No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Stefan Salvatore. - Kész! EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Stefan Salvatore. - Kész! EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Stefan Salvatore. - Kész! EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Stefan Salvatore. - Kész! EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Stefan Salvatore. - Kész! EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Stefan Salvatore. - Kész! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Stefan Salvatore. - Kész! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Stefan Salvatore. - Kész! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Stefan Salvatore. - Kész! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Stefan Salvatore. - Kész! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Stefan Salvatore. - Kész!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Stefan..Salvatore

Stefan..Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Δ mystic falls.
» foglalkozás : Δ bátyám agyára menni. ;P
» avatar : Δ Paul Wesley.

Stefan Salvatore. - Kész! Empty
TémanyitásTárgy: Stefan Salvatore. - Kész!   Stefan Salvatore. - Kész! EmptyKedd Május 27, 2014 5:17 pm


Stefan Salvatore
Crow's a bit much, don't you think?

Becenevek:
"Steffy"
Születési dátum:
1847. Apr. 11.
Születési hely:
Mystic Falls.
Kor:
167
Csoport:
Vámpír
Foglalkozás:
Hahahaha. Ja, ezt te komolyan kérdezted?
Családi állapot:
Egyedül.
Play by:
Paul Wesley.
Erősségek:
Emberségem, bölcsességem, okosságom.
Tudtad-e, hogy...?
Nem iszok embervért, hasonmás vagyok.
Vágyak, álmok:
Egy olyan szerelmet, ami közé senki sem áll, és, hogy boldog legyek.
EZ VAGYOK ÉN!
Külsőre átlagosnak tűnök, pedig korántsem lehet rám az átlagos jelzőt aggatni. Egyszerű ruhákat hordok, semmi különös nincs bennem. Próbálok elvegyülni a tömegben, ami mindig sikerül. Nem hagyhatom, hogy nagy hírem legyen, hisz kockázatos. Bár már ebben a városban mindenki tud a természetfeletti lényekről.. Akkor is észrevétlennek kell maradnom. Szóval, egyszóval ; átlagos a kinézetem. Van egy napgyűrűm a kezemen, ami nélkül el nem mozdulok itthonról, hisz elégnék a napon.
Ez a külső egy gyengéd, kedves belsőt takar. Mindenkinek a legjobbakat szeretném, és próbálok mindenkinek csak segíteni. Kevés ember kerül igazán a szívembe, de őket nehezen engedem el. Az ember, aki a legelső helyet foglalja el a szívemben, az én legjobb barátom, a bátyám, Damon. Lexi jönne utána, de őt Damon megölte. Nagyon hiányzik, hiszen kezdő vámpír napjaimban ő tanított meg kontrollálni a "ripper-t" ami bennem lakozott. Ez az énem igazán ritkán jön elő, de akkor igazán veszélyes alak vagyok, akivel jobb ha vigyázol. Ez egyszer volt hosszabb ideig aktív énem, amikor bátyám életét szerettem volna megmenteni. Sikerült, és az érzéseim fokozatosan visszajöttek, amit leginkább Elena-nak köszönhetek. Caroline nagyon közel került a szívemhez, ő Damon után a legjobb barátom. Mindig mellettem volt, és azt hiszem kifújt a barátaim listája. Nekik mindig segítek, és csak a jót próbálom nekik sugározni. Bölcsnek is mondhatnám magam, pedig nem vagyok egy annyira öreg példány. Röviden tömören ennyi lennék, a játéktéren úgyis megismer az, aki eddig nem ismert.

D. • 17. • None. • Évek óta.
Silas-t készültem bedobni a tóba, hogy onnan soha ne keltse életre senki. Amikor kivettem a kocsimból, furcsálltam, mert csak maradványok voltak a paplanba amibe csomagoltam. Az nem lehetséges, hogy Silas életre kelt, hisz Bonnie kővé változtatta.. De ha a varázslat megszakad, akkor feléled. Mi van?! Bonnie.. Nem lehetsz halott. Szükségünk van rád, és életben kell maradnod. Silas hirtelen eltűnése tényleg csak azt jelenthette, hogy Bonnie megszűnt létezni. Megfordultam, és ott állt teljes életnagyságban előttem.. És úgy nézett ki, mint az én szerelmem, Elena. Lehetséges, hogy ő is egy Petrova hasonmás? Mondjuk már kiismertem őt, bármilyen alakot feltud venni, amihez csak kedve van. Lehet ez is csak egy álca, nem az igazi arca. Elkezdett mindenféle dologról magyarázni, hogy ő egy árnyékmás. Az a hasonmás más szavakkal, gondoltam én. Igen, ő egy hasonmás volt, csak korántsem Elena arcú az illető. Az én arcomat birtokolta, ami megrémített. Leszúrt, majd egy széfbe zárt, belökött a végtelenül mély tóba. Túl gyorsan történt minden, egyszer még ott álltam előtte, másik pillanatban már a széf félig tele volt vízzel. Halhatatlan létem miatt nem halhattam meg, csak fulladoztam. Eltudjátok képzelni milyen érzés újra és újra belefulladni a vízbe? Nem egy kellemes érzés, higgyetek nekem.

Már időtlen idők óta időztem a víz alatt, és az emlékeim képei jelentek meg előttem. Az életem lepereg előttem?! Talán van Isten, és véget vet a kegyetlen kínzásnak amin végigmegyek? Minden amit akartam nem más volt, mint a halál. Sóvárogtam utána, mert nem bírtam volna még párszor átélni ugyanezt. És ha senki sem talál meg ezentúl? Évszázadokig, évezredekig itt fogok kínlódni ebben a széfben a víz alatt? Ahogy már említettem, kilométeres mély ez a tó. Lehetetlen lenne engem megtalálni.. Megeshet, hogy Silas átveszi a helyem, és észre sem veszik az eltűnésem. Még mindig az életem sorozatképei játszódtak le előttem, amikor hirtelen Elena jelent meg előttem. Mintha egy darabot téptek volna ki a szívemből, amikor arra gondoltam, hogy nem láthatom többé. Fáj, hogy nem engem választott, de minden hiába, nem tudok változtatni a döntésén. Ha tudnék se akarnék, mert ha ő így boldog, én is boldog vagyok. Fuldokolnék halállal, de nem tudok. Elena Damon-t választotta, éppen biztos boldogok együtt, én meg egy széfben szenvedek a fulladástól és az emlékektől. Kínoz az emlékezés, mert csak azt látom amit tudnék folytatni, de a mostani sorsom miatt képtelen vagyok rá. Egy életre elegem lett a vízből, mintha egy évezrede itt lennék a víz alatt.

Reménykedtem abban, hogy kiszabadulok, mert a halál nem érkezik el. Arra nincs esély. A szívem mintha kiakarna ugrani annyira fájt, de a remény még ott volt bennem. Hányszor kell ezt a kínt átélnem még?! Kezdem elfogadni.. Szenvedek, mert szenvednem kell. Ez a legrosszabb amit egy vámpírnak kívánhatok, mert ez a tökéletes kínzómódszer. Sírnék, de nem tudok. Kitörnék a páncélból, de minden erőmet elveszi a fuldoklás. Valaki segítsen kérem! Én ezt már nem bírom tovább.. Ha ki is jutok valaha, az mikor lesz vajon? Vajon testvérem eljön értem, hogy segítsen rajtam? Vagy bedől az árnyékmásomnak, és boldogan él tovább? Nem tudom mennyi ideje vagyok itt lent.. Legyen már vége! Ezer imát elmondtam, miben kértem, hogy legyen vége az életemnek. Fáj, a mellkasom szúr, legszívesebben kitépném a szívem. Én már nem bírom ezt épp ésszel, hisz megőrülök ettől a bezártságtól.. Nem érdeklek semmit? Silas ilyen jó színész lenne? Lehetetlen, hogy itt fogok az örökkévalóságig szenvedni.. Ezt nem bírom már, valaki szabadítson ki!

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Stefan Salvatore. - Kész! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan Salvatore. - Kész!   Stefan Salvatore. - Kész! EmptyKedd Május 27, 2014 9:04 pm

elfogadva!
Stefan, drágám csak hogy megérkeztél! Nagyon vártalak már téged, és ezzel bizonyára nem én vagyok egyedül így, hanem az oldal összes tagja.
Imádtam a karakterlapod, akaratlanul is megesett rajtad a szívem. Nem értem, Elena és Damon hogy nem vette észre, hogy Silas mászkált szabadon a városban helyetted. Ha épp nem azzal lettem volna elfoglalva, hogy éljem túl az elmúlt hónapokat emberként, talán nekem feltűnt volna... sőt, biztos vagyok benne.
No, nem húzom tovább az időt, biztosan izgulsz már, úgyhogy tovább engedlek, foglald le a play by-od, ha még nincsen lefoglalva és nyomás a játéktér! (Remélem megtisztelsz az első játékoddal. Nááá)
Vissza az elejére Go down
 

Stefan Salvatore. - Kész!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Stefan Salvatore ♠
» Kész vagyok!
» Folyosó
» Damon Salvatore - Are you ready...?!
» Tornaterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Vámpírok-