No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Kol szobája EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Kol szobája EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Kol szobája EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Kol szobája EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Kol szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Kol szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Kol szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Kol szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Kol szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Kol szobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Kol szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptySzer. Dec. 19, 2012 7:14 pm

Kolhoz sétáltam, és közben hallgattam a válaszát.
- Hát, a szekrényed méretét ítélve, te sem szerénykedhetsz! Ne aggódj,te is megnézheted az enyémet!- mondtam neki, és kissé vállba boxoltam. Eljátszotta, hogy fájt neki, de tudtam, hogy csak viccelt.
- Válaszolva a korábbi kérdésedre, ne nézz úgy rám, mint aki mindjárt rám veti magát! - válaszolom neki. Közben lesütöm a szemem, mert nem merek a szemébe nézni. Tényleg, úgy nézett rám, mint aki nemsokára elveszíti a fejét, és leteper az ágyon.
- Nem nehéz ezzel bánni! Ha már a számítógépekhez értesz és a telefonokhoz is, ez is menni fog! - válaszolom és ezzel próbálom terelni a leteperős témát. A dobozt megfogom és kinyitom. Az üres dobozt a komótra teszem, és kibontom a fényképezőt a csomagolásból. Az elemet is bele teszem, és bekapcsolom. Beállítom rajta a megfelelő képméretet, portré funkcióra állítom. Nagy mosollyal az arcomon Kol felé nézek.
- Nagy mosolyt kérek! - mondom neki, és mielőtt még kivehetné a kezemből, vagy meglepődne, készítek róla egy képet. Közelebb lépek hozzá, és hátulról átölelem.
- Most csináljunk egy közöset! - felelem, és újabb képet csinálok, ezúttal kettőnkről. Feltűnt, hogy nincs egy bekeretezett képe sem a szobában. Nekem ez furcsa volt, mert a mi házunk tele volt képekkel. Nem is voltam eddig olyan házban, ahol ne lettek volna családi képek. Nekem ez furcsa volt, gondolom Kolnak ez volt a normális. Ha jobban belegondolok, Klaus festményein kívül nincs más kép a villában. Ez kicsit elszomorított, de tudtam, hogy mit kap tőlem Kol karácsonyra. Belém karol, és azt mondja, hogy menjünk. Gondolom azért, hogy menjünk főzni. Hagy nekem időm, hogy eldöntsem mit szeretnék. Félek, ha itt maradunk, még a végén az ágyában fogunk kikötni. Nem, nem, ezt nem tehetjük meg. Se ő, se én. Jobb, ha megyünk.
- Rendben, mehetünk! - adom meg a választ Kolnak, és belekarolok. A szabad kezemet az ő kezére teszem, és így hagyjuk el a szobáját. Mielőtt lemennénk a lépcsőn, gyorsan becsukom az ajtót magam után.

Játék vége!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptySzer. Dec. 19, 2012 2:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline & Kol



Figyeltem, amit Caroline beljebb ment és körbenézett. Jó volt újra belépni a szobámba Klaus szobája után, mert az Ő szobája, számomra nagyon sötét. Persze van ablaka meg minden, de ott az ablak előtt is sötétítő van, ami engem nagyon is zavarna, mert akkor éjszaka nehezebb lenne az erkélyre is kijutnom.
-Köszönöm.-mondtam egy apró mosollyal, amit Caroline nem biztos, hogy látott, de én mosolyogtam akkor is. Sok embernek sok lenne a három tükör, nekem meg pont elég, hiszen nem mindegy, mikor milyen tükörbe néz az ember, hiszen ha az érdekel, hogy áll rajtam a ruha, akkor kell az egész alakos, de ha nem erre vagyok kíváncsi akkor elég a kisebb is.
-Hogy ne nézzek rád Caroline?-kérdeztem és mikor ő elmosolyodott én is újra mosolyogtam. Mikor Caroline megkérdezi, hogy szabad-e csak némán bólintok, de magamban nevetek, mert szerintem őt a gardróbon érdeklim de Ő most a fürdőt akarja kinyitni. Mindegy nem szólok rá hagyom, hogy tegye amit szeretne. Mikor kinyitja az ajtót rájön, hogy rossz helyre nyitott be, és én elkezdtem nevetni. Amikor meg korholni próbált, csak még jobban nevettem és ragadós volt a példám, hiszen Ő is nevetni kezdett. Tetszett Caroline nevetése, olyan csilingelő volt és szép.
-Bocsi, de nem akartam beleszólni abba, hogy mit akarsz csinálni, és amúgy sem tudhattam, hogy épp nem a fürdőszobámra vagy kíváncsi.-mondtam most már csak mosolyogva. Reméltem, hogy azért nem haragszik meg rám.
-Tudom, hogy sok ruhám van, de kell ennyi, hiszen minden alkalomra más kell. Na, de ha látnád Bekah szekrényét, akkor rájönnél, hogy az enyém csak fele akkora, és feleannyi ruhám is van.-mondtam mosolyogva, miközben ő a szekrényemben nézte a ruháimat. Rend volt itt is, mint ahogyan az egész szobámban. a szekrényemben mindig rend volt. Ott sosem csináltam rendetlenséget, mert muszáj valahogy megtalálnom a ruháimat, mert túl sok van, de nekem kell ennyi ruha, akárki akármit is mond.
-Hát ha te értesz ehhez a kütyühöz csinálhatsz képeket. Én nem vagyok még jó, ezekben az új dolgokban. A számítógéphez és a telefonhoz értek és ennyi. Majd megtanulom, majd egyszer, ahogyan a főzést is, nem?-mondtam egy hatalmas mosollyal, majd a kezem nyújtottam neki, hogy karoljon belém, majd miután ezt megtette, elindultam az ajtó felé.
-Mehetünk?-kérdeztem és közben megálltam, hagytam neki időt, hogy meggondolja magát, vagy arra adtam időt, hogy én gondoljam meg magam. Hát, ez most jó kérdés, de még egy kis ideig nem fogom meggondolni magam.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyKedd Dec. 18, 2012 3:54 pm

Kol szobája nem messze volt Klausétól. Az ajtót óvatosan kinyitotta, és kezével mutatta, hogy mehetek. A szobája tökéletes összhangban volt azzal, amit én gondoltam. Sötét szekrénysor, tükrök, komód, ágy, éjjeliszekrényes és két ajtó. Az egyik szerintem a gardróbot, a másik a fürdőt nyitja.
Lassan beljebb sétáltam, és ez a szoba sokkal világosabb volt, mint Klausé. Köszönhetően a nagy francia ablakoknak. Az ablakhoz sétáltam és tartozott hozzá egy kis erkély is. Kerti bútorok is voltak kint, amik tökéletesítették az összképet. Az erdő képe tárult elém, és biztos sokat töltet itt kint Kol. Legalábbis én így gondoltam.
- Nagyon szép szobád van! - dícsérem meg Kolt, szembenézve vele. Az ágya feletti hatalmas tükörben megláttam a tükörképemet. Tudtam miért került oda, és sikerült ismét zavarba jönnöm. Remélem Kol ezt nem látta meg, és tovább néztem a szobájában. A szekrényénél is volt egy egész alakos tükör, és a komód mellett. Nekem ez túl sok lenne, nekem bőven elég lenne egy tükör is. Belenéztem, és gyorsan megigazítottam a ruhám, és a hajamat is hátra tűrtem. Természetes Kol végig nézte a jelenetet.
- Ne nézz így rám! - felelem neki, és nem bírom ki, hogy ne mosolyogjak rá.
- Szabad? - kérdeztem, mikor a gardrób elé léptem. Némán bólintott, és benyitottam.
- Köszi! Szép a fürdőd! - felelem, mert sikerült a fürdőbe bemennem. Egy az egyben olyan volt, mint Klausé. Megfordultam, és csak nevetett.
- Köszi, hogy szóltál, hogy rossz ajtón megyek be! - korholtam őt kissé kedvesen. Nem tudok ellenállni a nevetésnek, és én is nevetni kezdek.
- Hűha, több ruhád van, mint nekem! Ehhez képest, nekem egy szekrényi ruhám van! Külön sorban voltak az öltönyök, ingek, zakók, sportruházat, farmerek és egyéb ruhák. A közepén volt egy kis asztalféleség, ahol az ékszerek voltak. A fogasok alatt voltak a cipők, patináns rendben. Ezt még én is megirigyeltem volna. Itt is volt egy hatalmas tükör. A komódon felfedeztem egy dobozt, amiben egy fényképezőgép volt. Nahát, ennek még hasznát vehetem! Pont olyan a márkája, mint az enyém, legalább tudom használni. A bontatlan csomagolásból ítélve nemrég vehette, vagy kapta.
- Köszönöm, hogy megmutattad a szobád! Mit szólnál, ha főzés közben csinálnánk magunkról képeket! Benne vagy? - kérdezem tőle,és elé sétálok kezemben a fényképezőgép dobozával.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyKedd Dec. 18, 2012 8:28 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline & Kol



Előzmények:[You must be registered and logged in to see this link.]


Van egy olyan érzésem, hogy Caroline nem fogadja el, hogy szép, vagy talán nem hiszi így. Nem is értem miért gondolja így. nem vette még észre, hogy akárhányszor elmegy az utcán mellett valami pasi, majd kiesik a szemük?! Aj Caroline, ha tudnád milyen csodálatosan nézel ki. Ezt csak magamban mertem kimondani, nem tudtam mit reagálna erre, így csendben maradtam. Ha nem lenne Katherine szerintem már, jobban rámozdultam volna, mint, ahogyan azt mostanában tettem. Komolyan elkéne hinnie, hogy jó csaj, főleg, hogy én már sokadszorra mérem őt végig.
-Nagyon szívesen még egyszer és nem fogok vele összeveszni. Tud magának újat venni, túl sokat is.-mosolyogtam felé, majd a tükrös dolgon elnevettem magam. Van egy-két tükröm az igaz, de nem azzal van tele a szobám, még ha ezt ki is nézi belőlem Caroline.
-Bevallom van egy-két tükröm, de nincs tele vele a szobám. Klausnak meg azért van tükör a szobájában, mert ő is szereti nézni magát benne. Én ide csak kivételes alkalmakkor jövök be. tudod ez az ő szentélye.-mondtam egy mosollyal. Tényleg nem igazán járok be ide, mert nincs is értelme. Ha a piáért is jönnék, az sem itt van hanem nálam. Huh az a szekrényt is fel kell majd rendesen töltenem, mert kissé kiürült mikor utoljára jártam itthon.
-Ebben a tésztás dologban benne vagyok és abban is, hogy csináljunk sütit. Ki kell egyszer mindent próbálni, nem?-sosem szerettem főzni és nem is tudom, hogy minek mentem bele, de Caroline olyan lelkesnek tűnté és, hát mi bajom lehet egy kis főzéstől, nem? Legfeljebb felgyújtok még egy konyhát nem olyan nagy ügy.
Mikor megkérdezi, hogy mit csináljunk elgondolkozok egy pillanatig, így nem válaszolok egyből. Bevallom, nincsen ötletem erre a kérdésére, de neki szerencsére volt.
-Jó én benne vagyok,ma mindenben. Örülök, hogy az ajánlatod még áll, úgyis érdekel, hogy milyen a házad.-mondtam mosolyogva, majd mikor mondta, hogy kíváncsi a szobámra és, hogy megszeretné nézni, egyből láttam, hogy most tényleg megakarja nézni, főleg mikor felállt és belém karolt.
-Igen mehetünk.-mondtam majd átsétáltunk a szobámba. Minden úgy van ahogyan hagytam, nincs kupi, minden szépen a helyén van szerencsére, így Caroline nem azt látja, hogy rendetlen vagyok.
-Íme ez a szobám-mondtam és körbemutattam. Nem sok tükröm volt. Olyan 3 volt, de mindegyik másfajta.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 10:44 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kol & Katherine

- Nem vagyok gyerekes! Ó, és hidd el, a lényeget már tudom a családodról. Tudom, hogyan állnak bosszút. Ugyanis, ami neked fontos, azt tőlem már rég elvették. Ha családom meg nincs, akkor engem kínoznak. Nem is tudom, melyik a jobb.- nem tudom, miért hoztam fel, hogy Klaus lemészárolta a családomat, de úgy éreztem muszáj. Azért, mert még ő végig a családjáról áradozik, azt védi, értük áll ki, nekem már nincs családom. Csak a lányom, ha vámpírrá vált, de ebben erősen kételkedem.
Talán soha nem éreztem magam ennyire pocsékul, mint most. Mindenhol, amerre jártam, az olyan embereknek, akivel lefeküdtem, még ha nem gondoltam komolyan, akkor is én voltam az első, a legfontosabb. Most pedig, a család, a család és a család. Ha már ez alatt a pár nap alatt ennyiszer hallottam, hogy a család az első, mi lesz később?! Hülye érzelmek... Talán mégsem kéne komolyan összejönni vele? Lehet, hogy azzal csak magamnak ártanék?
Azt mondják, a dolgoknak két oldala van: pozitív és negatív. Hát, ma a kettőnk kapcsolatának - ami valljuk be őszintén, eddig nem működik túl jól... - csak a negatív oldalát láttam és őszintén remélem, ez nem lesz mindig így.
- Szerinted nekem könnyű?! Azok után, amit Klaus csinált?! Lehet, hogy úgy néz ki, túlléptem azon, hogy lemészárolta a családomat, de nem így van. Nem vagyok benne biztos, hogy valaha elfelejtem és ha valaki, te biztos el tudod képzelni, milyen család nélkül! Tudod, milyen ez?! Látni a saját anyád, ahogy az ágyon fekszik holtan és véresen?! És gyászolni sincs időd, mert életed végéig menekülnöd kell?! Nem, mivel te vagy az egyik legerősebb a világon! És Rebekah... na meg Elijah... Nem csak nekik vannak fenntartásaik velem szemben, hanem nekem is, de velük ellentétben én próbálok beszélgetni velük és nem támadok rájuk és nem harapok beléjük.
Deja vu érzésem volt. Olyan volt, mint mikor először itt voltam. Legszívesebben most is hozzávágtam volna valamit, bár tudtam, hogy nem tenne benne kárt és valószínűleg el sem találná, de nem érdekelt.
Ó, már szembesítettél vele... - már éppen kezdtem lenyugodni, mikor rátett még egy lapáttal.
- Mi az, hogy nem akarod, hogy a családod tudja?! Tisztára úgy érzem magam, mint egy gimis, aki nem mert elmondani az anyjának, hogy barátja van...
Egy idióta vagyok, ha ebbe belemegyek....
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyHétf. Aug. 13, 2012 1:07 pm

- Ne legyél már ilyen gyerekes Katherine! Nem fogom senkinek a pártját sem! A saját javamat védem és nem másét. Mindig is így volt!- Egy rövid időre kikeltem magamból, de próbáltam lehiggadni. - Semmit sem tudsz a családomról. – Mondtam halkan. Még csak pár napja ismerjük egymást és máris azt hiszi, hogy bármit is tud rólam vagy a családomról. Nagyon téved. –Nem azt mondtam, hogy te vagy a hibás, vagy, hogy Bekah ártatlan, de egy ilyen vitához ketten kellenek. – Nem akartam felhúzni magam, mert nekem sem és neki sem hiányzik, hogy veszekedjünk. Próbáltam lehiggadni ezért vettem egy mély levegőt és felültem az ágyon, hogy ránézhessek. –Na, jó, nézd. Katherine te nagyon fontos vagy nekem, de te egy betolakodó vagy a számukra és ez ellen nem tudok mit tenni. Még nem. Hagynunk kell nekik időt, hogy beletörődjenek, hogy együtt vagyunk. Ami azt illeti még én magam sem fogtam fel a tényt, hogy egy emberhez kötöttem magam. Eddig teljesen máshogy éltem és mások voltak a szokások vagy az elvárások irántam. Eddig a legnagyobb probléma az volt, hogy szanaszét hagytam a vacsorámat. Ez elég nagy változás nekem is és a családomnak is. Tekintve a közös múltatokra… Csak kell egy kis idő mindenkinek, hogy hozzászokjon az új szituációkhoz. – Felálltam és a szobámban lévő kis hűtőhöz léptem, ami be volt építve a fa bárpultba. Kivettem egy üveg sört. Ritkán iszok sört, de most valahogy nem volt kedvem semmi máshoz. Örültem neki hogy lehűt egy kicsit. Nem törődtem a pohárral, csak úgy az üvegből kortyoltam és hagytam, hogy a hideg buborékok csiklandozzák a nyelvemet. – Fogalmad sincs, hogy milyen nehéz ez most nekem. – Csaptam le az asztalra az üveget, majd a padlót kezdtem bámulni. A hatalmas méretű szoba most még inkább üresnek tűnt. Nem bútoroztam agyon, mert szeretem, ha egy kicsit levegős a tér. Egy nagy fa keretes ágy középen, sötét padlóburkolat, nagy ablak, amit a sötétítőfüggönytől látni sem lehetett és körben egy beépített szekrénysor tele könyvekkel, egy régi típusú zenelejátszóval sok-sok bakelit lemez, kazetta, CD, hogy megpróbáljam bepótolni azt az elvesztegetett száz évet. Még egy TV és DVD lejátszó is helyet kapott a szekrénysorban. Ezen kívül nem volt más csak egy aprócska pult, ami alatt egy hűtő rejlett és fölötte talpas üvegpoharak csüngtek. Az egész szoba nagyon sötét volt és nagyon levegős. Most, hogy ilyen komor ködbe burkolóztak gondolataim még sötétebbnek és üresebbnek éreztem, mint amilyen valójában. Katherine a szoba másik végén figyelt. Olyan érzésem volt, mintha egy áthidalhatatlan szakadék lenne köztünk és sajnos tudtam, hogy mi is az a szakadék pontosan: – Kötelesség. – Mondtam ki hangosan. – Kötelességeim vannak a családom felé és ettől nem tudok megválni, bármennyire is szeretném azt tenni. Ez nem azt jelenti, hogy feléd ne lennék kötelességeim, de hozzájuk erősebben kötődőm. Ez még változhat, de egyelőre így van. Gondoltam jobb, ha ezzel már most szembesítelek. – Hangomban semmi érzelem nem csengett. Teljesen neutrális hangon szólaltam meg és egyenesen rá néztem, kifejezéstelen arccal. Teljesen üresnek éreztem magam. – Nem akarom, hogy az el nem kezdődött kapcsolatunknak véget vessünk, de azt viszont akarom, hogy ne tárjuk a világ elé. Nem akarom, hogy a családom tudja. – Nem tudom, hogy most mit gondolhat rólam. Nyilvánvalóan ki nem állhat, és pillanatokon belül elkezd kiabálni, csapkodni és kiviharzik az ajtómon és örökre magamra hagy. Talán meg is érdemelném, talán az lenne a legjobb mindkettőnknek. Nem bántanánk tovább egymást. Hátat fordítottam neki, hogy ne kelljen pillantását tovább állnom, és a sörösüveg máris a markomban volt. Nem ittam belőle, még ahhoz sem maradt már energiám, vagy akaraterőm, hogy felemeljem az üveget a számhoz. Kimerült és üres. Ez jellemez most leginkább.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptySzer. Aug. 08, 2012 11:20 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kol & Katherine

Tudtam, hogy nem fog hinni nekem. Tudtam, hogy nem kellett volna elmondanom, de nem tudtam elhallgatni azt, hogy Rebekah bántott.
- Ő volt. - mondtam olyan határozottan, amennyire csak tudtam. Nem kedvel engem?! Kérlek... egyenesen gyűlöl, de ez részemről is így van. Nehogy védeni kezdje! Rebekah - talán - a világ legerősebb nője, jó, a kishúga, de ha egyszer Rebekah esett nekem, Kol barátnőjének, illene engem védenie...
- Persze, én voltam. Rebekah semmit nem csinált. - mondtam cinikusan és dühösen. Azonnal észrevette, hogy mérges lettem és hogy nem csak Rebekahra haragudtam, hanem rá is. De szerencsére kicsit változtatott a viselkedésén. Nem engem kezdett el rögtön védeni - habár jól esett volna - ezt nem is vártam. Legalább nem védte Rebekaht, hanem megkért, hogy mindent meséljek el. Egymással szemben ültünk, ő megfogta a kezem én pedig nagyot sóhajtottam és belekezdtem a mesélésbe.
- Nos.. Miután elmentél tőlem, elindultam vadászni az erdőbe. Rebekah is pont ott volt és mivel két fiú volt ott és ő csak az egyikből evett, gondoltam, ez tökéletes alkalom lenne a vadászatra és egy kis beszélgetésre is, csatlakoztam hozzá. Megkérdeztem, hogy neki mi a véleménye... rólunk. Azt mondta, megadj az esélyt, legyünk boldogak, de természetesen a legkisebb lelkesedés nélkül. Aztán megfenyegetett, hogy ha bántalak, vagy megcsallak megöl. Na jó ,nem pont ilyen szavakkal, de a lényeg ez volt. Aztán azt mondtam, hogy nincs több megcsalás. Véletlenül mondtam így... mert így gondoltam. - néztem az arcára, valamiféle reakció után kutatva, majd folytattam - Ezek után, már bármit mondhattam volna neki, ő már eldöntötte, hogy mit fog csinálni... Már azt hittem, elmegy, mikor visszafordult és megharapott. - halkítottam le a hangom és az emlékek hatására a nyakamhoz kaptam, amelyen már olyan volt a bőr, mint bárhol máshol. Azt inkább nem mondom, milyen gondolatok jártak a fejemben, miközben ő megkínzott. Hogy hányszor és hányféleképpen képzeltem el azt, ahogy megölöm és hogy tényleg meg akarom tenni. - Aztán még egyszer elment és visszajött, ismét megfenyegetett és majdnem a szemebe szúrt egy karót. Hát.. ennyi történt. - fejeztem be megkönnyebbült sóhajjal. De nem kellett volna fellélegeznem. Természetesen a kis hugicája pártját fogja. Mint mindig.
- Hát, sajnálom, remélem túl teszi magát ezen a sokkon. Azt hittem, a családotokban fő az őszinteség vagy nem?! Ha azt akarom, hogy elfogadjanak, nekem is annak kell lennem. - mondtam olyan gúnyosan, amennyire csak tudtam. És volt több, mint 500 évem gyakorolni...


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 23, 2012 9:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyHétf. Aug. 06, 2012 4:15 pm

- Rebekah? – Kérdeztem értetlenkedve. – Az nem lehet. Katherine, az nem lehet. – Magam elé ejtettem kezeimet és csak bámultam előre és a fejemet ráztam. – Miért mondasz ilyeneket? – Próbáltam nem kiabálni és a hangerőn sem emelni és ez hellyel-közzel sikerült is. A hangom úgy csengett, mintha csak hétköznapi dolgokról beszélgetnénk. Nem akartam, hogy felmenjen se nálam se nála az a bizonyos pumpa. – Bekah biztos nem bántott volna téged. Tudom, hogy nem kedvel téged, de az hogy bántson… - Nem akartam elhinni. Az tény hogy a húgom nem bírja Katherinet, de nem fér a fejembe, hogy hogy tehette ezt velem. Ha másra nem is gondol, rám biztosan… nem okozna nekem fájdalmat. – Ha ő is volt, biztosan nem ok nélkül. Nem ment volna neked csak úgy… Biztosan mondtál, vagy tettél valamit… - Kezdtem automatikusan a húgom védelmére kelni, de amint rájöttem, hogy mit is tettem már meg is bántam minden egyes elhangzott szót. Máris magamon éreztem Katherine dühös pillantását. Igen. Meg is érdemeltem, hiszen nem őt védtem meg, hanem az évek alatt jól megszokott utat választottam és Rebekah oldalán álltam. Eddig nem is ismertem más lehetőséget. Minden alkalommal, hacsak rossz fát tett a tűzre, én mellette voltam, vagy ha kellett gyerekkorunkban mindig én vittem el helyette a balhét, mert tudtam, éreztem, hogy meg kell őt védenem. Olyan erős késztetés volt ez, hogy mindent felülírt bennem. De most itt van Katherine, ezután gondolnom kell rá is. Azt hiszem, és egyre biztosabb vagyok benne, hogy szeretem, és ez azzal jár, hogy kiállok érte. Nem szabad hazugsággal gyanúsítanom őt. És ha jobban belegondolok, ha Rebekah valamiért mérges, vagy valami nem tetszik neki, valóban hajlamos az effajta megtorlásra. – Rebekah… - Mondtam elfojtott indulattal hangomban. Nem tudtam eldönteni, hogy mi tévő legyek. Egyszerre uralkodott el rajtam a düh, csalódottság, aggodalom és megkönnyebbülés. Bármilyen rossz is volt hallani, hogy a saját testvérem okozott fájdalmat Katherinenek és ezzel egyben nekem is, de mégis jó hogy tudom, hogy ki bántotta. Már csak az a kérdés, hogy mitévő legyek most. – Mesélj el mindent kérlek, részletesen! Ne felejts ki semmit! – Kértem és utasítottam egyszerre, amikor láttam, hogy ő is lenyugodott annyira, hogy normális társalgás folyjon köztünk. Mindketten vettünk egy mély levegőt, leültem vele szemben az ágyon és két kezem köz fogtam a kezét. Azt akartam, hogy higgadtan mesélje el, hogy mi történt, hogy azt érezze, hogy mellette állok és majd a történet végén eldöntöm, hogy kinek adok majd igazat. Türelemmel hallgattam végig mondandóját és imádkoztam, hogy ne halljak semmi olyat, amit nem szeretnék. Persze imám nem hallgattatott meg, mivel csakis borzalmakat hallottam. Amikor Katherine befejezte, még nem szólaltam meg, csupán lehunyt szemmel ültem összeszorított állkapoccsal. Nem bírom már elviselni a folytonos csatározást. - Jaj, húgom, hogy lehetsz ilyen bolond. - Nyögtem ki végül megtörten. Annyira dühöngtem belül, hogy ha szabadjára engedem, minden haragomat nem maradna többé szobám, ahová elvonulhatok - még házunk se nagyon. Habár csak elengedtem Katherine kezét és rögtön utána ökölbe szorított kézzel dőltem le ágyamra még mindig csukott szemmel, a levegőben lehetett érezni a feszültséget, ami mindkettőnkből áradt. - Legközelebb ne menj a közelébe, főleg ne olyankor, amikor táplálkozik, és ne vágd a fejéhez, hogy megcsaltál engem. Attól egy kicsit dühös lesz. - Sziszegtem résnyire nyitott szájjal.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 8:58 pm

Kellemesen csalódtam most Kolban. Azt hittem, tombolni fog és nem tartja magában az idegességet. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen törődő, kedves és emberi tud lenni. Ez volt a legjobb, amit tenni tudott, hogy nem kezdett el rögtön dühöngeni. Élveztem, ahogy kényeztet, azt, hogy annak ellenére, hogy vámpír vagyok úgy bánik velem, olyan gyengéden, mintha bármelyik pillanatban összeroppanhatnék a kezei alatt.
Sem Stefan, sem Damon nem bánt velem ennyire gyengéden. Nem óvtak így, mindentől, most pedig végképp nem óvnak, egyáltalán nem számíthatok rájuk.
Kiszálltam a kádból és mikor megláttam, hogy a saját ruháival a kezében tér vissza hozzám, hálásan elmosolyodtam és miután felöltöztetett és lerakott az ágyra, beleszagoltam az ingbe, mire jóleső Kol illatot éreztem. Most először volt rajtam az ő ruhája és ezt azt az érzést váltotta ki belőlem, hogy kezdek hozzá tartozni. Most tényleg törődött velem és ez igazán jól esett. Az, hogy a hajamat fésülte, csak hab volt a tortán.
Nem tudom, elmondjam-e, hogy Rebekah támadott meg. Ha elmondom, biztos, hogy nagyon ideges lesz és tombolni fog, vagy nem fog hinni nekem és elhagy. Ha nem mondom el, akkor pedig muszáj lesz kitalálnom valamit, arról, hogy ki támadott meg, mert biztos vagyok benne, hogy addig nem fog lenyugodni, még el nem mondom, ki volt.
Szívem szerint azon nyomban elmondtam volna neki, amint beléptem az ajtón, de nem akartam, hogy rögtön tombolni kezdjen, még így is láttam rá esélyt, hogy ingerült és dühös lesz.
Végül eldöntöttem, hogy elmondom, mert így talán valamennyire bosszút állhatok Rebekahn. - Rebekah. - mondtam ki végre és tudtam, hogy nem kell tovább magyaráznom, tudni fogja, mire gondolok. Már a szobámban is mondtam neki, hogy nem fogja annyiban hagyni, hogy együtt vagyok a testvérével. - Ő volt. Ő támadott meg. Ő harapott meg. - tettem hozzá, mert nem akarta elhinni, hogy Rebekah volt. Persze a szemében ő csak egy ártatlan hugica, aki hiába vámpír, az ő és testvérei védelmére szorul, akinek a kedvében kell járnia.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyKedd Júl. 24, 2012 10:55 pm

A szobámban voltam egy kiadós tusolás után és épp akkor vettem fel a pólómat és simítottam le magamon, amikor kinyílt az ajtóm és Katherine lépett be rajta. Először elmosolyodtam, de rögtön jött a döbbenet. Megrökönyödve néztem végig rajta és láttam, hogy pólója csupa vér és sár, a nyaka pedig fel volt sértve. Meg akartam szólani, megkérdezni, hogy mi vagy ki tette ezt vele, de nem tudtam. Csak álltam és némán, földbegyökerezett lábakkal bámultam, miközben ’Ó-ra’ nyílt a szám, de egy hang sem jött ki rajta. Átfutott az agyamon, hogy valaki bántotta a lányt, aki most az Én védelmem alatt áll és ez egyszerre dühített és rémített meg. Persze nem voltam mellette, mert akkor nyílván nem történhetett volna ilyesmi, de mégis bántott a tudat. Csak akkor eszméltem fel, hogy teljesen leblokkoltam, amikor végre megszólalt és vért kért tőlem. Még mindig nem mondtam semmit, csak csendesen kiléptem a szobából és egy zacskó vérrel tértem vissza. Az egyik felét kitöltöttem neki, amit azonnal meg is ivott, majd amint végzett vele letette és átölelt. Nem tudtam mit mondani és nem is akartam megszólalni, csak viszonoztam az ölelését és szorosan magamhoz szorítottam. Azt akartam, hogy biztonságban érezze magát mellettem. Egy hosszú percig csak álltunk a szoba közepén, némán, egymás karja közt, aztán egy lépést hátráltam kibontakozva az ölelésből és felnyaláboltam és a fürdőszobába vittem. Még mindig nem tudtam egy szót se kinyögni. Amikor beértünk a fürdőbe, megemeltem sáros, véres pólójának szegélyét és lehúztam róla, majd az egyik sarokba hajítottam. Elléptem mellette és megnyitottam a fürdőkád csapját és meleg vizet engedtem bele és habfürdőt locsoltam bele, utána pedig visszaléptem Katherinehez. Folytattam a vetkőztetést a nadrágjával és alsóneműivel. Nem volt semmi erotikus abban, amit csináltam – legalábbis nem annak szántam – csupán gondoskodni akartam róla és elfelejtetni vele a támadást, akárki is követte el. Derekánál fogva odavezettem a kádhoz, ő pedig készségesen belelépett a kellemesen meleg vízbe és vállig el is merült benne. Fogtam egy szivacsot és gyöngéden mosdatni kezdtem a lányt. Minden porcikáját átdörzsöltem és megtisztítottam a rossz emlékektől, legalábbis ez volt a cél. A szivacs segítségével a hajára is locsoltam vizet és megmostam azt is. Amikor végeztem, teljesen alábukott a víznek így leöblítette a habot magáról. Csak arra az egy pillanatra veszítettem el a szemkontaktust vele, amíg a víz alatt volt, végig egy szó nélkül néztem a szemébe. Kiszállt és én a kád melletti polcról lekaptam egy törölközőt és teljesen szárazra töröltem. Adni akartam rá ruhát is, de mivel nem sok női ruha rejtőzik a szobámban, de a koszos ruháit sem veheti vissza, ezért a saját fiókomból vettem ki neki egy alsónadrágot és egy fehér inget, amiben talán egy éjszakát kibír. Visszamentem a fürdőbe, ahol még mindig a törölközőbe csavarva várt rám és egy bocsánatkérő pillantás kíséretében megmutattam a ruhadarabokat és jobb híján rá is adtam őket. Megint karomba vettem, akár egy játék babát és az ágyam közepére ültettem. Egy pillanatra megint elengedtem, amikor már biztosan ült törökülésben és a vértasak másik felét is kiöntöttem neki a poharába és odaadtam neki, ő pedig lassan kortyolgatta, mintha csak egy bögre kávét vagy teát tartana kezeiben. Még egy másodpercre visszarohantam a fürdőszobába és kihoztam egy fésűt a tükrös fürdőszobaszekrényből. Visszaértem és letelepedtem mögé az ágyra és miután gyengéden végigsimítottam haján és egy puszit nyomtam vállára, óvatosan fésülni kezdtem vizes haját. Nagyon óvatosan mozogtam és figyeltem, nehogy meghúzzam a haját és fájdalmat okozzak neki. Némán kényeztettem és azon igyekeztem, hogy jobban érezze magát, miközben próbáltam én is lehiggadni. Még mindig képtelen voltam megszólalni. Egész végig némán gondoskodtam róla, de belül folyton azt kérdezgettem, hogy ki volt az, aki bántani merte? Vagy egyáltalán ki volt az, aki képes is volt rá, hogy megharapja? Legbelül átkozódtam és magamat is hibáztattam, amiért magára hagytam, de kívülről én voltam maga a megtestesült nyugalom. Tudtam, hogy most erre van szüksége és nem arra, hogy tombolni kezdjek.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyKedd Júl. 24, 2012 9:42 pm

Ideértem. Élve. A pólóm véres ott, ahol Rebekah megharapott és remélem, hogy nem találkozok vele megint, miközben Kol szobája felé tartok. Úgy kémlelem a falakat, szekrényeket, mintha Rebekah bármelyikben ott rejtőzhetne és bármelyik pillanatban rám vethetné magát. De most készen állok megvédeni magam.
Ragadozópózban lopakodtam Kol szobájáig, szerintem eddig senki sem vette észre, hogy itt vagyok. Megálltam Kol szobájának az ajtaja előtt, egy pillanatra nekidőltem az ajtónak és még egyszer körülnéztem, majd beléptem.
Szerencsére épp itt volt, így nem kellett újra végigjárnom a házat, hogy megkeressem. Elég nagy és tele van olyan - nálam erősebb emberekkel... vámpírokkal - akik minden bizonnyal utálnak. Főleg most.
Kol... - ahogy rám néz látom a tekintetében a döbbenetet. Tiszta vér a pólóm és a nyakam is, a nadrágom és a pólóm is sáros, a hajam összegubancolódott. - Voltam az erdőben... - nem tudom, hogyan mondjam el, hogy Rebekah megtámadott, megharapott aztán ellökött és majdnem leszúrt.
Elsétálok az ágyig, aztán leülök. Kol még meg sem szólalt, mióta itt vagyok. Ennyire ledöbbent? Tudtam, hogy ez lesz... mondtam neki, mikor nálunk voltunk, de nem hitte el. Még hogy Rebekah imádni való... na persze. Lehet, hogy testvérként igen, de nekem eddig nagyon nem tűnik annak.
A kezemet a nyakamhoz kaptam és elégedetten nyugtáztam, hogy már nem vérzik. Két lehetőség van: van most azonnal elküld a francba, mert Rebekah nem bír engem... mert ebben a családban mindenki utál, csak Kol nem. Vagy... vagy nem. Ennyi. Rebekahval úgysem fog veszekedni. Ő a Mikaelson fivérek "gyengéje". Mindig a kedvében akarnak járni.
- Kaphatnék egy kis vért? - ugyan nem rég vadásztam, de mivel engem is levadásztak, pótolnom kell az elvesztett vért.
Hallottam egyszer egy elméletet, miszerint a vámpíroknak ezért van szükségük vérre, mert a vámpírvér nem szállítja az oxigént. Ha jobban belegondolok van benne valami igazság. Az állatvér is megfelel a célra, de az embervér több oxigént képes szállítani. Nem tudtam másra gondolni, csak a vérre.
Mikor Kol visszatért kezében egy nagy adag vérrel, mohón inni kezdtem, majd a poharat letettem az éjjeliszekrényre. Már csak abban reménykedtem, hogy Kol megvéd, ha itt lesz Rebekah. Gyorsan odamentem hozzá és megöleltem, mert így biztonságban éreztem magam. Kíváncsi vagyok sejteni fogja-e, hogy mi történt vagy fogalma sincs és köpni-nyelni nem tud majd, ha elmondom.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyKedd Jún. 26, 2012 2:42 pm

Tényleg nem akartam örökre elbúcsúzni, s hosszabb időre sem. De ezért tennem kellett valamit. Hallottam, amint Kol kimegy az erkélyre és beszélget valakivel.
Tökéletes alkalom számomra. Beosontam egy szobába, olyan halkan, amilyen halkan csak tudtam és reméltem, senki sem vesz észre. Szerencsém volt, mert találtam egy tollat és egy papírt. Gyorsan írtam egy rövid üzenetet, majd a tollat visszatettem oda, ahol volt és gondoltam, hogy egy papír eltűnése senkinek nem fog feltűnni. De ha igen, nem fognak belőle nagy ügyet csinálni.
Visszamentem a folyosóra és megkerestem a Kol szobájába nyíló ajtót. Tárva nyitva volt, ezért bekukucskáltam, hogy biztosan ne legyen bent senki. Ismét szerencsém volt, mert a szoba még üres volt.
Gyorsan bementem, vagy inkább lopakodtam, igyekeztem minél halkabb maradni. Kol ágyára tettem a papírdarabot, amin ez állt:
Kol, íme a címem: Maw Street, 6. Itt az ideje, hogy Te bizonyítsd, hogy Engem akarsz. Katherine.
Mondtam, hogy nem adom fel és most teszek is érte. Megérdemlem, hogy boldog legyek és Kol is nézhetné végre a saját érdekeit, csak egyszer az életben. 1000 év után, mialatt a családjával volt és őket támogatta, neki is jár egy kis kikapcsolódás.
Ráadásul Klaus koporsóba zárta és sok-sok éven keresztül ott is tartotta. Ez nem jelent nekik semmit?! Komolyan, az Eredetiek néha olyan naivak tudnak lenni.
Kisétáltam a szobából, le a lépcsőn és végül kiléptem az ajtón. Jól esett a friss levegő, legalább kiszellőztettem kicsit a fejem.
Felnéztem az erkélyre, amin véleményem szerint Kol még mindig ott volt. Ekkor olyat láttam, azt hittem csak képzelődöm. Klaus állt ott és nagyon is életben volt. De hogyan?! Azt hallottam, hogy elégett és így örökre búcsút vett minden élőtől és valóságostól.
Hazudnék, ha azt mondanám, nem érdekelt már semmi, mert még mindig szerettem volna, ha Kol holnap eljönne hozzám, de ez már tényleg túl sok(k) volt egy napra.
Továbbra is próbáltam észrevétlen maradni, de már azért aggódtam a legjobban, hogy mi lesz, ha Klaus meglát.
Eljutottam a kapuig és könnyen átugrottam rajta - nem volt nyitva - és egyenesen haza mentem. Már alig vártam, hogy hazaérjek és lefeküdjek aludni és reméltem, ha holnap felkelek, Kol ott lesz.


JÁTÉK VÉGE!
JÁTÉKTÉR SZABAD!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyHétf. Jún. 25, 2012 11:04 am

- Nem, nem örökre, de mára biztosan. – Mondtam ridegen. Ma már nincs energiám még egy nőt megvigasztalni. Jobb, ha most ennyiben maradunk, mert Bekah már így is padlón van. Hagytam hát kisétálni az ajtón. Még gondolkozta azon, hogy talán még egyszer utána megyek. Még egyszer visszarántom magamhoz és megcsókolom, de már nem ment. Nem ment, mert nem volt hozzá energiám, vagy egyszerűen nem akartam? Nem tudom. Most viszont Kath tényleg kisétált az ajtómon és ez kísértetiesen hasonlított ahhoz az estéhez, amikor Cassie lépett ki az életemből végleg.
Miután együtt töltöttünk egy újabb csodás éjszakát, reggel szokásához híven ki akart osonni, amíg én aludtam. Pechemre felébredtem, épp amikor a melltartóját próbálta becsatolni. Rögtön odasiettem hozzá és segítettem neki. Amint megvolt egy puszit nyomtam a nyakába és még egyet föntebb és egy újabbat.
- Miért szöksz meg mindig? – Kérdeztem tőle miközben puszikkal bombáztam. – Maradj itt velem, reggelizzünk meg, aztán eldöntjük, hogy hogyan tovább. – Kérleltem maradásra lágyan, majd megfordítottam, hogy a szemébe tudjak nézni. – Maradj velem! – Inkább hangzott könyörgésnek, mint bármi másnak.
- Nem lehet, ha Klaus meglát… - Kezdett volna a magyarázkodásba, de beléfojtottam a szót.
- Ha Niklaus meglát, akkor meglát. Mi van akkor, ha megtudja?
- Tudod jól, hogy mit érzek iránta… - Igen, pontosan tudtam, hogy mit érez iránta. Akárhányszor elhajította magától Klaus, Cassie mindig visszaszaladt hozzá, ha Nik akár kettőt pislantott is. Csak egy szavába került és otthagyott csapot, papot, és ami a legfájdalmasabb engem is. Szerettem a testvéremet, teljes szívemből, bármire hajlandó lettem volna érte, csak egy szavába került, de Cassie volt az első és egyetlen, akit szerettem. Még a testvéremet is kész voltam elárulni érne.
- Azt tudom, de Irántam mit érzel? – Kérdeztem mélyen a szemébe nézve. Fogvatartott tekintetével, egészen addig, amíg a földre nem sütötte azt a gyönyörű barna szempárt.
- Ne kérdezz olyat, amire nem akarod tudni a választ. – Súgta halkan.
- Szóval így. Értem én! – Nem kiabáltam. Soha nem tudtam volna felemelni a hangom a közelében, hát még pont rá kiabálni. Ki van zárva. Az én angyalom nem ezt érdemli. – Én csak szexre kellek, igaz? Csak pótlod velem Klaust. Így olyan mintha a közelében lennél. Jól mondom? – Választ nem kaptam, de szemét nem emelte rám. Végig a padlót bámulta, amit én egyértelmű válasznak tudtam be. Lassan hátráltam az ágyhoz, majd amint a széléhez értem lehuppantam rá. Megkínzottan, értetlenül ültem az ágy szélén és csak bámultam magam elé. Akkor volt először, hogy a jelenlétében nem Cassiet néztem. Akkor valahogy nem ment.
- De ez nem azt jelenti, hogy köztünk ennek vége. Folytathatjuk akár. – Közel lépett hozzám, annyira, hogy amikor felnéztem, közvetlenül a csupasz hasával találtam szemben magam. Felnéztem rá. Olyan gyönyörű, olyan ártatlan volt, akár egy valódi angyal. Megfogtam a derekát és ő rögtön az ölembe is ült, így szemünk majdnem egy vonalba került. Beleszippantottam a levegőbe és olyan erősen éreztem illatát, hogy az szinte mámorító volt. – Attól, hogy Klausba vagyok szerelmes, még nem azt jelenti, hogy nem érezhetjük… - Mondandója közben finoman beleharapott a nyakamba. – jól magunkat.
- És mi lenne, ha megpróbálnál engem szeretni? – Kérdeztem tőle már-már mámoros állapotban. Mindig megrészegített a közelsége, de akkor annyira éreztem, hogy szükségem van rá, hogy az már ijesztő volt.
- Tudod jól, hogy nem lehet. – Simított végig a hajamon. Ekkor megállt bennem valami. Minden, amit eddig láttam benne, amit eddig szerettem és imádtam benne, hirtelen megváltozott. Mintha a ködfátyol, ami egész elmémet beborította, amikor a közelemben volt, hirtelen felszállt volna és újra tisztán láttam.
- Menj! – Ez az egy szó tudta elhagyni a számat. Nem kiabáltam, hangomban mégis olyan él húzódott, hogy érezhette, hogy nem érdemes velem vitázni. Mégis habozott. – Azt mondtam MENJ! – Minden szót erősen hangsúlyoztam, így végre megértette, hogy tényleg mennie kell. Gyorsan magára kapkodta ruháit, addig én mozdulatlanul ültem az ágyam szélén.
- Nem muszáj, hogy itt legyen vége. – Mondta ismét, de választ nem kapott. – Akkor azt hiszem, én most megyek. Remélem, még találkozunk, nagyszerű volt veled. – Szavak hagyták el a száját és én hallottam is, de egyszerűen nem tudtam megérteni őket. Mintha csak egy könyvben olvastam volna. Az ajtóból még egyszer visszanézett rám, majd hagytam elmenni. Utána mehettem volna, hogy mégis akarom, hogy ne menjen, hogy sajnálom az egészet és csak maradjon minden, ahogy volt, de nem tettem. Ezzel végleg elveszítettem azt a kevés részét is, amit megkaphattam belőle. De ahogy távozott, úgy vitte magával a maradék emberségemet is.

A hasonló szituáció okozta emlékképeket próbáltam elhessegetni és elfelejteni. Lehet, hogy Katherinet is úgy veszítem el, ahogy Cassiet a múltban, csak most én vagyok az, akinek van fontosabb az életében. Még mindig utána mehettem volna, hogy megváltoztassak mindent, de nem tettem. Csak ültem az ágy szélén és magam elé bámultam magam elé, ahogyan azt tettem 150 évvel ezelőtt is.


JÁTÉK VÉGE!
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyVas. Jún. 24, 2012 11:01 pm

Na most, lehet, hogy jobb lett volna, ha nem vagyok vámpír, ha nem hallok minden neszt és minden szót. Vagy mégsem... Jó volt tudni, hogy miket gondol kettőnkről és erről a valamiről, akármi is legyen, ami kettőnk között van. Vagy volt.
Nem rég találkoztunk, elfogadom, hogy a testvére után megy, hogy vele beszél előbb, mint velem. Elfogadom, mert engem még csak most kezd megismerni igazán, még őt kb. 1000 éve ismeri.
De azt nem, hogy miatta "kidobjon" engem. Nem, ez már túl sok volt mára. Elena vámpírrá változása, hogy Stefan még az életét is feláldozta volna érte, hogy Damon hátba szúrt. És végül, hogy Kol megmentett, Isten tudja miért, szépen fogalmazva összemelegedtünk, de veszekedtünk, mindketten kikeltünk magunkból és ostoba dolgokat vágtunk egymás fejéhez, ezzel fájdalmat okozva a másiknak. De kibékültünk. Vagy nem tudom, minek nevezzem. Végül, mikor úgy látszott, minden elrendeződik - fura, de a minden alatt, Kolt értem - Rebekah megjelent és újra összekuszált mindent.
És most itt tartunk: Kol Rebekahval beszél vagy veszekszik, és megígérte neki, ha Rebekah szól, ő máris kidob engem. Na szép, mondhatom.
Mikor visszajött, sejtette, hogy hallottam mindent, vagy legalább a lényeges dolgokat, mert rögtön azzal indított, hogy mennyit hallottam. - Hallottam mindent és kérlek, csak annyival tisztelj meg, hogy nem magyarázkodsz. Ezek után elmondta, hogy neki is, mint minden Eredetinek, a család az első. Ha ő mondja... De mikor találkoztam Elijahhal és Klaussal, Elijah épp az ellenkezőt bizonyította, mert ha a család lett volna számára az első, nem árul el idő előtt mindent és nem tudtam volna elmenekülni.
- Igen, tudom, hogy fontos a család. Ha nem értem mennyire, sajnálom, de az enyémet épp a te bátyád mészárolta le. És én a helyedben nem helyezném őket minden elébe és ezt nem kettőnk miatt mondom. Ha Elijah nem mond el nekem mindent, nem tudok elszökni és Klaus már akkor megtöri az átkot. Úgy tűnik, Elijah akkor mellettem állt. Őt kihasználtam, de ez most másnak indult. De hiába. Szerintem ideje lenne tényleg elmennem, de remélem, ez a búcsú nem örökre szól.
Reméltem, hogy most is visszahúz, nem hagy elmenni, de éreztem, erre nincs sok esélyem, mert sok minden változott azzal, hogy Rebekah megjelent. Még mindig akartam őt, de nem akartam többet veszekedni.
- Remélem, még újra találkozunk. Nagyszerű volt veled. Suttogtam és reméltem, nem hallotta meg. Egy könnycsepp gördült le az arcomon - nem több, mint egy - nem akartam, hogy lássa, amilyen gyorsan csak tudtam, megfordultam és megtettem az első lépést az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyVas. Jún. 24, 2012 2:07 pm

Utáltam ezt, hogy két tűz közé szorultam. Úgy éreztem magam, mint valami zsákmányállat, akit két nőstényoroszlán közrefog. Nem tudtam mit mondani Kath-nek. Nem akartam letagadni, eszembe sem jutott, de Rebekahnak éppen elég rossz kijutott a mai napból, nem hiányoztam még neki én is.
- Lányok, nyugodjatok meg! – Kiáltottam el magam. Kissé leült minden. Mintha egy pillanatra megállt volna az idő. Láttam a húgomat, amint kifelé veszi az irányt és a szívem azonnal darabokra tört. Utáltam, hogy én okoztam neki fájdalmat. Én, aki már azért is megölt egy embert, mert csúnyán nézett szeretett húgára. Nem is gondoltam Katherinere, azonnal Bekah után siettem.
- Rebekah! – Kiáltottam utána, majd odasiettem hozzá. – Csak egy szavadba kerül és… és… - Itt megálltam. Nem tudtam mit mondani. Nem akartam otthagyni Kath-et még nem. – Tudom, hogy gyorsan történt. És ne hidd azt, hogy ez örökké fog tartani. Még én sem értem, hogy mi ez. Ma jó volt, hasznát vettem. De nem tudom, hogy meddig lesz ez így. – Próbáltam megnyugtatni, de még inkább rosszallóan nézett rám. – Ne csináld ezt velem Bekah. – Kérlelően néztem rá. – Tudod jól, hogy te, azaz ti vagytok a legfontosabbak. Mindent a családért. Így éltem le életem legjavát. Miután a bátyánk koporsóba dugott 100 évre, utána is csak a családot szolgáltam. Néha nekem is kijár némi szórakozás. És ha ezt Katherineben találtam meg akkor el kell, fogadjátok a döntésemet. - De csak egy szavadba kerül és kidobom. – Mondtam végül legyőzötten. Vártam válaszára és közben mélyen a szemébe néztem. Vártam, hátha valami jelét mutatja, hogy megértette, hogy mit akarok mondani. – Nekem Te vagy a legfontosabb, ezt te is tudod. – Mondtam végül gyengéden, majd hátat fordítottam és visszamentem a szobámba a rám várakozó Katherine-hez.
- Mennyit hallottál? – Kérdeztem éllel. De még mielőtt válaszolhatott volna, kikötöttem valamit. – Bármennyire is jó volt a ma este, számomra ők a legfontosabbak. Rebekah és a testvéreim akkor is kitartanak mellettem, ha már senki más. Meg kell védenünk egymást ez a kötelességünk, mint Eredetiknek. Ha ezt nem tudod megérteni, hát sajnálom. De azt is el kell mondanom, hogy nem hagyom ennyiben a dolgunkat.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyVas. Jún. 24, 2012 12:41 pm

Míg a válaszra vártam, az ajtófélfának dőltem. Kol felpattant és miközben magyarázkodott, öltözni kezdett, Katherine is ezt tette, de némán. Ajánlom is. Remélem nem várják hogy Kaherinnel öri-barik legyünk...
- Megnyugodhatok, nem tudtok újat mutatni.- mondtam közönyösen a ruhák magára kapkodására célozva. Kol magyarázkodni kezdett. Néhány mondatánál felhúztam a szemöldököm. Komolyan legközelebb Elenát találom itt? Következő mondatára felhorkantottam.
- Nem aminek látszik? Azért nem vagyok vak, Kol drága. - mondtam gúnyosan. Na most aztán nehéz helyzetben van. Szeretném hogy boldog legyen, de miért pont Ő? Miért nem lehetett volna bárki mást? Még talán a szöszi másolatomnak is jobban örültem volna. Na, azért örülni nem. Nik végképp nem. Bár most már mindegy. Nem tudtam mit mondani, mert egyszerűen, ilyen helyzetben mit lehet? Talán hogy " Jajj nagyon örülök, lesz édes hármas a másik Petrovával?" vagy hogy " Fantasztikus, megyünk vásárolni Kath? Ezekre keserűen felnevettem. Kath is megszólalt. Emlegetett Petrova mindig megjelenik..
Ő sem örült hogy Kol, nem gondolva az eddig történtekre, letagadta, aztán "hopp te itt vagy! " Kárvolt megszólalnia. Ő, de most tényleg, Ő oktat ki engem? Ő? Katherine új neve Ő.
- Attól hogy Te egyfolytában lefekszel valakivel, akit meglátsz az utcán, attól még nem mindenki ilyen. - mondtam gunyorral a hangomban-!De tegyük fel igen, akkor Kol, Istenem, attól hogy megmentetted, nem kötelez arra hogy a pótszerelme legyél- fordultam fáradt hanggal Kolhoz.
Megigazítottam magamon a törölközőt, ami ráébresztett arra, hogy az eredeti célom az alvás és a fürdés volt. Katherine, illetve Ő, újra megszólalt.
Kissé kiakadtam. Kissé.
-Várjunk, várjunk. Azt mondod hogy három órája ismeritek egymást, úgy hogy azt se tudjátok, milyen színű a másik szeme, mert egészen másra koncentráltatok..- itt finoman köhintettem- ...de azért együtt vagytok, mint egy boldog pár? - kérdeztem, amire a válasz meg is volt. Nem a legjobb szó a "boldog" és a "pár", de az utóbbi igaz volt. Fantasztikus. Egy Petrovat megöltem egy pedig családtag lesz. Fantasztikus.
- Ahogy gondoljátok..-hagytam rájuk- De egy; ne várjátok az áldásom rátok, kettő; nem csinálok " éljen Kol és Katherine! " feliratú girlandot a nappaliba, és nem szórom meg rózsákkal az ágyatokat.- mondtam unottan. Nem bírtam már veszekedni. Ha Kol így boldog... Ásítottam egyet és kicsoszogtam a szobából.
- További jó szórakozást.-mondtam még egyet ásítva, és becsuktam az ajtót, miközben a szobámba igyekeztem. Azért beszerzek egy "UTÁLOM A PETROVÁKAT" feliratú polót...


JÁTÉK VÉGE!
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyVas. Jún. 24, 2012 1:06 am

Melyik ribancot? Szóval igazam volt... Akarta vagy nem, most lebukott és már biztosan tudom, hogy tényleg sok nőt szokott elcsábítani és kihasználni. Jobnak láttam nem megszólalni, de nem voltam benne biztos, hogy ki is fogom bírni.
Amint észrevettük Rebekaht, Kollal rögtön elengedtük egymást és mindketten távolabb mentünk egymástól.
Gyorsan megkerestem a pólóm és a nadrágom és felvettem. Nem tudtam, mit csináljak, mert ez nem mindennapi helyzet, még ha a vámpír több, mint 500 éves, akkor sem.
- Mi csak... Megmentett és ez lett a vége... Máris megszegtem, hogy nem szólalok meg, de úgy éreztem, muszáj mondanom valamit.
Látszott, hogy Kol zavarban volt, mert össze-vissza beszélt és mentegetőzött. Az Isten szerelmére, nem csináltunk semmi bajt, úgy tesznek, mintha ez lenne a világon a legrosszabb dolog.
- Nem az, aminek tűnik? Ismételtem meg meglepődve, amit Kol mondott. Könyörgök, döntse már el, hogy komolyan gondolja-e vagy sem! Ha nem lennék itt simán letagadna?
- Rebekah, nyugi már! Megesik, hogy két vámpír lefekszik egymással, sőt, az is, hogy ez nem csak egyszer történik meg. És ez baj? Mert most mindenki úgy csinál, mintha ez lenne a világon a legnagyobb gondja... Sejtettem, hogy nem fog neki tetszeni, amit mondok, de Kol láthatóan nem tudta, mit mondjon. Mi Rebekahval mindig két oldalt képviseltünk; a lehető legkülönbözőbbet és szerintem ez most sem fog változni, annak alapján, ahogy reagált.
De egyszer úgyis megtudta volna az igazat, előbb vagy utóbb. És még "kíméletes" voltam, mert nem a teljes igazságot mondtam el. Nem mondtam, hogy még csak most kezdődik köztünk valami és hogy szeretnénk, hogy folytatása is legyen. Azt sem mondtam, hogy veszekedtünk, annak ellenére, hogy csak pár órát voltunk együtt, ahogyan azt sem, hogy Kol azt mondta, nem szeretné, hogy vége legyen és hogy akar engem és én is őt.
- A Te döntésed, Rebekah, hogy ezt elfogadod, vagy sem, de azok alapján, ami eddig történt itt, könnyebb lenne mindenkinek, ha elfogadnád. Miközben Rebekaht néztem és vártam, hogy mit szól azokhoz a dolgokhoz, amiket mondtam, Kolra is figyeltem, mert még ő mentegetőzött én nem tagadtam semmit és nem tudtam, ez őt hogy fogja érinteni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:39 pm

Összekulcsolta kezünket és most hagytam is neki. Ha folyton elhúzódok tőle, nem tud bizonyítani. Mert bizonyítania kell. Nem fogok csak úgy egy csapásra bizalmat szavazni neki. Ki kell érdemelnie. De erre adok neki esélyt. Elhúzódott és az ágyhoz ment. Hívogatóan nézett, majd intett is nekem. Semmilyen ellenérvet nem tudtam hozni, hogy miért is ne menjek oda hozzá. Kissé távolabb dőltem le mellé, de rövidesen közel kúszott hozzám és máris belevetettük magunkat a békítő szex előjátékába. Elmélyedtünk egymás csókjába és zihálva kapkodtuk le egymásról a feleslegesnek bizonyuló ruhadarabokat. Szerettem benne ezt a vadságot. Nem az a törékeny virágszál, akire mindig vigyázni kell, nehogy valahogyan megsebezd, de volt benne mégis valami lágyság, finom nőiesség. Minden körülöttünk lévő dologról megfeledkeztem és csak és kizárólag Kathnek adtam át magam. Ebből kifolyólag nem is vettem észre, hogy Rebekah megérkezett. Hangosan jött be a szobámba, felfedve az egyik rossz szokásomat, miszerint a táplálékszerzés könnyebb útját választom, majd amikor meglátta, hogy most kivel is töltöm az időmet teljesen ledermedt. Hebegett valamit, hogy miért és hogyan is kerültünk össze, de csak dadogásnak tűnt. Azonban ismertem már annyira kishúgomat, hogy tudjam, most valóban felment nála a pumpa. Kath-tel azonnal szétrebbentünk és már fel is pattantam az ágyról hogy magyarázkodni kezdjek Rebekahnak. Amikor felálltam eszembe jutott, hogy Kath félig lecibálta rólam a nadrágot, így megpróbáltam magamra vállalható kinézetet aggatni. A nadrág övét becsatoltam, de pólót már nem volt időm keresni.
- Bekah, drága ez nem az, aminek tűnik. – Próbáltam magyarázkodni teljesen feleslegesen, mert arcára kiült minden érzelme, amit én könnyen olvastam. – Vagyis, igen az! – Hadartam gyorsan, amikor eszembe jutott, hogy Katherine mögöttem fekszik az ágyon. Két tűz közé kerültem. Akarom mondani két nő közé, ami talán még rosszabb. – Istenem, úgy magyarázkodok, mintha legalább házasságtörő lennék! – Mondtam, majd nagyot sóhajtottam. Nem tudtam mit kezdeni. Bekah és Katherine közti ellentét nem most kezdődött. Talán akkorra tehető, amikor Kath még ember volt és bátyáink vitáztak rajta, és Kath kijátszotta őket, majd Elijah, Klaus tudta nélkül átváltoztatta, így teljesen hasztalanná tette számára. De ez nem az én és Rebekah harcom. Tudom, hogy Klaus mindig fontos volt neki, de most legyek én a fontosabb számára. Én vagyok itt mellette, most tartson ő ki mellettem és a döntésem mellett.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:01 pm

Az erdős incidens után, nem volt kedvem inni, mert így sem tudtam megállni a lábamon, ezért vámpírgyorsasággal a házunk előtt termettem. A lépcsőn sietve felcaplattam, mintha menekülnék valaki, de inkább valami elől. Ezek a gondolataim voltak. Néha legszívesebben csak lekapcsolnám, mint az érzéseimet, de hát ez nem adatott meg. Az ajtót szinte belöktem, és máris a "házunkban" találtam magam, habár ezt háznak nem lehet nevezni. Semmi családias hangulat, semmi élet, csak egy kihalt, és fényűző villa, tele rengeteg szobával, de minek... A tengelyem kerül forogtam , és csak néztem a hatalmas teret, amit belakni lehetetlen. A gondolataim tengeréből felocsúdva, az egyik széles lépcső felé vettem az irányt, ami a hálószobákhoz vezetett. Bementem a sajátomba, amit igazándiból pusztán alvásra használok, és levetkőztem, mivel az egyetlen dolog amire vágytam egy forró fürdő volt, és egy hatalmas alvás. A hálóban igazándiból csak egy hatalmas ágy és egy szekrénysor volt, de tartozott hozzá egy fürdő, amit most örömmel használtam ki. Megengedtem a nagy porcelánkádba a vizet, és már hallottam is a víz csobogását, és a habok illatát. Mennyei volt. Bár az érzékeim nagyon el voltak tompulva, azért ezt éreztem még. Amíg a víz egyenletesen folydogált, én kivettem az egyik szekrényből egy jó nagy törölközőt, és a kád mellé hajtottam. Óvatosan a vízbe mártottam az egyik ujjamat, és elégedetten konstatáltam , hogy a víz tökéletesebb nem is lehetne. Belemerültem a habokba, és elterültem a kádba. Felsóhajtottam. Egyszer szembe kell néznem a többiekkel, hogy igen, Én öltem meg Elenát. De miért félek tőlük? Ártani nem tudnak? Miközben ezek és ehhez hasonló kérdések cikáztam a fejemben, mikor kitisztultak az érzékeim, és meghallottam egy ágy reccsenését, amire automatikusan felpattantam és magam köré csavartam a törölközőt, és vámpírgyorsasággal a hang okozója előtt termettem, ami Kol szobája volt. Gondoltam felhozott egy ribancot az utca sarkáról.. Felsóhajtottam, és benyitottam miközben már megvető gúnnyal szidtam.
-Te sose változol meg.. Ma melyik ribancot hoztad...- itt megálltam és ezzel együtt a lélegzetem is . Kol és Katherine, épp az örömszerzés egyik alfajának tevékenységét végezték, ha szépen akarom mondani... Mindkettőjük megszeppent egy kicsit..
- Ti hogy és miért...?- kérdeztem mire nagyon kíváncsian vártam a választ.
Miért nem gyártanak " UTÁLOM A PETROVÁKAT" feliratú polót?
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptySzomb. Jún. 23, 2012 10:45 pm

Hát... nem számítottam erre. Nem számítottam rá, hogy nem enged elmenni, de szerettem volna, ha így lesz. És így lett.
Felé fordultam és tekintetemet először az arcára emeltem, majd mélyen a szemébe néztem, eközben nagyon sebesen dobogott a szívem, attól féltem, hogy meghallja vámpírfülével, de lehet, hogy hallotta is, de nem bánom, mert én is hallottam az ő szívét és az is gyorsan dobogott.
Még levegőt sem vett, ahogyan én sem. Veszekedtünk, kiabáltunk egymással és ilyen rövid idő alatt újra közel kerültünk egymáshoz. Nem akartam elrontani a pillanatot és szerintem ő sem.
Miközben végigsimított az arcomon és megcsókolt én közelebb húztam magamhoz, nem akartam hogy elengedjen.
-Ezt örömmel hallom, ugyanis én sem akarom, hogy vége legyen.
Megfogtam a kezét és ujjaimat az övére kulcsoltam. Hirtelen ötlet volt és kíváncsi voltam, mit fog szólni hozzá. Egy pillanatra összekulcsolt ujjainkra néztem, majd az arcára és megcsókoltam.
Ezután visszamentem az ágyához és leültem, mint pár perccel ezelőtt, de most minden más volt: nyugodtabb.
Intettem neki, hogy jöjjön ide én pedig hanyatt feküdtem és vártam, hogy idejöjjön.
Mikor meghallottam az ágy recsegését, ami azt jelentette, valószínűleg már itt van, oldalra fordultam és pár másodpercig csak figyeltem, aztán közelebb mentem de még mindig volt egy kis távolság, ami elválasztott minket egymástól.
Nem tudtam, mondjak-e valamit, vagy inkább hallgassak, de végül amellett döntöttem, hogy nem szólalok meg, mert megtörné a pillanat hangulatát.
Rámosolyogtam, miközben le sem vettem róla a tekintetem és még közelebb kúsztam hozzá, hogy szorosan egymás mellett legyünk.
Mélyen beszívtam a férfias illatát és megcsókoltam. Először lassan, majd egyre gyorsabban és szenvedélyesebben, még végül szorosan megöleltem. Az lett a vége, hogy rajta feküdtem, miközben csókolóztunk és egyre messzebbre elmentünk: én melltartóba és bugyiba végeztem, ő pedig fél pucéran, a nadrág még rajta volt, de az öve már ki volt csatolva.
Annyira belemerültünk egymás kényeztetésébe, hogy semmire sem figyeltünk, ezért nem hallottuk, hogy Rebekah hazaér... Csak akkor, mikor benyitott és meglátott minket hiányos öltözetben, összebújva, miközben csókolóztunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:27 pm

Ő is hirtelen gerjedt haragra. Felpattant az ágyról és ordítani kezdett. Bántó szavaimra heves ellenkezéssel reagált. Ami csak a keze ügyébe került azt hozzám vágta. Szerencsére mindegyik csapása elől ki tudtam térni, így bármi, amivel engem akart eltalálni a mögöttem lévő falon landolt. Tenni akartam ellene valamit, de annyira elragadott a vita heve, hogy nem bírtam másra figyelni, csak amiket Kath mondott nekem. Még hogy nem volt hasonló nekem. De igen. Nagyon is volt. 900 évig szerettem egy nőt és még most is szeretem. Bármit megadnék érte. Pontosan ezért kételkedek Katherineben is. Ha magamban sem bízok, hogy egy új kapcsolatot ki tudok építeni valakivel, aki nem Cassie, akkor hogyan bízzak meg benne? Jó ötlet két megsebzett szívet kitenni ilyesminek? Nem voltam biztos abban, hogy folytatnunk kellene. Abban sem voltam egészen biztos, hogy valóban veszni akarom-e hagyni a kettőnk még ki sem alakuló románcát. Csírájában kellene elfojtani minden érzelmet, amit iránta érzek, vagy hagyjam, és majd kialakul magától minden? Nem tudtam dönteni, csak igyekeztem kikerülni a fejemhez közelítő tárgyakat és némán tűrni Katherine minden vádját. Aztán hirtelen az ajtó irányába eredt. El akart menni. Itt akart hagyni. Ekkor feladtam minden hatalmi játszmát, minden a jövővel kapcsolatos kételyem. Nem gondoltam másra, csak arra, hogy most itt akar hagyni. Ki akar lépni az életemből. Ezt nem hagyhattam. Amikor az ajtó küszöbére ért, karjánál fogva megragadtam és visszarántottam magamhoz. Nagyon közel lettünk egymáshoz. Csupán egy vékony légréteg választott el minket egymástól. Éreztem a szíve heves lüktetésért, és hogy visszatartja a lélegzetét. Egymás szemébe néztünk és már nem kellettek szavak. Anélkül is tudtuk, hogy köztünk még csak most kezdődött minden. Egyik kezemmel finoman végigsimítottam arcán. Ujjam követte állának finom, íves vonalát, majd végigsimítottam ajkán. Nem mertem levegőt sem venni, nehogy elrontsam a meghitt pillanatot. Óvatosan közelebb hajoltam és lágyan megcsókoltam.
- Nem akarom, hogy vége legyen. Korántsem. Nagyon is akarlak.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptySzomb. Jún. 23, 2012 2:16 pm

Éreztem, ennek nem lesz jó vége. Minden egyes alkalommal, amikor elutasított a feszültség egyre nőtt bennem, hiába próbáltam nem figyelni rá vagy nem mutatni ki.
Akartam, hogy kelljek neki. Szükségem volt arra, hogy valaki törődjön velem, de elegem volt már abból, hogy nekem kell engednem, nekem kell közelítenem felé.
-Mi a francnak maradnék?! Éreztem, ahogy a düh, a feszültség és a bizonytalanság érzése egyre nő bennem.
-Hogy hogy legyen tovább?! Hát nem egyszerű?! Akarod vagy nem? Csupán ennyi a kérdés, nem kell túlbonyolítani semmit!
Kezdtem egyre jobban csapdában érezni magam; ha azt mondom folytassuk, visszautasít; ha pedig azt, hogy vége... Volt egy olyan érzésem, egyikünk sem akarja, hogy ennek vége legyen, akármi is van köztünk.
-Nem tudod, hogy te bízhatsz-e bennem?! Ennél a mondatnál teljesen kikeltem önmagamból, tudatosult bennem, hogy Stefannak nem kellek és hogy lehet, hogy Kol sem áll messze attól, hogy visszautasítson. Felkaptam, ami éppen a kezem ügyébe került - egy üres whiskeys üveget - és egyenesen Kolnak hajítottam. Egy pillanatra magam is meglepődtem, hiszen még csak most kezdett kialakulni kettőnk között és máris ennyire komolyan veszem, ennyire törődöm vele. Mert ez volt az igazság: törődtem Kollal. Fontos volt, hogy mit tesz és mit gondol rólam.
Nem hagyta abba, folytatta a mondandóját.
-Szerintem nekem több okom van kételkedni ebben az egészben, mint neked! Te voltál az, aki mindig elhajtott, akárhogy próbálkoztam! Mert próbálkoztam, ez az igazság! Üvöltöttem, ahogy csak tőlem tellett, miközben újult lendülettel dobáltam tárgyakkal, amiket meg sem néztem igazán, hogy akár értékesek is lehetnek. Volt ott minden - lámpa, üres és teli üvegek, poharak, tányérok és meg gyertyatartók is.
-Akarlak, Kol! Nem tűnt még fel? Most végre úgy éreztem, nekem is összejöhet valami, ami igazi, nem csak az én vagy mások érdeke miatt jön létre, hanem mert a két személy tényleg kíváncsi egymásra! Hát, úgy látszik, tévedtem!
Tényleg nem tudom, mi van velem. Nem szoktam ennyire kikelni magamból, felfedni az érzéseimet, de úgy döntöttem, itt az ideje.
-Nem, nem lehet mindig megbízni bennem, de ugyanez rólad is elmondható! Ne tégy úgy, mintha nekem több okom lenne megbíznom benned, mint neked bennem! Vágtam a szavába.
-Stefan?! Igen, mert 145 éven keresztül szerettem! Szerettem és bármit megtettem volna érte egészen mostanáig! Úgy érzem, ideje túllépnem!Éreztél már valaki iránt olyat, hogy azt hiszed, nem tudsz nélküle élni?! Mert én igen, de próbálok túllépni! Tényleg próbálkozom, sok év után először! De úgy nem megy, ha egyszerűen figyelmen kívül hagysz, nem is figyelsz rám! még egy tárgyat hozzávágtam, majd szinte menekülésképpen az ajtó felé vettem az irányt.
-Lehet, hogy minden próbálkozás hiába volt, lehet, hogy így kellett lennie. Ismételtem meg, amit pár perce mondtam és elértem az ajtót. Menekülni akartam, de nem tudtam, hová mehetnék.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptySzomb. Jún. 23, 2012 12:20 am

Tetszett, ahogy kikelt magából. Nem ostoba női szeszélynek fogtam fel, inkább hízelgett, hogy ennyire kellek neki. Igen, ezt éreztem rajta. Kellek neki. Ez az érzés mindennél jobb a világon. Ha valaki attól függ, hogy mennyit adok neki magamból. Ostoba dolog tudom, de ezt is az apánktól örökölhettem. A testvéreim közül mindenki így van a dologgal. Mindig mi vagyunk a helyzet magaslatán és mindig tőlünk függenek mások. Ez már olyan lett számunkra, mint a levegő vagy a vér. Nélkülözhetetlen. Tudom, hogy ehhez, ami köztünk van – bármi legyen is- valóban mind a ketten kellünk. Ezért megpróbáltam lentebb venni az egómból és nem megint fölényeskedően viselkedni.
- Baj csak akkor lesz, ha elmész. – Reméltem, hogy nem vette fenyegetésnek, mert semmi ilyesmi célom nem volt vele. Egyszerűen csak azt akartam, hogy maradjon. – Csupán azon gondolkoztam, ami úgy gondolom, hogy teljesen jogos felvetés, hogy hogyan legyen tovább. – Tényleg nem tudtam, hogy mi legyen kettőnkkel. A „kapcsolat” nem az én asztalom. Minden nőt, akivel háltam vagy végleg kiszívtam minden csepp vérét, vagy egyszerűen elfeledtem. Egyetlen egy nő volt, akiért bármit feladtam volna, de ő, ő végül nem engem választott. Klaus mindig megkapta, amit akart. Én vigaszdíjul megkaptam őt egy éjszakára, ha olyan kedve volt és Klaus éppen újra elhajította magától. A fájó emlékek elsöprő erővel törtek rám. Már hosszú ideje temetem magamba a csalódottságot és fájdalmat, de most Katherine újra előidézte. – Nem tudom, hogy megbízhatok-e benned. – Mondtam ki végül, ami igazán zavart. – Nem tudom, hogy meddig fog ez tartani, és hogy mi ez valójában. Csak alkalmi szex vagy igazán nem tudom, hogy mit akarsz tőlem. – Kezdtem kikelni magamból. Alapjában véve végtelen higgadt vagyok. Nyugalmamat csak a húgommal és Cassievel kapcsolatban veszítem el, de most mégis. – Az alapján, amit tudok rólad, nem éppen te vagy a bizalom tárháza. És ne feledjük az aprócska tényt, hogy Stefan Salvatore közelében nem vagy túl beszámítható. Egész létezése óta utána koslattál és őt akartad megszerezni. Most, pedig előállnál azzal, hogy mégsem ő kell? – Megálltam. Adtam mindkettőnknek egy perc szünetet. Nagy levegőket vettem és próbáltam ismét lehiggadni. Ekkor jöttem rá, hogy nem csak nekem tépték fel a sebeimet. Biztos voltam benne, hogy megbántottam, de legbelül arra vártam, hogy most azonnal minden vádaskodásomra rácáfoljon. Kedvelem Kath gonosz oldalát is. Szeretem benne, hogy izgalmas, vad és sokszor kiszámíthatatlan. De egy olyannak, mint én, aki ennyire idős és olyan családban nőtt fel, mint én, a bizalom kulcsfontosságú. És nem vagyok biztos, hogy össze lehet egyeztetni ezt Kath-tel. Nem akarom megváltoztatni, de bizonyítania kell a lojálisságát előttem.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyPént. Jún. 22, 2012 11:30 pm

Látszott rajta, hogy meglepődött, mikor mondtam, hogy vele szeretnék lenni, vagyis nem akarom, hogy ennek vége legyen. Még nem.
Kezdtem megkedvelni, pedig még csak pár órája ismerem... Közelről. Eddig sosem keltette fel igazán az érdeklődésem, valahogy mindig figyelmen kívül hagytam. De most, hogy megismerkedtünk, nagyon szimpatikus lett számomra.
Ő sem akarja, hogy vége legyen. Ezt örömmel hallom.
-Nem, tényleg nem itt kellene véget érnie. Értettem egyet vele.
Csókokkal halmozott el, amiket örömmel viszonoztam. Élvezem a közelségét és most érzem, milyen nagy szükségem volt már valakire, mikor itt van, töprengtem miközben mélyen a szemébe néztem.
Tényleg különös... De talán ennek így kellett lennie. Láttam, hogy eltűnődött és egy újabb csókkal leptem meg, hogy visszatérjen ide, hozzám.
Meglepetésemre elfordult. Vajon mi lehet a baj már megint? Valami rosszat mondtam? Vagy rosszat tettem? Nem hiszem.
Meg akarom mutatni neki, hogy komolyan gondoltam, amit mondtam, hogy nem akarom, hogy vége legyen. Most én vagyok paranoiás és csak iszik, vagy tényleg valami baja van?
Mindenesetre odakúsztam a háta mögé és hátulról megöleltem. Tekintetét továbbra sem emelte rám, így hát tovább próbálkoztam. Elkezdtem csókolgatni a nyakát és egy kicsikét meg is harapdáltam, majd felálltam, az ölébe ültem és úgy folytattam a csókolgatását.
Ledöntöttem az ágyra, így kénytelen volt rám nézni, ha akart, ha nem, mert én rajta feküdtem és az arcunk között alig volt 2 centi távolság.
Egy pillanatra feljebb emeltem a fejem, hogy láthassam Kol arcát, aztán újra megcsókoltam és letéptem róla az inget. Újra szabaddá vált a felsőteste, így azt kezdtem puszilgatni, simogatni, miközben a hajába túrtam.
De felegyenesedtem, nem akartam tovább elmenni, inkább lefeküdtem mellé, a fejem a mellkasára hajtottam, ma már nem tudom hányadszorra, de nem fogom feladni. Itt a kihívás, visszatért az életembe, illetve eddig is jelen volt, de ez most más, új, izgalmas.
Felemeltem a fejem, hogy a szemébe tudjak nézni. Figyelj... baj van? Mert eddig akármikor, amikor közeledni próbáltam, valahogy sosem jött össze. Illetve mindig elhúzódtál, arrébb mentél vagy belekezdtél valami más dologba. Ha nem akarod, megértem azt is... csak... Oké, őszinte leszek. Én szerettem és még most is szeretném ezt az egészet. De ehhez két ember kell és így nem megy. Szóval... szeretnéd, hogy elmenjek? Vagy maradjak?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája EmptyPént. Jún. 22, 2012 10:11 pm

Néztem, ahogy felöltözött és hirtelen úgy éreztem, hogy feleslegesen tette, ahogy én is, de nem akartam udvariatlan lenni, így hagytam, hogy egy kicsit ő irányítsa a dolgokat. Lefeküdt az ágyam szélére és felmérte a szobámat. Hanyatt feküdt és úgy beszélt hozzám. Folytatni akarja. Még több ilyen alkalmat akar. Nem voltam benne teljesen biztos, de azt hiszem, kedvel és talán nem csak a szexet élvezi annyira. Nem tudom még pontosan, hogy mit akarok tőle és meddig, de amíg a kedvemre tesz, hát legyen. A szex tényleg csodálatos volt, nem csak kamu szöveg volt, hogy megbocsásson nekem. És azt hiszem talán kedvelem is. Szeretem, amikor a közelemben van. Bármit is jelentsen ez. De mindenképpen meglepődtem, amikor mondta, hogy velem akar lenni. Ismerve az előzményeket ez nagyon is különös. Nemrég még azért mentettem meg, mert már megint a fiatalabb Salvatore után futott. Az ő karjaiból szakítottam ki. Egészen eddig csak arról szólt a móka, hogy Katherine Stefant akarta megszerezni, aki úgy döntött, hogy inkább Elenával lesz. Elég zavaros ez a furcsa vámpír-ember dráma. Nem követtem végig. De ha jól tévedek, akkor a kis Elenát most változtatta át az én drága kishúgom. Így nem csoda, hogy megunta a Stefan utáni futást Kath is.
- Hát, én is úgy érzem, hogy ennek nem itt kellene végződnie. – A magamnak tett ígéretemet miszerint hagyom őt irányítani, rögtön meg is szegtem. Fölé hajoltam és csókolgatni kezdtem. – Szép volt. jó volt. És nem akarom, hogy vége legyen. – Minden mondatnál egy apró csókot leheltem ajkára. Hirtelen eszembe jutott Rebekah és, hogy olyan hirtelen eltűnt az erdőben. Nagyon ki volt borulva. Ott van a dolog a testvéreimmel is. Nem tudom, hogy merre vannak és ez felettébb aggasztott. Klaus nem halhatott meg, arról tudnék. Ő a bátyám, Éreztem volna. Azzal a Damon gyerekkel még nagyon sok elintéznivalóm lesz. Nem hagyom annyiban, hogy a húgommal játszadozzon. Nagyon sóhajtottam és belenéztem Katherine hatalmas, barna szemeibe és elmosolyodtam. – Különös, hogy miként hoz minket össze a Sors. – Ezen egy pillanatra eltöprengtem. Ha akkor nem akarom kitépni annak a kis takonypócnak a légcsövét, akkor nem mentettem volna meg és most nem járnánk itt ahol. Végül is örülök, hogy így végződött. Bár arra is kíváncsi lennék, hogy hogyan lesz tovább. Egy hirtelen ötlettől vezérelve elfordultam tőle. Össze kellett szednem magam, hogy elengedjem a csillogó szempárt, ami csak engem látott, de végül sikerült. Az ágy másik szélére ültem, hátat fordítva neki. Kíváncsi voltam, hogy hogyan is fog reagálni. Valamiért vizsgáztatni akartam, hogy mennyire is akarja ezt az egészet. Persze csak úgy tűnt, mintha ismét a whiskyért nyúltam volna, amiből, ha már úgy is ott voltam kortyoltam ismét. Nem néztem rá. Szándékomban állt, teljesen figyelmen kívül hagyni egészen addig, amíg el nem éri, hogy valóban csakis rá figyeljek. Ha ezt nem tudja elérni, azt hiszem tiszavirág életű volt a mi kis „kapcsolatunk”. Egy nő csak akkor érdekes, ha bármit el tud feledtetni egy férfival. A pech az, hogy több mint 1000 éve létezem, így valóban nehéz lekötni a figyelmem egy dologgal.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kol szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Elena szüleinek szobája / Jenna szobája
» Caroline szobája
» Klaus szobája
» Rebekah szobája
» Elijah szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Mikaelson villa-