No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Jeremy hálószobája EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Jeremy hálószobája EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Jeremy hálószobája EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Jeremy hálószobája EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Jeremy hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Jeremy hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Jeremy hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Jeremy hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Jeremy hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Jeremy hálószobája EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Jeremy hálószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptySzomb. Nov. 23, 2013 11:45 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Caroline

Képtelen voltam végig nézni Jeremy szenvedését. Együtt éreztem vele, és vissza ültem mellé. Akartam neki valamit mondani, de úgy éreztem, a "minden rendben lesz megoldjuk majd" ide nagyon kevés lesz. A kezemet nézem, nem akarom Jeremyt nézni. Hallom, hogy szaporábban veszi  a levegőt, és szipog. Bizonytalan vagyok, és nem tudok helyesen dönteni. Határozottságom abban a pillanatban csődöt mondott, mikor a könnyes szemeibe néztem. Szavai lágyan hagyták el a száját, mégis kihallottam belőle az elhatározását.
- Nem hajtóvadászatot akarok ellene indítani! Én csak téged akarlak védeni! - mondom határozottan, de sejtem, hogy nem fogom meggyőzni. Érzem, hogy megfogja a kezem, és nyugtat. Azt hiszem megcserélődtek a szerepek. Én jöttem megvígasztalni, most mégis ő akarja tartani bennem a lelkét. Megszorítom a kezét, hogy jól vagyok, majd gyorsan el is veszi a kezét és az ölébe helyezi. Bizonytalanul nézek rá, majd megunom az ücsörgést és felállok. Elkezdek járkálni a szobában. Nem akar elköltözni, mégis hogy védjem meg? Megütközve nézek rá, majd a táskában lévő fegyverekre esik a pillantásom. Nagyot nyelek, és elfordítom a fejem. Jeremy követi a mozdulataimat, és próbál megnyugtatni, hogy nem fog bántani. Legszívesebben a fejéhez vágnám, hogy Tyler is ezt mondta, mégis sokat szenvedtem miatta. Inkább nem mondok semmit, csak elfordítom a fejem. Villámcsapásként ér, amilyen gyorsan feláll és összeszedi az iratait. A döbbenettől megszólalni sem tudok, csak hallgatom amit mond. Mit mondtam neki? Milyen ötletem volt?Tud egy jó vadászt? Mi van? Futva hagyja el a szobáját, és csak megköszöni a segítségemet. Utána mehetnék, de nem teszem.
- Majd hívj fel!- - kiáltom még utána a lépcső tetejéről. Remélem hallotta, majd pár másodpercen belül hallom a motor zaját. Elment!
- Köszönöm Care, hogy itt voltál, és segítettél! Ne aggódj, összepakolok magam után, menj csak nyugodtan haza! Hívlak, ha baj adódna!- igen, ezeket simán elfelejtette megköszönni.Komótosan sétálok vissza a szobába, és beágyazok helyette. Az ágyon hagyott véres üveget, az éjjeli szekrényébe rejtem, a rajzai alá. Nem is tudtam, hogy rajzol. Gyors pillantást vetek rá, és a véres zsepiket a kukába, a törölközőt pedig a szennyestartóba teszem. Végig nézek a szobán, és a fegyveres táskáján a zipzárt behúzom és elhagyom a szobát. Az ajtót bezárom magam után, és a kulcsot a lábtörlő alá teszem. Írok egy smst, hogy hol találja, majd a kocsimba ülök és elindulok haza.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyHétf. Nov. 18, 2013 3:20 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline の の Jeremy


Mintha egy rémálmom vált volna valóra. Nem csak most, hogy Elena bántott - nem akartam most már gondolatban sem kiejteni, hogy megölt, hiszen fájdalmas volt erre gondolnom - ez már jóval előbb elkezdődött. Mikor a szüleim meghaltak, és folytatódott tovább Jenna, John bácsi, Alaric halálával, mintha valaki a túlvilágon pikkelne rám. Mintha büntetve lennék egy olyan tettemért, amit valójában el sem követtem. Most pedig úgy érzem, egy hatalmas szikla gurult le a hegyről, és maga alá temetett, elzárva a menekülési útvonalat, és a fényt is előlem. Teljesen reménytelenül fekszem a törmelék, és az óriási kődarab alatt. Caroline egy kis vigaszt nyújt, de teljes mértékben nem értheti meg, mi zajlik le bennem, csak részben, és egy kicsit ez is bánt. De nem hibáztatom, minden tőle telhetőt megtesz, és sikerült enyhítenie a kínokat, ez pedig már eleve egy nagy lépés előre. - Nem. Nem akarom ráuszítani a fél csapatot Elenára, bármennyire is... rosszul esik, ami nemrég történt. - Ez nem egy pontos leírása annak, amit érzek, nyilvánvalóan egy lekicsinyített mása. De a könnyeim így is árulkodó jeleket küldtek a szőke lány felé, a zaklatottságom sem rejthetem véka alá, így az egyetlen, amit megtehetek, hogy legalább az érzéseimnek csak a felét nyilvánítom ki. Ebben a helyzetben ugyanis még én se tudok mit tenni, az egyetlen, amihez újabban egy kicsit konyítok - és amit még bőven kell gyakorolnom -, az a fegyverekkel való ügyködés, de most még az sem segíthet. Mit tehetnék? A nővéremhez szegezek egy karót, és ráparancsolok, hogy viselkedjen úgy, ahogy régen? Aha, persze... mert az működne! Tanácstalanságom most nem is lehetne hatalmasabb, és ez majdnem olyan rémisztő, mint az, amiket Caroline ajánl nekem. Persze, szeretem őt érte, és becsülöm is a hatalmas szívét, de a gondolat, hogy védelemre szorulok, egy kicsit bizarr. Bár jobban belegondolva, manapság ez a szó egyáltalán képes helytállni? Minden, amit egykor el se hittem volna, vagy ostobaságnak tartottam és különösnek, most létezik. A bizarr szó erejét vesztette. - Csak hogy én nem szorulok megmentésre. Elena az, akinek segíteni kell, hogy találjon vissza önmagához. Én boldogulok! - azzal megragadom a kezét, és magamra kényszerítek egy erőtlen, ámde annál határozottabb mosolyt. Néhány pillanatig még nem eresztem a kezét, aztán a sajátom elhúzom, az ölembe ejtem, és komoly arckifejezést öltök magamra. Hiába vagyok biztos a dolgomban, hiába érzem úgy, hogy nem szorulok védelemre, a mosolygás most nem megy. Meglepetten pislogok Care-re, aki hirtelen felpattan, és hátat fordít nekem, azonban még előtte észreveszem, hogy a táskám felé vet egy pillantást. - Ne aggódj! Nem foglak bántani, és a nővérem sem fogom. De egy természetfeletti lényekkel teli világban a halandó embernek valahogy meg kell védenie magát. - Csak vállat vonok, és ücsörgök tovább, várom, hogy visszaforduljon, és mondjon valamit. Ugyanis a legkevésbé hiányzik, hogy most ő is elpártoljon mellőlem. Akkor már tényleg nem maradna senkim. Egészen addig nem nyugszom meg, míg vissza nem fordul, akkor is csak félig megkönnyebbülve sóhajtok fel. - Sajnálom, a költözés részét kihagyom. Nem akarom, hogy afféle vámpír-barlang váljon a házunkból. Viszont a vadász dolog... - Ezen egy pilanatra elgondolkodom, Ric jut eszembe, aki már nem tud segíteni, és ez megint csak nehezít az eleve nem könnyű helyzetemen. Alaric viszont eljuttat egy másik emberhez. - Tudok valakit, aki segíthet! Köszönöm az ötletet, és minden mást, Caroline! - egy nagy lépéssel előtte termek, felkapom, megpörgetem a levegőben, és sürgető mosollyal teszem le a földre. A táskámhoz lépek, felkapom a vállamra, menet közben egy gyors puszit nyomok Care arcára, és ellépek mellette, csak az ajtón kívül fordulok már vissza, hogy a lány meglepett arcába nézzek. - Most rohannom kell, de megígérem, hogy hívni foglak, amint jutottam valamire. Kérlek, ne aggódj miattam, minden rendben lesz. Még egyszer köszönök mindent! - Azzal lerohanok a lépcsőn, meg sem állok, akkor sem, ha esetleg utánam kiállt, vagy megpróbál megállítani. Csak megyek a saját fejem után, becsapom magam mögött izgatottan az ajtót, és a kocsimba pattanok. Feltétlen találkoznom kell Benjaminnal.

のwords: 645 のmusic: [You must be registered and logged in to see this link.] のnotes: Sajnálom, hogy ennyit késtem... Viszont zárót írtam, remélem ez sem gond. :$ <3
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptySzer. Okt. 23, 2013 12:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Caroline

Jeremy szótlansága megrémiszt. Nagyon szeretném tudni mi járhat a fejében, de tudom, hogy még nem kérdezhetek rá. Úgyis elmondja nekem, ha készen áll rá. A kezét fogom, és ujjaimmal cirógatom a kézfejét. Ezzel próbálom magamat és őt is megnyugtatni több-kevesebb sikerrel. Nagyokat sóhajt, mint aki nem tudja hogyan kezdjen bele a mondandójába. Én egy kis bíztatásként megszorítom a kezét, hogy érezze, nekem bármit elmondhat. Felnézek az arcára, és ő is rám néz. Egy vérszegény mosollyal jutalmaz, majd beszélni kezd. Kérdése meglepett, bár, hogy őszinte legyek kicsit le is sokkolt. Mi van, ha igaza van? Mi van, ha régen érzelmek nélkül él? Most nagyon Katherinere hasonlít. Az egyetlen aki megtudná ezt mondani, az Damon. Talán ő tudja! Nem akarom Elenát elveszíteni. Tudom, hogy nem könnyű neki se vámpírlét, de azért vannak a barátai, hogy segítsenek neki átvészelni ezt az időszakot. Talán, ezért változott meg. Talán azt hiszi, ezzel a viselkedésével majd könnyebb lesz az élete? Nem, cseppet sem sem. Erre muszáj őt ráébresztenünk!
- Jeremy, fogalmam sincs. Van igazságalapja annak, amit mondasz! Talán aki tudja az igazat, az Damon. Szeretnéd, hogy felhívjam? - kérdezem a fiút. Csak mered maga elé, és nem válaszol. A szíve hevesebben dobog, és a levegőt is szaporábban szedi.
- Kérlek, nyugodj meg! - mondom neki. Egyik kezemet a hátára teszem, és a gerincét kezdem el cirógatni. Remélem ettől megnyugszik. Hozzám szól és a kérése teljesen meglep. Szívbemarkoló percek ezek. Legszívesebben sírnék, de nem tehetem meg. Hiába ő a fiú, most nekem kell erősebbnek lennem. Megölelem és ringatni kezdem magunkat.
- Sosem hagynálak cserben titeket. Segíteni fogok mindkettőtökön. Még nem tudom, hogyan de azt hiszem nem én leszek az egyedüli tag a "Mentsük meg a Gilberteket!"csapatban! - mondom neki. Pár percig még így maradunk, majd újra beszélni kezd. Mi az, hogy nem kell érte aggódnom? Még, hogy jó vadász? Hátrapillant a táskára, és az én szemeim is elkerekednek. Nem akarom tudni, milyen fegyverek vannak benne! Elhúzódom Jeremytől, és a kelleténél gyorsabban felállok neki háttal. Eszembe jutnak azok a szörnyű emlékeim, amikben megkínoztak különböző eszközökkel. A hideg is kiráz ettől az egésztől. A szemeim lehunyom, hogy rendezzem a gondolataim, és inkább Jeremyre koncentráljak. Mély levegőt veszek és megfordulok.
- Ahogy gondolod Jeremy. Én nem erőszakolok rád semmit. Akkor is megoldást kell találnunk arra, hogy Elena ne tudjon bántani. Mi lenne, ha egy ideig hozzám költöznél? Elena azóta nem járt nálam, mióta vámpír, így szó szerint be sem teheti a lábát! Azt hiszem ideje lenne új edző után nézni, hogy még jobb vadász legyél! - mondom neki a hirtelen ötletemet, és remélem, hogy elfogadja az ajánlatomat.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptySzomb. Okt. 12, 2013 3:26 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline の の Jeremy


A történtek teljesen maguk alá temettek. S hiába van itt Caroline, úgy érzem, mintha teljes mértékben magamra maradtam volna. Mintha nem lenne ebből kiút, holott pár perccel ezelőtt még teljesen másképp gondolkodtam ezekről. A hirtelen hangulatingadozásaim az őrületbe kergetnek, és úgy érzem Elena kiszakított belőlem egy darabot, és magával cipelte. A becsületem egy darabját, az iránta érzett szeretetem darabját... A lelkem egy darabját. Hosszú percekig meg sem tudok szólalni, csak meredek valahová a távolba, és próbálok erőt gyűjteni, hogy egyáltalán a szőke lányra fordítsam a tekintetem. Tudom, hogy szemeimből keserűséget, és mélységes bánatot olvashat csak ki, és a történtek után - habár úgy érzem, a büszkeségem is darabjaira hullott - szégyellem, hogy kicsit sem tudom tartani magam, hogy nem vagyok erős, és egy kész érzelmi roncs vált belőlem. Túl kellene tennem magam rajta, mint azon, mikor Damon ölt meg, de az... mégis egészen más volt. Tudjuk jól, hogy dühkezelési problémái vannak, és ha valaki megbántja, erőszakkal felel rá. Ettől még nem lesz elfogadhatóbb, de azóta sokat fejlődött, mondhat bármit is. Elena viszont sosem volt ilyen, önmagát előbb feláldozta volna, mintsem a szeretteinek essen baja. Ám most, a vámpírság tönkretette őt, a tisztaságával együtt, ami az érzéseiben lakozott. És most először gyűlölöm igazán a gondolatot, hogy vérszívó vált belőle. Szívem szerint megragadnám a számszeríjat, vagy kikapnék egy karót a táskámból, és keresnék egy vámpírt, akit bűntudat nélkül ölhetek meg. De újra és újra visszakozok, meghátrálok, és képtelen vagyok még egy szörny életét is elvenni. Véget kell vetnem a jóságomnak, a nagylelkűségemnek, hogy megkegyelmezek a mocskos dögöknek, de nem megy könnyen. Bonyolult lenne olyan vámpírt keresnem, aki tényleg velejéig romlott, akiben már nincs semmi jóság, és akit már nem lehet megmenteni, mert már nincs számára remény. Az, hogy Caroline itt van, még inkább ezt a magot ülteti el a fejemben. Még nem állok készen, hogy vadásznak álljak, legalábbis nem egyedül, és nem most rögtön. Kicsit észhez térek, mikor Care közelebb ül hozzám, és kezei közé veszi az enyémet. Az érintése jól esik, mert tudom, hogy rá számíthatok, és nem fog magamra hagyni. Talán túlzásba is fogja vinni a gondoskodást, de lehet, hogy erre van szükségem. És amúgy sem panaszkodhatok. Caroline már csak ilyen, túlzásba viszi a dolgokat, de ez egy szerethető tulajdonsága. Már nem az a lány, aki furcsán viselkedik, és tapintatlan. Régen nem is értettem, Elena miért barátkozik vele, volt, hogy megkérdőjeleztem, de ő a rossz tulajdonságai ellenére is szerette, és nem lökte el magától, mert esetleg egy túlzott őszinte mondatával megsértette. És most Elena miatt vagyok feldúlt és szomorú, és az a lány vigasztal, akiről ezt pár éve még el sem mertem volna hinni. Óvatosan rámosolygok, és hosszú percek óta először a szemeibe nézek. - Az érzelmei nélkül? Úristen, Caroline! Mi van, ha... Elena kikapcsol, mert megölt? Vagy szerinted már korábban megtörtént, és csak megjátszotta volna magát? - hitetlenkedve pislogok rá, és szeretném azt mondani, hogy nem fogom hagyni, és átsegítem őt ezen az egészen, de... képtelen vagyok rá. Nem bírnék meglenni a közelében, és ettől olyan erőteljes fájdalom mar belém, hogy az már csaknem fizikálisan fáj. Szívem összeszorul, és a levegőt is nehezebben szedem. - Segítened kell neki, Caroline. Nem veszítheti el az emberségét! De én most nem... nem tudok a közelében lenni. Nagyon fáj. - lehajtom a fejem, és nagyot nyelek, hiszen mindezt nehéz volt szavakba öntenem. Nemrég még azt ígértem a nővéremnek, nem számít semmi sem, az sem, hogy vámpírrá változott, mert tőlem akármilyen szörnyszülött lehet, szeretni fogom, és kiállok majd mellette. El sem hiszem, hogy azóta ilyen nagy fordulatot vett a világ, és vele együtt a véleményem is. Az érzéseim persze nem, de a fejemben túl nagy a zűrzavar ahhoz, hogy tisztán lássam a dolgokat. Időre van szükségem. A gyűrűmet nézem, és közben bólogatok. Igen. Igen, tényleg nagy szerencse, hogy rajtam volt. Kíváncsian, homlok ráncolva pislogok Care után, és nem értem, hova megy. A fürdőbe siet, és hallom, ahogy a gyógyszerek között kutat. Egy pillanatra azt hiszem, hogy valamiféle nyugtatót akar belém erőltetni, de meghallom bőre szakadását, és a halk szisszenést. Ugyan nem látom, és a hangok alapján is nehéz kiismernem magam, hiszen nincs olyan jó hallásom, mint neki, de riadtan képzelem magam elé Elena elváltozott arcát. Megrázkódok, de mielőtt még a lány visszatérne a szobába, összeszedem magam, és megint csak kíváncsian nézek rá. Egyik szemöldököm megemelkedik, mikor a kezembe nyomja a vérrel teli, barna üvegcsét. Undorodva veszem el tőle, és felső ajkam harciasan hátrahúzódik fogaimról. Mintha képes lennék ártani bárkinek is ilyen összetörten... Elrántom a kezem, és halkan, szinte vicsorogva ejtem ki a szavakat a számon. - Nem fogok vámpírvért inni! - Idegesen fordítom rá a pillantásom, majd mikor a szemeibe nézek, ellágyulnak az arcvonásaim is, a hangom is. - Sajnálom, Care! Veled nincs semmi problémám, de nem vagyok hajlandó vámpírvért inni. Inkább meghalnék, mint hogy én is ilyenné változzak. Nem fogok ártani a szeretteimnek, csak mert félek a haláltól. Nem... nem tehetem, sajnálom! - szomorú pillantással illetem, és egy grimaszt is vágok hozzá, hogy jelezzem, nekem ehhez tényleg semmi kedvem, és szükségét sem érzem ilyesmire vetemedni. - Nem kell tovább aggódnod értem. Most már meg tudom magam védeni. Tudom, hogyan tegyem ártalmatlanná a nővérem anélkül, hogy maradandó sérülést okoznék neki. Talán még nem vagyok vadász, de hidd el, sok mindent tanultam Alarictól! - biztosítom határozottan, és a táska irányába meredek, amiben több fegyver lapul, mint azt Caroline akár el tudná képzelni.

のwords: 885 のmusic: [You must be registered and logged in to see this link.] のnotes: És tádáám! tesóka 
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyHétf. Szept. 23, 2013 8:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Caroline


Nagyon megijedtem, mert sosem láttam még Jeremyt ilyen állapotban. Óvatosan ölelt vissza, és ha nem lennék vámpír, tuti már levegőt sem kapnék. Hallottam a szipogását, és éreztem a könnyeit a pólómon. Nem szóltam egy szót sem, néha jobb, ha szavak nélkül kommunikálunk. Lassan cirógattam végig a hátán, hátha ettől megnyugszik. Akadozva vette a levegőt, és az izmai még nagyon merevek voltak ahogyan a tartása is. Sajnáltam őt, és mindenképpen segíteni akartam neki. Nem, nem sajnáltam őt. Ez egy csúnya szó, és egyáltalán nem illik a helyzethez. Együtt éreztem vele, bár ő talán még többet is szenvedett nálam. Először elvesztette a szüleit, igaz John sokat ártott neki, mégis a rokona volt. Majd jött Jenna, akinek a halálát szinte mindenki megsínylette. Hiába voltunk mellette, és hiába költözött hozzájuk Alaric, az űrt nem tudta teljes mértékben kitölteni. Ráadásul a lányokkal sem járt sok sikerrel: Vicky, Anna, majd Bonnie. Hát igen, kettő vámpír volt, a harmadik boszorkány. Én sem akartam ebben a világban élni, de hát ezt hozta a sors. Megszoksz, vagy megszöksz! Én a megszokás mellett maradtam, és igyekszem segíteni a környezetemen. Hagytam, hogy szó szerint kisírja magát a vállamon, és nem tudom mennyi idő elteltével, de sikerült megnyugodnia. Elhúzódott tőlem, és leült az ágyára. Én vele szemben ültem a szőnyegére török ülésben. Vártam, hogy összeszedje a gondolatait, és beszélni kezdjen. Szíve még mindig hevesebben vert, de a levegőt már szabályosabban vette. Beszédre nyitotta a száját, és nem akartam elhinni azt, amit mondott. Közelebb ültem hozzá, és a kezét kezeim közé vettem és megszorítottam, hogy figyeljem rám.
- Nagyon sajnálom a történteket Jeremy. Elena az érzelmei nélkül teljesen kiszámíthatatlan, és felfoghatatlan amit veled tett. Nem is értem, hogy bírod ki ezt a sok terhet? Én réges rég összeroppantam volna. De ne feledd, hogy nem vagy egyedül! Rám számíthatsz! Még nem tudom, hogyan kellene Elenát visszarángatni a régi életébe. Muszáj valamit kitalálnunk, mielőtt még jobban elfajulnak a dolgok. Szerencséd volt, hogy a gyűrű az ujjadon volt! - mondom neki.  Elnéztem őt magammal szemben, és meg kellett állapítanom, hogy sokat változott. Kisfiús vonásaiból, talán csak a most nem látható mosolya az, ami megmaradt. Az, hogy vadász lett, leginkább az alakján látszott meg. Karjai izmosabbak lettek, felsőteste kidolgozottabb. Félve néz rám, ahogy én is a szemeiben kutatok válasz után, de egyenlőre csak a sajátomat látom benne.
- Nem tudom Elena mikor jön vissza, de nem hagyhatlak itt, védelem nélkül. - mondom neki, miközben kitalálok egy tervet. A fürdőbe megyek, és kiürítek egy gyógyszeres üveget. Nem akartam, hogy lássa az elváltozott arcomat, ezért igyekeztem minél gyorsabban végezni. A csuklómat átszakítva juttattam a véremet a barna üvegcsébe. Mikor elegendőnek ítéltem visszatettem rá a kupakot, és visszamentem Jeremyhez.
- Elena kiszámíthatatlan, ezért kénytelenek vagyunk olyan lépéseket megtenni, amilyenek szokatlanak, de elkerülhetetlenek. Mától kezdve minden nap iszol a véremből, egészen addig, míg Elena nem lesz a régi önmaga. Talán elveszi a gyűrűdet, és nem nem halhatsz meg!  Abba mindannyian belerokkannánk! - felelem neki, és kinyitom a tenyerét. Belehelyezem az üvegcsét, és rácsukom a kezét. Az én kezem van felül, és visszaülök a földre.
- Jobb, ha erről ő nem tud. Maradjon a közös titkunk. Tudom, hogy olyan dologra kérlek, amit nem szívesen teszel meg, de a saját biztonságod érdekében, tedd meg kérlek. Én is nyugodtabban fogok aludni, ha tudom, hogy minden tőlem telhetőt megtettem azért, hogy megóvjalak. - mondom neki a szemeibe nézve.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 23, 2013 12:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyPént. Szept. 20, 2013 5:01 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline の の Jeremy


Caroline szavai visszhangzanak a fejemben. "...Esküszöm, hogy nem akarlak bántani!" Igaza van. Ő nem akar bántani. Az egyetlen, akit most okolhatok, az a nővérem. Tudom, hogy Elena nehéz dolgokon megy át, de ez nem magyarázat arra, amit tett. Valamiért úgy gondolom, akit szeretsz, nem tudod bántani. Különösen nem azután, miután közli veled, hogy nem számít neki, hogy vámpír, vagy ember vagy. Nem azután, hogy mellette állsz. Mégis mindig én húzom a rövidebbet. Vicky az életemre tört, miután átváltozott. Elena ténylegesen megölt. Ha nincs rajtam ez az átkozott gyűrű, már nem élnék. Örülök, hogy nem így történt. Egyedül a túlvilágon, szenvedve, anélkül, hogy bárkinek is elmondhatnám, mi történt velem... Nem lett volna gyógyír a kínra, amit éreztem volna magányomban. Most sem gondolom, hogy lenne. Nem könnyen lesz kiút ebből a nyomorult helyzetből. Benne fogok ragadni rengeteg ideig. De máris feloldozásként ér, hogy Care itt van. - Nem tőled félek! - jelentem ki zihálva, és nem tudok többé megálljt parancsolni a könnyeimnek. Az átkozottak végigszántják az arcom, és sötét pólómra csöppennek. Utálom, hogy gyenge vagyok, és főleg, hogy Őmiatta. De a kontrollt elveszítettem magam felett abban a pillanatban, hogy a puskát visszadobtam a táskába. Sokáig nem tudok megszólalni. Még azután sem, hogy Caroline szavai eljutottak az agyamig. Azután sem, hogy a fürdőbe megy, és fél perc múlva visszatér egy vizes törülközővel. Akkor sem mondok semmit, mikor letörli az odaszáradt vért. Az én vérem. Ami Elena miatt szennyezte össze a nyakam. A törülközőt hirtelen az ágyra dobja, és magához húz. Olyan erősen ölelem magamhoz a testét, hogy ha halandó lenne, már levegő után kapkodna, és könyörögne, hogy engedjem el. Ám így nyilvánvalóan meg se kottyan neki a szorításom. Néhány könnycsepp még kihull a szememből, aztán a lány háta mögött megtörlöm a szemeim, szipogok egyet, és eltolom magamtól. Nyelek egy hatalmasat, akkorát, hogy még ő is hallhatja, vámpírhallása ide, vagy oda. Ingatom a fejem, elkeseredett kifejezés ül az arcomra, ezt anélkül is tudom, hogy látnám magam külső szemlélőként. Lehetetlen könnyen elmondani, mi történt, de erőt veszek magamon, és kissé remegő hangon közlöm vele. - Elena itt járt. Beszélgettünk, közöltem vele, hogy nem számít, ember vagy vámpír, ő a nővérem, és szeretem. Aztán... azt mondta, menjek el innen. A következő pillanatban pedig... rám vetette magát, és végzett velem. A saját nővérem kitörte a nyakam, Caroline! - a szavak túl gyorsan, túl zaklatottan követik egymást, s a hangom is úgy emelkedik egyre feljebb, az utolsó mondat szinte kiabálva hagyja el a szám. Idegesen a hajamhoz kapok, ujjaim végigszántják a tincseket, másik kezem pedig a halántékomra nyomom, így próbálván elmulasztani a lüktetést, ami csaknem szétfeszíti a koponyám.

のwords: 430 のmusic: [You must be registered and logged in to see this link.] のnotes: Kicsit rövidke, de tartalmas! Wink
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyHétf. Szept. 09, 2013 7:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeremy & Caroline

A reggeli nap sugarai lágyan simogatták arcomat. Miután meguntam átfordultam a másik oldalamra, és még jobban magamra húztam a takarómat. Aludni akartam még, és nem gondolni a problémáimra. Igen, csakhogy a kedves szomszédok ezt megakadályozták. Szuper hallásomnak köszönhetően hallottam a reggeli vitájukat; szebb reggelt nem is kívánhatnék magamnak. Csukott szemmel tapogattam ki a telefonomat, amit az éjjeli szekrényemre raktam. Hunyorogva és egy nagy ásítás után rászántam magam, hogy megnézzem, mennyi az idő. Remek! Alig múlt 9 óra. Mérgesen lerúgtam magamról a takarót, és az ablakhoz sétáltam. Mi lenne, ha lemennék, és kiszívnám a veszekedők vérét? Szép gondolat, de ha már vámpír vagyok kihasználom a lehetőséget. Gonosz mosolyra húztam a számat, és leszaladtam a lépcsőn. A komódról felvettem a kulcsom és kinyitottam az ajtót. Úgy, ahogy voltam pizsomában kimentem az utcára, és a szomszédokhoz léptem.
- Jó reggelt kívánok! - köszöntöttem őket, műmosollyal az arcomon. Felém fordultak, és alaposan végig mértek. Nem gyakran látnak így, mit gyakran?! Soha! Gyorsan közelebb léptem hozzájuk, és a szemükbe néztem.
- Nos, miután sikeresen végig hallgattam a reggeli veszekedésüket, most én jövök! Kedves John, ma délután megjavítja a kerítést, hogy a kutyája ne tudjon kiszökni Adamhaz! Adam, maga pedig segít neki, és visz Johnak és magának is sört, amit a kerítés megjavítása után megisznak! Most pedig szembefordulnak egymással, és megbeszélik a részleteket' Oh, és azt elfelejtik, hogy én itt jártam! - mondtam nekik, és azonnal berohantam a házba. Az ajtónak dőlve fellélegeztem. Végre, csend és nyugalom. Ha már nem ölhetem meg őket, legalább az igézéssel sakkban tudom őket tartani. Most, hogy egy problémát orvosoltam, ideje a többire is időt fordítanom. Elena! Jutott eszembe a barátnőm. Nem épp a legjobb viszonyban váltunk el, igazából nem is tudom, hogy hányadán is állunk egymással. A lépcsőn lassan mentem fel, és közben kigondoltam, hogy meglátogatom. Igen, ma meg fog hallgatni, és megbeszéljük a dolgokat. A szekrényemből gyorsan kikaptam egy farmert és egy zöld felsőt, majd a fehérneműimmel felszerelkezve indultam el a fürdőbe. Egy gyors zuhany után magamra kapkodtam a ruháimat, és egy kis sminket tettem fel. A hajamat szabadon hagytam, és sétáltam vissza a szobámba. Feltettem a zöld ékszereimet, és kivettem egy fehér kabátot, egy fehér táskát és egy fehér magassarkút a megfelelő szekrényeimből. Gyorsan azokat is felvettem, és már indultam is a konyhába. Míg a kávét melegítettem a mikróba ittam egy pohár vért. A kávé mellé csináltam egy szendvicset is, és gyorsan megreggeliztem. Nem is értem miért reggeliztem kabátban, de betudtam annak, hogy tartottam a rám váró beszélgetéstől. A komódról felvettem a kulcsom, és bedobáltam mindent a táskámba, és már mentem is Elenáékhoz. Az ajtót bezártam, és a kocsihoz mentem. Elindítottam, és óvatosan kitolatva indultam el Elenáék házához. A ház előtt leállítottam a kocsit, és próbáltam urrá lenni az idegességemen. Bezártam az ajtót, és elindultam a kis ösvényen. Az ajtó előtt, mély levegőt vettem, és bekopogtam. Nem jött válasz, pedig hallottam, hogy van itthon valaki. Benyitottam az ajtón, és furcsa volt, hogy nyitva van. Azonnal be is léptem, és vér illatát éreztem.
- Te jó ég! Elena, Jeremy, hol vagytok? - kérdeztem gyorsan és körbenéztem a földszinten. Sehol semmi furcsát nem tapasztaltam, ami kissé megnyugtatott. Ismét zajt hallottam, de most már tudtam, hogy az emeletről jön. Azonnal felsiettem a lépcsőn, és bementem Elena szobájába. Sehol senki, így gondoltam átnézek a szomszéd szobába is. Benézek az ajtón, ahol Jeremy állt velem szemben kezében a számszeríjjal.
- Jeremy kérlek tedd le, esküszöm, hogy nem akarlak bántani! Kérlek, ne félj tőlem!- mondtam neki ijedten, és automatikusan felemelt kezekkel. Csak akkor nyugodtam meg, mikor visszatette az íját a táskájába.
- Elenához jöttem, de ő most várhat. Nem haragszom, a lényeg, hogy nem akartál megtámadni! Mi történt, és ki tette ezt veled? - kérdezem tőle, és megyek hozzá közelebb. Messziről kiszúrtam a nyakán éktelenkedő vámpírtámadás nyomait. Hirtelen szomorúbb lesz, és míg várok a válaszára elindulok a fürdőbe, hogy bevizezzek egy törölközőt és letöröljem a nyakáról a rászáradt vért. Visszamegyek hozzá, de még mindig magába roskadva áll, és sír. Gyorsan letisztítom a nyakát, és a törölközőt az ágyra dobom. A megszeppent Jeremyt magamhoz ölelem. Félek a válaszától, mert ha jól sejtem, Elena áll a háttérben. Szíve csak úgy dübörög a mellkasában, és szaggatottan veszi a levegőt. Nem akarom nagyon megszorítani, mert félek, hogy fizikálisan bántanám. Rossz őt így látnom, láttam már sírni, de ennyire, mint most, még soha. Kezeimmel hátát simogatom, hogy minél előbb megnyugodjon. Tőlem szokatlanul, nem szólalok meg, csak várom, hogy szegény fiú megnyugodjon, és elmesélje mi történt vele.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 23, 2013 8:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyVas. Szept. 08, 2013 1:34 am


[You must be registered and logged in to see this image.]

Caroline の の Jeremy


Küzdök a sötétség ellen, ami fogva tart, próbálom kinyitni a szemem, vagy megmozdítani bármely végtagom, de nem járok sikerrel. Nem tudok szabadulni. Zajt hallok valahol messze, tompa, halk lépteket a talajon, madárcsicsergést, és elhaladó autók zaját, de mindez csupán egy visszhang a fejemben, a sötétben, ahol egyedül vagyok. A szorongás is elönt, nem tudom mitől, vagy kitől, de félek, és a tudatlanság az őrületbe kerget. Érzem magam alatt a kemény, hűvös parkettát, ahol testem nem érinti a puha szőnyeget, és tudom, hogy a szobámban vagyok, a földön fekszem, csak azt nem értem, miért. Újból próbálkozom, és ezúttal sikerül az ujjaim mozgatni, de a szemeim továbbra is csukva maradnak, bár a sötétség mintha kezdene megszűnni körülöttem. Apró, fényes foltokat látok, mint mikor csukott szemmel a lámpa felé fordítod az arcod. Az ablakon beszűrődő fény szemhéjaimra vetül, valószínűleg ezt érzékelhetem. Tenyereim sikerül lefelé fordítanom, és ezzel beigazolódik a korábbi sejtésem. Érzem a szőnyeget alkotó anyag szálait, és mellette a padlót, amire mozdulatlanul simul fejem, és hátam egy része. Összegyűjtöm minden erőm, és nagy meglepetésemre és megkönnyebbülésemre kinyílnak a szemeim, és az első, amit megpillantok, az ágyam. Fejem jobb oldalra dől, és szükségét érzem, hogy kinyújtóztassam a nyakam, és a végtagjaim. Vállamhoz kapok, és masszírozni kezdem. Mi történt velem? Mély levegőt veszek, és végszóra, mintha bekapcsoltak volna egy filmet, látom magam előtt a jelenetet, Elenát, és engem, ahogy az ágyon ülve beszélgetünk. Aztán... arra kér, hogy tűnjek el, s rögtön azután, szemfogai előbújnak, a sötét, kidudorodó erek megjelennek a szemei alatt, és rám veti magát. Tisztán érzem, ahogy a nyakamba mélyeszti tűhegyes fogait, aztán egy mozdulattal töri ki azt. Rémülten ugrok fel a földről, és ezúttal a nyakamra csúsztatom a kezem. Érzem rajta a rászáradt vért, de a seb eltűnt, nem fáj már, csupán a testem többi része a több órányi mozdulatlanságtól. Végtére is, meghaltam... Elveszem a kezem a nyakamról, és magam elé tartom, a gyűrűmet forgatom rajta, és nem veszem le róla a szemem. Ha nincs rajtam a gyűrű, most halott lennék. A nővérem megölt. Elena... megölt engem. Újra hallom a lépteket, de most sokkal közelebbről, nem egy ház előtt elhaladó ember az. Valaki ide tart. Nyílik az ajtó, aztán tompán becsapódik, és a léptek megint felhangzanak. Az első lépcsőfokra lép valaki, és a rémület ismét belém férkőzik. Az ágy túloldalára sietek, kihalászom alóla a hatalmas sporttáskát, s kirántok belőle egy számszeríjat. A léptek egyre hangosabban, egyre közelebbről jönnek, és tudom, nincs több időm, meg kell védenem magam, nem hagyhatom, hogy még egyszer végezzen velem. A nővérem, vagy sem, nem árthat nekem megint, többé nem bízom benne. Ijedten meredek a nyitott ajtó felé, kapkodom a levegőt, a szívem csaknem kiugrik a helyéről. És ekkor... megpillantom a látogatóm. - Caroline? Mit keresel itt? - leengedem az íjat, és visszadobom a táskába óvatosan. - Sajnálom, én... Ne haragudj! - próbálom menteni a menthetőt, elvégre tőle nem félek, benne megbízok, és tudom, hogy soha nem bántana. Elkeserítő, és fáj, hogy a saját testvéremről ezt nem mondhatom el. Alsó ajkam akaratlanul is lefelé biggyesztem, és érzem, amint az első könnycsepp kibuggyan, de nem tudok megálljt parancsolni neki. Fáj, borzasztóan fáj, ami nemrég történt, érzem, hogy a teher lassacskán rám nehezedik, nyomja a mellkasom, és nehezebben veszem a levegőt, mint pár perccel ezelőtt. Félek, hogy most veszítettem el az utolsó családtagom is, aki még maradt nekem.

のwords: 549 のmusic: [You must be registered and logged in to see this link.] のnotes: I'm so sorry, Caroline! Kukuccs 
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyVas. Júl. 14, 2013 7:19 pm


Jeremy && Elena


Ne.. Nem, nem, nem és nem! Ilyen nem történhet velem. Kérem.. valaki csípjen meg, és közölje velem, hogy ez csak egy rossz álom. Nem halhat meg, nem.. nem érhet így véget az élete, hisz még olyan fiatal, meg kell még ismernie a világot, tapasztalatokat szereznie, az egész élete előtte áll még.. és én elvettem. Miért? Miért nem tudok uralkodni önmagam, és az állandóan kínzó, gyötrő éhínségem fölött? Egyszerűen miért nem tudom megszüntetni ezt a maró érzést akár egy gombnyomással? Valaki.. segítsen nekem, mert ezt már nem bírom ép ésszel tovább folytatni!
Pillantásom akaratlanul is Jeremy - most már - holttestére kúszik, és elrettentő a látvány, ami elém tárul. Amikor azt mondják valakire, hogy meg lett gyilkolva, az embernek egyből egy kegyetlen kép ugrik be, például az áldozat a saját vérében ázva. De Jer nem így néz ki. Arca békés, mintha ő lenne a világ legnyugodtabb embere. Nincs semmilyen külső jel, mely arra utalna, hogy már nem él. Viszont, ha valaki jobban megfigyeli a körülményeket, akkor észreveheti, hogy a mellkasa nem emelkedik föl és le, s nincs pulzusa.
Egy szóval: Meghalt
És én vagyok a hibás.
- Sajnálom. Jeremy, sajnálom. - préselem ki magamból a nevét, és a földre rogyok mellé. Kezemmel birtokába veszem arcát, miközben kövér könnycseppek szántják szét arcomat, és áztatják el a fölsőmet. - Jer. - bömbölöm, és élettelen mellkasára hajtom a fejemet, s hallgatózom. Mikor fog fölébredni?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Istenem.. Mi van, ha én okoztam testvérem vesztét? Nem, az nem lehet.. Ilyenre nem is gondolhatnék, hisz van remény.. Igen, igen, van!
Vagy talán mégsem?
- Kérlek, bocsáss meg. - könyörgök, de még mindig nem kapok választ tőle. Mintha csak arra várnék, hogy egyik percről a másikra föléled, pedig hol percek, hol órák alatt tér magához. Én viszont egy másodpercet se tudok várni, mert.. beleőrülök.
Nagy nehezen föltápászkodok a földről, és kezemmel erősen megdörzsölöm véresre kisírt szememet. Kezem azon ponton fekete színben tündököl. Az embert ilyenkor nem érdekli a sminkje, hisz fontosabb problémákkal is meg kell birkóznia. Például életben tartani az öccsét..
- Szeretlek. - kezeim remegnek, és az ablakhoz sétálok. Próbálom.. muszáj megszüntetnem ezt az érzést, mert szó szerint mar engem belülről, lassan leépít. Nem, nem, nem! Eszembe se juthat.
De csak ez az egy lehetőségem van hátra.
Sorra bekövetkeztek a halálok.
A szüleimé, John-é, Jenna-é, Alaric-é, most meg Jeremy-é.
Én öltem meg őt.
Én.
Egy másodperc alatt az összes problémám elillan. Magam elé bámulok monoton arccal, és az égvilágon semmit sem érzek. Az arcomon lévő könnyeket egy mozdulattal eltávolítom, és sarkon fordulok. Tekintetem az előttem lévő halott emberre téved, és egyszerűen semmit se vált ki belőlem. Jobb így.
Éhes vagyok..
Vámpírsebességgel a hátsó ajtón távozok, és percek alatt elveszek a sűrű erdőben.
VÉGE!
bocsi a késésért, és köszönöm a játékot. :3
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptySzer. Ápr. 03, 2013 7:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

To:: My vampire sister - Elena

Szomorúan pillantok rá, arcizmaim megrándulnak a fájdalomtól, amit az arckifejezése vált ki belőlem, szinte érzem a szenvedését, mintha én is átélném egy pillanatra, amit ő. Semmi kétség, erős a kötelék köztünk, közel állunk egymáshoz, így nehezen viselem el, ha ő nem boldog, és ha fájdalmat érez. Egy pillanatra sem tagadtam meg őt, mint testvéremet, még azután sem, hogy kiderült, vér szerint csak unokatestvérek vagyunk, ez nem számított, továbbra is szerettem, továbbra is nővéremként tekintettem rá, példaképként, hiszen annyi szörnyűség történt velünk, és ő tartotta magát, már csak miattam is. Az iránta érzett szeretetem nem fog csökkenni soha, mindig is büszkén fogok felnézni rá, mindig is csodálni fogom, és vigyázni fogok rá, annak ellenére is, hogy ő már erősebb nálam. Nem fogom engedni, hogy elveszítsem, őt nem, csak ő maradt nekem, és szükségem van rá. - Ez semmit nem jelent, Elena. Az ég világon semmit! - nézek rá őszintén, és apró, mégis határozott mosolyra görbül a szám. Nem számít, hogy vámpír, nem számít, hogy vérre van szüksége a túléléshez, ő még mindig Elena, ezen pedig semmi nem változtathat. Sokat kéne ahhoz tennie, hogy megváltozzon a véleményem, és én bízok benne, jobban, mint bárki másban.
Hangja teljesen átlagos, de mikor felém fordul, nem a szemeimbe néz, valahová lejjebb mered, a nyakamra talán, aztán hirtelen elkapja a fejét, és akkor döbbenek rá, milyen nehéz lehet neki. Szívesen arrébb ülnék, hogy ezzel is segítsek neki, hogy könnyebé tegyem a dolgát, és ne kínozza úgy a vérszomj, de valószínűleg néhány centi nem sokat nyomna latba, és azt sem akarom, hogy azt higgye, félek tőle, mert nem így van. Bízok benne, tudom, hogy képes megfékezni magát, és, hogy soha nem ártana nekem komolyabban, főleg nem akarattal. Elenát nézem, és igyekszem nem sajnálkozva nézni rá, legszívesebben magamhoz húznám újra, és nem engedném el, míg meg nem nyugszik, de azzal csak rontanék a helyzeten. Bólintok Aprilről szóló szavaira, de nem felelek, nem tudok mit, nem akarom előhúzni a "halott szülő" kártyát, azzal nem segítenék a helyzetünkön, sem April helyzetén, hiszen itt sincs. - Jeremy... tűnj... el.. - hangzik fel a szaggatott mondat hirtelen, és olyannyira meglepődök, hogy moccanni sem bírok, ledermedve ülök mellette, végül testemen végigfut egy furcsa remegés, kiráz a hideg, és szabályosan megakad a levegő a tüdőmben. Aztán, rádöbbenek, hogy Elena a torkomat szorongatja, és ezért nem tódul felém az oxigén. Fuldoklom, erős ujjai elszorítják a nyelőcsövem, égő, szúró érzés önti el az orrom, nem tud tovább haladni a levegő, megakad, és ez borzasztó fájdalmat idéz elő. Nővérem arca elváltozik, úgy néz ki jelenleg, akár egy szörnyeteg, és ez megrémít, szemeim kiguvadnak, és nem tudom eldönteni, a félelemtől, vagy a szorítástól. Levegőért kapkodok ösztönösen, halk, nyöszörgő hangot adok ki, és a fájdalom kétszeresére nő, most már a szorítása is fáj. Fogai ekkor átszakítják bőrömet, és rájövök, hogy az előbbi nem is nevezhető fájdalomnak emellett. Felordítok, és rángatózom, de nem tudok szabadulni, a hang elakad a torkomban, így már némán küzdök, harcolok a szorítása és szemfogai ellen, húsomba mar a fájdalom, a vérem pedig Elena torkán csörgedezik le, eközben fülem mögött is dobog a vér, szinte hallom szívem ütemes, gyors verését, aztán megérzek egy újfajta fájdalmat, és minden elsötétül. A fájdalom megszűnik, de nem találom a kiutat, egyedül vagyok a sötétségben, fázom, és borzasztóan félek, aztán hirtelen megszűnik minden és... megsemmisülök, nem érzékelem a testem, nem találom a hangom, és nem is látok semmit, de minden olyan békés, sodródom az árral, nem küzdök tovább, fájdalmat sem érzek, nem félek, és kellemes melegség árasztja el testem. Egy pillanatra boldog vagyok, és igyekszem minél tovább nyújtani ezt a kellemes érzést. Nem akarok felébredni, itt akarok maradni.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyVas. Márc. 03, 2013 9:11 am

Jeremy & Elena


A szoba semmit sem változott, ugyanaz a jellegzetes illat, a szemben lévő falon ugyanaz a poszter lóg, arról a rockbandáról, amelynek koncertjére elment pár évvel ezelőtt a haverokkal, s úgy leitta magát, hogy nekem kellett érte menni, és falazni a szüleinknél. Emlékszem mennyire ki voltam készülve akkor, úgy fel voltam bőszülve, szerintem soha az életemben még nem voltam annyira ideges, és aggódó is egyben.
A nosztalgiázástól egy apró mosolyra görbülnek ajkaim, és az ágy széléről felpillantok öcsémre. Igen, a szobában határozottan semmi se változott, egyedül Ő, Jeremy. Teljesen más lett, mármint az arccsontozata szélesebb lett, jóval férfiasabb, az izmai is.. mintha kétszeresükre nőttek volna a karjai.
- .. most, hogy vámpír vagyok. - fejezem be a mondatát magam elé bámulva, figyelve a falat. - Nyugodtan kimondhatod. - érzem, hogy a hideg egészen a fejem búbjától kiráz a nagylábujjam végéig. Vámpír.. ~ ismétlem magamban a szót, és keservesen felsóhajtok. Ez az egyetlen választásom maradt, nem halhattam meg, Jeremy.. így is megviseli biztosan, hogy azzá váltam, ami soha az égvilágon nem akartam lenni. Bele sem merek gondolni, hogy most milyen állapotban lenne, ha nem éltem volna túl, ha Meredith nem adott volna nekem vámpírvért, ha nem táplálkozok..
Elsöpröm a felbukkanó képet, és öcsémre koncentrálok, aki vállamra helyezi kezét, és megszorítja.
- Ez teljesen természetes. - pillantok fel rá sötét szempilláim alól, és egy éren akad meg a pillantásom, amint megduzzad, és ott virít csodálatos nyakán. Elemelem a tekintetemet, és érzem, hogy legbelül szó szerint ki vagyok szárazva, mardos az éhség az éles karmaival, éhezek a vérre, de nem.. Nem.. NEM! Ő az öcsém, nem sodorhatom őt bajba, miket gondolok?
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Igen.. - fújom ki a levegőt, és próbálom April arcát felidézni. De ehelyett feltépett torokkal, holtan feküdve képzelem magam elé. Átölelem magamat, összenyomva ajkaimat. Bírd... ki... Ne.. hagyd, hogy eluralkodjon feletted az ösztöneid!!
- Nehezen vészeli át az egészet, nehéz.. nehéz neki, mindenkinek.. nehéz.. - préselem ki magamból a szót, kezével megszorítja az enyémet, és érzem a bőrén keresztül szíve dobogását.
- Jeremy... tűnj... el.. - morgom összeszorított fogak mögül, és elkapom a torkát. Egyből előtámad belőlem az állat, szemfogaim átszakítják az ínyemet, és a kétszeresükre nőnek. Vérerek hálózzák be az arcomat, míg szemem vörös színben pompázik. Elborult az agyam.. Nem tudok rendesen odafigyelni, nem tudok többé küzdeni az állat ellen. Ő győzött, feladtam ellene a harcot. Tágra nyitom ajkamat, és átlyukasztom vékony bőrét. Egy vénát, avagy gyűjtőeret találok el, ami jó, meg finom, de mégsem olyan tökéletes, mint egy artéria. A vénából lassan csörgedezik a sötét szénhidrogénben gazdag vér, de sebaj evvel is megelégszek. Annyira beleélem magamat a táplálkozásba, és annyira kívánom vérét, hogy teljesen zavart, mikor próbálta felvenni ellenem a harcot. Rángatózott, és mikor már elegem lett belőle, megragadtam nyakát, és kitekertem. Egy hangos reccsenéssel hull le az élettelen teste a földre. Szám sarkából folyik lefelé a vér, és lepillantok rá. Ekkor tudatosul bennem, hogy Jeremy, az én öcsém fekszik a földön.. halottan.. és.. és.. én.. vagyok a tettes. Én öltem meg őt!

|| Words: 491 || Music: semmi || Notes: még jó, hogy nem veszed le a gyűrűdet. Razz ||
Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyPént. Feb. 22, 2013 12:49 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
To:: My vampire sister - Elena

Emlékszem a pillanatra, mikor Alaric-kal találtam szembe magam. Egy pillanatig azt hittem, ő az új, gonosz kiadása, de mikor búcsút intett azon a lágy, barátságos hangon, egy pillanat alatt megértettem mindent. Elenát baj érte, míg Matt-el próbáltuk elvinni őt a városból. Meghalt. Hirtelen annyi érzelem zúdult rám, hogy nem bírtam velük, eszméletem is vesztettem rövid időre, és mikor magamhoz tértem, mérhetetlen fájdalom árasztott el, de mikor megtudtam, vámpírvér volt a szervezetében, enyhült a fájdalom, a kellemetlen érzések. Akkor már biztos voltam benne, hogy elviselném, ha vámpír lenne belőle, ha így tovább élhet, és mellettem lehet. Önzőség ez tőlem, hiszen jól tudom, hogy szenved, és nem olyan már az élete, mint volt, de legalább él, legalább nem hagyott el ő is.
Kopogtat, és mikor nem reagálok azonnal, beinvitálja magát, s mikor meglátom, hogy ki az illető, rögtön a karjaim közé zárom, és aggódva érdeklődöm az állapotáról. Vámpír. Nem akart az lenni, egyszer már sikerült is kiküszöbölni a problémát, hála John bácsinak, de ezúttal nem volt mit tenni. Vagy táplálkozik, vagy meghal, ahogy erre Damon már az elején rávilágított. - Legalább él. - suttogtam magamnak újra és újra, míg végül el nem hittem. Most már, hogy itt áll előttem, és egymást öleljük, nem kell győzködnöm magam többé, elhiszem, hogy jobb így, mindenféle habozás nélkül. Elhúzódok tőle, mikor lefejti magáról a karjaim, és nézem, ahogy az ágyhoz sétál, és leül rá. - Dehogy zavarsz! Örülök, hogy itt vagy. Nem lehet könnyű most... - azzal el is hallgatok, nem akarom feszegetni ezt a témát, nem könnyű neki, ez természetes, senkinek sem az, de ő éli át, ő szenved a legjobban. Nehéz elfogadni, hogy nem boldog, fáj így látnom őt, a torkom elszorul, és a levegőt nehezen veszem. Nem akarom, hogy boldogtalan legyen, mégsem tehetek semmit, az egészben ez a legrosszabb. Az ággyal szemben állok, nem mozdulok, zsebre tett kézzel nézem a nővérem, és próbálok rájönni, milyen kedvében lehet most. Kérdezgetni kezd, érdeklődik, mi van velem, és bocsánatot is kér, hogy nem volt itt az utóbbi időben. Vállat vonok, halványan rámosolygok, és odasétálok én is, leülök mellé, felé fordulva, és nem veszem el a pillantásom róla egy percre sem, félek, ha másfelé nézek, még köddé válik, és rájövök, ez nem is a valóság, képzelem az egészet, vagy csak egy ostoba álom. - Nem haragszom. A lényeg, hogy most itt vagy. Örülök neki, nem győzöm hangsúlyozni. Csak... ígérd meg, hogy a közeljövőben többször felkeresel, és tudatod velem legalább azt, jól vagy-e. - vállára teszem a kezem, finoman megszorítom, és fenn tartom a mosolyom. A kérdésekre a választ megfontolom, csak nézek rá, nézem széles vigyorát, őszinte, aggódó, érdeklődő tekintetét, és nem tudom, mit kéne felelnem. Elveszítettem őt, és Ric-et egy napon, azóta nem találom a helyem, azon jár az agyam, álljak-e be hivatásos vadásznak, vagy csak maradjak a hátsómon, ne hősködjek, és máshogy vezessem le az indulataim és negatív érzelmeim. Ezt nem vallhatom be neki, addig semmiképp, míg nem gondolom komolyan. Nem tudom, miként reagálna rá, elvégre ő egy közülük, egy vámpír - bár neki soha nem tudnék ártani. - Minden... minden oké velem. Ne aggódj, kérlek! - győzködöm, és válláról az ő kezére csúsztatom a sajátom. Meg akarom nyugtatni, és tudatni akarom vele, hogy rám számíthat, bármi is történjék. - A szerelmi életem... hát, igazság szerint, nincs olyanom. Mindig is rémes voltam, ha lányokról volt szó, te is tudod! - mosolyodom el keserűen, és megszorítom a kezét, szükségem van rá, hogy a támaszom legyen, s egyúttal én is ezt kínálom neki. Hozzám bármikor fordulhat, bármilyen üggyel kapcsolatban. - Igen, hallottam, hogy visszatért, bár még nem igazán volt alkalmam beszélgetni vele. Hogy van? Tudsz róla valamit? Most veszítette el az édesapját, az anyukáját is nemrég. Nem lehet neki sem könnyű. Ezt mi tudjuk a legjobban, talán. - fintorgok, szemeimbe szomorúság költözik, kezem az ölembe ejtem, és a földet kezdem bámulni, mintha olyan érdekes lenne a padlódeszka, vagy épp a szőnyeg mintázata.

|| Ne haragudj, hogy eddig nem válaszoltam, nem láttam, hogy te írtál. Neutral Legközelebb szólj, mert bizony lyukas az agyam! Rolling Eyes Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jeremy && Elena

Lassan folyt le a mámorító édes vér a torkomon. Még többet akartam venni az emberből, tovább akartam folytatni, de nem volt szabad. Mert, ha megteszem, s hagyom, hogy a vámpír, sötét énem átvegye az uralmat a józan ítélkező testem fölött, akkor a nő, akit a karjaimba tartottam, halott lesz. Avval pedig nem bírnék megbirkózni, hogy valaki miattam vesztette az életét. Nem.. Egyszerűen képtelen lennék kiverni a fejemből. Így is nehéz emberekbe mélyesztenem a fogaimat, és szembesülni avval a tudattal, hogy ez számukra fájdalmat okoz, illetve minden egyes kortynál az erejük egyre fogy.
Nem én akartam ezt az életet, de csak másodperceim akadtak, hogy gyorsan döntsek. Egy hajszálon múlt az életem. Vagy élek, és elfogadom azt, hogy emberekből kell táplálkoznom, és már sosem leszek olyan, mint régen. Vagy pedig hagyom magam kiszáradni, és ez által Jeremy elveszíti azt az embert, aki a legjobban szereti őt. A nővérét. Nem hagyhattam magára őt. Hisz még olyan fiatal, de máris annyi veszteség érte őt az életben. Így volt a helyes. Lehet, hogy szenvedek, de ha így meg tudom őt óvni, s továbbá is vigyázni tudok rá, akkor megérte.
Sikerült elég önkontrollt összegyűjtenem, hogy ki tudhassam húzni hosszú tépőfogaimat áldozatom nyakából. Hátráltam egy lépést, és lenyaltam a maradék vért az arcomról. Tekintetét fogva tartottam a sajátommal. Úgy pillantott rám, mintha én lennék az élete értelme, pillantása imádattal teli volt.
- Ami most történt, felejtsd el! Menj, lásd el a sebedet. Bárki kérdezi megtámadott egy vadállat. – igéztem meg őt, és mikor egy bólintással jelezte közreműködését, egy másodperc alatt eltűntem. Végig suhantam az erdőn, és percek alatt máris a Gilbert ház közelében találtam magamat. Pulcsim ujjával letöröltem a vért, az arcomról, hátha akadt, de remélem, hogy most nem pazaroltam.
Lassan felsétáltam a lépcsőn, és ekkor egy ismerős szívverés zavarta meg a ház nyugalmát. Jeremy-é.. A szobája felé közelítettem, óvatosan bekopogtam rajta. Még mindig nem szoktam meg a vámpír érzékeket, illetve erőmet. Például, múltkor is azt hittem, hogy a normális erőmmel tettem el a tányért, erre akkora erővel szorítottam, hogy széttört az egész.
Mikor nem jött semmi válasz, de pár másodperc eltelt benyitottam. Jeremy izmos karjait egyből körém fonta. Egy apró mosolyra görbültek az ajkaim, és én is utánoztam a cselekedetét.
- Szia. Remélem, nem zavarok. – lefejtette a karjait, és beljebb sétáltam. A szobája ugyanolyan volt, mint amikor legutóbb idebent jártam. De valami változott. Rend van? Lecserélte a kellékeket?
- Persze, tudod, csak a szokásos. Balhék, Salvatore-ék, és Katherine. Nehéz az élet, de túlélem. – vontam meg a vállamat, és az ágyához sétáltam, ahol helyet foglaltam. Kimerített ez a vadászat. – Sajnálom, hogy az utóbbi időben magadra hagytalak csak mostanában eléggé összejöttek a dolgok. – az egyik kezemmel megmasszíroztam a tarkómat.
- És veled minden okés? – tekintetem hirtelen komolyságot, és aggodalmat sugallt egyszerre. Felemeltem pillantásomat, és közvetlenül Jeremy-re néztem. – Mármint suli, vagy éppenséggel a lányok? – egy széles vigyorra húztam a számat. Nem tartozott a mindennapi teendőink közé, hogy kivésőzzük a másik szerelmi életét, de valamilyen témát mégis fel kellett dobnom.
- Hallottad, hogy April Young visszatért? – szaladt fel kérdőn a szemöldököm, és az egyik posztert kezdtem el szuggerálni a tekintetemmel. Szegény lány.. Egy kicsivel voltam nála idősebb, mikor én elvesztettem a szüleimet. Neki sincs már senkije. Bele se akarok gondolni, hogy jelenleg mit él át.

Vissza az elejére Go down
Jeremy.Gilbert

Jeremy.Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ➹ Mystic Falls
» foglalkozás : ➹ leendő vadász
» avatar : ➹ Steven R. McQueen

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptyVas. Dec. 09, 2012 8:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
To:: My vampire sister - Elena

Az ágyam szélén ücsörögve gondolkodom az elmúlt napokon, heteken, és éveken. Rengeteg minden történt a szüleim halála után, azzal kezdődött minden, és még korántsem ért véget. Sok mindenkit elveszítettem már, Vicki, Anna, John, Jenna, Alaric személyében, és mégis úgy érzem, ez még mindig nem a vég. Minden egyes nap attól rettegek, még egy valakit elveszítek, és abba beleőrülnék. Elena az egyetlen családtagom, és még ő is egy vámpír, nem mintha ez annyira zavarna. Lehetne egy sorozatgyilkos is, akkor is a nővérem maradna, nem ítélkeznék felette, mert szeretem, és nélküle senki volnék. Ő is szenved, tudom, milyen nehéz lehet neki, főleg úgy, hogy közben megpróbálja elrejteni az érzéseit, és nem kimutatni, hogy nem érzi jól magát a bőrében. Nem akart vámpír lenni, én sem akartam, hogy azzá váljon, és meg kell hagyni, voltak pillanatok, mikor megfordult a fejemben, hogy előbb-utóbb ez lesz a vége. Nem sokáig maradhatsz ember, ha vámpírok vesznek körül. Vagy vámpírrá válsz, vagy meghalsz, a kettő ugyanis nem egy és ugyanaz. Nem tekintek Elenára úgy, mintha meghalt volna, hiszen itt van velem, és ez nem a furcsa szellemlátó képességemnek köszönhető. Őt nem veszíthetem el, és arra fogok törekedni, hogy megvédjem, még az életem árán is.
Zajokat hallok a lépcső felől, de egészen addig nem is figyelek oda, mígnem az ajtóm előtt hallom a lépteket. Felkelek, az ágy közben kíméletlenül recseg, a matrac rugói fémes hangot hallatnak. Az ajtóhoz lépek, szélesre tárom, és egy mosoly jelenik meg az arcomon, mikor megpillantom a nővérem. Rögtön odalépek hozzá, és megölelem, mielőtt még bármit is mondhatna. Szükségem van rá, az egyszer biztos, de tudom, neki is rám, különben nem volna itt. Arra számítottam, előbb-utóbb talán Stefanhoz költözik, de az is lehet, csak Damon miatt nem tette még meg. Nem akarok belefolyni a "vámpír-vitájukba". - Szia! - köszönök neki, miután eltolom magamtól, és intek a szobám felé, kerüljön beljebb, ne a folyosón ácsorogjunk. - Minden rendben veled? Keveset látlak, mióta átváltoztál... - hangom aggódó, de ez a természetes reakció, már ha bármi is lehet természetes, mikor hogy természetfeletti lények uralják a világot...
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája EmptySzer. Május 30, 2012 1:26 pm



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Jeremy hálószobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy hálószobája   Jeremy hálószobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jeremy hálószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jeremy Gilbert
» Külső rész, terasz
» Stefan hálószobája
» Damon hálószobája
» Elena hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Gilbert ház-