor rákérdezett a szüleimre egy pillanatig nem tudtam, hogy az igazat mondjam, vagy hazudjak. Lehet, hogyha az igazat mondanám az jobban fájna neki, minthogyha azt mondanám, hogy nagyon jók voltak hozzám és náluk jobb szülőket nem is kívánhattam volna. Lehet, hogy ez is fájna neki. De lehet, hogyha az igazat mondom csak megkönnyebbül, hogy ők rosszabbak voltak, mint ő. Most megint egy nagy dilemma előtt állok.
-Az igazat mondjam?-kérdeztem tőle és mikor vártam, hogy valamit mondjon. Mikor bólintott kellett nekem pár pillanat, hogy össze tudjam szedni a gondolataimat.
-Oké. Szóval az anyám egy nagyon kedves és aranyos nő volt, aki mindenben a segítségemre volt, mindig ott állt mellettem, szóval őt szerettem, de elég hamar meghalt és a férjével maradtam, akit sajnos az apámnak kellett hívnom. Egy szemét volt. Mindenben keresztbe tett nekem, bántott, beszólt, mindent megtett, hogy ne legyen jó kedvem. Sokszor hazudott is nekem és emiatt nem hittem el neki, hogy örökbe lettem fogadva, de túl sok érv volt amellett, hogy igazat mond. És most itt vagyok veled! Ez nekem még egy kicsit hihetetlen.-mondom egy apró kis mosollyal, pedig nem valami vidám dolgot mondtam. -Nem tudom honnan ismert téged az apám, de mindig azt mondta, hogy nagyon hasonlítok rád.-mondom és Katherine-re nézek. Úgy hiszem nem csak nekem furcsa ez a helyzet, hanem neki is, hiszen nem minden nap jelenik meg valaki lánya, csak úgy. Szerintem ő sem hitte, hogy valaha is találkozik velem, mint, ahogy én sem hittem, hogy találkozni fogok vele és itt fogunk ülni és beszélgetni.
-Hát igazából fogalmam sincs, hogy lettem az. Egyszer este mentem hazafelé és akkor valami berántott egy sötét helyre, majd onnantól minden kiesett és csak a reggelre emlékszem, amikor már vámpír voltam. Mindenre magamtól kellett rájönnöm és közben tettem egy két rossz dolgot, amiket ma már megbántam, de már nem tudok mit tenni ellenük.-mondom egy szomorkás félmosollyal. Akármennyire is utáltam az apámat fáj, hogy az én kezem által halt meg. A whiskyt nézem amit épp most tolt elém. Néha nagyon sokat tudok inni, de néha nem bírja befogadni a gyomrom, szerencsére most nem ez a pillanat van. Lehúzom a pohár tartalmát, majd Katherine-re nézek.
-Köszönöm! Na most te jössz. Mesélj magadról most te!-az igazat megvallva kíváncsi vagyok arra, hogy mi igaz és mi nem abból amit apám mondott.


A hozzászólást Annabelle Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 13, 2013 11:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 9:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Annabelle and Katherine


Nagyon örültem, mikor visszaölelt, bár egy kicsit zavart, hogy hezitált. De, végül is nem várom tőle, hogy azonnal a nyakamba ugorjon és feltétel nélkül bízzon bennem. 500 évig nem találkoztunk, nem voltam ott neki, hogy gondoskodjak róla, nem számíthatott rám, pedig biztos vagyok benne, hogy szüksége lett volna rám, az anyjára. Talán ő is olyan, mint én; talán szeret játszadozni, nem fél kihasználni másokat s nincs ellenére egyszerre több férfival szórakozni. Talán, de... Az az aprócska de mindig ott van. De lehet, hogy nem ilyen s lehet, hogy jót tesz neki, hogy nem én neveltem fel.
Nem ismertem igazán azt az embert, aki örökbe fogadta, még csak szimpatikus sem volt sohasem. De - már megint ez a de - nem szólhattam bele, kinek adják örökbe a tulajdon lányomat. Vajon jó dolga volt és számíthatott a szüleire mindenben? Ha nem, akkor...., még nagyobb lelkiismeret furdalásom lesz, mint valaha.
- És... jók voltak hozzád a szüleid? Mármint... azok, akik felneveltek. - kérdeztem érdeklődve. Próbáltam ismerkedni vele, olyan kérdéseket feltenni, ami nem túl bizalmas, hiszen nem bízik bennem még, bár remélem ez változni fog. Olyan fura ez a helyzet. Azt hittem, már meghalt... Most pedig, itt van előttem és hozzám beszél. Azt hittem, ezt soha nem fogom megélni.
- És hogy lettél vámpír? Bocsánat, ha sok kérdésem van, de szeretném megismerni a történeted. Ígérem, én is beavatlak az enyémbe, de lehet, hogy lesznek részek, amiről inkább nem akarsz majd tudni, vagy esetleg megváltozik az első látásra alkotott véleményed rólam. Akár jó, akár rossz irányba, bán inkább z utóbbira tippelnék. - miután elmondtam a mondandóm, jeleztem a pincérnek, hogy kérnék még egy kör whiskeyt. Rendeltem Annának is, majd elé csúsztattam. Ha megissza, megissza, ha nem, akkor pedig én szívesen megiszom. Tudom, nem a legjobb megoldás, de berúgni mégis csak jobb, mint megölni egy tucat embert. Bár lehet, hogy arra is sor kerül majd.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyKedd Okt. 30, 2012 8:19 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
Katherine & Annabelle



Amikor a körmeivel kopogni kezdett az asztalon idegesebb lettem, mint kellett volna. Nem szeretem, ha úgymond sürgetnek, főleg nem ilyen fontos dolgokban.
Amikor kimondta a nevem rájöttem, hogy leesett neki, amit mondtam, hogy összeállt neki a kép. Soha nem hittem volna, hogy egyszer találkozni fogok vele, bár vágytam rá, hogy megismerjem, hiszen az édesanyám, de, hogy az igazat megvalljam mindig féltem a reakciójától. Attól, hogy talán apám mégis hazudott és, így nem tudom, hogy ki az anyám. Meg attól is, hogy talán szóba sem akar, majd velem állni.
Minden várakozásom felülmúlta amikor magához szorított. Pozitív dolgokra sosem gondoltam vele kapcsolatban és nagyon meglepett. Egy pillanatig nem tudtam mit tegyek. Öleljem vissza, vagy inkább ne. Azt hiszem most épp a kislány uralkodik rajtam akinek szüksége van az anyjára, ezért én is szorosan magamhoz ölelem.
-Tényleg meg akartad ezt tenni?-kérdezem tőle kissé hitetlenkedve, mert nem tudtam ezt elhinni.
Figyelmesen hallgattam a szavait és minden egyes szót elhittem neki, mert elég hihetően mondta és az arcáról letudtam olvasni, hogy most őszinte. Szóval nem akart örökbe adni, csak muszáj volt neki. Ezt én nem is tudtam. Apám teljesen máshogy mesélte ezt el nekem. azt hiszi, hogy utálom ami nem igaz, csak mivel nem ismertem, így nem kedvelhettem, még akkor is, ha az édesanyám.
-Én ezt nem is tudtam. Apám azt mondta, hogy azért adtál örökbe, mert nem akartál engem. Nekem csak rossz dolgokat mondott rólad. És én nem utállak, de még igazán nem ismerlek, így szeretni sem tudlak úgy igazán. -mondtam neki azt ami a szívemen volt. Én úgy vagyok vele, hogy ami a szívemen az a számon.
-Hát igazából miattad jöttem ide, hogy megismerjelek, vagy csak találkozzak veled.-furcsa érzés most anyámmal beszélgetni. Mindig azt hittem, hogyha egyszer találkozunk, akkor sem egy ilyen párbeszéd fog lezajlani köztünk, hanem egy egészen másfajta. Mint már említettem nem álltam a dolgokhoz pozitívan, de most már nem így vagyok vele.


A hozzászólást Annabelle Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 13, 2013 12:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 11:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Annabelle and Katherine


Nem tudom, miért mondta, hogy maximum a neve alapján ismerem fel... Hisz, ha találkozok valakivel, az elsődleges, amit megjegyzek az arca, nemde? Kezdett elfogyni a türelmem, nem tudom miért, de úgy tűnt, hogy húzza az időt, hogy bemutatkozzon. Az asztalon kezdtem dobolni a körmömmel, ezzel picit sürgetve.
Annabelle Petrova? Ó, ugyan már, nem ismerek semmilyen Annabelle Petrovát, de rokonok lehetünk. Vagyis...
- Annabelle? - nyíltak tágra a szemeim, amint leesett, hogy pontosan mi is a helyzet. Csak az alkohol tompíthatta az agyam, csak amiatt nem jöhettem rá egyből.
Nem telik el úgy egy nap, hogy eszembe nem jutna a lányom, akit elvettek tőlem. Még azt sem engedték meg, hogy egyszer megfogjam s a kezemben tarthassam, akár egy másodpercig. Az emlékek és annak a hatására, hogy itt van. Ő van itt, a lányom. Tud egyáltalán egy vámpír ilyet érezni? Úgy látszik, igen.
Fogalmam sincs, mit kellene csinálnom. 500 év után nem köszönhetek neki vidáman, s mosolyoghatok rá, hogy majd ez mindent rendbe hoz.
- Mindig meg akartam ezt tenni, hidd el. - majd felálltam, odasétáltam hozzá és jó erősen magamhoz szorítottam.
- Én... én nem akartalak örökbe adni. Tudom, hogy valószínűleg utálsz. De tényleg nem én tehetek róla. Házasságon kívül születtél és anyámék nem akarták, hogy szégyent hozzak a családra. Még azt sem engedték meg, hogy a karjaimban tarthassalak egyetlen egyszer. - az emlékek hatására még most is könnybe lábad a szemem, de uralkodok magamon, hisz nem akarom, hogy olyannak ismerjen meg, amilyen nem vagyok. De, ugyan, be sem tudnám csapni, hiszen itt ülök, berúgva, épp az előbb öltem meg egy embert, vagy ki tudja mi lett vele.
- Szóval Anna... miért jöttél a városba? - kérdeztem a saját lányomtól. Hát igen, meg kell ezt szokni.
Tényleg, nem tudom, mit mondhatnék. Egyszerűen nem tudom kezelni a helyzetet. Mindeddig azt hittem, hogy már réges-rég halott, de most itt van, élve. Azt hittem, sosem ismerhetem meg a lányom, de most... előttünk az örökkévalóság.


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 5:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 7:46 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
Katherine & Annabelle


Hát ezt is megértem. Itt vagyok Mystic Falls-ban ahova sosem akartam eljönni, most még is itt vagyok. Talán, mert a kíváncsiság hajtott, vagy csak azért, mert már meguntam a várost ahol eddig laktam. Sosem hittem volna, hogy egyszer itt leszek és meg kell, hogy mondjam, most már meg akarom tudni, hogy tényleg Katherine az anyám. Úgy tudom most itt van ebben a kis városban és talán én is emiatt vagyok itt. Na jó biztos, hogy amiatt jöttem ide, hogy megtudjam az igazságot, de ha lehet inkább ezt letagadom. Tudni szeretném, hogy ki az anyám, de félek attól, hogy apám igazat mondott. Nem tudom hova menjek, vagy, hogy mit fogok itt kezdeni magammal. Éhes nem vagyok, mert útközben enyhítettem a szükségleteim szóval az marad, hogy beülök valahová, talán ismerkedni, vagy csak lerészegedni. Nem tudom hol van itt a a legjobb hely és, hogy melyik az, de találtam egyet amin egy nagy tábla volt, hogy "Mystic Grill". Talán ez elég jó hely lesz, ha meg nem akkor tovább állok. Belépek és körbenézek, mikor leülök a pultnál egy székre. Szép kis otthonos hely, sok vendég járhat ide, mondjuk most is sokan vannak. Ránézek a pincérre és kérek valami ütős piát. Első nap ebben a városban, szóval meg kell adni a módját mindennek.
-Személyit kérnék.-jaj, hogy miért is kérek el ezt tőlem folyton. Tudom, hogy fiatalosan nézek ki, mert az is voltam, mikor vámpír lettem, de az agyamra megy már ez a hülye igazolvány kérés.
-Nem kell neked az én igazolványom, mert jó fiú vagy és, így is adsz nekem piát.-igéztem meg a srácot könnyedén. Szeretem ezt csinálni, mert így az ember azt teszi amit én akarok és nem ellenkezik. Az én kis pincérem is ezt teszi és elém rak egy pohár whiskyt, amit én mosolyogva le is húzok. Észre sem veszem, hogy közben leül mellém valaki, csak amikor megszólít. Én illedelmesen ránézek és, mikor megmondja a nevét, szinte leesik az állam. Nem hittem volna, hogy ilyen hamar belebotlok ebbe a nőbe. Igazából most nem is tudom, hogy elmondjam-e neki, hogy én ki is vagyok, de mivel bemutatkozott nekem is ezt kell tennem, mert a saját anyámmal csak nem leszek bunkó, már ha tényleg ő az.
-Hello! Új vagyok, és ha találkoztunk is az nagyon rég volt és te maximum a nevemről ismersz fel.-most épp húzom az időt. Nem vagyok abban biztos, hogy ilyen korán fel kéne magam fednem, de most nem mondhatok mást csak az igazat. Részemről most csak az fog menni, mert nem megy nekem most a hazudozás.
-Ja amúgy én Annabelle Petrova vagyok.-mondtam ki végre amit meg kell tennem, már csak arra várok mikor áll össze neki a kép, vagy lehet, hogy semmi nem áll össze neki.


A hozzászólást Annabelle Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 13, 2013 12:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult, és asztalok   Bárpult, és asztalok - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bárpult, és asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Bárpult mögött

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Város szívében :: Mystic Grill-