No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Stefan Salvatore ♠ EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Stefan Salvatore ♠ EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Stefan Salvatore ♠ EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Stefan Salvatore ♠ EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Stefan Salvatore ♠ EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Stefan Salvatore ♠ EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Stefan Salvatore ♠ EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Stefan Salvatore ♠ EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Stefan Salvatore ♠ EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Stefan Salvatore ♠ EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Stefan Salvatore ♠

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jared Eaton

Jared Eaton
Take care, cuz' I'm a(n)...
» lakhely : Mystic Fall's
» foglalkozás : Részmunkaidős állásban autójavító vagyok
» avatar : Liam Hemsworth

Stefan Salvatore ♠ Empty
TémanyitásTárgy: Stefan Salvatore ♠   Stefan Salvatore ♠ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:44 pm


Stefan Salvatore
Az élet eltűnik, mikor a fény ki hulltja lángjait!

Becenevek:
Stefan, Stef, Stefi
Születési dátum:
1847/10/01
Születési hely:
Mystic Fall's
Kor:
166
Csoport:
vámpír
Foglalkozás:
Nem dolgozok, csupán csak annyi a szakmám, hogy örökké jófiú legyek.
Családi állapot:
Volt amikor kapcsolatban éltem, de jelenleg egyedülálló vagyok.
Play by:
Paul Wesley
Erősségek:
Szó is, nem vagyok az az erős férfi, de::
-Erős az akaratom;
-Erős a szeretetem, és a megbocsájtásom;
-És a legtermészetesebb, gyorsabb, és erősebb vagyok átlag embereknél.
Tudtad-e, hogy...?
Amióta megismertem Alexia-t, azóta tudom irányítani az erőmet, s csak állati vérrel táplálkozok. Egy ideig amnéziás voltam.
Vágyak, álmok:
Hogy akik körülöttem élnek azoknak ne essék baja. Hogy Elena újra szeressen.


EZ VAGYOK ÉN!
Régen egy makacs, ostoba, és gonosz teremtmény voltam, kiköpött mása a mostani Damon-nek! De ez azóta változott, most már egy rendes, kedves, segítőkész srác vagyok, az egyetlen hibám, hogy, ha ember vért iszok, akkor nem tudok leállni. Állat vérrel táplálkozom, a barátaimat soha nem bántanám, meg hát senkit aki nem támad rám! Nem szeretek bulizni, vagy éppen táncolni, természetesen, ha részeg vagyok, akkor minden jöhet! Én ha a gyilkolásról van szó, akkor inkább (persze ha van) a szebbik utat választom, magyarán megpróbálok beszélni, vagy lerendezni a dolgokat halál nélkül, természetesen ez csak én vagyok! Apropó én, jó képű vagyok ám! Az arcom is árulkodik a jellememről, „Örökké hős” címmel. Igaz, hogy Damon a bátyám, de azért valljuk be én többet mentettem már meg őt, mint ő engem, de ezzel nincs baj, ez csak annyit mond, hogy én kevesebbszer kerültem, bajba, megjegyezném a legtöbbször Damon miatt kerültem bajba. Valljuk meg, én óvatos vagyok ha a bajról van szó! Felállított szőkés barna hajam van. Szeretem a fekete csőfarmereket, és az új divatokat. Amikor kiöltözésről van szó, akkor én a legjobban teljesítek. A szemem zöldeskék, de inkább zöld. Kb 180 centiméter magas vagyok, szeretem a bőrdzsekiket, és van egy különleges ismertető jelem, az egyik, a gyűrű, mely megvéd a Nap fényétől, a másik meg a szemöldököm, az arcom akár egy nyitott könyv.

Viki • 14 • Nincs multim • kb 1 éve űzöm a szj. világát. - nyáron lesz kerek 1 éve
Stefan Salvatore vagyok, ez a naplóm bejegyzései, hogy emlékezzek mindenre! „Egész idáig titokban éltem, hiba volt hazatérnem, de meg kell őt ismernem!” Visszajöttem Mystic Fall's-ba, hogy megismerjem Elena Gilbert-et, Petrova hasonmás, kulcs a Nap és a Hold átkához. Már hosszabb ideje járok a Gimnáziumba, már jól megismertem Elena-t, egy idő után megtudta, hogy mi vagyok, Elena okos lány, és megtudta, hogy vámpír vagyok, eleinte félt tőlem, aztán már inkább utált. De végül kibékültünk. 25 vámpírt kiengedett Damon a kriptából, akik miattunk kerültek oda, bosszút állást terveztek ellenem és Damon ellen! Két vámpír ránk támadt a dupla randis éjszaka után, Matt-el, Caroline-al és Elena-val mentünk el egy kicsit biliárdozni, hogy beszélgethessünk. Matt és Caroline között kicsit volt feszültség, de mi nagyon jól éreztük magunkat Elena-val. Másnap a vámpíros incidens után kicsit gyenge voltam, így elmentem vadászni az erdőbe. Mikor oda értem fura motoszkálást hallottam, ismét a bosszú miatt, immáron szinte mind a 25 vámpír ott volt, mikor elmentem volna, Frederik leszúrt engem. Még az nap észre vette hiányomat Damon, és eljött a házhoz, ahol a 25 vámpír rejtőzik. Frederik nyitott ajtót, és haverját, Bil-t hívta, aki cinkostársaival együtt kihurcoltak az ajtóhoz, Damon szeme láttára leszúrtak ismét. Mikor már Damon nem volt, levittek a pincébe és megkötözték a lábamat, majd vasfüves kötéllel a kezeimet is, majd Frederik felhúzott, égett a bőröm. Harper megpróbálta Frederik-et leállítani, de csak megjárta ő is. Vasfüvet csöpögtettek a szemembe is. 1 napig kínoztak, ekkor Damon szövetkezett Mr. Saltzman-nal a történelem tanárral, aki vámpír vadász. Eljöttek ismét a házba, megölték a ház tulajdonosát, így Damon is bejutott a házba. Elena is bejött a házba, aminek nagyon nem örültem. Leszedtek a kötélről, kivettük Elena-val Harper lábából a két karót, majd Elena kivitt, egészen elvitt a kocsiig. Frederik kirántott az autóból, és belém döfött egy fadarabot, egészen elveszítettem az erőmet, Elena a vérével itatott. Rá akart támadni Frederik Elena-ra, ezért megöltem, de bántam, hogy olyannak látott Elena, amilyen akkor voltam. Damon-t megharapta Tyler Lockwood, ezért haldoklott, és Elena vigyázott rá. Én Klaus-nál intézkedtem. Átadtam neki magamat Damon életéért cserében, hogy egyenlítsem a listát, hogy megmentette az életemet. Később Bonnie ki tudta nyitni a holtak közti átjárót, ezáltal régi barátom Lexi visszatért, akihez Elena igyekezett segítségért, mert én út közben kikapcsoltam az érzéseimet, mert megidézett Klaus. Sajnos Lexi-ék terve nem vált be, mert Damon kiengedett, és hagyta, hogy vért igyak. Mikor azt hittül Damon-nel, meghalunk Elena el akart mindkettőnktől köszönni. Matt akarta haza vinni kocsival, a hídon tartottak, mikor Katherine hirtelen az autó elé ugrott, Matt elrántotta a kormányt, és belezuhantak a tóba. Pont úgy, mint amikor Elena szülei meghaltak. Beugrottam, hogy kimentsem Elena-t, de ragaszkodott, hogy Matt-et vigyem, így ő meghalt. viszont már addigra Damon a vérével itatta, így visszatért hozzánk, de vámpírként, amikor Jeremy meghalt kikapcsolta az érzéseit, és Damon-nel próbáltunk segíteni rajta. Mikor már azt hittük minden rendben, akkor megjelent mindenki rémálma, Silas. Leszúrt, bezárt egy páncélszekrénybe és bedobott a végtelen mélységű tóba. Egy ideig az én szerepemet játszotta, de Elena-nak hamar feltűnt, hogy nem én vagyok. Egy nő, aki Silas régi barátnője volt kimentett a tóból, majd kisütötte az elmémet, ezáltal mindent elfelejtettem, eleinte rossz volt, aztán jobb let, de akkor a nő visszaadta az emlékeimet. Ahányszor lehunytam a szemeimet fulladoztam, mindig éreztem ahogy a vízben vagyok és fulladozok. Próbálok segítséget kérni de csak megfulladni tudok újra és újra és újra! De Caroline segített, hogy rendbe jöjjek. Ezzel letettem a tollamat, és befejeztem az írást, majd a velem szemben álló Elena-ra néztem.

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Stefan Salvatore ♠ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan Salvatore ♠   Stefan Salvatore ♠ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 2:39 pm

sajnáljuk!

Azonban nem tudunk elfogadni!
A mondatok nem követték egymást gördülékenyen, sok a felkiáltójel, s a személyleírásban is találtam némi hibát. Nem tükrözi az írásod Stefan karakterét, az volt a benyomásom, hogy ha egy másik avatar alanyt teszel be helyette, elment volna egy egyéni karakternek is. De kérlek ne csüggedj, tárt karokkal várunk közösségünkbe, éppen csak azt ajánlom, egyéni karakterrel próbálkozz, hiszen általánosságban nem írsz rosszul, de nem hiszem, hogy egy kötött, canon karaktert tudnál vinni. =)
Vissza az elejére Go down
 

Stefan Salvatore ♠

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Stefan Salvatore. - Kész!
» Folyosó
» Damon Salvatore - Are you ready...?!
» Tornaterem
» Stefan hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Fórum Navigáció :: Karilapok-