No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Klaus Mikaelson EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Klaus Mikaelson EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Klaus Mikaelson EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Klaus Mikaelson EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Klaus Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Klaus Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Klaus Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Klaus Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Klaus Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Klaus Mikaelson EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Klaus Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ Királykodni
» avatar : ℂ JoMo

Klaus Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Klaus Mikaelson   Klaus Mikaelson EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 7:48 pm

Az előtörténetem innét van, saját kezű munka. Smile Remélem, hogy elfogadnak itt ilyet is ^^



Klaus Mikaelson
"Az ördög akit ismersz, még mindig jobb annál az ördögnél, akiről fogalmad sincs"

Nem tenném.
Oh, túl régen volt az már
1015
Hibrid
New Orleans királya?
Az hiányozna...
JoMo
Belső:
Számomra mindig is a család volt a legfontosabb, még akkor is, hogy ha szörnyű dolgokhoz fajultam ahhoz, hogy megvédjem őket. Finnt 900 évig tartottam koporsóban, míg Kolt fele annyi ideig. Rebekaht összesen talán, hogyha 200 évig, Elijaht, a bátyámat pedig talán, ha 100 évig. Eltudom képzelni, micsoda kínok gyötörték őket a koporsóban, de nem tehettem mást.  Azt akartam, hogy a családom egyet értsen, és ne akadályozzanak meg abban, hogy tegyem a dolgomat. Hiába állítják rólam azt, hogy rosszul cselekedtem, de ha nem így tettem volna, akkor talán már nem élnénk. A felelősség számomra még hatalmasabb lett, mivel megszületett az egyetlen kincs számomra, aki képes bennem tartani a reményt; az pedig a lányom. Ennek ellenére, megmaradt bennem a stílus, hogy soha nem szabad az árulóknak megbocsájtanom. Aki egyszer elárult, az megteszi újra, és újra, hogy az életét mentse. Ez nem bajtárs, hanem ellenség, és az ellenégnek a halál jár, nem az élet, és nem is a jutalom, amit árulásáért tesz. Az ilyen nem érdemel életet, főleg, ha nem tudja, melyik lesz  a háború végén a győztes oldal. Nem fogok mostantól veszíteni. Ha még is veszítenék, ne aggódjon a győztes fél; úgy is mindig végül enyém lesz a hatalom, és a győzelem. Csak azzal fog lezárulni egy háború, hogy ha én  győztem. Addig sosem lesz semminek sem vége! Nem adok fel soha semmit, ameddig az én akaratom nem ér a középpontba, és addig fogok küzdeni, ameddig itt az nem lesz, amit én mondok! Egykor én irányítottam, és tudom, hogy a hatalom az nagy kincs. Ennek ellenére is, de megfogok védeni bárkit, aki az én oldalamon van. Ezt garantálom. Mindig az igazat mondom, és az ígéreteimet mindig betartom. Bennem nem fog csalódni senki.


Külső:
1.80m magasság jellemez, bár így is az emberek "felfigyelnek" rám. Hajam aranybarna, elől hosszabb, mint a többi résznél, de így is hosszú kissé a hajam. Szempárom színe inkább zafírszínű kristályra emlékeztet. orrom vékonyan ívelt, szépen egyenletesen halad le arcom középpontján. Ajkaim kissé teltek, csakugyan nem bírja egyik nő sem elengedni az övével - már ha hagyom - .
Testalkatomat abszolút kifinomult, és gondosan alakított izomzat jellemzi, karizomzat, és egyben ami természetes, az pedig a hasizomzat. Mindezt 1000 évvel ezelőtt szereztem, ugyanis nagyon közkedvelt volt akkoriban a kardforgatás, egy-két mozgás is nagyon divat volt akkoriban. Persze,  nem volt kívánság hogy ki mit szerethetett. Legalábbis én apám parancsai szerint élem. Ő alakított ezzé, aki vagyok.
Öltözékekben nagyon szeretem a sötét szín minden árnyalatát, legyen az szürke, fekete, sötétbarna, bordó, vörös. Öltözékben nagyon eltérő vagyok a bátyámtól, aki öltönyök mögé bújik, hogy elhitesse magával, és másokkal hogy ő milyen nemes. Holott ő is jól tudja, ő is csak egy gyilkos, öltönyök mögé bújva. Én inkább viszont jobb szeretem a farmert, egy bőrdzsekit, és egy V vágású pólót. Egyszerű, de nagyszerű! Bár egy őshibridnél biztos vagyok, hogy nem az öltözékét fogják szemügyre venni. Jobban érdekesebb inkább az, ami azon belül van; maga a lélek.
Laura • 15 • Nope • 1 éve

Hallgasd történetem!
"Apa vagyok.
Valaki eltudja képzelni ezt az állapotot úgy, hogy valójában egyáltalán nem számított erre a posztra? Olyan váratlanul ért, mintha hideg vízzel öntöttek volna le álmomban, és felébredek. De, nagyon jó értelemben értendő mindez. Miért is? Nekem nem adatott meg soha az, hogy valaha is egy összetartó családban nőjek fel. A család ugyan csak egy fogalom, de nagyon jól kell ismerni azt, hogy mi az összetartás ebben a légkörben. A családom sok tagból állt, közülük egy testvérem meg is halt még régen, több, mint ezer évvel ezelőtt. Aki nem tud a természetfeletti hatalmakról, bizonyára megijed, hogy ha erről olvasna. Minden gondolatomat szeretném írásba foglalni, mert nem akarom, hogy az emlékeim a semmibe vesszenek az újabb történésekkel. Mindezekre segítségemül van az írógép, ami csakugyan régi találmány, de nagyon hasznos. Tudjátok, néha a legöregebb dolgok teszik teljessé az életünket.
E drága gyermek, kit nemrégen kezembe tarthattam, akiért megannyit küzdöttem az anyjával együtt. Harc a sors ellen, aki a föld alá akar minket temetni egy egész életre. Bevallom, egy pillanatig azt hittem akkor, hogy minden reményem elszállt a felől, hogy valaha is New Orleanst azzá a földdé tegyem, ahová minden bujdosó, és eltévedt megszállhasson, és családra leljen. A bujdosó élet kegyetlen, és kínzó, én ezt jól tudom. Megvédeni saját magadat, és a szeretteidet az ellenség ellen, tudja ezt bárki is, mekkora felelősséggel jár? Én ezt pontosan jól tudom, mint minden mást, amit mások nem éltek meg magamon és a családomon kívül. Beletörődni a tudatba, hogy végig apám elől menekültem, pontosra fordítva; több, mint 900 esztendeig futottam előle. Sokan azt terjesztik, hogy azért menekültem előle vadul, mert gyáva voltam. Tudni illik, soha életemben nem voltam gyáva, mert nem arra tanított engem Mikael, hogy féljek. Hogy választ adjak a kérdésre, hogy gyáva voltam, vagy sem, a válaszom az nem. A magyarázat erre pedig az, hogy azért menekültem, mert megakartam védeni a családomat. Elijaht, a bátyámat. A húgomat, Rebekaht, és persze Kolt. De a legtöbb fájdalmat a húgomnak okoztam. De tudjátok mit? Korántsem bántam meg. Megöltem mindegyik szerelmét. Oh, az a csúf szerelem! Tudhatná, hogy mivel a bátyja vagyok, kötelességem megvédeni minden fájdalomtól. És meg is védtem. Míg egy nap oda jutottunk ki, hogy végül nevelt fiamba szeretett bele, míg az érzés az kölcsönös volt. Marcel érdekes úton került hozzám, de az már nem az én történetem, hanem az övé. Én csak felkészítettem az életre, és hagytam, hogy ő rendezze be a maga sorsát. Őt viszont nem ölhettem meg, mert ő végül is, a fiam volt. Igaz, hogy nevelt, és nem vér szerinti, de én mindig fiamként tekintettem rá. De aztán elvett tőlem mindent. A várost, és a húgomat. Rám szabadította még a saját apámat is, a húgommal együtt.  És akkor kellett gondolkoznom, hogy hogyan tovább. Hogyan éljük túl a sújtásokat? Tudom, hogy nem a legegyszerűbb utat választottam, hogy túléljük, de még is itt vagyunk, igaz ugyan, hogy talán elbukva. Sikerült visszavernünk a boszorkányokat, bár nagyon nagy erők árán. A pillanatot soha nem feledem, mikor a boszorkányok a falnak szegeztek, és végignézették velem azt, miként fogják megölni a gyerekem anyját, Hayleyt. Amikor a kés elsuhogott a nyaka előtt, már tudtam, mi fog történni utána. Nem az járt először a fejemben, hogy a baba hogy van, hanem az, hogy Hayley ne haljon meg, élje túl. Valami akkor abban a percben összeomlott bennem, és nem tudtam elviselni azt az érzést, hogy nem tehettem semmit az ellen, hogy megvédjem Hayleyt, aki mindvégig kitartott a közös gyermekünk mellett, és persze mellettem. Nem érdemelte meg a halált, holott tudom, mennyit fenyegettem azzal, hogy ha nem csinálja ezt, vagy azt, akkor nagyon megbánja. De nem. Soha nem tudnám bántani, még akkor sem, ha erős indítékom is lenne rá.
New Orleans az utóbbi időkben mély gyászba hunyt meg, miszerint meghalt a pap, és a kislányom, Hope. Míg az utóbbi korántsem igaz. Amikor a gyászmeneten végigvonult a város, egy pillanatra elhitettem még saját magammal is, hogy a lányom tényleg halott. Nem kellett túl sok ügyesség és ravaszság ahhoz, hogy mással is elhitessük, elvégre egy kicsit saját magamat is becsaptam.
Maga Camille se tudja az igazat, hogy valójában Hope nem halott, csupán csak jobbnak láttuk, ha nem New Orleansban él tovább, és nő fel. Amikor megszületett Hope, egyből tudtam, milyen sors fogja őt várni, hogyha New Orleansban hagyom magam mellett. Néha úgy érzem, még saját magamat is alig tudom megvédeni.
A legnagyobb baj most az, hogy már pár hete arról álmodok, hogy apám mily módon öl meg. Olyan élethű, hogy szinte magammal is elhitetem, hogy ez a valóság, innen nincs visszaút az élethez. Amikor meglátom abban a képzeletbeli világban, hirtelen leblokkolok, nem tudok mozdulni, mintha valami, vagy valaki nem engedné. És ezek az álmok már régóta gyötörnek, amik eddig soha nem voltak.
S, ez még nem jelent akkora bajt, hogy én erről álmodok. De nem csak én vagyok ezzel egy cipőben. Hayley elmesélte nekem, hogy látta Mikaelt álmában, és ő is azt állította, hogy élethű volt, mintha azt akarta volna az apám mondani ezzel, hogy visszajön, és hosszadalmas fájdalommal fog járni akkor, hogyha menekülünk. De nem vagyok e miatt ideges, mert tudom hogy a lányom biztonságos helyen van, és nekem ez a legfontosabb. A többiről pedig én magam fogok gondoskodni. Most ugyan a gyász miatt nem tettem ki a lábamat egy jó ideje, már vagy pár hónapja. Egyrészt azért, hogy elhitessem az emberiséggel hogy mélyen gyászolok, másrészt pedig valóban így volt, és nem megtévesztés ez valójában. Gyászolok, mert a lányomat el kellet vinnem innét, hogy biztonságban legyen. De egy nap, vissza fog hozzám térni, és mellettem fog állni, nézni, ahogyan felépül a birodalom.
Elvégre, minden királynak szüksége van egy trónörökösre. "

Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Klaus Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus Mikaelson   Klaus Mikaelson EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 9:14 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Drága Fivérem! Üdvözöllek az oldalon, nagyon örülök, hogy megérkeztél. Tetszett a karakterlapod, ám itt azért szeretném megjegyezni, hogy 1-2 helyen összekavarodtak a mondatrészek és a szavak is, amire megkérlek, hogy figyelj oda, akár többször is olvasd át azt, amit írsz! Mindezektől eltekintve egy-két helyen láttam elírásokat, de nem vészes, szóval ez nem tarthat vissza téged.
Külön kiemelném a kedvenc részemet, a megjegyzésed az öltönyviselésemről, ezért azt hiszem még számolunk, nem én tehetek róla, Esther csinálta ezt velem (:
Nem is húzom tovább az időt, rohanj avit foglalni(ha még nincs lefoglalva), aztán irány a játéktér! Wink (De előtte még ne felejtsd el kitölteni a profilod hiányzó részeit sem.)
Vissza az elejére Go down
 

Klaus Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Klaus Mikaelson △ an original bastard
» Elijah & Klaus
» Klaus szobája
» Tornaterem
» Bejárat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Karakterek :: Alkoss karaktert! :: Karakterkereső :: Hibridek-