No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Ösvény EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Ösvény EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Ösvény EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Ösvény EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Ösvény EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Ösvény EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Ösvény EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Ösvény EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Ösvény EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Ösvény EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Ösvény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyHétf. Márc. 03, 2014 7:16 pm

Samantha Hattaway & Daniel Preskott


"Az élet sosem volt szép, és jó, mert az csak az álmokban lehetséges csupán.."


Életemet, sőt magát létezésem értelmét annyiszor kétségbe vontam már, hogy öröm nézni, hogy még mindig életben vagyok, és létezem. Kérdően fut végig a tekintettem a tájon, mintha attól várnék a kérdésemre választ, de úgy sem fogok kapni, és miért is kapnék, amikor az egész létem egy kegyetlenségre épült? Felsóhajtok már sokadjára.. és komolyan mondom elborzaszt az, hogy miket kellett megélnem, míg eljutottam ide; az érzelem mentességhez, és magához ahhoz, hogy legyen értelme az életemnek. Most már nem kell törődnöm tűnő feledékeny dolgokkal. Most már nincs problémám a nyomorult érzelmekkel, amik eddig befolyásolni tudtak, de most már nem tehetik meg, mert megszüntettem őket.. mindet kiiktattam, és egy mosollyal az arcomon nyugtázhatom, hogy azokkal nincs is gond, de az emlékek.. azok nem tűnek el, avagy múlnak el. Kitörölni, felejteni, és a pokolba küldeni sem lehet, pedig néha igazán jól esne oda vetni, hisz megszűnne ezáltal minden múltban történt dolog jelentősége. Olyan érdekes az élet, nem? Fájdalmat ad, kínt, és szenvedést, viszont nem kapsz semmi jót sem cserébe.. csupán élvezetet nyújtasz a sorsnak, hogy megadva magad könyörögsz a halálodért.. Utálom a vadászokat, akik régen kínoztak, de megérte mára már minden könnyebben elviselhetővé vált. Nincs lehetetlen számomra, és a fájdalmat is eltűröm szépen csendben. Nem okozhatnak nekem kínt holmi karók, vagy pedig vasfű okozta szenvedés.. megszűnt létezni az érzelmes oldalam, és mivel az kiiktatódott már nagyon rég, ezért nincs hatással rám senki, és semmi, így viszont az élet olyan gyerekjáték. Mások élete felett uralkodhattok, saját magam irányítom a sorsot, én döntök arról, hogy ki kapja meg általam a halált, és én döntöm el mit akarok kezdeni eme hatalommal. Szabad vagyok, és az is maradok.. örökre, amíg persze valaki szíven nem szúr egy karóval, de miért hagynám azt másnak? Miért lennék oly gyenge, hogy ezt megengedjem bárkinek is? Az életem jelentős lett a szememben, és épp ezért muszáj, sőt szükséges, hogy éljek!
-Annak igen könnyű a végig nézése, aki nem kötődik másokhoz.-Hangom rideggé, és keserűvé válik egyben.-Tudod egy idő után megszokja a vámpír a magányt, és beletanul abba, hogy ezzel kell együtt élnie, ha igazán élni akar.-Bólintok rá erősítésként szavaimra, miközben őszintén közlöm, amit közlök, hisz sosem hazudtolom meg magamat, na meg a szavaimat. Ritkán igen, de nem most.. valahogy nincs kedvem embert ölni, avagy szórakozgatni, mert nos.. megtehetném, de nincs ott az ideje. Amúgy is egy boszorkány haragját jó magamra vonni? Szerintem nem, ezért is hagyom ennyiben ezt a dolgot, és foglalkozom az úttal, amelyen haladunk előre.. valamerre. Pontos célom nincsen, de voltaképpen jelen esetben azt sem tudom merre megyünk. Végül is mindegy, nem?
-Csak azon töprengem, hogy milyen volt eddig az életem.. hidd el elég unalmas sztori.-Mosolyodom el keserűen, miközben rápillantok.-Van érdekesebb téma is az unalmasabb életemnél, nem?-Vonom fel a szemöldökömet kérdően, miközben kifújom a tüdőmben tartott levegőt, és úgy figyelem majdan ismét az előttem elterülő terepet.. Mégis miért vagyok itt, avagy miért cseverészem egy boszorkánnyal? Na ezen indokot nem értem, de meg kell hagyni jó társaság.. persze amíg nem okoz nekem gondot..
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyVas. Márc. 02, 2014 5:35 pm


Daniel & Samantha


Merem állítani, hogy bátran kezelem a helyzetet. De okos döntés egyáltalán (erős túlzással) sutba dobni az elővigyázatosságomat és kellemes sétába vágni egy vámpírral, bónuszként az erdő egyik legkihaltabb ösvényén? Nem, nem hinném. Minden esetre bízom új ismerősömben, továbbá Kellanben, aki alighanem bármelyik pillanatban lehuppanhat a fa ágáról. Az egyetlen szerencséje, hogy kedvező irányba fúj a szél és nem lebbenti tovább az illatát - ellenkező esetben nehezen maradna inkognitóban.
Akkor is, most is figyelemmel kísérem Danielt, így hamar feltűnik a változás. Mintha két különböző ember társaságában lennék, ha elgondolkozik, egészen más. Vagy csak nekem tűnik úgy? Képtelen vagyok megkülönböztetni a valódi megérzéseimet és a csalóka ábrándokat. Az ilyen apróságokon lehet észrevenni, hogy nem a boszorkányságra és a vámpírok, vérfarkasok társaságára lett kitalálva az agyunk. Lehet hogy idős koromra még be is kattanok. Vagy esetleg jóval előbb, lenne egy kis pláne. Ki tudja? Tekintve hogy még az elkövetkezendő tíz perc történéseit sem látom előre, tárgytalan a téma. Inkább a jelenre koncentrálok, hisz legalább annyi izgalmat rejt magában. Csak ki kell csalogatni.
- Persze. - Nem is csak piknikezni jöttem a híres erdőbe... Ha máshol élnék, eszembe se jutott volna pont ide kisétálni, előbb tennék meg tíz kilométert gyalog. Csakhogy az én kis városomról van szó, nem kerülhetem örökké a rettegtetett ösvényeket. - Hát gondolom. Érdekes is lenne évtizedekig fiatal arccal sétálgatni. Ha jól gondolom, végignézni se kellemes, ahogy sorban elöregszik a környezeted.
Engem talán ez zavarna a legjobban. Mindig is utáltam az előnytelen változásokat, kikészülnék a tudattól, hogy mindeközben velem nem történik semmi. Pedig ez ugyanúgy számba vehető lehetőség, ami bármelyik pillanatban beüthet, akár egy költözés vagy egy új ismerős felbukkanása.
A válaszán először meg is sértődök. Rendben, nincs kedve rám támadni - milyen nagyvonalú tőle! -, átsiklok rajta... Aztán belopózik a kérdés a fejembe: ilyen rossz lenne a vérem? Félig-meddig a gondolataimba merülve megérintem a nyakamat, méghozzá ott, ahol elvileg az ütőerem fut. Rá se gondol, mi?
Sóhajtok egy aprót, majd mindkét kezemet a zsebembe süllyesztem és zavartalanul tovább nézelődök.
- Most, hogy ezt tisztáztuk, elárulod min töröd a fejed? Tudom, semmi közöm hozzá, viszont kíváncsi lennék rá, mi foglal le ennyire.

words: 351 | notes: bocsi hogy csak most :\\

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptySzer. Feb. 05, 2014 6:37 pm

Samantha Hattaway & Daniel Preskott


A helyzet változatlan, hisz a gondolataim folyton ugyanazon járnak, mintha minden egyes pillanatban meghatároznának ezen gondolatok. Nem érzek, s ez már magában tény, amely nem elvethető, vagy megsemmisíthető, hisz kikapcsoltam.. De mégis ezen dolog ellenére nyugtalanság kerít a hatalmába. Nem az vagyok, akinek lennem kéne, hisz ha tényleg nem éreznék, akkor nem lennék ennyire megértő, s már-már túlontúl is kedves. Mégis mi történik velem? Miért válok olyanná amilyenné nem kéne? Miért nem feledem el az emlékeket, s magát a múltat? Miért nincs ki út ebből az őrületből, s tétova rémképből, amely felemésztve löki a valóságos képet a szemeim elé? Miért akarok érezni még mindig, amikor jól tudom, hogy ez nem éri meg? Mély levegőt veszek, s nyugtatni akarom magam, de nem megy, sajnos túl feszült vagyok ahhoz, hogy bármely féle nyugalom is legyen rajtam.. Nem vagyok, és nem is leszek nyugodt, amíg az érzelmek apró kis szikrája is felmerül bennem. Oly nehéz lenne az, hogy az érzelmek semmisek legyenek? Bár már nem érzek fájdalmat, kínt, és szenvedést, de a gondolataim akkor is folyton elő jönnek, és üldözni kezdenek engem. Menekvés pedig onnan nincs, hisz ha egyszer a gondolataimba feledkezem, akkor egy könnyen tuti, hogy nem leszek újra a valóságba, amely kegyetlen képeket kínál csak fel. El sem hiszem, hogy annyi éve csak tűrtem a fájdalmat, és nem tettem ellene semmit, pedig volt alkalmam százszor is arra, hogy kikapcsoljak, de azt vallottam, hogy érzelmek, s emlékek nélkül nem lehet élni. Emberséget akartam magaménak tudni, de rá kell ébrednem, hogy Nem Vagyok Ember! Nem is leszek már sose, hisz vámpír vagyok, aki az átváltozásnál meghalt, s onnantól kezdve egy szörny - vadállat - lettem, aki már nem érez úgy, mint egy ember, aki öli tömeg számra a halandókat, és akinek nincs bűntudata ezek után. Őrültség érezni, s az egész életben ez a legnagyobb ostobaság, amelyet meglép mindenki. Én már nem akarok kötődni senkihez, sőt érezni se szeretnék sose, hisz az csak egy hátráltató jellem, ami visszaránt, s fájdalmat okoz csak. Múló pillanat, átkozott perc, és megszűnni nem akaró érzés az, amelyet ezredjére is át kell élnünk. Sokszor teszem fel a kérdést; Miért nem lesz ennek egyszer csak vége, mint minden másnak? Vagy ez egy életre szóló nyamvadt kiváltság? Nézetelvem azt vallja elég ebből, s ezért mindent el is követek, de az élet nem hagyja, hogy ez megtörténjen, mert újra, s újra visszahúz. Újabb mély levegő, és a valóság árnyalta világban találom magam, amely kegytelen képet mutat be. Miért? Miért velem történik ez a szörnyű rémkép? Bár ne történne ez, bár ne kéne látnom eme valóságot. Végre muszáj megnyugodnom, mert ha ez nem történik meg, akkor összezavarodom teljesen, és az csak a lehető legrosszabbhoz vezetne. A lehető legésszerűbbnek kell lennem, és akkor minden megoldódik. Felsóhajtok majd a nő szavaira figyelek, ezáltal félbeszakad a gondolatmenetem teljes egészében.
-Akkor te itt élsz ezek szerint..-Jegyzem meg.-Mondjuk én nem vagyok se nem új, se nem régi itten.. de nem is érdekel egy helyen úgy sem szoktam leragadni.-Vonok vállat, és ehhez csak ennyit kívánok hozzá tenni, hisz nincs mit ragozni azon, hogy nem itt éltem le az életemet.. Bizonyos ideje már élek, és nem egy-két városban fordultam már meg, amit végül ki is ismertem, szóval nem nagy dolog az, hogy bár ha nem itt lakom, mégis tudom, hogy mi merre van. Azt viszont nem mondanám, hogy új vagyok itt, hisz már elég régóta itt tartózkodom.
-Tudom, hogy tudod.. és persze én is tisztában vagyok vele, hogy boszorkány vagy.-Pillantok felé komolysággal.-Nem titok ez az egész, és hogy őszinte legyek most nincs kedvem rád támadni, szóval.. megnyugodhatsz, sőt biztos lehetsz abban, hogy még a fejemben ezen gondolat meg sem fog fordulni!-Teljes komolysággal beszélek hozzá, és tényleg így is gondolom a mondandóm. Amúgy sem azért jöttem ide, hogy áldozatot keresek, hanem azért, hogy gondolkozzak, és most helyre is teszem bármibe is kerüljön..
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyVas. Feb. 02, 2014 5:29 pm


Daniel & Samantha


Egy biztos: nem fogok unatkozni, és garantálhatom, hogy nála sem merül majd fel ilyen probléma a közeljövőben. Lehet hogy nem vagyok a legjobb társaság, viszont állítom, eszemben sincs az ellenkező véglethez csatlakozni. További sétára invitálom, amibe hamar bele is egyezik... nagyszerű. Amennyiben megéhezne, módomban áll védekezni, ellenkező esetben pedig mindkettőnknek szerezhetek pár kellemes percet. Nem feltétlenül tüntetésképp, de azt se bánnám, ha újabb példa adódna a fiú kapcsán. Mert igen, tudom, hogy léteznek vámpírok, akik rengeteg gyámoltalan pillanattal rendelkeznek. Előfordulhat, hogy ez fejfájdítóan pozitívan hangzik, sőt, elismerem. Ugyanakkor nem engedek az elképzeléseimből, amíg Kellan mellettem van és a nővérem minden egyes nap veszélyezteti magát. Igazam van, annak kell lennie.
- Egyáltalán nem - válaszolok mosolyogva.
Ha mégis, hát meggyűlik velem a baja.
Mindennek ellenére, persze, vagyok olyan udvarias hogy bemutatkozzak. Könnyedén megrázom a kezét, majd tovább indulok a neki kedvező irányba, mielőtt kérdés merülne fel. Sokkal jobb témám van, történetesen hogy mióta lakik Mystic Fallsban. Az a bizonyos idő számomra azt jelenti új, így nem állom meg, hogy el ne vigyorodjak - bár kevésbé hangzik jól, hogy ismeri a környéket. Szívesen körbevezettem volna. Hozzá teszem, így is lesz még mit mesélnem.
- Kiskoromban költöztünk ide. - Persze, kinek mit jelent. Fogalmam sincs hány éves, de ahogy érzem, egyáltalán nem tartozik a fiatal vámpírok közé.
Mivel az imént nyilvánvalóan ferdített, szeretnék még egy próbát tenni, hátha mesél egy kicsit. Én nem szeretek panaszkodni, viszont hallgatni vagy hümmögni nagyon jól tudok. Esetleg mondani valamit, ami fejben okosan hangzott, kimondva viszont nem tűnik a legjobb megoldásnak. Na jó, vannak ám megnyugtató szövegeim is, tanácsosztogatásban sem vagyok utolsó, ha épp megfontolt kedvemben vagyok. A lényeg hogy beszéljen.
- Előbb nem győztél meg túlzottan, pedig biztosan tisztában vagy vele, hogy tudom, mi vagy. - Kíváncsian felpillantok rá, majd folytatom. - Vagyis velem lehetsz őszinte, nem menekülök el... ha nem adsz rá indokot.
Maradjunk annyiban, nem ez az első meggondolatlan kérdésem.

words: 315 | notes: remélem tetszik ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 6:01 pm

Samantha Hattaway & Daniel Preskott


"Néha már magamat sem értem.. most ha kikapcsoltam; minek töprengem?"


Egy finom remegés fut át a testemen, ahogy belegondolok azon percekbe, amelyek szenvedéssel töltöttek el. Végre már ennek vége van, és büszkén mondhatom azt, hogy nem lesz többé ily alkalomban részem. Rengeteget szenvedtem, számtalan kínzó órát éltem meg, és a boldogság, sőt az élvezet egyetlen jele sem mutatkozott az életemben. Nem kapcsoltam ki az érzelmeket, mert megakartam tartani azokat, hogy azzal együtt legyek valaki.. valaki, aki emberi, és nem pedig egy szörnyeteg. Emberiséget akartam magamnak, még ha csak a tört részét is, de legalább tudjak felmutatni valamit akkorról, hogy igenis az maradtam, aki voltam, de ez nem lehetett lehetséges, mert mostanra képtelen voltam kikapcsolni. Nem tűrhettem tovább a kínt, azt az égető fájdalmat, amely minden egyes nap végig mardosta a lelkemet, s ezer darabra tépett belülről. Halk sóhaj hagyja el a számat, ezzel szakítom meg a szokásos gondolatmenetemet. Nem is értem már magamat lassacskán, állítólag érzelem mentes lettem, de most mégis kiül az arcomra a nyugtalanság. Talán csak a gondolatmenetem teszi ezt? De ha megszűnt minden, akkor mégis miért gondolkozom? Nem kéne már éreznem; se szenvedést, se nyugtalanságot, se kínzó érzéseket, de akármennyire nem szeretném, mégis érzek. S hogy miért? Ez egy örök rejtély marad, aminek a megfejtése homályos lesz, s hogy miért? Azért, mert egy megválaszolatlan dologra soha nem derül fény. A lényeg végül is nem ezen van, hanem az érzelmeken, amelyeknek már állítólag nem kellene bennem lenniük. Mély levegőt veszek, a valóságba találom magamat immár ismételten. A fiatal boszorkány már rég rá jöhetett mi vagyok, de nem igazán foglalkoztat jelen esetben ez. Nem én tettem magamat ezzé, hanem simán átváltoztattak, és ezért lettem az, ami. Nem szégyellem azt, hogy egy vámpír vagyok, hisz életem lehető legjobb történése volt, de azért mégis csak elgondolkoztató azon eset, hogy nekem ez az élet tényleg tetszik-e. Amikor épp a fájdalom emészt fel, akkor igazából kedvem lenne meghalni, amikor viszont kegyetlenkedek, akkor mindennél jobban harcolni kívánok, ezért az öröklétért. Bűvös, megfejthetetlen, és ravasz kör menet ez, hisz hol élni, hol pedig meghalni kívánok, de az élés vágya erősebb, mert fogva magamat kikapcsoltam az érzelmeimet, ami eddig nyomosztó hatást gyakorolt rám. Nos.. ideje felébredni a képzelet szülte álomból, és ezáltal a valóságba lépni ahol az élet rengeteg kegyetlen próba elé állít. Tekintettem megkomolyodik, és valami olyas fajta álcát tükröz, amely már egyből azt sugallja, hogy érzéstelen vagyok. Igen, érzéstelen! Mert nem lehetnek érzelmeim, amelyek elnyomnak, vagy amelyek emésztve elégetnek legbelülről. Meghaltam lelkileg; már nem létezek, nem élek, nem vagyok élő, hisz egy halott vagyok.. egy bolyongó lélek, aki nem találja a megoldást, aki nem leli meg önmagát, és aki remény veszetten, de keresi a kiutat, amely az eddigiekben nem jött el, de hinni akarja, hogy el fog.. egy szép napon. Bár az a nap messzinek tűnőnek, sőt lehetetlenségnek látszik, de mégsem adom fel, hisz kell lennie megoldásnak. Előbb-utóbb majd úgy is meg lelem az igazi értelmet, és ebben senki sem állíthat meg. Most már komolyan a boszorkányra - nőre - figyelek, és kizárok magamból minden téves gondolatot, amely csak összezavarhatna, s nincs semmi értelme. Hallgatom szavait, míg végül választ adok rá;
-Értem, nos benne vagyok, amennyiben nem okozok kellemetlenséget.-Jegyzem meg neki, miközben komolyan tekintek rá. Az egyedüli sétámat nem nevezném magányosságnak, inkább csak szeretem volna egy kicsit tisztítani az elmémet, és ennyi, de hát nem nagyon sikerült az erre való koncentráció, hisz össze vagyok zavarodva teljességgel.
-Rendben, Sam.. az én nevem pedig Daniel.-Elfogadom a kéznyújtását, hisz kezet fogok vele, amit végül lazán meg is rázok, aztán pedig ennek a jelenetnek a lejátszódásával magam mellé ejtem vissza a kezemet. Megindulok az én irányomba, mivel úgy tűnik, hogy hajlandó erre felé sétálni, így pedig csendben megindulok egymás mellett, míg nem felteszi a kérdést, miszerint ide való vagyok-e? Hát mondhatnám, hogy igen, de akkor hazudnék, ha meg nemet mondok az sem igaz.. nem is tudom, akkor hogy fogalmazzam meg..
-Nos.. nem mondanám, hogy régóta élek itt, inkább egy bizonyos ideje. Pár hónapja, de eléggé szépen kiismertem a környéket, eddig pedig még téged nem láttalak. Esetleg új vagy, vagy itt élsz régebb óta, csak én nem figyeltem annyira erre?-Nézek irányába, és kíváncsian várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptySzomb. Jan. 25, 2014 9:21 pm


Daniel & Samantha


Őszintén? Fogalmam sincs, mit vártam tőle. Tipikus, hogy amint odaérek hozzá, el is tűnik a szemeim elől - persze, ezúttal jó indokkal. Nem válna előnyömre, ha még jobban gyanakodnának ránk, márpedig ez a srác korombelinek tűnik. Aligha alakulhatott volna rosszabbul a helyzet.
Mindegy. A lényeg, hogy Kellan jól van, ő pedig nem láthatott semmit. Bátrabban is sétálok oda hozzá, miután észreveszem, hogy valami nyomasztja. Vagy legalábbis úgy gondolom, hisz egyébként is feszültnek tűnik, de valami különös előérzet is kísért, amit egyenlőre nem tudok mire vélni. Aztán közelebb ér, beszélni kezdünk, és leesik. Vámpír. Rég' éreztem már ilyen hülyén magam.
Mikor azt mondja, álmatlansággal küszköd, majdnem elmosolyodom. Hát persze, nyilván ez a fő problémája egy vérszívónak.
- Értem. - mosolyodok el. - Egy barátommal találkoztam, de hamar itt hagyott, szóval most hazafelé indultam. Viszont ha lemondanál a magányodról, szívesen sétálnék még errefelé. Mit gondolsz?
Enyhén jobbra döntött fejjel rápillantok, és (reményeim szerint) egészen addig tartom fogva a tekintetét, amíg bele nem egyezik az ötletbe. Tartok tőle, de közel sem annyira, hogy lemondjak a társaságáról. Egyébként is csak ketten tartózkodunk a közelben, távolról pedig biztos vagyok benne, hogy vigyázó szemek kísérnek. Biztonságban vagyok. Majd futok, ha meggyőződtem róla, veszélyes. Egy próbát mindenképp megér a dolog.
Amennyiben velem tart, már nyújtom is a kezem - elvégre a bemutatkozás kimaradt, én pedig pillanatnyilag illedelmes vagyok. Illedelmesen kíváncsi.
- Samantha, de szólíts csak Samnek.
Ha a kézfogás megvolt, tovább is indulok... illetve visszafelé, ugyanis vagyok annyira alkalmazkodó, hogy az ő útirányán haladjak tovább. Úgy se néztem túlzottan körül, jobban lefoglaltak a gondolataim.
Általában nem állok le vámpírokkal cseverészni, ez kivételes alkalom. Hirtelen nem is tudom, mit kérdezzek, hisz rengeteg mindenre lennék kíváncsi. Na, nem a fajával kapcsolatban, úgy egyébként. Pláne hogy még ki sem fejtette, mik az általános, korabeli gondok. Nem mintha bármi közöm lenne hozzá, de eddig sem tűnt túl zárkózottnak, biztos vagyok benne hogy legalább nagy vonalakban erre is válaszolna. Ha most nem is, kis idő után biztosan. Márpedig ha ilyesmiről van szó, nagyon türelmes és érdeklődő tudok lenni. Hátha.
- Régóta élsz itt? - Mert igenis ésszerű sablonnal kezdeni.

words: 347 | notes: bocsánat hogy csak most :\

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyPént. Jan. 17, 2014 5:55 pm

Samantha Hattaway & Daniel Preskott

"Talán jól elcsevegünk, de hidd el veszélyes vagyok rád nézve is..!"


Akkor rontottam el a vámpírlétet, amikor érezni kezdtem, és hagytam, hogy azok a nyamvadt emberi érzések eluralkodjanak rajtam teljesen. Utat hagytam nekik, és ezáltal könnyedséggel sétálhattak be az életembe, ahol szenvedést, kínt, és fájdalmat nyújtottak napról napra. Ezidáig pedig egyszer sem kapcsoltam ki, mert azt vallottam jobb ezzel együtt élnem, de tévedtem, hisz csak olyan érzelmek sorai törtek rám, amik teljesen tönkre vágtak lelkileg, így már nem maradhattam meg emberinek, így nem láttam értelmét annak, hogy engedjek emberi mivoltomnak, és végül kikapcsoltam. Ezáltal lett könnyebb minden, így tudom elviselni azt a rengeteg kívülről érkező hatást, és emiatt nem érzek már semmi nyomasztott! Kedvem szerint szórakozhattok, ölhettek, és kegyetlenkedhettek. Élhettek az élet adta lehetőségeimmel, és nem kell megtagadnom önmagamat most már. Vámpír vagyok, és ezt ki is kell élveznem, hisz a vámpírlét nem holmi egy pazarolható lételem, nem? Könnyedén bűntudat, és fájdalom nélkül végezhettek akárkivel! Állhatok valakik felett, mert van hatalmam, van képességem, van halhatatlanságom, és van adottságom ehhez. Lehet ez pusztán véletlen, de nem az, hisz ezzé tettek, ami most vagyok.. egy vadállattá, egy gyilkossá, és egy kegyetlen személlyé, aki most per pillanat életében először megtagadott minden érzelmet, és ezáltal könnyebbé tette az önmaga életét. Olyan ez, mint egy játszma, ahol mindent felrakhatsz, és nem kell belegondolni a következményekbe, nem kell sírni a vereségért, és nem kell örülni a győzelemért, mert csak egy barátságos játék, és semmi több. Nem élhettek már a múltban, nem lehettek az a valaki, akit látni szeretnének, mert már rég nem vagyok az! Egy új személyiségé váltam akkor, amikor megszűntem létezni belülről, és ezt nem csak pár évre gondoltam, hanem örökre, és ezt a többieknek is el kellesz fogadniuk, hisz ez vagyok én.. ez Daniel Preskott!
Lépteim lassúak, és úgy haladok a kijelölt úton, de hogy merre megyek nem tudom, sőt nem is akarom tudni, hisz a lényeg azon van, hogy megyek valamerre előre. Egy teljesen ismeretlen terep nyílik a szemeim előtt ahogy megyek, persze már ismerem hellyel közel a környéket, de ezt a tudást jelen esetben nem tudnám alkalmazni, mintha egy röpke pillanat alatt felejtettem volna el Mystic Falls külterületi részlegeit. Az erdő csendes, és amikor az ösvényre kiérek sem lesz semmilyen változás. Csupán lépteim zaja veri fel a csendet, és ez okoz némileg hangforrást. Felsóhajtva pillantok magam elé, és figyelem a kiszemelt utat. Emberinek tűnök, de mégsem vagyok az, hisz tudni vélik, hogy egy vámpír vagyok, aki már rég meghalt.. szóval az emberségemnek akkor lőttek, és hiába is kerestem egy életen át aztat, hisz nem találtam meg, és már nem is fogom, mert az akkor megszűnt létezni, amikor meghaltam. Arcom érzéstelen, talán szemeimben látható némi feszültség, düh, és nyugtalanság a gondolataimat illetően, de végül megnyugtatom magamat, vagyis próbálom, hogy újra az legyek, aki eredetileg vagyok. Hirtelen zökkenek ki gondolatmenetemből, ahogy meghallom az emberi lépéseket. Szóval.. itt egy ember.. remek! Teszek előrébb egy néhány lépést még, míg egyszer csak megtorpanva nézek rá a távolból, még nem vett észre, szóval.. visszafordulhatnék, de nem teszem, inkább megindulok előre, és folytatom az immár megkezdet utamat. Nem sokára elé is érek, és mivel köszön, és leszólít megállok előtte. Egyből kapcsolok szinte, hogy nem akárkivel van dolgom, hanem egy boszorkánnyal.
-Szia.-Szólalok meg baráti hangon, és valami idétlen mosolyt öltök fel magamra, ahogy rápillantok.-Semmi érdekes, csak a szokásos.. gondok, és problémák.-Persze neki ez lehet egy egyszerű emberi dolog, de nem az, ez egy vámpíros sztori.. jó hosszadalmas, és regényt lehetne belőle írni, de mivel boszi, ezért nem kizárt, hogy nem érzet meg a maga közelében. Egyes boszorkányok utálják a vámpírokat.. nagyon. Remélem most nem egy olyan személlyel van dolgom, mert nem szeretnék magamnak egy ellenséget beszerezni.-Álmatlanság, és a velem egykorúval járó gondok töm kellege miatt látsz nyúzottnak, de hidd el nincs semmi..-Pillantok el oldalra.-És te hogy hogy erre? Gondolkozol a dolgokon, vagy felejteni szeretnél, vagy.. találkozó?-Pillantok ismételten rá, de ezúttal már semmi nyoma rajtam az érzelmek egyikének sem.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyVas. Jan. 12, 2014 1:29 pm


Daniel & Samantha


Bosszant. Minden lassú másodperc, perc és óra. Igyekszem továbbra is precízen végezni a dolgomat, mégis egymás után zuhannak le a tányérok a kezemből, ha azt mondom három poharat törtem eddig, erősen szépítem a helyzetet. Fogalmam sincs, mikor változott meg ennyire a felállás - egyszerűen ki vagyok szolgáltatva Kellannak. Egy sms-t küldött két... két nem-mondok-csúnyát, milyen mondattal, mégis búcsút mondhattam a türelmemnek. Lassan ott tartok, hogy fogom magam és itt hagyok mindent, mert több hasznot nyújtanék az egyhangú semmittevéssel is. Aztán eltelik még egy óra, és rádöbbenek, hogy lejárt a munkaidőm. Wow. Lehet hogy álmodok?
Alighanem egyszerre döntöm meg az átöltözési és a távozási rekordomat, ugyanis félretéve a szokásos figyelmességemet, szó nélkül száguldok ki az ajtón. Nincs itt. Nincs sehol. Még Lucyt sem látom, pedig igazán elmagyarázhatná, mi történt, szerintem egyikünk se halna bele. Ráadásul a kihalt utcák... maradjunk annyiban: nem túl bizalom gerjesztőek.
Mondtam már, hogy utálok gondolkodni?
Pár perc habozás után végül elindulok az erdő felé, minden mindegy alapon. Otthon is ugyanolyan veszélynek tenném ki magamat, ha nem nagyobbnak. Sheila valószínűleg a nappaliban van (mikor nekem "alkalmatlan", ő mindig ráér), márpedig egy pillantás, és már feltűnik neki hogy valami gáz van. Épp elég a rengeteg pletyka, ami körülöttünk leng, nem szorulok rá, hogy magával a ténnyel is tisztában legyen. Inkább megkeresem magát a tényt és kockáztatok. Tudnom kell, hogy jól van. Bizonytalan válasszal eddig sem értem be, nem is most fogom elkezdeni.
Jó, ha egyszer jártam eddig errefelé, de annyival én is tisztában vagyok hogy van egy frappáns kerülőút, ami végül rátér a nekem kedvező ösvényre - ha így közelítem meg, valószínűleg nem futok össze senkivel. Igen, bátrabban várom az ismeretlen támadókat, mint az ismerős pletykafészkeket. Esetleg fiú bandákat... Varázsolni tudok, de rugdosódni nem áll szándékomban, pláne, hogy sokra nem mennék vele. Enyhén szólva sem vagyok egy Super Woman, karizmám van, nem karizmom, a határozottságom pedig nem fog kimenteni, ha úgy adódik. Általában csak olyanok jönnek ide, akik már nem elég józanok a félelemérzethez, és ha arra se hallgatnak, az már rég halott ügy. Mindenképp óvatosnak kell lennem. Főleg, mert előreláthatólag sokáig itt fogok sétálgatni.
Amint beérek a sűrű lombok közé előhúzom a telefonomat és megírom Kellannak, itt leszek. Ennyi is elég, hisz ismer már annyira, hogy hozzáképzelje az ellentmondást nem tűrő hangsúlyt. Csak egy esetben nem jelenik meg. Mármint melegen ajánlom neki, hogy így legyen, vagy rosszban leszünk.
Már a fő ösvényre is rátérek, mikor végre mozgást észlelek. Azonnal körülpillantok, és meg is látom Kellant az egyik fa tetején, amint levigyorog rám. Egyszerre könnyebbülök meg és leszek eszméletlenül dühös, csakhogy alkalmam se adódik rá, hogy hangot adjak a felháborodásomnak, ugyanis tekintete jelentőség teljesen villan előre. Egy pillanat alatt bukkan fel a látóteremben egy fiú, és tűnik el balról Stevenson. Nagyszerű.
Először úgy döntök, egyszerűen csak elmegyek mellette, de olyan... nem is tudom. Késztetést érzek, hogy leszólítsam, szóval megtorpanok, várom, hogy elém érjen. Különben is, ahogy elnézem, velem egykorú lehet. Nem a legjobb az arcmemóriám, előfordulhat, hogy egy évfolyamtársam vagy hasonló.
- Szia! Minden rendben? - kérdezek rá aggodalmasan.  - Nyúzottnak tűnsz.

words: 503 | notes: ez se a legjobb, de valahol el kell kezdeni:D

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptySzomb. Jan. 11, 2014 6:53 pm

Samantha Hattaway & Daniel Preskott


"Az élet mindig rejteget meglepetéseket..!"


Mindent elkövettem azért, hogy újra emberi lehessek, hogy ne kelljen azoknak gyilkosként tekintenie rám, akikkel megismerkedtem, de nem ment.. egyszerűen nem megy. Amik történtek, amik ezidáig eljuttattak, csak azt keltik bennem, hogy muszáj mielőbb tennem valamit annak érdekében, hogy ne érjen több fájdalom engem. Eddig csak tűrtem, és tűrtem folyton, azért hogy ezáltal majd hátha megtanulom kezelni ezt az egész érzelmi szakaszt, de lehetetlen, hisz ha akarom, ha nem a fájdalom csak megjelenik a semmiből. Mi is bizonyítaná jobban, mint a Benjaminos eset! Rögtön fájt ahogy arra a napra gondoltam, amikor Bennek meghalt a felesége, és a gyermeke.. javarészt az én hibámból, és ez a tudat, ez a tett most belém égődött örökre. Muszáj voltam elengedni ezeket végre, és valami olyat tenni, amit lehet, hogy megbánok, de csak ezáltal lehettek az, aki vagyok, az akinek lennem kell. Lehet ez puszta rögtönzött kényszer, vagy totálisan elmebeteg tett, de én ezen nem fogok változtatni. Kikapcsoltam az érzelmeimet, ezáltal egy új vámpírrá váltam, egy új személyiségé, aki nem nyavalyog az élet okozta gondokon, aki nem törődik a szánalmas érzelmekkel, akit nem riaszt el a semmi. Megtanultam az életem alatt rengeteg cselt, trükköt, és ezeket alkalmazva lehettek majd a leginkább hasznos tag, vagyis vámpír, azoknak akik ismernek.. ha viszont változtatni szeretnének rajtam, nos sajnálom, mert arról már lekéstek. Ez lettem, ez leszek, és maradok, ha tetszik, ha nem! Tudom nem ez voltam még néhány nappal ezelőtt, de nem érdekel. Nem leszek egy szánalmas érző barom, akit bárki bármikor kihasználhat, átverhet, vagy pedig ugráltathat..
Lépteim lassúak, sőt már mindinkább úgy megyek, mintha ügyelnem kéne minden egyes lépésemre, mintha bármelyik percben összeeshetnék, mintha most tanulnék meg járni.. pedig nem. Mély levegőt véve haladok át a csendes erdőn, amelyben csak néhány állat mozgolódása adott hangot, és az én lépteim visszhangzottak, mint ha teljesen kihalt volna minden. Mondjuk az erdőben nem is szoktak annyira járkálni az emberek, hisz félnek, vagy pedig nem vállalják be azt, hogy bejöjjenek ide, inkább vadászokba lehet belebotlani. Az is ritka eset, mintsem gyakori. A napfény kiválóan bevilágítja előttem az utat, amelyet könnyedén kiveszek, és így haladok egyre beljebb, vagy pedig már magam sem tudom merre. Nincs konkrét elképzelésem a mai napra, csak úgy sétálgattok a gondolataimba meredve, miközben össze vagyok némileg zavarodva. Az idő pompás, csupán csak enyhe szellő fújása zavarja meg az összképet, de ez nem zavar nagy mértékben. A hajamba is néha-néha belekap, és érzem a bőrömön a hidegségét. Egy farmernadrág, egy fehér póló, és egy dzsekiből áll a cuccom. A dzseki is úgy, hogy fel sincs húzva a cipzár.. eszem ágában sem lenne rá, hogy meg tegyem.
Érzelem, érzelem.. milyen szép szó, és mily tökéletes lehet, ha valaki csak a jó oldalát tapasztalja meg. Nekem a rosszat kellett, a folytonos szenvedő oldalt, amely mindig végig mardosta a lelkemet, ami kikészített mára, ami teljesen tönkre vágott lelkileg. Óvatosan állok meg, és tekintek körbe a tájon. Mit keresek itt? Mit akarok magammal kezdeni? Mit tegyek, hogy rendbe legyek végre..? Kérdések, nos igen számtalannyi akad belőle, de válasz persze egyikre sincs. Olyan ez, mint egy keresztrejtvény.. amire megoldást kell találni, csak csupán annyi a különbség, hogy ezekre nem létezik, vagy legalább is én nem tudom rájuk. Nem sokára újból megindulok a tekintettemet a fákon jártatom végig, míg nem kiérek egy ösvényre, aminek az útvonalát lassan követni kezdem. Nem tudom merre vezet, vagy hogy hol fogok kikötni, de nem is érdekel. A lényeg a séta, a nyugalom, a béke, és a harmónia, amely körül vesz. Ezáltal tudok gondolkozni, és merengeni teljesen normálisan. Nos így haladok az úton előre..

// Remélem tetszik a kezdő, bár nem a legjobb Smile
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptySzomb. Szept. 28, 2013 11:20 am

Játék lezárva!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 8:32 pm

Ösvény Elijah1111_www.kepfeltoltes.hu_Ösvény Jason1111_www.kepfeltoltes.hu_
Elijah Mikaelson & Jason McAdams


Az erdő felé szegezem pontosan az íjamat; a nyíllal ellátva, s csak egy elengedésembe kerül mindösszesen, s az áldozatom megsebesül egy pillanat alatt. Várom, hogy jöjjön elő miközben felmérem az eshetőség százalékát.. Vagy ember, vagy pedig vámpír.. Ha ember, akkor nem fogja érteni, hogy mégis miért szegezem rá ezt a fegyvert, de ha vámpír, akkor viszont érzi a vér illatát, aminek szinte lehetetlen lenne ellenállnia, s rám támadna egy pillanat alatt, s még egy szem rebbenésembe sem kerülne. Ideges vagyok, s feszült, de ez érthető, hisz meg vagyok sebesülve, s kisebb eséllyel indulok azzal szemben, aki leselkedik rám a fák közül.. Kissé szaporábban ver a szívem, de nem a félelem miatt, inkább csak izgulok, hisz ez a játszma az életembe is kerülhet, bár őszintén szólva semmit sem ér az életem, ezért ha meg kell halnom meghalok. Vannak olyanok, akik bármit megadnának azért, hogy halhatatlanok lehessenek, s sokáig éljenek, de én nem azok közzé tartozom.. Nem félek a haláltól, sőt semmitől sem félek.. Faágak recsegése, léptek hangos hangja, ha halkabb lenne a léptek zaja, akkor talán meg sem hallanám, de kissé különlegesebb vagyok a többi embertől, hisz vadász vagyok. Ki vagyok képezve, s hallásom is kissé jobb, s a megérzésem szinte sosem csal, amint előlép az illető kissé meglepődök, de az arcomon ez meg sem jelenik, csak belül magamban döbbenek meg, hogy épp Elijaht terveztem felkeresni valamikor, amikor jobban leszek, s lám ő talál meg engem. Ez puszta véletlen vajon, vagy pedig pontosan tudta, hogy hol vagyok? Mindegy is. Figyelem a reakcióját, s nézem, ahogy megadóan felemeli a kezét, s végül a nevemet majd nem sokkal később már kérdését hallgatom. Lazítok a kezemben tartott íj fogásán, s elválasztom a nyilat az íjtól, majd egy mozdulattal a tegezbe helyezem vissza a nyilat, aztán már csak magamra helyezem a íjat.
-Üdvözlettem Elijah!-Mondom tisztelettel kissé megfűszerezve miközben őt nézem.-Egy hír miatt érkeztem a városba, de mivel kutattam kissé a város természetfeletti tagjai után, ezért arra is rájöttem, hogy itt tartózkodol.. Voltaképpen felkerestelek volna, de mivel ilyen állapotban vagyok, amint látod, sőt érzed, ezért nem nagyon készültem erőtlenül eléd állni..-Mondom komolysággal a hangomban.-De ha már itt vagy, akkor megemlíthettem számodra azt, hogy ideje teljesítened az ígéretedet, amit még régebben megfogadtál úgymond.-Megérteném őt, ha képtelen lenne rá, s ha jól is értesültem, akkor azóta Klausból hibrid lett, s emiatt nehezebb megölni, vagy talán lehetetlen, de ugyan mindegy, hisz próbálkozni azért lehet.. Bár ha Elijah egy meggyőző indokkal letud beszélni erről, akkor talán nem készülök majd a fivére megölésére.-Van családod, ősi vagy, és már több, mint ezer éve élsz.. Sok tapasztalattal rendelkezel, s jóval erősebb vagy mindenkinél ezen a földön; világon..-Nem is tudom, hogy mindezt most miért említem meg számára.. Mindig is bíztam benne, s ezt ő is jól tudja.-Irigyelek kissé, hisz te nem vagy egyedül, s nem vagy magányos, de nekem senkim sincs. Számomra az, akit Klaus megölt nagyon sokat jelentett, hisz bíztam benne, s szeretem..-Érzelem mentesség fedezhető fel a hangomban, hisz már hozzászoktam ahhoz, hogy körülöttem mindenki meghal.-Már csak te vagy az egyetlen olyan személy, akiben feltétel nélkül megbízom ezt vésd az eszedbe.. S ha most azt mondod, hogy képtelen vagy teljesíteni az ígéretedet, akkor elfogadom, hisz teljességgel megértenélek.-Mondom miközben a földre nézek egy pillanat erejéig aztán a tájat kémlelem. Őszinte voltam hozzá teljességgel, amit lehet, hogy nem kelletett volna, de már csak benne bízom, s jobb ha ezzel tisztábban van. Ha esetleg csalódom benne, vagy valamilyen formában átver azt képtelen lennék feldolgozni, s örökre elveszteném a bizalmam, amiből már szinte semmi sem maradt. Nekem már végül is mindegy, hisz lelkileg már megöltek..

//Bocsánat a reag minőségért, amiért nem lett jó, de remélem, azért valamennyire megfelel:)
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:07 pm



Jason and Elijah


- Itt van. – szólt bele a hang a telefonba, mire bólintottam, amit persze a vonal túlsó végén senki sem halott.
- Köszönöm, Theodore. – válaszoltam, majd elindultam a gardrób felé.
Nem akartam a legjobb öltönyömbe menni, s mivel már késő este volt, tudtam, úgysem találkozok senkivel a városba. Így hát, tőlem teljesen szokatlan módon farmer nadrágot húztam fel, és egy egyszerű, fekete galléros pólót.
Fura érzés volt belenézni a tükörbe. Mindig is a laza elegancia híve voltam, szinte sosem lehetett engem hanyag öltözetben látni. Nem tudnám megmondani a választ, valahogy így éreztem magam mindig szalonképesnek.
Ám most nem értem ár a tükörképemet csodálni. Elléptem a szekrénytől, felkaptam a kabátomat, s már ott sem voltam. Fontos dolgom volt, nem feltétlen életbevágó, de mindenképpen fontos.

Tíz perccel később, már az ösvényen voltam. Nem kellett nagyon keresnem, hisz a vér illata elvezetett a pontos helyre. Nem jöttem rögtön elő, egy pár pillanatig hallgattam még Jason megszaporázott szívverését. Elmosolyodtam.
Imádtam a vadászok habitusát. Mindegyik félt. Mert hát… mindenki fél a haláltól, főleg egy halandó, akit semmi nem véd meg. Mégis neki mennem a harcnak, odaállnak, és a rettegve, rohanó szívvel is, de küzdenek. Kissé szánalmas, de azért tiszteletre méltó dolog ez.
Halvány mosollyal arcomon léptem ki a fa mögül, miközben megadóan feltartottam kezem, jelezve, bátran tegye le az íjat, nem áll szándékomban bántani.
- Jason. – biccentettem finoman felé, miközben zsebre tettem kezemet. – Mi szél hozott? – kérdeztem csevegő hangon, miközben lassú járkálásba kezdtem.



Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyKedd Ápr. 02, 2013 6:30 pm

Ösvény Elijah1111_www.kepfeltoltes.hu_Ösvény Jason1111_www.kepfeltoltes.hu_
Elijah Mikaelson & Jason McAdams


Megsérültem.. Megsebesített balszerencsémre egy vámpír, de nem értem, hogy ez miért velem történik meg, s miért pont most.. Mindegy is, hisz végül megöltem, s átküldtem őt a túlvilágra; a pokolba, ahová tartózik, s ahová való.. Szinte még fáj a seb helye, de nem is nagyon foglalkozom vele, amikor inkább a gondolataim kötnek le. Szerencsémre a Mikaelsonok itt vannak a városba, ami azt jelenti, hogy Elijahnak ideje megtenni azt, amit megígért.. Az utolsó még számomra fontos személyt vesztettem el Klaus miatt.. A családomról meg évekkel ezelőtt hallottam utoljára, de nem is csodálkozom ezen, hisz direkt nem kerestem fel őket, s direkt nem érdeklődtem arról, hogy mi van velük, mert nem érdekeltek a szüleim. Főleg azok után, hogy.. Elég! Nem kínozhatom magamat folyton azokkal a gondolatokkal, amik már rég elmúltak, amiknek már rég vége szakadt. A múltban, vagyis 10 évvel ezelőtt saját akaratomból hagytam ott a családomat; az anyámat, az apámat, és a testvéremet.. Én magam mentem el, s hagytam ott mindent a szüleim miatt, akkor meg most mégis miért kínzom magamat azzal, hogy folyton rájuk emlékezem? Veszek egy mély levegőt, s gyalog vágok neki az erdőből kivezető útnak, bár fogalmam sincs, hogy mégis merre tartok éppenséggel..
El jött az idő, hogy Elijah teljesítse a szavát, ha nem teszi meg, akkor én teszem meg, hisz nem hagyhatom szó nélkül, hogy az egyetlen egy személyt, akivel szinte bármit képes voltam megosztani csak úgy elvette tőlem Klaus.. Annak idején Elijah letudott állítani, de most nem fogja tudni megtenni. Bosszúm ugyan csillapodott azóta, de mit sem változtat azon a tényen, hogy halott az, aki egykor még közel állt hozzám. Felfogom keresni Elijaht előbb vagy utóbb, de most erőtlen vagyok szinte, a megsebzés miatt, s le vagyok gyengülve mindenkivel szemben, bár azért ez a seb nem annyira súlyos, hisz van még rajtam elég bőven.. Ugyanabban a felsőbe vagyok még mindig, amiben megsebesítettek, ezért tiszta véres a ruhám, de nem nagyon bír zavarni jelen pillanatban. Legfeljebb egy vámpír nekem esik, és akkor mi van? Remek ínyenc fogása leszek a mai napra! Mindinkább úgy érzem, hogy eltévedek ebben az erdőben, s nem találok ki innen, de szokásomhoz híven élvezem ezt a helyzetet, hisz miért is ne élvezném, amikor kóborolhatok, s ki tudja kivel találkozom. A sebemre helyezem a kezem, amely még mindig fáj, s megállok, hogy egy fának dőlhessek pár percre. Pihenek, de csak néhány röpke pillanatig, mivel megzavar hirtelen egy hang; faágak recsegése.. Mégis ki az, aki ilyenkor nem bír nyugton maradni otthon, vagy valahol máshol? Úgy látszik ez a szerencse napom kisebb sikerrel, hisz ha vámpír, akkor érzi a levegőben terjedő vér illatát, s bármelyik percben nekem eshet, hogy szárazra szívjon. Ellököm magam a fától, s kissé gyorsabb tempóra váltva próbálok innen úgymond kijutni, s végül sikerül is, hisz egy ösvényen lyukadok ki.. Leveszem magamról az íjamat, s a tegezből előhúzok egy nyilat, amit végül az íjhoz erősítek aztán meghúzom, s majd az erdő felé szegezem. A lehető legjobb íjász vagyok, hisz képes vagyok bármilyen célpontot pontosan eltalálni, s nem ijedek meg semmitől, sőt senkitől sem, hisz számomra a félelem egyáltalán nem létezik. Újabb faág recsegések törik meg a csendet, s a hang irányába fordítom az íjamat. Valaki vagy követ, vagy csak véletlenül pont erre jár..
-Gyere elő!-Mondom határozottan miközben várom, hogy vagy csak az elmém játszik velem, vagy tényleg van itt valaki, s mindjárt nekem támad a vér illata miatt, vagy csak egy ártalmatlan ember kószál erre felé. Bármelyik is legyen az végül, én mindenre felkészültem úgy is..
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyVas. Márc. 10, 2013 12:02 am

Katherine & Lexi


Akármennyire hihetetlen, én is tudok ideges lenni. Katherine meglepett arcát nézve azon gondolkoztam, hogy akármennyire is próbálom néha csillapítani a dühömet, sokszor nem sikerül. De ez szerintem nem akkora tragédia, hiszen senki sem lehet mindig, mindenkor nyugodt, néha szükség van arra, hogy kiadjuk magunkból a feszültséget. Persze nem óriási feszkóra gondolok, hanem csak egy kis kirohanásra vagy kiabálásra. Nyugodtabb vagyok tőle, nem tornyosul fel bennem az idegesség és most még meg sem bántottam, hiszen Katherine-ről van szó...
Klaus...Hallottam már róla egyet s mást, de még sosem találkoztam vele, nem is ismerem. Legjobb tudomásaim szerint több, mint 1000 éves és mindent elér, amit akar, semmit nem hagy annyiban. Kíváncsi vagyok, hogy miért üldözte Katherine-t 500 évig, de semmi kedvem nincs belemenni a részletekbe. Megvonom a vállam, miközben a szemöldököm a magasba fut. Nem érdekel, hogy ő mennyi helyet ismer, ahová el lehet bújni, csak menjen innen és hagyjon békén, Az lenne a legjobb.
Elgondolkoztat az, hogy néha eltűntem pár évtizedre. Ez igaz, de azt mondtam, hogy mindig mellette voltam, amikor szüksége volt rá. Ismerem már Stefant annyira, hogy tudjam, mikor van rám szüksége, mikor nem tud megbirkózni egy gonddal, tudom azt, hogy mikor kell a segítségem.
-De ott voltam, amikor szüksége volt rám. Ennyi év ismertség és szoros barátság után Stefannal ismerem már annyira, hogy tudjam, mikor van rám szükség.-mondom most már teljes nyugalomban. Már lecsillapítottam magam, nem ér annyit, hogy felidegesítsem magam rajta. Csak mondja a magáét, egyik fülemen be, másikon ki!
Most már értem, hogy mit szerettek annyira Katherine-ben a Salvatorék. Mindig is tudtam Damonról, hogy kanos, ezt mindig sikerült bebizonyítania, és most már világos, hogy miért voltak erre a nőre szállva több évig. Stefan pedig...Stefan. Néha akarata ellenére is keresi a bajt.
A következő pillanatban egy mámorító illat csapja meg az orrom. Katherine vigyorogva nyomta a számhoz a hulla véres nyakát, majd a kérdése után már hiper-szuper gyorsasággal el is tűnt. Az évszázadok óta nem érzett illatot éreztem, aminek nagyon, de nagyon nehezen tudtam ellenállni. Nem tudom, hogy mi volt a jó ebben Katherine-nek, de sikerült elérnie azt, hogy elgyengüljek. A számról lenyaltam az édes ízű vért, a szemeim elsötétültek és a szemfogaim jóval nagyobbra nőttek. Viszont az utolsó pillanatban átfutott az agyamon valami. Mégpedig az, hogy a több évszázadi kitartás, a sok szenvedés, amit egyedül kellett végigcsinálnom, az mind kárba veszne. Ezzel a tettemmel tönkre tehetném az egész életemet, tudom, hogy teljesen kikelnék magamból és végleg elhagynám önmagamat. A merev test kicsúszik a kezeim közül én pedig amilyen gyorsan csak tudok, futok. Nem állok meg, meg sem fordulok, csak megyek egyenesen haza. Nem akarok elgyengülni, nem akarom azt, hogy elveszítsem a fejem az emberi vér miatt. Igen, már sokszor megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha... De ezzel semmi nem lenne jobb, maximum erősebb lennék, de nincs rá szükségem. Nekem minden jó úgy, ahogy most van.
JÁTÉK VÉGE!
JÁTÉKTÉR SZABAD!

Köszönöm a játékot, nagyon élveztem . (:
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyPént. Feb. 22, 2013 11:41 pm




Lexi & Katherine


Arrogánsan elmosolyodtam, mikor Lexi majdnemhogy kiabálni kezdett, ekkor bizonyosodott be számomra, hogy ő nem csak egyvalaki a kitalált vámpírok közül, akik sosem öltek és mindig nyugodtak, mindig tudják, mit tegyenek. Eddig Lexit is ilyennek tartottam, de aki így ki tud borulni a bosszantó hangnemem és pár odavetett sértegetés miatt, az tud kegyetlen is lenni. Én már emberként ilyen voltam: lobbanékony, hirtelen haragú, kiszámíthatatlan és veszélyes. Vámpírként ezek a tulajdonságaim csak felerősödtek, ezért félnek tőlem annyian. Ezek mellett persze jó tulajdonságaim is vannak, legalábbis én így tartom számon őket. Óvatosság, báj, kecsesség, játékosság és ravaszság. Pont azok, amik a túléléshez és a célok eléréséhez szükségesek.
- Elég jó tervet kell kieszelned, ha nekem akarsz ártani. Még Klausnak sem sikerült, pedig 500 éve üldöz és Klausról beszélünk. A föld leghatalmasabb, legrémisztőbb és legbefolyásosabb személyéről beszélünk. Ha neki nem sikerült végeznie velem - sőt megtalálni sem tudott - hogy gondolod, hogy neked sikerülne? - ráztam meg a fejem és halványan elmosolyodtam. A menekülés, bujdosás minden csínját-bínját elsajátítottam az évek során, van gyakorlatom benne. Ha valaki egyszer végez velem, hát biztos, hogy nem pár 300 éves vámpír lesz az. - Gyere utánam. Próbálj megölni, levadászni, nem fog sikerülni. Elég jól ismerem a legeldugottabb helyeket, nekem elhiheted.
Hirtelen Lexi és én is megváltoztattuk az arckifejezésünket, nyitottabban, kedvesebben álltunk egymáshoz, ha lehet ezt mondani. Mindig is érdekelt, mit látott Stefan Lexiben. Figyeltem őket éveken át és próbáltam rájönni, mitől olyan különleges a viszonyuk, mint anno nekem és Stefannak.
Vissza akartam kapni Stefant, de nem tudtam, hogy fogjak hozzá. Elvégre nem létezik jó mód arra, hogy közöld valakivel, aki 100 éve azt hitte halott vagy, hogy hoppá, mégis élek, nemde?
- Ez érdekes. Figyeltem őt és azért néha-néha eltűntél pár évtizedre. Nem voltál mindig ott neki, csak ha szüksége volt rád. - feleltem a gondolataimba merülve, de inkább a tényeket közöltem, mint a véleményem. Van egy olyan érzésem, hogy arra most nem kíváncsi.
A kérdése elgondolkodtatott. Már többször eszembe jutott, hogy miért szerettek annyira - többek között ők is - de mindig ugyanarra a lehetőségre jutok. - Szerintem azt, hogy mellettem sosem unatkoztak. Elérhetetlen voltam és izgalmas, ezt ők is jól tudták. Áttörtem az ártatlanságuk falán, olyan dolgokat mutattam nekik, amiket máshogy nem láthattak volna vagy nem élhettek volna át. Természetfeletti vagyok, különleges. Szexi, játékos és mégis ártatlan. Valld be, nem rossz kombináció. - mosolyodtam el, de a következő pillanatban már a hulla fölé hajoltam, felkaptam és Lexi előtt teremtem, a szájához emelve az ember csuklóját, ami még mindig véres volt. - Ne mondd, hogy még sosem jutott eszedbe. - vigyorodtam el, és már ott sem voltam. Kíváncsi vagyok, Lexi felett az ösztönei vagy a várszomja.
Remélem, az utóbbi.

Játék vége!
Köszönöm! (:

Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptySzer. Feb. 20, 2013 9:14 pm

Katherine & Lexi


Meglepődtem Katherine-n. Idáig teljesen azt hittem, hogy ő az a fajta vámpír, akit nem érdekel a jövő, nincsenek tervei, csak megy a csinos kis feje után és ha valami bajt okoz, egyszerűen lelép. De ahogyan az előbb említette, volt terve és gondolom mindig van. Biztos vagyok benne, hogy Mystic Fallsban is van valami tennivalója, ezért van itt. A véleményem szerint nem csak azért jött vissza, mert ezt a várost tekinti az otthonának. Nem úgy néz ki, mint aki csak úgy visszajön, mint megtudtam, mindig tervez valamit, így biztosan van valami célja Mystic Fallsban is.
Idegesen megforgattam a szemem, hiszen nem tudtam erre mit mondani. Ezt a szócsatát most ő nyerte, elismerem, de akkor sem hagyom annyiban. Nem fog felidegesíteni egy 500 éves vámpír, aki a legjobb barátomat kihasználta.
Próbáltam nyugodt maradni, miközben Katherine egyre bunkóbb stílusban válaszolt a kérdésemre. Jól gondoltam, elmondta, hogy mindig van terve. Valamit beszélt nekem az abc-ről, de igazából nem értettem, nem is oda figyeltem. Erre is csak egy szemforgatással válaszoltam, nem akartam hosszú percekig tartó szócsatát vívni vele, hiszen úgyis annyi lenne a vége, hogy felidegesítem magam rajta. Gyakran lobbanékony vagyok, ha valaki normálatlan hangnemben beszél velem oktalanul.
Viszont a következő mondata hallatán igazán felment bennem a pumpa. Miért kéne rá felkészülni? Az oké, hogy az emberek egy csettintésére azt csinálják, amit ő szeretne, de én nem fogom hagyni magam. Nem fogok felkészülni egy olyan emberre, akitől egyáltalán nem félek, hiszen nincs okom felkészülni rá.
Sosem bírtam az ilyen kis ribancokat, akik kihasználják az embereket, minden rosszat megteszek, ami lehetséges és lépten-nyomon embereket gyilkol és kiszívja a vérüket. Idegesen sóhajtottam egyet, majd közelebb léptem hozzá, és villámokat szóró szemekkel szólaltam meg.
-Na idefigyelj. Nem tudom, hogy miért gondolsz magadról ilyen sokat, de rohadtul nem szertetem, ha valakire fel kell készülnöm.. Szóval ajánlom, hogy szállj le rólam, vagy megbánod és nem érdekel, hogy idősebb vagy nálam.- sziszegem idegesen, majd hátrébb lépkedek. Jól esett kiadni magamból a dühöt, és most az egyszer az sem érdekel, ha valami következménye lesz.
Katherine egy fának dőlve méreget, és valamin nagyon gondolkozik, de pár pillanat múlva feltesz nekem egy kérdést. Pár pillanatig gondolkozok a válaszomon, majd megszólalok.
-Erre nem igazán tudok válaszolni, kérdezd Stefant. Talán azt szereti bennem, hogy mindig mellette állok és segítek neki.-mondom kivételesen normális hangnemben. Gondolataim Stefan felé vándorolnak. Régen láttam már őt és hiányzik a társasága. Örülök, hogy visszakaptam őt is és az egész életemet is, de a visszatérésem óta még egyszer sem láttam. Aggódom érte, hiszen nem tudom, hogy mi van vele, félek, hogy valami őrültséget csinált. Mindig is kötelességemnek éreztem azt, hogy vigyázzak rá és törődjek vele, de az utóbbi időben elhanyagoltuk egymást, nem találkoztunk, nem beszéltünk és hiányzik...
Egy grimasszal az arcomon néztem Katherine szemébe, mert én úgyszintén nem értettem, hogy mit szeretett benne annyira Stefan és Damon olyan sokáig. Undok és szemét hangneme van, viszont elég csinos lány, ezt beismerem. Ezt gondolom ő is tudja, így csavarja el az áldozatainak a fejét, mielőtt kegyetlenül végez velük. Undorítónak találom, hogy minden férfivel kikezd, mielőtt végez velük. Felvont szemöldökkel néztem a szemébe, majd én is kérdeztem tőle.
-És benned mit szeretett annyira Stefan és Damon is? Mend a kettőjükkel játszottál, kihasználtad őket, majd otthagytad őket. -dörgöltem az orra alá azokat, amiket még régebben tett. Bár nem hiszem, hogy megbánta, azóta úgy látom semmit nem változott, mert egy ember vérét szívva láttam meg először élőben...
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyPént. Feb. 15, 2013 9:19 pm



Lexi & Katherine


Think about it. I'm not Elena.



Lexi még tudatlanabb, mint hittem. Azt hittem a Salvatore testvérek felvilágosították minden fontos tudnivalóról velem kapcsolatban, de most mélységesen csalódtam bennük. Lexi hármunk történetének még a felét sem ismeri, itt lenne az ideje, hogy valaki végre beavassa.
- Egy kis történelemlecke, drágám. Nem voltam bezárva egy rohadt percig sem abba az elátkozott templomba, ahol a többiek porrá égtek. Mindig gondoskodtam a biztonságomról, szerinted olyan tudatlan voltam, hogy még csak nem is sejtettem, mire készülnek a falu emberei? Szerinted tétlenül vártam a végkifejletet? - hitetlenül megráztam a fejem, még a gondolat is elképzelhetetlen volt, hogy várjam a támadókat, de ne cselekedjek. Sosem tennék ilyet, az évszázadok során megtanultam, hogy igazán csakis magamban bízhatok. Ha sorra veszem a kapcsolataimat, mikor bízni kezdtem, mindig csalódás lett a vége.
Elijah. Csak arra használt, hogy Klaus közel kerülhessen hozzám és megölhessen, egy oltáron áldozza fel a testem minden egyes csepp vérét. Elijah ugyan talán érzett valami irántam, hisz szerzett egy bájitalt, ami elvileg visszahozott volna a halálból, emberként, de nem csoda, hogy ezek után már nem bíztam benne. Inkább a vámpírrá változás lehetőségét ragadtam meg, hisz az biztos, 100%-os megoldás volt a túlélésre és biztosíték az örök és fizikailag fájdalommentes életre.
Klaus. Azt hiszem, részleteznem sem kell. Mindig is nemes, gazdag és befolyásos párra vágytam, de az nem szerepelt a terveim közt, hogy Ősi vámpír lesz, aki az életemet akarja elvenni tőlem.
- Az maradjon az én gondom, rendben? Legyen elég annyit tudnod, hogy én mindig mindent okkal teszek. Mindig van tervem a, b és c tervem. De ha ezek elbuknak, ott van a d, e, f és így tovább. Az ábécével tisztában vagy, ugye? - válaszoltam ugyanolyan cinikusan, ahogy ő kérdezett engem és egy bájos szemforgatással zártam rövidre a társalgást arról, hogy mégis mi a francot keresek itt.
- Nem szeretek veszíteni Lexi és nem is szoktam gyakran. Jobb, ha felkészülsz rám, mint mindenki más teszi, aki ismer. - hátamat egy fának vetem és Lexit méregetem. Végignézek rajta újra és újra, próbálom kitalálni, mit szeretett benne Stefan. Én eddig egy tulajdonságot sem találtam annyira érdekesnek, hogy éveket töltsek vele.
- Tulajdonképpen mit szeret benned annyira Stefan?
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 4:20 pm

Katherine & Lexi

Hányingerem van az olyan emberektől, akik úgy adják elő magukat, mintha a világ urai lennének. Ilyen például Katherine, a gúnyos hangneme rosszabb, mint Damoné. Bár Damonét kezdem megszokni, sőt, néha még szórakoztató is, de Katherine túl megy minden határon. Úgy beszél, mint a kutyákkal, ez felettébb idegesítő és szörnyen visszataszító. Nem is értem, hogy annak idején Stefan és Damon hogy szerethetett bele ebe a nőszemélybe, hiszen ha én lettem volna a helyükben, a lábam nem érte volna a földet, olyan gyorsan mentem volna el még a közeléből is. Bár lehet, hogy akkor még normális volt. Sosem ismertem őt, csupán onnan, amikor Stefan mesélt róla. De most, hogy szemtől-szemben állok vele, legszívesebben hátat fordítanék és elmennék, hiszen nekem ennyi elég is volt belőle. De ha ő is ilyen, akkor én is bunkó leszek, ne várja el tőlem, hogy jópofizzak neki.
-Hmm... Akkor nem haltál meg? És több száz évig egy templomba voltál bezárva több tucat vámpírral? Szegénykém...-mondtam ironikus hangnembe. Úgy érzem sosem fogom kedvelni őt, még akkor sem, ha esetleg megváltozik, bár az lehetetlen, hiszen nem tud egy ember -vagy az ő esetében nem ember- annyit változni.
Hatalom az áldozat felett? Ugyan már! Mindenki tudja, hogy egy vámpír azért gyilkol, mert nem bírja azt, hogy emberekkel van körülvéve és ezáltal mindig érzi a vér bódító illatát, ami egy vérszívónak jobb , mint a legjobb illatú illatosító. Bár lehet, hogy ez is szerepet játszik abban, hogy embereket öl, de mégis csak egy vámpírról beszélünk. Köztudott, hogy szükségünk van a vérre, még akkor is, ha ez egy emberölést jelent. Viszont nem volt kedvem ezen vitázni vele, minél előbb szabadulni akartam. Elfojtottam egy gúnyos vigyort, mit mondjak, nem annyira sikerült.
Mindig vissza fog térni? Remek... Nincs elég veszély Mystic Fallsban, még ő is kell ide...
-Micsoda öröm.-mondom a lehető legtöbb gúnnyal a hangomban.
-Ennek bizonyára mindenki nagyon örül... De nem értek valamit. Mit fogsz te itt csinálni az emberek átverésén, kihasználásán és megölésén kívül? Ezt fejtsd ki nekem légyszíves.- mondom cinikusan, majd felvonom a szemöldököm és a karomat összefonom a mellkasom előtt. Kíváncsi vagyok mit fog válaszolni, hisz fogalmam sincs minek marad itt, mi köti ide azon kívül, hogy itt született. Meg nem is a Salvatore tesókat akarja őrületbe kergetni... Akkor mi a célja?
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyPént. Feb. 08, 2013 1:08 am



Lexi & Katherine


Think about it. I'm not Elena.



- Talált, süllyedt. - kezdtem el bólogatni és elmosolyodtam, mikor végre kimondta a nevem. Sokáig tartott... Lexi vajon mennyi részét ismeri a történetnek? Mire visszajöttem Mystic Fallsba, ő már halott volt, szóval nem is tudja, hogy valójában sosem haltam meg. A kamu halálom előtt sem találkoztunk soha, tehát az egyetlen hasonmás, akihez valaha szerencséje volt, az Elena Gilbert, már ha azt, hogy vele találkozott, szerencsének lehetne nevezni. Én inkább balszerencsének mondanám, bár van, aki nem így gondolja.
Stefan és Damon például bármit megtennének érte, még egymás ellen is fordulnának, ahogyan akkor is tették, mikor értem folyt a harc. Kíváncsi vagyok, mikor látják be végre, hogy azért szerettek bele Elenába, mert azt hiszik, pótolhat engem. Mert így van, különben miért másért járnának egy ugyanolyan lánnyal, mint én, mikor több ezer másik szaladgál kint a világban?
- Képzeld, nem. Sajnos lemaradtál a visszatérésemről. Miért is? - kérdeztem és összeráncoltam a szemöldököm, gondolkodást tettetve dörzsöltem meg az állam, majd megszólaltam - Jaj, bocsi. Elfelejtettem, hogy meghaltál. - válaszoltam neki ugyanolyan gúnyosan, ahogy ő tette.
Annyi ellenszenvet érzek Lexi iránt, amennyit csak kevés ember iránt éreztem eddig. Nem olyan erőset, mint Klaus iránt, azt senki sem tudja felülmúlni, de... vetekszik Elenával, azt hiszem.
Játszottam Stefannal és Damonnel, igen. Mindig ezt csinálom, mert ha túl komolyan veszem a dolgokat, előbb-utóbb utolér a végzet, a halál. De a játék és az érzelmek nem zárják ki egymást. Szerelmes voltam mindkettő Salvatore fivérbe és csak magamra gondoltam, mindkettőjüket magamnak akartam és szerintem meg is kaptam érte a büntetésem. Elvesztettem őket és most Elenánál van mindkettőjüknek a szíve.
- Képzeld el, le tudok állni, Lexi, csak nem akarok. Azért, mert te nem szeretsz ölni, más még élvezheti a gyilkolást. Én élvezem. Nem csak a vér miatt csinálom, hanem azért is, mert így az én kezemben van a hatalom az áldozataim fölött.
Kérdése hallatára megforgattam a szemem. Az miért nem jut eszébe senkinek, hogy bennük nem volt annyi tartás, hogy hátat fordítsanak nekem? Miért engem okolnak mindig, amiért egymás ellen fordultak? Ha akarták volna, mindketten visszatérhettek volna a normális életükhöz, nélkülem.
- Nem hozzájuk jöttem. Semmi közöd nincs ahhoz, hogy miért vagyok itt. Ezt a várost tekintem az egyik otthonomnak, időnként visszatérek. Mindig vissza fogok.

||Nézd el, késő van. (;||
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyHétf. Feb. 04, 2013 9:53 pm

Katherine & Lexi
The monster and the helper...


Ez a személy biztos, hogy nem Elena volt. Teljesen máshogy ismertem meg. Ő egy másik ember. Kizárt, hogy ő Elena. Sok gondolat volt a fejemben, de csak egy kérdése akartam tudni a választ. Ki ez itt előttem...?
A kérdésemre szinte azonnal megkaptam a választ. Pár száz évvel idősebb? Ez csakis egy személy lehet, hiszen tetőtől talpig egy kiköpött Elena áll előttem, de mégsem ő az.
-Katherine...-ejtettem ki a számon a nevét lassan, tágra nyílt szemekkel. Mit keres ez itt? Hiszen neki halottnak kéne lenni. Én úgy tudtam, hogy elégették az összes vámpírt akkor egy templomban. Ezek szerint mégsem. De hogy került ide?
-Te hogy kerülsz ide? Nem elégtél abban a templomban?-kérdezem gúnyosan.
Mindig is utáltam Katherine-t attól függetlenül, hogy még sosem találkoztam vele. Miatta szenvedett Stefan és Damon évtizedeken keresztül. Ez nekem elég indok arra, hogy ne kedveljem. Ugyanis Stefan a legjobb barátom, rossz volt őt úgy látni, hogy tudom, hogy nem boldog. Tudtam, hogy minden egyes mosolyában és nevetésében ott volt a fájdalom, amit ez a nőszemély okozott neki. Damon pedig...Damon. Igaz, hogy nem igazán voltunk jóban, de a kapcsolatunk kezd rendeződni talán túlságosan is és így visszagondolva a szívem mélyén őt is rossz volt látni Katherine 'halála' után.
Nem tetszett az előttem álló vámpír hangneme. Honnan tudhattam volna, hogy ő nem Elena? Végül is ugyan úgy néznek ki, meg sem lehet őket különböztetni, kivéve ha megszólalnak. Katherine stílusa sokkal flegmább és nagyképűbb, mint Elenáé. Igaz, hogy nem annyira ismerem Elenát, de már tudom, hogy neki milyen a beszédstílusa.
-Ugye tudod, hogy ezt sosem fogom elhinni... Amerre mész, halott emberek vannak. Ez annak a jele, hogy soha nem tudtál leállni. Soha.-mondom gúnyosan és az egyik szemöldökömet felhúzva ugyanolyan gúnyosan bólogatok. Ezt ő sem gondolhatta komolyan, hogy le tud állni...
A kérdésemre már feleslegesen válaszol, hiszen már tudom, hogy ő nem Elena, hanem egy sokkal rosszabb nő, aki kegyetlen és bunkó az emberekkel. Csak hozzá hasonlóan megforgatom a szemem.
-Remélem nem Stefan én Damon életét jössz elrontani... Más miatt minek jönnél Mystic Falls-ba?-kérdezem gúnyosan. Tényleg remélem nem ez a célja. De ha mégis, akkor biztos, hogy meg fogom állítani... Nem hagyom, hogy újra belerondítson mindenkinek az életébe...
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyHétf. Feb. 04, 2013 3:55 pm



Lexi & Katherine


Think about it. I'm not Elena.



Annyira idegesítő, ha az embernek van egy hasonmása. Tudom, én is az vagyok, de Tatia már nem él, ezért nem keverik össze velem. Engem viszont mindenki Elenának néz és ez irritáló. Olyan, mintha én csak másodlagos lennék, mintha az én létezésemről már mindenki megfeledkezett volna, holott hamarabb, sokkal hamarabb ezen a Földön voltam már mint Elena, többen ismernek. 500 évig én voltam az egyetlen Petrova hasonmás a Földön, akkor az összes természetfeletti, aki meglátott, tudta, hogy én vagyok Katerina. Tudták, hogy ki vagyok, hírnevem volt és tartottak tőlem. Ahol csak jártam férfiak százai, talán ezrei omlottak a lábam elé, csak hogy megkaphassanak, akár csak egy éjszakára is.
- Elena? Ugyan, tőled többet vártam. - feleltem lenézően. - Pár száz évvel idősebb vagyok, mint ő. Sőt, még nálad is. - vámpírgyorsasággal a hulla előtt termettem, majd a ragadozók kecsességével, bájával és szépségével lépkedtem Lexi felé, mintha én lennék a világon a legfélelmetesebb és - a magam módján - tényleg az vagyok.
- Ha azt mondom, le tudok állni, akkor le tudok állni. Nem érted, én nem olyan vagyok mint Elena. Én nem Elena vagyok, szívem. - tovább lépkedtem felé lassan és közben végig a szemébe néztem.
Lexinek, mint a legtöbb embernek megvolt rólam a véleménye. Összerakták a látottakból és a hallottakból, anélkül, hogy egy szót is beszéltek volna velem. Akármennyire rossz is vagyok, sosem vonok le következtetést mások mondandója alapján, pedig lehet, hogy néha segítene a túlélésben. Például ha annak idején, mikor Elijahhal és Klaussal találkoztam, hittem volna a rosszindulatú pletykáknak és bíztam volna rossz előérzetemben, most nem kellene menekülnöm.
- Mióta...? Nos, lássuk csak. 500 éve. Plusz mínusz 10 év. Egy idő után már nem igazán számoltam, gondolom megérted. - elnevettem magam és megforgattam a szemeimet. Ha ezek után sem éri meg, amit mondani akarok, nos... akkor igaz, amit a manapság a szőkékről mondanak.
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 9:48 pm

Katherine & Lexi
The monster and the helper...


Mókusvadászat... Elfogyott a tasakos vér, ezért vagyok most itt. Utálok állatvérrel táplálkozni, de muszáj. Soha nem ölök embereket. Talán így nem gondolom magam akkora szörnyetegnek, mint amekkora igazából vagyok. Bár sosem volt bajom a vámpírsággal, de azért engem is megviselne, ha megölnék valakit.
A távolból valami motoszkálást hallottam és nem sokára megláttam nem messze tőlem egy nyulat. Nem olyan jó fogás, de megteszi. Halkan az apró állat felé lépkedtem, majd egy gyors mozdulattal lecsaptam rá. Szemfogaim nagyobbra nőttek, tekintetem elsötétült. Az állat egyik erébe mélyesztettem a fogam, majd kiszívtam az összes vérét. Sokkal rosszabb, mint a tasakos vér. Szinte alig éreztem, hogy táplálkoztam, de reménykedek benne, hogy ki fog tartani addig, amíg nem jutok rendes vérhez. Másrészt azért rosszabb, mert az íze elve sokkal másabb, mint az emberi vérnek.
A következő pillanatban különös zajok ütik meg a fülemet. Ismerős hang hallatszik nem is olyan messziről. Az egyik fa mögé suhanok és meglátok egy lányt, aki éppen egy embert igézett meg. Nagyon hasonlított valakire... Nagyon hasonlított Elenára. De Elena vámpír? És embervért iszik? Mióta? És miért? Sok kérdés jutott még eszembe, de ahelyett, hogy ezeken gondolkoznék, közelebb megyek hozzá. Haja nem a megszokott egyenes. És a stílusa sem a régi. Sokkal gúnyosabban beszél, ezt nem tudom hova tenni.
-Elena? Mi történt veled...?- kérdezem döbbenten. Majd a földön fekvő halott embert látva gúnyosan felnevettem. Még hogy le tud állni... Látom...
-Nem hinném, hogy le tudsz állni... Különben nem lenne itt ez a halott ember.-mondom én is gúnyosan, hiszen ő is ezt tette. Ne várja el tőlem, hogy kedves legyek vele, ha ő is ilyen.
A halálomat emlegeti, amire fura érzés hasít belém. Hiszen már olyan sok minden történt velem azóta. Nem is szoktam már azon gondolkodni, örülök, hogy újra itt lehetek.
-Igen, meghaltam... De visszajöttem. Nem szabadul tőlem senki.- mondtam úgy, mintha világuralomra szeretnék törni. Pedig nincsen semmi ilyen célom...
Nem értettem Elenát... Nem tudtam miért viselkedik így és miért iszik embervért. Igaz, hogy nem annyira ismerem, mint például Stefan, de akkor is... Nem ilyennek ismertem meg.
-És te mióta vagy vámpír? És miért emberi vért iszol?- kérdeztem csodálkozva. Vagy velem van a baj, és teljesen félreismertem Elenát, vagy pedig a vámpírság teljesen megváltoztatta őt. Én a másodikra tippelnék, de semmi nem biztos...
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyVas. Jan. 27, 2013 10:05 pm



Lexi & Katherine


Think about it. I'm not Elena.



Turistákra vadászni mindig vicces. Tőlem várják, hogy segítsek nekik tájékozódni, pedig én vagyok az, aki könyörtelenül megöli őket. A mai emberek annyira naivak, önteltek, hiszékenyek és buták. Mikor én voltam ember, az 1500-as évek környékén, mi féltünk a természetfelettiektől. Hittünk a mágiában és tartottunk tőle. Mindenki úgy vigyázott a családjára, ahogyan ma már el sem tudnák képzelni, nem mellesleg pedig udvariasak voltunk. A férfiak vigyáztak a nőkre, apák a gyermekeikre, férjek a feleségeikre. A férfiak udvaroltak nekünk, hölgyeknek és nem bújtattak rögtön ágyba.
Persze mindig is voltak és vannak kivételek. Én például nem szerettem sokáig húzni az időt. Ha valaki engem akart, elég volt pár napig udvarolnia, nem kellett hetekig. Mindig is hülyeségnek tartottam, hogyha egy nőnek szimpatikus egy fiú, miért húzza az időt, miért nem omlik a karjaiba rövid időn belül?
Egyszer csak hangok szakították félbe a gondolataimat. Két férfi volt az, beszélgettek és nevettek. Amint látótávolságon belülre kerültek, felvettem a ragadozópózt és rájuk vetettem magam. Először az egyikük nyakába mélyesztettem a szemfogam és szívtam az édes, életadó vért.
Hihetetlen, hogy még 500 év után sem tudok hozzászokni a vér ízéhez. Annyira édes, finom és magával ragadó az íze... legszívesebben napjában tízszer is vadásznék, de az életben ás örömök is vannak a véren kívül.
A férfit holtan esett össze a kezeim között, egy csepp vér sem maradt a testében. Elengedtem és hangos puffanással ért földet. A másik riadtan nézett rám, mozdulni sem tudott a megdöbbenéstől és a félelemtől.
- Veled mi legyen, drágám? - nézek a férfi szemébe, ördögien mosolygok és letörlöm a vért az ajkaimról.
- Oké, szerencsenapod van. Életben maradhatsz. - lépkedtem hozzá lassan, majd elkaptam a nyakát és kényszerítettem, hogy a szemembe nézzem - A barátos megtámadta egy vadállat, meghalt. Fogalmad sincs, milyen állat lehetett vagy honnan jött. Te felugrottál egy fára, ahol nem ért el, azért nem lett semmi bajod. Engem elfelejtesz, soha nem láttál. Nem tudsz a vámpírokról és semmilyen más természetfelettiről. - igéztem meg, majd elengedtem és mire egyet pislogott, már méterekkel arrébb jártam.
Egy szőke nő bukkant fel az ösvényen, velem szemben. Úgy nézett ki, mint Lexi... Láttam a koncerten, ahol Stefant figyeltem. De azt hittem, őt megölte Damon... Mégsem így történt?
- Nekem nincs szükségem mókusdiétára. Le tudok állni, ha akarok, Lexi. - a hangomba annyi gúnyt sűrítettem, amennyi csak tőlem tellett és hangsúlyoztam a nevét. Mi a francot keres ez itt? Sosem volt szimpatikus és úgy hallottam, én sem neki. Stefan sokat mesélhetett rólam, hiszen Lexi nem olyan, aki első hallásra vagy látásra ítél meg valakit.
Ő az eltévedt lelkek pásztora, a mintavámpír, aki segít a bajbajutottakon, a vérszomjjal küzdőkön.
- Azt hittem, halott vagy. – döntöttem oldalra a fejem és az arcát kémleltem. Nem tudom, Stefan miért bízott benne, miért hagyta, hogy ez a nő segítsen neki. Nem olyan szép, mint amilyet Stefan érdemel.
Lehet, hogy megvetem Elenát, de ő szép. Csak is az lehet, hisz az én külsőmet „örökölte”. A Petrova-vérvonalban mindig is az átlagnál szebb lányok születtek, de a hasonmások szépségét semelyikük sem múlta felül.


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 02, 2013 11:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptySzer. Jan. 09, 2013 4:46 pm

Tyler Lockwood & Alaric Saltzman


Emberként igazán könnyebb volt az élet, s minden másabb volt.. Igaz, hogy szellemként még könnyebb, de valahogy vágyók arra, hogy újra élhessek, s úgy érzem, mintha ezzel csak egy vágyat, sőt álmot kergetnék, amit nem érhettek el, olyan mintha ez az álom egyre messzebb és messzebb kerülne tőlem. De vajon vissza jöhettek-e az élők közé? Vajon lehet-e belőlem az a régi önmagam, aki a halálom előtt voltam még emberként? Nem akarom a Mikaelsonokat legyilkolni, csak élni akarok úgy mint régen, amikor még ember voltam, s nem egy vámpír.. Újra csak egy történelem tanár akarok lenni, aki éli az életét, aki ügyel Jeremyre és Elenára, aki néha vámpírokra vadászik és mindeközben Damonnel vagyok, a barátommal.. Miért kellett nekem meghalnom? Teszem fel a kérdést, de válasz nincs rá, s valahogy vissza kéne jönnöm az élők közé is, csak hogy? Hogyan élhetnék újra? Esetleg, ha felkeressek egy boszorkányt, akkor lehet, hogy van esély arra, hogy újra élhessek, de eléggé kockázatos is lehet ez az egész és hát nem tudom, hogy képes lenne-e engem visszahozni valaki. Tylert figyelem, aki érzi, hogy itt vagyok, de nem lát, s nem is hallana meg.. Nem is értem, hogy miért figyelem őt, s legfőképpen miért ijesztgetem.. Mondjuk ez nem olyan rémisztgetés, de hát akkor is érez engem, s ettől egyszerűen megijed. Persze én akárhogy is akarnék megszólalni nem tudnék, hisz csak egy szellem vagyok.. Egy sima szellem és semmi több, s mindezek ellenére élőnek mondhatóm magam olyan szinten, hogy az élők közt lehettek, de az élők tudomást sem vesznek rólam.. Sétálhattok köztük vagy átmehettek rajtuk, de nem látnak, se nem hallanak. Akár próbálkozhatnék mindenhogy nem menne, hisz sosem fognak látni engem, sőt hallani sem fognak. Miközben gondolkozva állok egy helyben Tylert figyelem, aki egyszer csak fel áll és elindul az ösvényen. Gondolkozás nélkül utána indulok és faágak recsegését lehet hallani, s ekkor hirtelen Tyler megfordul, de nyilván való, hogy nem lát engem, ezért újból megindul, s én még mindig követtem őt. Hirtelen kiabálni kezd, hogy ez egy nagyon rossz vicc.. Érez, de nem hall, s nem lát.. Gyorsabb tempóra váltva megy előre és egyszer csak a földre esik. Egy kis idő elteltével felpattan és folytatja az útját, de én már nem megyek utána, hisz nincs értelme őt követnem. Nincs értelme annak, hogy utána menjek, hisz úgy sem tudok kezdeni semmit sem azzal, hogy itt van.. Egy boszorkány kell nekem, de minél előbb! Fel kéne keresnem egy boszorkányt, aki a városban van jelenleg és ha megkérem, akkor remélhetőleg csak visszahoz vagy talán nem, de muszáj egy próbát tennem. Muszáj újra élnem.. Elindulok a város felé vezető úton és csak egy cél vezérrel, hogy találjak egy boszorkányt, aki visszahoz az élők közé, ha ez egyáltalán lehetséges.. Ezennel belevágok és legyen, aminek lennie kell! Vagy újra élek vagy örökre szellem maradok.. Vajon melyik lesz igaz? Lassú léptekkel megyek és csak egyre koncentrálok mind végig.. Egy a cél..

Játék Vége!
Játéktér Szabad!

//Semmi baj! Köszönöm a játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
Tyler_Lockwood

Tyler_Lockwood
Take care, cuz' I'm a(n)...

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 3:37 pm


Tyler & Alaric



Éreztem. Éreztem, hogy van valaki vagy valami körülöttem, de nem láthatom. Ez az érzés nyugtalanná tett. Semmit nem tudtam csinálni ellene. Próbáltam magammal elhitetni, hogy nincs itt semmit, de nem ment. Kezdtem magam őrültnek nézni, mivel az ember nem minden nap érzi úgy, hogy egy olyan személy van a közelében, akit nem lát.
Még mindig a kövön ülök, de kezdek unatkozni. Nem akarok még hazamenni, így tovább sétálok az ösvényen. A hátam mögül a faágak recsegését hallom, ezért villám sebességgel hátra fordulok. Nincs ott semmi. Ijedten nézek magam elé, hiszen most vagy képzelődök, vagy valaki egy nagyon rossz viccet akar elsütni. Valahogy én rögtön az elsőre gondolok.
Tovább lépkedek bizonytalanul, de nagyon-nagyon rosszul érzem magam. Hirtelen felmegy bennem a pumpa és elkiabálom magam.
-Na jó, ez egy nagyon rossz vicc!-kiabálok a semmibe feleslegesen. Idegesen tovább lépkedek és gyorsabb tempóra váltok. Megbotlok egy fadarabban és a földre esek. A térdem éppen egy éles kőre érkezik, így felsérti azt. Elkezd belőle folyni a vér, de szinte azonnal begyógyul a seb a hibridségemnek köszönhetően. Felpattanok, majd tovább folytatom az utamat. Lépteimet szaporábbra veszem, és inkább a házunk felé indulok. Elegem van ebből az egészből. Nem akarok megőrülni, ez a hely pedig nagyon unszimpatikus most nekem. Fogalmam sincs mi van itt, de van valami a levegőben is. Valami szokatlan, megmagyarázhatatlan dolog.
Elmélkedésemet az a tény zavarja meg, hogy nem messze vagyok az otthonomtól. Már rutinosan fordulok be az utcába, és lelassítom lépteimet. Egyre jobban kezdek lenyugodni, már nincs semmilyen fura érzésem. Az ismerős ház felé már nyugodt léptekkel haladok, majd ugyanolyan nyugodtsággal lépem át a küszöböt. Bezárom az ajtót, majd a konyha felé veszem az irányt, ahol iszok pár kortyot. Így visszagondolva nagyon szánalmas voltam, ahogy beijedtem. Ez nem én voltam. De a hatalmába kerített az a bizonyos dolog, amiről valószínűleg sosem fogom megtudni, hogy mi volt.

JÁTÉK VÉGE!

(sajnálom, hogy ilyen hamar lezártam, remélem nem haragszol, csak ehhez a játékhoz nagyon nem volt ihletem úgy, hogy nem beszélünk meg nem láthatlak téged:( mégegyszer bocsi!Sad )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ösvény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Folyó menti ösvény

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Külterületek-