No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Klaus szobája EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Klaus szobája EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Klaus szobája EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Klaus szobája EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Klaus szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Klaus szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Klaus szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Klaus szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Klaus szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Klaus szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyHétf. Dec. 17, 2012 5:48 pm

Kol nagyon jó hatással van, de sikerült zavarba hoznia. Még hogy szép? Én a szépség két külön fogalom. Megtanultam magam elfogadni olyannak, amilyen vagyok. Lehet Kolnak igaza van, és tudom, hogy nem ok nélkül mondta nekem. Láttam, ahogy többször is végigmért, és ha nem lenne neki Katherine, nekem pedig a bátyja, most tuti egy pár lennénk. Talán tényleg jobb lenne, egy férfi az életemben. Talán akkor megtanulnám elfogadni magam, áh, miket gondolok már megint?!
- Köszönöm a ruhát! Tényleg tetszik! Nem szeretném ha még egy testvéreddel össze vesznél miattam! - felelem neki.
- Ha már ruhák, az én szekrényemet még nem is láttam! Ha már itt tartunk szívesen megnézném a te szekrényedet! Az a tippem, a szobád tele van tükrökkel, és van egy olyan sejtésem Klaus szobájában is miattad van tükör! - felelem neki, és van egy olyan gyanúm, hogy eltaláltam.
- Szóval nem szereted a gombát! Én a kelkáposztát utálom! Rendben, akkor ezeket kihagyjuk a bevásárló listáról. Arra gondoltam, hogy kezdetnek csinálhatnánk mondjuk egy kis tésztával! Süteményben van kedvenced? Nem mondom, hogy nagy sütő lennék, de elboldogulok a receptekkel! - mondom neki. Visszaülök az ágyra, és őt nézem. Most tűnik fel, hogy milyen jól áll neki a világosbarna vászon nadrág és a fehér ing.
- Nos, mit fogunk most csinálni? - kérdezem tőle. Majd eszembe jut egy remek ötlet.
- Mit szólnál hozzá, ha most főznénk? Ha eldöntöttük mi legyen a menü, neki is állhatnánk. Ettől függetlenül, még áll a meghívásom hozzánk! - felelem neki.
- Ha nem bánod, megnézném a szobádat, ha megengeded! - kérlelem őt, és közelebb sétálok hozzá. Belé karolok, és az ajtó felé indulok.
- Mehetünk? - kérdezem tőle mielőtt elindulnánk.

Játék vége!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyHétf. Dec. 17, 2012 5:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline & Kol




Nem haragudtam Carolinera, amiért az előbb játszott velem, de lehet, hogy ezt nem kéne sőt biztos. Egyikünk sem lenne jó, ha, most kikezdenénk a másikkal, azzal csak a bajt hoznánk magunkra, és én azt nem akarom. Mikor elmegy mellettem, végig simít a mellkasomon, amitől a légzésem felgyorsul, de próbálok nem odafigyelni arra, hogy milyen érzés is volt ez. Nem tenne jót a barátságunknak, egy románc szerűség, és az sem ha lefeküdnénk. Ez mondjuk a kapcsolatainknak sem tenne jót. Katherine nem hiszem, hogy megbocsátaná, ha megint megcsalnám, bár az elsőt én csak bosszúból tettem. Megint ez a bosszú. Olyan, mintha nem is lenne más az életeben, csak az, hogy folyton bosszút állok mindenkin, pedig ez nem így van. Caroline-al például nem bosszúból barátkozom és Katherinnel sem emiatt vagyok együtt. Miközben ezek a gondolatok járnak a fejemben Carolinet nézem. Nem hiszem el, hogy nem tudja magáról, hogy milyen gyönyörű nő is Ő. Ezt nem lehet, nem észrevenni. És ez a ruha is nagyon jól állt neki, bár tudtam, hogy jól fog neki állni, hiszen az ingben is jól nézett ki. A tekintetünk találkozott a tükörben és elmélyülten néztem gyönyörű kék szemeibe, amíg le nem süti a szemét, bár nem értem teljesen, hogy miért csinálta ezt. Mikor végre megfordult én még mindig őt néztem, majd az után amit mondott egy mosoly villantottam rá és az én megmondtam nézésemmel néztem rá.
-Pedig szívesen bámulnálak még, hiszen gyönyörű vagy és ezt nem a ruha teszi. Én tudtam, hogy jó lesz rád, és nagyon szívesen. Azért kéket hoztam, mert az megy a szemed színéhez és a szőke hajadhoz nagyon jól áll, de azt nem tudtam, hogy ez a kedvenc színed, de még egy újdonság, amit megtudok rólad.-mondtam még mindig mosolyogva rá.
-Nem hiszem, hogy haragudna, hisz észre sem fogja venni, annyi ruhája van és a felét nem is hordja.-feleltem a kérdésére. Ha meg észreveszi, akkor ez van. Mit tud tenni? Legfeljebb ő is jön majd a törőkkel, de nem hiszem, hogy egy ruha miatt ennyire kiakadna.
-Hát valahogy rendeződni fog az biztos, csak még nem tudom, hogyan és köszönöm, hogy majd kimentesz ha kell.-ejtettem meg egy apró mosolyt, mert örültem neki, hogy segít nekem ha kell. -Igazából igen mindenevő vagyok, kivéve a gombás dolgokat. Azoktól rosszul vagyok, még a szaguktól is, de komolyan.-mondtam és közben fintorogtam. Tényleg rosszul vagyok azoktól a kajáktól és a gyomrom sem tudja, azt megemészteni valahogy.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:17 pm

Kol hamarosan észhez tért. Most fogta fel igazán, hogy játszottam vele. Remélem nem fog emiatt megsértődni rád. Akartam, hogy tudja, van egy bizonyos játékos énem is. Elsétálok mellette, és ösztönösen végigsimítok izmos mellkasán. A légzése szaporább lesz. Ajaj, jobb, ha ezt abbahagyom. Nem akarok Kollal kikezdeni, hiszen neki ott van Kath, és nekem elvileg a bátjya. Jobb, ha nem táncolok az idegein, nem akarok se neki se magamnak bajt. Sokkal jobb, hogy barátok vagyunk. Egy románc csak rontana a helyzeten. Az inget gondosan összehajtogatom, és az egyik székre teszem. Legszívesebben hazavinném, hogy legyen Klaustól egy emlékem, de nem tehetem. Ahogy letettem kezemmel végig simítottam a finom anyagon. A nyaklánc is emlék tőle, de a ruhát viszont fel tudom venni, és tudnék benne este aludni. Sajnálattal váltam meg tőle, de határozottan kényelmesebb ez a szatén ruha. Az egyik szekrénynél megpillantok egy tükröt, és sikeresen végig tudok magamon nézni. El kell ismernem, Kolnak kitűnő ízlése van. A ruha testhezálló, és a szoknyarésze kicsit bővülő. Pánt nélküli és szilvakék színű. A ruha önmagában egyszerű, de pont ezért tökéletes is egyben. Nincs rajta díszítés, csak az alján pár fodor, és csipke. Rebekának is jó az ízlése. A tükörből Kolra nézek, aki engem néz. A tekintetünk a tükörben találkozik, és én gyorsan lesütöm a szemem. Zavartan a hajamat babrálom. Sosem gondoltam, hogy csinos lennék, vagy hogy jó nő lennék. Szerintem Elena és Bonnie sokkal szebbek nálam. Vámpírrá válásom óta sem javult a helyzet. Megtanultam kezelni a dolgokat, de sosem fogadtam el igazából ezt a helyzetet. Átlagos nő, egy átlagos életben. Rájöttem, hogy nem foglalkozhatok sokat magammal, és Kolt sem állt szándékomban megváratni. Megfordultam, és Kol még mindig engem bámult. Nyilván a ruha miatt.
- Feltételezem, nem csak bámulni akar, Mr. Mikaelson! Köszönöm a ruhát! Tényleg jó rám! Miért pont ezt választottad, és honnan tudtad, hogy a kék a kedvenc színem? - kérdezem tőle . Egy nagy és széles mosoly a jutalmam. S még valami, az "én megmondtam, és én tudtam" tekintet.
- Rebekah nem lesz mérges, hogy kiszolgálod magad a szekrényéből? - kérdezem tőle, és közelebb lépek hozzá.
- Remélem sikerül rendeznek a kapcsolatot Klausszal, és nem kerülsz koporsóba! Ha igen, mint korábban ígértem, kiszabadítalak! Majd kitaláljuk, hogy mit főzzünk, ha nincs kedvenc ételed. Ezek szerint te bármit megeszel? Van olyan étel egyáltalán, amit ki nem állhatsz?- kérdezem neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyVas. Dec. 16, 2012 8:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline & Kol




Mi történt velem amíg a koporsóban feküdtem? Buta kérdésnek gondoltam először, de aztán belegondoltam, hogy nem is az. Valamennyire akkor is érzékeltem a külvilágot, csak nem úgy, mint ahogyan most.
-Igazából semmi különös. Klaus hurcolt mindenhova ahova ment. Olyan volt, mintha körbejárta volna a világot, pedig nem is, azt hiszem. Be kell vallanom, remélem, hogy hamar kibékülünk miután bosszút álltam rajta. addig nem békülök.-mondtam határozottan. Igen így éreztem. Kiakartam vele békülni, de csak azután, hogy megbosszultam amit Katherinetől kért. Tudja, hogy ő sokat jelent nekem mégis ezt kérte tőle. Jobban ismer engem Klaus, mint bárki más, szóval tudta, hogy ezzel mekkora fájdalmat okoz nekem mégis megtette. Igen ez nekem fájt, még akkor is, ha nem mutatom ki.
-Köszönöm a meghívást Caroline. Hát nincs semmi emberi étel ami a kedvencem lenne. Nem igazán szeretem őket. ígérem nem gyújtom fel a konyhád. Vigyázni fogok majd.-mondtam egy nagy mosollyal, hiszen mégis vicces ez a helyzet. Arról beszélgetünk, hogy fel fogom-e gyújtani a konyháját, vagy sem.
-Pont ez a cél Caroline.-mondta mosolyogva. Nem ez volt a cél, de ha már itt vagyunk miért ne lehetne ez a célom. Olyankor nagyon szépen tud mosolyogni Caroline, bár mondjuk máskor is. Mikor átöleltem az egyik kezem a derekén maradt, de a másik kezemmel felfedező útra indultam a hátán. Fel le simogattam, de sosem mentem lejjebb a csípőjénél, még ha akartam is. Amikor úgy éreztem nem bírom tovább kikeltem az ágyból.
Mikor utánam kiabál én visszajövök és úgy nézek rá, amiből gondolhatja, hogy nem hagyom itt magára. Örültem, hogy nem haragszik rám, de ez az, ezt simán kinéztem volna belőled mondatánál úgy néztem rá, hogy 'komolyan?'. Mikor odalépett hozzám és megpuszilt én mosolyogtam, de amikor hátralépett és elkezdte kigombolni az inget én ledöbbenve álltam ott. Nem tudtam válaszolni a kérdésére, mert lefoglalt az, hogy azt nézzem, hogyan gombolja ki az inget magén, majd mikor elém lépett és megpuszilt, majd elsuhant a fürdőbe, még jobban ledöbbentett. Hogy játszott velem Caroline. Úgy érzem tudja milyen jó nő Ő. Mikor Caroline kijön a fürdőből és meghallom nevetni az észhez térít. Én is kinevetném magam az ő helyében, de most csak agy nagyobb mosolyt ejtek meg.
-Oké bevallom. Igen direkt ilyen fehérneműt hoztam és biztos voltam benne, hogy jó lesz és lám, igazam is lett. Nagyon jól áll neked.-mondom egy büszke mosollyal, hiszen tökéletesen illet rá a ruha és remélem még tetszett is neki.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyVas. Dec. 16, 2012 8:00 pm

Értékeltem Kol őszinteségét, és, hogy ezt meg is osztotta velem. Nem akarok visszaélni a bizalmával, hiszen kevés ember büszkélkedhet a barátságával. Nyilván tudja, hogy kiszúrnám, ha hazudna nekem. Akkor sem esne jól, ha miattam tenné. Jobb tudni az igazat, fájjon az bármennyire is.
- Sajnálom. Remélem hamar kibékültök. Én is haragudnék rá, ha koporsóba kellett volna élnem száz évig. Mi történt veled ebben az időszakban? - kérdezem tőle.
- Ezennel meg vagy hívva hozzám, és megtanítalak valami könnyű ételt elkészíteni. Mi a kedvenc emberi ételed? Kezdhetnénk mondjuk azzal! Csak ígérd meg, hogy nem gyújtod fel a konyhámat!- felelem neki. Közelebb bújok hozzá, és mélyen beszívom az illatát. Kol és tusfürdő illata van. Zavarba hoz, mikor bókolni kezd.
- Ne mondj ilyeneket, mert még zavarba hozol! - felelem, és fejemet a vállába temetem. Érzem, hogy a kezem megfeszül körülöttem, és egyik kezével felfedező útra indul. Az érintésétől megremegek, és megfeszül a hátam. Ez még számomra is meglepő volt, vajon miért vált ki belőlem ilyen érzéseket? Mielőtt a fenekemhez érne megáll. Itt az idő, hogy lépjek. Ha nem akarom, hogy Klaus ágyában lefeküdjek vele, akkor muszáj lépnem. Megelőz, és felkel mellőlem. Kisétál az ajtón, és én megijedek.
- Kérlek, ne hagyj magamra! - kiáltok utána. Visszajön, és amolyan "miért gondolod, hogy egyedül hagynálak? " nézéssel jön vissza, ruhával a kezében. Mikor elmondja miért, nem bírom ki, hogy ne nevessek.
- Ezt simán kinéztem volna belőled! És nem, nem haragszom! - felelem neki. Felkelek, és kiveszem a kezéből a ruhát. Arcon puszilom, és támad egy remek ötletem. Egy lépést hátrálok, és elkezdem kigombolnia felsőmet.
- Végig nézed a showt, vagy ..? - direkt nem fejezem be a mondatot. Újabb gombot kapcsolok ki, csak most a combomnál. A hajamat közben eltolom, hogy jobban lássa a fent kigombolt részt. Gyorsan elé lépek, és megpuszilom az arcát. Döbbenten néz rám, és én a pillanat tört része alatt, már a fürdőben vagyok. A ruha között, ami nagyon tetszik, hiába van lassan tél, fehérneműt is találok, ami halványkék. Keserédes emlékek jutnak eszembe, és itt is megtalálom a cetlit. Vadi új, szegény Rebekah.
- Valld be őszintén, hogy direkt hoztál nekem ilyen kihívó fehérneműt! És ha nem jó a méret? - kiáltom ki neki kételkedve. Felveszem, és legalább olyan döbbent arcot vágok, mint az előbb Kol. A méret tökéletes, ahogy a ruha is. Készen kilépek az ajtón, és Kol még mindig elképedve áll pont úgy, ahogy hagytam. Elkezdek nevetni, hátha ettől észhez tér.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyVas. Dec. 16, 2012 7:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline & Kol




Meglep a kérdése, miszerint mennyi idő alatt szoktunk kibékülni. Hát ez attól függ. Mikor emberek voltunk még hamar ment az egész, mert akkor nem voltak olyan nagy vitáink, és folyton ott voltunk egymásnak, de amióta vámpírok vagyunk ez nem így van. Ez az idióta koporsós dolgot sem tudtam még megbocsájtani neki, de ezt szerintem meg is lehet érteni.
-Caroline ez változó. Mikor emberek voltunk gyorsan ment, és mindig ott voltunk a másiknak még ha akkor épp haragban is voltunk, de mikor átváltoztunk minden megváltozott. Nehezebben bocsátottunk meg egymásnak, nagyobb balhéink voltak meg ilyenek. aztán egy koporsóba dugott és ezt még most sem bocsátottam meg neki. Nem tudom ez mennyi ideig fog tartani, de most nagyon haragszom rá.-az igazat mondtam. Nem sok ember közelében mondom az igazat, mert hazudni egyszerűbb, de Caroline úgyis kiszúrná, ha hazudnék, ahogyan Katherine is kiszúrja. Úgy tűnik azok a nők akikhez ilyesfajta érzelmek kötnek, azok átlátnak rajtam. Ez lehet, hogy jó, de néha nem a legjobb főleg, ha az ő érdekükben próbálok majd hazudni nekik.
-Komolyan? Megtudtam legalább egy kis újat rólad.-mondom mosolyogva, mikor elmondja, hogy a az ő vércsoportjából hoztam neki vért. -Nincs mit Caroline.-mondtam egy kedves mosollyal, mikor megköszönte. Amikor mesél a gyertyafényes vacsoráról meg, hogy ő majd segít nekem ebben, én csak mosolyogni tudok, kedves tőle ez, és azt hiszem ezt nem fogom tudni neki meghálálni.
-Hát igen még nem próbáltam, de akkor ha segítesz, majd megpróbálok mindent, amit csak mondasz Caroline.-mondtam még mindig mosolyogva, majd mikor már az ágyban volt és letette az üres poharat én levettem a cipőm és csak utána feküdtem be mellé, és felé fordultam az egész testemmel.
-Igen az vagyok, mert te jobban vagy.-mondtam egy apró mosollyal, majd mikor szorosan magához ölelt én is átöleltem, de azért vigyáztam, hogy ne húzzam fel az inget róla vagy ilyenek. Gyönyörű kék íriszeibe néztem mikor megszólaltam.
-Azzal Caroline, hogy nagyon kedves, szeretni való és aranyos nő vagy, aki felkeltette az érdeklődésem.-mondom ezt is őszintén. Mi van velem? Őszinteségi rohamot kaptam?! Hát ilyen nincsen, na de most már mindegy. Kissé felhúzódott Caroline-on az ing és a kezem is közel volt a fenekéhez, mivel a derekánál öleltem és mivel nem akartam átlépni, a határokat amiket meghúztunk, így kibontakozom az ölelésből és felállok az ágyból.
-Egy pillanat és visszajövök.-mondtam majd kimentem a ruháért amit korábban kerestem neki. Nem tudtam, hogy vezessem fel neki, hogy eddig miért nem adtam oda neki, de hátha már őszinteségi rohamom van, elmondom neki ezt is. Csak nem szedi le a fejem.
-Ezt már akkor megkerestem neked mikor zuhanyoztál, de nem akartam még behozni. Látni akartalak ebben az ingben, de most már nem bírom sokáig visszafogni magam, ha ebben vagy szóval szerintem inkább öltözz fel ebbe.-mondtam neki mikor bementem a szobába és leraktam az ágyra a ruhát. Egy halványkék nyakba akasztós ruha volt fodrokkal borítva. Reméltem, hogy tetszeni fog neki és nem haragszik meg, amiért csak most adom oda neki.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyVas. Dec. 16, 2012 6:22 pm

Kol megígéri, hogy vigyázni fog magára. Ajánlom is a fejének. Nemrég lettünk barátok, és nem akarnám őt elveszíteni.
- Sajnálom, hogy ismét veszekednetek kell. Az 1000 év alatt, sokszor vesztetek össze? Mennyi ideig szoktatok haragban lenni ilyenkor? - kérdezem tőle.
Örülök, hogy még nem talált ki semmit, viszont a lelki fenyítésnek egyáltalán nem vagyok híve. Értem miért ezt akarja, na de mégis. Míg gondolkodik, addig talán, de csak talán lehiggad, és nem hajtja végre a tervét. Nem akarom, hogy Klausnak komolyabb baja essen, de amit velem, és Katherinevel tett, az már több a soknál. Elveszem a poharat, és közben lassan kortyolok belőle. Igaza van Kolnak, ez sokkal finomabb, mint Klaus vére.
- Tudod, a tudtodon kívül pont a vércsoportomból hoztál fel egy pohárral! Az én vérem is AB+! Köszönöm! - felelem neki, mert még meg sem köszöntem a kedvességét. Félrenyeltem, amikor Kol elmondta, hogy majdnem felgyújtottt egy házat. Lelki szemeim előtt láttam, ahogy próbálja mentem az elégetett ételt. Képzeletemben szakács sapkát és kötényt viselt. Ha eljön hozzám főzni, tuti beöltöztetem kuktának.
- Tudod, bárkit levehetsz a lábáról egy gyertyafényes vacsorával? Sosem próbáltad még? Elég ha egy ételt el tudsz készíteni, és nyert ügyed van! Majd sorban megtanítalak mindenre! Úgysem jártál még nálam! - válaszolom neki. A kérdésemre, hogy feküdjön mellém, hamar eleget is tesz. Az üres poharat, leteszem az éjjeliszekrényre. Leveszi a cipőjét, és mellém fekszik. Oldalra fordul, ahogy én is. Egy tincs lóg az arcomba, de Kolnak hála nem sokáig.
- Igen, köszönöm, már jobb így! Te is sokkal nyugodtabbnak tűnsz!- felelem és meghat, hogy ennyire törődik velem. Átszelve a köztünk lévő távolságot, bújok hozzá jó szorosan. Kissé zavar, hogy ingben fekszem mellette, és csak remélni tudom, hogy nem lép át semmilyen határt.
- Néha elgondolkodom azon, hogy mivel érdemeltem ki a barátságodat! - felelem neki. A szemeim az övét fürkészik, és kezemet óvatosan a mellkasára helyezem. Izmos, mint mindig.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyVas. Dec. 16, 2012 5:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline & Kol




Örültem, hogy Caroline aggódik miattam és arra kér, hogy vigyázzak magamra, majd cserkész becsszavát adja, hogyha koporsóba kerülök, kiment.
-Szerintem annyira nem fognak elfajulni a dolgok, de ha mégis akkor örülök, hogy kiszabadítasz. És vigyázok majd magamra.-mondtam neki egy kedves mosollyal. Tényleg vigyázni fogok magamra, megártana a kinézetemnek egy-két seb, még akkor sem, ha nem sokáig lennének ott.
A kérdésére, hogy kigondoltam-e valamit ellene nem tudok egyből válaszolni. Nem gondoltam ki semmit. Annyit tudok, hogy bosszút akarok rajta állni, de ha testileg bántom azzal nem sokra megyek. Begyógyulnak a sebei aztán kész, ennyi.
-Nem gondoltam még ki semmit, de nem testileg fogom bántani, mert azzal semmire sem megyek, lelkileg kell bántanom, de még nem tudom azt, hogyan teszem majd.-őszinte választ adtam neki, és remélem, hogy ezt ő is érzi és nem fog rám megharagudni amiatt, amit tenni akarok a bátyám ellen. Muszáj megtennem, mert ezt nem hagyhatom szó nélkül. Elmosolyodtam mikor újabb puszit kaptam, majd válaszoltam is neki.
-Tudod Caroline úgy, hogy elég jó emberismerő vagyok. Lehet, hogy sok nőm volt, de nem vittem olyat az ágyamba soha, akit nem ismertek ki egyből. Bár benned még így sem tudok mindent teljesen. Remélem is, hogy jobban leszel.-feleltem a kérdésére és egy apró mosoly is játszott az arcomon. A bókja után egy hatalmas mosoly jelent meg az arcomon.
-Tudom, hogy jól áll Caroline nem kellett volna mondani, de azért köszönöm. Á én sosem bíznám el magam.-na itt már a nevetés kerülgetett, de nem nevettem még. Annak még nincs itt az ideje, majd később ha már jó kedvében lesz. Még mielőtt kimegyek oldalra biccentem a fejem és így meglátja, hogy hol a fürdő, majd mikor megyek ki még hallom amit mond és látom, hogy rám ölti a nyelvét. Mikor beléptem és ugye a ruhát kint hagytam átadtam Carolinenak a pohár vért. Amit mond azon muszáj mosolyognom.
-Ez pontosan így van Caroline. a sármom és a kinézetem mellett nem kellett sosem a főzéstudomány. De főztem egyszer, de akkor majdnem felgyújtottam egy házat. Az nem nekem való. Hát lehet, hogy ha segítenél jobban menne és tetszik ez az ötlet, hogy Katherinenek főzzek, bár nem biztos, hogy tetszene neki, de majd kipróbálom.-még most is ott játszott az a mosoly az arcomon, ami már akkor ott volt, mikor bejöttem. Amikor pír jelenik meg az arcán, csak szélesebb lesz a mosolyom. Nem akarom zavarba hozni, vagy ilyenek, de Caroline egy gyönyörű nő, és én erre gondolok, pedig nem kéne. Olyan ártatlan arccal néz rám még ha nem is igazi, de annak tűnik, így hát csak kicsit gondolkozom.
-Hát miért is ne?!-mondom, majd befekszem mellé az ágyba és egy kósza tincset a füle mögé söprök az arcából.
-Jobb így, hogy lezuhanyoztál és már tiszta ruhában vagy?-kérdezem érdeklődéssel, mert tényleg érdekel, hogy jobban érzi-e magát, vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptySzomb. Dec. 15, 2012 11:06 pm

Még mindig Kol karjai között vagyok, és teljesen megnyugodtam. Tudom, hogy tisztáznom kell Klausszal a dolgokat, de most képtelen lennék a szemébe nézni. Már nem is zavar annyira, hogy koszos a ruhám, hisz az a fő, hogy életben vagyok. Még. Kol megnyugtat, már akkor ezt éreztem, mikor bejött a szobába. Rosszul esik, amikor közli, hogy mi volt Katherine és Klaus között. Most valahogy nem érzem azt, hogy Niknek kéne őt hívnom. Eléggé megbántott, és ezt ki kell újra érdemelnie, döntöttem el magamban gyorsan.
- Így már értek mindent. Kérlek akkor is vigyázz magadra! Ha megint koporsóba száműzne, megmentelek! Cserkész becsszóra! - mondom és a szívemre teszem a kezem.
- Nemrég lettünk barátok, és nem szeretnélek elveszíteni! - felelem neki.
- Ki gondoltál már valamit ellene? - kérdezem tőle. Tényleg nem örülnék, ha történne vele valami. Legalább olyan fontos személy, mint a a többi barátom. Barát egy örökkévalóságon át.
- Túl jól ismersz! Hogyan ismertél ki ennyire, ilyen rövid idő alatt? Ez nagyon kevés embernek és vámpírnak sikerült! Sajnálom, igyekszem jobb kedvű lenni, és értékelem, hogy velem vagy! - felelem és újabb puszit adok neki, most az arcára. Honnan tud ennyire a vesémbe látni?
- Igen, határozottan jól emlékszel! Utálom, ha a szemedet forgatod, de neked még ez is jól áll! Csak el ne bízd magad! - felelem neki egy mosoly kíséretében. Rám mosolyog, és közli, hogy elmehetek fürdeni, és oldalra biccenti a fejét, és felfedezek egy ajtót. Nyilván a fürdő van mögötte. A kezembe nyom egy inget, és én felállok.
- Kol, ez nem volt vicces! - kitolom rá a nyelvem, és egyszerre hagyjuk el a szobát. Ő a konyhába siet, szerintem, én pedig a fürdőbe. Az ajtónak dőlök, és hallgatom a távolodó lépteit. Az inget jobban szemügyre vettem, fehér volt! Vajon ezen miért nem lepődőm meg? A tükörbe félve nézem meg magam, a látvány, több mint borzalmas. A hajam az egyedüli, ami megúszta a történteket. A szemeim beestek, az arcom falfehér, a felsőm tiszta vér, a nadrágom sáros. Gyorsan leveszem a ruhám, nehogy Kolnak várnia kelljen rám. Megpillantom Klaus törölközőjét, és megmosolyogtat a dolog, hogy Nik feliratú. Gyorsan beállok a zuhany alá és megnyitom a csapot. Minden olyan ismerősnek tűnik. Talán voltam itt is, csak elfeledtették velem?! Biztosan erről van szó. Gépiesen keresek egy tusfürdőt, ami levendulás. Tökéletes. Magamat megszégyenítő módon végzek és törölközőben nézem a Koltól kapott inget. Ideje felvennem. Felvéve a tükörben nézem magam. A felső gombot direkt nem gomboltam be, és az ing combközépig ér, és kicsit átlátszó is. Megszagolva Klaus, és öblítő illata van. Kimegyek, de Kolt még nem látom sehol. Nyilván még a szobájában nézi magát a tükörben. Mosolygok, mert simán kinézem belőle ezt. Hirtelen kopognak.
- Szabad! - felelem és Kol jön beljebb, egy pohárral a kezében.
- Kinézem belőled, hogy a sármoddal, és a szavaiddal hódítasz, és nem kell hozzá főzőtudomány! Még nem főztél? Megtaníthatlak rá, ha gondolod! Egy vacsival szerintem meglephetnéd majd Katherinet! Biztos nagyon örülne neki! felelem neki. Ismét egy olyan információ, amit nem tudtam róla. Vajon mennyi titka lehet még?! A szeme különösen csillog, és végigmér. Egy pillanat alatt elönti az arcomat a pír, és zavarban vagyok. Eszembe jut, mikor legutóbb így nézett rám a hídon voltunk. Majdnem lefeküdtünk, csak az tartott minket vissza, hogy Cassyneek hívott. Nem tudom mi lehet vele, remélem nincs a városban. Jobb, ha ezt nem mondom el Kolnak. Gyorsan az ágyba bújok, nehogy valami más történjen. A takarót felemelem és minden hátsó szándékot félretéve kérdezem tőle a következőt.
- Nem akarsz mellém feküdni? - kérdezem tőle, és próbálok nagyon is ártatlan arccal nézni rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptySzomb. Dec. 15, 2012 7:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline & Kol




Amikor ilyen vagyok Caroline-al magam sem értem, hogy miért teszem. Ilyenkor szoktam meglepni magam. Nem tudom, hogy miért, de ilyenkor feladatomnak érzem, hogy jobb kedvre derítsem és, hogy megpróbáljak neki segíteni. Nem tudom, miért érzek így, bár Caroline mellett mindig olyan dolgokat teszek, amiket nem értek.
Kérdőn nézek Carolinera, mert nem értem, hogy ő, hogyan oldotta ezt meg a tudta nélkül. Arra kér, hogy ne csináljak semmit, mert elég revans, hogy én vagyok itt vele és nem ő. Nem ez nem elég nekem. Ez csak arra elég, hogy azért haragudjon magára amit tett. Ez arra nem, hogy arra kérte Katherinet, hogy csókolja meg őt. Ez nekem még nem elég, és ezt Caroline-nak is tudnia kell. Nem szívesen mondom el azt neki, hogy mire kérte Klaus, Katherinet, de tudnia kell, hogy miért akarok vitát a bátyámmal.
-Klaus megkérte Katherinet, hogy csókolja őt meg, amikor Katherine a halálán volt, egy farkas harapás miatt. Azt mondta csak így menti meg őt. Nem Katherinre haragszom, mert ő csak élni akart, de a bátyám ezt kihasználta.-mondtam és újra elöntött a méreg és megint ökölbe szorult az egyik kezem.
-Sajnálom Caroline, de nekem ez még nem elég. ezzel csak azt bánja meg, hogy bántott téged, azt nem amit ellenem tett. Még azért lakolni fog, hogy ezt kérte Katherinetől. Nem tudom, hogyan, de megoldom, hogy megbánja.-mondom neki az igazat és remélem emiatt nem haragszik meg. Egy ideig értetlenül néztem rá, azok után amit mondott, majd megforgattam a szemeimet. Egy ideig csak nézek rá, majd mikor a vállamba boxol, mosolyogni kezdek.
-Az én részemről ez fair, mert én ezt megtehetem Caroline. És amúgy igen. Komolyan a szememet forgattam.-mondom neki egy szélesebb mosollyal. Örültem, hogy sikerült egy picit jobb kedvre derítenem, de úgy tűnik ez nem tartott sokáig, mert nem sokkal később lehajtotta a fejét és láttam, hogy megint elromlott a kedve. Megemeltem a fejét, hogy muszáj legyen a szemembe néznie. Felakartam neki tenni, hogy jól van-e, vagy valami ilyesmit, de Ő megelőzött és válaszolt a fel nem tett kérdésemre.
-És ezzel most kit akarsz meggyőzni Caroline. Ha engem akkor nem fog menni, ha pedig magadat, akkor kicsit jobban próbálkozz, mert nem volt ez elég hihető.-úgy tűnik nem nagyon megy nekem ez, hogy felvidítsam őt, pedig próbálkozom.
-Tudom, hogy utálod és tényleg nem zavarsz, viszont úgy látom, hogy nem érzed jól magad ebben a ruhában amiben vagy.-felálltam az ágyról és Klaus szekrényéhez mentem, majd kivettem egy inget. Nem néztem milyen a színe, csak azt, hogy Carolinenak kell valami más ruha, mert ez nem maradhat rajta, nem méltó hozzá. Visszamentem hozzá és odaadtam neki az inget.
-Gondolom szeretnél lezuhanyozni, hisz tiszta vér vagy. Remélem jó lesz rád ez az ing, legalább addig amíg kijössz. Addig is kerítek neked vért, hiszen sokat vesztettél és nem hiszem, hogy Klaus vére finom lenne.-mondtam egy apró fintorral, majd magára hagytam Carolinet, hadd intézze el magát. Lementem a konyhába, majd meggondoltam magam és felmentem Bekah szobájába, valami ruhát keresni neki. Találtam olyan fehérneműt is és ruhát is, amin még ott volt a címke meg minden, szóval biztos, hogy még nem hordta. Odavittem a szoba elé és leraktam egy ilyen dohányzóasztal féleségre, majd visszamentem a konyhába és kerítettem vért, amit kitöltöttem egy pohárba. Felmentem a szobához és bekopogtam, de a ruhát nem fogtam meg, mert bevallom, így akartam látni Carolinet. Bekopogtam és amikor szólt, hogy mehetek bementem és átnyújtottam neki a poharat.
-Sajnálom, de többre képtelen vagyok. Szörnyen főzök. Amúgy sokkal jobban nézel ki. Most már az arcodnak is van egy kis színe.-mosolyogtam rá és alig észrevehetően végig mértem őt. Be kell vallanom gyönyörű nő volt Caroline. Gyorsan elfordítom róla a teintetem, majd visszaemelem rá, és csak a szemébe nézek, nem máshova, mert félek, hogy ebből mi is lenne, ha máshova néznék.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptySzomb. Dec. 15, 2012 5:07 pm

Kol közelében teljesen megnyugodtam. Ilyenkor olyan aranyos, akár csak egy kamasz. Jelenléte gyógyír a lelkemre, és talán a szívemre is. Az apró gesztusai, a szavai, a puszija az arcomon, mind mind arról tesznek bizonyságot, hogy ő igen is jó ember; vagyis vámpír.
- Sajnálom, de mégis mit csináltak ők ketten? Fogadjunk a bálon történt köztük valami, mikor megkereste őt és Elenát! Ne csinálj semmit, a problémát én már megoldottam, igaz a tudtomon kívül! - kérdőn néz rám, és én folytatom.
- Tudod, szerintem kvittek vagytok. Számára felér egy revanssal az, hogy most te vagy velem, nem pedig ő! Csak ne csinálj semmit! Sajnálom, amit akkor veled tett, de kérlek, ne csinálj semmit! Hagyjuk lenyugodni, mert szerintem most önmagára a legmérgesebb! Szerinted ilyen állapotban képes lenne bántani valakit? - kérlelem őt, és remélem ezzel meg tudtam őt győzni.
- Véleményem szerint maximum egy csók volt köztük, mert elég nyugodtan tűnsz, és Katherine biztos elmondta neked. Ne nézz így rám, jók a megérzéseim! Ezt tudnod kéne rólam! - felelem neki. Értetlenül néz rám, és a szemét forgatja.
- Te most komolyan a szemedet forgatod rám? - kérdezem tőle, és játékosan vállon boxolom.
- Ez nem fair, egy hölgy jelenlétében! - mondom neki mosolyogva. Hihetetlen, hogy alig pár perc alatt teljesen felvidít. Mintha a történtek, régi események lennének, nem pedig mostaniak. Ismét rossz kedvem támad, és lehajtom a fejem. Kol óvatosan az állam alá nyúl, és felemeli a fejem, hogy a szemébe tudjak nézni.
- Ne aggódj, majd jobban leszek! - felelem a ki nem mondott kérdésére. Nem tudom hogy ezzel kit akarok meggyőzni, Kolt, vagy magamat?!
- A bátyáddal ezt meg kell beszélnem, tudod, hogy utálom a feszültségeket! Tényleg nem zavar, hogy itt vagyok? - kérdezem tőle másodjára. A szemet leveszem róla, és a ruhámat kezdem el nézni. Véres, az én véremtől, ahogy a pulcsim is. Biztos szörnyen nézhetek ki, nem értem, Kol mégis miért van velem egy szobában?! Azt hiszem rám férne egy fürdő, de ezt vajon, hogyan mondja el Kolnak?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptySzomb. Dec. 15, 2012 8:45 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

(Klaus &) Caroline & Kol




Nem reagáltam arra, amit Klaus mondott, mindketten tudjuk, hogy leakarom ezt rendezni és meg is fogom tenni, de annak nem most van itt az ideje, amikor így kiakasztotta szegény Carolinet.
Miközben Caroline mesélte a történetet nem tudtam nem, felhúzni magam. Nem hiszem el, hogy ilyen tett. Eddig senkit sem bántott aki után ennyire vágyódott, direkt nem azt mondtam, hogy szeretett, hiszen a családját is szereti valamennyire,. mégis bántott minket. Caroline puha simogatására kissé oldottabb leszek és kinyitom a kezem. Mikor ujjait összekulcsolja a kezeimmel megejtek felé egy mosolyt. Valahogy ő mindig nyugtató hatással van rám, nem is tudom, hogyan.
-Nem baj, hogy iderángattál, úgyis csak unatkoztam ott egyedül. El is hiszem, hogy nem érzed magad biztonságban vele. A helyedben én sem érezném magam biztonságban vele, bár én sosem érzek úgy. Mindig jön azokkal a hülye tőrökkel.-mondom a szemeimet forgatva a tőrök miatt is, meg azért is, mert Caroline arra kér, hogy ne menjek Klaus után. Le kell ezt majd vele rendeznem, de nem csak ezt, hanem a Katherines dolgot is, de akkor úgy hiszem, erre nem ma kerítünk sort. -Rendben nem megyek utána, de csak miattad.-mondtam neki és amikor vádlón nézett rám én kiskutya szemeket meresztettem felé, de nem bírtam sokáig a megbánt szerepet játszani és elmosolyodtam.
-Hát igen, ez egy elcseszett helyzet. Nem is értem miért nem akarsz az lenni, pedig biztos élveznénk mindketten.-épphogy visszatudom fojtani a nevetést, de megpróbálok pókerarcot vágni, de Caroline így is biztos tudja, hogy viccelek, legalább is remélem.
-Ezt úgy értette, hogy csinált valami olyat Katherinnel amit nem kellett volna, és én emiatt akarok bosszút állni rajta. Azt meg, hogy áll elébe, azt szinte olyan kihívás lett számomra.-Klauson bosszút állni nem lesz egyszerű, de megfogom próbálni mindezek után, ezt nem fogom annyiban hagyni. Hallom a lépteit, majd a váza törését, majd valami bútorét is. Klaus mérges és biztos vagyok benne, hogy az a valaki akire mérges az nem Caroline. Most vagy rám mérges, vagy önmagára amiért bántotta Carolinet. Remélem mindkettő benne van a dologban. Még meg fogja bánni, hogy ezt tette Carolienal, de lehet, hogy ezt, nem én fogom megadni neki, hanem saját maga.
-Kellemesen meglepnem? Téged? Ezt sosem gondoltam volna Caroline, de örülök, hogy így érzel. Néha még magamat is képes vagyok meglepni.-mondtam mosolyogva, először is azért mert Caroline megpuszilta a homlokom, másodszor, pedig azért, mert Caroline a barátom.
-Igen barátok vagyunk és úgy érzem ez sosem fog megváltozni, jó értelemben, sajnos.-próbálom most elrejteni a mosolyom és csalódottnak látszani, ami szerencsére sikerül is. -Én is köszönöm, hogy vagy nekem.-mondtam és megpusziltam az arcát. Amit Caroline mondott és tett az eleinte meglepett, de rájöttem, hogy nem kellett volna meglepnie, hiszen Caroline ilyen, és én ezt szeretem benne.


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 15, 2012 7:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyPént. Dec. 14, 2012 11:06 pm

Kol közelsége teljesen megnyugtatott. Nekem is feltűnt, hogy nem hallottam Nik távolodó lépteit. Gondoltam hallgatózik az ajtó mögött. Nem tudtam, hogy mondjam el Kolnak, hogy mi történt, hogy a bátyja bántott. Még mindig a történtek hatása alatt álltam.Talán kezdetném az elején.
- Tudod az erdőben voltam, mikor apró sikolyt hallottam. Azonnal odarohantam, és láttam Niket, ahogy eszik. Még sosem láttam így, és megmentettem a lányt. Nem volt ura a tetteinek, és nekem támadt. Nem tudom, hogyan lehetséges, de elfeledtetett emlékek jutottak eszembe. Az hogy itt voltam vele a villában. Aztán a vérveszteség miatt elájultam, és itt tértem magamhoz. Nem akartam, hogy bántson, és igen, jelen pillanatban félek tőle. - felelem neki. A keze ökölbe szorul, és én lágyan elkezdem simogatni, és mikor érzem, hogy oldódik a feszültsége, összekulcsolom az ujjainkat.
- Ne haragudj, hogy ide rángattalak, de féltem vele maradni. Most valahogy, nem éreztem magam vele biztonságban. Ne menj utána kérlek, nem akarom, hogy miattam veszekedjetek! - nézek rá kérlelően. Közelebb bújok hozzá. A szavaira mosolyognom kell. Ez olyan Kolos reakció volt.
- Ez az egész átkozottul el van cseszve! És nem, nem leszek a szeretőd! - nézek rá vádlóan. Tudtam, hogy fel akar vidítani, és ez kezd neki sikerülni, de nem akarom a tudtára adni. Még elbízná magát!
- Szerinted mire akart azzal utalni, hogy tudja és hogy áll a bosszúd elé? - kérdezem tőle, még mindig a mellkasához bújva. Hallom, ahogy léptek távolodnak el az ajtótól, és amit meghallok, az az üveg hangos hangja, ahogy ezer darabba hullik a padlóra. Nik mérges. Rám mérges. Ez így nem jó. Összerezzenek, mert most valami bútort törött el. Le akarok hozzá menni, de mégis mit mondhatnék neki? Ő is megbántott engem, talán jobban, mint eddig bárki. Most biztosan magát hibáztatja, de én úgy érzem kezdek megbocsátani neki. Sosem voltam haragtartó, és ő olyan személy, vagy vámpír, akire nem tudnék haragudni. Arra a következtetésre jutok, hogy időt kell hagynom mindkettőnket, hogy átgondolhassuk a jelenlegi helyzetet. Talán hagynom kéne lenyugodni.
- Kol, sosem tudnék haragudni rád! Megbeszéltük, hogy barátok vagyunk, és igen, tudom milyen vagy. Valahogy mindig sikerül kellemesen meglepned, amitől egyből jobban érzem magam. Köszönöm, hogy vagy nekem! - mondom a szemébe, és mivel volt olyan kedves lejjebb hajtani a fejét, sikerül homlokon puszilnom. Talán megleptem a szavaimmal, és ezzel a gesztussal, de én ilyen vagyok.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyPént. Dec. 14, 2012 6:05 pm

Kol Mikaelson & Caroline Forbes & Niklaus Mikaelson


Kedves Naplóm!
"..Érzelmek melyek tönkre tesznek, s melyek miatt érdemes éni. Érzelmek melyek fájnak, s szomorúvá vagy épp boldoggá tesznek.. Érzek, s ez olykor nagyon rossz érzés. Érzek, s ez nem szokványos. Érzek, s ez talán különleges. De ha magamba nézek akkor csak egy tátongó üres űrt látok, amely sötét és üres. Erről mi jut eszedbe? Nekem egyetlen egy szó, amely kínt okoz, s ez pedig a fájdalom.. Amely mar, kínoz, s szenvedést okoz vagy épp teljesen felemészt. Amely borzasztó, hideg, s egyben rideg. Amely ürességet okoz, s senkit nem kímél. Ez a fájdalom, ugye?! Fájsz, s fáj, hogy ezt érzem.."

A szobámba vittem be Carolinet és az ágyamra helyeztem le őt. Egy ideig csak néztem, hogy eszméletlen és a közelébe sem mentem. Mégis hogyan tehettem meg ezt pont vele? Mégis hogyan voltam erre képes? A fejemet lehajtom és a földet bámulom ki tudja meddig. Lassan az ágyhoz megyek majd leülök rá és magamhoz húzom Caret, így a mellkasomon fekszik. Betakarom őt majd a hátát kezdem el simogatni lassan. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy riadtan felébred Care és elhúzódik tőlem rögtön. Egyszerre tűntem ekkor meglepettnek, s csalódottnak. Egy kérdést tett fel számomra, de én nem válaszoltam rá, csak szótlanul néztem őt. Egy újabb kérdéssel állt elém, de újból nem mondtam semmit sem. Egy kis idő múlva elkezdtem közeledni Caroline felé, de ő félénken elhúzódott és a fejemhez vágta a tettemet. Igaza van teljes mértékben, mert csak bajt okoztam neki.. Majd nem megöltem és meg értem a reakcióját.. Dudorászást hallottam, de nem tudtam rájönni, hogy ki lehet az.. Lehajtom a fejemet majd Care szavait hallgatom csendben, amikor befejezi akkor felállok és az ablakhoz sétálok. Csak nézek rajta ki üres tekintettel és semmit mondó arckifejezéssel. Nem hallgatom Care újabb szavait, amit Kolhoz intéz, hanem csak az ablakon bámulok kifelé és nem mozdulok meg. Ajtó nyitásra leszek hirtelen figyelmes, amelyt egy hang követ.. Kol hangjára figyelek fel, aki már minden bizonyára tudja, hogy mit kértem Kathtől. De mégis meglepett vagyok, hisz azt hittem, hogy elment, de most még is itt van, ami nagyon meglepő számomra.. Hirtelen mozdulattal megfordulok és elindulok az ajtó felé..
-Kol, te mégis mit keresel itt?-Intézem hozzá halkan a szavaimat, amikor elmegyek mellette, mert eddig azt hittem, hogy elment és itt hagyott mindent, de úgy látszik, hogy mégsem. Az ajtó felé sétálok miközben hallgatom a válaszát majd az ajtóhoz érek, s mielőtt kilépnék rajta még feléjük fordulok.-Nem kell a gúnyos hangnemed Kol! Tudom, hogy tudod és le akarod majd rendezni ezt velem, s én állok elébe!-Mondom határozottan és arcom érzéstelen. Egy hirtelen mozdulattal megfordulok és kilépek az ajtón majd becsapom magam mögött. Nem mentem el, nem tudtam elmenni.. Csak megálltam az ajtónak dőltem és hallgatózni kezdtem. Hallgattam csendben a szavaikat és hallottam a tettüket. Hallottam Care sírását, a mozgolódásukat és a hangjukat.. Kol szavai kegyetlenek velem szemben, amit teljes mértékben megértek, de tudom, hogy ennyivel nem fogja beérni. Tudom, hogy bosszút fog állni amiatt, amiért Kathtől kértem egy csókot.. Jól tudom, hogy nekem fog majd esni a legközelebbi találkozásunk alkalmával. Hirtelen a gondolataimból Kol szavai zökkentenek ki, akit végig hallgatok és szavai fájnak.. Mikor befejezi én meg sem várom Carolinet válaszát, mert úgy is tudom, hogy mi lesz, csak fogom magam és elindulok előre idegesen, míg egy kis asztal mellett meg nem állok. Egy gyors és határozott mozdulattal a falhoz vágom a rajta lévő vázát, amely hangos hanggal jelzi az egész házban, hogy szét tört majd az asztalt döntöm a földhöz teljes erőmből, ami szintén hangos hanggal jelez. Elindulok tovább és lemegyek a nappaliba, ahol körbe nézek. Caroline nálam jobbat érdemel, s talán Kollal jobban is jár.. Szemeimet lehunyom egy percre majd veszek egy mély levegőt és hirtelen már csak egy suhanó hang jelzi, hogy valamikor itt voltam..

Játék Vége!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyPént. Dec. 14, 2012 8:36 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Klaus & Caroline & Kol




Dudorászva értem haza, pedig nem sok volt fényes a hangulatom. Sok mindent hagytam itt és azt hiszem, ez még nem ért véget Klaussal és Katherinnel. Nem is értem, hogy tehetett ilyet, de most nem is akarom felhúzni ezen magamat, csak haza akarok menni lezuhanyozni, amint meg is teszek mivel itthon vagyok. Nem érdekel, hogy ki van itthon nem is figyelek erre, csak egyből a szobámba megyek, majd a fürdőszobába. Hamar végeztem, de kifelé jövet, vagy háromszor megálltam a tükörnél, végül sikerült elszakadnom onnan és, 10 perc múlva már felöltözve, járkáltam dudorászva a szobámban. Nem tudtam mit csinálni és nem is akartam, csak gondolkozni.
Kathrinen, Klauson és ezen az egész elcseszett helyzeten gondolkoznom kellett, de egy hang kiugrasztott a gondolatmenetemből. Nem tudtam egyből beazonosítani, kié ez az édes hang, de aztán hamar társult a hanghoz, gyönyörű szőke fürtök is, és ekkor rájöttem, hogy Caroline az. Mit keres vajon itt, főleg a bátyám szobájában? Tudom, hogy Klaus próbálkozik nála meg ilyenek, de ilyen hamar megfűzte volna?
Közepes tempóban és nagy léptekkel megyek át a szomszédos szobába, még mindig dudorászva, majd bekopogok és halkan benyitok. Klaust az ablaknál látom Carolinet meg az ágyon, egy elég fura arckifejezéssel. Vajon mit tett vele a bátyám? Ha valami olyat tett én komolyan... Mindegy nem akarok találgatni.
-Sziasztok!-kezdtem ezt az egészet. Illedelmes vagyok így nem vágok egyből a közepébe, főleg, hogy Klaus elindul kifelé, de előtte még mond nekem valami olyasmit, hogy én mit keresek itt.
-Tudod ez az én házam is. És nem jöhetek csak úgy vissza, mert hiányzik az én legjobb bátyám?!-kissé gúnyosan hathatott a hangom, mert belül így is éreztem, de nem akartam teljesen kimutatni. Klaussal sosem volt felhőtlen a kapcsolatom és, úgy érzem ez egyre csak romlik. Figyeltem amíg Klaus kimegy és becsukja maga mögött az ajtót, de nem hallottam a lépteit, amivel jelezné, hogy távozik, szóval hallgatózik. Jó tudni ezt is.
Odamentem Carolinehoz, majd leültem vele szemben az ágyra és vártam, hogy valamit, mond ehelyett a karjaimba vetette magát és sírni kezdett. Az egyik kezemet a derekára tettem, ezzel átölelve őt, a másikkal, pedig a haját kezdtem simogatni.
-Cssss. Ne sírj Caroline, inkább mond el, hogy mi a baj. Mit tett, már megint a bátyám?-kérdeztem a haját simogatva, és az államat a feje búbjára tettem, majd az egyik kezem leejtettem magam mellé és hallgattam, hogy mi is volt. Amikor meghallottam ökölbe szorult a kezem és legszívesebben most azonnal felálltam volna, és nem is tudom mit tettem volna Klaussal. Nem tudok neki ártani az igaz, de legalább megpróbálnám.
-Én megölöm, vagy nem tudom, de ezt nem hagyom annyiban!-mondtam ingerülten és már nekem fájt, ahogy szorítottam az öklömet. Most legszívesebben felpattannék az ágyból, de nem teszem, mert nem akarom még jobban felzaklatni Carolinet. Lehet, hogy most egy kisebb fajta magánbosszút tudok végrehajtani Klauson, amiért megcsókolta Katherinet. Hát ebből most lesz ami lesz.
-Nem is értem miért vagy vele. Én sosem tennék ilyet veled. Velem sokkal jobban járnál, mint vele, én nem okoznék neked fájdalmat Caroline. Lehetnék még szeretők is, sokkal jobban járnál ezzel, mint azzal amilyen állapotban most vagy.-ezeket nem gondolom teljesen komolyan, de azért mondom, mert bosszút akarok ezzel állni Klauson, mivel tudom, hogy itt van és hallgatózik, de úgy tűnik ezek után inkább lelép, mert hallom a lépteit, miszerint távozik, hogy hova azt nem tudom, de elmegy. Ekkor Carolinera nézek, akinek elég furán hathat amit mondtam most.
-Nyugi csak viccelek. Tudod milyen szoktam lenni.-ejtettem meg egy apró mosolyt felé és remélem, hogy emiatt nem haragszik meg most rám.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Niklaus & Caroline

Zuhanás. Ezt éreztem, semmi mást. Nem éreztem se hangokat, se fájdalmat, se a testemet. Csak a végtelen ürességet és csendet. Mintha valaki megitatott volna a vérével, mert éreztem az ízét a számban. Nyilván Nik itatott meg, nehogy bajom legyen. Aludtam, és közben az elfeledtetett emlékeim jutottak eszembe. Vajon miért tette? Volt egy sejtésem, hogy engem akart védeni. Biztosan úgy vélte, nem állok még készen erre. Legalább bevallottam magamnak és neki is, hogy őt szeretem és nem Tylert. Akkor sem tudom neki megbocsátani, hogy ezt tette velem. Elég lett volna, ha megkér, hogy tartsam titokban.
Éreztem, hogy be vagyok takarva, és valaki a hátamat simogatja, és én valakinek a mellkasán fekszem. Riadtan felébredtem, és Nikkel találtam magam szemben. Elhúzódtam tőle, és a lábamat magam mellé húztam, és kezemmel átfogtam őket.
Nik meglepettnek és csalódottnak tűnt.
- Miért hoztál ide? – kérdeztem tőle, és tartottam a szemkontaktust. Nem válaszolt, ezért újra feltettem neki egy kérdést.
- Miért vagy itt velem? – kérdeztem tőle újra. Nem válaszolt, és én gyorsan körbenéztem a szobában. Nagyon szép szoba volt, illett Nikhez. A nyakamhoz nyúltan, és már nem volt semmilyen heg rajta. Jobban, és erősnek éreztem magam, köszönhetően Nik vérének. Azt vettem észre, hogy közelebb akart jönni hozzám, de én félénken elhúzódtam.
- Mikor legutoljára hozzám értél, bántottál, és majdnem meghaltam! – mondtam neki kimérten.
A másik szobából dudorázást hallottam, és Kol hangját társítottam hozzá. Tehát itthon van.
- Nik, ha nem gond, inkább Kollal lennék most! – kértem őt. Az ágyról lassan felállt, és az ablakhoz sétált.
- Kol, Nik szobájában vagyok. Át tudnál jönni? – mondtam, mert tudtam, hogy így is hallja. Dudorászva jött át, és bekopogott az ajtón. Csendesen benyitott, és szerintem nagyon is furcsálta az egész helyzetet.
- Sziasztok! – köszönt halkan, és egy ideig az ajtóban állt.
- Szia! - köszöntem neki, alig hallhatóan. Pár pillanattal később közelebb jött, és Nik elsétált mellette. Niket nézte, ahogy becsukja maga mögött az ajtót. Leült az ágyra szembe velem, és én azonnal a karjaiba vetettem magam. Most már biztonságban éreztem magam, és kezdtem megnyugodni. Szorosan magamhoz öleltem őt, és elkezdtem sírni.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptySzer. Okt. 17, 2012 7:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Caroline Forbes & Niklaus Mikaelson


A takarót maga köré csavarja és felkel az ágyból. Fel vesz pár ruhadarabot majd leengedi magáról a lepedőt. A lepedővel a kezében leül az ágyra majd a lepedőt a párnára teszi és rám néz. Végig hallgatom a szavait közben egy apró puszit ad az arcomra majd a kezével végig simít a mellkasomon. Csak ülök az ágyon és bámulok magam elé, mintha itt sem lennék. A történtek teljesen kikészítettek engem és azt kell, hogy mondjam most jól esik Carolinenal lenni. Jó most nem gondolkozni a gondokon és bajokon..
-Igazad van fel kéne öltöznöm!-Mondom mosolyogva.-Közben elmagyarázhatnád nekem, hogy hogyan is kérsz engem enni?-Mondom nevetve majd lassan felállok. Összeszedem a földről a ruháimat és az ágyra dobom a gardróból is előszedek pár ruhát és hát nehéz a választás.. Felveszek egy alsónadrágot közben hallgatom a szavait és figyelek arra, hogy mit válaszol a kérdésemre. Mint mindig most is a feketét pártolom, ezért felveszek egy fekete nadrágot. A szennyest beviszem a fürdőbe a többi szennyeshez. A tisztákat meg a szekrénybe pakolom. Nem veszek fel felsőt, mert valahogy nincs hozzá kedvem. Leülök az ágyra Carolinenak háttal majd hanyatt fekszem. A plafont nézem és kissé a gondolataimba merülök. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen dologra vetemedek, hogy jó fiúként viselkedek majd nem mindenki előtt.. Ne gondolják azt, hogy valaha is jó leszek, mert az sohasem leszek az életem során! Gonosz maradok, egy kegyetlen gyilkos.. Elszórakozgattok majd mindenkivel és megismerik a régi énemet, de talán mégsem vagyok annyira rossz, mint amilyenek látszok. Na jó ebből mára elég is lesz! Jobb lesz, ha most ezeket már is elfelejtem és csak Carolinera koncentrálok, ezzel mindent kizárva magam körül. A plafon nézést abbahagyva Carolinera nézek és még mindig az ágyon fekszem. Biztos már azt várja, hogy mikor megyünk a konyhába. Én meg persze csak fekszem itt egy helyben. Lassan felülök majd felállok és Caroline elé sétálok majd a kezétől fogva felhúzom az ágyról.-Mehetünk drágám?-Amikor megkapom a választ az ölembe veszem.-Látod nem is fogsz elfáradni, mert én viszlek!-Mosolygok közben tartom őt. Lassan elindulok lefele a lépcsőn vele együtt majd amikor leérünk a konyhába lerakom az egyik székre.-Ott a hűtő!-Mutattok rá a mutató ujjammal.-Szóval üssünk össze valamit, de most lehet, hogy meg foglak lepni valamivel.. Legalább is remélem!-Mondom mosolyogva majd a hűtőhöz sétálok.-Gyere csak!-Mondom gyengéden és mégis hívogatóan. Csak állok egy helyben és várom, hogy mikor jön a hűtőhöz.

Játék Vége!
Játéktér Szabad!


A hozzászólást Niklaus Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 19, 2012 6:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptySzer. Okt. 17, 2012 12:22 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


Végre ő is megcsókol, és nem akarom, hogy ez megváltozzon. Kiválok a csókból, és én kérdőn nézek rá! Ezt most miért? Mielőtt bármit kérdeznék már válaszol is.
- Nemcsak Kol az, aki jó ember, ha közelebbről megismeri az ember! - mondom és kezemmel végig símítok az arcán. Cassie nevének említésekor elveszem arcáról a kezem, és a combom mellé ejtem. Nagyon jól ismerem a történetet, hiszen Kol elmondott mindent.
- Nik, Kol elmondott mindent. Ismerem a történetet az elejétől, a végéig. Mit csináltatok a Grillben? Mit értesz szórakozgatás alatt?- kérdezem kissé hangosabban a kelleténél. - Én is elmondtam Kolt, kérlek, te is válaszolj a kérdésemre. - kérlelem, de már nem mosolygok. Komolyan kérdezem tőle, és látom, hogy ő is komolyan beszél hozzám. Hirtelen nem is tudom miért vagyok mérges, de muszáj lenyugodnom. Talán féltékeny lennék?! Nem, az nem lehet, hisz Cassie nem érdekelheti már, vagy mégis?! Hízelgő amit mond, még hozzá kell szoknom, hogy ilyen nyílt és őszinte." Te viszont a jelen és a jövőm vagy!" Olyan édes, mikor ezt mondja.
- Nem kérlek, hogy változz meg, csupán annyit, hogy ne hozz elhamarkodott ítéletet! Túl sok vért folyt már így is! - válaszoltam neki. Gyorsan témát is vált, hogy meg akar majd lepni. Közelebb hajol és azt hiszem, hogy megcsókol, de a homlokomra lehet egy finom csókot. Annyira más most, bár mindig ilyen lenne. Megkérdezi mit kérek enni, és én hirtelen azt sem tudom mit feleljek. A hátamat cirógatja közben, és olyan jó, hogy kettesben lehetünk. A lepedő ami eddig is rajtam volt, most teljesen magam köré csavarom és felkelek az ágyból. Gyorsan megkeresem a bugyim, amit szekrény előtt nagy nehezen meg is találok és gyorsan felveszem. Az ingét az ágy sarkánál találom meg, és felveszem azt is. Mindezt úgy, hogy a lepedő még mindig rajtam van. Most hogy "felöltöztem", na jó, ez így enyhe túlzás. Remélem nem bánja, hogy felvettem az ingét. A lepedőt leengedem magamról, és lopva belenézek a tükörbe. Tetszik amit látok, és olyan jó Nik illata van a felsőjének. Gyorsan elkapom a fejem, és a lepedővel a kezemben leülök az ágyra. A lepedőt a párna elé teszem le, és Klausra nézek.
- Téged kérnélek enni, de ha emberi ételre gondolsz, akkor szeretnék neked segíteni. Nézzük meg mi van a hűtőben és döntsük el az alapján, mit főzzünk. Nem ártana neked sem felöltöznöd! - mondom és közben apró puszit adok az arcára, és kezemmel végig simítok lassan izmos mellkasán.

JÁTÉK VÉGE!
JÁTÉKTÉR SZABAD!


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 19, 2012 6:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyKedd Okt. 16, 2012 7:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Caroline Forbes & Niklaus Mikaelson


Ha jobban átgondolom az eddig történt dolgokat, akkor mindig egyetlen egy dolognál kötök ki. Még pedig annál, hogy jobb lenne néha eltűnni a gondok és bajok elől. Nem foglalkozni semmivel és senkivel, csak jól érezni magamat anélkül, hogy folyton valami probléma lenne.. Végig hallgatom Caroline szavait és őt nézem majd legvégül lágyan megcsókol engem és én visszacsókolom őt ugyanúgy. Nem tudok haragudni sem Kolra, sem Carolinera, hisz akkor még nem voltam együtt Carolinenal. Kol meg szokása szerint félre lép aztán észhez tér.. Kolnál sosem lehet kiszámítani, hogy mit akar és mit nem. Egyszer ezt, másszor meg azt akarja.. Nehéz ki igazodni így rajta, de mondjuk a testvéreim közül én vagyok az, aki kitűnik, hisz én csak a féltestvérük vagyok és semmi több.. Néha fáj belegondolni ebbe az egészbe, de ugyanakkor így alakult a sors..
-Kol mindig is más volt, mint akinek először gondolná az ember!-Mondom megszakítva a csókot és a szemébe nézek.-Cassie távol fog maradni Koltól abban teljesen biztos vagyok, hisz én nem fogom megengedni, hogy felkeresse Kolt! Voltaképpen régebben én kellettem neki, de amikor végre Kolnak lenne valaki más, ő megjelenik.. Na ezt nem fogom megengedni! Igazság szerint történt egyes más a Grillben, de nem annyira érdekes.-Mondom őszintén, de ugyanakkor nem akarom, hogy olyan dolgokra gondoljon.-Ne gondolj semmi olyan dologra, csak egy kis szórakozgatás volt a részünkről egymással!-Mondom neki komolyan.-Tudod régen, még 1000 évvel ezelőtt bármit megtettem volna Tatiaért, de ő már csak a múltam része. Te viszont a jelen és a jövőm vagy! Bármit megteszek érted, hogy ha kell, de azt ne várd el kérlek, hogy változzak meg! Nekem az nem menne..-Mondom komolyan.-Abban biztos vagyok, hogy megtudlak még lepni dolgokkal, de majd mindet a maga idejében, nem igaz?-Kérdezem mosolyogva és a homlokára adok egy apró puszit. Vajon meddig marad itt velem? Remélem, hogy még nem készül sehova sem menni, mert én akár napokig el lennék itt vele. Kissé elnevettem ezen magamat, de rögtön abba is hagyom, mert nem akarom, hogy hülyének nézzen. Van pár ötletem még erre a napra és szerintem ezeket az ötleteket neki is megemlítem.-Mit szólnál, ha felhoznék valamit enni és inni? Mit készítsek vagy üssek össze?-Kérdezem tőle mosolyogva közben lassan a hátát kezdem cirógatni. Kissé elgondolkozom a dolgokon és egy dologra jövők rá arra, hogy itt akarok még maradni jó sokáig Carolinenal! Várom, hogy mit kér és már készen állva megyek is le érte rögtön, hogyha elmondta a kívánságát.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyKedd Okt. 16, 2012 4:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Megőrjít a tudat, hogy nem viszonozza az ölelésem, és még nem is válaszol, csak őrjítően nyugodtan ül. Utálok várni, és ezt a kínos csendet sem bírom sokáig elviselni. Kérlek, mondj már valamit! Nem tudom mennyi idő telhetett el, mire válaszolt. A benntartott levegőt nyugodtan engedem ki. Az, hogy nem haragszik, megnyugtatott, de meggyőzni nem tudott teljesen. Jól esett hallani, hogy elfogadja Kol és Katherine kapcsolatát, és amikor azt mondja, hogy neki itt vagyok én, enyhe pír önti el az arcomat. Végig rám néz, de én egy pillanatra lenézek az ágyra, majd vissza rá. A zavaromat akartam ezzel elrejteni, több kevesebb sikerrel. "Szeretlek és ezen semmi sem változtathat, hisz te vagy az egyetlen, akit szeretek és örökké szeretni foglak!" Ennél a mondatánál a szívem a torkomban dobogott, és az örökké szót hallva visszhangzott a fejemben. Kábán ülök, és alig fogom fel, hogy közben a hátamat simogatta, majd átölelt. Gyorsan észhez térítem magam, és viszonzom az ölelését. Cassie nem éppen a legkedvesebb módon ismerkedett meg velem, de most nem akarok rá gondolni, mert boldog akarok lenni, nem pedig dühös.
- Én is szereltek! Örülök, hogy nem haragszol Kolra, féltem, hogy mérges leszel ránk, ha elmondom. Még mindig ölelem őt, de kicsit távolabb húzódom, hogy a szemébe tudjak nézni.
- Tudod, tényleg nem történ köztünk semmi. A Grillben találkoztunk egymással, én rajtad gondolkodtam, ő pedig Katherinen. A hídnál szomorkodtam, mikor felbukkant, és meghallgattuk egymást. Megcsókoltuk egymást, de rájöttünk, hogy ez nem működne köztünk. Már akkor fontos voltám nekem, neki pedig Katherine. A kialakuló barátságunk fontosabb volt annál, hogy elrontsuk holmi viszonnyal. A testvéred, hogy is mondjam elbűvölő alak, de kérlek ezt ne mond el neki! - mondtam nevetve, és tovább folytattam - Így is egoista, nem kell tovább tetézni.- folytattam nevetve.
- Szólni akartam Kolnak, hogy itt van, mert nem akartam, hogy szenvedjem miatta, most, hogy Katherinevel boldog. Cassie megígézett, szóval nem leszünk puszipajtások! Az ő érdeke, hogy maradjon távol Koltól! - mondtam enyhe haraggal a hangomban.
- Hát mit is válaszoljak a kérdésedre? - játszottam meg magam, és ujjaimmal az államon kezdtem el dobolni, és gondolkodó fejet vágtam hozzá.
- Ha nem élvezném a társaságodat, nem lennék itt veled az ágyadban! - mondtam ki amit gondoltam. Ismét közelebb hajoltam hozzá, és lágyan megcsókoltam.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 16, 2012 11:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyKedd Okt. 16, 2012 9:40 am

Caroline Forbes & Niklaus Mikaelson


Vártam, hogy mit mond nekem vagy hogy mit tesz, amikor megszólal, akkor a szavait hallgatom eléggé figyelmesen és csak rá koncentrálok minden erőmmel. A végén meg szeretnék szólalni, de nem hagyja, hanem tovább beszél. Kérdésére némán bólintok és tovább hallgatom, amikor befejezi, akkor érzéstelen arcot vágok. Nem mozdulok csak egy helyben ülök és gondolkozni kezdek. Vajon Kol iránt érez valamit? Meglepett azzal, amit Kollal mondott, de nem alig bírom elhinni, hogy tényleg nem történt semmi.. Talán hinnem kéne neki és nem rögtön a lehető legrosszabbra kellene gondolnom. Hiszek neki és hiszem, hogy igazat mond és nem hazudik nekem. Miért állna szándékába hazudni? Szerintem nem tenné meg, hisz ő nem az, aki másoknak nem mond igazat. "Kérlek ne haragudj, se rám, se Kolra." Mondja nekem és átölel, de én nem ölelem át. Nincs most erőm semmihez sem. Muszáj magamat összeszednem, hisz nem lehettek ennyire magam alatt. Vagy talán mégis? Nem, az nem én lennék. Kol és Caroline csak barátok semmi több nincs köztük. Tudatosítom ezt magamban és így megnyugszom azonnal. Miért is lennék én a testvéremre féltékeny? Meg amúgy is csak most jöttem össze Carolinenal, szóval nem lehet okom ítélkezni felettük..
-Nem haragszom rátok!-Mondom ki végül, amire gondolok.-Miért is haragudnék? Akkor még nem voltunk együtt és te azt csináltál, amit csak akartál.-Mondom ránézve.-Nem haragszom Kolra, hisz a testvérem és te rád sem, mert veled csak most jöttem még össze. Kolnak ott van Kath, nekem pedig te.-Mondom mosolyogva és nem igen foglalkozok azzal, hogy mi történhetett, hisz nem akarom emiatt elveszíteni Carolinet. Semmi jogom sem lenne beleszólni, hisz akkor még együtt sem voltam Carolinenal.-Szeretlek és ezen semmi sem változtathat, hisz te vagy az egyetlen, akit szeretek és örökké szeretni foglak!-Mondom neki gyengéden és végig simítom az egyik kezemmel a hátát majd átölelem.-Remélem Cassie nem találkozott Kollal, mert akkor az tönkre tenné a testvéremet érzelmileg! Remélem már elhagyta a várost és jó messze jár.. Valahol Párizsban..-Mondom neki határozottan.-Hogy érzed mellettem magadat? Eléggé jó társaság vagyok?-Kérdezem tőle és rámosolygok. Kissé elgondolkozom a dolgokon és megint csak Caroline és Kol jut az eszembe. Vajon mi történhetett kettejük között? Volt valami komoly dolog vagy csak egy csók? Talán többet akart Kol, de rájött,hogy nem érdemes megcsalnia a kis hasonmáskát, Kathet. Vajon bízhattok-e Kathbe? Van-e terve? Elbeszélgettek majd Kathel és Kollal is elég alaposan, mert az, hogy most elfogadtam a kettejük kapcsolatát az nem azt jelenti,hogy megbízok Katherineben és jó viszonyba kezdek vele, mert az lehetetlen lenne.. Én gyűlölöm őt, ő meg engem és az érzés kettőnk között kölcsönös.. Lemészároltam a családját és minden oka meg van rá, hogy gyűlöljön engem.. Caroline szemébe nézek és még mindig ölelem őt. Várom, hogy mit mond vagy tesz.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyHétf. Okt. 15, 2012 10:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A szemébe nézek, és várom, hogy válaszoljon. Nem biztos, hogy tetszeni fog, amit hallani fogok, de túl kell rajta esnem. Az sem segít a helyzeten, hogy arra kér, ne értsem félre. Nem válaszolok, csak némán nézek rá. Meglep, hogy gonosz akar lenni, de megértem, hogy ő ezzel védekezik. "Ha elfogadsz, akkor elfogadsz, ha nem, akkor nem." Tessék?! Na ne, ez már kicsit sértő, nem mozdulok, de nem nézek rá. Mégis miért mond nekem ilyet?! Látta, és érezte, hogy kicsit túllőtt a célon. Megcsókol és bocsánatot kér. Jól van, megbocsájtva. Arca gondterheltté vált, és nem tudtam miért. Előhozakodott azzal, hogy egy nővel találkozott a Grillben. Kicsit féltékeny lettem, de kíváncsian vártam a történet végét. Cassie nevének említésére, ideges lettem, grimaszoltam, és felültem az ágyon. A kezemet tördeltem, és nem néztem Klausra. Utáltam a tudatot, hogy ismerem, és nem beszélhetek róla. Felül és megkérdezi, hogy mi bajom.
- Én nem.. én nem... én nem tehetem! - mondtam ki nagy nehezen, hiszen bármennyire is beszélni akartam, egyszerűen nem voltam képes rá. Annyira dühösnek és tehetetlennek érzem magam. Klaus hangja gyengébb lett, és azt mondta a szemembe nézve, fel tudja oldani az igézést. Meg is tette, és máris sokkal jobban éreztem magam. A hátamat kezdi el cirógatni, és érzem, hogy ezzel nemcsak engem akar megnyugtatni, hanem önmagát is. Miért, megigéztek? Nem is tudom miért lepődöm meg ezen, a fejemet csóválom és visszanézek rá. Eszembe jutott minden, és az is, hogy félig boszorkány, ezért tudott megígézni. Hallgatom amit mond, és tudom, hogy Kol miatt jött vissza. Azt hiszem itt az ideje, hogy bevalljak neki valamit.
Azt mondja, nem akar elengedni innen, és játékosan elmosolyodik, majd megcsókol.
- Nik, tudom miért jött vissza Cassie. Szereti Kolt, és engem azért igézett meg, mert én átvettem az ő helyét. Mindkettőtöknek fontos vagyok, és szerintem féltékeny is volt rám. Szólni akartam Kolnak, de az igézés miatt nem tehettem. Van fogalmad róla, milyen rossz volt, ezzel a tudattal élnem nap mint nap?! -fakadtam ki, és az arcomat a kezeim közé temettem. Felnéztem rá, de nem hagytam szóhoz jutni.
- Elmondok neked most valamit, de megígéred, hogy nem bántod az illetőt? - némán bólintott, és én mély levegőt vettem, és eldöntöttem, hogy elmondom az egyik titkomat.
- Ne feledd, megígérted! Nem haragszom Cassie miatt, mert Kol mesélt róla. Elmondott mindent, a megismerkedésüktől a szakításukig. Az egyik Kollal töltött beszélgetős este közben, kicsit közelebb kerültünk egymáshoz a kelleténél. Ne gondolj rögtön rosszra, egy csóknál több nem történt. Rájöttünk, hogy nekünk jobban szükségünk van a másik barátságára, minthogy bármilyen más kapcsolatba kerüljünk egymással. Félve néztem rá, és arca kifejezéstelen volt. Átszeltem a kettőnk közt lévő távolságot, és megöleltem őt.
- Kérlek ne haragudj, se rám, se Kolra. - kérleltem őt, és az sem segített a helyzeten, hogy nem ölelt vissza, csak mozdulatlanul ült. Örültem, hogy végre elmondhattam neki, de féltem attól amit majd mondani fog, vagy tesz. Nem akartam, hogy bántsa Kolt, ugyanakkor tudatni akartam vele azt is, hogy tudom, hogy elvette tőle Cassiet.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 16, 2012 3:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:34 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Caroline Forbes & Niklaus Mikaelson


A mellkasomra könyököl és az arcunk nagyon közel kerül egymáshoz. Végig hallgatom, amit mond és a végén válaszként felhúzom a szemöldökömet és furcsán nézek rá. Az rendben van, hogy megmutatom neki az érzelmes oldalamat, de hogy másoknak is az kizárt! Én gonosz vagyok és nem jó, ezt neki is meg kell értenie. Nem fogok megváltozni sohasem, hisz én ilyen vagyok. Gonosznak és kegyetlen gyilkosnak születtem, nem pedig holmi jó emberi érzésű lénynek. Komolyan gondolja azt, hogy én másoknak is mutassam meg ezt az oldalamat? Legfeljebb a testvéreimnek vagy esetleg annak, aki a barátom lesz és neki mutatom meg ezt az oldalamat, de a többiek elfelejthetik és retteghetnek tőlem! "Mire gondolsz most?" A kérdése zökkentett ki a gondolat menetemből és a szemébe nézek. Talán ideje ezt elmagyaráznom neki..
-Caroline nem akarom, hogy félre érts!-Mondom kezdés képen.-Szeretlek és te vagy az egyetlen, aki iránt ilyet érzek!-Mondom neki gyengéden.-Igen tudom, hogy van érzelmes, emberi oldalam is, de én azt nem mutathatom meg másoknak! Én nem vagyok jó, én gonosz vagyok!-Mondom határozottan és őszintén.-Nem akarok megváltozni, nem akarom ezt az oldalamat nekik megmutatni! Sohasem lehettek jó, mert az az oldalam megszűnik létezni.. Csak te láthatod ezt az oldalamat és azok, akik hozzám közel állnak. Nem akarok ezzel számodra csalódást okozni, de én ezt így gondolom! Gonosz és kegyetlen gyilkos maradok.. Ha elfogadsz, akkor elfogadsz, ha nem, akkor nem.-Mondom komolyan és egy puszit adok a szájára.-Bocsánat, de én ilyen vagyok!-Mondom neki őszintén megbánva. Gondolkozni kezdek és eszembe jut, hogy mi történt a Grillben Cassievel.. Talán el kellene mondanom Carolinenak, hogy mi is történt ott akkor..-Egy nap a Grillben voltam és egy nővel találkoztam meglepetésemre. Először csak beszélgettünk aztán ugye több is történt, de semmi komoly dolog, amire gondolsz. Semmit sem jelentett nekem. Eljátszadoztam vele és amúgy Cassienek hívják.-Caroline a név hallatára hülye fejet kezd el vágni és nem értem, hogy miért.-Mi van? Mi az?-Kérdezem tőle, de ő csak annyit mond, hogy nem tehettem. Ekkor rájövők, hogy nem beszélhet Cassieről, mert Cassie biztos megigézte.-Én hibrid vagyok és ezt feltudom oldani.-Mondom a szemébe nézve.-Emlékezz és beszélhetsz az egészről!-Mondom neki ezzel feloldva a megigézést. A hátát kezdem simogatni és nagyon jó ilyen közel érezni magamhoz.-Szívesen végig hallgatom, hogy miért idézett meg téged és mi történt. Még valami.. Cassie tudom, hogy mi miatt jött vissza legalábbis, ha jól sejtem, akkor Kol miatt jött, de azért velem is el volt.. Semmi komoly nem történt. Képtelen lennék mással lenni rajtad kívül!-Mondom őszintén.-Ugye tudod, hogy szeretlek?! És azt is tudod, hogy én innen nem engedlek el?!-Mondom mosolyogva és a hátát simogatom közben egy apró csókot lehelek a szájára. Ezek után várom, hogy mit tesz vagy mond nekem.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: 18+   Klaus szobája EmptyVas. Okt. 14, 2012 10:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sejtettem, hogy ő akar levetkőztetni. Jobbnak láttam, hagyni magam. A csókot megszakítva finoman leveszi rólam a felsőm, és elhajítja. Még jó, hogy készültem erre az eshetőségre, és nagyon szexi fehérneműt vettem fel. Hmm, vajon mire készül? Mi az az új ötlet?
- Igen, bízom benned. - válaszoltam, de nem tudtam mit akar. A nyakamat kezdte el csókolgatni, és én féltem, hogy megharap, és attól, hogy meghalok a harapásától. Arra kér, lazuljak el. Könnyű ezt mondani. Szemeimet az övébe fúrom, és rájövök, hogy mellette nincs mitől félnem, és kezdek megnyugodni, ahogy a dobogó szívem is. Mire ezt levezettem, már éreztem, ahogy lágyan belém harap. Nem fájt, sőt, csak fokozta a hangulatot. Nagyon jó, még sosem éreztem ilyen feltüzelve magam. Annyira élvezem, hogy egy sóhaj hagyja el számat. Klaus csak mosolyog, élvezi, hogy kínozhat, méghozzá szó szerint. Nem iszik sokat a véremből, és a sebre finom puszit lehel. A hogy tetszettre, nem is tudtam hirtelen, mit válaszoljak.
- Tetszett. Később is megismételheted! - suttogom szemérmesen. Ki akarod próbálni? kérdésre kicsit megijedtem, és a szívem kihagyott egy ütemet, és egyben meg is nyugodtam. Nem feledkezett el arról, hogy a vére számomra méreg.
- Rendben van, de tudnod kell valamit. Még sosem csináltam ilyet. Közelebb hajolt hozzám, és bíztatott, hogy harapjam meg. Én is pár csókot leheltem a nyakára, és félőn megharaptam. A vére mámorító volt, és élveztem, hogy a vére száguldozik az ereimben. Gyorsan abbahagytam az ivást, és utána egy kis vérrel a számban megcsókoltam. Tetszett neki, mert a csókba belemosolygott. Gyengéden lefektet az ágyra és rám nehezedik. Zavar a táv köztünk, ezért közelebb bújok hozzá, és óvatosan kicsatolom a nadrágját. Mire felfogná mi történik vele, a nadrágját már eldobtam az ágy jobb oldalára. Rám mosolyog, és ismét átveszi az irányítást. Leveszi rólam a nadrágom, és enyhe pír jelenik meg az arcomon. Itt fekszem mellette fehérneműben és kicsit zavarban érzem magam. Végigsimít az arcomon, és a szemeink találkoznak. A szemeiben a bizalmat, gyengédséget, és a csodálkozást látom. Már nem is zavar annyira, ha így lát. Megcsókol és levesszük egymásról a maradék ruhadarabokat. Folyamatosan kényeztetjük egymást, és érzem, hogy nem bírja sokáig. Lassan és gyengéden belém hatol, és ajkainkat halk sóhaj hagyja el. Ő van felül, és hagyom, hogy így maradjunk. A lábaimmal átkarolom az övét, és gyengéden a hátát simogatom. Most tényleg egymásé vagyunk, és egyek is egyben. Ez annyira meghitt, és bensőséges. Egyszerre lépjük át a gyönyör kapuját, és pihegve fekszünk egymáson. Mellém fekszik a hátára, de egyik kezével fogja az enyémet, és magához húz. Betakar minket, miközben a mellkasán fekszem. Ő a hátamat, én addig a mellkasát cirógatom. A fülemhez hajol, és belesúgja, hogy szeret, és apró puszit ad az arcomra.
- Én is szeretlek! - mondom, és közben a szemébe nézek. Nem érdemlek boldogságot?! Zavart, hogy így gondol magára. Mellkasára könyökölök, így arcunk nagyon közel van egymáshoz.
- Klaus, igenis érdemelsz boldogságot, ahogy engem is! Nem értem, miért gondolsz így magadra?! Tudod, megmutattad egy olyan oldaladat, melyet kevesen ismernek. Tetszik ez az érzelmes, emberi oldalad. Szeretném ha mindig ilyen lennél, és mások is meglátnák, azt amit én. Válaszként felhúzta szemöldökét és furcsán nézett rám.
- Mire gondolsz most? - kérdezem, és várok a válaszára.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 15, 2012 9:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyVas. Okt. 14, 2012 5:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Caroline Forbes & Niklaus Mikaelson


+18
Csókolózunk és őszintén szólva imádok vele csókolózni. Emberi tempóval fordít a helyzeten, hogy ő legyen felül, de közben csókolózunk. Kezünk össze van kulcsolva a mellkasunk között. Abbahagyja a csókot és felül. A kezeinket maga felé húzza, le az ágyra, a combjaink mellé. Elengedi a kezemet és felsője alját fogja meg, hogy le tudja venni. Mocorogni kezdek és gyengéden leszorítom a csuklóját, hogy ne tudja mozdítani eközben sikerült felülnöm. Arcom vággyal volt túlfűtött és így nézek rá. "Csak nem te akarod levenni a felsőmet?" Kérdezi tőlem közben az ujjaival elengedi a felsője szélét. Lassan a bőréhez érek, de nem csinálok még semmit sem. Végig hallgatom a szavait és azt is hozzá teszi még, hogy szeret. Ezek után lágyan megcsókol és én visszacsókolom őt ugyanúgy. Szeretem Carolinet és imádok vele lenni nagyon.
-Én is szeretlek!-Suttogom és ezzel megszakítom a csókolózást. Majd megfogom a felsője alját és lassan leveszem róla. Hirtelen eszembe jut egy nagyon jó ötlet és azt hiszem, hogy megcsinálom.-Hidd el tetszeni fog, amit most csinálni fogok, ígérem!-Mondom neki suttogva.-Bízol bennem?-Kérdezem tőle és amikor megkapom a választ, hogy igen, akkor megcsókolom a nyakát és hallom a szíve minden egyes felhevült dobbanását.-Próbálj meg ellazulni!-Suttogom és apró csókokkal kényeztetem. Szívverése kezd nyugodtabbá válni, ezért átváltoztatom az arcom, hogy a szemfogaim megnyúljanak. Gyengéden átszakítom vele a bőrét, és aprón kortyolok a véréből. Mennyei íze van nem tudom mennyire tetszett, neki ezért abbahagyom, és gyorsan megpuszilom a sebét. Pár pillanaton belül, már nyoma sincs.-Hogy tetszett?-Kérdezem tőle, de a csillogó szeme elárulja, hogy tetszett neki.-Ki akarod próbálni te is?-Kérdezem és közelebb hajolok hozzá.-Ne aggódj, nem lesz bajom! Csak rajta!-Biztatóm a kedvesemet.-Nyugodtan megharaphatsz!-Mondom neki biztatóan és ő félve megharap engem.-Folytasd csak nyugodtan, hisz úgy sem lesz semmi bajom!-Biztatóm őt továbbra is és ő szívja a véremet majd egy kis idő múlva abbahagyja és teljesen megnyugszom, mert legalább tudom, hogy nem hal meg amiatt, mert megharaptam őt. Az ágyra fektettem és óvatosan ráfekszem. Ő rögtön elkezdi leszedni rólam a nadrágomat és két perc múlva már csak arra leszek figyelmes, hogy a nadrágom elrepült a jobb oldalra. Carolinera mosolygok és megcsókolom őt gyengéden majd leveszem róla a nadrágját. Lassacskán lekerül rólunk minden egyes ruha. Végig én vagyok felül és nem változtattok a pozíción egy percre sem. Apró csókokkal jutalmazom mindenhol majd lassan belé hatolok és öntudatlan hang hagyja el a számat. Megfelelő tempót felvéve mozogni kezdek benne és ő is ugyanezt a tempót veszi fel. Egyszerre mozgunk és testünk összhangban van. Egy ideig szeretkezünk majd egy kis idő múlva abbahagyom és mellé fekszem. Betakaróm magunkat és átölelem őt úgy, hogy szorosan magam mellett érezem.-Szeretlek!-Suttogom a fülénél halkan és egy apró puszit adok az arcára.-Tudod sosem gondoltam volna, hogy itt leszek veled, mert nem érdemlek boldogságot, ahogy téged sem.-Mondom neki őszintén. Nagyon élveztem a vele töltött pillanatot és ezt az egészet. El sem tudnám mondani, hogy mennyire. Imádom Carolinet és sohasem akarnám őt elengedni magam mellől.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Elena szüleinek szobája / Jenna szobája
» Kol szobája
» Tornaterem
» Bejárat
» Klaus Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Mikaelson villa-